Министърът на вътрешните работи Младен Маринов заяви, че ведомството има сигнали за провокатори и е взело мерки.

Младенов отбеляза, че част от протестите са регламентирани, а други - не. Той призова да участват в законните демонстрации.

Там, където протестите са съгласувани, са обезпечени с охрана, поясни Маринов.