Реклама / Ads
1| 3040 |20.02.2025 НОВИНИ

Кола се вряза в автобусна спирка на столичния бул. "Г. М. Димитров", има пострадали

.
Източник: БГНЕС
Кола се е забила в автобусна спирка на столичния булевард "Г. М. Димитров". Инцидентът се е случил около 12:00 часа.
 

От Центъра за спешна помощ в столицата съобщиха за БНР, че на мястото са изпратени два медицински екипа.

 

Пострадали са двама – 65-годишният водач на автомобила и мъж на около 50 години, който е бил на спирката – той е с множество наранявания и е откаран в УМБАЛ "Света Анна".





Шофьорът на колата е с комоцио, черепно-мозъчна травма и травма в областта на гръдния кош. Вторият екип на ЦСМП - София го е хоспитализирал в УМБАЛ "Царица Йоанна – ИСУЛ".

 

В автомобила е имало и трети човек, който обаче е избягал. Няма данни за състоянието му.  

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2171 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 2141 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 2145 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 2167 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads