Реклама / Ads
6| 4410 |20.11.2018 НОВИНИ

Патриотите обсъждат дали ще има "Уво" за Каракачанов

.
Валери Симеонов, Волен Сидеров и Красимир Каракачанов се събират , за да обсъдят бъдещето на „Обединените патриоти”, както и предложението на лидера на „Атака” Каракачанов да напусне властта.
 

Очаква се тримата лидери да решат кой ще заеме поста на Симеонов, след като той подаде оставка като вицепремиер, както и това дали ще се върне в парламента.

 

Предложението за нов вицепремиер трябва да дойде от партията на Валери Симеонов - НФСБ. На разговорите ще бъдат обсъдени последните скандали в „Обединените патриоти".

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 4047 |20.11.2018 Приключи срещата на "патриотите", лидерът на ”Атака” се изниза безмълвен . 3| 4422 |20.11.2018 Християн Митев също се спряга за вицепремиер . 2| 4159 |23.10.2018 Волен Сидеров не отиде на коалицонния съвет на ”Обединени патриоти” . 8| 5975 |31.03.2017 Сидеров, Симеонов и Каракачанов на крака при ГЕРБ (Обновена)

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads