Реклама / Ads
23| 8481 |17.06.2020 НОВИНИ

Марешки: Премиерът да докаже пред хората, че записът с него е фалшив

.
За премиера ще бъде добре това да се докаже пред хората, дай боже да е фалшиво, защото считам, че не е нормално такъв диалог, няма човек, на който да му хареса, това което чува в този запис. Надявам се това да не е истина, както премиерът твърди, че е фалшив.
 

Това каза Веселин Марешки за записа, който се появи с гласа на Борисов.

 

Няма право човек с нисък морал, който преди това в друг запис е уличен, че устройвал жена си, опитвал се да стъпква нещо, той да бъде говорител на тези неща. Трябва да има някаква равнопоставеност и някакъв морал, когато излизаш и казваш нещо, трябва да мислиш ти какво си правил, имаш ли право, самият ти чист ли си. Оставяме кой крал, нали разбирате, че мандатът свършва, хората не живеят добре, и на президентът мандата свършва, нищо хубаво не се случи по време на неговия мандат, каза още Марешки.


Нека видим дали ще има вот на недоверие към правителството от БСП, да видим мотивите, тогава ще решаваме дали да подкрепим евентуалния вот, каза още Марешки пред bTV.


Не бихме казали, че по време на прехода някой може да излезе с чисто лице и да говори по темата за корупцията. Анкетна комисия, която да разследва корупцията в целия преход, с две ръце сме за нея. Всеки един сигнал за корупция и разобличаващ се, трябва да бъде разследван от прокуратурата, допълни Марешки.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 6263 |26.10.2017 Марешки: Престъпно нехайсто, българи умират, няма виновни . 15| 14360 |13.09.2017 Марешки: Държавата се управлява от трите прасета, тримата идиота и тримата глупаци! . 8| 6669 |02.03.2017 Веселин Марешки: Давал съм подкупи, нямам избор . 42| 10000 |25.09.2015 Премиерът: Има ли запис за "лош материал", отивам си

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads