Това заяви премиерът акад. Николай Денков пред журналисти.

Според него има места, където гласуването само на хартия може да повлияе.


"Колкото повече хора излязат и гласуват, толкова по-малко влияние ще имат изборните злоупотреби", каза още Николай Денков.

“Излезте и гласувайте, защото иначе други го правят вместо вас и градът или селото ще изглеждат според техните представи“, призова премиерът.