0| 5206 |26.03.2013 НОВИНИ

За малко да победим Дания; завършихме 1:1

.
голмайсторът за България Станислав Манолев
Отборите на Дания и България завършиха при резултат 1:1 в световната квалификация от група „B”. "Трябваше да дойдем с хандбален отбор", коментира съдийството Л. Пенев.

Великолепен гол за нашите вкара Станислав Манолев в 51-ата минута. В 63-ата минута обаче датчаните получиха дузпа, а Даниел Агер изравни.

Българскиятотбор остава на второ място в класирането с 10 точки, а датчаните в момента са 4-и с 6 точки, а лидер в групата е Италия.

Следващата задача сега е възстановяване на футболистите, добра почивка и продължаваме напред, каза националният селекционер Любослав Пенев.