„Продължаваме Промяната“ и „Демократична България“ се явяват заедно на избори за трети пореден път.

"Коалицията се доказа като устойчив формат, който обединява гласовете на цялата демократична общност", посочват от формацията.


През последните дни две политически партии излязоха от коалицията - "Зелено движение" и Средна европейска класа".