Реклама / Ads
0| 4339 |07.12.2018 НОВИНИ

Манолова: В ТЕЛК трябва дълбока реформа

.
Мая Манолова
Нека да се зарадваме на тази победа. Успяхме да ги убедим след 7 месеца протести, оставки и обиди. Вчера единодушно парламентът прие закона за личната помощ. Това заяви омбудсманът Мая Манолова в сутрешния блок на БНТ.
 

Тази битка на майките от палатката даде добър урок, тази кауза и изтрадана победа трябва да са обица на ухото на всеки властимащ, че трябва да чува хората. Тя благодари на всички участвали в процеса за приемането на закона.

Опитът за реформа в ТЕЛК вече започна, припомни тя. По думите й трябва истинска и дълбока реформа. Вече се водят разговори със здравния министър по темата как трябва да изглеждат телковите решения, посочи тя. Тя се надява, че този процес ще върви по-лесно.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 4313 |18.11.2018 Манолова: Победата на майките е победа на цялото общество . 2| 5102 |01.10.2018 Законът за хората с увреждания се отлага . 0| 4252 |05.09.2018 Манолова: Реформата за хората с увреждания ще се забави с една година . 0| 4075 |10.08.2018 Има компромисно съгласие за закона за хората с увреждания

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads