Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3593 | НОВИНИ

Петков заминава на форума в Давос

Кирил Петков
Кирил Петков
Премиерът Кирил Петков заминава за Швейцария, където днес и утре ще участва в Годишната среща на Световния икономически форум в Давос.
 

В рамките на визитата Петков ще се включи в дискусия на тема "Изгубено десетилетие?", посветена на предизвикателствата пред днешния свят и пътищата за тяхното преодоляване.

 

Ще бъде и гост на вечеря давана от Бьорг Бренде, президент и член на Управителния съвет на Световния икономически форум. Годишната среща на Световния икономически форум ще премине под мотото "Историята в повратна точка: Правителствени политики и бизнес стратегии". Форумът ще събере над 2000 икономически и политически лидери, интелектуалци, журналисти и експерти от целия свят.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Приемът на президента: Радев и Петков за пръв път от много време на едно място 0| 5591 | Приемът на президента: Радев и Петков за пръв път от много време на едно място Кирил Петков заминава утре за Годишната среща на Световния икономически форум в Давос 0| 3423 | Кирил Петков заминава утре за Годишната среща на Световния икономически форум в Давос Петков бил добър ученик, но два пъти бягал от час и имал двойка по руски 0| 3523 | Петков бил добър ученик, но два пъти бягал от час и имал двойка по руски Премиерът Петков: Светите братя Кирил и Методий завещаха на България най-големия и ценен дар 0| 4029 | Премиерът Петков: Светите братя Кирил и Методий завещаха на България най-големия и ценен дар

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads