Когато градската конференция на БСП в София имаше избор на кандидат за кмет на столицата, Георги Кадиев каза, че ако не спечели, ще поздрави победителя. Тогава заяви, че няма да се кандидатира, 47 дни по-късно направи точно обратното, заяви по БТВ кандидатът на БСП за кмет на София Михаил Мирчев.
Решението на Кадиев да се кандидатира за градоначалник няма да обърка левия избирател. Кадиев ми прави услуга. Когато наглец като Кадиев се изправи срещу БСП, електоратът се мобилизира, добави Мирчев. Аз водя БСП към смяна на модела на управлението в София. Много сбъркан този модел. Много се строи, а София запада като град, съобщи още Мирчев.
че е тъп комуняга -вярно е,...но и ти ручаш доматите с колчетата,щом намери да се киприш пред тоя измекяр като по-голям гражданин,...
"ЕЛЕКТОРАТА" ???? Мога само да обобщава ГЛУПАК !!! Като Кадиев , но от друго поколение ! БСП неуспя да извади нормален човек ! Само потребители и крадци ! Говоря за София , иначе има толкова много почтенни
Мирчев, що ни занимаваш с този Електромер Кадиев , бе ?
Той дължи милионите си на вашата партия, а сега и се изплю за сетен път в лицето ви .
Разчиствайте от редиците си такива грандоманчета и лицемери .
Мирчев, че се строи се види, ти докажи че се краде и то системно и поголовно, тогава може да повлечеш някои гласове на тия които гледат как им измъкват черджето изпод кревата. Наглецът Кадиев е креатура на вашия Румен Овч. Събери сили и кажи повече за тази енергийна мафия която съсипа България. 1.5 милиарда бюджет за Соф.община е бая пара. Тук битката трябва да е по сериозна от ползването на прости епитети. Трябва кирка в предните прозорци, така да се каже алегорично, другото е миална машина на служебни коли. Стани ти, че да седна язе. Ний в Перник така я виждаме, а вие?
Кадиев губи от Фандъкова вече два пъти на кметски избори, това ще му е трети път. Така ,че нищо ново. Лошото е ,че тези загуби се лепят на гърба на бавно изчезващата БСП. След поредната голяма загуба на изборите през октомври, това ще бъде 11-та поредна тежка загуба на БСП от Герб(Бойко Борисов). Вероятно след още 2-3 изборни загуби БСП напълно ще изчезне...
Тук под тепето ги тресе ПеФето, ДеПеСето и БеСеПето барабар с АБеВето. А там в далечината гневен националист се изака - на Русия, на Русия, на Русия е страната!
Любопитен съм как се нарича човек който публикува от свое име теория за “Социалните отдушници”, без да спомене , че не е негова , а е на германския философ Арнолд Гелен, макар и да използва друг термин - “социалното разтоварване”. Има ли роднинска връзка с него г-н Мирчев? На позналите , както се казва честито!