Реклама / Ads
2| 4639 |06.09.2020 НОВИНИ

Младите европейски социалисти подкрепиха българските си съмишленици

.
Младите европейски социалисти изразиха пълна подкрепа към българските си съмишленици в борбата срещу корупцията, беззаконието и авторитаризма в управлението на България.
 

Младежкото обединение в БСП благодари за силната позиция, в която се казва:

 

“Ние, младите европейски социалисти, силно подкрепяме нашите български партньори, които се борят срещу олигархията, която управлява България през последните 10 години. Заставаме до тях в борбата срещу корупцията, беззаконието и авторитаризма”.

 

В документа се заявява силна подкрепа за всички форми на мирни протести, които са в съответствие със законите на България и остро се осъждат всякакви форми на полицейско насилие срещу протестиращите, които се опитват да върнат нормалния, демократичен и прозрачен политически живот на страната.

 

“Като най-голямата младежка организация в Европа настояваме за незабавна оставка на българското правителство и провеждане на прозрачни избори, които ще запазят мира и ще възстановят страната от политическата криза”, убедени са младите европейски социалисти.

 

“Радваме се да видим толкова много млади и образовани хора, които се борят за своите права и свободи в България. Нашето поколение е будно и няма да зачита никакви форми на авторитаризъм в Европа и по света”, се посочва в позицията.

 

„Млади българи, продължавайте да се борите за вашето право да живеете в свободна, мирна и развита държава, ние сме ви гръб!", заявяват от най-голямата младежка организация в Европа.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 5122 |16.07.2020 Европейските зелени подкрепят протестите в България. . 6| 4915 |20.09.2018 ”Демократична България” към Борисов: Не се крийте зад Сидеров за Орбан . 22| 5813 |24.07.2013 СДС настоява за незабавна оставка на кабинета Орешарски . 17| 5637 |30.04.2013 Сергей Станишев: Европейците днес избират - Европа на солидарността или Европа на егоизма

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads