На кадрите се виждат двама мъже по къси гащи, които са си сложили тениски на лицата. По краката им се забелязват и татуировки.

Автомивката е в оживен район в София, а те съвсем спокойно отварят автоматите с пари и ги взимат. Задигнатата сума не е голяма, но собствениците на обекта казаха, че не се случва за първи път.



СОТ-ът реагира към 4 сутринта, на място идва полиция много бързо, но извършителите не са хванати.

Взети са около 20 лева, а това се случва за трети път.

Имало е и опит за чупене на ключалка, подаден е сигнал и в полицията.