Демонстрантите изразяват солидарност с колегите си от Стара Загора, които продължават с блокадите на възлови пътни артерии в Старозагорско.


"Вчерашното решение на правителството не ни удовлетворява", заявиха работещите във въгледобива и енергетиката, цитирани от БНР.


Те настояват да бъдат приети всички внесени в министерския съвет предложения и са категорични, че протестите им ще продължат. Засега няма блокади на пътища.


Не се очаква протестиращите в Перник да затворят главния път към Кюстендил в събота.