Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
18| 4638 | НОВИНИ

Корнелия Нинова: Борисов признава, че е координирал със Станишев махането ми

Корнелия Нинова
Корнелия Нинова Източник: БСП
“Чухте ли Борисов? От дума на дума си дойдохме на думата. Той проговори за задкулисието ,което сам създаде. Какви ли разкрития ще направи още?
 

Миналата седмица започна поименно да изрежда хора от всички партии, на които е помагал. Интересно  срещу какво. А днес призна, че разговарял със Сергей Станишев да ме махне.

 

Представяте ли си: лидерът на управляващата партия казва на лидера на опозицията да отстрани неудобните му хора. Видя се, че съм била права за  подводниците му в БСП и целта на вътрешната опозиция.“

 

Така реагира лидерът на БСП Корнелия Нинова във връзка с днешните разкрития на премиера в оставка Бойко Борисов, че е разговарял със Сергей Станишев по времето му на председател на БСП да отстрани Нинова от партията.

 

Днес Бойко Борисов даде изявление от болницата, в което обяви предложенията си за правителство на ГЕРБ.

 

Facebook, Корнелия Нинова




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
„Деска, айде! И да не се радват много“ /тия в НС/. Борисов няма да се яви утре пред депутатите 27| 6562 | „Деска, айде! И да не се радват много“ /тия в НС/. Борисов няма да се яви утре пред депутатите Борисов философства: Априлското въстание показва, че невинаги загубената битка е край на войната 21| 3692 | Борисов философства: Априлското въстание показва, че невинаги загубената битка е край на войната Борисов обяви кабинета - стари муцуни, Калин Вельов и Дилов-син нови министри 74| 9139 | Борисов обяви кабинета - стари муцуни, Калин Вельов и Дилов-син нови министри

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads