Пореден въоръжен грабеж в столицата, в магазин за алкохол и цигари на улица „Позитано”. Няма пострадали хора. Сигналът е подаден в 22 часа от продавача в магазина.
Открадната е дребна сума пари. Информацията е на Столичната дирекция на вътрешните работи.
стабилност, копелета. Не се живее вече от стабилност
Седя и си мисля, дали Гешев ще се заеме с този обир или МВР. Дотам ни обърка държавата ББ. Хаос и никаква визия за бъдещето. Ден за ден, типичната логика на един пожарникар.
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.