Реклама / Ads
13| 5807 |17.05.2016 НОВИНИ

Каракачанов: Ако ветото на президента остане, ПФ няма да крепи властта

.
Красимир Каракачанов
Няма пазарлък за Изборния кодекс. Ако ветото на президента не бъде отхвърлено от нашите партньори, ще означава, че ние имаме диаметрално противоположни възгледи за управлението на държавата и ПФ няма как да продължи да подкрепя правителството. Това каза пред bTV съпредседателят на Патриотичния фронт Красимир Каракачанов.
 

Българите в САЩ, Канада, Европа с новите правила ще могат да гласуват. Основният проблем е с подмяната на вота от Турция. Там изборния процес се ръководи от турската администрация, а не от ЦИК. Няма как ДАНС и МВР да възпират тези процеси. Има стотици записи, на които ясно се чува и вижда, как на българските изселници се казва за коя партия да гласуват.

 

Патриотично ще е в днешните разговори да намерим онова златно сечение, което да не нарушава правата на българите в чужбина и прекъсва порочната практика на избори в Турция. Ако ветото на президента не бъде отхвърлено, ПФ категорично ще напусне властта, заяви за финал Каракачанов.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 238 |18.12.2025 Тръмп в празнична реч: Обвини демократите за икономиката, обяви коледен бонус за военните . 1| 304 |18.12.2025 Радев провежда консултации с АПС и МЕЧ . 3| 465 |18.12.2025 В последния момент: ЕС търси изход за Украйна, България с Орбан и Фицо срещу плана с руските активи . 0| 366 |18.12.2025 Мъглива сутрин и слънчев следобед с температури до 15°

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads