Реклама / Ads
0| 4390 |14.09.2018 НОВИНИ

Младежката организация на БСП – София ще се включи в кампанията „Да изчистим България заедно“

.
Младежката организация на БСП – София ще се включи в кампанията „Да изчистим България заедно“, която ще се проведе в първия Световния ден на чистенето – 15 септември 2018.
 

Младите социалисти ще започнат в 10 часа с почистването на ул. „Бесарабия“, в района между улиците „Лепенец“ и „Капитан Райчо Николов“. Към тях ще се присъединят народните представители от „БСП за България“ Димитър Данчев и Николай Цонков, както и членове на организация на БСП в район „Подуяне“.

Според младежите от БСП – София съпричастността към опазването на околната следа е част от отговорността на гражданите към града и държавата, а доброволчеството е доказателство за тази съпричастност. Според тях не само центърът на столицата трябва да бъде редовно почистван, но и крайните квартали като този, в който ще бъдат на 15 септември.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 9| 3615 |22.03.2024 Бунтът срещу Нинова в БСП се разраства . 2| 4608 |04.11.2020 БСП-София: 14 млади социалисти са готови да станат доброволци в столичната РЗИ . 0| 4245 |08.05.2019 Млади социалисти ще проведат акция ”Нашият център е нашата разбита крепост” . 0| 5496 |08.03.2019 Млади социалисти от София искат паркът на резиденция “Лозенец“ да стане достъпен за всички граждани

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads