Телата на 18-годишно момиче и 27-годишно момче бяха открити на 5 август сутринта в местност край селото.

По тях е имало огнестрелни рани.

Момичето е било убито в късните часове на 3 август. Не по-късно от 4 часа е извършено второто убийство – мъж на 27 г.

Убийствата са извършени с огнестрелни оръжия, “по особено жесток начин”.

При задържането си мъжът направи самопризнания.

Намерени проектили и гилзи при тялото на убитото момче са изстреляни от пистолет, намерен в автомобила на обвиняемия, доказва експертиза на разследващите органи.