Всички футболисти са под карантина. Резултатите от техните анализи все още не са известни. Уест Хем игра срещу Арсенал на 7 март. По-късно се оказа, че мениджърът на "артилеристите" Микел Артета се е заразил коронавирус. Всички служители на Уест Хем, които са били в контакт с испанския специалист, бяха самоизолирани, както и Дейвид Мойс.