Всички футболисти са под карантина. Резултатите от техните анализи все още не са известни. Уест Хем игра срещу Арсенал на 7 март. По-късно се оказа, че мениджърът на "артилеристите" Микел Артета се е заразил коронавирус. Всички служители на Уест Хем, които са били в контакт с испанския специалист, бяха самоизолирани, както и Дейвид Мойс.
Осем играчи от Уест Хем са болни
Вицепрезидентът на Уест Хем Карън Брейди очерта усилията на клуба за справяне с коронавируса. Осем играчи от тима са показали първите симптоми на заболяването, съобщава ”The Sun”, цитиран от БТА.