Реклама / Ads
2| 6716 |10.10.2016 НОВИНИ

Красимир Янков: Прокуратурата е независима, но прокурорите са живи хора

.
Красимир Янков
Искам в България да има работещи институции, истинско разделение на властите, да няма възможност за прикриване на престъпления, продължава Янков. Но за целта трябва да бъде свален Бойко Борисов. Това каза депутатът от БСП Красимир Янков в предването „Насреща Люба Кулезич”, прекъснато в ефир по нареждане на СЕМ.
 

Янков допълни: В противен случай срастването на ГЕРБ и Борисов с държавата ще се задълбочи. И ще се потвърдят предупрежденията ни, че вървим с бодри стъпки към авторитарен режим и превръщането на нашата република в полицейска държава. Прокуратурата  е независима, но прокурорите са живи хора.

 

Какво още каза Красимир Янков вижте в рубриката „Интервю” 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 221 |16.12.2025 Радев към Възраждане: И вие, като останалите партии, искате да превърнете консултациите в трибуна за агитация . 0| 341 |16.12.2025 Бум на цените в София: Новите двустайни достигат 3400 евро/кв.м . 2| 466 |16.12.2025 КНСБ към депутатите: Поименно за заплатите – после идва Видовден . 0| 425 |16.12.2025 Взривове разтърсиха Одеса, тревога в града – гражданите се укриват в бомбоубежища

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads