Това съобщи външния министър на Северна Македония Буяр Османи във Фейсбук профила си.
Предаването на телата на 45-имата македонски граждани, загинали при трагичния инцидент с македонски автобус на магистрала "Струма", трябва да се случи чрез организиран държавен протокол.