Реклама / Ads
33| 5664 |16.04.2014 НОВИНИ

Първанов скромен: Стига ми в учебника да има един ред за мен

.
Господата Борисов, Станишев и Местан имат нужда да бъдат охранявани от любовта на народа. Това заяви в предаването „Още от деня“ по БНТ лидерът на АБВ Георги Първанов по повод свалената му от НСО охрана.
 

Резултатът на БСП не пада заради АБВ, а заради други причини. „Мина времето на идеологиите, идва времето на онези управленски програми, които дават адекватни решения. На България не е нужен избор между една от двете формации, на България е нужен трети път, който да се обърне към активните слоеве на населението“, категоричен е Първанов.

„На мен ми стига в учебниците по история да има един ред, посветен на мен“, пошегува се лидерът на АБВ.

За евроизборите Георги Първанов е на мнение, че партията му ще има достойно, убедително представяне и двуцифрен процент участие. За Украйна Първанов е на мнение, че България не може да бъде част от военно решение срещу Русия.

„Аз смятам, че Белене трябва да стане, защото има шанс за много работни места. Това е инфраструктурен, голям проект. По 7-ми или 8-ми блок на АЕЦ „Козлодуй“ може да се работи, но по степенна готовност, докато на площадката на Белене всичко е готово, стои и чака“. На въпрос дали е щял да иска реформа в НСО при трети свой мандат като президент Първанов каза: „Тенденциите за политизация на службите са рискови“, заяви бившият президент.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 6150 |05.12.2016 Първанов: Нинова забърка кашата с Решетников . 18| 5729 |04.08.2014 Първанов напира за президентска република . 19| 5180 |19.06.2014 Първанов: ДПС да постои на резервната скамейка . 36| 6223 |10.05.2014 Наесен ще има предсрочни избори, прогнозира Първанов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads