Реклама / Ads
10| 7163 |01.06.2021 НОВИНИ

Още три партии се присъединиха към голямата лява коалиция

.
Източник: БСП
Председателят на БСП Корнелия Нинова подписа споразумения с още три партии, които се присъединиха към голямата ляво обединение, иницирано от лидера на БСП.
 

Новите участници в голямата коалиция са “Съюз на отечеството” с председател Васил Точков, “Българска пролет” с председател Велизар Енчев и “Движение за социален хуманизъм” с председател Александър Радославов.

 

Представителите и на трите новоприсъединили се партии изказаха удовлетворението на техните членове за консолидацията вляво, започната от БСП.

 

Председателят на партия “Съюз на отечеството” Васил Точков благодари на Корнелия Нинова за иницирането на широката лява коалиция и усилията й за обединението на левите партии в България.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 15 |16.12.2025 Би Би Си ще се защитава по заведеното от Тръмп дело . 1| 217 |16.12.2025 Турски изтребители свалиха дрон без идентифициран оператор над Черно море . 1| 327 |16.12.2025 Намигване от миналото: Ново изследване промени историята на Древен Египет . 1| 367 |16.12.2025 Отварят лифтовете в Боровец от този уикенд с нови цени

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads