Крадците са рязали са стени от гипсокартон, отворите са високи около метър и широки 40 сантиметра. Използвана е електрическа резачка, а после с бормашина е пробита ключалката на сейфа каса. Отмъкнати са пари и златни плочки за около 170 хиляди лева.

Алармата не се е задействала. Полицаите работят по версия, че обирът е дело на работници, заети с ремонта, съобщава bTV. Според друга версия на обирджиите е помогнал служител на банката.