Четиримата заболели от миналата седмица са в болница, един от тях е в непроменено тежко състояние. Персоналът е под домашна карантина, новите заболели са изолирани на втория етаж в социалното заведение, съобщават от bTV.
Носителите на вируса в цялата област са 73, от тях медицински персонал - 31, девет от които от неврологичното отделение на Областната болница във Видин.