След катастрофа на АМ „Тракия“, движението е ограничено поне в едната лента.

Инцидентът е станал край Нова Загора. По непотвърдена информация става въпрос за автомобил, който е превозвал нелегални мигранти, предаде bTV.

Трима мигранти са пострадали, но без опасност за живота. Те са от Мароко. Спешен екип е на мястото на инцидента. Шофьорът е избягал. Към момента се издирва.

Вероятно ударът е бил силен и с висока скорост, тъй като голяма част от страничната мантинела е деформирана.