Парламентарната комисия, която се занимава с терасата на Георгиев по искане на БСП, реши да изчака резултата от прокурорската проверка.

Да си остане начело на КПКОНПИ, депутатите в комисията гласуваха единодушно.  На заседанието не присъстваха представители от левицата.

Припомняме, че след скандала с апартамента на Пламен Георгиев, той излезе по заръка на Борисов в отпуск.