Реклама / Ads
0| 5111 |30.03.2016 НОВИНИ

Ненчев: Готови сме за леко преградно съоръжение по границата с Гърция

.
Николай Ненчев
Ако се наложи, ще строим защитна стена и по границата с Гърция, очакваме със затопляне на времето бежанците да се увеличат още повече, силно сме обезпокоени, работим по 24 часа, заяви по БНТ министърът на отбраната Николай Ненчев.
 
Хората имат основание да се безпокоят, положението е динамично, ако е необходимо, ще разположим леко преградно телено съоръжение в определени райони. Ние сме в района, ще реагираме, следим потоците и лагерите, имаме координация, разчитаме и на партньорски служби. Това съоръжение е надеждно, увери Ненчев. Бежанската вълна не е по силите на една държава, каза той.

Всичко, което правя, не е за личен рейтинг, а за национална кауза, направих много, вярвам, че ще направя още повече, каза той.

Нито Радан Кънев, нито някой друг от партията е ходатайствал пред мен за назначения, увери Ненчев.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 549 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 1| 527 |14.12.2025 В Германия е разработено ново поколение безлитиеви батерии . 1| 699 |14.12.2025 Учени са открили скали, които действат като естествени електроцентрали . 0| 635 |14.12.2025 Имотите у нас са поскъпнали с 25%

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads