По думите им от години има проблем и с канализацията. Демонстрантите обърнаха внимание и че състоянието на "Самоковско шосе" от години е лошо, а мерки не се взимат.

Движението се пренасочва, а по пътя вече са образуваха големи колони от автомобили.