Реклама / Ads
10| 6260 |28.10.2018 НОВИНИ

Майките пред МС с плакат: Събираме помощи за политик с тежки увреждания

.
И тази вечер майките на деца с увреждания излязоха в центъра на София, за да поискат оставката на вицепремиера Валери Симеонов.
 

Протестното шествие тръгна от Министерски съвет и стигна до бул. „Витоша”. Пред Министерският съвет протестиращите хвърляха стотинки пред вратите на МС и оставиха плакат с надпис: „Събираме помощи за политик с тежки увреждания”, визирайки вицепремиера Валери Симеонов.

 

Пред сградата на МС имаше огромно струпване на Жандармерия и полиция, но до напрежение и сблъсъци с протестиращите не се стигна. Протестът протича спокойно, съобщава bTV.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 1808 |20.12.2025 Жена остави инвалидната си количка и пътува в Космоса . 0| 1774 |20.12.2025 Представители на САЩ, Египет, Катар и Турция се срещнаха, за да преразгледат плана за Газа . 0| 2097 |20.12.2025 Queens of the Stone Age пуснаха за свободно гледане концерта си от парижките катакомби . 2| 2147 |20.12.2025 Зеленски призова САЩ да окажат повече натиск върху Русия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads