Така той се почувствал дискриминиран, съобщава БТВ.

Към днешна дата съдът се произнася, че има нарушения и разходите по делото трябва да бъдат поети от Медицинския университет.

„Това означава една морална победа, че има неправда в този конкурс и демонстрира, че има нарушения в провеждането на конкурси в някои учени заведения, не значи че конкурса трябва да бъде обявен отново, това е решение на Медицинския университет в София“, смята д-р Радислав Наков.

От учебното заведение до момента нямат коментар.