Реклама / Ads
0| 3358 |18.09.2022 НОВИНИ

Общинският кризисен щаб в Карлово предупреди за измами с даренията

.
Общинският кризисен щаб в Карлово предупреди пострадалите от наводненията домакинства, че са възможни измами и злоупотреби с дарения.
 

 От щаба призоваха хората от наводнените села да допускат в домовете си за опис на щетите само легитимно представени представители на назначените комисии. Всички опити на частни лица да влизат в домовете и да описват имуществото са на ръба на закона, се казва в обръщението.

 

Кметът  Емил Кабаиванов предупреди още, че част от дарителските кампании в социалните медии също са съмнителни. Кризисният щаб ще информира полицията и правоохранителните органи при всяко съмнение за нерегламентирана дейност на територията на пострадалите села и общината.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 2725 |25.07.2025 Ураганът разруши покриви и стълбове в Дъбравите, бедственото положение остава . 0| 2895 |28.04.2025 Хайредин под вода: Бедствието остави без дом десетки семейства, кметът призовава за помощ . 0| 3279 |26.08.2024 След взривовете: Община Елин Пелин ще подпомогне финансово хората с повредено имущество . 0| 3297 |19.10.2022 Общественият съвет ще следи за разпределението на даренията за Карловските села

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads