България в исторически план е доказала своята толерантност към различните етноси и непримиримостта си към дискриминацията и езика на омразата. Във връзка с това, всякакви действия, които биха могли да бъдат разчетени като символи, свързани с тоталитарни режими, са неприемливи. Призоваваме за дух на общоевропейско разбирателство и зачитане на основните европейски ценности.
Браво, достойна позиция! Жалко, че пак трябва да се обясняваме, заради един алкохолик-хомосексуалист-рубладжия. Аман...
След като всяко вдигане на ръка и помахване се приема за хитлеристки поздрав, значи еврогейците вече напълно са изперкали. Още повече, че т.нареченият "хитлеристки поздрав" е окрадена имитация на поздрава на римляните. Джамбазки не трябва да бъде представител на България в ЕП по други причини. Но това се отнася за всички плужеци, които се подвизават там. ВМРО не трябва да съществува, тъй като носи в името си наименование, което препраща към вражеска нам "македонска" или по-точно македонистка антибългарщина. Но истериите на някаква си Мецола не трябва да се поощряват с декларации от МВнР, които с подкрепа на малоумното й поведение, тъй като нещо й се било привидяло, хвърлят петно върху Б-я, която онези на Запад от нас все още смятат за фашистка държава, а не върху Джамбазки, който е никой сам по себе си. Но от калинки и продажници в МВнР нищо друго не може да се очаква.
Ей го и тоя ще ни обяснява, видиш ли, какво било. За ралика от вас, ние умеем да си служим с това на раменете си и нямаме нужда да ни обясняват от къде изгрява слънцето. Ако Джамбазки беше никой, като теб, нямаше да е в тази зала. Логично, нали? И още нещо - като говориш за малоумие, огледалото ли гледаш?
Най-лошото е, че в Европарламента няма да ни запомнят с нещо хубаво, а с дивотиите на извратения Джамбо...
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.