Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5485 | НОВИНИ

Очаква ни умерено топло и влажно лято

Очаква ни умерено топло и влажно лято
Източник: Булфото
Очаква ни по-скоро умерено топло лято с валежи около и над средните стойности, отколкото сухи горещини, каквито е имало други години.
 

Когато говорим за лятото и за сезона като цяло, имаме месеците юни, юли и август, които наричаме лято от гледна точка на прогнозирането на сезона. За това лято се очаква да бъде подобно на миналото или по-хладно и с повече валежи, каза за доц. д-р Илиан Господинов от департамента „Метеорологични прогнози” в Националния институт по метеорология и хидрология към БАН.

Юли месец по принцип е най-горещият месец - може да се очаква и най-горещото време да е тогава, каза още доц. д-р Господинов.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
КЗК глоби Топлофикация София 62 хил. лв. 1| 5093 | КЗК глоби Топлофикация София 62 хил. лв. В очакване: ГЕРБ внася четвърти вот на недоверие 47| 5865 | В очакване: ГЕРБ внася четвърти вот на недоверие Станишев: Ако гласуват за социалистите, хората могат да очакват една нова Европа 90| 6812 | Станишев: Ако гласуват за социалистите, хората могат да очакват една нова Европа Пенгезов: Очаквам ДАНС да ми подхвърлят някой пистолет 8| 6716 | Пенгезов: Очаквам ДАНС да ми подхвърлят някой пистолет

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads