Реклама / Ads
0| 4295 |27.06.2019 НОВИНИ

Петима задържани за лихварство в Лясковец

.
Специализираната прокуратура и БОП-Велико Търново извършват действия по разследването на организирана престъпна група за лихварство и рекет на територията на град Лясковец, област Велико Търново.
 

Извършват се претърсвания и изземвания на адреси и в автомобили, както и лични обиски. Разпитват се свидетели и пострадали от дейността на лица, за които има доказателства, че са участвали в престъпната структура, съобщават от прокуратурата. До момента са задържани 5 души, съобщава БНР.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 4713 |20.01.2023 Мащабна спецакция във Велико Търново и Горна Оряховица . 1| 5511 |21.11.2017 Задържаха група за рекет в Перник . 1| 4334 |02.11.2016 Съдии разпитват на място арестуваните митничари от Лесово . 3| 5445 |17.12.2013 Спецченгета задържаха 10 престъпника за рекет

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads