Трябва да покажем държавническо мислене. Всеки трябва да си е научил урока и ще знае, че всеки глас в НС ще е ценен.

Няма да гласувам така както ми кажат и съвестта ми ще е чиста, каза още бвшата шефка на парламента. Тя призова и другите депутати от ИТН да гласуват по съвест.

В Народното събрание днес се обсъжда вот на недоверие към правителството. Той беше внесен от ГЕРБ заради провал във финансовата и икономическата политика на страната.