Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4018 | НОВИНИ

МВР осъди заплахата срещу магистрат. Има пълна готовност да се включи в разследването

Бойко Рашков
Бойко Рашков Източник: БГНЕС
Във връзка с разпространената информация, че магистрат от Специализираната прокуратура е намерил плик с патрон и изрезки от вестници в служебния си кабинет, службите на МВР имат пълна готовност да съдействат за разкриването на това престъпление, съобщават от вътрешното ведомство.
 

МВР не може да се самосезира и да започне самостоятелна работа по случая, защото вече има образувано досъдебно производство. Това може да стане, ако такива оперативно-издирвателни действия бъдат възложени от компетентната прокуратура на служба от вътрешното министерство.

 

МВР действа безкомпромисно в работата си срещу престъпността. Посегателството и заплахите срещу държавни служители и магистрати, борещи се срещу престъпността, е недопустимо.

 

Надяваме се, че наличието на видеонаблюдение и пропускателен режим в сградата на ул. "Черковна" биха допринесли за бързото разкриване на извършителите и изправянето им пред съда, допълват от вътрешното ведомство.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Папата осъди руските зверства в Буча и издигна украинското знаме 0| 3753 | Папата осъди руските зверства в Буча и издигна украинското знаме Й. Николов и Б. Станкушев:  Европрокуратурата се опитва да заобиколи Гешев заради отказ от правосъдие 0| 19153 | Й. Николов и Б. Станкушев: Европрокуратурата се опитва да заобиколи Гешев заради отказ от правосъдие Рашидов осъди Велислав Минеков за клевета 0| 4763 | Рашидов осъди Велислав Минеков за клевета Министър Сандов: На 12 май очакваме осъдителна присъда за България заради Маришкия басейн 0| 3915 | Министър Сандов: На 12 май очакваме осъдителна присъда за България заради Маришкия басейн

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads