Н. Марков: Системата за сигурност е компрометирана, самият Борисов не й вярва
Спомняте си, че бащата на отвлечения Адриан, Тони Златков, в пълна кондиция и напълно уверено каза, че в дома на Бойко Борисов е видял сформиран ”щаб”! Благодари им. В последвалите няколко дни тази дума и значението, с което е натоварена беше изхвърлена от публичното пространство, а наличието на подобна структура беше отричано от не едно длъжностно лице. Защо ли?
Другият проблем е, че това всъщност е "паралелната държава". Политическото лице на българската мафия! Има създадена цяла звездна плеяда от "щабове" с различно предназначение и нито един щаб под контрола на държавни институции. Точно обратното! Тя кадрува, контролира дейността и определя дневния ред на цели сектори в сигурността, икономиката и дори в политиката.
Повече от категоричен съм, че в България има всички симтоми за наличие на мафия в управлението на страната. Сивата част от икономиката се управлява също от тези лица. Престъпен октопод, унищожаващ българската държава и нация в своя лична полза. Имаме само един правилен ход и това е война. Кървава, жестока, продължителна и тежка битка за отвоюване на държавата от ръцете на престъпниците.
Няма безкръвна война срещу мафия! Нито една друга държава не е постигнала положителен резултат за борба с това зло без капка кръв. Причините са твърде много. Това е цената на стотици предишни пропуснати възможности за спасение на родината ни, за изминалия в бездействие повече от четвърт век...
Николай Марков - фейсбук