Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4053 | НОВИНИ

Перата не е връзвал мигрантите, твърди свидетел

Петър Низамов-Перата
Петър Низамов-Перата
Според свидетел по делото срещу Петър Низамов-Перата не той, а друг човек е вързал мигрантите със свински опашки.
 

Процесът в Бургаския районен съд за "лов" на бежанци продължи днес с разпит на свидетели и анализ на видеоматериала, станал повод за задържането на обвиняемия.  Четири диска с видеоматериали бяха показани по искане на защитата на Низамов. Мотивите посочи адвокат Иван Стоянов: На този клип се вижда лицето, което връзва мигрантите. Това не е Перата. Не можеш да снимаш с телефона и едновременно с това да връзваш. Това за мен са несъществени подробности, тъй като реално погледнато, връзването на престъпници не е престъпление съгласно българският закон.

 

Илиян от Поморие е човекът, вързал мигрантите със свинските опашки, каза на днешното заседание свидетел по делото. Днес бяха разпитани поемните лица, присъствали на полицейския обиск на апартамента на Перата. Следващото заседание на съда ще е през януари, уточни БНР.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Перата: Мигрантите в Елхово на бунт, МВР: Всичко е  спокойно 0| 4540 | Перата: Мигрантите в Елхово на бунт, МВР: Всичко е спокойно Делото срещу Перата под въпрос, задържаните от него афганистанци изчезнаха 0| 7750 | Делото срещу Перата под въпрос, задържаните от него афганистанци изчезнаха Арестуваните от Перата афганистанци– в неизвестност от юни 0| 6323 | Арестуваните от Перата афганистанци– в неизвестност от юни Перата бил нападнат от бежанците преди свинските опашки 1| 5016 | Перата бил нападнат от бежанците преди свинските опашки

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads