Реклама / Ads
20| 6294 |14.08.2013 НОВИНИ

Миков покани Плевнелиев в парламента в петък

.
Източник: Булфото
Председателят на Народното събрание Михаил Миков покани президента Росен Плевнелиев да присъства на заседанието на парламента на 16 август, на което ще бъде обсъден върнатият от държавния глава Закон за изменение и допълнение на Закона за държавния бюджет на България за 2013 г., съобщиха от пресцентъра на парламента.
 

"Вашето участие, представянето на мотивите и защитата на Вашата позиция ще са от безспорна полза - за народните представители, а и за българската общественост като цяло", посочва в писмото си председателят на парламента.

 

Миналата седмица президентът Росен Плевнелиев подписа указ, с който наложи частично вето на бюджета, касаещо текстове за преходната и разходната част и възможността за поемане на нов дълг.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2148 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 2131 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 2134 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 2151 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads