Реклама / Ads
Frognews
0| 3745 |05.09.2019

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 09 – 13 септември

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

 Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 – 13 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ , ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ , ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/graficigrafIk-na-planirani-remonti/.

СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 12.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: София 101

Община ВИТОША  

На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 Кв. 1/Р-Н Панчарево/

На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва 7 Панчарево вилна зона Бункера, вилна зона Бункера УПИ 603 Кв. 5, 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж. К. Бункера/, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 85, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр. табло, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 вилна зона М. Долина Ііч, 14, 36-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж. К. Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж. К. Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж. К. Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж. К. Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв. 3, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, вилна зона Бункера 15, Вила, Копринка 19 вилна зона Бункера, Луда Река /В. З. Малинова Долина/ 2, М. Бункера УПИ V170 Кв. 18, Малинова Долина 5 М. Бункера, ул. 5-та, Плитвишки Езера /В. З. Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв. 3, М. Бункера 20

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Карамфил 3, 5

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 2, 4, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Люти Дол 7а, 41, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а табло 4, 14 табло 3, табло 6, 18 табло 2, 23 табло 2, 15 табло 4, 3, 13 табло 5, табло 5, 25 табло 1, 11 табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Беловодски път 119 72-Часови Проби

На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, вилна зона Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39

На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/

На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76

На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 вилна зона Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, вилна зона Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн. вилна зона Бункера, Местн. В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 774/В. З. Беловодски път/ 82, Акация/Бояна/ 5, 11, 14, 28, 1, 20, 26, 9, 7, 12, 11а, 3, 13, 16, Беловодски път 45а, 62а Хотел, 87, Кв. 25а, 64, 62а Вилна Сграда, 82а, 142, 91, 90, Кв. 25а V-768, 95, 70, 102, 129, 76, 96, 94 Къща, 86, 82, 92, 93, 85, 62а, 131, 66, 98, 78, 135, 89, 103, 105, 104, 84, 89а, 106, 101 Витоша път Златни Мостове, 80, 102-А, 99, 51, 94, 72, Бялата Чешма/Кв. Бояна/ 4, 8, 5, 2а, 6, 3, 1, Синята Скала 55, 53, Стар Беловодски път 63, 51, 43, 38, 53, 77, 32, 56, 49, 65, 39, 41, 81, 69, 30, 73, 67, 57, 59, 47, 28, 55, 61, 42, 36-А, 40, Сълзица 5, 1, 6, 3, 9, 2, 8, Кв. 21, 10, 4, 7

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, вилна зона Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Бистришко Шосе 92, №91, Герганица 7 офис 1, 7, 9а, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Луда Река 8 вилна зона Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до Бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, ул. Широки път, УПИ XXVI-3212, Кв. 9 ул. Широки път №14

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин Знаме на Мира, 28, 30, Ветрушка 16, 1а, 13, 8, 18а, 12, 17а, 17, 18, 14, 15, 1, 10, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Знаме на Мира 3, 4, 2, 1, Цар Борис III/Девети Септ. 249, ул. Ветрушка, 235, 229, 233, 239, 237, 255, 231

На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 Къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена

На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, вилна зона Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Зелени Връх 3, Люти Дол 7а, 41, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/Ул. Луда Река 12, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Кота 1050 27

На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 4, 29-та 39, 62, Вила, 34, 27, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 36, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, вилна зона Бункера П-Л 909, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Люти Дол 7а, 41, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 13.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Паша Христова 9, Синанишко Езеро 29

Община ВРЪБНИЦА  

На 11.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 2 270, до 264, 269, 265, до 269, 1 269, до 252

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:06 ч./ -  София: Средна Гора 100, 96

Община ИЗГРЕВ  

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, К. Кисимов Блок 303, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Ф. Ж. Кюри 14, Чехов 65

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Асен Пейков 36, Люлякова Градина 17 36б, 17 36, 36 Б

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници, Чехов 65

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Чехов 65

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов Блок 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Чехов 65

Община ИСКЪР  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 507 Вх А, 508 Вх. А, В, 511, 512, 516, 527 Вх. Б, Г, 404вх. А, Г, Д, Блок 405 Вх. А, В, 406 Вх. Г

На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Казичене: Белица, Васил Левски/Черв. Армия/ Склад Търговска Лига, Околовръстен път 436, 422

На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: 597, М. Ливадето, М. Лъката ПИ 39791. 6021. 62, Околовръстен път, Стопански Двор Склад, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето, УПИ № 15133/666/К. Л. -2-8-В

На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  София: Гара Искър Летищен Комплекс УПИ 10 Кв. 2, Кривина, Околовръстен път 467, 461а, 414, 454 Казичене

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 506, 507, 2, 509

На 10.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София: Гара Искър ул. 5004 6

На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  Бусманци: 07106, 1403, 488, 07106. 1427. 129, М. Прогоно, Просвета(Ул. 1-ва) 9 М. Прогомо, УПИ Х-71, Кв. 33

На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  Казичене: 1605, 3-ти Март №20, 35239, 6110, 1433 П-Л IX -1176 Кв. 4, 35239. 6106. 2245, XI-1023, Кв. 41 ул. Хан Крум №27, XVI-1516, Кв. 32, XXI-1300. 1301. Кв. 70, Александър Стамболийски 52, 65, 44, 54, 59, 57, 67, 50, 48, 53, 61, 42, 46, 71, 40, 69, 38, 33, 13, 24, 11, 37, 1, 3, 20, 2, 14, 26, 12, 53, 10, 31а, 31, 43, 17, 9, 16, 47, 34, 5, 49, 18, 37а, 12а, 27, 28, 7, 15, 6, 30, 45, 22, 25, 41, 21, 23, 39, 19, 4, Аличо/Траян Кардашки/ 40, 34, 19, 26, 55, 31, 21, 45, 57, 44, 18, 39а, 38, 36, 32а, 30, 46, 16, 22, 43, 48, 32, 39, 25, 37, 15, 47, 28, 35, 49, 27, 17, 33, 23, 20, 24, 42, 51, 29, 52, 1, 3, 2, 13, 6, 11, 7, 8, 5, 9, 4, 10, Апостол Ламбов 13, 11, 5, 4а, 3, 9, 1, 8, 2, 6, 4, Балевица 3, 1, 2, 9, 4, 17, 12, 15, 6, 5, 7, 4а, 10, 41, 13, 11, 8, Васил Левски/Черв. Армия/ 2, 6, Видните 2/54, 33, 3, 8, 64, 12, 34 ул. 3, 32, 14, 65, 63, 23, 21, 11а, 7, УПИ Іх-27 Кв 85, 59, 71, УПИі- 64кв. 87, 28, 79, 16, 55, 6, 44, 70, 35, 1, 47, 78, ул. 1, 72, 49, 40, 41, 10/81, 19, 69, 2, 37, 56, 26, Къща, 999, 57, 58, 10, 61, 46, 25, 62, 27, 5, 54, 73, №45, 17, 11, 60, 66, 31, 29, 30, 42, 36а, 6/9, 39, 10/83, 24, 45, 53, 16, Видрица 7 Бойлери, Витоша 26, 24, 1, 8, 2, 9, 6, 11, 4, 8а, 5, 3, 7, 15, 39, 25, 27, 14, 23, 16а, 10, 18, 19, 8, 16, 33, 29, 12, 17, 20, 31, 35, 21, 37а, Гарата Павилион, Гарата ТКЗС, Георги Бенковски 27, 25а, 70, 29, 68, 72, 23, 82, 25, 36, 28, 11, 30, 38, 50, 18, 42, 1, 6, 52, 54, 20, 62, 5, 34, 10, 12, 46, 58, 22, 40а, 3, 56, 48, 9, 13, 32, 4, къща, 24, 7, 2, 40, 19, 16, 56а, 21, 15, 7а, 64, 44, 14, 8, Димитър Ашов 33, 31, 14, 17, 27, 10, 6, 29, 18, 13, 28, 5, 26, 19, 3, 2а, 8, 12, 35, 20, 15, 22, 11, 24, 23, 16, 30, 4, 7, 9, 2, 25, 1, Дружба ТП Хлебозав, Дъбрава 11, 1, 6, 8, 9, 3, 7, 5, 12, 5, 10, 2, 12, 9, 11, Дюла 13, 3, 6, 8, 11, 7, 1, 4, 10, 2, 5, 9, Изгрев 2, 8, 7, 5, 6, 9, 1, 4, 3, Изток 6, Илия Велинов 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11, 16а, 23, 27, къща, 29, 20, 16, 25, 12, 31, Кирил и Методи 6, 16, 20, 11, 2, 15, 3, 13а, 10, 9, 18, 4, 21, 14, 8, 19, 12, 13, 7, 1, Кокиче 5, 9, 3, 1, 7, Кръстю Пастухов/Владо Благо 4, 2, Липите 8, 9, 10, 4, 3, 6, 2, Любен Каравелов/Димитър Мут 37, 44, 50, 41, 35, 54, 46, 37, 48, 56, 21, 22, 7а, 8, 32, 3, 29, 38, 9, 1, 13, 7 А, 28, 24, 19, 26, 27, 20 А, 11, 40, 15а, 17, 34, 16, 18, 30, 15, 4, 12 А, 23, 20, 6, 36, 25, 10, 14, 12, 31, 42, 5, Местн. Стопански Двор, Мито Войнишки 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29а, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8, 22, 35, 20, 51, 18, 37, 49, 39, 24, 14а, 43, 42, 27, 26, 31, 41, 33, 47, 45, 53, Младост 10, 4, 9, 13, 7, 1, 16, 2, 12, 14, 15, 18, 11, 5, 6, 3, 8, 20, Момин Кладенец 16, 18, 4, 1, 6, 3, 7, 9а, 2, 12, 5, 14, 9, 10, 8, 11, Мургаш 1, Никола Петков/Кирил Маджаро 44, 40, 38, 11, 78, 53, 74, 51, 49, 76, 41, 45, 50, 39, 31, 37, 46, 47, 64, 52, 68, 72, 38, 60, 48, 35, 43, 58, 62, 54, 56, 66, 33, 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, Книжарница, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22, Околовръстен път Езерото, 1 Бензиностанция, Кв. Видните-Бетонов Център, 42, Околовръстна 44, 26, 54, 58, 34, 48а, 62, 22, 24, 38, 36, 56, 30, 52, 48, 66, 20, 40, 28, 50, 46, 60, 3, 3, 10, 16, 2, 14, 4, 12, 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70, Пейо Яворов 4, 19, 3, 16, 2, 13, 14, 6, 11, 17, 9, 8, 18, 12, 10, 7, 15, 1, 16, ПИ 35239. 6110. 1897, ПИ Идн. 35239. 6110, път 18, Серафим Стоев 6, 6, 6, 6, Стопански Двор ул В. Висотски №4, Склад За Негоривни Материали, 2 Вл. Висоцки 2, 22, Складова База Верта, ул. Трети Март 2 УПИ XIV-1176, Кв. 4, ул. Циклама 7, УПИ XIII-248, УПИ XIx-387, УПИ ХххII-151, Кв. 1 до ул. 5, Хаджи Димитър 5, 11, 8, 10а, 14, 12, 9, 3, 20, 4, №12, 18, 7, 16а, 16, 10, 13, Хан Аспарух/Кооперативна/ 47, 54, 41, 45, 52, 56, 43, 5а, 6, 18, 7, 9, 20, 38а, 44, 25, 36, 46, 17, 34а, 32, 27, 37, 19, 42, 39, 29, 52, 26, 33, 30, 40, 48, 34, 28, 50, Хан Крум/Дружба/ 23, 25, 30, 24, 16, 9, 10, 5, 18, 15, 29, 13, 3, 4, 17, 2, 7, 19, 1, 22, 12, 20, 11, 14, 26, Христо Ботев 59, 16, 63, 18, /Ул. Цар Борис, 47, 51, 49, 59а, 61, 24, П. Яворов, 37, 55, 45, 53, 39, 33, 10, 13, 3, 12, 4, 8, 31, 14, 11, 5, 29, 15а, 2а, 21, 19, 15, 2, 23, 1, 17, 7, 35, 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 38, 44, 21, 9, 50, 11, 46, 6, 14, 16, 17, 13, 10, 15, 18, 5, 1, 8, 22, 7, 13, 34, 48, 52, 16, 1, 64, 68, 58, 21, 50, 56, 37, 5, 20, 12, 28, 38, 39, 43, 23, 45, 19, 3, 4, 2, 35, 31, 32, 30, 54, 29, 25, 36, 26, 42, 4а, 24, 22, С/У Аптеката, 41, 27, 60, Цар Симеон/Ален Мак/ 12, 8, 9, 4, 10, 19, 13, 11, 14, 1, 7, 3, 6, 2, 17, 15

На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  София: 1-ва Казичене Затвора, Казичене, Казичене Затвора, 11-та 84, 212-та, Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182, 34, 106, 31, 170, 52, 265, 172, 176, 66, 273, 5, 53, 69, 86а, 25, 109, 162, 87, 23, 269, 102, 107, 123, 10, 6, 95, 166, 174, 121, 2, 152, 103, 74, 40, 1, 256, 261, 167, 111, 42, 71, 67, 29б, 125, 82, 19, 32, 168а, 70, 63, 43, 37, 165, 173, 22, 51, 145, 28, 161, 300, 177, 116, 88, 118, 22а, 4, 146, 54, 151, 120, 101, 11, 79, 168, 89, 108, 39, 150, 68, Пи-381 и Пи-382, 84, 29а, 110, 33, 58, 274, 49, 266, 29, 18, 65, 57, 147, 279, 104, 41, 259, 21, 60, 72, 90, 272, 94, 46, 144, 267, 30, 55, 9, 270, 268, 275, 76, 26, 262, 127, 276, 35, 170а, 164, 105, 61, 47, 44, 24, УПИ IV-137 Кв 8, 115, 126, 45, 98, 100, 163, 16, 8, ТП, 81, 169, 40а, 59, 85, 78, 3, 271, 80, 171, 260, 263, 96, 15, 97, 99, 64, 83, 112, ТП Оф Клуб, 160, 93, 48, 75, 73, 91, 124, 38, 27, 122, ПИ 331, 50, 36, 62, 17, 56, Видните №2, Гара Искър 10, Димитър Миленков 91, Складова База, 85, 188, 275, 247, 280, 246, 267, 156, 288, 98, 82, 204, 262, 248б, 293, 284, 176, 101, 274, 253, 231, 135, 283, 143, 207, 229, 150, 285, 214, 84, 232, 173, 148, 88, 99, 192, 94, 162, 177, 252, 104, 96, 163, 281, 294, 221, 105, 236а, 249, 205, 1, 248а, 217, 159, 154, 153, 287, 242, 272, 289, 62, 211, 182, 107, 106, 256, 258, 228, 147, 241, 171, 259, 189, 158, 170, 177а, 64, 273, 95, 160, 251, 174, 181, 157, 243а, 97, 77, 227, 90, 201, 164, 179, 102, 202, 93, 185, 144, 86, 100, УПИ ХхI-502, Кв. 19, 63, 225, 244, 287а, 235, 282, 87, 206, 83, 227а, 233, 169, 142, 89, 212, 190, 292, 277, 211а, 279, 289а, 184, 141, 269, 151, 278, 152, 240, 230, 167, 226, 265, 178, 155, 92, 203, 255, 208, 191, 216, П. Имот 247, 254а, 234, 219, 224, 172, 260, 145, 270, 215, 276, 195, 168, 230а, 243, 222, 237, 261, 290, 217а, 161, 180, 157 А, 223, 250, 103, 149, 268, 264, 165, 239, 34, 13, 49, 24 А, 72, 124, 27, 27б, 69, 45, 65, 121, 71, 108, 6, 51, 116, 1 ПИ 07106. 1432. 32, 17, 1, 200, 27а, 113, 137, 59, 40, 132, 10, 114, 107, 47, 80, 31, 57, 55а, 36, 52, 16, 14, 73, 11, 26, 134, 18, 109, 115, 67, 54, 1 А, 61 къща, 117, 127, 60, 50, 131, 38, 199, 23, 126, 5, 75, 43, 33, 26 А, 35, 1 Б, 42, 70, 79, 30, 7а, 198, 139, 21, 48, 37, 32, 2, 24, 58, 111, 110, 77, 197, 125, 44, 25, 78, 15, 112, 4, 52 магазин за хр. стоки, 66, 46, 7, 22, 9, 119, 20, 19, 55, 138, 128, 28, 53, 130, 136, 8, 40а, 120, 39, 68, 56, 3, 122, 74, 54 А, 12, 29, 118, 196, 41, 129, Кв. Абдовица УПИ I Кв. 17а, Кв. Димитър Миленков ПИ II-415 Кв. 3, Любен Каравелов 28, 20, 15 А, 9, 26, 4, 14, 38, 27, 52, 39, 44, 41, Младост 3 1 Срещу Бл. 341, Мургаш 1, 4, 5, 3, Никола Петков/П. Напетов/ 2, 6, 27, 36, 78, 52, 72, 58, Околовръстен път М. Нпз Казичене-Запад, Кв. 1, П-Л I, Поручик Неделчо Бончев/Искъ 10, Стопански Двор, ул. Витоша и ул. Никола Петков, УПИ VI-24 Кв. 4, Хаджи Димитър 6, Хан Крум 5, 21, Христофор Колумб, Циклама 5, 7/65, 6/64

На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май (Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, Кв. 5б, III-134, Кв. 12, V-44, V-512, Кв. 56 7, XVI-271, Кв. 26, XXxIV-644 Кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, Кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 Кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а

На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  Казичене: Фармапарк 19

На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  София: Бусманци до Гробищата, ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, ул Сух Искър 7, Стар ТП, Ген. Гурко 39, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1

На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4

На 12.09.2019 г. /08:15 - 17:30 ч./ -  София: Бусманци

На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 261, 251, С/У 261, 252, 260

На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 07106, 1403, 488, 07106. 1427. 129, М. Прогоно, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, Кв. 5б, III-134, Кв. 12, V-44, V-512, Кв. 56 7, XVI-271, Кв. 26, XXxIV-644 Кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, Кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 9 М. Прогомо, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIX-389, 388, 386 Кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината (Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър (Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, УПИ Х-71, Кв. 33, Циклама(Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а

На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Казичене: 1605, 3-ти Март №20, 35239, 6110, 1433 П-Л IX -1176 Кв. 4, 35239. 6106. 2245, XI-1023, Кв. 41 ул. Хан Крум №27, XVI-1516, Кв. 32, XXI-1300. 1301. Кв. 70, Александър Стамболийски 52, 65, 44, 54, 59, 57, 67, 50, 48, 53, 61, 42, 46, 71, 40, 69, 38, 33, 13, 24, 11, 37, 1, 3, 20, 2, 14, 26, 12, 53, 10, 31а, 31, 43, 17, 9, 16, 47, 34, 5, 49, 18, 37а, 12а, 27, 28, 7, 15, 6, 30, 45, 22, 25, 41, 21, 23, 39, 19, 4, Аличо/Траян Кардашки/ 40, 34, 19, 26, 55, 31, 21, 45, 57, 44, 18, 39а, 38, 36, 32а, 30, 46, 16, 22, 43, 48, 32, 39, 25, 37, 15, 47, 28, 35, 49, 27, 17, 33, 23, 20, 24, 42, 51, 29, 52, 1, 3, 2, 13, 6, 11, 7, 8, 5, 9, 4, 10, Апостол Ламбов 13, 11, 5, 4а, 3, 9, 1, 8, 2, 6, 4, Балевица 3, 1, 2, 9, 4, 17, 12, 15, 6, 5, 7, 4а, 10, 41, 13, 11, 8, Васил Левски/Черв. Армия/ 2, 6, Видните 2/54, 33, 3, 8, 64, 12, 34 ул. 3, 32, 14, 65, 63, 23, 21, 11а, 7, УПИ Іх-27 Кв 85, 59, 71, УПИі- 64кв. 87, 28, 79, 16, 55, 6, 44, 70, 35, 1, 47, 78, ул. 1, 72, 49, 40, 41, 10/81, 19, 69, 2, 37, 56, 26, къща, 999, 57, 58, 10, 61, 46, 25, 62, 27, 5, 54, 73, №45, 17, 11, 60, 66, 31, 29, 30, 42, 36а, 6/9, 39, 10/83, 24, 45, 53, 16, Видрица 7 Бойлери, Витоша 26, 24, 1, 8, 2, 9, 6, 11, 4, 8а, 5, 3, 7, 15, 39, 25, 27, 14, 23, 16а, 10, 18, 19, 8, 16, 33, 29, 12, 17, 20, 31, 35, 21, 37а, Гарата Павилион, Гарата Ткзс, Георги Бенковски 27, 25а, 70, 29, 68, 72, 23, 82, 25, 36, 28, 11, 30, 38, 50, 18, 42, 1, 6, 52, 54, 20, 62, 5, 34, 10, 12, 46, 58, 22, 40а, 3, 56, 48, 9, 13, 32, 4, къща, 24, 7, 2, 40, 19, 16, 56а, 21, 15, 7а, 64, 44, 14, 8, Димитър Ашов 33, 31, 14, 17, 27, 10, 6, 29, 18, 13, 28, 5, 26, 19, 3, 2а, 8, 12, 35, 20, 15, 22, 11, 24, 23, 16, 30, 4, 7, 9, 2, 25, 1, Дружба ТП Хлебозав, Дъбрава 11, 1, 6, 8, 9, 3, 7, 5, 12, 5, 10, 2, 12, 9, 11, Дюла 13, 3, 6, 8, 11, 7, 1, 4, 10, 2, 5, 9, Изгрев 2, 8, 7, 5, 6, 9, 1, 4, 3, Изток 6, Илия Велинов 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11, 16а, 23, 27, къща, 29, 20, 16, 25, 12, 31, Кирил и Методи 6, 16, 20, 11, 2, 15, 3, 13а, 10, 9, 18, 4, 21, 14, 8, 19, 12, 13, 7, 1, Кокиче 5, 9, 3, 1, 7, Кръстю Пастухов/Владо Благо 4, 2, Липите 8, 9, 10, 4, 3, 6, 2, Любен Каравелов/Димитър Мут 37, 44, 50, 41, 35, 54, 46, 37, 48, 56, 21, 22, 7а, 8, 32, 3, 29, 38, 9, 1, 13, 7 А, 28, 24, 19, 26, 27, 20 А, 11, 40, 15а, 17, 34, 16, 18, 30, 15, 4, 12 А, 23, 20, 6, 36, 25, 10, 14, 12, 31, 42, 5, Местн. Стопански Двор, Мито Войнишки 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29а, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8, 22, 35, 20, 51, 18, 37, 49, 39, 24, 14а, 43, 42, 27, 26, 31, 41, 33, 47, 45, 53, Младост 10, 4, 9, 13, 7, 1, 16, 2, 12, 14, 15, 18, 11, 5, 6, 3, 8, 20, Момин Кладенец 16, 18, 4, 1, 6, 3, 7, 9а, 2, 12, 5, 14, 9, 10, 8, 11, Мургаш 1, Никола Петков/Кирил Маджаро 44, 40, 38, 11, 78, 53, 74, 51, 49, 76, 41, 45, 50, 39, 31, 37, 46, 47, 64, 52, 68, 72, 38, 60, 48, 35, 43, 58, 62, 54, 56, 66, 33, 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, Книжарница, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22, Околовръстен път Езерото, 1 Бензиностанция, Кв. Видните-Бетонов Център, 42, Околовръстна 44, 26, 54, 58, 34, 48а, 62, 22, 24, 38, 36, 56, 30, 52, 48, 66, 20, 40, 28, 50, 46, 60, 3, 3, 10, 16, 2, 14, 4, 12, 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70, Пейо Яворов 4, 19, 3, 16, 2, 13, 14, 6, 11, 17, 9, 8, 18, 12, 10, 7, 15, 1, 16, ПИ 35239. 6110. 1897, ПИ Идн. 35239. 6110, път 18, Серафим Стоев 6, 6, 6, 6, Стопански Двор ул В. Висотски №4, Склад За Негоривни Материали, 2 Вл. Висоцки 2, 22, Складова База Верта, ул. Трети Март 2 УПИ XIV-1176, Кв. 4, ул. Циклама 7, УПИ XIII-248, УПИ XIx-387, УПИ ХххII-151, Кв. 1 до ул. 5, Фармапарк 19, Хаджи Димитър 5, 11, 8, 10а, 14, 12, 9, 3, 20, 4, №12, 18, 7, 16а, 16, 10, 13, Хан Аспарух/Кооперативна/ 47, 54, 41, 45, 52, 56, 43, 5а, 6, 18, 7, 9, 20, 38а, 44, 25, 36, 46, 17, 34а, 32, 27, 37, 19, 42, 39, 29, 52, 26, 33, 30, 40, 48, 34, 28, 50, Хан Крум/Дружба/ 23, 25, 30, 24, 16, 9, 10, 5, 18, 15, 29, 13, 3, 4, 17, 2, 7, 19, 1, 22, 12, 20, 11, 14, 26, Христо Ботев 59, 16, 63, 18, /Ул. Цар Борис, 47, 51, 49, 59а, 61, 24, П. Яворов, 37, 55, 45, 53, 39, 33, 10, 13, 3, 12, 4, 8, 31, 14, 11, 5, 29, 15а, 2а, 21, 19, 15, 2, 23, 1, 17, 7, 35, 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 38, 44, 21, 9, 50, 11, 46, 6, 14, 16, 17, 13, 10, 15, 18, 5, 1, 8, 22, 7, 13, 34, 48, 52, 16, 1, 64, 68, 58, 21, 50, 56, 37, 5, 20, 12, 28, 38, 39, 43, 23, 45, 19, 3, 4, 2, 35, 31, 32, 30, 54, 29, 25, 36, 26, 42, 4а, 24, 22, С/У Аптеката, 41, 27, 60, Цар Симеон/Ален Мак/ 12, 8, 9, 4, 10, 19, 13, 11, 14, 1, 7, 3, 6, 2, 17, 15

На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  София: 1-ва Казичене Затвора, Казичене, Казичене Затвора, 11-та 84, 212-та, Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182, 34, 106, 31, 170, 52, 265, 172, 176, 66, 273, 5, 53, 69, 86а, 25, 109, 162, 87, 23, 269, 102, 107, 123, 10, 6, 95, 166, 174, 121, 2, 152, 103, 74, 40, 1, 256, 261, 167, 111, 42, 71, 67, 29б, 125, 82, 19, 32, 168а, 70, 63, 43, 37, 165, 173, 22, 51, 145, 28, 161, 300, 177, 116, 88, 118, 22а, 4, 146, 54, 151, 120, 101, 11, 79, 168, 89, 108, 39, 150, 68, Пи-381 и Пи-382, 84, 29а, 110, 33, 58, 274, 49, 266, 29, 18, 65, 57, 147, 279, 104, 41, 259, 21, 60, 72, 90, 272, 94, 46, 144, 267, 30, 55, 9, 270, 268, 275, 76, 26, 262, 127, 276, 35, 170а, 164, 105, 61, 47, 44, 24, УПИ IV-137 Кв 8, 115, 126, 45, 98, 100, 163, 16, 8, ТП, 81, 169, 40а, 59, 85, 78, 3, 271, 80, 171, 260, 263, 96, 15, 97, 99, 64, 83, 112, ТП Оф Клуб, 160, 93, 48, 75, 73, 91, 124, 38, 27, 122, ПИ 331, 50, 36, 62, 17, 56, Бусманци до Гробищата, ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, ул Сух Искър 7, Стар ТП, Видните №2, Гара Искър 10, Ген. Гурко 39, Димитър Миленков 91, Складова База, 85, 188, 275, 247, 280, 246, 267, 156, 288, 98, 82, 204, 262, 248б, 293, 284, 176, 101, 274, 253, 231, 135, 283, 143, 207, 229, 150, 285, 214, 84, 232, 173, 148, 88, 99, 192, 94, 162, 177, 252, 104, 96, 163, 281, 294, 221, 105, 236а, 249, 205, 1, 248а, 217, 159, 154, 153, 287, 242, 272, 289, 62, 211, 182, 107, 106, 256, 258, 228, 147, 241, 171, 259, 189, 158, 170, 177а, 64, 273, 95, 160, 251, 174, 181, 157, 243а, 97, 77, 227, 90, 201, 164, 179, 102, 202, 93, 185, 144, 86, 100, УПИ ХхI-502, Кв. 19, 63, 225, 244, 287а, 235, 282, 87, 206, 83, 227а, 233, 169, 142, 89, 212, 190, 292, 277, 211а, 279, 289а, 184, 141, 269, 151, 278, 152, 240, 230, 167, 226, 265, 178, 155, 92, 203, 255, 208, 191, 216, П. Имот 247, 254а, 234, 219, 224, 172, 260, 145, 270, 215, 276, 195, 168, 230а, 243, 222, 237, 261, 290, 217а, 161, 180, 157 А, 223, 250, 103, 149, 268, 264, 165, 239, 34, 13, 49, 24 А, 72, 124, 27, 27б, 69, 45, 65, 121, 71, 108, 6, 51, 116, 1 ПИ 07106. 1432. 32, 17, 1, 200, 27а, 113, 137, 59, 40, 132, 10, 114, 107, 47, 80, 31, 57, 55а, 36, 52, 16, 14, 73, 11, 26, 134, 18, 109, 115, 67, 54, 1 А, 61 къща, 117, 127, 60, 50, 131, 38, 199, 23, 126, 5, 75, 43, 33, 26 А, 35, 1 Б, 42, 70, 79, 30, 7а, 198, 139, 21, 48, 37, 32, 2, 24, 58, 111, 110, 77, 197, 125, 44, 25, 78, 15, 112, 4, 52 Магазин За Хр. Стоки, 66, 46, 7, 22, 9, 119, 20, 19, 55, 138, 128, 28, 53, 130, 136, 8, 40а, 120, 39, 68, 56, 3, 122, 74, 54 А, 12, 29, 118, 196, 41, 129, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1, Кв. Абдовица УПИ I Кв. 17а, Кв. Димитър Миленков ПИ II-415 Кв. 3, Любен Каравелов 28, 20, 15 А, 9, 26, 4, 14, 38, 27, 52, 39, 44, 41, Младост 3 1 Срещу Бл. 341, Мургаш 1, 4, 5, 3, Никола Петков/П. Напетов/ 2, 6, 27, 36, 78, 52, 72, 58, Околовръстен път М. Нпз Казичене-Запад, Кв. 1, П-Л I, Поручик Неделчо Бончев/Искъ 10, Стопански Двор, ул. Витоша и ул. Никола Петков, УПИ VI-24 Кв. 4, Хаджи Димитър 6, Хан Крум 5, 21, Христофор Колумб, Циклама 5, 7/65, 6/64

На 13.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски 91, 62, 31а, 85, 60, 68, 66, 72, 58, 64, ТП Банята, 73, 60, 83, 77, 75, Васил Левски/Черв. Армия/ 42 УПИ IV-454, Kв. 23, 43, 38а, 47, 36, 50, 46, 44, 40, 33, 27, 23, 32, 34, 39, 52, 45, 48, 29, 38, 54, 41, 30, 15, 42, 25, 13, 28, 35, 46, 21, 31, 64, 37, 17, 58, 56, 62, Георги Бенковски 84, 31, 80, 90, 92, 66, 33, 86, 88, 74, Кръстю Пастухов/Владо Благо 8, 1, 14, 9, 7, 12, 5, 10, Липите 18, 15, 22, 17, 16, 13, 20, 10, 14а, 9, 12, 11, 14, 16, Момин Кладенец 30, 38а, 28, 23, 22, 26, 36, 13, 20, 19, 32, 38, 21, 15, 24, 34, 17, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес 2, 2 А, 1, 9, 10, 6, 9, 5, 3, 4, 7, 9а, 8, Спас Андреев 2, 4, 5, 14, 6, 10, 7, 9, 13, 17, 8, 3, 4, 6, Троянов път 20а, 61, 16, 53а, 59, 29, 14, 37а, 34, 27, 37, 33, 51, 24, 16а, 28, 26, 21, 38а, 41, 46, 48, 44, 23, 12, 42, 24, 25, 40, 39, 20, 45, 31, 55, 49, 32, 41, 30, 61, 47, 43, 53, 36, 35, 19, 38, 18, 17, Хан Крум/Дружба/ къща, 9, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 72, 74, 45, 70, 62, 47, 51, 76, 53, 78

На 13.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов

Община КРАСНО СЕЛО  

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 20-ти Април 11, 12, 16, Бузлуджа 7, 8, 1б, 1, 34, 24, 5, 1 Колелото на Руски Паметник, 2, 4-6, Ген. Скобелев 42, 52-54, 71, 44, 67, 48, 65, 63, 50, 75, 46, 69, 52, 77/75, 73, 54, 77, Голо Бърдо 8, Лайош Кошут 1, 16, 22, 27, Христо Ботев 3, 11, 17, 27, 31, 33, 35, 37

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Тотлебен 5, 7, Дукатска Планина 13-19, Лайош Кошут 37, 49, 51, 53, 55-57, Люлин Планина/Ник. Кофарджи 17, Македония 1, 13, 17, Пенчо Славейков 5, 15а, Тунджа 18

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ами Буе 5, 6, 8, 17-23, 54, 55, Владайска/Димо Хаджидимов/ 20, 30, Дамян Груев/Ген. Христо Миха 7, 13, 14, 16, 28, 44, 21, 42, Димитър Трайкович 1б, 5, Дукатска Планина 21, Константин Иречек 6, Свети Иван Рилски 15

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кремиковци: Бл. 102а

На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кремиковци: Бл. 102 Б

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Криволак 28, 32, 33, Лале 5, 7, 8, Липа 4-6, 7, 8, 9, Лозенска Планина 4, Милин Камък 48, 66, Плачковица 5, Развигор 2, 3, Свети Теодосий Търновски 60, Черни Връх 25, 33, Якубица 2, 14, 16

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/ 9, 17, 25, 35, Бисер 2, Вежен 2, Димитър Хаджикоцев 14, 77, 94, 108, Розова Долина 22, Цветна Градина 47-51, 55-А, 55, 34, 57, 53-А, 30, 45, 54, 52, 25, 50, 47 офис, 45а, 32, 43, 47, 45-А, 36, 53, Черни Връх 14

На 10.09.2019 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  София: Миджур 11

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/ 109, Атанас Дуков 36 2, Бяла 1, Димитър Хаджикоцев 108, Котел 11, III-356 Кв. 220, 9, 6, 8, 2, 4

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Св. Наум/Трайчо Костов/ 14 Вх. Б

Община ЛЮЛИН  

На 09.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Сливница 441

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 2 С-У 361, Люлин 3 361

На 13.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Кв. Божурище Промишлена Зона

Община МЛАДОСТ  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 Блок 259а Вха

На 09.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Детска Мечта 20, Младост 4 до 443

На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 Блок 259а Вхб

На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Младост 3 302, 302 УПИ VІІ-2153, Кв. 2б

На 10.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 до Бл. 405, Фантастико, ТП С/У 405, 407, 405, супер Бл. 409, Пред М-Н Фантастико, до супера, 405, 405 до, ул. Ал. Паскалев Срещу Фантастико

На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3 Блок 254

На 11.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 425а, Младост 4 425а, 418, 425, 418, 418 Магазин 4, 3 425а, 418 Секция Г Магаз. 2, 425а, 418, . 425, 418 Магазин 4, 425, 280

На 11.09.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Младост ТП С/У С. Пив

На 11.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 до Бл. 401, до 401, 404, 401

На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 389, до 358, 355, 358, 359, Младост 3 до 363, 362, 359, ТП Бл. 341, Имот N 01152, до Бл. 367, 361, 363, до Бл. 342

На 12.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 3 до 364, 364

На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3 Блок 244

На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 425а, Младост 3 390, Младост 4 425а, 418, 425, 418, 418 Магазин 4, 3 425а, 418 Секция Г Магаз. 2, 425а, 418, . 425, 418 Магазин 4, 425, 280

Община НАДЕЖДА  

На 09.09.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София: Рожен 139

Община НОВИ ИСКЪР  

На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Доброславци: Помпена Станция Соф. Вода 9

Община ОБОРИЩЕ  

На 10.09.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  София: Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 ателие 3, 31 гараж 1, 31 гараж 2, 31 гараж 3, 31 ателие 1, 31 офис, 31 гараж 4, 31 Магазин 3, 31 ателие 4, 31 ателие 5, 31 офис 5, 31, 31 ателие 2, 31 Аптека

На 14.09.2019 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  София: Московска 7

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Войводина Могила 52, 52 Г, 60

На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Бързарица 16в

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, IX-9854, Кв. 516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33

На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/ 23

На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Овча Купел 2 149 У-Ще, 149, УПИ III ПИ 68134. 4333. 9867, Кв. 12

Община ПАНЧАРЕВО  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 1914 Кв. Г-11-3-Г, 3-ти Март, 92034, Витошко Лале 19, 17, 21, Никола Крушкин/2-ра/ 5, 5, 13а, 2, 3, Паметника/Иван Балин/ 3, 9, 7, 11, 11, 4, 4, Спортист/3-та/ 7, 8, 5, 12, 13, 19, 17, 15, 27, 2, 15, 1а, 3, 11, 25, 21, ТП, УПИ Іі-2295 Кв 19, 9, 9, 4, 1, Цар Асенов път 1, Цар Асенов път и ул. Крушкин

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация 1, 9, 2, 4, 7, 6, 8, 1, 3, П С Искър, Ален Мак 15, 1, 3, 9, 25, 11, 27, 5, 19, 13, 21, 29, 31, 17, 23, 7, Белия Камък 3, 2, 4, 6, 5, Божур 11, 13, 5, 4, 3, 6, 14, 9, 1, 7, 10, Борова Гора 11, 13, 3, 5, 9, 1, 7, 19, 2, Вец Пасарел 41, 60, 30, 56, 3, 49, 16, 1, 21, 2, 12, 70, 34, 35, 47, 4а, 11, 5, 52, 23, 13, 51, 42, 3, 7, 37, 48, 9, 10, 33, 22, 33а, 64 А, 36, 4, 2, 44, 18, 27, 25, 14а, 40, 58, 14, 32, 4, 54а, 6, 68, 64, 28, 46, 43, 66, 31, 1, 74, 62, 29, 45, 54, 50, 38, 26, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Върба 6, 8, 3, 4, 7, 5, Градина 34, Детелина 1, 9, 8, 5, 7, 2, 3, Димитър Вучков 8, 7, 4, 5, 12, 3, 6, 10, 2, Дъбова Кория 9, 8а, 1, 12а, 3, 5, 6, 4, 12, 2, 7, 8, 10, Еделвайс 5, 4, 2, 1, 2а, 3, Здравец 22, 12, 13, 3, 10, 1, 15, 2, 4, 1а, 9а, 24, къща, 20, 18, 14, 7, 16, Иглика 1 Площада, Искър 5, 2, 16, 26, 12, 24, 46, 44, 3, 48, 42, 52, 54, 36, 10а, 50, 32, 18, 10, 1, 22, 20, 7, 34, 58, 14, Кап. Петко Войвода 8, 14, 16, 13, 19, 12, 35, 23а, 8а, 6, 29, 15, 17, 33, 22, 20, 24, 10, 31, 23, 25, 27, 18, 4, 3, 2, Минзухар 1, 4, 5, 2, 5а, 3, Момина Скала 5, 1, 4, 2, 7, 3, ПИ 105, К. Л. Г-10-13-В, Ракита 16, 8, 18, 2, 4, 12, 14, 6, 10, Русама/6-та/ 1, 2, 4, 3, Самоковско Шосе 1, Кантон Златна Рибка, Пред Златна Рибка, Детски Дом, къща, Ресторант, 8, 10, Синчец 6, 10, 4, 3, 8, 1, 2, 9, Теменуга 2 Здравец11, 2, 2а, 1, 3, ул. Здравец УПИ ІV-419, Кв. 43, Урвич 20, 3, 30, 28, 22, 24, 15, 13, 9, 12, 26, 19, 16, 11, 1, 14, 18, 10, 21, 32, Хризантема/8-ма/ 6, 12, 3, 8, 10, 1, 2, 4, 7, 9, 13, 5, 11, 14, Чайка 1, 6, 2, 5, 3, 5а, 4, 8, Щъркелови Гнезда 5, 3, 2, 10, 1, 6, 8, 4

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, Александър Генков/Г. Панков/ Язовир Кокаляне, В. З Китката ПИ 276, Василица Вила, П№254, Вец Кокаляне Строителство на Стопанска Сгра, Старата Вец Кокаляне, Вила, Кантон, Бент Кокаляне Пасарел, Вилна Зона Китката Вила, Имот 284, къща, Вила, къща, Парцел 186, 999, Бунгало, Кад. №209, къща, Кад. № 184, Вила, Кад №205, Кад. №173, №174-175, Кад №280, 35, XVII-97 Кв. 4а, къща, Вила, ПИ 98, УПИ 4 Кв. 87, Вилна Зона Терасите Водна Помпа, 1, Вила, ПИ 90, Китката 35, ПИ 334, 3, Парцел 336, 33, 6а, 37/32, М. Барище, Месност Роба, Местн. Свлачището, ПИ 37914. 6839. 166, Пукнат Камък/34/ 17, Слатин Дол 14, 19, Теменуга 17, 46, 26, 11, Юзината

На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/ Язовир Кокаляне, ВЕЦ Кокаляне Кантон, Бент Кокаляне Пасарел

На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Герман: 979 /Vіі-123/, Брайново 19, вилна зона Терасите, вилна зона Лозето М. Терасите Пл. 804, Вилна Зона Лозето УПИ III-84, Кв. 5, ПИ Идент. 14831. 6502. 711, Лозето, М. Терасите, ПИ 3092, ПИ-14831. 6515. 746, Старият път 20, Терасите ПИ 14831. 6515. 756, УПИ II-84 Кв. 5 вилна зона Лозето, УПИ Vіі-86а, 86б Кв. 3 М. Лозето, УПИ Х-129 М. Лозето

На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143

На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Буйновско Ждрело 24 Вила, 24 Вила, 24 Вила, В. З Калугерово Ливаде, вилна зона Калугерово Ливаде ПИ 3202, вилна зона Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв. 2, Вилна Зона Калфин Дол Вила, 34 ул. 1-ва, М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Шумако, М. Калугерица, М. Калугерица ПИ 2162, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433.

На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 04234. 6930. 61, В. З Шумако, II-167, 236, Кв. 6-, Калфин Дол, 28

На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва 18а, 22 вилна зона Калфин Дол-Бистрица, 27 ул. 1-ва Отклонение Кв. 4, 71-ва /Кв. Симеоново/ 74, 74-та 12, Бистрица М. Калугерово Ливаде, вилна зона Калфин Дол ул. Полежан, вилна зона Калфин Дол, ул. Правец, вилна зона Калфин Дол ПИ 11985, Вилна Зона Калфин Дол, Калугерица С. Бистрица, Вила, М. Калфин Дол УПИ I-175 Кв. 20, Манастирски Ливади Вила, Симеоново 21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ Вила, 14 Калфин Дол, С/У ул1, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, 34, 8, 24, 12, 10, 5, 9, 6, 28, 4, Шумако / Симеоново вилна зона Калфин Дол УПИ Іх Кв. 1, 12, 15, 17, Вила №18, УПИ CxII, УПИ 10, къща, Вила, Бистрица - Калфин Дол, Вила

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана: вилна зона Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро, М. Язовир Искър, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър Кл. Б Ст. 11, Кл. Б Ст. 4, Кл. А Ст. 7а, Кл. А Ст. 9, 5, Кл. А Ст. 6, Кл. А Ст. 17а, ПИ 1025, Кл. Б Ст. 6, Строителство, Водна Помпа, Кл. А Ст. 17, Кл. А Ст. 10, Кл. Б Ст. 7, Кл. А Ст. 5, Кл. Б Ст. 10, Кл. Б Ст. 16, Кл. А Ст. 12, Кл. Б Ст. 3, 2, Кл. А Ст. 13, Кл. А Ст. 4, Ресторант, Вила, Кл. Б, Кл. Б Ст. 17, Кл. Б Ст. 13, Кл. А Ст. 8, Кл. Б Ст. 11, Кл. Б Ст. 15, Кл. А Ст. 7, Клон А Ст. 6а, Автосервиз, Кл. А Ст. 16, 3, 6, Кл. А Ст. 6а

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Искър Кв. 1 М. Чашката, 3

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра Язовир Искър

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Витоша-Вец Симеоново Язовир Искър, Искърско Шосе 1

Община СЛАТИНА  

На 09.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Хубавка 6

На 11.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Лидице 29, 31

На 12.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: ул. Ив. Шаблин 5 - Язовири и Каскади

На 12.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Шипченски Проход 49

Община СРЕДЕЦ  

На 11.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/ 6

На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: 6-ти Септември 21

На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Иван Вазов 1

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 9, 15, 16, 18, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 103, 104, 105, 108

На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 1, 2, 5, 6, 14, 16а, 16б, 16в, 16д, 16е, 16ж, 90, 91, 92, 93, 109, 110, 111, 112, 113, 115

Община ТРИАДИЦА  

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Княз Борис I 56

На 11.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Богатица/Йордан Стоянов/ 16, 20, Кожух Планина 7

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, Вила

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско: Вила

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Божурище: Лазур

Община Ботевград  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Бузлуджа 2, 5, 1, 7, 4, 6, 8, Незнайният Войн 4а, 4, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода 2, 3б, 8, 10, 4, 12, 2 Пионер-Партер, 3а, 2 Пионер, 6, Трети Март 83, 87, 85 3, 83 2, 80, 97, 81а, 78, 84, 85, 87 Вапцаров, 93, 82, 95, 87а, 99, 81, 72, 74

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Княз Борис I 6, 3, 2, 10, 4, 8, 9, 1, 12, Сан Стефано 2, 1, 3, Стефан Караджа 1а, 1, Трети Март 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, Шести Септември 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Бузлуджа 50, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 4, 15, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Витиня 22, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 59, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Преслав 7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Страншки Рът 12, 4, 6, 10, 5, 8, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 13, 27, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Безименна 2, Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, Георги С. Раковски (Р. Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, извън регулацията, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 4, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, Опълченска 1, Осма 1, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 20, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ IX-238 Кв. 12, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Рашково: Вила, къща, 6

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец 1, 7

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Стамен Панчев 19, Цар Освободител 16, 16-2 Балкан, 47

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, Лозята УПИ XXVII, Кв. 31, Вилна Зона

На 10.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424 7, Бор 8, 7, Канцелария Социални Грижи, 4, Борова Гора, Бърдо 5, 3, 1, 2, 4, В. Пенчов 26, 20, Васил Драгнев 6, Васил Левски 25, 3, 24, 10, 11, 2, 9, 13, 17, 27, 16, 31а, 21, 1, 20, ТП, 6, 30, 4а, 28, 19а, 19, 29, 14, 31, 26, 7, 23, 8, 118, 133, 157, 143, 163, 147, 145, 134, 139, 136, 122, 106, 124, 151, 126, 104, 137, 155, 130, 110, 114, 128, 161, 132, 108, 133а, 141, 165, 112, 100, 159, 102, 120, 72, 86, 99, 74, 98, 80, 100, 111, 125, 105, 88, 113, 109, 123, 131, 97, 121, 101, 107, 82, 94, 129, 6, 95 А, 119, 96, 76, 103, 95, 90, ТП, 70, 66, Сборен, 56 Сборен, 93, 68, 91, 60, 62, 89, 41, 40а, 56 Сборен Блок-24 Ап., 42, 40, 38, 36, 34, 35, 39, 33, 85, 49, 41, 47, 45, 61, 83, 79, 75, 59, 63, 26а, 50, 81, 53, 65, 57, 69, 52, 71, 77, 51, 43, 87, 46, 48, 55, 73, 67, Витомерица 8, 19, 17а, 3, 8, 17, 6, 1, Владин Рът, Втора 1, Възраждане 2, 1, 13, 18, 11, 26, 20, 17, 8, 16, 22, 64, 72а, 59, 57, 68, 72, 86, 60, 43, 38, 88, 39, 78, 46, 29, 25, 52, 53, 82, 33, 31, 56, 58, ТП, 54, 49, 36, 34, 21, 98, 65, 96, 67, 69, 92, ТП, 58, 61, 100, 3, 32, Вълко Цолов 2, 4, 8, 6, 1, 3, 7, 5, Генерал Гурко 22, 20 204, 7, 4, 2, 11, 3, 13, 5, 19, 17, 8, 18, 25, 6, 6, 20, Генерал Раух 1, 23, 17, 4, 19, 15, 11, 13, 21, 6, 25, 26, Градешница 7, 2, 8, 10, 1, 6, Градище 5, 1, 3а, 3, 4 къща, Григор Гошев 27, Димитър Грънчаров 57, 27, 28, 19, 15, 21, ТП, ТП, ТП, 23, ТП, Драган Йотов 7, 9, 6, 3, 3, Езерото 12, Елаша 7, 1, 3, Стопанска Сграда, ТП, 22, 17, 14, 10, 23, 15, 25, 19, 2, 8, 16, 13, 11, 21, Епископ Генадий ТП, 28, Здравец 16, 8, 3, 14, 6, 12, 10, 18, 4, 1, 2, 5, 7, 28, 24, 26, 22, 20, Иван Пеев Маруша 14, 2, 4, 3, 6, 10, 11, 5, 1а, 9, 12, 8, 7, Кв. 9, УПИ VIII, Лесковец 4, 11, 10, 14, 9, 12, 2, 5, Липа 4, 2, М. Елша Имот 087033, Маняков Камък 7, 6, 5, 4, 1, 3, 2, махала Боянско къща, Стр. на Ограда, махала Дивчов Рът къща, махала Драганско къща, къща, Вила, махала Живковска Воденицата, махала Манастирица къща, 1 къща, МТП, 1, Бунгало, 1 къща, махала Поповска, махала Правешки Ханове 26, 1, къща, 1 къща, махала Пушкарско къща, къща, къща, 67, къща, махала Симидарско къща, къща, Месност Елаша 1, местност Дългата Орница, местност Семидарска, местност Стилковски Рът, местност Топилата къща, къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Младост 6, 2, 4, 11, 1, 9, 3, Моновец 8, 2, 7, 6, 15, 1, 11, 5, Никола Иванов Янин 1, 9, 6, 5, 4, 2, 3, Никола Комита 3, 4, 1, Никола Проданов 5, 12, 10, 2, 3, 6, 7, 1, Опълченска 11, 16, 15, 9, 12, ТП, 13, 2, 3, 28, 19, 26, 18, 8, 17, 5, 4, Кв. 176, 30, 6, 22, 22 гараж, 21, 23, Осма 3, 7, 12, Острома 5, 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, Перуша 4, Пета 5, 3, Полска 6, 3, 1, 2, Поп Марко 7, 17, 10, 9, 14, 11, 4, УПИ XIII-852, Кв. 76, 20, 6, 16, 5, 15, 26, Първа 1, Работническа 9, 2, 1 Вила, 7, 5, 4, 3, 12, 9, Радушиновец 1 А, Роза 2, 35, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Свети Анастасий 2, 4, 1, Свети Теодор Тирон 2, 6, Свобода 5, 3, 13, Север 210, 211, Стопански, 110, 109, Магазин Хр. Стоки, 110а, 308, 307, 109, 212, 308, 104, 201, 101, 1 203, 203, 202, 102, 105, 40 108а, 108 А, 106, 107, 108, Търговски Обект, ТП, 108а, 403, Строеж на къща, 402, до Трафопоста, 304, 303, 401, 302, 301, 103, 305, Магазин, 209, 208, 204, 206, 207, 205, 306, Седма 3, Стара Планина 4, 2, 6, ТП, Стара Река 5, 21, 9, 2, 17, 15, 23, 19, 13, 11, Страшка Могила 1, 5, 6, 4, 2, Тодор Живков 2, 1 Юробанк, 3, 1, 4, Трета 4, Трети Март 51, 49, ТП, 33, 35, 55, 41, 30, 1, 24 1, 24, 6, 6, 6а, 26 6а, 6 6, 26 6, 28 6, ТП, 20, Преместваем Търговски Обект №, 18, 13, 21, 17, 4, 29 5, 29 4, Пешеходна Зона, 27 3, 17, 3 3, 21, 2, 19, 25 2, Рум, 9, ТП, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ XV, Кв. 20 Върху Покрива на Младежки Дом, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю 5, 11, 1, 15, 13, 3, 9, 13а, Хан Аспарух 7, 2, 4, 3, 21, 8, 5, 6, Христо Ботев ТП, 3, 5, 2, 15, ТП, 21, 11, 19, 17, Цветко Вълков 3, 8, 11, 5, 6, 7, 9, 10, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, 1, 2, 4, 7, 5, ТП, Червената Вода 5, 6, 2, 3, 1, Четвърта 3, 5, Шеста 4, 1, 2, Ясен 10, Учебен Център По Банково Дело, Фургон, 110, Бунгало, 6, 5, 2, 4, 3, 104, 101, 203, 202, 102, 201, 105, 108, 108, 403, 402, 304, 301, 103, 302, 401, 303, 305, 204, 209, 208, ( 204, 205, 306, 109, 211, 212, 210, 108, 307, 308, 110

На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Правец: Бор, 173

На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Разлив

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски 41, 38, 39а, 40, 41г, 43, 41ж, 32 6, 32, 16 Мост Чавдар, 2, 2а, 6, 2б, 1, 4, 5, 2в, 41, Армеец, Бенковска 27, 20, 19, 23, 12, 22, 24, 21, 18, 16, 26, 14, 17, Бузлуджа 2, 5, 1, 7, 4, 6, 8, България 5, 4, 2, 6, 24, 20в, 25, 12, 20, 10, 13 11, 13, 13, 9, 13, 11 6, 11, 20, 18, 8, 8 8, 8а, 14, 16, Васил Левски 39 26, 28, 27а, 36, 37а, 39, 41, 41, 34, 32, 27, 33, 35, 37, 26, 30, 25, 39, 29, 31, Васил Петров 4, 2, 13, 12, 3а, 21, 17, 5, 15, 1, 9, 8, 10, 11, 7, 6, 3, 19, Витиня 11, 2, 13, 9, 4, 3, 15, 7, 24, 8, Витоша 14, 20, 8 1, 8, 10, 6, 22, 36, 5, 26, 30, 24, 18, 34, 28, 40, 16, 14, 38, 32, 42, 16а, 2, 4 4, 4, Георги С. Раковски 1 Таван, 2 УПИ I, Кв. 80, 1, 3, 7, 5, 25, 2, 23, Градски Парк, Гурко 32, 23, 20, 14, 22, 28, 17, 13, 19, 18, 16, 24, 26, 15, 25, 66, 48, 12, 4, 11, 14 Фурна, 8, 6, 14, 10, 2, 36 А, 42, 46, 31, 52, 34, 38, 33, 44, 48, 29, 27, 40, 3, 1, 9, 11, 5, 9а, 7, до Автогара, Захари Стоянов 37, 1, Идентификатор 05815. 305. 1. 117, Индустриална Зона Іі-Подем, Искър 7, 19, 2, 13, 10, 3, 15, 8, 5, 11, 6, 12, 1, 4, 9, Мургаш 7, 3, 1, 5, Незнайният Войн 1, Магазин Техномания, 2, 1 Чавдар, 4, 7, 3б, 4а, 4, Освобождение №14, 1, 3, 2, 4, 5, 3, 3, 5, 2, Парка, Павилион, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, 22, 37, 26, 41, 39, 35, 24, 43, Саранск 24, Свобода 2, 3б, 8, 10, 4, 12, 2 Пионер-Партер, 3а, 2 Пионер, 6, 1, Севаст Огнян 1, 24 Мелница, 21, 20, 23, 3, 8, Седемнайсти Ноември 3, 1, 45, 43, 44, 47, 37, 40, 41, 38, 39, 46, 42, 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 31, 17, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, 7 Синчец, 7, 1, 2, 6, 4, 7 Синчец, 5, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, 32, 35, 33, 36, 23а, 40, 38, 23а, 37, 31, 45, 29, 34, 41, 42, 39, 43, 23, 14, 21, 15, 15а, 24, 10, 13, 26, 28, 22, 19, 12, 20, 23, 18, 25, 17, 16, 30, ТП Бетонов Център, Трети Март 83, 87, 85 3, 83 2, 80, 97, 81а, 78, 84, 85, 87 Вапцаров, 93, 82, 95, 87а, 99, 81, 72, 74, 79, 66, 68, 77, 75, 68, 79, 72, Хан Крум 1, 6, 2, 3, 9, 9 1, 18, 20, 16, 15, 24, 22, 9, 8, 11а, 14, 5, 4, 12, 11, 7, 13, 10, 6, Янтра 4, 1, 8, 7, 3, 14, 12, 9, 2, 5, 10, 11, 2а, 2, 81

На 12.09.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Армеец, България 24, 20в, 25, Индустриална Зона Іі-Подем

На 13.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, до Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 13.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, 14, 12, 9, 7, 11, Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 84, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 101, 105, 82а, 68, 127, 74, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 87, 93, 50, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 43, 44, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, 22, 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, извън регулация до С. Врачеш, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 29, 36, 23, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Оборище 14, 1, 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Опълченска (Яташка) 2, 3, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, 12, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 59, 46, 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 10, 6, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Страншки Рът 2, 12, 4, 6, 5, 10, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 5, 7, 9, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 1

На 13.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, . 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д. Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М. Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев в Стоп. Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап. Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н. Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти IX) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30

На 13.09.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 13.09.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Врачеш: Бела Трафопост, Севаст Огнян (Партизанска) 6

Община Годеч  

На 12.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч: Додовица 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Елха, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, Мерудая 19, 18, 26, Незабравка 12, ул. 3-та №35а, Цоланова

На 12.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ропот

Община Драгоман  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ялботина

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Чуковезер: УПИ-II, Вила

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ ХІ-239, Кв. 23

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бучин Проход: Местн. Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 Кв. 8, УПИ ХIII, Кв. 11, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв. 23, Вила

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв. 10, УПИ Vііі-149, Кв. 20, Вила, Вила, къща

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Годеч: 003670, I-994, Кв. 134 I-995, Кв. 72, VI-1405, Кв. 130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 1, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С. Раковски 9, 7, до 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ Іх-71, Кв. 21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елин Пелин 12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 Кв. Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М. Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн. Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й. Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф. Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVі-1375 Кв. 112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв. Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 Кв. 110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул. 3-та №35а, ул. Петрушин Христов, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, Кв. 138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура Вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ Vіі-1523, 1663, Кв. 114, УПИ 12-1314, УПИ Vі-1523, Кв. 114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, махала Трап

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Големо Малово: УПИ І-340, Кв. 32а, УПИ ХI-92, Кв. 15, къща, УПИ VІІІ-233, Кв. 16, Вила

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лопушня: 008010, УПИ IV-142, Кв. 16, УПИ XIII-5, Кв. 5, къща, Вила

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Мало Малово: УПИ IV-15, Вила

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Цръклевци: къща, Вила

На 11.09.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Шума: извън регулация, П-Л XIx-53, Кв. 3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв. 11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78, Вила, къща, Вила, УПИ VVII-71в. 1

На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Начево: Вила

Община Елин Пелин  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богданлия: IX-24005, Местн. Богдалия Кв. 17, УПИ IV-197, УПИ VIII-157, Кв. 13, Вила

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Григорево: XVI-128, 129, Кв. 15, Никола Вапцаров 19, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ II-341, УПИ II-349-Пстд, Кв. 35, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХII-150, Кв. 13, УПИ ХІХ-262, Кв. 18, Къка

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Нови Хан: 037044, 172 Кад. Район 965, В. З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, вилна зона Побит Камък, Вилна Зона Побит Камък Имот №78, Вила, Имот №117, Кад. Р-Н 965, Имот 112, Кад. Р-Н 965, ПИ 319005, Побит Камък

Община Етрополе  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Лопян: вилна зона Лопян, Кв. 6, Втора 1, 3, 5, Девети Септември 5, 7, 1, 3, Йончо Ботев 15, 27, 11, 13, 21, 9, 32, 5, 7, 19, 17, 18, 16, 14, 12, 33, 29, Калина Вескова 8, 2, 28, 18, 6, 4, 24, 26, 1, 10, 12, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, местност Растака, Никола Михайлов 54, 68, 120, 74, 126, 138, 158, 140, 128, 43, 48, 98, 122, 104, 112, 21, 156, 162, 134, 76, 150, 86, 124, 50, 66, 52, 116, 90, 84, 144, 152, 64, 106, 41, 94, 82, 25, 33, 23, 35, 7, 114, 45, 130, 80, 56, 142, 110, 88, 146, 136, 13, 49, 78, 72, 92, 15, 148, 108, 96, 37, 160, 60, 154, 102, 100, Никола П. Цановски 2, Планинско Цвете 1 Вила, 1, 3, Първа 1, 3, Седма 111, 109, Трета 12, 1, 4, 8, 2, 3, 10, УПИ І-211, Кв. 29, Цвятко Янков 12, 107, 101, 40, 37, 43, 56, 91, 2, 76, 65, 61, 63, 89, 71, 109, 22, 16, 42, 79, 48, 31, 54, 103, 87, 24, 6, 93, 8, 70, 75, 64, 81, 4, 10, 41, 44, 83, 85, 33, 73, 50, 39, 77, 38, 53, 67, 46, 68, 99, 105, 30, 29, 69, 111, 59, 14, 28, Вила

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бойковец: УПИ-І-142, Фуражомелка, Пивница-магазин Брезите, къща, +, Вила

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Боженица: махала Ласковци

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци в землището на Стр. Полигон, махала Мусатете къща, махала Пешната Лъка къща, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци Вила, махала Габрика МТП, МТП, махала Димитровци къща, махала Дола, махала Златовци къща, махала Кардашица, махала Костадиновец къща, махала Репавище, махала Рударец къща, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин къща, УПИ-Хі-8, Кв. 4, ТП, ТП, Стопанска Сграда, къща, ТП

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Правец: Елосов Дол, махала Дивчов Рът къща, 104, махала Драганско къща, махала Дръвница къща, махала Манастирица ТП, къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица, къща, МТП, къща, *0*, Вила, ТП

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман къща, махала Лъга 1, махала Преход къща, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци, къща, ТП

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Средни Рът: махала Бечовското къща, махала Голяма Глава къща, махала Дунавското къща, махала Койчовци къща, махала Кондурите къща, махала Куваница къща, махала Мончово Търне къща, махала Средни Рът къща, махала Краева Бачия къща, махала Кръста къща, махала Марково Равнище къща, махала Скр. Колиби къща, къща, къща

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лъга: къща, Вила, къща

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боженица: махала Ласковци, махала Ласковци

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001 Вр. Стр. Обект, II, Кв. 1, Кладевски Дол 13, махала Бобища къща, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол, УПИ VI-154 Кв 21, Вила, къща, къща, Вила

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв. 26, Лъга, махала Градище, махала Градище, махала Джамбазите, махала Кленака, махала Кленака, махала Ликовци в землището на Стр. Полигон, махала Ликовци в землището на Стр. Полигон, махала Мусатете къща, махала Мусатете къща, махала Печор, махала Пешната Лъка къща, махала Пешната Лъка къща, махала Раздолата, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Свин Дол, махала Семкова къща, махала Сечковци, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Станчовец, махала Черни Връх, махала Черни Връх, ПИ-083145 М. Мариновото, Сграда, Вила, ТП, къща, Вила, ТП, +

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Джурово: Васил Левски 2, 4, 6, 1, 5, 3, 14, 7, 13, Волга 2, 6, 4, 1, Вутьо Миков 39, 35, 28, 32, 30, 3, 9, 2, 5, 13, 14, 29, 15, 18, 20, 11, 25, 19, 10, 16, 21, Генерал Гурко 3, 1, Генерал Елис 10, 5, 7, Георги Димитров 10, 9, 6, 1, 11, 8, 7, 2, 5, 3, 4, 13, 25, 13 3, 50, 38, 14, 29, 40, 17, 13 2, 53, 37, 43, 44, 23, 16, 21, 36, 13 1, 30, 19, 26, 32, 47, 41, 13, 12, 46, 20, 52, 42, 55, 13 4, 27, 45, Гошо Воденичаров 15, Девети Септември 13, 47, 34, 48, 23, 10, 58, 36, 40, 29, 27, 22, 5, 1, 14, 3, 44, 37, 50, 2, 11, 38, 54, 31, 46, 8, 16, 42, 17, 41, 4, 33, 6, 35, 56, 7, 15, 21, 9, Димитър Грънчаров 15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, 21, Иван Мицев 17, 5, 7, 19, 11, 27, 4, 12, 10, 2, 6, Иван Яковенко 4, Камилче 5, 9, 1, 3, 7, 11, Капитан П. Стайков 16, 20, 14, 3, 22, 18, 2, 24, 28, М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, Малък Искър 2, 4, 3, 10, Матю Воденичаров 42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, 6, 8, 9, 1, 11, 3, 7, 5, махала Беляновец ТП, къща, махала Герановица 1а къща, 1 къща, къща, 11, 12б, ТП, къща, махала Камилче къща, махала Мечи Трън къща, махала Отявец къща, Мико Лаков 2, 14, 4, 6, 3, 22, 24, 20, 16, 28, 26, Млада Гвардия 2, Нератовице 4, 11, 7, 8, 13, Отряд Бенковски 1, 14, 5, 16, 6, 3, Павел Корчагин 7, 4, 2, 8, 4, 5, 3, 1, 9, Петър Томов 1, 16, 2, 6, Първи Май 2, 1, Септемврийци 15, 4, 13, Стара Планина 6, 9, 7, Тодор Христов 2, УПИ III. Кв. 2, Чавдарци 36, 2, 34, 26, 12, 18, 6, 20, 24, 15, 19, 32, 8, 28, 1, 22, 33, 17, 16, 5, 30, 10, 4, 14, 38, Червена Армия 4, 1, 3, 2, Юрий Гагарин 1, 6, 2, 5, 4, ТП, ТП, ТП, ТП, ТП

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: Равнището, ТП 1

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Бундаците, махала Венчарете, махала Венчарете, махала Връбчовци Вила, махала Връбчовци Вила, махала Габрика МТП, МТП, махала Габрика МТП, МТП, махала Димитровци къща, махала Димитровци къща, махала Дола, махала Дола, махала Златовци къща, махала Златовци къща, махала Кардашица, махала Кардашица, махала Костадиновец къща, махала Костадиновец къща, махала Репавище, махала Репавище, махала Рударец къща, махала Рударец къща, махала Свин Дол, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Смесите, махала Стайковци, махала Стайковци, махала Трънето, махала Трънето, махала Чекотин къща, махала Чекотин къща, УПИ-Хі-8, Кв. 4, УПИ-Хі-8, Кв. 4, ТП, ТП, Стопанска Сграда, къща, ТП, ТП, ТП, Стопанска Сграда, къща, ТП

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лопян: 005034, вилна зона Лопян, Кв. 6, Васил Левски 2, 1, Втора 1, 3, 5, Георги Димитров 4, 6, 5, 12, 10, 8, 14, Георги Михайлов 13, 21, 16, 297, 19, 2, 14, 4, 18, 5, 1, 10, 17, 11, 23, 3, 8, 15, 7, 6, Девети Май 6, 9, 7, 5, 1, 3, 2, 4, Девети Септември 5, 7, 1, 3, Йончо Ботев 15, 27, 11, 13, 21, 9, 32, 5, 7, 19, 17, 18, 16, 14, 12, 33, 29, Калина Вескова 8, 2, 28, 18, 6, 4, 24, 26, 1, 10, 12, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин 4, 6, 3, 2, махала Черешовица Вила, къща, местност Растака къща, местност Черешова 7, 28, 27, 24, 25, 22, Никола Михайлов 22, 28 \, 8, 5, 16, 4, 14, 7, 32, 20, 44, 11, 34, 24, 30, 6, 12, 10, 18, 38, 42, 238, 276, 310, 123, 234, 302, 246, 236, 228, 121, 111, 262, 274, 308, 105, 264, 119, 296, 286, 113, 127, 280, 244, 125, 258, 107, 250, 230, 131, 294, 260, 254, 129, 312, 284, 232, 242, 252, 266, 278, 282, 256, 272, 133, 248, 304, 101, 85, 69, 210, 186, 71, 81, 200, 93, 83, 222, 202, 172, 178, 182, 192, 170, 99, 162, 176, 208, 67, 216, 220, 65, 95, 77, 59, 61, 226, 103, 218, 212, 174, 75, 180, 63, 87, 204, 79, 57, 97, 224, 184, 190, 206, 196, 54, 68, 120, 74, 126, 138, 158, 140, 128, 43, 48, 98, 122, 104, 112, 21, 156, 162, 134, 76, 150, 86, 124, 50, 66, 52, 116, 90, 84, 144, 152, 64, 106, 41, 94, 82, 25, 33, 23, 35, 7, 114, 45, 130, 80, 56, 142, 110, 88, 146, 136, 13, 49, 78, 72, 92, 15, 148, 108, 96, 37, 160, 60, 154, 102, 100, Никола П. Цановски 2, Пета 1, 6, 4, 2, Планинско Цвете 1 Вила, 1, 3, Първа 1, 3, Свещи Плаз 5, 3, 2, Седма 111, 109, Трета 12, 1, 4, 8, 2, 3, 10, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев 10, 6, 22, 4, 2, 12, 3, 14, 18, 1, 16, 5, 20, Цвятко Янков 23, 27, 21, 13, 11, 149, 19, 17, 25, 94, 117, 82, 121, 119, 92, 139, 84, 151, 131, 149, 80, 78, 155, 133, 153, 115, 125, 86, 145, 123, 137, 127, 88, 143, 12, 107, 101, 40, 37, 43, 56, 91, 2, 76, 65, 61, 63, 89, 71, 109, 22, 16, 42, 79, 48, 31, 54, 103, 87, 24, 6, 93, 8, 70, 75, 64, 81, 4, 10, 41, 44, 83, 85, 33, 73, 50, 39, 77, 38, 53, 67, 46, 68, 99, 105, 30, 29, 69, 111, 59, 14, 28, Четвъра 3, 5, 7, Вила, Вила, Вила, Вила

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Малки Искър: къща, къща, къща

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Манаселска Река: М. Генчовци Екатте 46961, махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица къща, махала Череша, махала Чульовци къща, Вила, Укопете, къща, ТП, МТП

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осиковица: махала 57 Км АМ Хемус, махала Балинска къща, махала Баренска къща, махала Вельовци къща, махала Витьовци, махала Владовци къща, махала Войновци Жилищна Сграда, Бунгало, къща, махала Вълчиновци, махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Господарска Вила, Стопанска Постройка, махала Дачовци, махала Дрена къща, махала Кратунете къща, МТП, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци къща, махала Чифлика, махала Ямата, ТП, къща, къща, ТП, къща, ТП

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол 117001, М. Гайдарско, махала Гроздене МТП, къща, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци къща, Общ. Правец, АМ Хемус, П-Л VI-61, Кв. 5, МТП, къща, ТП, махала Кръстьовци

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец: Елаша Стопанска Сграда, Елосов Дол, М. Елша Имот 087033, махала Дивчов Рът къща, 104, махала Драганско къща, махала Дръвница къща, махала Дръвница къща, махала Манастирица ТП, къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, махала Правешки Ханове, махала Симидарско къща, Месност Елаша 1, местност Елисов Рът Ограда, местност Семидарска, Радушиновец 1 А, Средора, Тодор Живков 1, Тодор Живков 1

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правешка Лакавица: 001626, 001626, Бивш Стопански Двор, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, Голямата Ливада, махала Церица, махала Церица, къща, МТП, къща, *0*, Вила, ТП, къща, МТП, къща, *0*, Вила, ТП

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30, УПИ XII-85, къща, МТП, ТП, къща, Вила, Фурна, Стопанска Сграда, ТП, ТП, къща

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своде: махала Бакова Могила, махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Венеца, махала Габриците, махала Габриците, махала Курман къща, махала Курман къща, махала Лъга 1, махала Лъга 1, махала Преход къща, махала Преход къща, махала Требеш, махала Требеш, махала Усоето, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чуклата, махала Чукльовци, махала Чукльовци, къща, ТП, къща, ТП

На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средни Рът: махала Бечовското къща, махала Бечовското къща, махала Голяма Глава къща, махала Голяма Глава къща, махала Дунавското къща, махала Дунавското къща, махала Койчовци къща, махала Койчовци къща, махала Кондурите къща, махала Кондурите къща, махала Куваница къща, махала Куваница къща, махала Мончово Търне къща, махала Мончово Търне къща, махала Средни Рът къща, махала Средни Рът къща, махала Краева Бачия къща, махала Краева Бачия къща, махала Кръста къща, махала Кръста къща, махала Марково Равнище къща, махала Марково Равнище къща, махала Скр. Колиби къща, махала Скр. Колиби къща, къща, къща, къща, къща

На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: 145006, Вилна Зона Рибарника Вила, ТП, Вранащица 10, 28, 27, 16, 37, 19, 15, 17, 20, 25, 39, 41, 7, 12, Строителен Обект, 32, 2, 21, 40, 29, 5, 14, 26, 4, 33, 24, 23, 18, 34, 1, 48, 25, 63, къща, 42, Георги Бакалов 27, Етрохимик - Алексиев, Равнището, Руски 38, 30, 8, 6, 2, 12, 29, 35, Софроний 16, Хаджи Османово, 8

На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лъга

На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв. 2, Парцел Х-19, Кв. 15, ХVIII, Кв. 19, Вила, къща, Вила, къща

На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ямна: махала Златичора 1, къща, Склад, махала Черти Град къща, къща, къща

На 13.09.2019 г. /14:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лъга: къща, Вила, къща

Община Ихтиман  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Василица: ТП Мирово Жп Гара

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда, къща

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, УО, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, Вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител Зърносушилня, 2, 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, до Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман: Скз Мирово

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв 31

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костенец  

На 09.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: 3-та 1

На 09.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Гуцал: 134017, IV Вк. 3а, къща

На 09.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Баня: X-125, Кв. 11, Бистришка 21, 31, 37, 62, 35, 82, 56, 58, 86, 70, 60, 47, 27, 49, 74, 33, 39, 29, 90, 72, 25, 76, 84, 23, 57, 53, 78, 55, 80, 64, 88, 41, 45, 51, 54, Божур 3, 8, 20, 12, 6, 5, 22, 9, Бреза 5, 9, 7, 12, 13, 4, 8, 11, 14, Бук 1, Витан Витанов 2, 7, 4, 20, 10, Георги Бенковски 19, Детелина 6, 15, 5, 9, 3, 4, Уо МТП Очушки Квартал, 13, 7, 17, 1, Димитър Благоев 111, 115, 113, Димчо Дебелянов 5, 13, 12, 9, 4а, 15, 10, 1, 2, 14, 8, 17, 3, 7, 16, 4б, 20, 18, 21, 30, 17, 22, 19, 29, 26, 28, 24, Дружба 3, Здравец 12, 1, 4, 8, 11, 9, 10, 7, 23, 6, 3, 2, 5, 19, 17, 21, Иглика 23, 13, 19, 2, 24, 15, 3, 4, 36, 28, 20, 7, 18, 11, 14, 26, 3а, 1, 12, 8, Кокиче 16, 4, 14, 12, 6, 8, 10, 2, Летище Долна Баня 1 Летище, Малиново Поле 20, 11, 13, 9, 18, 8, 17, 2, 16, 10, 3, 1, 4, 22, 24, 21, 15, 7, 14, 19, 6, 5, 12, Младост 13, 16, 23, 22, 2, 8, 7, 14, 15, 24, 3, 18, 29, 10, 21, 26, 1, 12, 4, 20, 6, 17, 19, 21а, Никола Вапцаров 17, 31, 29, 35, 27, 3, 7, 6, 5, 8, 18, 13, 10, 11, 23, 2, 12, 39, 16, 9, 20, 41, 4, 21, 33, 19, 25, 14, 37, Райна Княгина 17, 11, 15, 7, Уо ТП Гатер Стар, 2, 19, 9, 6, 7 А, 4, 5, 1, 13, 25, 10, 6, 27, 29, 33, 23, 31, Рилско Шосе 41, 30, 40, 31, 32, 33, 28, 34, 37, 27, 46, 38, 44, 37 А, 43, 29, 27, 7, 14, 25, 21, 13, 15, 9, 12, 18, 10, 19, 11, 8, 23, 22, 20, 16, 17, Роза 10, 6, 12, 8, 14, 4, Сергей Румянцев 9, 7, 2, 16, 19, 15, 6, 17, 12, 4, 5, 3, 10, 1, 8, 14, 13, Синчец 2, 13, 19, 8, 10, 4, 6, 11, Трепетлика 15, 7, 1, 5, 3, Търговска 139, 143, 113, 145, 137, 250, 147, 240, 141, 230, 143, 248, 238, 236, 244, 171, 232, 226, 218, 222, 167, 234, 161, 256, 246, 220, 242, 212, 151, 254, 216, 155, 228, 224, 153, 252, 163, 157, 214, 149, Хвойна 9, 7, 1, 5, 2, 8, 6, 3, 4, 10, 12, Христо Смирненски, Кв. Герена, местност Дерята

На 09.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Василица

На 09.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец Бензиностанция, 85, 81

На 09.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Марица: 1-ва 3, 4, 10-та 10, 6, 12, 7, 8, 9, 5, 3, 17, 11-та 8, 10, 4, 2-ра 6, 8, 4, 2, 3-та 19, 4-та 6, 2, 1, 3, 5, 5-та 5, 4, 3, 2, 6, 1, 6-та 1, 6, 4, 2, 5, 7-ма 1, 6, 5, 8-ма 12, 7, 8, 3, 10, 14, 6, 5, 9-та 12, 11, 14, 4, 8, 7, 3, 9, 2, 5, 10, Ал. Стамболийски 5, 2, 4, 1, 3, 6, Васил Коларов 2, 17, 34, 3, 7, 10, 19, 33, 47, 31, 24, 28, 8, 4, 49, 55, 23а, 25, 21, 9, 26, 13, 23 А, 37, 23, 30, 45, 28а, 35, 15, 5, Васил Стойчев 1, 12, 7, 10, 3, 8, 20, 6, 14, Георги Димитров 75а, 70, 75, 20, 65, 40, 55, 73, 42, 48, 79, 5, 58, 77, 36, 46, 51, 62, 52, 69, 81, 30, 67, 37, 57, 61, 87, 49, 85, 71, 53, 66, 54, 83, 1, 9, 27а, 14, 18, 8, 47, 15, 11, 35, 6, 41, 3, 27, 10, 37, 21, 28, 26, 22, 2, 19, 39, 54, 13, 31, 25, 4, 16, 20, 12, 43, 5, 23, 29, 17, 24, Илия Захов 52, 83, 38, 89, 79, 42, 68, 50, 73, 37, 33, 4, 60, 48, 58а, 77, 25, 46, 64, 43, 49, 70, 24, 66, 30, 71, 58, 59, 2, 85, 28, 72, 81, 62, 51, 44, 45, 67, 35, 55, 75, 54, 39, 41, 87, 47, 32, 91, 57, 5, 6, 20, 17, 15, 13, 4, 29, 25, 30, 11, 19, 8, 7, 1, 10, 27, 18, 16, 9, 2, 31, Никола Тотев 5, 2, 10, 16, 9, 7, 1, 12, 11, 14, 13, 44, Сотир Иванов 1, 12, 11, 9, 7, 3, 10, 8, 15, 5, 13, 2, Стоимен Захов 9, 8, 2, 10, 1, 3, 7, 4, Тодор Янакиев 9, 1, 7, 6, 10, 2, 14, 3, 5, 12, 11, 13, УПИ IV-117, Кв. 15, 2, Местост Конски път, М. Брезов Рид, Вилно Селище, 4

На 09.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Радуил: 1-ва 1, 10-та 1, 3, 6, 4, 10, 7, 5, 8, 11-та, 12-та 10, 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, 13-та 7, 2-ра 2, 4, 3-та 11, 7, 9, 5-та 1, 2, 6-та 6, 1, 61604. 51. 726, 7-ма 7, 1, 8, 9, 8-ма 2, 5, 1, 8, 4, 9-та 1, 7, 5, 3, Б. Хаджисотиров 1, 3, 23, Бреза 32, 22, 34, 28, 24, 26, 36, 30, 4, 30, 6, 18, 12, 8, 20, 10, В. Чапкънски 1, 4, 3, 6, 10, 8, Васил Коларов 5, 19, 6, 3, 9, 15, 11, 21, 4, 1, 17, 7, 2, 23, Васил Левски 1, 7, 5, 11, 6, 3, 2, 8, 15, 9, Г. Зуйбаров 4, 1, 3, 2, Г. Четвороженски 7, 9, 6, Георги Бенковски 6, 8, 7, 12, 4, 3, 1, 2, Георги Димитров 64, 66, 72, 70, 62, 52, 76, 60, 56, 57, 68, 50, 74, 61, 59, 15, 63, 86, 1, 38, 47, 44, 27, 31, 5, 40, 39, 21, 9, 32, 35, 10, 51, 4, 46, 36, 33, 45, 13, 6, 53, 19, 42, 43, 37, 17, 25, 41, 29, 7, 14, 23, 49, 15, 55, 18, 48, 8, 26, 16, 24, 34, 3, 12, 30, 11, Георги Раковски 1, 11, 2, 3, 5, 7, Девети Май 8, 5, 1, 3, Димитър Благоев 1, Дравска Епопея 5, 2, 3, 1, 11, Ибър 1, 4, 2, 37, 12, 46, 34., 9, 39, 11, 10, 48, 3, 26, 14, 24, 31, 25, 28, 17, 13, 21, 40, 5, 44, 32, 36, 23, 30, 27, 22, 54, 16, 50, 38, 15, 35, 42, Ив. Вазов 3, 4, 30, 1, 2, 5, Изгрев 3, 4, 2, Каменити път 2, 4, М. Дашин 5, 3, Малина 8, 5, Марица 15, 40, 13, 3, 14, 36, 1, 22, 11, 10 Вила, 38, 4, 9, 26, 24а, 16, 5, 20, 24, Мария Капитанска 8, 4, Маршал Жуков 15, 1, 3, 8, 7, 2, 9, 17, 6, 19, 21, 5, 4, Мир 1, 2, Моловица 2, 1, 4, 5, 3, Н. Ангелков 3, 13, 7, 8, 11, 21, 4, 1, 6, 19, 2, Никола Боринаров 2, 20, 4, 32, 26, 15, 30, 34, 1, 8, 6, 18, 16, 36, 28, 13, 14, 24, 5, 11, 22, 3, Никола Капитански 25, 26, 2, 11, 3, 6, 10, 4, 9, 27, 13, 17, 15, 23, 5, 7, 19, Никола Стамболийски 5, 3, 4, 2, 9, 10, 11, 8, 6, 1, 7, 12, 13, Оборище 1, 5, 3, 7, 6, Ореше 9, 1, 5, 2, 7, 11, Отец Паисий 1, 9, 5, 6, 10, 8, 7, 4, 2, Панайот Волов 9, 2, 3, 4, 6, 10, 5, 8, Пейо Яворов 5, 10, 3, 4, 2, 12, 14, 7, Пенко Капитански 16, 14, 69, Петър Капитански 3, 16, 14, 1, 5, 8, 7, 2, 12, 9, 10, 4, 6, ПИ 61604. 9. 476, Пионерска 4, 1, 17, 11, 15, 9, 7, 14, 3, 86а, 101, 107, 115, 62, 113, 82, 69, 103, 86, 84, 72, 64, 77, 78, 33, 66, 74, 95, 89, 80, 105, 85, 81, 93, 88, 70, 111, 76, 91, 39, 31, 44, 63, 67, 41, 42, 19, 29, 56, 43, 34, 35, 38, 33, 46, 32, 36, 54, 60, 24, 57, 18, 30, 48, 51, 47, 40, 22, 27, 25, 28, 55, 26, 52, 50, 49, 20, 21, 53, 37, Победа 2, Сливнишка 1, 11, 10, 7, 6, 2, 18, 9, 4, 16, 5, 3, Спортист 5, 1, 3, 8, 2, 6, 4, 7, Стадиона 8, 10, 14, 18, 25, 4, 11, 2, 16, 12, 21, 44, 39, 40, 42, 56, 27, Станимарица Вила, 5, №8, 4, 12, 2, Станко Ангелов 18, 14, 15, 26, 25, 20, 6, 8, 3, 23, 5, 10, 24, 1, 17, 12, 22, 9, 19, 13, 7, 2, 16, 11, Туювка 5, 2., 4, 3, 1, 12, 8, Христо Ботев 7, 1, 4, 9, 2, 10, Юри Гагарин 6, 1, 8, 4, 14, 12, 3, 10, Явор 5, 7, 8, Ягода 1, 3, 22, 6, 8, 18, 10, 30, 2, 9, 7, 5, 4, 0 0, 3, 1, 5

На 10.09.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада 3, извън регулация Ферма, Овчарник, Стоп. Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец Уо ТП Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, гараж, Храм, Търг. Обект, гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг. Обект, Миликини Ниви 4 Вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира, Самуил 18, 39, 45

На 10.09.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Миликини Ниви Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира

На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 13:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка 7

На 11.09.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Горна Василица: махала Нова, 3-479 Кв. 68 махала Пердова, VI-43, махала Гледжова, махала Нова Вила, махала Пердова Жилищна Сграда, Вила, къща, Фургон, Нова, Пердова, УПИ II-883, Кв. 100, 1

На 11.09.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Долна Баня: Търговска 1, Кв121, Оранжерия

На 11.09.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка 7, 11, М. Камилата, Кк. Пчелински Бани, Кк. Пчелински Бани

На 11.09.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Очуша: Мартинска, махала Каменчанска махала, Вила, Уотп М. Каменчанци, махала Кулева Уотп М. Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М. Кьосева, Вила, махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М. Шехтова, Вила, УПИ ХV-39, Кв. 7

На 11.09.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ III-168 Кв 20, УПИ XXIII-75, Кв. 7, УПИ ХіV-174, Кв. 20, Уо МТП М. Подгорие

На 11.09.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани Вила №12, Строеж, Вила, 26 ул. Рила, Помпа, 16, П-Л VII-9, Кв. 1, офис, къща, Почивна Станция, Сграда, Помпа, Почивна Станция, Сграда, офис, Вила, П-Л VII-9, Кв. 1, 26 ул. Рила, къща, Строеж, Вила №12, 16, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, ул. Рила, УПИ II-396, Кв. 2, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, Ххіі-419, Вила

На 13.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:30 ч./ -  Долна Василица: махала Гергичка, махала Шуманска

На 13.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация 10, 12, 14, 2, 16, 3, 4, 18, 8, 1, 6, 1, Балчовица 17, 1, 11, 25, 2, 22, 15, 5, 3, 24, 29, 14, 7, 6, 30, 25а, 21, 4, 13, 16, 27, Белмекен 9, 7, 13, 8, 10, 3, 4, 12, 6, 2, 1, Бор 7, 6, 9, 2, 1, 8, 3, 5, 4, 10, 11, 12, 35, 38, 14, 32, 13, 37, 18, 19, 34, 20, 28, 33, 27, 25, 23, 26, 30, 16, 41, 36, 40, 39, 15, 17, 24, 29, 21, 43, 22, 31, 42, Бреза 4, 1, 3, 7, 5, 6, 2, Бунара 4, 2, 6, Вароша 2, 1, 4, 6, 13, 3, 5, 12, 8, 10, 4, 9, 11, 3, 1, 2, 6, Васил Левски 32, 40, 26, 41, 38, 53, 31, 24, 37, 20, 18, 35, 34, 39, 47, 51, 28, 33, 43, 55, 30, 49, 42, 36, 45, 6, 23, 5, 29, Уо ТП Ресторанта, 14, Шивашки Цех, Цех За Обувки, 11, 17, 8, 21, 15, 9, 1, 4, 19, 27, 13, 12, 7, 3, 10, 25, 2, Витоша 12, 10, 2, 1, 6, 8, 14, Втора 9, Георги С. Раковски 10, 3, 4, 7, 1, 2, 12, 13, 6, 9, 5, 15, 8, Горна Черква 5, 2, 7, 9, 6, 1, Детелина 4, 10, 2, 12, 8, Дренето 8, 10, 6, 4, 14, 12, Дъбовица 12, 26, 21, 15, 4, 9, 20, 6, 18, 17, 23, 25, 7, 5, 24, 13, 10, 8, 2, 29, 14, 27, 3, 11, 16, 19, Еделвайс 2, 6, 3, 1, 4, Езерище 3, 1, 12, 17, 19, 11, 21, 27, 6, 35, 16, 8, 4, 31, 33, 29, 9, 7, 13а, 25, 13, 15, 23, 5, 2, 45, 38, 50, 41, 32, 20, 30, 43, 24, 22, 42, 40, 34, 18, 60, 1а, 15, 49, 28, 39, 37, 47, 36, Захари Стоянов 13, 6, 5, 3, 7, 10, 4, 2, 8, Здравец 5, 3, 15, 18, 12, 6, 9, 4, 1, 11, 22, гараж, 14, 7, 19, 20, 13, 16, 10, Иван Вазов 43, Х-Н Магазин Ет Вестан, 51, 45, 40, 53, 37, 31, 35, 39, 49, 42, 48, 55, 41, 46, 36, 38, 47, 29, 34, 44, 50, 33, 52, 17, 14, 10, 24, 6, 13, 8, 25, 20, 22, 21, 27, 7, 1, 9, 28, 11, 15, 2, 30, 16, 3, 32, 5, Магазин, 26, 4, 23, 18, 19, Иглика 25, 16, 22, 46, 10, 3, 12, 38, 28, 14, 8, 7, 18, 13, 1, 30, 26, 27, 32, 19, 44, 6, 11, 42, 24, 15, 5, 20, 40, 23, 9, 34, 21, 17, 4, Фурна, Инчовица 14, 12, 14, 6, 4, 16, 18, 2, 10, 8, 20, Искър 6, 10, 11, 2, 18, 13, 4, 8, 27, 9, 12, 21, 22, 24, 19, 20, 29, 15, 23, 25, 24, 1, 2, Кирил и Методий 9, Китка 3, 11, 9, 5, 10, Работилница, 2, 6, 8, 1, Кокиче 4, 2, 10, 16, 18, 6, 8, 1, 14, Константин Костенечки 1, Кафе-Аператив, 13, 15, 16, 14, 9, 22, 12, 7, 10, 6, 5, 25, 2, 18, 24, 8, 20, 3, 4, 17, 11, 0, 4, Костенец Битов Комбинат, 1, Кръстите 10, 3, 4, 8, 2, 6, 1, Курорт Вили Костенец Вила, 21 Вила, Липа 10, 1, 6, 3, 8, Любен Каравелов 15, 22, 20, 3, 6, 12, 7, 9, 18, 17, 13, 11, 4, 8, 10, Люляк 5, Македония 20, 29, 9, 14, 1, 25, 22, 17, 33, 26, 4, 31, 32, 3, 7, 24, 5, 6, 13, 18, 2, 12, 15, 21, 19, 8, Малина 18, 12, 1, 16, 27, 7, 32, 3, 13, 6, 29, 11, 2, 36, 4, 5, 10, 14, 33, 8, 30, 8а, 25, 22, 31, 24, 20, 34, Марица 4, 2, 6, 7, 12, 5, 8, 3, Миликини Ниви 2, 6, 7, 8, 10, 9, №8, 1, 3, Младост 6, 18, 1, 8, 7, 5, 4, 14, 12, 13, 11, 3, 26, 16, 22, 24, 20, 9, Мургаш 6, 5, 7, 4, 11, 13, 3, 9, Мусала 11, 2, 9, 4, 15, 10, 17, 13, 12, 6, 8, 3, 23, 1, 5, 21, 7, 14, Оборище 2, 8, 1, 11, 6, 3, 4, 16, 19, 7, 7а, 12, 9, 10, 14, 24, 18, 21, Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, 13, 8, 10, 6, 2, 5а, 1, 9, 4, 11, Отец Паисий 16, 6, 19, 24, 9, 11, 28, 10, 3, 12, 20, 17, 14, 15, 8, 18, 4, 2, 1, Охрид 1, 5, 11, 2, 4, Панайот Волов 2, 12, 7, 5, 8, 10, 1, 4, 2, 6, 3, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех, 4, 7, 1, 9, 3, 5, 31, 43, 14, 19, 10, 37, 20, 25, 11, 8, 6, 35, 18, 15, 23, 27, 2, 47, 39, 41, 12, 16, 4, 33, 45, 17, 29, 75, 85, 79, 82, 105, 89, 101, 71, 86, 81, 76, 107, 103, 68, 97, 77, 72, 93, 109, 99, 111, 73, 66, 84, 74, 78, 64, 2, 87, 70, 80, Уо МТП Маринкова, 95, 62, 91, 26, 62, 10, 34, 44, 50, Уо ТП Микро, Зем. Кооп-Я, Млекопункт, 32, Цех, 46, Стругарски Цех, 49, 30, 36, 59, 55, 51, 48, 28, 38, 53, 40, 42, 57, Цех Металообработка, Пейо Яворов 19, 22, 15, 23, 17, 21, 18, 13, 32, 42, 29, 38, 6, 28, 10, 25, 31, 14, 30, 2, 24, 37, 33, 11, 16, 35, 4, 27, 34, 20, 36, 7, 1, 5, 3, 9, 28, 1, 26, Пета 10, Пипериче 16, 15, 19, 25, 6, 17, 14, 7, 8, 10, 2, 5, 1, 23, 13, 18, 11, 3, 4, 31, 35, 22, 30, 65, 34, 49, 38, 41, 37, 29, 36, 69, 73, 26, 55, 53, 46, 57, 40, Уо ТП Детска Гр-На, 61, 67, 44, 71, 45, 20, 28, 59, 42, 43, 51, 63, 24, 33, 39, 47, Пирин 2, 3, 1, 4, Пленщица 6, Първа 7а, 7, 2, Равен 1, 5, 7, 8, 13, 6, 3, 4, 11, 9, Радост 23, 32, 6, 15, 11, 30, 7, 10, 20, 5, 14, 25, 28, 23, 8, 16, 27, 17, 1, 31, 9, 26, 3, 13, 12, 24, 22, 36, 29, 4, 2, 34, Република 15, №9, 17, 13, 2, 10, 8, 3, 4, 1, 6, 5, Рила 4, 1, 6, 5, 9, 11, 3, 2, 7, 21, 15, 13, 14, 12, 10, 18, 17, 8, 19, 16, 11, 20, 22, Родопи 18, 25, 17, 11, 13, 15 А, 33, 9, 19, 15, 20, 14, 35, 15а, 23, 29, 27, 31, 10, 7, 12, 8, 3, 2, 6, 5, 4, Роза 3, 4, 2, 1, 6, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, 11, 5, 3, 1, 2, 8, 6, 7, 4, Самуил 37, Света Петка 3, 10, 9, 8, 4, гараж, 1, 11, 7, 6, 5, 2, Свети Георги Победоносец 1, 8, 6а, 5, 2, 7, 4, 6, 3, 10, 11, 17, 18, 9, 20, 16, 15, 13, 46, 32, 40, 35, 33, 42, 36, 26, 27, 38, 22, 30, 29, 28, 37, №48, 23, 44, 25, 31, 34, 50, 19, 48, Свети Иван Рилски 12, 1, 5, 13, 15, 10, 6, 16, 22, 4, 9, 8, 18, 11, 3, 14, 20, 7, 76, 70, № 54, 36, 25, 43, 74, 33,

На 13.09.2019 г. /08:45 - 14:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Инчовица 14

Община Костинброд  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 47, 20, 21, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Герена 1, 3, Детелина 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 76, 44, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слатина 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката, Шопска Комуна 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: Местн. Раниславци, УПИ III-10, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дръмша: 87, 331 М. Над Училището, къща

На 09.09.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Костинброд: 18-2059, Кв. 150, XIV -1969. 6635, XIV-1969. 6635, Георги С. Раковски 97, 82а, 95, 87а, 70, 64, 91, 74, 97а, 93, 68, 80, 66, 76, 87, 72, 89а, 101, 78, 99, 64а, 91а, 89, 82, Георги С. Раковски 87, 85, Здраве 2, Иван Вазов 10, 11, 9, 14а, 1а, 15, 6, 4, 13, 14, 3, 7, 15 къща, 7а, 2, 12а, 14 А, 5, 1, 17, Иван Вазов 16, 16а, 33, 22, 19, 21, 31, 25, 27, 20, 23, 18, 27а, 29, 18а, Йордан Йовков 88, Йордан Йовков 59, 29а, 66, 62, 55а, 68, 50, 57, 60, 70, 54а, 72, 41, 39, 49, 72а, 31, 54, 76, 74а, 52, 56а, 74, 33, 37, 37а, 35, 64, 61, 68а, 55, 56, Ломско Шосе 29, 35, 33, 25, 27, 31, Ломско Шосе 40а, 36а, 37, 49, 44, 51, 50, 36б, 47, 54, 42, 41, 35, 40, 52, 46, 39, 56, 45, 38, 63, 43, Момчил Войвода, Мургаш 7, 16а, 16, 3, 7а, 14, 18, 10, 12, 3а, 8а, 6, 2, 5, 1, 4, 9, 10а, Славянска 115, Цар Калоян 12, 29, 2а, 7, 4, 19, 15а, 10, 11, 3, 22, 14, 2, 18, 8, 5, 13, 16, 17, 15, 1, 20, 6, 4а, Черни Връх 12, 10, 8, 6, 2, 3, 4, 1, 4а, Янко Забунов 37, 35, 40, 34, 35а, 38, 36, 37а, 39, 39а

На 09.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, махала Севил

На 10.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944кв 63-А, XXII-4400 Кв. 63, XXIII-7659кв. 63а, Витошко Лале 9, 11, 5, 3, Еделвайс 17, 23, 30, 7, 8, 34, 18, 5, 42, 9, 32, 36, 40, 20, 16, 21, 8а, 1, 14, 1б, 28, 10, 32а, 34а, 15, 12, 38, 13, 26, 25, 24, 26а, 21а, 22, 1а, 11, местност Бачийте, ПИ 38978. 900. 5361, Св. Георги Победоносец 2, № 7, ПИ 38978. 900. 4413, УПИ XIx-4400 Кв. 63, УПИ XVI -4234 Кв. 63, УПИ XXIV-7660, Кв. 63а, УПИ XXV-4085 Кв. 66, УПИ УПИ XV-4234 Кв. 63, УПИ Хх-4400, ХV-1642 Кв. 66, Шияковци

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: Местн. Раниславци, Местн. Раниславци, УПИ III-10, УПИ III-10, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща

Община Мирково  

На 11.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Смолско: П-Л Х-469, Кв. 21

На 12.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Смолско

На 13.09.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, Поща

Община Пирдоп  

На 09.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал. Стамболийски 12, 14, 9, 10, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Душанска Комуна 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, Извор 1, 3, 5, 2, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 28, 48, 38, Пета 2, Свобода 1, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6

На 10.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Душанци: Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, Георги Пирдопски 21, Димитър Шопов 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 24, 30, 19, 31, 37, 17, 29, 25, 22, 20, Иван Костадинов-Агронома 9, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Летците 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, местност Спасови Могили Преч. Станция, Мир 1, 5, 3, Първа 2, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, УПИ I-164, Кв. 15

На 10.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Душанци: Бялата Вода 7, 11, 9, 12, Георги Пирдопски 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Душанска Комуна 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 62, 37, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Куфарита 2, 4, Люляк 2, 4, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 2, 1, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Тодор Душанцалията 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1

Община Правец  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий ТП, 28, махала Боянско къща, Стр. на Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30, Стопанска Сграда, ТП

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Осиковица: махала Чифлика, ТП, къща

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Видраре: махала Джамбазите, махала Семкова къща, Пи-083145 М. Мариновото

На 09.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Разлив: махала Сираковско

Община Самоков  

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 018265, 22472. 7449. 174

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков: 52249. 5. 381, Скз Ново Село

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч. База, Вила, Стоп. Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч. База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков

На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч. База, Вила, Стоп. Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч. База

На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Самоков: Васил Левски 9, 2, 34, 6, 20, 7, 13, 36, 3, 28, 26, 40, 1, 32, 8, 14, 15, 36а, 24, 4, 11, 17, 42, 38, 10, 16, 18, 22, 5, Иван Вазов 28, 19, 17, 1, 27, 10, 22, 25, 15, 30, 26, 21, 33, 7, 11, 3, 18, 24, 12, 14, 8, 32, 6, 9, 16, 34, 36, Отец Паисий 12, Софроний Врачански 18, 17, 22, 7, 9, 21, 13, 24, 20, 15, 23, 4, 26, 14, 11, 16, 12, 19, 10, 27, 6, 3, 28, № 10, 8, Цар Борис III 25, 35, 11, 28, 23, 14, 18, 19, 33, 41, 17, 29, 9, 30, 39, 27, 16, 5, 13, 21, 37, 15, 31, 7, 16

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей: 1-ва 68, 1-ва 26, 49, 66, 10-та 3, 11-та 6, 12-та 4, 13-та 2, 11, 9, 1, 13, 14-та 1, 15-та 8, 2, 15-та 1, 3, 16-та 3, 1, 16-та 18, 17-та №6, 18-та 1, 18-та 1, 19-та 2, 7, 2-ра 16, 45, 15, 30, 2, 26, 14, 27, 3, 13, 29, 9, 7, 6, 47, 17, 20, 18, 8, 19, 4, 20-та 7, 6, 5, 3, 4, 1, 2, 21-ва 5, 2, 4, 4а, 7, 1, 21-ва 6, 22-ра 1, 3, 8, 4, 22-ра 27, 24-та 3, 6, 24-та 8, 25-та 4, 8, 1, 26-та 2, 26-та 12, 2, 6, 27-ма 14, 18, 9, 1, 28-ма 9, 11, 3, 29-та 1, 3-та 4, 8, 9, 2, 5, 3, 30-та 8, 4-та 8, 42, 40, 13, 5, 6, 14, 46, 15, 1, 10, 7, 5-та 1, 2а, 7, 3, 5, 12, 4, 2, 5-та 13, 1, 8, 2, 6-та 4, 3, 1, 7-ма 6, 11, 8, 1, 14, 2, 16, 9, 17, 7-ма 59, 32, 14, 73, 12, 46, 69, 49, 30, 44, 71, 8-ма 5, 42, 8-ма 24, 36, 21, 33, 28, 42, 25, 34, 9, 39, 30, 29, 1, 19, 23, 5, 35, 9-та 1, Площада 5, 12, 2, Площада 15, 4, 12

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, къща

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Дългата Поляна, местност Дългата Поляна Вила, Фургон, местност Мечката, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, Татарски Брод

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Язовир Искър: Вилна Зона Татарски Брод

На 12.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Самоков: Абаджийска 1, Павилион, Васил Левски 9, 2, 34, 6, 20, 7, 13, 36, 3, 28, 26, 40, 1, 32, 8, 14, 15, 36а, 24, 4, 11, 17, 42, 38, 10, 16, 18, 22, 5, Генерал Велиаминов 13, 10, 12, 16, 7, 5, 15, 4, 3, 9, 11, 6, 14, 22, 1, Граф Игнатиев 9, 23, 42, 11, 17, 38, 36, 46, 30, 24, 22, 44, 26, 25, 40, 34, 20, 19, 21, Димитър Димов 12, 15, 19, 10, 2, 1, 3, 11, 5, 8, 13, 7, 6, 17, 4, Елица 1, Житна Чаршия 35, 24, 45, 12, 30, 39, 10, 33, 47, 23, 16, 27, 31, 36, 43, 20, 34, 41, 18, 25, 32, 29, 26, 37, 14, Иван Вазов 28, 19, 17, 1, 27, 10, 22, 25, 15, 30, 26, 21, 33, 7, 11, 3, 18, 24, 12, 14, 8, 32, 6, 9, 16, 34, 36, Искър 47, 53, 49, 31, Незабравка 14, Отец Паисий 12, Софроний Врачански 18, 17, 22, 7, 9, 21, 13, 24, 20, 15, 23, 4, 26, 14, 11, 16, 12, 19, 10, 27, 6, 3, 28, № 10, 8, Търговска 59, 30, 43, 44 А, 22, 46а, 40, 36, 42, 38, 48, 41, 28, 55а, 46, 47, 11, 34, 26, 24, 57, 31, УПИ 65231. 906. 319, Хр. Захариев 12, 4, 10, 2, 1, 6, Цар Борис III 25, 35, 11, 28, 23, 14, 18, 19, 33, 41, 17, 29, 9, 30, 39, 27, 16, 5, 13, 21, 37, 15, 31, 7, 16, Шейново 2, 12, 11, 7, 10, 9, 5, 4, 15, 1, 6, Автогара

На 12.09.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: 472, Цар Борис III 168, 157, 154, 170, 162, 179, 158, 175, 150, 152, Ястребец Разсадник, Гатер

Община Своге  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Реброво: Владимир Заимов 1, Георги Раковски 50, Любен Каравелов 28, махала Кори, Стара Планина 24, 40

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Томпсън: Витоша 1, Димитър Полянов №9, 1, Иван Вазов 5, 18, 4, Любен Каравелов 2, 8, 10, 4, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Прокопаник 2, Никола Й. Вапцаров 17, 1, 5, Пирин 4, 2, Средна Гора 5 Вила, 3 Вила, Стара Планина 1, Странджа 3, Хаджи Димитър 8, 6, 4, 10, 2, Христо Ботев 7, 27, 35, 15, 26, 3, 6, 33, 1, 51, 13, 5, 37, 10, 4, 25, 11, 23, 8, 29, 21, 31, 2, 9, Христо Смирненски 5, 6, Вила

На 09.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, Вила, Вила

На 09.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Своге: Дружба Дружба, Искър 23а, 27, Република Република, 4 Дружба, 2, 2, 2

На 09.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Своге: Алилица, Възраждане 2, 3, 5, 4, 1, Градище 19, 13, 9, 27, 25, 17, 3, 23, 15, 5, 21, 1, № 25, 7, 11, Грохотен 8, 4, 5, 3, 6, 1, 2, махала Едрева Нива, махала Свиново, Слънце 35, 47, 24, 34, 51, 38, 53, 55, 28, 49, 19, 26, 36, 39, 37, 30, 33, 32, 41, 43, 22, 45, Турист 3, 5, 4

На 11.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Владо Тричков: УПИ III-318, Кв. 218, . УПИ12 Кв72, 016031. 11510. 16. 32, 1-ва 14, 16, 3, 20, 18, 10, 1, 1, 10-та 5 Бунгало, 10, 100 1, 2, 1, 104-та 36, 52, 50, 13, 48, 24, 32, 10, 68 Вила, 64, 6, 28, 44, 58, 4, 60, 30, 54, 38, 8, 56, 42, 46, 105-та 1, 106-та 1, 107-ма 2, къща, 16, 109-та 10, 110-та 3, 19, 4, 11, 13, 111-та 15, 6, 17, 1, 11, 7, 4, 13, 16, 12, 19., 112-та 23, 113-та 1, 3, 9, 7, 114-та 1, 5, 6, 9, 2, 12, 10, 8, 16, 115-та 13, 3, 12, 8, 14, 10, 9, 7, 1, 116-та 15, 19, 23, 8, 16, 17, 6 вилна зона Ромча, 4, 7, 10, 117-та 1, 119-та 3, 120-та 3, 2, 1, 4, 5, 126-та 67а, 79, 153-та 13, 17-та 2, 18-та 8, 4, 6, 19-та 53, 41, 37, 32, Вила, 31, 20, 5, 3, 21, 12, 4, 26, 35, 29, 11, 1, 7, 17, 30, 33, 2, 24, 14, 28, 22, 16, 2-ра 26, 24, 30, 22, 11, 12, 17, 13, 7, 3, 4, 28, 1, 9, 2, 19, 10, 6, 5, 8, 20-та 8, 2, 4, 11, 9, 3, 12, 1, 10, 4, 13, 21-ва 7, 22-ра 1, 23-та 2, 1, 25-та 12, 5, 14, 8, . 12, 25, 8а, 4, 9, 11, 26-та 2, 1, 28-ма 1, 3-та 1, 9, 2, 3, 30-та Кв. 22, 13, 32-ра 11, 19, 9, 34-та 13, 29, 36-та 1, 37-ма 4 къща, 15, 40-та 59, 33, 41-ва 4, 42-ра 6, 2, 43-та 4, 44-та 16, 5, 45-та 1, 5-та 10, №6, 16, 24, 61, 59, 38, 46, 50, 37, 55, 48, 32, 54, 36, 47, 29, 31, 41б, 34, 57, 49, 26, 20, 53, 44, 22, 52, 18, 43, 45, 16, 33, 42, 52-ра 4, 70, 55-та 7 къща, 57-ма № 2, 58-ма 9, 59-та № 4, 42, 40 къща, 6-та 2, 8, 1, 8а, 3, 10, 60-та 5 Вила, 59 къща, 10а къща, 61-ва 18, 62-ра 6, 4 къща, 69 Та 16 Вила, 7-ма 10, 5, 3, 4, 11, 2, 7, 9, 21, 19, 1, 15, 17, 71-ва 25, 73-та 18 Вила, 16 Кв. Клисура, 74-та 8 къща, 75-та 1, 76-та 7, 8-ма 4, 8, 1, 5, 6, 7, 10, 3, 2, 84-та 23, 7 къща, 9-та 27, 25, 28, 55, 2, 10, 4а, 9, 6, 1, 1а, 4, 3, 7, 91-ва 3, 92-ра 1 къща, XII - 538, XVііі-272 Кв. 20, Имот 3267, Клисура УПИ XV-23, Кв. 3, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Ровините, махала Вранил-Тунела, махала Голяма Лъка Вила, УПИ VIII-31, Кв. 15, махала Калугерица УПИ ІV-853, Кв. 7, Вила, махала Клисура Строеж, УПИ Хі-8 Кв. 2, Вила, къща, УПИ XXV-244, Кв. 17, Строеж, УПИ ХхіV-218, Кв. 16, къща, Вила, махала Куклите, махала Орешец, махала Пехчаница Вила, махала Ромча Вила, Вила, къща, Вила, 6 къща, Синия Камък, Стр. Полигон Горни Говедарник, ул. 126 махала Голема Лъка, ул. 148 и ул. 149 махала Калугерица, УПИ 2-184, Кв. 20, УПИ 8 Кв 30, УПИ IV Кв. 99, УПИ IX-550 Кв. 45, УПИ V-526, 527, Кв. 33, УПИ VII-298, Кв. 23, УПИ XI-539 Кв. 41, УПИ XV-623 Кв. 36, УПИ XXIII-33 Кв. 4, УПИ Х-39, 43, Вила, Вилна Сграда, махала Калугерица, Вила

На 11.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Реброво: Владимир Заимов 1, Георги Раковски 302, 50, Любен Каравелов 28, махала Бивола, махала Кори, махала Огорелица Вила Нов Живот, махала Старо Село Вила, Стара Планина 24, 40

На 11.09.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Владо Тричков: 10-та 5 Бунгало, 104-та 36, 52, 50, 13, 48, 24, 32, 10, 68 Вила, 64, 6, 28, 44, 58, 4, 60, 30, 54, 38, 8, 56, 42, 46, 105-та 1, 106-та 1, 107-ма 2, къща, 16, 109-та 10, 110-та 3, 19, 4, 11, 13, 111-та 15, 6, 17, 1, 11, 7, 4, 13, 16, 12, 19., 112-та 23, 113-та 1, 3, 9, 7, 114-та 1, 5, 6, 9, 2, 12, 10, 8, 16, 115-та 13, 3, 12, 8, 14, 10, 9, 7, 1, 116-та 15, 19, 23, 8, 16, 17, 6 вилна зона Ромча, 4, 7, 10, 117-та 1, 119-та 3, 120-та 3, 2, 1, 4, 5, махала Ромча къща, Вила, 6 къща, Вила, УПИ IV Кв. 99, Вилна Сграда

На 11.09.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: местност Бранишки Лозя Пл. №74

На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Реброво: махала Преслъп Вила

На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Томпсън: махала Купен, махала Равнище, махала Брънбарите, Тодор Каблешков 14, къща, Вила, къща

На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, Вила, Вила, Вила

Община Сливница  

На 11.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Алдомировци: ТП Гара Алдомировци

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1, къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58

На 09.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Алдомировци: 32-ра 3, 348, Кв. 62, Алдомировска (Г. Димитров) 131, 130, 123, 168, Васил Левски 17, 42, махала Шишкова, УПИ V-305 Кв. 46

На 09.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: МТП Мелницата

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев 2, 2 2, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Левски 21, 43, Вишая 87, 4, 8, 6, Доктор Памукчиев 14, Захари Стоянов 5, 18, 2, 33, 3, 1, 4, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 19, 15, 18, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Освобождение 13, 4, 13а, 9, 10, 1, 9а, 2, 6, 15, 7, 14, 5, 8, 3, 12, Отец Матей Преображенски 6, 30, 32, 2, 3, 16, 5, 24, 12, 28, 18, 1, 10, 34, 26, 9, 14, 22, 8, 20, 4, 7, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Паисий Хилендарски 76, УПИ Хіі-1823, Кв. 17, Патриарх Евтимий 41, 37, 38, 45, 32, 35, 42, 31, 46, 33, 36, 44, 39, 43, 40, Съединение 2 УПИ ХVіі, Кв. 8, Тодор Каблешков 10, 13, 5, 11, 12, 1, 8, 16, 3, 9, 7, УПИ XII - 512, 513, Кв. 116, Хан Омуртаг 5, 3, 7, 1, 11, 9, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Христо Ботев 25, Цар Калоян 20, 14, 15, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, Шипка 4, 10, 9, 8а, 8, 1, 3, 6, 2, 5, 35, 43

На 09.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци: Алдомировска (Г. Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв. 19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, Вила

На 09.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: ТП Мелницата

На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Алдомировци: 21-ва 3, 36-та 3, 41-ва 107, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275кв 50, Детелина (Д. Благоев) 3, Здравец (Бр. Станиславови) 21, 6, Иван Вазов УПИ І-641, Кв. 1, УПИ 11-616 Кв 8, УПИ V-186 Кв. 70, УПИ XIV-203, УПИ ХхVііі-188, Кв49, Кметство, ТП Дулерови

На 10.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци: 242068, М. Слатина, махала Слатина, МТП Слатина

На 11.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Долна Митрополия  

На 10.09.2019 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Долна Митрополия: Васил Априлов 10, 2, 4, 6, Васил Левски 33, 2, 39, 35, 37, Г. С. Раковски 11, 4, 23, 13, 10, 8, 15, 14, 17, 6, 12, Заводска 16, 9, 4, 2, 15, 3, 14, 5, 6, 19, 12, 1, 7, 8, 17, 18, Илю Войвода А, Б, 1, Райна Княгиня 4, 2, 6, София 3, 4, 2, 6, Трети Март 43, 50, 76, 66, 80, 41, 33, 64, 78, 62, 55, 58, 56, 60, 72, 45, 37, 82, 48, 57, 68, 53, 51, 35, 47, 31, 74, 84, 39, 54, 55 А, Хаджи Димитър 1

На 09.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Долна Митрополия: Заводска 83, 79, 85, Кирил и Методий 64, 76, Климент Охридски 15, 18, 2, 12, 4, 22, 9, 7, 20, 16, 13, 14, 17, 24, Куба 6, 1, 9, 8, 2, 3, 5, 7, Оборище 17, Огоста 8, 3, 5, 4, 11, 7, 1, Райко Даскалов 8, 1, 2, 3, Св. Св. Кирил и Методий 56, 62а, 96, 84, 59, 53, 63, 66, 80, 70, 39, 76, 33, 90, А, 82, 45, 41, 25, 92, 55, 72а, 64в, 57, 49, 35, 60, 58, 98, 21, 43, 31, Павильон, 62, 74, 72, 86, 29, 23, 51, 19, 88, 68, 27, 61, Средна Гора 5, 8, 6, 1, 4, 3, 2, 12, Странджа 2, 3, 8, 4, Тимок 7, 15, 5, 4, 18, 17, 12, 6, 22, 11, 16, 24, 3, 10, 2, 21, 1, 8, 20, Хан. Аспарух 3, 1, 6, 5, 4, 8, Цар Самуил 3

На 09.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Долна Митрополия: Кирил и Методий 19, Панайот Волов 1, Св. Св. Кирил и Методий 15, 19, 66

На 10.09.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Долна Митрополия: Москва 11, 10, 14, 10 А, 12, 9, 6, 16, 4, 3, 8, 5, 7, 2, Св. Св. Кирил и Методий 15, 48б, Цар Самуил 6, 10, 19, 13, 8, 17, 3, 4, 7, 15, 9, Цоню Матев 4, 2, 2б

На 11.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Долна Митрополия: Васил Левски 16, 5, 6, 14, 18, 13, 9, 11, 1, 15, 4, 7, 10, 2, 8, Дунав 4, 2, 3, 1, 8, 6, 5, Ивайло 22, 19, 27, 33, 4, 16, 28, 41, 3, 9, 30, 26, 18, 2, 21, 39, 43, 14, 10, 6, 29, 5, 8, 7, 37, 25, 17, 32, 31, 45, 11, 13, 35, 1, 15, 23, 20, Искър 4, 16, 3, 2, 10, 6, 9, 7, 14, 5, 11, 8, Мизия 15, 26, 11, 7, 10, 20, 6, 13, 23, 1, 22, 3, 19, 24, 16, 22 А, 1б, 28, 8, 2, 14, 4, 30, 17, 18, 12, Росица 44, 1, 30, 34, 40, 46, 26, 42, 24, 42 А, 28, 48, 32, Св. Св. Кирил и Методий 46, 4, 30, 44, 42, 12, 18, 6, 8, 32, 10, 34, 2, 48, 16, 28, 38, 36, 26, 22, 24, Ю. А. Гагарин 2, 5, 4, 3, 1

На 11.09.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Подем: Александър Стамболийски 52, 22, 42, 23, 31, 25, 3 А, 9, 29, 32, 14, 12, 21, 13, 11, 19, 13 А, 30, 33, 20, 24, 40, 7, 10, 18, 3, 28, 26, 38, 54, 44, 5, 16, 15, 34, 27, Априлов 4, Бузлуджа 1, 2, Букурещ 4, 2, 1, Вит 88, Г. Бенковски 8, 10, 4, 14, Дунав 48, 19, 41, Кирил и Методий 50, 68, 53, 57, 66, 27, 61, 64, 63, 24, 30, 52, 42, 38, 54, 45, 41, 34, 44, 37, 40, 62, 56, 48, 28, 49, 43, 55, 33, 65, 46, 36, 39, 26, 59, 23, 60, 58, 47, 32, 67, 51, 25, 31, Климент Охридски 2, Куба 2, 3, Лиляна Бърдарова 2, 4, Малчика 1, 3, 21, 5, 19, 7, 17, Пирин 2, Рила 3, 1, Родопи 2, Стара Планина 6, 2, 3, 4, 1, Трети Март 58, 33, 68, 35, 66, 54, 29, 78, 48, 31, 21, 25, 72, 44, 19, 58 А, 60, 27, 50, 64, 56, 23, 62, 80а, 74, 70, 76, 52, 37, 82, 7272

Община Долни Дъбник  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: 9-ти Септември 2, 1, Варна 1, 2, Веслец 4, 6, 2, 1, Георги Димитров 101, 103, 97, 110, 73, 84, 81, 94, 93, 91, 89, 76, 77, 106, 75, 72, 99, 83, 98, 79, 108, 104, 69, 78, 92, 112, 86, 74, 100, 90, 87, 88, 67, 102, 80, 71, 85, Димитър Благоев 28, 12, 30а, 14, 32, 20, 26, 22, 18, 30, 16, 24, Елин Пелин 1, 4, 3, 7, 2, 5, 11, Ив Митов Хинов 4, 7, 8, 12, 3, 2, 9, 1, 17, 11, 15, 14, 5, 6, 10, 13, Л Каравелов 3, 1, 5, Москва 1, 10, 4, 2, 3, 8, 6, 5, 9, 7, П К Яворов 6, 2, 12, 5, 10, 14, 3, 4, 7, 16, 8, 1, Пенчо Славейков 5, 1, 3, 4, 2, Скопие 4, 6, 21, 7, 17, 12, 5, 11, 9, 10, 15, 14, 13, 8, София 2, 3, 4, Цено Велчев 17, 14, 16, 21, 15, 13, 12, 20, 8, 18, 19, 23, 10, 11, Черни Връх 1, 2, 3, 7, 5

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: Ал Стамболийски 1, Богомил 8, Вапцаров 10, 4, 2, 14, 7, 9, 16, 5, 8, 3, 12, 6, 1, Георги Димитров 62, 43, 57, 61, 50, 68, 55, 53, 56, 52, 45, 63, 70, 66, 60, 59, 65, 47, 54, 58, 48, 49, 64, Димитър Благоев 4, 8, 6, 2, Дунав 1, 3, Ив Вазов 6, 12, 14, 5, 2, 1, 3, 7, 10, 4, 8, Л Каравелов 1, Москва 11, 12, Мусала 3, Петър Нинчев 6, 2, 8, 4, Скопие 2, 3, 1, Стара Планина 2, 6, 4, 8, 1, Христо Ботев 1, 4, 7, 11, 3, 9, 5, Цоню Матев 1, 7, 2, 6, 9, 3, 5, 8, 4, Черно Море 12, 5, 6, 4, 9, 10, 8, 11, 2, 3, 1, 7

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница: Велико Търново 10, 12, 2, 7, 6, 4, 8, 8а, 1, Вит 3, 4, 7, 1, 2, 5, Георги Кирков 3, 8, 5, 4, 11, 6, 10, 7, 13, 9, 2, 1, Москва 28, 15, 7, 22, 20а, 20, 24, 5, 9, 13, Опълченска 2, 4, 1, Осъм 1, 3, Плачковска 35, 28, 39, 40, 44, 37, 18, 41, 21, 25, 43, 24, 42, 30, 7, 31, 33, 38, 29, 20, 36, 23, 32, 15, 28а, 26, 14, 13, 16, 12, 27, 21а, 34, Плиска 4, 2, Славия 14, 8, 2, 12, 16, 4, 6, Студентска 31, 15, 27, 34, 22, 26, 13, 21а, 44, 28, 33, 11, 19, 25, 17, 36, 21, 18, 42, 30, 24, 29, Хаджи Димитър 41, 28, 39, 18, 4, 25, 27, 33, 37, 31, 29, Христо Ботев 5, 6, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 19, Христо Смирненски 4, 8, 9, 7, 5, 2, 12, Цветан Спасов 3, 13, 11, 7, 9, 5

На 13.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Садовец: I-ри Стопански Двор 012008, Обор, Склад, Стопански Двор

Община Искър  

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър: III-422, Кв. 81, Асен Халачев 2, 4, Възраждане 7, 5, 1, Генерал Заимов 28, 36, 8, 5, 22, 24, 26, 3, 16, 38, 21, 27, 31, 17, 34, 10, Гео Милев 1, Георги Бенковски 2, 5, 13, Георги Димитров 65, 73, 81, 63, 145, 68, 77, 87, 82, 61, 74, 86, 60, 75, 71, 59, 97, 66, 70, 72, Иван Рилски 9, 3, 8, 11, 7, Лазар Станев 7, Никола Й. Вапцаров 4, 11, Стоян Едрев 9, 3, 2, 7, Тодор Каблешков 1, 4, Хаджи Димитър 3, 6, 8, 16, 7, 14, Христо Ботев 6, 46, Цвятко Аврамов 6, Цвятко Георгиев 20, 2, 3, Цоню Матев 6, 4, Яне Сандански 23, 19, 7, 15, 11, 13, 9

Община Кнежа  

На 11.09.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375 М. Ново Село

На 11.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Кнежа: Благой Иванов 23, 52, 31, 19, 50б, 60, 50, 29, 48б, 50а, 56, 27, 25, 58, 48, 48а, 54, Втори Стопански Двор, Върбица 68, 64, 66, 74, 70, 72, 60, 62, 80, 78, 86, 90, 98, Георги Димитров 62, 29, 25, 64, 31, 33, 185, Георги Михайлов 40, 83, 85, 52, 117, 111, 119, 105, 87, 56, 123, 46, 113, 131, 50, 87а, 125, 91, 42, 99, 48, 60, 129, 135, 115, 54, 97, 44а, 133, 62, 103, 64, 105а, 85а, 44, 95, 42а, 109а, 101, 121, 109, 80, 74, 80а, Георги С. Раковски 13, 11, 4, Димитър Благоев 109, 128, 130, 132, 115, 119, 107, 105, 111, 122, 133, 136, 44, 52, 60, 55, 56, 57, 62а, 46, 48, 70, 58, 53, 49, 54, 66, 64, 47, 68, 43, 50, 51, 41, 62, 45, 108, 78, 59, 85, 67, 112, 94, 71, 104, 90, 76, 98, 84, 65, 63, 89, 99, 72, 96, 83, 61, 92, 74, 95, 102, 86, 114, 87а, 69, 91, 82, 116, 118, 80, 73, 110, 93, 79, 81, 88, Димитър Бутански 142, Димчо Дебелянов 19, 18, 15, 13, 14, 11, 16, Иван Бонов 87, 85, 56, 89, 93, 62, 95, 91, 64, 66, 58, Ильо Войвода 93, 31, 35, 39, 2, 33, 29, 59а, 57, 49, 71, 79, 55, 77, 75, местност Мерата Бит. Сграда, местносттрите Декара, Огнян Михайлов 55а, 63, 68, 66, 67, 48, 71, 55, 69, 54, 50, 79, 52, 54а, 58, 48а, 65, 61, 56, 75, 77, 63а, 57, 60, Петко Д. Петков 68, 71, 75, 73, 74, 70, 72, 76, 102, 104, 92, 91, 97, 117, 105, 80, 99, 100, 101, 90, 88а, 82, 119, 89, 115, 93, 95, 88, 87, 109, 86, 85, 113, 81, 111, Петко Напетов 20, 17, 15, 18, 16, 27, 40, 21а, 36, 25, 23, 29, 34, Преслав 40а, 36, 34, 31, 33, 40, 35, 42, 38, 29, 23, Райко Даскалов 81, 111, 103, 126, 105, 99, 132, 106, 83, 120, 114, 112, 106б, 110, 108, 79, 134, 87, 104, 107, 85, 114а, 106а, 136, 97а, 124, 122, 116, 101а, 87а, 109, 67, 77, 67а, 104а, 69, 73, 65, 98, 92а, 102, 90, 79, Славчо Н. Вълчинков 1, 4, 6, 8, 11а, 5, 11, 3, 7, Сребрен 1, 16, 12, 4а, 7, 5, 20, 6, 2, 3, 14, 4, 13, 8, 18, 10, Трите Декара, Христо Ботев 52, 65а, 67, 46, 44, 54, 48, 61, 42а, 65, 63, 50, 56, 58, 42, 73, 40, Янко Сакъзов 27, 25, 30, 28, 26, М-Стмерата

На 11.09.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Гостиля: Александър Стамболийски 72, 85, 79, 76, 74, 78, 87, 68, 83, 1, 77, 70, 58, 52, 46, 11, 50, 59, 57, 69, 63, 65, 4, 48, 17, 14, 64, 13, 61, 12, 67, 62, 27, 19, 55, 18, 32, 23, 1, 14, 30, 29, 45, 38, 15, 7, 33, 21, 13, 44, 49, 9, 35, 10, 43, 4, 22, 51, 12, 39, 20, 34, 36, 24, 42, 8, 17, 41, Възраждане 2, 13, 1, 11, Георги Димитров 94, 130, 106, 116, 80, 126, 91, 136, 138, 120, 95, 108, 90, 85, 82, 105, 104, 124, 88, 83, 69, 118, 101, 111, 77, 122, 86, 99, 132, 117, 84, 112, 79, 71, 128, 93, 113, 89, 114, 57, 59, 55, 67, 68, 56, 70, 3, 74, 65, 4, 62, 50, 37, 6, 58, 76, 72, 19, 53, 13, 9, 66, 61а, 7, 52, 12, 28, 7, 41, 17, 3, 2, 45, 10, 37, 30, 18, 44, 51, 13, 33, 47, 22, 43, 14, 39, 26, 6, 9, 19, 27, 48, 35, 50, 32, 8, 5, 46, 16, 21, 29, 36, 1, 42, 23, 31, 25, 34, Лиляна Димитрова 12, 4, 1, 6, 10, 2, 7, Пирин 10, 1, 3, 8, 5, 2, 4, 7, Рила 9, 11, 3, 7, 5, Сан Стефано 6, 10, 12, 1, 3, Сергей Румянцев 8, 3, 1, Хаджи Димитър 1, 22, 24, 26, 5, 12, 32, 2, 16, 3, 18, 28, 17, Цветан Радойски 37, 49, 61, 39, 77, 71, 45, 63, 75, 43, 59, 53, 73, 51, 47, 15, 23, 2, 5, 19, 1, 27, 25, 13, 31, 33, 21, 9, 17, 4

На 11.09.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Долни Луковит: I-ви Стопански Двор Складова База, Железарски Цех, Алеко Константинов 1, 11, 8, 14, 3, 20, 4, 18, 9, 5, 15, 22, 2, 1, 10, 6, 13, 16, 7, 17, Александър Стамболийски 17, 14, 15, 20, 18, 22, 28, 13, 11, 24, 16, 30, 21, 26, 51, 29, 33, 37, 43, 31, 39, 40, 42, 44, 47, 25, 34, 38, 36, 41, 46, 32, 49, 27, 48, 1, 7, 6, 4, 5, 3, 9, 10, 8, 12, Ангел Каралийчев 9, 24, 7, 5, 26, 4, 2, 20, 1, 18, 22, 3, 14, 28, 6, 12, 16, Ангел Кънчев 6, 7, 1, 5, 2, Бачо Киро 6, 7, 1, 9, 17, 8, 13, 5, 2, 3, 15, 12, 16, 10, 11, 4, Бенковски 16, 1, 5, 14, 15, 10, 7, 12, 6, 4, 9, 2, 8, 11, 3, Босилеградска 85, 20, 31, 12, 10, 22, 33, 17, 19, 5, 13, 8, 38, 25, 24, 14, 16, 9, 32, 34, 7, 26, 11, 18, 36, 27, Братя Миладинови 9, 15, 10, 29, 21, 7, 13, 19, 25, 4, 20, 27, 11, 1, 8, 3, 18, 12, 5, 6, 6, 23, 43, 32, 38, 10, 39, 33, 37, 26, 30, 29, 28, 24, 22, Васил Априлов 2, 3, 8, 10, 4, 6, 23, 5, 24, 14, 22, 20, 15, на Площада, 17, 12, 13, 16, 9, 4, 18, 21, 11, Васил Левски 17, 4, 23, 16, 12, 18, 10, 29, 8, 19, 14, 15, 31, 21, 6, 27, 13, 1, 7, 22, 5, 9, 11, 2, 3, Веслец 12, 8, 20, 2, 18, 7, 14, 5, 16, 10, 4, 1, 6, 3, Втори Стопански Двор П. К. 14, Гео Милев 15, 13, 6, 1, 7, 2, 9, Георги Димитров 2, 10, 6, 5, 12, 8, 14, 22, 13, 30, 45, 31, 36, 39, 56, 57, 59, 26, 54, 28, 43, 53, 66, 21, 55, 52, 62, 33, 35, 11, 64, 18, 23, 49, 27, 37, 60, 15, 9, 47, 69, 25, 42, 40, 7, 67, 51, 50, 24, 58, 34, 17, 71, 63, 44, 65, 46, 16, 32, 48, 38, 29, 25, 1, 89, 95, 74, 66, 80, 75, 83, 77, 81, 70, 68, 93, 91, 84, 82, 79, 78, 76, Гоце Делчев 30, 1, 13, 5, 34, 20, 6, 28, 12, 8, 14, 3, 22, 18, 7, 17, 32, Демир Велиев 3, 2, 1, 15, 5, 9, 13, 7, 11, 10, 4, 8, 16, 6, Димитър Спасов 10, 7, 6, 9, 5, 21, 14, 17, 20, 16, 22, 18, 13, 12, 8, 19, 15, 11, 1, 2, Димчо Дебелянов 10, 9, Дунав 27, 1, 5, 3, 4, 31, 15, 7, 23, 12, 2, 19, 8, 25, 29, 13, 10, 21, 16, 9, 18, 17, 11, Иван Вазов 4, 3, 5 къща, 1, Иван Рилски 25, 17, 27, 10, 13, 15, 23, 19, 12, 14, 21, 29, 5, 1, 3, 13, извън регулация, Искър 13, 8, 5, 1, 15, 14, 9, 17, 11, 6, 7, 3, 4, 10, Кирил и Методий 29, 30, 22, 23, 27, 21, 34, 22а, 24, 26, 28, 19, 14, 2, 20, 16, 3, 7, 18, 8, 17, 11, 10, 9, 5, 4, 1, 1, Климент Охридски 4, 1, 9, 5, 3, 6, 8, 10, 2, 7, 11, 16, 17, 12, 23, 21, 15, 18, 13, 19, 60, 49, 54, 37, 27, 38, 52, 55, 50, 59, 30, 45, 51, 34, 29, 41, 25, 36, 40, 39, 26, 33, 28, 4, 64, 58, 43, 42, 57, 32, 56, 62, 53, 31, 63, 61, 35, 47, Клокотница 23, 7, 4, 25, 5, Козлодуй 3, 1, Криволак 10, 11, 4, 1, 9, 13, 7, 2, 15, 3, 17, 6, Любен Каравелов 37, 27, 5, 15, 11, 19, 13, 6, 7, 23, 3, 17, 21, Марин Дринов 2, 1, 5, 4, 6, Мусала 1, 6, 2, 5, 7, 8, 4, Нов Квартал 7, 3, Одрин 2, 1, Отец Паисий 7, 35, 27, 21, 8, 31, 3, 17, 18, 13, 5, 14, 1, 19, 9, 11, 26, 39, 15, 22, 33, 16, 23, П. К. Яворов 12, 8, 5, 2, 3, 11, 14, 6, 10, 4, Петлешков 2, 8, 6, 16, 1, 7, 14, 12, 4, 10, 5, 3, Петър Берон 10, 1а, 17, 16, 14, 12, 20, 22, 3, 19, 7, 15, 11, 9, 18, 8, Пирин 3, 13, 10, 16, 11, 18, 7, 15, 14, 4, 12, 3, 17, 9, 6, 18, Писаровска Могила, Радецки 7, 4, 2, 1, 9, Раковски 5, 12, 7, 13, 1, 3, 2, 15, 10, 19, 9, 19а, 18, 6, 16, 17, 14, 21, 11, 4, 8, Сопот 10, 5, 8, 16, 18, 20, 7, 6, 4, 3, 14, 1, Софроний Врачански 4, 10, 11, 6, 8, 1, 7, 12, 5, 2, 3, 9, Средна Гора 1, 5, 7, 3, 9, 6, Стара Планина 13, 7, 9, 15, 8, 6, 3, 5, 14, 2, 4, 17, 1, 11, 10, 32, 41, 18, 27, 25, 30, 26, 31, 37, 24, 35, 16, 12, 33, 22, 23, 39, 20, 29, 28, Стефан Караджа 9, 5, 7, 14, 8, 3, 12, 4, 6, 10, 16, 1, 2, Стопански Двор II, Тулча 6, 5, 1, 3, 2, Тунджа 4, 3, Тутракан 3, 9, 19, 17, 18, 15, 1, 16, 6, 2, 7, 11, 4, 13, 5, Хаджи Димитър 24, 50, 41, 9, 16, 12, 14, 8, 13, 18, 47, 53, 55, 30, 42, 26, 22, 38, 17, 19, 32, 35, 15, 34, 31, 28, 24, 40, 39, 23, 25, 36, 27, 46, 37, 44, Хайдушка Поляна 7, 3, 9, 5, Хан Аспарух 9, 11, 13, 6, 3, 1, 7, 4, 12, 8, 10, 15, Хан Крум 32, 5, 10, 3, 11, 8, 7, 2, 9, 7а, 4, 13, Хан Кубрат 8, 7, 6, 9, 4, 2, 1, Христо Ботев 6, 10, 5, 4, 8, 3, 2, 1, Цар Асен Първи 26, 17, 14, 8, 13, 15, 27, 20, 10, 16, 19, 12, 24, 29, Уо ТП2, 21, 18, 7, 2, 9, 1, 3, 5, 4, 6, Цар Иван Шишман 1, 14, 7, 4, 5, 12, 3, 10, 2, 6, Цар Калоян 4, 8, 12, 6, 2, 1, 10, Цар Освободител 2, 14, 3, Уо ТП13, 10, 18, 8, 4, 22, 12, 1, 16, 20, 11, Цар Симеон 23, 34, 19, 4, 30, 17, 28, 20, 24, 18, 21, 2, 26, 13, 9, 16, 15, 7, 12, 22, 14, 39, 48, 38, 27, 44, 31, 29, 33, 40, 56, 35, 36, 41, 50, 46, 52, 37, 25, 10, 8, 4, 1, 6, 2, 51, 64, 38, 49, 30, 60, 43, 45, Шипка 1, Янтра 4, 1, 2, 3, 1

На 11.09.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кнежа: 6610067, 6610100, 735082, местност Криволя, Беласица 3, 7, 4, 2, 1, 6, 14а, 8, 9, 11, 17, 4а, 5, Вела Пеева 26, 8, 7а, 7, 22, 20, 5, 10, 20а, 19, 17, 11, 15, 18, 21, 23, 14, 16, 9, 22а, 143, 14а, 12, 6, 1, 3, 2, Верила 23, 16, 14, 3, 3а, 10, 15, 18, 4, 1, 19, 5, 12, 22, 9, 2а, 1а, 2, 13, 24а, 20, 7, 17, 11, 26, 21, Гаговска Кошара, Димитър Благоев 14, 39, 37, 2, 29, 32, 12, 23, 27, 30а, 30, 38, 5, 21, 22, 15, 1, 3, 24, 13, 36, 25, 7, 19, 10, 40, 34, 31, 35, 4, 11, 6, 33, 16, 28, 18, 32а, 20, 26, 9, 17, Димитър Бутански 1, 2а, Елин Пелин 2, 3, 1, 23, 7, 9, 29, 5, Изгрев 14, 18, 4, 12, 6, Ильо Войвода 21, 9, 11, 11а, 17, 13, 3, 19, 23, 7, 13а, 5, Искър 86, Калиакра 1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22, Камчия 3, 1, 9, 2а, 6, 5, 16, 17, 13, 12, 11, 8, 15, 2, 14, 7, 4, Козница 5, 2, 1, Кресна 1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а, Лисичи Валог 37376, ПИ 6610001, Люлин 10, 4, 8б, 3, 7, 9, 8, 3а, 1, 6, 1а, 8в, 2, Мерата, местност Криволя Стоп. Сграда, Стоп. Сграда, Сто. Сграда, местност Къмпинга Вила, местност Лисичи Валог, местност Лисичи Валог Вила, местност Мерата 732002, местност Трите Декара Силози, Н. Вапцаров и Софр. Врачански, Назъм Хикмет 35, 47, 53, 45а, 51, 51а, 50а, 42, 43, 39, 59, 37, 40а, 58, 40, 52, 56, 44, 48а, 37, 54, 46, 50, 45, 41, 55а, 44а, 49, 5, 1, 1а, 3, 27, 18, 12, 20, 26, 28а, 28, 6, 7, 38, 34, 11, 23, 34а, 16, 15, 36, 33, 5а, 8, 9а, 31, 14, 27а, 30, 22, 10, 13, 4, 24, 15а, 25, 6а, Никола Вапцаров 7, 14, 2, 19, 5, 3, 13, 12, 6, 22, 23, 9а, 10, 8, 18, 21, 25, 4, 11, 18а, 16, 9, 20, 1, 17, Огоста 21, 10а, 11, 20, 23, 17, 26, 29, 15, 21а, 14, 22, 6а, 27, 9, 20а, 5, 13, 16, 8, 11а, 18, 25а, 6, 19, 5, 1, 4, 2, 3, Осогово 2, Панайот Хитов 32, 23, 44, 33а, 34, 48, 30, 36, 27, 46, 35, 25, 39, 31, 33, 37, 33 Б, 40, 28, 38, 29, 21, 42, Пролет 23, 9, 3, 22, 11, 13, 16, 19, 23, Райко Даскалов 22, 2, 4, 7б, 5, 7в, 7а, 3а, 12, 16, 10, 10а, 3, 7, 2а, 1, 20, Родопи 85, 60, 81, 87, 91, 69, 73, 77, 75, 79, 54, 54, 63, 56, 65а, 54г, 58, 59, 63б, 61, 61а, 54в, 65, Ропотамо 11а, 9, 6, 5, 22, 12, 7, 3, 13, 6а, 1, 14, 11, 10, 2а, 18, 20, 4, 15, 8, 2, Скът 7, 11, 1, 4а, 5, 20, 16а, 6, 4, 16, 12, 2, 14а, 18, 3, 9, 14, 13, 15, 10, 8, 8а, 17, Софроний Врачански 55, 57, 53, 39, 2, 43, 49, 41, 35, 47, 37, 45, 51, 33, 3, 21б, 21а, 11, 29, 9а, 25, 1, 23, 21, 13, 5, 7, 15, 19, 17, 23а, 17а, 9, 31, 30, 31а, 29а, Струма 16, 7, 3а, 2, 1, 6, 3, 12, 4, 6а, 8, 10, 8а, Тимок 6, 1, 3, Филип Тотю 42, Чавдар Войвода 31, 25, 27, Чайка 14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5, Месност Криволя, М-Т Криволя, М-та Криволя, М-Ст Мерата

На 11.09.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Долни Луковит: Писаровска Могила

На 11.09.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Кнежа: 735082, местност Криволя, Гаговска Кошара, Георги Димитров 33, Димитър Благоев 14, 39, 37, 2, 29, 32, 12, 23, 27, 30а, 30, 38, 5, 21, 22, 15, 1, 3, 24, 13, 36, 25, 7, 19, 10, 40, 34, 31, 35, 4, 11, 6, 33, 16, 28, 18, 32а, 20, 26, 9, 17, Ильо Войвода 21, 9, 11, 11а, 17, 13, 3, 19, 23, 7, 13а, 5, Мерата, местност Криволя Стоп. Сграда, Стоп. Сграда, Сто. Сграда, местност Мерата 732002, местност Трите Декара Силози, Панайот Хитов 32, 23, 44, 33а, 34, 48, 30, 36, 27, 46, 35, 25, 39, 31, 33, 37, 33 Б, 40, 28, 38, 29, 21, 42, Райко Даскалов 22, 2, 4, 7б, 5, 7в, 7а, 3а, 12, 16, 10, 10а, 3, 7, 2а, 1, 20, Филип Тотю 42, Чавдар Войвода 31, 25, 27, Месност Криволя, М-Т Криволя, М-та Криволя, М-Ст Мерата

На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кнежа: 23-ти Септември 43, 54, 64а, 17, 45, 70, 76, 29, 50, 39, 60, 27, 41, 56, 33, 15, 64, 37, 52, 66, 35, 62, 29а, 17а, 72, 23, 21, 78, 58, 48, 31, Въча 9, 7, 8, 4, 3, 1, 2, 7, Ген. Владимир Стойчев 6, 2, 5, 3, 8, 4, 1, Георги Бенковски 2а, 2, 4, Иларион Макариополски 2, 8, 7, 1, 10, 6, 9, Кап. Георги Мамарчев 20, 24а, 12а, 31, 14, 41, 16, 39, 19, 22, 26, 7, 23, 11, 13, 18, 35, 33, 27, 17, 30, 24, 9, 28, 37, 25, 15, Константин Фотинов 1, местност Мерата Горски Разсадник, Неофит Бозвели 11, 14, 8, 6, 12, 5, 4, 20, 1, 3, 16, 7, 10, 9, 18, Паисий Хилендарски 42, 47, 15, 23, 36, 10, 24, 40, 37, 28, 25а, 13, 38, 34, 5, 12, 35, 32, 20, 25, 22, 11, 3, 27, 23а, 41, 4, 8, 21, 19, 39, 9, 45, 6, 33, 17, 18, 2, 16, 14, 12а, 31, 43, 1, 29, 30, Панайот Хитов 24, 6, 17а, 10, 9, 20, 24а, 3, 17, 14, 16, 4, 7, 13, 8, 22, 26, 19, 1, 18, 2, 12, 15, Пейо Яворов 1, 2, 10, 14, 3, 4, 6, 5, 8, Росица 2, Стефан Караджа 5а, 10, 6, 3, 8, 5, 13, 11, 2, 4, Стефан Цанов 23, 29, 33, 31, 27, 25, Филип Тотю 41а, 40, 16, 30, 14а, 12, 39, 34, 26, 18, 7, 20, 24, 27, 28, 41, 45, 21, 1, 11, 23, 29, 22, 4, 13, 37а, 36, 25, 19, 35, 31, 2, 10, 5, 3, 9, 8, 33, 37, 17, 15, 6, 14, Христо Смирненски 7, 9, 1, 5а, 2 Б, 5, Чавдар Войвода 13, 17, 11, 21, 1, 9, 19, 5, 7, 23

На 12.09.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Кнежа: 23-ти Септември 43, 54, 64а, 17, 45, 70, 76, 29, 50, 39, 60, 27, 41, 56, 33, 15, 64, 37, 52, 66, 35, 62, 29а, 17а, 72, 23, 21, 78, 58, 48, 31, Арда 4, 3, 1, 6, 5, 2, Бистрица 4, 2, Бузлуджа 15, 17, 13, Витоша 2, 1, 8, 3, 10, 9, 4, 5, 11, 7, 6, Въча 9, 7, 8, 4, 3, 1, 2, 7, Ген. Владимир Стойчев 6, 2, 5, 3, 8, 4, 1, Георги Бенковски 2а, 2, 4, Гостиля 78, 70, 77, 66, 68, 74, 76, Иларион Макариополски 2, 8, 7, 1, 10, 6, 9, Искър 14, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 1, 6, Камчия 1, 3, Кап. Георги Мамарчев 20, 24а, 12а, 31, 14, 41, 16, 39, 19, 22, 26, 7, 23, 11, 13, 18, 35, 33, 27, 17, 30, 24, 9, 28, 37, 25, 15, Кирил и Методий 9, 23, 28, 30а, 18, 22, 32, 13а, 19, 24, 20, 26 Зим, 15, 14, 17, 11, 13, 30, 20а, 37а, 27а, 36, 48а, 43, 27, 52, 57а, 31, 41, 54, 50, 48, 55, 56, 29, 44, 42, 51, 33, 34, 59, 35, 40, 25, 39, 47, 46, Константин Фотинов 1, Любен Каравелов 9, 7, 1, 3, 5, Марица 7, 6, 2, 4, 1, 3, 5, Места 2, 5, 4, местност Мерата Горски Разсадник, Неофит Бозвели 11, 14, 8, 6, 12, 5, 4, 20, 1, 3, 16, 7, 10, 9, 18, Паисий Хилендарски 42, 47, 15, 23, 36, 10, 24, 40, 37, 28, 25а, 13, 38, 34, 5, 12, 35, 32, 20, 25, 22, 11, 3, 27, 23а, 41, 4, 8, 21, 19, 39, 9, 45, 6, 33, 17, 18, 2, 16, 14, 12а, 31, 43, 1, 29, 30, Панайот Хитов 24, 6, 17а, 10, 9, 20, 24а, 3, 17, 14, 16, 4, 7, 13, 8, 22, 26, 19, 1, 18, 2, 12, 15, Пейо Яворов 1, 2, 10, 14, 3, 4, 6, 5, 8, Пирин 4, Рила 20, 19, 22, 24, 26, 9, 11, 28, 15, 12, 17, 30, Росица 2, Средна Гора 19, 1, 12, 16, 5, 8, 21, 7, 3, 9, 6, 2, 14, 15, 13, 17, Стара Планина 4, 5, 8, 7, 11, 9, 1, 6, 10, Стефан Караджа 5а, 10, 6, 3, 8, 5, 13, 11, 2, 4, Стефан Цанов 23, 29, 33, 31, 27, 25, Странджа 4, 2, 1, 6, 16, 3, 3а, 5, 8, Филип Тотю 41а, 40, 16, 30, 14а, 12, 39, 34, 26, 18, 7, 20, 24, 27, 28, 41, 45, 21, 1, 11, 23, 29, 22, 4, 13, 37а, 36, 25, 19, 35, 31, 2, 10, 5, 3, 9, 8, 33, 37, 17, 15, 6, 14, Христо Смирненски 7, 9, 1, 5а, 2 Б, 5, Чавдар Войвода 13, 17, 11, 21, 1, 9, 19, 5, 7, 23, Черно Море 4, 2, 8, Шабла 4, 2, Янтра 2, 5, 7, 8, 4, 3, 6, 12, 10

Община Левски  

На 09.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември 9 А, Б. Анастасов 58, 32, 46, 42, 44, 54, 36, 50, 7, 25, 34, 26, 52, 38, 40, Вежен 4, 3, 6, 2, 1, Вит 3, 34, 5, 18, 40, 22, 8, 15, 12, 16, 46, 20, 4, 9, 6, 13, 2, 10, 42, 14, 1, 11, 7, 36, 28, 38, 32, 30, Дунав 9, 11, 10, 6, 7, 13, Кирил и Методий 25, Козлодуй 16, 17, 21, 23, 19, 18, Нов Живот 2, П. Р. Славейков 30, 12, 3, 6, 24, 16, 10, 5, 4, 22, 8, 15, 2, 13, 26, 20, Радецки 4, 7, 1, 10, 6, 16, 8, 14, 12, 2, 3, Сакар 1, 5, 3, Христо Ботев 10, Янтра 6, 9, 3, 2, 7, 4, 1

На 09.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември 5, Витоша 6, 3, 29, 7, 8, 9, 5, 12, 1а, Г Бенковски 14, 10, 12, 17, 8, Клисура 6, 2, Марица 16, Н. Рилски 1, Ракета 1, 2, Родопи 21, 19, 25, 51, 27а, 67, 45, 53, 49, 41, 27, 65, 47, 31, 26а, 18, 32, 30а, 37а, 28а, 28, 20, 47а, 61, 63, 32а, 33, 29б, 26б, 30, 43, 35, 16, 22, 17, 12, 59, 24, 39а, 26, 37, 55, 29 А, 23

На 10.09.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Обнова: Възраждане 10, Ив. Вазов 10а, 27, 23, 12, 10б, 10в, 10, 25, 21, 13, 14, Малчика 5, 12, 4, 7, 3, 8, 9, 14, 2, 11, Пионерска 28, 26, 15, 21, 13, 20, 22, 23, 18а, 19, 7, 5, 17, Плиска 17, 5, 15, 3, 11, 2, 1, 7, 4, Победа 23, 17а, 11, 32, 15, 19, 18, 9, 26, 21, 27, 17, 20, 22, 28, 13, 30, 24, 25, 34, 7а, Първи Май 8, 5, 18, 6, 4, 14, 9, 1, 16, 12, 3, 10, 2, 14а, 7

На 10.09.2019 г. /11:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика 35, 31, 29, 37, 33, 20, 25, 27, 16, 5, 12, 7, 23, 21, 10, 9, 13, 19, 23а, 11, 14а, 5а, 1, 8, 17, 3, 8а, 14, 2, 6, 4, Арда 9, 11, 1, 7, 5, 19, 15, 3, Васил Коларов 8, 2, 6, 6, Васил Левски 7б, 6, 10, 17, 4, 12, 7а, 11, 20, 10б, 2, 12а, 10а, 1, 8, 7, 5, 14, 15, 3, 11а, 16, 1, 9, 30, 32, 33, 27, 24, 18, 28, 36, 23, 29, 26, 25, 22, 21, 20, Витоша 3, 2, 1, 5, 4, Г. С. Раковски 3, 1, Георги Бенковски 2, 14, 6, 8, 9, 1, 4, 7, 10, 11, Камчия 5, 4, 8, 1, 2, 3, 6, Любен Каравелов 2, 10а, 14, 8, 6, 10, 12, 1, Люлин 8, 6, 5а, 4, 5, 7, Марица 4а, 3, 4, 1, 5, 7, 12, 11, 16, 8а, 15, 13, 13а, 23, 19, 18, 9, 14, 4, 8, 17, 21, Огоста 8, 2, 3, 2а, 6, 1, 4, 12, 5, 10, 14, Осъм 1, Панайот Волов 7, 5, 2, 1, 9а, 4, 9, 8, Пирин 1, 6, 3, 2, 7, 15, 19, 11а, 9, 14а, 14, 13, Родопи 22, 6, 18, 9, 13, 5, 14, 7, 10, 2, 16а, 12а, 11, 1, Ропотамо 11, 6, 3, 2, 8, 9а, 5, 9, 4, Средна Гора 10, 2, 1, 4, 3, 6, 8, 12, 6а, 14, 22, 15а, 24, 18, 15, 20, 9, 21, 11, 13, 28, 23, 19, Стара Планина 2, 4, 6, 10, 5, 7, 12, 1, 8, 11, Стефан Караджа 3, 2а, Странджа 2, 11, 2а, 4, 1, Тунджа 23, 19, 25, 5, 13, 17, 3, 7, 21, 11, 9, Хаджи Димитър 3, 7, 17, 1, 20, 5, 16, 6, 22, 19, 14, 18, 9, 2, 13, 11, 21а, 15, 4, 8, 21, Христо Ботев 28, 7, 22, 6, 30, 20, 21а, 21б, 5, 8, 2, 12, 14, 4, 26а, 1, 19, 18, 25, 9, 13, 16, 11, 3, 23, 10, 21, 24, 17, 15, 34, 32, Янтра 4, 6

На 10.09.2019 г. /11:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Деляновци: Втора 2, Двадесет и Втора 6, 2, 4, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 5, 1, Двадесет и Трета 3, 8, 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 8, 2, 3, 7, 5, 4, Двадесета 2, 5, 6, 7, 19, 13, 11, Дванадесета 8, 3, 1, 2, 6, 4, Девета 4, 2, Деветнадесета 4, Десета 6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3, Единадесета 4, 3, 1, 7, 5, Осемнадесета 11, 8, 5, 13, 3, 1, 2, 7, 9, Осма 6, 4, 8, 1, 2, 10, Пета 1, Петнадесета 1, 3, 7, Първа 13, 12, 16, 1, 14, 9, 11, 3, 6, 10, 42, 38, 16, 44, 31, 46, 40, 36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32, Седемнадесета 3, 4, 2, 5б, 13, 1, 11, 15, 5а, Седма 6, 2, 3, 4, 12, 1, Трета 2, 14, 9, 28, 30а, 8, 3, 6, 4, 3а, 26, 5, 18, 22, 20, 10, 12, 16, Тринадесета 22, 20, 23, 7, 4, 2, 5, 3, 1, 6, 14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16, Четвърта 3, 1, Четиринадесета 1, 6, 2, 4, 9, 12, 3, 8, 7, 5, 14, Шеста 4, 9, 2, 5, 3, 7, 1, Шестнадесета 5, 10, 8, 4, 6, 3а

На 10.09.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Обнова: Ал. Стамболийски 2, 4, 1, 24, 10, 8, 3, 12, 6, Б. Анастасов 22, 23, 13, 14, 5, 27, 28, 18, 1а, 9, 8, 14а, 20, 26, 19, 4, 3, 17а, 11, 17, 6, 30, 16, 7, 12, 21, Гео Милев 6, 13, 7, 2, 3, 4, 1, 8, 9, 11, Дунав 1, 2, 4, Козлодуй 4, 11, 10, 14, 9, 13а, 1, 2, 6, 3, 8, 12, 13, 7, 5, Л. Каравелов 1, 3, 3а, Н. Й. Вапцаров 1, 3, 1а, Нов Живот 7, 5, Ст. Караджа 15, 10, 13, 8, 18, 7, 6, 4, 9, 16, 14, 12, 4а, 1, Ст. Планина 7, 3, 10, 11, 5, 8, 4, 9, 6, 12, Странджа 11, 3, 8, 10, 2, 1, 4, 6, 5

На 11.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски 14, 13, 15, Бачо Киро 2, 7, 4, 1, 5, 3, Евгени Босилков 13, 17, 11, 15, 20, 21, 22, Заря 8, 7, 10, Осъм 15, Панайот Хитов 37, 3, 33, 29, 31, 18, 9, 16, 27, 22а, 12, 5, 14, 1, 10, 20, 35, 7, 22, 39, 20а, Столетов 5, 9, 17, 11, 13, 3, Христо Смирненски 10, Цветан Спасов 16, 12, 14, Шипка 9, 8, 6, 5а, 5, 14, 12, 18, 3, 16, 4, 20, 7, 10, 11, Ю. А. Гагарин 31, 29, 17, 27, 21, 10, 25, 12, 23, 15, 33, 19, 35

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов 24, 28, 13а, 14, 26, 11, 8, 22, 20, 15, 12, 21, 7, 6, 9, 16, 19, 17, 13, 32, 40, 34, 30, 44, 36, 38, 42, 1, 3, Базова Станция 3582, Балкан 9, 11, 7, 1, 5, 3, Братя Миладинови 1а, 1, 5, 3, 4а, 4, 9, 6, 1б, 7, В. Априлов 3, 5, 7, Васил Левски 14, 6, 5, 9, 11а, 12, 2, 16, 1, 7, 10, 15, 13, 8, 20, 3, 4, 11, 17, 18, Веслец 4, 8, 1, 9, 7, 3, 2, 5, Витоша 1, Владимир Заимов 9, 25, 23, 3, 5, 21, 2, 8, 11, 12, 7, 17, 4, 1, 15, 6, 14, 10, 13, 19, Гурко 5, 7, 11, 6, 1, 13, 9, 3, 2, 15, 4, 29, 19, 14, 10, 12, 20а, 20, 31, 17, 21, 27а, 23, 16, 24, 22, 18, 27, 8, Драва 4, 6, 8, 2, Дунав 5, 1, 3, 9, 7, Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 49, 20, 35, 26, 43, 28, 31, 30, 53, 24, 37, 51, 48, 59, 77, 71, 38, 65, 73, 36, 75, 67, 34, 46, 61, 52, 57, 32, 69, 63, 44, 50, 54, 42, 79, Иван Вазов 22, 1, 16, 17, 11, 10, 15, 3, 9, 18, 14, 5, 7, 12, 20, Кала Тепе 1, 3, 20, 18, 22, 24, Крайречна 1а, 3, 1, 7, Одеса 7, 8, 11, 9, 6, 4, 1, 1а, 12, 3, 2, 14, 10, Радецки 8, 4, 1, 11, 7, 1а, 2, 6, 9, 5, 12, 10, 3, Раковски 4, 12, 6, 8, 3, 10, 2, 1, Рила 1, Сергей Румянцев 22, 13, 20, 17а, 10, 11, 21, 12, 18, 7а, 9, 25, 16, 14, 17, 23, 5, 7, 27, 3, 2, 6, 8, 4, Скобелев 11, 4, 10, 7, 9, 5, 15, 12, 3, 15б, 6, 1, 13, 15а, 15 А, 11а, 14, 19, 21, 17, 23, 27, 29, 25, 19а, Средец 2, 6, 1, 3а, 8, 10, 3, Стара Планина 1, 6, 4, 8, 10, 9, 5, 7а, 7, 3, Стефан Караджа 5, 1, 2, 4, 8, 6, 3, 10, 12, 7, 3а, 4а, 11, Трети Март 17, 4, 3, 6, 14, 27, 22, 26, 9, 12, 2, 21, 15, 19, 16, 11, 25, 29, 28, 23, 8, 10, 1, 13, 20, Хаджи Димитър 3, 6, 2, 4, 8, 1, Хан Аспарух 1, 5, 4, 2, 7, Цар Калоян 9, 13, 5а, 4, 6, 7, 8, 11, 2, 3, 1, 5, Цар Освободител 2, Централна къща Музей, Циригова Могила, Кв. 10

На 11.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември 1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6, XV-438, Kb. 125, Възраждане 2в, Заря 3, 1, 7, 5, 11, Ив. Вазов 4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6, Л. Каравелов 5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27, Н. Й. Вапцаров 50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44, Победа 2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12

Община Никопол  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 8, 6, 4, 2, 1, Александър Стамболийски 7, 1, 2, 9, 4, 3, 11, 8, Кирил и Методий 10, 11, 7, 24, 3, 20, 21, 14, 18, 13, 12, 22, 17, 4, 6, 23, 15, 2, 5, 19, 1, 8, Лазар Деков 13, 11, 8, 10, Любен Дочев 69, 38, 65, 58, 75, 39, 28, 32, 61, 66, 30, 56, 27, 51, 73, 33, 50, 67, 37, 57, 20, 46, 35, 48, 62, 53, 26, 25, 24, 49, 54, 63, 18, 47, 60, 31, 29, 68, 64, 36, 55, 44, 41, 71, 40, 22, 42, Максим Горки 1, Маршал Толбухин 5, 1, 3, 4, 2, Н. Й. Вапцаров 5, 2, 6, 1, 9, Николай Петров 24, 26, 25, 22, 28, 21, 18, 19, 16, 30, 20, 23, П. К. Яворов 5, 3, път 52, Радецки 2, 6, 4, 1, Хаджи Димитър 2, 3, 4, Христо Кърпачев 5, 2, 7, 1, 4, 3, 11, 6, 9, Шипка 3, 1

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Въбел: Ал. Стамболийски 27, 26, 30, 33, 44, 38, 25, 29, 34, 36, 32, 35, 37, 28, 31, 7, 21, 24, 5, 13, 12, 10, 4, 9, 15, 23, 16, 8, 14, 2, 11, 6, В. Друмев 10, 12, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 1, В. Коларов 21, 29, 35, 15, 31, 28, 37, 33, 17, 13, 9, 25, 11, 26, 20, 24, 16, 27, 39, 18, 41, 1, 10, 12, 6, 4, 3, 2, 8, 16, 14, В. Левски 22, 26, 30, 28, 18, 16, 24, 9, 20, 5, 15, 22, 3, 7, 2, 28, 4, 6, 18, 13, 10, 1, 14, 19, 16, 8, 26, 11, 17, 21, В. Пеева 14, 2, 7, 4, 6, 8, 10, 5, 9, 3, Витоша 3, 20, 4, 1, 6, 14, 5, 12, 10, 2, Г. Бенковски 16, 19, 20, 33, 21, 23, 24, 29, 27, 22, 31, 15, 7, 13, 17, 8, 11, 6, 12, 3, 4, 5, Г. Бузев 8, 6, 10, 4, 5, 2, 3, Г. Димитров 66, 91, 64, 73, 79, 89, 68, 62, 87, 60, 77, 85, 83, 75, 21, 3, 10, 12а, 17, 5, 19, 8, 12, 1, 4, 7, 13, 15, 11, 2, 6, 42, 54, 59, 38, 57, 40, 32, 26, 52, 46, 35, 61, 43, 27, 64, 50, 37, 24, 33, 39, 31, 7, 30, 41, 63, 28, 48, 49, 44, 56, 36, 65, 67, 55, 18, 20, 24, 22, 16, 44, 21, 34, Г. Кирков 12, 8, 7, 6, 2, 4, 10, 3, 11, 13, 14, 18, Г. Милев 2, 3, 6, 11, 7, 9, 10, 5, 14, 8, 4, Г. С. Раковски 2, 3, 12, 10, 11, 8, 9, 7, 4, 5, Д. Благоев 6, 11, 8, 1, 2, 10, 17, 31, 27, 25, 33, 12, 19, 24, 30, 14, 20, 15, 26, 18, Д. Дебелянов 28, 26, 30, 2, 14, 7, 9, 12, 11, 16, 13, 19, 1, 3, 10, 4, 6, 8, 2, Дунав 14, 28, 14, 8, 24, 20, 18, 10, 23, 12, 36, 38, 34, 32, Ив. Вазов 1, 3, 4, 5, 2, 9, 11, 15, 27, 19, 12, 6, 35, 23, 17, 16, 18, 20, 11, 13, 14, 21, 10, 37, 29, 22, 25, 8, 31, 24, Кирил и Методий 4, 3, 12, 1, 7, 11, 9, 5, 8, 6, 12, 10, 14, Л. Каравелов 8, 6, 14, 2, 9, 4, 12, 1, 10, 5, 7, Ленин 1, 6, 5, М. Горки 8, 1, 6, 2, 4, 10, 5, М. Край Селото М-та Задовица, М. Старото Село 8, 7, 4, 5, Малчика 8, 2, 4, 6, 4, 8, 11, 1, 13, 10, местност Задовица, местност Петровски път Водонапорна Кула, местност Старо Село 15, Н. Вапцаров 9, 8, 10, 16, 2, 24, 13, 12, 3, 18, 15, 22, 1, 5, 20, 11, 26, 14, 17, 4, Н. Рилски 2, 1, 3, 4, 6, 5, Отец Паисий 9, 3, 10, 2, 7, 12, 8, 4, 6, 15, 13, 10, П. К. Яворов 5, 8, 39, 9, 1, Пирин 1, 6, 2, 4, 8, 12, 10, 3, 18, 14, Райко Даскалов 5, 3, 1, 2, 15, 9, 6, 8, 2, 7, 14, 1, 11, Рила 8, 6, 2, 1, 4, Тодор Каблешков 3, 8, 1, 2, 4, 6, Христо Ботев 15, 22, 20, 26, 21, 23, 17, 4, 14, 18, 3, 12, 7, 9, 5, 16, 10, 6, Христо Смирненски 9, 17, 27, 19, 3, 21, 4, 12, 15, 7, 11, 23, 5, 2, 13, 8, 10, 25, 6, 1, Цветан Спасов 20, 6, 16, 15, 8, 9, 22, 3, 13, 14, 18, 12, 5, 11, 4, 10, 1, 17, 2, Шипка 2, 1, 4, 7, 9, 3, 6, 11, 8, 5, Ю. А. Гагарин 14, 12, 10, 2, 8, 6, 4, 1, 3, 20, 16, 13, 15, 22, 7, Временно, Кв. 162 П. І-118

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Евлогиево: Арда 2, 6, 1, 4, Васил Коларов 4, 7, 1, 11, 3, 13, 8, 2, Васил Левски 21, 4, 1, Вела Пеева 4, 3, 7, 9, 6, 11, Георги Димитров 48, 54, 74, 37, 33а, 66, 78, 56, 60, 29, 68, 23, 31, 35, 64, 72, 62, 33, 76, 52, 16, 5, 44, 8, 3а, 38, 3, 1, 4, 9, 12, 13, 19, 11, 40, 2, 25, 42, 15, 30, 36, 34, 24, 20, 7, 46, 27, 22., 21, 32, 28, Ев. Ангелов 1, 4, 2, Иван Вазов 3, 5, Искър 2, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Люлин 4, 2, Марица 2, 4, Пирин 2, Рила 14, 8, 18, 6, 16, 2, 10, 1, 12, Усоята 10, 7, 1, 8, 9, 3, Христо Ботев 22, 4, 20, 24, 12, 16, 14, 10, 6, 1, 18, 8, Шипка 3, 1, Янтра 4

На 12.09.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 8, 6, 4, 2, 1, Александър Стамболийски 7, 1, 2, 9, 4, 3, 11, 8, Иван Вазов 2, 1, 4, Кирил и Методий 10, 11, 7, 24, 3, 20, 21, 14, 18, 13, 12, 22, 17, 4, 6, 23, 15, 2, 5, 19, 1, 8, Лазар Деков 2, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 7, 13, 11, 8, 10, Любен Дочев 4, 23, 8, 15, 3, 12, 21, 7, 6, 13, 1, 11, 14, 5, 10, 17, 19, 9, 69, 38, 65, 58, 75, 39, 28, 32, 61, 66, 30, 56, 27, 51, 73, 33, 50, 67, 37, 57, 20, 46, 35, 48, 62, 53, 26, 25, 24, 49, 54, 63, 18, 47, 60, 31, 29, 68, 64, 36, 55, 44, 41, 71, 40, 22, 42, Максим Горки 1, Маршал Толбухин 5, 1, 3, 4, 2, Н. Й. Вапцаров 5, 2, 6, 1, 9, Николай Петров 1, 3, 13, 10, 15, 5, 12, 14, 4, 7, 6, 2, 8, 17, 24, 26, 25, 22, 28, 21, 18, 19, 16, 30, 20, 23, П. К. Яворов 3, 1, 2, 4, 5, 3, път 52, Радецки 2, 6, 4, 1, Стопански Двор, Хаджи Димитър 2, 3, 4, Христо Ботев 8, 18, 4, 11, 2, 7, 6, 1, 10, 5, 12, 14, 3, 22, 9, Христо Кърпачев 5, 2, 7, 1, 4, 3, 11, 6, 9, Христо Смирненски 16, 4, 6, 1, 8, 5, 7, 2, Шипка Водна Кула, 3, 1

Община Плевен  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /16:30 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: Бреза 1, Бряст 6, 2, Кайлъка, Местн. Кайлъка Задядрениязавод, Местн. Стража I Вилна Сграда, 3, 331а, Местн. Чаира Почивна База, местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража, Стража 701 318к, Явор 15, 17, 21, М-Стстражата-1

На 09.09.2019 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев 94

На 09.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.09.2019 г. /17:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: Дружба М. Момингеран

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Акд. Й. Трифонов 8, 16, 35, 19, 21, 20, 22, 19а, 29, 18, 34, 30, 37, 33, 23, 24, 14, 28, 25, 26, 10, 12, 32, 13, 19а, 17, 31, Десети Декември 65, 142, 71, 75, 134, 140а, 67, 138, 140, 73, 69, 144, 136, 146, Ем. Васкидович/Аврора/ 83, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 94, 93а, 87а, 96, 108, 106, 89, 98а, 99, 77, 94а, 90, 91, 95, 82, 93, 79, 85, 97, 99а, 92, 91а, 102а, 96а, 100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: Птицезавод Ет Орхидея Мебел Татяна Пъшева, ;Арарат Еоод, ;Квант 2001 Оод

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен 6а, 10, 8, 14а, 14, 4, 2, 12, 6, 3, Железничар 10, 27, 13, 29, 18, 16, 7, 15, 5, 25, 1, 14, 18, 12, 23, Крали Марко/Мл. Гвардия/ 12, 12, 16, 14, 11, Лъчезарна 31, 27, 12а, 8а, 22, 30, 8, 33а, 7а, 20, 14, 7, 9, 12, 24, 5, 34, 14а, 10, 32, 6, 29, 26, 18, 35, 11, 16, 33, 26а, Люляк 19, 29 Гж, 25б, 27, 18, 23, 14, 16, 21а, 21, 33, 25, 15, 14а, 7, 5, 6, 29, 25а, 19а, Мрамор 14, 8а, 6, 13, 4, 10а, 1, 8, 10, 2, 16, Мъглиж 9, 11, Рудозем 14, 6а, 5, 8, 6, 12, 3, 4, Сторгозия Железничар, 18, 133, 19 Железничар, 109, 131а

На 09.09.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен: Петър Берон 23, Сторгозия 54, 50, 54а, М/У Бл 50 и Бл 51, С/У Бл. 51, 51б, 51, М/У Бл50 и Бл 51, 51а, 150а, 50а

На 09.09.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Ал. Стамболийски 12, 1, 10, 6, 8, 14, Бяло Море/Н. Тинков/ 49, 47, 55, 47а, 51, 40, 45а, 42, 53, 43, Драгоман/Ц. Кисьов/ 16, 21, 14, 18, Кала Тепе 12, 8, 32, Уо, 3, 28, 10, 30, 3 Спортна Зала, 24, 24 С/Узаласпартак, 6, Ник. Д. Петков/В. Заимов/ 16, 11, 17, 15, Цар Самуил/В. Топалски/ 91, 93, Учителски Институт-Стол, У-Ще, Дърводелска Работилница, Учителски Институт

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: 212143, 272090, 377034

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: 212143

На 10.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Катя Попова 27, 27а, 29, Руй 13, Христо Ботев 112, 110, 120, 114, Шар Планина 15, 16, 12, 21, 13, 9, 17, 7, 5, 3, 19, 11, 1, 14

На 10.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Бъкстон 7, Васил Левски/Г. Димитр/ 9, Възраждане 1, Д. Константинов/Ц. Спасо/ 16, 12а, 12, 18, 10, Иван Вазов 12, Освобождение 1, 5, Свободата 2, 1, 15, 20, 25, 25, 21, 14, Цар Борис III 3, 1, Цар Симеон/Т. Луканов/ 12, 5, 9, 4, 14, 10, 7, 4а, 8, 6, 3, 13, 20, 2, 11

На 10.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен: Кокиче 13, 7, 4, 15, 11, Огражден 2, 6, 4, Сторгозия 53а, 53, 54

На 10.09.2019 г. /10:45 - 13:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия до Бл 61, 61

На 10.09.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия 108, 68, Шпк-2, 160, Сторгозия Шпк 3

На 10.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Владимир Бурмов 14б, 14в, 14а, 18, 17, 15, 26а, 17а, 32, 28а, 19, 14, 12, 30, 36, 16, 18б, 28, 15а, 18а, 26, 36а, 34, 20, Елин Пелин 29, Лозенка 66, 58, 60, 60а, 62, 64, Сторгозия 5, 1

На 10.09.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кала Тепе 21, 29, 27, 23, 25, Княз Борис I/В. Ангелов/ 65, 32а, 69, 34, 65а, 51, 85, 81, 30, 51а, 87, 34а, 83, 40, 36, 89, 32, 61, 45, Майска 19, 31, 18, 27, 15, 29, 20а, 20, 30, 23, 21а, 26, 25а, 28, 24, 22, Цар Самуил/В. Топалски/ 59, 67, 55, 55 Уо, 65, 57, 61, 63, 37, 45, 39, 53, 35, 31, 13

На 11.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Плевен: Ангел Войвода 12, Генерал Столетов 27, 35, Драгаш Войвода/Ал. Дими/ 21, 20, 25, 14, 18, 20а, 17, 9, Индже Войвода/Хр. Кърпа/ 16, 19, 17, 16 ателие, Петко Войвода/8 Март/ 10, 24, 20, Страхил Войвода/С. Едре/ 24, 37, 29, 21, 22, 26, 15

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Vі-319, Кв. 50, Асен Златаров 1, Витоша 1, Иван Вазов 50, 19, 23, 13, 27а, 52, 29, 62, 31, 15а, 64, 21, 44, 25, 13а, 60, 33, 54, 17, 42, 27, Изгрев 1, 8а, 7, 5, 8, 6, 10, 12, 6а, Искър 39а, 23а, 37, 10, 29, 25, 23, 39, 31, 38, 6, 15, 8, 35, 33, Кострама 6, 4, 8, 2а, 2, Любен Каравелов 11, 15а, 15, 20, 10, 25, 13, 16, 26, 21, 28, 14, 12, 27, 22, 23, 19, 18, Майор Шонцу 20, 27, 29, 21, 41, 38, 24, 43, 15а, 16а, 23, 31, 15, 12а, 19, 28, 37а, 30, 22, 11, 16, 36, 12, 32, 26, 39, 45, 56, 18, 25, 17, 14, 33, 37, 13, 35, 34, Митко Палаузов 2, 5, 6, 8, 3, Отец Паисий 8, 7, 4, 1, 5, 2а, 6, 10, 12, 3, Панайот Хитов 5, 18, 1, 7, Подполк Николае Нанкович 2, 5, 10а, 12, 7, 16, 4, 6, 8, 14, 18, 9, 55, 10, 11, Редник Грегоре Йон 6, 12, Скобелев 16, Слави Алексиев 17, Тулча 3, 15, 11, 13, 5, 1, 4, 4а, 2, 9, 7

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен 5, 9, 21, 22, 15, 13, 23, 34, 1а, 11, 30, 26, 25, 17, 32, 7, 29, Люляк 36, 32, 4, 6, 3, 30, 43, 28, 35, 43а, 22, 37, 37а, 34, 5, 36а, 41, 24, 35 А, 49, 2, 26, 47, 45, 41а, Мир 1 Люляк, 13, 8, Рудозем 2, Сторгозия 153, 141

На 11.09.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен: Сторгозия 118, Пазар, 21, 117г, 26а, 26, 117, 48, 51, 36

На 11.09.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Ал. Стамболийски 22, Мария Кюри Уо, 20, Ник. Д. Петков/В. Заимов/ 26, 28, 24, 20, 22, Гпче

На 11.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: Ангел Войвода 6, Драгаш Войвода/Ал. Дими/ 7, Мануш Войвода/Л. Вешков/ 20, 12, 22, 18, Мара Денчева 27, 40, 26, Петко Войвода/8 Март/ 8, 6, 9, 7, Христо Ботев 73-75

На 11.09.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Дойран/Толбухин К. Златарев/ 50а

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май 1 Водната Кула, 3, 192008 Над Село, IV-860 Кв. 1, Ал. Стамболийски 17, 31, Бачо Киро 9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1, Бенковски 9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7, Борис Шаранков 11, 23, 13, 7, 32, 12, 44, 25, 9, 14, 1, 28, 27, 8, 22, 10, 30, 40, 16, 18, 36, 20, 5, 38, 2, 19, 26, 4, 42, 3, 17, 34, 15, 24, Боровец 2, 11, 13, 9, 1, 5, Бузлуджа 27, 18, 28, 24, 22, 5, 20, 13, 6, 8, 17, 10, 9, 7, 16, 23, 8а, 12, 26, 4, 6а, 14, 31а, 29, 25, 31, 21, 15, 1, 11, 2, Вапцаров 1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а, Васил Левски 12, 8, 14, 5, 16, 9, 11, 10, 18, 13, 13а, 2, 15, 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Г. С. Раковски 5, 1, 1а, 3, Ген. Скобелев 2, 4, 6а, 1, 6, Ген. Столетов 1, 3, 10, 2, 5, 9а, 8, 7, 6, 9, Дунав 17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а, 39, 41, Иван Вазов 8, 4, 10, 2, 6, 4, Искър 6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1, Кацарска 3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4, Кирил и Методий 3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Марица 2, 4, 1, местност Над Село, местност Стадиона, Мусала 18, 3, 12, 5, 20, 10, 1в, 16, 22, 14, 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Никола Петков 16, 13, 11, 19а, 17а, 23, 33, 14, 20а, 39, 17, 15а, 29, 27, 20, 31, 24, 37, 19, 15, 21, 22, 35, 9, 18, 25, 12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Паисий 4а, Петко Д. Петков 3, 1, 53, 45, 51, 47, 39, 33, 43, 32, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41, 5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13, Пирин 3, 2, Пирогов 1, 4, 2а, 5, 3, Радецки 6, 3, 4, Рила 7, 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19, 40, 59, 63, 44, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 48, 39, 69, 45, 62, 67, 58, 52, 31, 50, Стара Планина 4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8, Стефан Караджа 5, 2, 1, 3, Стопански Двор, Странджа 1в, 1б, 41, 1, 4, 1а, 6, 8, 2, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Хаджи Димитър 4, 1, 3, 2, 3а, Христо Ботев 4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а, 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26, 33, 27, 60а, 35, 64, 29, 31а, 31, 37, Ю. А. Гагарин 3, 12а, 1, 4, 14, 6, 2, 5, 8, 9, 16, 7, 12

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров 5

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, Васил Априлов 2, 4а, Г. С. Раковски 5, 3, 1, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Драва 1, Знеполска 8, 7, 6, 13, 3, 2, 4, 12, 1, 10, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, 1, 3, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, 11, 1, 3, 5, 4, 6, 8, Уо ТП 7, 7, 17, 9, Център, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, 1, 2, Климент Охридски Уо ТП 3, 15, 2, 35, 20, 26, 10, 21, 34, 12, 40, 11, 1а, 32, 5, 38, 16, 22, 42, 23, 14а, 36, 1, 24, 7, 27, 30, 25, 17, 6, 19, 4, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Милин Камък 3, 1, Мир 3, 5, 2, 1, Митко Палаузов 5, 13, 7, 15, 9, 1, 11, Нестор Марков 6, 2, 5, 4, 3, 1, Орлица 2, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Прилеп 29, Ралица 11, 9, 1, 12б, 7, 10, 14, 12, 5, 2, Република 2, 3, 4, 5, 1, Рила 1, 2, 2, Родопи 27, 29, 33, 25, 21, 23, 19, 37, 35, УПИ -XXV-283 Стр Кв 1, ХIх-573, O, Месност Ккукушин

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тученица: Александър Стамболийски 4, 3, 6, 7, 8, 1, 1, Васил Левски Уо ТП5, 11а, 18, 15а, 17, 3, 2, 10, 12, 6, 8, 1, 16, 4, 14, Ген. Вл. Заимов 9а, 11, 7, 5, 9, 8, 5а, 6, 3, 6а, 2, 1, 4, Генерал Гурко 69, 52, 40, 38, 67, 44, 50, 46, 42, 38а, 48, 28, 25, 11, 23, 9, 7, 18, 3, 19, 30, 9б, 5, 9в, 4, 15, 12, 8, 22, 27, 21, 1б, 6, 1, 2, 10, 14, 17, 13, 20а, 36а, 34, 45, 57, 61, 36, 37, 29а, 29, 35, 32, 53, 41, 55, 61а, 51, 49, 59, 42, 63, 39, 33, 31, 47, Генерал Колев 2б, 1, 8, 4, 1а, 2в, 6а, 6, 3, Георги Бенковски Уо ТП 1, 14, 30, 17, 36, Център, 28, 29, 37, 40, 15, 13, 32, 38, 21, 39, 25, 23, 44, 42, 16, 31, 26, 30а, 22, 24, 35, 33, 34, 7, 4, 12, 8, 2, 10, 11, 6, 9, Георги Кочев 6, 9, 4, 3, 5, 7, Дамян Пешев 35, 3, 15, 21, 11, 9, 8, 19, 14, 18, 20а, 1б, 22, 10, 16, 5, 7, 13, 2, 6, 1а, 20, 23, 12, 6а, 30, 28, 29, 27, 30б, 26, 39, 37, 25, 36, 41, 40, 31, 42, 34, 38, 33, 32, Кайлъка 2, 6, 4, 1, Любен Вешков 4, 8, 9, 10а, 2, 12, 16, 18а, 5, 7, 1а, 24, 5а, 20, 10, 3, 14, местност Барата, местност Пасището Помпена Стация, Пирин 15, 4, 3, Радецки 6, 4, 3, 2, 1, Рила 5, 3, 8, 7, 2, 1, 4, Среброструй 3, 11, 17, 19, 1, 15, 9, Стара Планина 45, 8, 41, 47, 4а, 16, 43, 10, 14, 51, 6, 12, 4б, 37, 21, 7, 2а, 15, 1, 13, 11, 9, 29, 17, 19, 25, 33, 5, 27, 3, Стефан Караджа 4, 3, 2, 1, 5, 7, Страцин 9, 7, 5а, 8, 3, 5, 2, 4, 10, 6, Хаджи Димитър 14, 15, 19, 24, 16, 17а, 13, 11, 7, 20, 18, 17, 8, 22, 14а, Уо ТП 8, 2, 4, 3а, 1, 5, 3, Христо Ботев Центъра, 3, 10, 4, 1, 8, Уо ТП 9, Център, Кметсво, Детска Градина, Христо Смирненски 18, 19, 14, 20, 22, 9, 21, 25, 16, 23, 15, 11, 13, 1, 5, 4, 8, 6, Ю. А. Гагарин 28а, 34, 32, 28, 33, 1, 6, 7, 26, 17, 9а, 20, 16, 5, 23, 24, 4, 10а, 18, 21, 27, 22, 19, 8, 2а, 14, 25, 12, 11, 3, 18

На 12.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май 1 Водната Кула, 3, 192008 Над Село, Ал. Стамболийски 31, Борис Шаранков 11, 23, 13, 7, 32, 12, 44, 25, 9, 14, 1, 28, 27, 8, 22, 10, 30, 40, 16, 18, 36, 20, 5, 38, 2, 19, 26, 4, 42, 3, 17, 34, 15, 24, Боровец 2, 11, 13, 9, 1, 5, Бузлуджа 27, 18, 28, 24, 22, 5, 20, 13, 6, 8, 17, 10, 9, 7, 16, 23, 8а, 12, 26, 4, 6а, 14, 31а, 29, 25, 31, 21, 15, 1, 11, Васил Левски 12, 8, 14, 5, 16, 9, 11, 10, 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Ген. Столетов 1, 3, 10, 2, 5, 9а, 8, 7, 6, 9, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, местност Над Село, Мусала 18, 3, 12, 5, 20, 10, 1в, 16, 22, 14, 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Никола Петков 16, 13, 11, 19а, 17а, 23, 33, 14, 20а, 39, 17, 15а, 29, 27, 20, 31, 24, 37, 19, 15, 21, 22, 35, 9, 18, 25, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Пирин 3, 2, Радецки 6, 3, Рила 7, 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 50, 31, Стефан Караджа 5, 2, 1, 3, Стопански Двор, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Хаджи Димитър 4, 1, 3, 2, 3а, Христо Ботев 33, 27, 60а, 35, 64, 29, 31а, 31, 37, 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26, Ю. А. Гагарин 3, 12а, 1, 4, 14, 6, 2, 5, 8, 9, 16, 7, 12

На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Владимир Бурмов 38, 38а, 42, 44, Лайка 41 Втора Атомна, 41, 31, Сторгозия 2 Атомна, 50

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: VII 1814, Алексей Сегренски 9, Божин Гърков 7, 3, 9, 7а, 6, 10, 5, Бузлуджа 10, 14, 18, 19, 11, 16, 13, 17, 15, Вежен 12, 8, 13а, 13б, 3, 9, 6, 1, 5, 11, 13, 2, 4, 7, 10, Вола 17, 23, 25, 21, 14, 12, 10а, 19, 10, Георги Хаджиев 15, 28, 14, 26, 16, 24, 18, 11, 30, 21, 22, 10, 8, 19, 9, 12, 13, Девети Септември 59, 5, Димитър Дачев 14, Иван Вазов 14, 17, 15, 12, 19, 13, 21, Люлин 6, 2, 10, 9, 4, 8, 16, 3, 12, 1, 14, 18, 7, 20, Осогово 1, 6, 2, 5, 4а, 9, 8, 3, 7, 10, П Р Славейков 26, Плевен 19, 1, 8, 4, 14, 3, 6, 9, 15, 17, 7, 10, 12, 2, 11, 21, Родопи 17, Христо Ботев 22, 21, 11, 18, 18а, 20, 36, 5, 10, 15, 12, 9, 28, 26, 19, 16, 3, 30, 13, 32, 7, 17, 24, 23, Христо Смирненски 27, 29, 55, 49, 51, 47, 53, 25, 22, Цанко Бакалов 22, 32, 41, 30, 39, 38, 34, 28, 43, 26, 53, 34а, 24, 59, 57, 35, 37, 55, 40, Юмрукчал 1, 11, 2, 13, 16, 10, 12, 8, 15, 9, 6, 7, 3, 1а, 5, 4, 14

На 12.09.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 14, 9, Васил Левски/Г. Димитр/ 60, Найчо Цанов 5 Абонатна Станция, 5

На 12.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 49, 45, 47, Васил Левски/Г. Димитр/ 131, 133, 129, 139, 137, Данаил Попов /В. Ленин/ 16 Аптека, 16, Ракитин 10, 17, 15, 9, 5, 7, 10а, 3, 1, 13, Хан Аспарух 4, 5, 3, 9, Цар Калоян/Б. Бараков/ 6 А, 10, 13а, 9а, 11, 14, 13, 4, 16, 12, 6, 3, 9

На 12.09.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Бяло Море/Н. Тинков/ 2, 6, Възраждане Уо Гнс ТП 107, Димитър Тотев 1 У-Ще Единство, Дойран/Толбухин К. Златарев/ Автокомбинат, 98, У-Щеединство

На 13.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 7

На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, до Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36

На 13.09.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Плевен: Брацигово 27, 12, 22, 28, 20, 19, 7, 15, 15а, 14, 21, 17, 26, 13, 24, Велико Търново 10, 12, 9, Огоста 12, 7, 22, 15, 20, 19, 9, 11, 14, Русе/Д-Р Бешев/ 87 Мз, 87

На 13.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: местност Русково Бърдо 1

На 13.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10

Община Червен бряг  

На 09.09.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг: Победа 13, Б, 6, 10, Търговска 106, 104, 102, 100, 98а, 94, 98, Яне Сандански 19

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: 951. 244, 951. 420, Дунав 4, 8, 6, Маркова Могила Вила, 2, къща, ПИ 9510495, Жил. Сграда, 16, УПИ 139001, Стоп. Сграда, Уо ТП 14

На 10.09.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг: 80501. 807. 118 1, Антим 1, 79, 78, Залупен Кладенец 254023, Мако Даков 7, 8, 9, Бензиностанция

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг: V 291 Кв 61, Ал Стамболийски 53, 30, 37, 51, Братя Миладинови 2, Бузлуджа 33а, 37, 17, 14, 8, 32, 30, 12, 47, 22, 49, 51, Митко Палаузов 8, 2, 7, 17, 16а, 12, Охрид 7а, 14, 1а, 12, 8, 2, 20, 9, Панайот Волов 41, 47, 55, 61, 73, 62, 70, 59, 75, 51, 69, 53, 43, 64, 60, 45, 70а, 63, 67, 65, 49, 66, 83, 79, 81, 85, 74, 76, 78, Сава Младенов 10, Струма 7, 6, 4, 8, 10, 5, 3, Тунджа 9, Християнска 68, 78, 64, 53, 49в, 51, 55а, 66, 49, 72, 76б, 55, 80а, 66а, 76, 68а, 74, 101, 86, 73, 103, 82, 92, 121, 100, 116, 71, 89, 90, 59, 104, 85, 123, 75, 110, 63, 79, 91а, 88, 81, 101а, 106, 96а, 77, 97, 87, 61, 57, 108, 112, 111, 96, 91, 118, 105, 65, 114, 115, 86а, 67, 102, Цар Симеон 3, 14, 1, 5, Помпа, Гробищен Комплекс

На 10.09.2019 г. /10:30 - 12:15 ч./ -  Койнаре: Христо Ботев 1

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци: Александър Стамболийски 15, 20, Васил Коларов 9, 19, 21, 6, 23, 15, 17, 11, Г Димитров 93, Г С Раковски 13, 3, 6, 23, 7, 4, 4а, 8, 14, 2, 19, 5, 17, 11, 21, 12, 9, Гурко 6, 10, 4, 8, 2, 12, Д Благоев 11, 3, 1, 7, 4, 9, Иван Бунданов 3, 14, 14а, 5, 7, Иван Вазов 5, 16, 13, 14, 7, 12, 8, 3, 10, Л Каравелов 6, 1, 4, 3, 2, Н Тодоров 11, 4, 7, 9, П Доцов 15, 19, 23, 5, 11, 14, 1, 18, 8, 12, 1а, 17, 9, 16, 2, 7, 13, 6, 3, 10, 21, 20, П Каравелов 4, 3, 1, 6, 8, 2, Ракитска 2, 17, 7, 6, 3, 11, 19, 15, 9, 13, 8, Скобелев 4, Славейков 2, 6, 3, Шипка 3, 2, 1, 9, 5, 7

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Телиш: Ал Стамболийски 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, в Друмев 1, Вежен 7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5, Витоша 4, 9, 6, 5, 3, 8, Иван Вазов 13, 17, 19, 23, 15, Марица 5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16, Маршал Толбухин 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6, Никола Вапцаров 15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1, Р Даскалов 3, 4, 2, 7, 1, Странджа 1, 2, 6, Х. Витков 3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9, Христо Ботев 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13, Христо Кърпачев 16, 8, 14, Шипка 8, 6, 3, 2

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг: Антим 64, 63, 61, 68, 59, 55, 58, 53, 57, 60а, 62, 70, 66, 67а, 65а, 67, 71, 69, 65, 60, Вардар 7, 6, 13, 11, 12, 10, 5, 14, 3, Средна Гора 4, 9, 2, 11б, 6, 8, 13, 4а, 15, 16, 12, 22, 5а, 1, 5, 11а, 4б, 3, 14, 10, 20, 7, Стара Планина 15, 29, 9а, 19, 7, 21, 27, 11, 17, 13, Струга 17, 10, 12, 14, 21, 19, Шейново 20, Янтра 12, Общежитие, Работилница

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Глоговица

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Трън: Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите 7, 9, 2, 13, 6, 8

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26, Вила, къща, УПИ X-244, Кв. 15, УПИ Іі-94, Кв. 25

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник: МТПРъждавец

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Велиново

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Секирна: МТПД. Секирна, махала Каменица

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Душинци: Вила

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ерул: махалаСмрика

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Милкьовци

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бегуновци: къща, къща

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Земен

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезнишки Извор

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол: Кв. 4 УПИ Хі-22

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22, къща, къща

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево: къща

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Непразненци

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Режанци: къща, Ферма

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Садовик: УПИ VII-288, 289, Кв. 3, къща

На 09.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Станьовци: 145011, Яничова махала

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кошарево

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Станьовци: 145011

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Банище

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Секирна: Местн. Валога

На 11.09.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Брезник: Васил Левски 16, 15, 5, 18, 13, 7, 4, 10, 9, 8, 17, 10а, 1, 14, 12, Георги Ив Бунджулов 60., Каравана, 58, 64., 56, 60, 58., Елена Георгиева 7, 2, 5, 23, 3, 9, 1, 13, Зора 1, 4, 2, Йордан Стефанов 12, 22, 24, 26, 10, 16, 6, 4., 8, 5, 4, Радослав Григоров 7, 6а, Славянска 4, 10, 12, 6, 3, 8, 2, 1, 5, Цвета Лумбарова 41, Чорни 10, Чуряк 7, 1, 4, 1., 3

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брусник: къща

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Завала

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Красава: М. Мали Друм

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Озърновци

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ярославци

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Арзан: Рангелова махала

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брезник: извън регулацията Стоп. Двор, Трън 13 А

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоз: махала Логатор, местност Янкулица, къща, махала Доганджи

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долни Романци: къща

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горни Романци

На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Долна Секирна

Община Земен  

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Земен: Албена 16, Александър Стамболийски 10, Гео Милев 3, Земенски Манастир 55, 21а, 3, Земенско Кале 1, 1., Кракра 2, Манастирска 3, Земенски Манастир, 1, 23, 2, махала Брънзова и Орлово Гнездо 1, 4, 6, 5, 2, махала Царева Жилищна Сграда, 7, Никола Вапцаров 28, Симеон 14, Струма 8, Хаджи Димитър 9, Столова, махала Брънзова

Община Ковачевци  

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Габровдол

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Горна Врабча: махала Деяновци, Стопански Двор, къща

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Горна Глоговица

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Дивля: махала Кукувичарска, махала Фильова

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долна Врабча

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долна Секирна

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Еловдол: IV-355 Кв. 23, Кв. 15

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Калище: къща

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Калотинци

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, Кв. 49, XXxII, Кв. 54а, М. Циганка Пи-5, махала Калайджийска, Нупи 1, Масив 1, С. Ковачевци, Нупи 1146, махала Стаменкова, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв. 36, УПИ-XIII, Кв. 53а, Циганка, Жил. Сграда, къща, МахКаладжийска

На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци: М. Циганка Пи-5, махала Калайджийска, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, Циганка, къща, МахКаладжийска

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Косача: МахДръжкарска, къща, къща, махала Малинова

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кошарево: 000339, МахРанинци, къща

На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лобош: Яз. Пчелина

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Лобош: Нупи 14, Яз. Пчелина

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Мурено: къща

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Радибош

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ракиловци: къща

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Светля: УПИ XIx-298 Кв. 22, до Черквата

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Сирищник: УПИ IV-1161 Кв. 39, УПИ ІV-494, Кв. 38, МахДенева

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Ковачевци

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Смиров Дол

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Чепино: Над Центъра

Община Перник  

На 09.09.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Перник: Изток до ТПБистрица, Лом 3, Юрий Гагарин 42., 42, 42, М/У Бл. 42и44, Магазин

На 09.09.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов 5, 3, 22, 8, 2, 25, 33, 53, 6, 43, 16, 29, 37, 55, 11, 27, 18, 35, 19, Архитект Йордан Пешев 17, 31, 13, 15, Благой Гебрев 3, 2б, 2в Зад Бенз. Мид, Изток 257, С/У Рмп, 2, Мошино, до Супера, Мошино до Супера, 2 Мошино, Кадиевка 8, 13, 25, 23а, 1, 11а, 21а, 19, 7, 9а, 3б, 12, 3а, 8, 23., 6, 22, 1а, 17а, 4, 2, 9, 17, 2а, 15, 16, 21, 16, 5, 3, 20, 11, 23, Клемент Готвалд в ТП Калинин, 10, 10, 10, Луганск 34, 33, 28, 26, 36, 30, 37, 30, 43а, 41а, 41, 42, 38, 43в, 46, 40, 39, 32, 44, 28, 43, 31, 26, 35, Младен Стоянов Павилион, 1, 8, 8, 8, 10, 10 Б, 10, 8а, 10, 4, Павилион, 6 ул. Арх. Йордан Миланов, 6, Кафе, Закуски, М/У Бл. 4 и 6, до Бл. 4, 4а, 142., Зад Бл. 6, 10, М/У Бл 6 и 8, 6, 2, 2а, С/У Супера, 2а, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино 68., Стоматологичен Кабинет, М\У Бл. 4 и Бл. 64, Рашо Димитров 64, 64, 64, 125, 123., 105, 107а, 111, 117, Пред Бл. 64, 109, 105, 121, 113, 113, 121, 111б, 123, 107, 107, до Бл. 64, 119, УПИ I 6451 Кв. 552, Юрий Гагарин 6., 6, 4, 6а, 4а, 6, 275, Подстанция Руен, до Блок 10, 3 Е, 3-Е, 3, 3е, 3а, 1, 1., 3в, 3е, 26 3е, 3

На 09.09.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов 22, Изток 2, Кадиевка 8, 13, 25, 23а, 1, 11а, 21а, 19, 7, 9а, 3б, 12, 3а, 8, 23., 6, 22, 1а, 17а, 4, 2, 9, 17, 2а, 15, 16, 21, 16, 5, 3, 20, 11, 23, Луганск 34, 33, 28, 26, 36, 30, 37, 30, 43а, 41а, 41, 42, 38, 43в, 46, 40, 39, 32, 44, 28, 43, 31, 26, 35, Младен Стоянов 8, 8, 8, 10, 10 Б, 10, 8а, 10, Мошино Стоматологичен Кабинет, Рашо Димитров 125, 123., 105, 107а, 111, 117, Пред Бл. 64, 109, 105, 121, 113, 113, 121, 111б, 123, 107, 107, до Бл. 64, 119, Юрий Гагарин до Блок 10

На 09.09.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Перник: 101 1, Бенковска 7., 18, 26, 7, 13, 20, 9, Жск Рено-Гараж №11, 16, 30, Вардар 45, 47, Васил Левски 15, 15., Васил Стоин 7, 5, 6, 6., 6, Гарата 1, Железничарска Начална Спирка, 1, 18., 15, Обект 18, 17, 7, Искър 3, Княз Александър Батенберг 11, 4., 1., 4. гараж 11, 2, 4. 22 гараж, 3, 4. гараж, 4, 9., 7., 3., 4. гараж 17, 11, 5., 2, 1, Кракра 61, Павилион, 59, 59., 61, Пред ЗалаКракра, Миньор 30, 9 на Пазара, Павилион, 20, 21, 14, 19, 22, 24б, 1., 20., 22., до Мал-Мук, 24а, 12 12, 12, Найчо Цанов 36, 25, 19., 19, 39, 25., 36, 21, 32-Гараж, 1 32, 32., 10 32, 8 32, 36., 32, 34., 41, 9 32, 21, 38, 5 32, 34, 12 32, 11 32, 2 32, Отец Паисий 2, 8., 10, 1, 1а, 3, 8, 1, 2, 1., Кафе Ет Галатекс, 86, 86, 90, 96, 92, 88, 94, 45, 56, С/У Съда, 45а, 45., Тото Пункт, Гарова Градинка, 54, 37., 45, 35, 39, 41, 35., 33, 39., 36, 36, до Здравна Служба на Бдж, 43, 21, 35, 37, 36., Павилион, 24, 28, 26, до Бл. 38, 24., Паркинг Зад Съдебната Палата, Раковска 8, 6, 10, 2, Раковски 37., 37, 12., на Пазара, 1, 2, Търговска 42., 44, 35, 35., 42, . 38, 35., 34, 46., 37, 35., 33., 34., 36, 38, 33, 46, 40, Павилион, 36., 38., Павилион, Пазара, Кооперативен Пазар, Гарата

На 09.09.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Перник: Васил Левски 15, 15., Миньор 30, 9 на Пазара, Отец Паисий 2, 8., 10, 1, 1а, 3, 8, 1, 2, 1., Кафе Ет Галатекс, Раковска 8, 6, 10, Раковски 37., 37, 12., на Пазара, 1, Пазара, Кооперативен Пазар

На 09.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Земен: Пещерско Шосе 23

На 09.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кралев Дол: 3-ти Март 20, 14, 19, 38, 25, 30, 28, 22, 17, 18, 16, 24, 24., 13, 3, 32, 41, 42, 40, 10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5, Божилец 7, 5, Боян Витков 13, 12, 3, 16, 23, 1, 5, 17, 8, 2, В. Левски 14, 12, 1, 13, 21, Васил Левски 6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13, Велико Търново 11, 14, 3, 6, 15, 10, 6а, 5, 8, Волга 21, 23, 19, 10, 17, 14, 4, 9, 5, 6, 7, 2, 1, Голо Бърдо 7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10, Граничар 4, 2, 5, 3, 32, къща, 8, 1, Драва 4, 2, Дунав 4, 2, Дъбрава къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21, Еделвайс 2, 1, Извора 8, 4, 6, 5, Изгрев 9, Искър 11, 3, 10, 17, 7, 9., 8, 15, 20, 5, 6, 14, 2, 9, 4, 25, 11, Калофер 6, 3, 2, 1, Калужерец 14, 10, 15, 8, 1, Лале 9, 5, 16, 7, 8, 1, 12, 2, 10, 6, 9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8, 33, 36, 25, 31, 27, 38, Люлин 8а., 2, 13, 1, 7а, 7, 8 А, 6, 8, 4, 5, 10, 7, Люляк 5, 9, 10, 14, 11, махала Айдарица 11, 2, 4, 5, 12, 13, 3, 10, 5, махала Орниче 3, 16, 12, 26, 8, 4, 15, 2, Металург 8, 3, 16, 35., 11, 13, 21, 20, 12, 29, 5, 6, 30, 9, 35, 1, 17, 15, 28, 19, 24, 9а, 2, 25, 18, 19, 8, Минзухар 1, 10, 2, 4, 10, 7, Миньор 3, 5, Орниче 6, 25, 14, 1, 5, 9, 24, 4, 21, 11, 4а, 29, 2, Отец Паисий 17, 27, 31, 29, 35., 55 А, 19, 73, 61, 48, 51, 63, 4, 39, 62, 21, 41, 71, 69, 81, 33, 25, 79, 45, 43, 23, 59, 55, 75, 65, 3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12., 21, 9, 13., 24, 8, 10, Родопи 12, 1, 7, 33, 4, 15, Светлина 3, 2, 1, Синчец 3, Славей 1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5, Струма 14, 8, 4, 6, 5, 7, 2, Фуражомелка

На 09.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Аврора 1, Айдарица 4, Баба Парашкева 4, 1., 3, 6, 1, 5, 7, 2, Балева махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали 5, 6, 1, 2, 3, 18, 7, Бор 7, Боровец 21, 3, 7, 8, 26, 13, 10, 11, 9, 22, 12, 6, 27, 24, 15, 2, 4., 4, 5, 18, 1, 1а, 17, 20, 29, 16, 25, 19, 9, Братя Кокарешкови 7, 3, 1, 5, Волга 69, 64, 61, 65, 59, 67, 18, 3, 7, 19, 21, 25, 16, 8, 4, 6, 17, 15, 1, 9, 5, 14, 20, 23, 11, Грамаге 7, 20, 29., 17, 2а, 1, 14, 27, 13, 37, 6а, 25, 19а, 21, 16, 29, 24, 15а, 19, 18, 20а, 10, 9, 3, 22, 5, 18а, 29а, 35, 4, 15, 6, 31, 33, 1, 8, Димитър Благоев 191, 193, 185, 260, 272, 276, 187, 278, 195., 183, 189, 280, 197, 195, 187., 274, 137, 141., 146, 141, 135, 139, 40, 155, 131, 163, 244, 234., 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222., 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216., 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242., 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152., 117, 236., 194, 119, 131, 222, 194., 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178., 157а, 246, 178, 192., 148, 230., 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, 266, 264, 240, 268, 260, 256, 258, 270, 262, Димитър Хранов 3, 3а, 2, Драва 3, 1, 4, 2, Евгении Ачанов 7, 5, 6, 17, 8, 12, 2, 3, Жива Вода 1, Ивайло 1, Йордан Лютибродски 67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, 73а, 75, 77, 78, 76, 79, 80, 74, 81, Климент Охридски 8, 12, 10, 6, 1, 2, 4, Костенец 7, 9, 5, 4, 5, 8, 2, 3а, 3, 6, 1, Кралевски път 22, 9, 173, 1, 284, 189, 201, 15, 3, 7, 24, 18, 12, 13, 280, 20, Лазар Робев 4а, 4, 2, Леденика 4, 1, 2, 6, 10, 1, 12, Ленин 90, 111а, 85., 99, 111, 84, 94, 93, 78а, 96, 85, 83, 104, 82, 101, 83а, 109, 80, 95, 102, 88, 89, 100, 107, 105, 98, 86, 97а, 91, 97, 101а, 92, 87, 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68., 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74., 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40., 47, махала Захаринова 46, 50, 41, 56, 40, 54, 44, махала Чешкарова, Момин Проход 1, Ракитовец, Рилски Езера 8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а, Станке Димитров 46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски 2, 4, Христо Смирненски 78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5, Църква Кр. път, Чехов 1, Чуйпетлово 1., 3, 4, 2, 6, 5, 6., 1

На 09.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор 2 Срещу Д Л В, Боровец 12, 7, Волга 4, 67, Кралевски път 1, Райко Даскалов 4а, Христо Ботев 2., 11

На 09.09.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Аврора 1, Баба Парашкева 4, 1., 3, 6, 1, 5, 7, 2, Белоградчишки Скали 5, 6, 1, 2, 3, Боровец 9, Димитър Благоев 163, 244, 234., 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222., 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216., 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242., 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152., 117, 236., 194, 119, 131, 222, 194., 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178., 157а, 246, 178, 192., 148, 230., 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, Димитър Хранов 3, 3а, 2, Жива Вода 1, Ивайло 1, Йордан Лютибродски 67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, Костенец 7, 9, 5, Лазар Робев 4а, 4, 2, Ленин 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68., 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74., 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40., 47, Момин Проход 1, Рилски Езера 8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а, Станке Димитров 46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски 2, 4, Христо Смирненски 78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5, Църква

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: Двадесет и Девета 2, Двадесет и Пета 17, 4, 26, 29, 23, 8а, 7, 20, 15, 22, 10, Двадесет и Седма 7, 13, 1, Двадесет и Трета 12, 16, Двадесет и Шеста 15, Строеж, 14, 10, 13, 3, 7, 22, 27, 33, 5, 18, Десета 40, Кв. 31, УПИ1-577, махала Стакьовец и Манастира 5, 7, Първа 138, 123, 140, 112, 134, 156, 109, 107, 119, 17, 125, 108, 146, 122, 154, 104, Райлово Центъра

На 10.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Брезник: Цвета Лумбарова

На 10.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Даскалово: Втора

На 10.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15., 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30., 47, 46, 44, 42, 49., 30, 51, . 30, 40, 53, 36, 45., 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл. път Е79, 1, Гл. път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, . 9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 АвтоборсаВики, Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5., Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13., 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12., 14, 4, 8., 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27., 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, . 1

На 10.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път 4, Цар Симеон I/Кост. Темелков/ 156

На 10.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36., 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, . 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71., 71, 50., 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31., 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38., 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23., Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8

На 10.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Рударци: 1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв. 82, XcVI-2228, Кв. 21, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща, Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11., 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст. 26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4., 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, . 1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2., 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Местн. Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща, 24, 21, 9, 13 къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18., 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, . 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща, 13, 18, 3., 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5., 9, 4., 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С. Рударци УПИ-Vі-11007, 11008 Кв. 71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5

На 10.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11., 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2., 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1., 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22., 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, Местн. Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5., Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3., 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52., 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45., 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234., 244., 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126., 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78., 99, 76., 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23., 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42., 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз

На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11., 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2., 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1., 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22., 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, Местн. Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5., Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3., 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52., 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45., 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234., 244., 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126., 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78., 99, 76., 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23., 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42., 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз

На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Студено Буче: Стефан Караджа 2

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Перник: Атанас Буров 10, 11, Благой Гебрев, Варшава 1, 3, 71, Владимир Комаров 4, 6, 2, 12, 7, 50, 1а, Жк. Тева, ПИ 725. 25, Зоя Космодемянская 7а, 4, 2, 7, 6, 5, 7б, 1, 3, Иван Земнухов 4, Изток 2 Мошино, Павилион, 2 Мошино, 2, Крали Марко 2, 24, 18, 26, 20, 22, Лев Толстой 4а, 11, 6, 13, 10, 1, 16, 4, 8, 10., 3, 10в, 2, 7, 14, 12, 10а, 5а, 9, 5, 10б, 17, Луганск 3, 11, 27, 18, 13, 21, 22, 10, 9, 5, 17, 8, 3а, 7, 15, 20, Максим Горки 2, 6 Партер, 6, 4, 11, 10, 22, 20а, 20., 24, 30б, 38а, 17, 37, 28, 40, 30а, 42, 34, 36, 13, 32, 17б, 44, 30в, махала Лалова 484, 71, Младен Стоянов Тото Пункт, 5, 5а, 7, 1, 29, 5., 25, 13 То У-Ще Св. Кирил и Методий, 27, 3, 3., 5, 7а, 11, 14, 14, 23., 33, 45, 54, 55, 39, 57, 36, 41, 54а, 15б, 49, 20, 14, 47, 51, 48, 52, 37, 15 къща, 53, 43, 38., 50, 28, 34, 11, 11, 15а, 13, 13, Мошино 317, Кв. Кутела, ПИ С Индентификатор 55871. 515 9895, 371, Огнян Станков 51, 47, 29в, 29, 43, 39а, 31, 45, 37, 39, Олег Кошевой 119а, 121, 119б, 105, 111, 72, 88, 97, 74, 99, 85а, 85, 103, 95, 90а, 113, 123, 125, 80, 81, 96, 89а, 76, 96в, 83, 78, 96б, 109, 117, 79, 89, 113а, 101, 93а, 87, 87б, 107, 90, 87а, 66, 77, 93, 78а, 70, 48, 38, 21, 30, 14, 27, 46, 75, 49, 42, 58а, 41, 41а, 7, 47, 18, 75а, 12а, 10, 50, 75б, 8, 73, 36, 7а, 11, 35, 41б, 63, 65, 53, 15, 64, 57, 26, 44, 4, 19, 52, 58, 3, 9, Павилион, 71, 33, 51, 54, 53., 17, 61, 25, 12, 45, 35а, 29, 31, 34, 38а, 6, 2а, 40, 20, Пушкин 4, 2а, 1, 7, 2, 4а, Пхенян 7, Рашо Димитров 101, Сергей Есенин 4, 3, 1а, 1, Силистра 67, Сини Вир 24., 27, 24, 1, 1а, 10, 26, 16, 1в, 29, Съединение 11, 26, 31, 24, 17, 25, 9, 27, 21, 13, 7, 15, 29, 22, 8, 19, 23, 12, 16, Тева 38, 38, 39, 99, 95, 94, 100, 97, 98, 96, С/У Демо, 74, 72, 15 72, 67, 71, 66, 75, 68, 65, 70, 69, 78, 73, 76, 77, 63, Тева /Къщи/ 10а, Трети Март 10, 16, 11, 5, 13, улан Батор 7, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса 4, 5, 16, Хавана 20, 24, 22, 30, 32, 40, 28, Ханой 6, 10, 4, 16, 9, Хемус 1, Цоф Бараки, Чернишевски 1б, 19в, 9, 4, 2, 13, 17, 7, 17а, 19, 15, 10, 1а, 11, 19б, 8, Юрий Гагарин 1., 159, 165, 1, 1, 1., 15, 1., Кв. Мошино

На 11.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: 1-ва 34а, 25, 21, 36, 34б, 30б, 38, 34, 30, 23, 18, 103 28, 104 5, 105 17, 14-та 1, 8а, 12а, 8, 9, 12, 5а, 10, 3, 11, 7, 2, 15-та 29, 26, 17а, 25, 35, 31, 21, 30, 23, 17, 27, 34, 19, 28, 16-та 6, 1а, 7, 11, 30, 8., 13, 24, 2а, 2, 18, 8, 28, 3, 5, 15, 10, 17, 12, 1, 22, 26, 48, 44, 50, 33, 32, 46, 23, 38, 40, 35, 29, 37, 43, 34, 31, 27, 39, 17-та 26, 24, 22, 10, 11, 12а, 21, 7а, 3, 18, 16, 19, 17, 10а, 14, 2, 27, 7, 24а, 9, 12, 4, 8, 20, 13, 5, 6, 1, 37, 35, 3-та 5, 3, 4, 3а, 2, 1, 6а, 5-та 1, 14а, 7, 10, 2, 8, 14, 16, 6, 6-та 13, 10, 4, 6, 12, 11, 7, 5, 3а, 9, 3, 8, 1, 7-ма 3, 1, 6, 12, 8, 4, 10, 8-ма 8, 2, 3, 1, 7, 5, 1а, 6а, 4, 9а, 9, Балканджи Йово 15в, 1б, 1а, 8, 2, 5, 7, 8., 15а, 1, 3, 15, 6, 5, 13а, 13, Батак 5, 3, 1, 7, Бродо 1., 3/13, 3, 3, 1, 1, Димова махала до Стоматологията, Павилион, Търговски Обект 25, Търговски Комплекс, Зад Бл. 80, Павилион, Търговски Обект -18, 17 до Кастело, Търговски Обект, 19., на Спирката, Магазин, Търговски Обект 3-4, 12., Търговски Обект 21, Кв. 32 Парцел-1, 1, 17а, до Супера, до Кастело, 26, Търговски Обект 6, Елена 2, 4, 1, 6, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи 12, 3, 9а, 16, 4, 5, 18, 14, 1, 7, 10, 6, 11, 9б, 4, 8, 35, Къкринско Ханче 10, 1, 8, 3, 6, 5, Мадара 30, 20, 19, 29, 25, . 6, 15, 3, 6, 5, 9, 17, 17а, 8, 7, 21, 22, 13, 4, 23, 27, 11, 31, 1, 2, Парижка Комуна 22, 14, 6, 11а, 13а, 7, 19, 5, 4, 24а, 9, 24, 13а, 10, 1, 16, 21, 20, 23, 2, 17, 27, 7., 25, 13, 11, 8, 17, 26, 8, 15, 3, Перущица 3, 6, 2, 4, Пирдоп 1, Преслав 7, 3, 9, 1а, 5, 8, 1, 4, 6, Радина Чешма 18б, 15, 8, 12, 17б, 2, 16, 7, . 11, 9, 18, 3, Вила, 11, 22, 42 къща, 32, 5, 5, 21а, 3, . 27, 20, 29, 15, 36, 43, 30, 23, 19, 19, 35, 21, 28, 8, 44, Радина Чешма Имот 611-406, Република 19, 19, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий 23, 59, 61, 59, 61., 71, Силистра 31, 27., 23, 27, 33, 13, 19, 17, 21, 29, 15, 25, 3, 1., 7, 5, 1, 3а, Стара Тева 21в, 3а, 8, 23а, Струма 80, Тева Стара Тева17, 5, 14, 11, 3, 29, 2б, 7, 2, 7, 11а, 4, 33, Тева /Къщи/ 12а, 38а, 3а, 22, 31, 13, 20, 5, 21а, 2, 35, 26, 37, 2б, 19, 23, 33, 34, 28, 10, 36, 38, 1, 24, 16, 18, 7, 14, 7а, 21, 33б, 28, 6, 14б, 8, 26а, 3, 9, 19, 4, 17, 15, 30, 27, Търново 32, 26, 18, 20, 34, 40, 42, 28, 24, 38, 30, 36, 38., 6, 2, 14, 12, 11, 8, 13, 4, 1, 10, 5, 3, 7, 9, Христо Смирненски 42, Чипровско Въстание 20, 8, 17, 12а, 16а, 17а, 12б, 18, 21а, 4, 24, 14, 9, 8а, 19, 6, 10, 7, 16, 5, 12, 15, 21, 11а, 22, 13, 23, 11, 3, Витановски Уши

На 11.09.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник: 1-ва 18, 103 28, 104 5, 105 17, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп 1, Радина Чешма 18б, 15, 8, 12, 17б, 2, 16, 7, . 11, 9, 18, 3, Вила, 11, 22, 42 къща, 32, 5, 5, 21а, 3, . 27, 20, 29, 15, 36, 43, 30, 23, 19, 19, 35, 21, 28, 8, 44, Радина Чешма Имот 611-406, Витановски Уши

Община Радомир  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Радомир: Върба Газстанция, Кюстендилска 6, Райко Даскалов 79, 70, 73, 81, 65, 67, 69, 64, 66, 71, 75, 83, 63, Търново 10, 12, 4, 2, Шейново 8, 2, 1, 10, 4, 6, Автогара

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дебели Лаг: къща

На 09.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Радомир: Гърляница, Дупнишка 45, 41, 47, 39, Люлякова 16, 5г, 16, 5, Раковска 18, 20, 4, Рилска 24, 20, 7, 14, 28, 26, 6, 18, 17, 2, 15, 19, 94, 22, 13, 11, 4, 16, 10, 9, 12, 8, 3, Училищна 6, 1, 17, 4, 9, 7, 8, 10, 5, 12, 18, 15, 13, Хаджи Димитър 1

На 10.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Радомир: Алеко Константинов 1, Ангел Кънчев 6, Бачо Киро 4, 8, 2, 5, 7, 10, 9, 6, Драган Цанков 2, 14, 20, 8, 12, 4, 18, Кирил и Методи 9, 36, 32, Милан Грънчаров 8, 10, 2, 4, 6, Ное 3, 4., 3а., 4, 3

На 10.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Радомир: Алеко Константинов 6, 10, 16, 4, 8, 2, 14, 12, Братя Миленкови 29, 23, 12, 5, 17, 35, 24, 26, 14, 13, 19, 7б, 29а, 22, 8, 9, 6, 11, 15, 10, 33., 20, 33, 21, 31, 27, Добруджа 5, 3, 9, 2, 7, 1, 3, 1, 2а, Евлоги Георгиев 12., 14, 8, 14., 13, 9, 10, 6, 7, 5, 12, 11, 18, Марица 5, 2, 3, 4, 6, 7, 1, 8, Родопа 4, 2, 3, 1, 4, Павилион, Христо Ботев 15, 1, 15, 1

На 10.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Радомир: Автогарата 5, 6, 2, 3, 1, 4, Арда 7, 5, 11, 9, 1, 3, Велчо 13, 1., 17, 19, 1, 18, 11, 26, 15, 16, 14, 10, 2, 8, 2., 12, 20, 25, 4., 7, 4, 22, 5, 3, 21, 24, 23, 9, Иван Вазов 7, 5, Пейо Яворов 3, 14, 7, 12, 5, 8, 10, 16, 1, Подпор. Константин Цанков 72, 51, 47, 62, 76, 66, 64, Райко Даскалов 70, Сан Стефано 2, 3, 5, 9, 6, 8, 4, 16, 7, 18, 12, 1, Цар Самуил 6, 3, 5, 22, 14, 9, 1, 10, 7, 8, 12, 4

На 11.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Радомир: Гърляница 32, 30, 25, 29, 27, 28, 26, 21, 32 32, 20, 25, 24, 39, 22, 27, Дупнишка Бензиностанция

На 11.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Радомир: Александър Ботев 37, 35, 61, 66, 64, Бащевица, Генерал Кантарджиев 26, 28, 23, 25, 21, Илия Величков 1, 6, 8, Калоян 18, 4, 10, 16, 2, 14, 8, 6, 12, 20, 22, Мирчо Христов 48, 36, 49, 54, 33, 34, 53, 43, 35, 39, 59, 51, 52, 38, 47, 28, 26, 44, 46, 30, 28а, 41, 57, 42, 40, 55, 45, 50, 37, 32, 42а, Пирин 53, 71, 50., 28, 61, 72, 41, 35, 58, 55, 33, 27., 63, 68, 59, 76, 82, 43, 78, 44, 66, 46, 47, 42, 70, 51, 47., 34, 49, 73, 56, 52, 32, 62, 54, 69, 40, 67, 31, 29, 80, 36, 27, 50, 74, 65, 30, 64, 39, 25, 60, 45, Полк. Митрев 2, 4, Радомирска 15, 22, 5, 26, 17, 16, 9, 31, 28, 14, 27, 3, 13, 10, 29, 18, 32, 1, 25, 12, 19, 33, 6, 11, 20, 23, 7, 2, 4, 21, 40, 8, 36, 24, Свилен Русев 29, 49, 33, 27, 43, 20, 51, 47, 31, Хайдут Миленко 16, 11, 5, 20, 31, 28, 13, 26, 14, 12, 30, 4, 29, 34, 21, 23, 7, 1, 22, 10, 9, 32, 2, 15, 36, 24, 8, 25, 27, 3, 6, 19, 38, 17, 18

На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Радомир: Гърляница 10, 11, 3

На 12.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Радомир: Батенберг 75, 93, 107, 105, 102, 115, 117, 68, 60, 95, 91, 62, 97, 103, 85, 83, 87а, 77, 96, 100, 66, 87, 79, 104, 69, 64, 109, 113, 98, 71, 111, 101, 106, 65, 67, 73, 92, 99, Георги Маджаров 4, 10, 6, 8, Голобръдска 45, 63, 101, 41, 86, 33, 58, 89, 92, 76, 64, 43, 73, 35, 71, 81, 90, 47а, 77, 52, 79, 93, 87, 103, 75, 54, 99, 83, 74, 95, 88, 51, 72, 91, 67, 78, 39, 60, 70, 62, 56, 57, 68, 80, 82, 59, 66, 84, 37, 85, Гурко 2, 8, 4, 11, 6, Гърляница 14, 17, 12, 13, 16, 19, 18, 15, Иглика, Изворска 10а, 8, 4, 6, 3, 10, Кракра 13, 19, 15, 44, 32, 34, 11, 48, 40, 9, 46, 52, 30, 50, 17, 36, 42, 38, 56, Люлякова 72, 62, 99, 75, 91, 78, 76, 66, 56, 60, 82, 109, 68, 64, 58, 97, 77, 70, 105, Строеж, 75а, Милан Грънчаров 14, 14а, 5, 3, Осогово 1, Острица 1, 3, 2, 4, 2а, Панайот Волов 3, 1, Стефан Стамболов 8, 4, 1, 6, Филип Тотю 7, 17, 5, 15, 3, 11, 13, Цар Борис I 8, 7, 14, 24, 2, 10, 28, 4, 13, 6, 16, 11, 12, 26, 22, 18, 9, 20, 1, Цар Симеон 9, 7, 8, 1, 6, 10, 4, 3, 5, 2, Шипка 8, 13, 3, 4, 2, 10, 6, 1, 5, 7, 11, 11а, 9

На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Радомир: махала Арбанас

На 13.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Копаница: махала Гюзелева

Община Трън  

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Глоговица

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врабча

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 11.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  Берковица: 03928, 42, 113, 03928, 42, 42, 03928. 122. 14, 23 Септември 33, 39, 1, 41, 35, 49, 36, 26, 30, 28, 51, 20, 32, 47, 37, 38, 50, 22, 40, 45, 42, 44, 24, 48, 34, 31, 53, 46, 55, 43, Антон Страшимиров 20, 22, 24, 26, 18, Ашиклар 22, 3, 20, Беговица 1, Бук 6, 21, 5, 25, 2, 8, 10, 20, 16, 14, 23, 12, 11, 26, 18, 4, 22, 18 А, 15, 17, 24, 19, Възход 9, 1, 3, 5, 11, 13, 2, 8, 4, 7, Генерал Гурко 34, 36, 40, 38, 33, 35, 37, Генерал Скобелев 31, Димчо Дебелянов 18, 14, 4, 2, Пилетари, 8, 16, 6, 10, 12, Елин Пелин 15, 25, 12, 21, 35, 3, 29, 8, 16, 17, 28, 23, 7, 27, 4, 5, 19, 1, 9, 14, 33, 10, 18, 11, 6, 31, 26, 20, Звезда 19, извън регулацията Бунгало, Разсадник-вила, Вила-разсадник, Разсадник, Вила, Изгрев 5, 11, 7, 15, 1, 4, 2, 13, 3, 12, Калиманица 20, 21, 16, 28, 9, 6, 30, 32, 5, 4, 22, 18, 24, 11, 12, 17, 15, 13, 7, 8, 14, 19, 26, 10, 3, 2, 1, Кирил и Методи 62, 60, 69, 72, 100, 57, 59, 102, 74, 104, 94, 92, 76, 96, 80, 55, 90, 73, 85, 63, 79, 98, 81, 61, 68, 66, 78, 67, 83, 84, Кокиче 3, 12, 6, 1, 2, 5, 4, 8, Къса Река 4, 1, 2, 3, Малинарка 2, Марин Дринов 40, 47, 36, 43, 33, 39, 44, 37, 34, 42, 31, 35, 38, 46, 48, 41, Мрамор 3, 5, 1, 2, Незабравка 4, 2, 6, 1, 3, Радецки 1, 19, 21, 17, 5, 15, 13, 7, 9, 3, 11, Раковица 20, Солунска 26, 29, 35, 28, 22, 24, 25, 31, 32, 33, 30, 27, 20, 19, 23, 21, 34, Стефан Стамболов 34, Хайдушки Водопади 13, 9, 5, 7, 3, 11, 2, 1, Лагер Ашиклар

На 11.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берковица: 23 Септември 33, 39, 1, 41, 35, 49, 36, 26, 30, 28, 51, 20, 32, 47, 37, 38, 50, 22, 40, 45, 42, 44, 24, 48, 34, 31, 53, 46, 55, 43, Антон Страшимиров 20, 22, 24, 26, 18, Генерал Гурко 34, 36, 40, 38, 33, 35, 37, Генерал Скобелев 31, Звезда 19, Калиманица 20, 21, 16, 28, 9, 6, 30, 32, 5, 4, 22, 18, 24, 11, 12, 17, 15, 13, 7, 8, 14, 19, 26, 10, 3, 2, 1, Марин Дринов 40, 47, 36, 43, 33, 39, 44, 37, 34, 42, 31, 35, 38, 46, 48, 41, Радецки 1, 19, 21, 17, 5, 15, 13, 7, 9, 3, 11, Солунска 26, 29, 35, 28, 22, 24, 25, 31, 32, 33, 30, 27, 20, 19, 23, 21, 34

На 11.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бързия: 9 Ти Септември Трафомачта

На 11.09.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: 03928, 66, 32, Беговица Хлораторно, Заряница 42, 38, извън регулацията Овчарници, Полигон, Ски Влек, Нова Хижа Ком, Профилакториум, Кв. Беговица, Кирил и Методи 72, Лале 42, 64, Мрамор 1, ПИ 03928. 66. 32 местност Търновити Рът, Първи Май 38, 38, 1, 12, Рако-Ца ул. Братя Миладинови 2, 88, 14, 4, 10, 6, Раковица, Раковица ул. 1-ви Май 44, 19, 91, 50, 3, 24, 34, 5, 61, 42, 53, 21, 83, 17, 59, 101, 16, 33, 44, 56, 27, 13, 52, 54, 41, 23, 79, 48, 71, 51, 43, 26, 22, 1, 37, 65, 35, 14, 77, 7, 30, 62, 93, 69, 46, 45, 72, 17, 2, 8, 49, 103, 58, 70, 29, 76, 20, 60, 20, 73, 28, 57, 66, 10, 82, 1, 55, 9, 85, 6, 47, 40, 67, 64, Раковица ул. Иглика 13, 25, 30, 34, 38, 5, 10, 2, 28, 15, 1, 7, 23, 19, 4, 14, 16, 24, 3, 12, 32, 26, 21, 6, 9, 8, 18, 17, 22, Раковица ул. Крайречна 33, 25, 15, 7, 31, 35, 9, 17, 5, 19, 37, 3, 29, 21, 11, 13, 23, 1, 27, Раковица ул. Криви Рог 18, 2, 16, 10, 53, 8, 55, 1, 9, 3, 4, 12, 15, Раковица ул. Лале 2, 31, 50, 36, 25, 15, 41, 22, 6, 30, 54, 39, 40, 68, 62, 19, 3, 5, 44, 10, 8, 24, 21, 20, 72, 18, 4, 34, 35, 13, 52, 66, 28, 26, 51, 1, 16, 33, 64, 43, 10, 27, 60, 47, 23, 7, 14, 56, 32, 46, 49, 29, 45, 9, 48, 70, 58, 17, Раковица ул. Малина 10, 13, 34, 18, 42, 14, 8, 28, 32, 16, 50, 1, 2, 20, 11, 38, 22, 40, 54, 24, 30, 56, 36, 5, 4, 52, 26, 48, Раковица ул. Мир 66, 90, 29, 1, 63, 39, 21, 3, 1, 27, 72, 67, 12, 43, 62, 16, 6, 54, 45, 55, 59, 42, 18, 68, 47, 2, 49, 4, 65, 13, 38, 8, 51, 17, 70, 34, 44, 50, 6, 53, 82, 24, 30, 71, 35, 57, 68, 36, 37, 20, 31, 26, 61, 1, 64, 19, 15, 4, 25, 80, 40, 69, 78, 56, 22, 74, 3, 52, 32, 76, 11, 28, 14, 3, 23, 28, 44, 41, 5, 86, 58, 2, Раковица ул. Пролет 16, 1, 3, 25, 2, 21, 27, 5, 11, 12, 17, 23, 8, 15, 13, 19, 12, 10, 32, 22, 18, 4, 28, 20, 7, 6, 1, Раковица ул. Свобода 45, 37, 31, 13, 23, 9, 25, 22, 21, 29, 34, 28, 27, 2, 18, 1, 8, 20, 2, 7, 26, 12, 6, 42, 30, 41, 35, 39, 33, 5, 17, 36, 11, 43, 4, 19, 24, 15, 14, 16, 10, 3, 32, 20, Раковица ул. Добри Чинтулов 16, 1, Раковица ул. Панайот Хитов 5, Раковица ул. Усин Керим 2, 9, Ружа 6, 22, 4, 18, 16, 12, 10, 7, 20, 3, 14, 5, 8, 24, Свобода 19, 47, 2, Страцимировска 2, Чайка 21, 25, 8, 24, 16, 12, 1, 5, 2, 7, 27, 4, 11, 19, 18, 10, 6, 23, 13, 14, 20, 22, 3, 26

На 13.09.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драганица: Втора 10, 8, 9, 15, 29, 35, 24, 2, 16а, 21, 6, 16, 12, 11, 13, 1, 7, 14, 27, 33, 22, 3, 25, 5, 19, 23, 10, 17, 18, 31, Двадесет 2, 6, 10, 3, 1, 8, 4, Двадесет и Две 4, 2, Двадесет и Едно 13, 9, 7, 1, 15, 5, 17, 11, 3, Дванадесет 4, 1, 5, 9, 7, 3, 10, 11, 12, 8, Девета 8, 4, 6, 2, Деветнадесет 4, 2, Десета 5, 1, 2, 11, 7, 3, 4, 9, 12, 8, 13, 6, Единадесет 2, 3, 1, 6, Осемнадесет 4, 9, 7, 6, 2, 3, 5, 1, Осма 2, 4, 6, 1, Пета 1, 2, 3, Петнадесет 6, 14, 9, 1, 2, 12, 3, 11, 10, 13, 5, 8, Първа 10, 7, 8, 3, 6, 12, 9, 1, 2, 4, ТП-3 улично, 1, 33, 36, 19, 27, 42, 20, 31, 73, 57, 63, 25, 53, 39, 35, 15, 71, 41, 37, 59, 58, 18, 64, 16, 2, 21, 56, 26, 43, 69, 62, 55, 67, 48, 49, 51, 23, 61, 50, 17, 32, 60, 13, 38, 44, 28, 45, 30, 22, 40, Седемнадесет 5, 7, 1, 2, 4, Седма 3, 2, 9, 1, 5, 7, Трета 2, 4, Тринадесет 1, 2, 5, 4, Четвърта 3, 10, 8, 12, 2, 4, 14, 5, Четиринадесет 16, 12, 4, 2, 1, 14, 10, 6, Шеста 6, 3, 1, 7, 4, 8, 2, 5, 2

На 13.09.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски 23, 14, 13, 17, 22, 9, 1, 12, 18, 5, 20, 16, 15, 4, 6, 3, 21, 2, 7, 19, 26, 27, 26, Георги Димитров 23, 43, 55, 17, 28, 30, 22, 38, 47, 27, 18, 57, 4, 26, 10, 20, 53, 37, 25, 41, 24, 29, 19, 61, 16, 34, 63, 45, 1, 15, 3, 12, 49, 6, 8, 51, 39, 21, 73, 71, 70, 40, 69, 68, 64, 97, 85, 48, 54, 63, 81, 38, 80, 75, 52, 44, 62, 58, 91, 79, 56, 50, 72, 77, 46, 60, 89, 99, 42, Девети Септември 19, 18, 12, 22, 3, 26, 4, 17, 6, 15, 2, 9, 5, 8, 7, 11, 10, 13, 1, 20, 25, 23, 27, 29, Димитър Благоев 5, 14, 32, 12, 18, 1, 2, 20, 26, 8, 3, 24, 10, 9, 22, 13, 16, 30, 6, 19, 10, 32, 36, 34, 17, Иван Вазов 3, 10, 8, 7, 5, 1, 4, 9, 2, местност Стопански Двор Сп. Кран, Н. Й. Вапцаров 6, 7, 2, 10, 4, 3, 8, 11, 9, 12, Христо Ботев 15, 10, 13, 17, 35, 26, 24, 29, 31, 5, 2, 1, 27, 7, 25, 14, 4, 19, 11, 3, 34

На 13.09.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цветкова Бара: 002004, Главна 23, 13, 7, 21, 31, 6, 5, 14, 18, 33, 16, 45, 28, 11, 25, 34, 9, 27, 10, 4, 12, 1, 20, 8, 26, 49, 3, 47, 37, 19, 50, Гороница 26, 20, 7, 10, 3, 5, 22, 24, 8, 4, 18, 1, 14, 16, 12, 2, извън регулация Клисурски Манастир, Черемошница 6, 3, 8, 1, 4, 10, 2

На 13.09.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ягодово, Общ. Берковица: 015014, Александър Стамболийски 19, 7, 15, 3, 13, 17, 23, 1, 9, Васил Левски 66, 23, 34, 16, 1, 3, 55, 5, 72, 60, 49, 25, 56, 68, 48, 59, 29, 40, 38, 9, 57, 14, 12, 37, 44, 22, 17, 75, 46, 2, 62, 51, 45, 36, 82, 7, 21, 73, 70, 28, 41, 6, 11, 77, 35, 64, 53, 61, 26, 31, 74, 4, 52, 10, 18, 19, 63, 58, 65, 8, 78, 32, 30, 39, 43, 15, 24, 84, 47, Вречна 4, 2, 19, Георги Димитров 4, 6, 10, 7, 1, 5, 2, Георги Трайков 2, 16, 10, 15, 18, 12, 22, 26, 4, 36, 23, 32, 5, 11, 6, 9, 1, 7, 3, 28, 24, 25, 21, 14, 27, 17, 20, 8, 30, 13, Дълбоки Дол 11, 9, 6, 7, 1, 10, 8, 4, 5, 2, Еделвайс 3, 1, Карян 5, 7, 3, 1, 9, Малка Река 7, 5, 9, 1, 3, Марков Кладенец 4, 5, 8, 7, 2, 6, 1, 3, 10, Разсланица 3, 6, 2, 4, Синчец 11, 3, 2, 8, 7, 1, 9, 4, 6, Среченска Бара 1, 17, 4, 9, 2, 3, 13, 11, 15, 7, 5, УПИ VIII, Кв. 19, Христо Ботев 11, 4, 16, 12, 29, 15, 23, 5, 9, 1, 7, 13, 19, 8, 21, 2, 10, 17, Ягода 6, 16, 4, 2, 11, 1, 18, 3

На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пърличево: 9-ти Септември 1, 5, 3, 6, 10, Ал Стамболийски 26, 29, Бор 3, 1, 7, 5, Васил Левски 16, 9, 6, 1, 7, 14, 18, Витоша 8, 11 А, 15, 14, 7, 10, 12, Г Димитров 9, 6, 7, 3 А, 2, 4, 5, 10, 11, 6 А, 3, Гробарска 1, 3, 7, 5, Димитър Благоев 4, 1 А, 3, 1, Дружба 2, Замфир Попов 18, 14, 12, 7, 11, 10, 9, 10 А, 6, 4, 8, 13, Иван Вазов 5, 10 А, 7, 9, 5 А, 10, Любен Каравелов 5, 3, 1, Македония 39, 46, 41, 35, 44, Морава 7, Пирин 2, 5, 7, 4, Раковски 2, 1, Рила 1, 3, 1 А, 5, Средец 2, Стефан Караджа 2, Странджа 2, 4, 10, 9, Хаджи Димитър 3, 2, Христо Ботев 9, 11, 12, 10, 8, 7, 1, 13, 3 А, 4, 11 А, 2, 6, 5, 3, Явор 17, 16

На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черкаски: Акация (21) 1, 10, 21, 17, 8, 11, 7, 6, 13, 19, 9, 15, 1, 12, 2, 5, 4, Божур (25 А) 2, 1, Бозаджийска (Дванадесет) 8, 14а, 1, 14, 12, Бор (Единадесет) 6, 2, 7, 5, 1, 3, 4, Бреза (Двадесет) 2, Вароша (Първа А) 10, 12, 17, 3, 18, 1, 16, 14, 5, 15, 8, 2, Върбица (Дванадесета) 5, 10, 1, 2, 4, 3, Върха (24) 2, Гавгалия (Шестнадесет) 1, 3, 5, Гурнов (Трета) 1, 3, Дребако (Четиринадесет) 7, 4, 3, 1, 5, Еделвайс (23) 4, 1, 3, 8, Ела (Четвърта) 1, 2, Иглика (Тринадесет Б) 4, 1, 2, 3, Игрище (25) 10, 5, 3, 8, 2, 4, 6, Извора 4, Изгрев (Деветнадесет) 33, 38, 34, 18, 12, 43, 49, 31, 52, 32, 29, 27, 21, 40, 22, 26, 36, 25, 42, 28, 44, 47, 20, 45, 16, 23, 10, 24 А, 7, 3, 5, 15, 11, 6, 1, 8, 17, 9, 13, Казанджийска (Девета А) 1, 5, 3, Калина (Двадесет и Втора) 2, 3, 7, 4, 5, Кестените (Осма) 3, 5, 1, 4, 2, Ком (Втора) 2, 4, Корийски Дол (22 Б) 3, 1, Корията (Двадесет и Втора А 1, 9, 7, 4, 2, 11, Крайна (Седемнадесет) 3, 1, Липа (29) 1, 2, Метохска (Девета) 10, 6, 8, 12, Перуника (Петнадесет) 4, 8, 2, Речна (27 ) 15, 11, 13, 5 А, 7, 3, 1, 5, 9, Роза (Пета) 3, Ружа (27 А) 1, Синчец (Десет) 5а, 8, 6, 4, 12, 2, 7, 11, 3, 9, 10, 5, Стубла (Десета) 2, 4, 1, Теменуга (28 ) 2, Хризантема (26) 8, 10, 4, 1, 6, Христо Ботев (Първа) 32, 58, 5, 34, 4, 13, 27, 26, 29, 30, 1, 6, 14, 22, 23, 28, 3, 33, 20, 8, 2, 35, 18, 12, 53, 56, 51, 72, 42, 70, 58, 62, 37, 47, 40, 68, 46, 45, 55, 57, 60, 65, 66, 44, 54, 52, 49, 50, 74, 64, 43, 63, 61, 101, 136, 110, 77, 124, 88, 118, 75, 108, 93, 130, 67, 81, 69, 87, 112, 132, 79, 96, 134, 97, 90, 71, 78, 114, 102, 94, 91, 95, 103, 92, 86, 89, 85, 122, 100, 73, 76, 120, 106, 1, 116, 98, Църковна (Седма) 10, 14, 8, 6, 1, 16, 3, 5, Червен Брег (Тринадесет) 4, 5, 8, 1, 6, 2, 7, 9, Ямачо (Тринадесета) 6, 4, 1, 2

Община Бойчиновци  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Лехчево: Антим Първи 33, Бенковски 2, 1, 7, 3, Братя Миладинови 4, 2, 1, 18, 28, 13, 24, 17, 21, 26, 8, 22, 6, 11, 30, 9, 16, 12, 7, 15, Васил Левски 5, Владимир Заимов 18, Георги Дамянов 2, 8, Георги Димитров 139, 135, 110, 134, 124, 103, 141, 104, 143, 128, 17, 126, 137, 101, 105, 127, 122, 114, 113, 121, 96, 131, 98, 112, 119, 115, 125, 130, 136, 102, 109, 100, 111, 129, 106, 123, 107, 140, 117, 138, Добруджа 4, 1, Ивайло 5, 8, 3, 6, 9, 7, 2, 4, 1, Иван Шишман 11, 1, 3, 5, Колхозна 1, 3, Марин Дринов 1, местност Маданска Бара къща, Оборище 32, 35, 39, 37, 22, Панайот Хитов 11, 4, 3, 5, 6, 1, 7, 9, Пейо Яворов 13, 12, 21, 15, 6, 1, 20, 24, 14, 19, 23, 8, 2, 10, 35, 30, 26, 22, 27, Софроний Врачански 6, 9, 28, 11, 19, 26, 7, 15, 21, 22, 16, 12, 20, 24, 18, 4, 8, 13, 23, 5, 14, 3, 10, Стефан Караджа 32, 21, 20, 26, 2, 15, 25, 23, 13, 9, 22, 24, 19, 18, 4, 16, Хаджи Димитър 89, 91, Хан Аспарух 2, 1, 3, 4, 6, Хан Кубрат 2, 3, Христо Смирненски 70, 68, 55, 66, 53, 57, 59, 61

На 09.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Охрид: Втора 3, 12, 10, 5, 2, 1, Осма 2, 6, Пета 3, 12, 20, 6, 4, 1, 2, 16, 14, Първа 115, 111, 113, 123, 116, 109, 132, 121, 119, 117, 2, 114, 124, 110, 126, 134, 130, 103, 118, 107, 129, 112, 128, Седма 8, 2, 22, 4, Трета 8, 15, 10, 9, 12, 1, 16, 11, 4, 13, 2, 7, Четвърта 6, 4, 2, 8, 14, 16, Шеста 11, 1, 9, 3, 4, 2, 15, 6, 7, 5, 24, 13, 18, Шестнадесет ТП 2 Уо, Стопански Двор

На 09.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Охрид: 560078 местност Орничето, Двадесет и Едно 17, 27, 25, 29, 21, 19, 23, Двадесет и Три 1, 4, 3, Дванадесет 1, 3, 2, Девета 1, 10, 6, 8, Деветнадесет 3, 1, 2, Десета 9, 4, 2, 3, 1, Единадесет 1, 2, Осемнадесет 45, 7, 13, 4, 29, 3, 2, 1, 39, 12, 5, Осма 22, 19, 3, 59, 18, 4, 49, 20, 57, 11, 16, 73, 5, 63, 15, 14, 27, 53, 41, 65, 61, 33, 7, 17, 8, 45, 67а, 39, Пета 3, Петнадесет 2, 3, 4, 1, Първа 73, 72, 94, 71, 106, 74, 9, 26, 75, 3, 10, 98, 80, 63, 7, 36, 47, 78, 85, 29, 1, 87, 49, 62, 23, 58, 59, 46, 18, 86, 104, 5, 44, 21, 54, 66, 57, 52, 76, 48, 41, 22, 13, 33, 37, 102, 2, 79, 39, 4, 70, 65, 28, 42, 27, 64, 123, 25, 19, 61, 35, 88, 89, 16 къща, 53, 83, 43, 16, 60, 24, 45, 8, 100, 34, 20, 12, Седемнадесет 10, 6, 2, 8, Тринадесет 2, 4, Четиринадесет 5, 17, 11, 15, 3, 25, 2, 23, 21, 19, Шеста ТП Хі улично Осв., Шестнадесет 8, 5, 6, 1, 4, 3, 2, 9, 13

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември 2, 14, 8, 4, 12, 7, 16, 3, 6, 922004, Александър Стамболийски 54, 37, 36, 31, 27, 46, 41, 44, 35, 29, 34, 40, 45, 39, 38, 42, 48, 32, 33, Васил Левски 7, 9, 2, 6, 4, 5, Георги Димитров 83, 61, 136, 65, 154, 87, 184, 168, 134, 52, 63, 23а, 35, 146, 69, 172, 144, 21, 166, 39, 128, 37, 160, 124, 71, 54, 74, 126, 45, 158, 152, 156, 182, 132, 68, 122, 138, 25, 178, 164, 43, 23, 51, 67, 148, 53, 142, 33, 140, 75, 31, 174, 55, 96, 104, 110, 90, 116, 92, 100, 106, 102, 98, 94, 86, 108, 88, Георги Кирков 4, извън регулацията М. Селището, Кирил и Методи 46, 48, 50, Комсомолска 30, 6, 33, 32, 29, 31, 28, 26, 34, Лале 1, 3, Марица 2, 9, 5, 3, 4, 8, 6, Пионерска 27, 25, Поличката 1, 7, 4, 5, 11, 2, 3, 9, 10, Симеон Влахов 31, 15, 18, 23, 6, 19, 8, 12, 20, 16, 24, 7, 1, 9, 11, 21, 25, 14, 22, 35, 28, 2, 13, 17, 29, 27, Спартак 6, 13, 11, 2, 3, 15, 7, 1, 9, 8, 4, 12, 16, 14, Стадион 4, 6, 8, Стефан Влахов 6, 2, 20, 1, 16, 5, 10, 14, 9, 22, 3, 12, 18, 4, Тодор Дечев 7, 12, 4, 15, 11, 2, 10, 17, 16, 19, 1, 3, 5, 13, 18, Христо Михайлов 23, 29, 21, 19, 1, 25, 31, 13, 3, 15, 17, 27, Цанко Церковски 4, 13, 6, 5, 9, Юри Гагарин 41, 19, 23, 28, 2, 20, 12, 30, 35, 1, 38, 18, 6, 26, 5, 3, 11, 24, 32, 39, 33, 43, 31, 4, 14, 8, 36, 21, 13, 15, 16, 7, 29, 17, 25, 37, 27, 34

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора 5, 12, 3, 9, 5, 11, 7, 1, 8, 13, 2, 6, 11, 8, 4, Двадесет 15, 10, 12, 13, 4, 7, 11, 5, 2, 3, 9, 17, Двадесет и Две 3, 1, 2, 11, 5, Двадесет и Девет 3, 2, 4, 1, 5, 9, Двадесет и Едно 1, 3, 4, 2, Двадесет и Осем 3, 7, 13, 19, 17, 2, 15, 6, 4, 5, 1, 8, 21, Двадесет и Пет 2, 8, 6, 12, 10, 1, 4, Двадесет и Седем 6, 16, 8, 14, 10, 1, 5, 3, 4, Двадесет и Три 2, 18, 8, 10, 20, 12, Двадесет и Четири 2, 1, Двадесет и Шест 9, 3, 11, 7, 2, 1, 5, Дванадесет 5, 7, Деветнадесет 1, Десета 3, 1, Единадесет 2, 5, 3, 1, извън регулацията Баластриера, Ремонтна База, 26, Вила, Стадион, Пс, Бетонов Възел, Осма 1, Пета 6, 1, 2, 3, Петнадесет 6a, 1, 8, 6, 4, 2, Първа 93, 73, 69, 74, 150, 112, 61, 63, 100, 79, ТП-1 улично Осветление, 87, 50, 82, 84, 62, 86, 53, 77, 110, 75, 59, 70, 102, 67, 72, 88, 106, 64, 92, 89, 47, 116, 55, 97, 118, 99, 80, 93а, 101, 108, 57, 114, 122, 98, 81, 78, 120, 83, 68, 90, 65, 146, 93б, 160, 109, 158, 124, 154, 156, 111, 146, 47, 52, 66, 73, 30, 12, 3, 49, 24, 44, 7, 1, 26, 9, 50 А, 43, 79, ТП-2 улично Осветление, 28, 34, 39, 71, 19, 50, 13, 45, 47, 33, 22, 38, 42, 23, 38 А, 31, 54, 41, 103, 35, 36, 14, 56, 10, 60, 46, 29, 6, 27, 17, 11, 8а, 25, 102, 2, 40, 4, 21, Седемнадесет 2, 1, 5, 4, 6, 3, Седма 5, 3, 7, 11, 13, Трета 2, 3, 7, 23, 6, 4, 12, 10, 22, 40, 28, 17, 13, 21, 46, 5, 24, 15, 36, 11, 18, 19, 26, 7, 42, 9, 34, 48, 30, 44, 38, Тридесет и Две 1, 5, 4, 2, 3, Тридесет и Девет 7, 1, 2, 3, 6, 9, 5, Тридесет и Едно 6, 2, Тридесет и Осем 2, Тридесет и Пет 2, Тридесет и Седем 2, 8, Тридесет и Три 2, 1, 6, 4, 3, Тридесет и Четири 12, 1, 7, 6, 4, 5, 3, 1, 2, Тридесет и Шест 5 Помпа Барабата, 3, Тринадесет 7, 17, 13, 7, 9, 11, 5, 1, 6, 15, 3, 13a, 4, 12, 15, Четиридесет 18, 8, 10, 12, 6, 24, 1, 28, 4, 30, 2, Четиридесет и Две 3, 3 А, 7, 5 А, Четиридесет и Едно 1, 2, 6, 5-Б, Четиридесет и Осем 22, Четиридесет и Шест 6, Четиринадесет 16, 14, 2, Шеста 35, 19, 37, 25, 1, 41, 15, 7, 29, 21, 33, 27, 23, 13, 39, 17, Шестнадесет 2, 4

На 11.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Бели Брег: Втора 14, 13, 9, 11, 10, 1, 3, 4, 15, 8, 7, 12, 6, 5, 16, Пета 10, 4, 2, 9, 11, 13, 12, 8, 14, 3, 16, 5, 7, Петнадесета 3, Първа 4, 32, 34, 15, 19, 12, 38, 50, 3, 18, 42, 23, 78, 25, 14, 35, 40, 56, 21, 36, 54, 20, 10, 27, 44, 46, 52, 16, 1, 8, 30, 51, 43, 5, ТП-1 улично Осветление, 47, Трета 17, 12, 1, 5, 16, 8, 26, 21, 15, 14, 7, 22, 28, 18, 2, 13, 9, 6, 10, 24, 20, Четвърта 7, 3, 1, 11, 5, Шеста 9, 1, 5, 3

На 11.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Бели Брег: Дванадесета 1, 8, 4, 10, 2, 6, Девета 2, 4, 1, 7, 8, 5, 9, Десета 4, 3, 2, 8, №1, 12, Единадесета 4, 6, 8, извън регулацията Склад За Селко-Стоп. Продукция, местност Стопански Двор Пс, Осма 4, 7, 10, 5, 1, 8, 6, 3, Петнадесета 4, 1, 8, 2, Първа 60, 66, 68, 57, 64, 74, 55, 70, 62, 53, ТП-2 улично Осветление, 58, Трета 3, Тринадесета 1, 3, 4, 6, 2, Четиринадесета 8, 4, 12, 5, 14

Община Брусарци  

За периода 09-13.09.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски 1, 9, 4, 5, 7, 2, 3, 6, Антон Иванов 14, 12, 16, 3, 2, 1, 10, 5, 6, 8, Васил Коларов 23, 5, 13, 14, 31, 17, 8, 15, 29, 2, 6, 10, 21, 19, 27, 33, 25, 11, 7, 4, 16, Васил Левски 4, 24, 10, 11, 28, 26, 15, 17, 23, 25, 21, 2, 22, 3, 29, 1а, 5, 9, 7, 16, 6, 8, 12, 14, 13, 19, Гаврил Генов 1а, 5, 3, 6, 4, 7, Георги Бенковски 4, 6, 1, 2, 3, Георги Дамянов 7, 9, 3, 5, 1, Георги Димитров 23, 21, 27, 7, 33, 12, 25, 37, 19, 16, 10, Георги Димитров 21, 7, 11а, 2, 6, 4, 9, 15, 11, 1, 13, Георги Раковски 21, 15, 19, 12, Георги Раковски 3, 7, 2, 17, 13, 4, 1, Димитър Благоев 6, 3, 4, 1, 8, Димитър Благоев 3, 12, 5, 14, Живко Кръчмарски 8, 5, 3, 18, 16, 12, 10, 2, 6, 1, 14, Кирил и Методи 12, 5, 10, 7, 3, 8, 6, 9, Кирил и Методи 22, 11, 24, 17, 9, 18, 13, Любен Каравелов 1, 2, Любен Каравелов 4, 8, 6, 10, Маршал Толбухин 2, 7, 14, 6, 1, 9, 8, 16, Никола Вапцаров 2, 6, Никола Вапцаров 14, 7, 3, 8, 10, 1, Поп Андрей 1, 7, 4а, 14, 4, 12, 3, 6, 10, 7а, Стефан Караджа 7, 3, 5, Стефан Караджа 2, 1, Тодор Каблешков 5, 3, 10, 7, 2, 6, 1, Христо Ботев 3, 1, 4, 11, 6, Христо Михайлов 8, 2, 3, 12, 5, 1, 4, Христо Смирненски 9, 7, 13, 11, 8, 6, 10, 15, 2, Христо Смирненски 13а, 1, Юри Гагарин 7, 6, 5, 4, 11, 13, 3, 9, 1, 2

За периода 09-13.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Одоровци: Атанас Иванов 4а, 7, 14, 4, 11, 5, 1, 9, 9а, 2, Георги Димитров 11а, 31, 27, 7, 10, 16, 33, 8, 6, 17, 4, 14, 3, 13, 24, Двадесет и Трети Септемвр 21, 12, 31, 3, 20, 22, 6, 5, 23, 4, 11, 4а, 27, Иван Вазов 3а, 3, Кънчо Маринов 5, 6, 7, 2, 4, 1, 3а, 10, 3, Христо Ботев 2

Община Лом  

За периода 09-13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Бахчите 28, 2, 7, 285, 281, 29, 1, Братя Миладинови 33, 17, 66, 38, 27, 40, 46, 41, 21, 64, 62, 45, 23, 81, 42, 11, 13, 60, 77, 19, 48, 50, 35, 56, 34, 15, 39, 54, 37, 43, 44, 52, 36, 58, 29, 68, 25, 31, Искър 46, 52, 48, 50, 43, Пирот 68, Тимок 45, 43, 56, 58, 68, 46, 51, 54, 57, 47, 49, 52, 46, 50, 48, Тунджа 22, 5, 12, 3, 10, 8, 18, 6

За периода 09-13.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Трайково: Арда 1, Ветрен 2, 1, 3, Горан Никифоров 32, 6, 4, 36, 33, 1, 9, 57, 52, 20, 31, 17, 51, 16, 26, 30, 46, 50, 34, 2, 54, 38, 12, 11, 44, 59, 14, 49, 5, 35, 65, 25, 47, 15, 62, 10, 21, 24, 58, 64, 48, 43, 67, 8, 3, 42, 61, 40, 18, 37, 22, 39, 60, 63, 27, Димитър Гаврилов 9, Дунав 2, 1, Иван Тодорин 4, 1, 2, извън регулацията 5, Искър 8, 6, 2, 12, местност Сондите Пс, Петко Р. Славейков 1, Трайко Попов 26, Хаджи Димитър 5, 4, 1, 6, 2, Цар Шишман 2, 1, 4, Черно Море 2

На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом: Дунавска(Д Благоев) 36, Филип Тотю 14

Община Монтана  

За периода 09-13.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски 15, 17, 19, 23, Бузлуджа 1, 15, 4, 9, 14, 16, 5, 10, 6, 11, 17, 13, 10 Кристал, 2, 7, Веренишка(М. Веренишки) 12 4, 12, 10 3, 10, 17, Веренишка/М. Веренишки/ 24, Генерал Столетов(А. Греков 3, 15, 1, Георги С. Раковски 21, 28, 26, 30, Димитър Талев(Ц. Тодоров) 4, 6, Димитър Талев(Ц. Тодоров) 36, 38, Извора(Б. Бистрица) 33, 27, 23, 29, 31, Извора(Б. Бистрица) 19, 21, Извора(Б. Бистрица) 79, 93, 97, 73, 75, 101, Пс, 87, 77, 95, 30, 6, 81, 10, 1, 103, 71, Клокотница(Г. Михайлов) 3, 10, 10 6, 8 А, 9, 8, 6, Клокотница(Г. Михайлов) 8, Марин Дринов 17, 1, 9, 16, Парта, Трети Март(Г. Димитров) 19, Хаджи Димитър 28, 36, 15, 24, 30, 34, 17, 21, 26, 19, Хан Аспарух 30, 15, 17, 32, 28, Цар Борис III-ти(З. Попов) 74, Цар Борис III-ти(З. Попов) 38, 33, 38 Кале, 29, 34, 31, Черковна(Иван Бобанов) 40, Черковна(Иван Бобанов) 56, 29, 46, 52, 58, 44, 42, 50, 27, 54, 35

На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Монтана: 48489. 4. 341, Диана 13а, 45, 31, 31, 29, Иван Давидков 2, 6, 2, 6, Индустриална Трафо Топливо, 79, 41, 42, 38, 20, 44, 48, 46, 34, 77 Цех 300, 78 Петролна База, 24, 20, 20, Искър 24, Мала Кутловица местност Лъката, Сирма Войвода(С. Димитров) 10, 12, Трети Март(Г. Димитров) 74, 216, Христо Ботев, ХхI Век 5, 11

На 09.09.2019 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  Монтана: Иван Давидков 6

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци: Александър Стамболийски 9, 5, 7, 12, 1, 8, 4, 6, 3, Васил Коларов 17, Владимир Минчев 18, 7, 6, 16, 14, 17, Георги Бенковски 4, 9, 5, 17, 7, 1, 12, 3, 11, 6, 8, 10, 14, Георги Дамянов 24, 21, 7, 16, 13, 14, 10, 20, 1, 9, 17, 3, 12, 4, 6, 5, 8, 23, 22, 15, 18, 19, 11, Георги Димитров 24, 23, 33, 27, 11, 18, 1, 31, 8, 6, 29, 7, 14, 39, 5, 47, 4, 20, 3, 43, 35, 13, 17, 2, 15, 10, 45, 41, 16, 9, 21, 12, 37, Д-Р Стамен Илиев 6, 11, 14, 4, 5, 1, 2, 8, 7, 3, 16, Дара Михайлова 7, 9, 4, 16, 1, 5, 2 А, Емил Марков 6, 2, 3, Замфир Попов 15, 9, 2, 11, 3, 13, 7, Игнат Колов 6, 1, 2, 3, 5, Илия Андрев 2, 9, Кокиче 6, 9, Лика Рачин 2, 7, 6, 4, 5, 8, 9, Младен Апостолов 14, 9, 13, 11, 22, 6, 15, 8, 5, 24, 26, 10, 12, Ненка Илиева 2, Никола Йонков Вапцаров 4, 7, 6, 1, 5, 9, 8, Огоста 7, 5, 1, 3, 2, Петко Дошов 10, 14, 17, 2, 16, 1, 11, 6, 5, 13, 3, 18, 4, 19, Петко Рачев Славейков 1, 4, 8, 2, 6, Победа 2, 4, 7, Пъстрина 15, 13, 12, 23, 4, 25, 31, 21, 9, 29, 22, 5, 11, 33, 8, 19, 7, 2, 10, 1, 3, 16, 14, 18, 17, 6, Синчец 6, 5, 9, 7, 4, 3, Стадиона 12, 6, 8, 4, 16, Цеко Тодоров 3, 1, ТП 1 улично

На 10.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Безденица: Георги Бенковски 13, 4, Георги Димитров 1, 5, 9, 4, 12, 6, 10, 2, 8, 3, 7, 11, Дара Михайлова 14, 18, 3, 16, 5, 7, 12, 4, 8, 1, 2., 6, Двадесет и Трети Септемвр 1, 5, Иван Каменов 1, Иван Костадинов 9, 2, 8, 1, 5, 10, 7, 12, 6, 3, извън регулацията Пс, Йосин Връх 1, 5, 7, 3, Пенков Вир 4, 3, 6, 1, Розова Долина 3, 1, Христо Ботев 4, 2, Цибрица 4, 1, 5

На 10.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Безденица: Васил Левски 28, 19, 27, 30, 10, 26, 8, 23, 17, 18, 22, 24, 20, 13, 11, 21, 6, 15, 12, 4, 9, Гаврил Генов 12, 8, 4, 2, 10, 6, Георги Бенковски 10, 11, 2, 29, 5, 7, 3, 8, 1, 9, 6, Георги Димитров 32, 47, 37, ТП-1 улично Осветление, 35, 43, 34, 33, 40, ТП-2 улично Осветление, 50, 48, 45, 18, 30, 27, 15, 13, 31, 14, 42, 26, 46, 44, 39, 17, 25, 22, 16, 36, 23, 24, 21, 38, 52, Двадесет и Трети Септемвр 3, Замфир Попов 1, 3, 2, 6, 4, Иван Каменов 12, 23, 2, 9, 4, 3, 7, 8, 16, 21, 25, 13, 14, 5, 11, 15, 17, Иван Михайлов 5, 12, 15, 1, 11, 2, 16, 13, 4, 7, 14, 10, 6, извън регулацията 3, 1, Кирил и Методий 7, 1, 8, 3, 5, 2., 16, 4, Кооперативна 5, 2, 4, 1, 11, 3, Крайна 2, 6, 4, Мито Веренишки 4, 3, 2, 1, 5, 6, Панайот Хитов 1, 2, Паркова 10, 12, 22, 2, 4, 16, 6, 8, 14, 24, 18, Розова Долина 21, 17, 2, 19, 13, Спортист 2, 4, 6, Христо Ботев 17, 6, 30, 40, 54, 24, 36, 9, 52, 12, 48, 15, 14, 22, 42, 10, 19, 18, 20, 58, 7, 50, 32, 8, 3, 16

На 12.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Вирове: 11171. 93. 112, Александър Стамболийски 1, 14, 9, 3, 8, 5, 10, 4, 12, 16, 6, 13, 15, 2, 7, Бор 1, Бреза 14, Васил Левски 6, 9, 7, 2, 8, 1, 11, 5, 4, 3, Габровска 1, 3, 9, 2, 11, 5, Гаврил Генов 4, 1, 5, 25, 27, 11, 10, 2, 9, 17, 13, 13а, 6, 3, Георги Димитров 1, 3, 14, ТП-1 улично Осветление, 46, 2, 4, 8, 18, 11, 10, 12, 16, Иван Вазов 15, 13, 10, 11, 4, 8, 9, 7, 6, 2, Крушака 2, 4, Ломска 7, 3, 4, 10, 9, Минзухар 2, 8, 16, 4, 6, Пеньо Пенев 9, 12, 20, 14, 16, 10, 5, 4, 6, 7, 18, 22, 2, 8, път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей 6, 4а, 2, 4, 8, Христо Смирненски 2, 3, 9, 17, 8, 14, 6, 5, 4, 1, 7, 21, 10, 18, Шипка 11, 5, 14, 9, 3, 4, 16, 8, 1, 12, 2, 6, 3

На 12.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Вирове: Васил Коларов 3, 12a, 16, 10, 2, 26, 28, 30, 22, 8, 4, 1, 12, 18, 24, Гео Милев 7, 5, 2, 4, 6, Георги Димитров 23, 21, 37, 25, 32, 43, 48, 50, 35, 41, 49, 44, 52, 40, 34, 26, 13, 54, 15, 19, 47, 24, 30, 45, 31, 29, 28, 22, 38, 55, 27, 51, 33, 46, 18, ТП-2 улично Осветление, 17, Граф Игнатиев 1, 13, 14, 9, 2, 16, 8, 10, 3, 4, 7, 5, 6, Иван Вазов 6, 11, Иглика 9, 7, Китката 1, 2, 4, Марица 4, 2, Никола Йонков Вапцаров 12, 16, 28, 2, 6, 10, 1, 22, 24, 18, 4, 14, 26, 20, Септемврийци 4, 6, 2, 1, 8, Украйна 8, 4, 2, 6, Христо Ботев 5, 13, 7, 10, 17, 11, 18, 9, 1, 3, 14, 2, 8, Чавдар 1, 2

На 13.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Горна Вереница: 01386, Връбовчец 14, 4, 1, 15, 13а, 21, 25, 13, 23, 6, 5, 12, 16, 8, 3, 19, Главна 40, 64, 57, 36, 52, 56, 49, 39, 51, 63, 38, 60, 65, 61, 59, 37, 58, 55, 44, 34, 67, 41, 62, 53, 42, ТП-1 улично Осветление, 43, 46, 54, Гробарска 9, 7, 16, Индустриална Стопански Двор, Млекосъбирателен Пункт, Копривска 1, 2, 3, 4, Мърфи 1, 2, 8, 4, 7, 6, 3, Панорама 20, 8, 22, 3, 40, 14, 7, 34, 1, 30, 13, 13а, 36, 26, 18, 12, 24, 10, 28а, 5, 32, 28, 42, 38, 17, 4, 6, 16, Паньовска 6, 2, 4, 1, Пета 11, 3, 2, Петнадесета 2, Седемнадесета 2, 1, Трета 1, 7, 3, 2, Цолинска 26, 13, 24, 11, 18, Четвърта 2, 7 А, 4, 7, 9, 3, Четиринадесета 4, 6, 8, Шеста 2, 5, 3, Шестнадесета 3

На 13.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Горна Вереница: Вацинска 8, 7, 17, 15, 14, 2, 13, 12, 6, 10, Витоша 16, 6, 1, 5, 13, 8, 17, 4, 15, 18, 9, 2, 14, 19, 11, 12, Главна 7, 16, 19, 27, 15, 12, 28, 31, 18, 8, 13, 23, 6, 3, 11, 2, 10, 14, 21, ТП-2 улично Осветление, 25, 22, 29, 24, 26, 35, 17, 30, 20, Гробарска 8, 10, 3, 5, 1, 2, 4, Дванадесета 1, 6, Девета 8, 2, 1, 6, Десета 1, Единадесета 2, 4, Индустриална 4, Помпена Станция, 8, 2, Осма 1, 2, 9, 8, 4, Панорама 2а, 62, 33, 66, 64, 48, 21, 56, 50, 58, 48а, Пладнище 4, 5, 2, 11, 26, 10, 24, 6, 28а, 3, 14, 1, 8, 12, 7, Първа 2, Седма 2, 4, 3, 6, Тринадесета 1, 6, Филинска 2, 4, 3, Цолинска 5, 7, 2, 3, 1, 6, 4, 8

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 09.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Кв. Видима, Кв. Видима ПИ 52218. 175. 11, Курорт/Видима/ 5, Младост/Видима/ 2, 8, 3, 1, 10, 6, 5, 31, 7, 17, 13, 19, 15, 21, Първомайска/Видима/ 5

Община Ловеч  

На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски 6, 2, 3, 1, 12, 10, 9, 7, 8, 4, 11, Бачо Киро 4, 8, 6, 19, 17, 9, 1, 10, 18, 11, 3, 5, 2, 14, 13, 15, 15 Уо ТП 27, 16, 12, Борис Данков 7, 11, 1, 18, 4, 5, 22, 9, 10, 8, 16, 2, 14, 15, 20, 12, 17, 13, 24, Борислав 3, 7, 4, 1, 6, 2, 8, Братя Павлови 1, Васил Априлов 13, 19, 14, 15, Васил Левски 8, 1, 3, 2, 5, 10, 6, 4, Владайска 2, 11, 13, 7, 5, 1, 3, Габровска 1, Генерал Скобелев 8, 3, 1, 7, 6, 9, 5, 2, 4, Гено Димов 6, 18, 3, 11, 8, 17, 9, 7, 5, 10, 4, 12, 15, 14, 13, 2, 16, 22, 17, 24, 20, 26, 34, 50, 62, 23, 56, 40, 40 Уо ТП 2, 36, 32, 52, 38, 33, 21, 64, 35, 54, 44, 9, 25, 31, 30, 46, 48, 58, 42, 13, 28, 19, 60, 29, 27, 37, Денчо Влайчев 2, 1, 5, 14, 12, 10, 8, 4, 3, 6, 7, 11, 16, 9, Димитър Рашков 26, 18, 10, 34, 30, 22, 29, 32, 9, 36, 21, 19, 23, 8, 17, 14, 28, 24, 12, 20, 25, 16, 27, 15, 11, 6, 2, 7, 1, 5, 4, Дунав 7, 2, 6, 4, 10, 9, 1, 5, 8, 12, 3, 13, 11, 14, Иван Вазов 11, 20, 4, 8, 12, 1, 14, 6, 3, 9, 16, 18, 7, 5, 10, Козлодуй 4, 29, 14, 25, 10, 9, 12, 23, 7, 19, 3, 15, 16, 13, 11, 6, 21, 18, 31, 1, 2, Крайна 39, 41, Любен Каравелов 34, 31 Уо ТП 28, 42, 39, 26, 22, 20, 28, 31, 37, 21, 32, 41, 1, 38, 33, 46, 40, 30, 44, 25, 36, 24, 50, 27, 23, 48, 29, 11, 10, 12, 9, 17, 13, 15, 14, 12, 26, 18, 16, Мадара 9, 15, 19, 24, 13, 21, 20, 12, 14, 18, 22, 16, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 7, 6, 1, местност Ямата Завод, Нейко Найденов 10, 4, 2, 7, 8, 3, 6, 5, 1, Одринска 5, 27, 25, 9, 11, 19, 23, 17, 3, 7, 15, Опълченска 10, Осъм 33, 31, 25, 23, 27, 21, 19 Уо ТП 23, Покой 6, 2, 9, 5, 16, 15, 3, 4, 8, 14, 12, 7, 1, 17, 10, Поляна 9, 7, 5, 3, 25, 1, Преспа 11, 12, 16, 13, 14, Район Ж. П. Гара 1, 9, 11 Уо ТП 18, 11, 6, 5, 15, 2, 4, 7, 3, Рачо Радев 9, 14, 10, 8, 26, 5, 25, 3, 16, 7, 17, 27, 1, 20, 22, 23, 15, 13, 19, 2, 28, 6, 29, Рила 1, Свобода 7, 2, 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 8, 6, 4, 2, 3, 1, Стефан Караджа 3, 5, 6, 2, 8, 4, 1, Трети Март 23, 10, 19, 16, 21, 25, 27, 12, 18, 14, 20, 22, 31, 29, Хаджи Димитър 11, 7, 15, 6, 8, 13, 10, 23, 19, 21, 2, 5, 17, 1, 9, 3, 4, Цанко Церковски 2, 5, 1, 7, 3, Цар Иван Шишман 1, 3, Цар Освободител 40, 36, 38, 42, 17, 15, 48, 44, 46, 5, 16, 11, 4, 10, 14, 7, 6, 18, 9, 26, 2, 1, 22, 12, 24, 32, 28, 34, 30, 13, 3, 58, 62, 19, 60, 29, 50, 54, 27, 21, 25, 52, 56, 23, Цариград 2, 3, 6, 4, 5, 24, 26, 7, 8, 16, 14, 18, 12, 1, 22, 20, Цоньо Василев 9, 12, 5, 8, 1, 3, 7, 14, 4, 12 Уо ТП 19, 16, 6, 2, Чайка 1, Шипка 7, 10, 9, 5, 3, 1, 6, 2, 4, 8, Явор 9, 11, 1, 7, 10, 15

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 09.09.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Ген. Гембицки 3 Склад Търговия на Едро, 2, 1 Оазис, Княз Александър I Батенберг 1, местност Ак Баир Напорен Водоем, Пс, Младост Уо ТП Кеч Бл. Гражданска Отбрана, Психоболница Склад

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ловеч: Стара Планина 41, 14, 44, 16, 35, 17, Уо Подлез ул. Стара Планина, 46, 18, 37, Склад Въглища, 12, 20, 10, 28, 52, 50

На 09.09.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Безименна Уо на ТП Стара Баня, Васил Левски 41, 22, 37, 57, 53, 20, 49, 24, 16, 51, Нафтопункт Вароша, 26, 59, 39, 28, 69, 55, 30, 18, 32, 45, 47, 61, 43, Величка Хашнова 8, 6, 10, 14, 12, 2, Георги Бенковски Одз М. Сиркова, 7, 1, 2, 1 Д. Градина М. Сиркова, 13, Д. Градина М. Сиркова, 11, Даскал Никола 10, 3, 1, 14, 8, 5, 7, 12, 6, 9, 2, 4, Иван Драсов 7, 5, 9, 11, 13, 23, 24, 19, 17, 21, Марин Поплуканов 18, Михаил Попович 2, 4, 6, Мишева 3, 8, 12, 13, 6, 5, 18, 7, 9, 1 Б, 15, 4, 16, 10, 14, 1, 2, Плиска 9, 13, 4, 19, 6, Съйко Съйчев 1, 2, 4, 6, Тодор Кирков 4, 2, Тодор Стратиев 19, 11, 6, 8, 13, 16, 2, 10, 22, 1, 24, 5, 15, 12, 18, 14, 7, 3, 9, 17, 4, Феликс Каниц 1, 2, Хисарска 20, 18, 22, 16, Христо Иванов-Големия 4, 6

На 09.09.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч: Акад. Иван Урумов 3, 1, 5, Цех За Алуминиева и PVc Дограм, Ана Предич 11, 21, 15, 10, 19, 13, 7, 17, 8, 9, Младост Паркинг, Пастор Стефан Генев 6, 1, 20, 22, 13, 7, 5, 16, 3, 14, 4, 12, 8, 11, 2, 10, 9, 18, Стара Планина 26, Павилион, 20, 31, Пункт Вторични Суровини, 29, Пункт Изкупуване Вторични Суро, Уста Колю Фичето 14, 6, 7, 13, 8, 10, 16, 18, 12, 9

На 09.09.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона 1, Техническа База, Цех Дърводелски, Птицецентър

На 09.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Здравец 205, 206, Мизия

На 10.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска Пипкова къща, 3, Панайот Пипков 10 Кокиче, 10 Уо Касета Бл. Кокиче, 10 Кокиче-Партер, 7, 5, 9, Свобода 1, Цар Освободител 3 Венера, 6 Синчец, 10 Лале

На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг 119, 108, 113, 120, 112, 125, 121, 121

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци: Балатон 13, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Васил Левски 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 9, 11, 15, 13, Драгоман 3, 1, 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо ТП5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Преспа 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 2, Шипка 8, 24, до Река Осъм

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо МТП, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, Уо ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде

На 10.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Горан: Александър Стамболийски 1, 3, 4, 2, Васил Левски 20, 7, 5, ТП 5, 2, 12, 9, 3, 22, 4, 1, 10, 6, 8, Васил Петлешков 5, Георги Бенковски 3, 2, 7, 1, 10, 8, Дяко Иванов 8, местност Каваците Пс, Огоста 12, 4, 7, 8, 10, 5, 1, 3, Опълченска 8, 5, 3, 6, 4, 1, Трети Март 4, 2, 6

На 11.09.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Кнежа: Марин Боев 55

На 11.09.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Здравец до Бл 205, до 208, 205, 206, 9 0898656755, 10, Мизия Касета Уо

На 11.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг 3 до Бл 110, 3, 110, Павилион Зора

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица 13, 15, 1, 14, 2, 19, 16, 20, 17, 11, 1, Беляновец 5, 11, 7, 13, 15, Уо на ТП6, 14, 4, Буздлужа 3, 7, 2, 5, 4, Васил Левски 11, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 8, 10, 7, 17, 12, 15, Витоша 11, 6, 4, 8, 29, 16, 21, 3, 35, 12, 31, 15, 27, 2, 1, 18, 17, 5, 23, Уо на МТП8, 10, 19, 9, 13, 14, 25, Волов 1, 3, 2, 5, 4, 23, 9, 7, 15, 8, 13, 25, 11, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, 3, 6, 14, 10, 12, 4, 11, 7, 1, 17, 2, 9, 5, 19, 13, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, 24, 22, 17, 14, 20, 18, 16, ТП3, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж. Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, 4, 2, Искър 3, Крайполе 10, 5, 9, 8, 3, 1, 11, Липовец 4, 2, 18, 10, Уо на ТП5, 3, 12, 4, 11, 5, 8, 20, Люлин 2, Марица 10, 1, 12, 2, Московска 6, 1, 2, 8, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, 9, 22, 13, 26, 5, 7, 16, 18, 20, 11, 15, 17, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Охрид 3, 2, 1, Пирин 1, 5, 3, Проф. Асен Златаров 1, 6, 10, 2, 6, 12, Рила 2, 9, 14, 4, 7, 6, 13, 10, 5, 8, 11, Римна 1, 3, 2, 8, 14, 21, 12, 25, 23, 17, 8, 15, 5, 19, 14, 10, 9, 11, 7, 21, Росица 2, Уо на ТП1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Стара Планина 4, 8, 6, 2, 12, 10, Тодор Каблешков 2, 1, 4, 8, Христо Ботев 1, 7, 9, 3, 13, 2, 5, 11, 23, 21, 12, 3, 10, Уо на ТП7, 17, 4, 25, 19, 16, 27, 18, Червен Бряг 2, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5, 4, 3, Чурковец 1, 3, 10, 7, 8, Янтра 12, 9, 5, 4, 2, 1, 3, 7, 11, 13, 15, 17

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Търговска 52

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, 22, 5, 12, 14, 20, 16, 2, 18, 8, Казани Ракияизваряване, 1, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, 8, 4, 5, 1, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Княз Борис 1, Княз Имеритински 4, 3, 6, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, местност Извора Пс, местност Каптажа Пс, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, Уо ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Отец Паисий 2, 4, 10, 1, Петко Р. Славейков 3, 1, Синчец 1, 3, Стара Планина 3, 6, 4, Тодор Каблешков 2, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, 11, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А. Гагарин 1, 5, 9, 6, 1, 3, 11, Стопански Двор

На 11.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Източна Индустриална Зона 10, Филип Тотю Ел. Монтажна Група-Плевен, 5, 3, Цех Кори За Баници до Рзок, Хан Кубрат 5, 3, 6, 1, 9, Дърводелска Работилница Кедър, Уо ТП 5 С/У Велур, Павилион Закуски

На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Здравец Хранителен Магазин Ахат, Павилион, 50, 202, до Блок 202, 49, Между Блок 201 и 202, Магазин Промишлени Стоки, 34, Мизия Уо Касета до Бл. Жилища, Уо Касета Бл. 24 и Бл. 25, 23

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Илия Симеонов 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух Уо ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 12.09.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Младост 44, Срещу Бл 309, 309, 316, до 309

На 12.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Вардар 11, 16, 14, Ген. Доброволски 13, 4, 9, 7, 6, 14, 3, 11, 2, 12, 1, 10, 5, 16, 18, 17, 8, Ген. Столетов 15, Илинден 14, 13, 11, 16, Инж. Петър Иванчев 20, Княз Имеретински 97, 89, 95, 93 Единство, 93, Панайот Хитов 8, Тодор Каблешков 37, 31, 33, 29, 35, Трети Март 24, 47, 10, 32, 30, 44, 34, 23, 14, 12, 39, 26, 37, 16, 38, 17, 19, 36, 27, 41, 33, 29, 22, 28, 42, 45, 46, 49, 25, 31, 21, 18, 20, 6, 35, Смесен Магазин, 1, 8, 40, 43, 53, Уо на ТП55, 51, Харманска 67, 35, 73, 32, 69, 28, 51, 65, 26, 61, 55, 47, 43, 39, 37, 34, 59, 53, 57, 30, 45, 63, 41, 75, 36, 71, 49

На 12.09.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Хан Кубрат 4

На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Ген. Гембицки 3 Склад Търговия на Едро, 2, 1 Оазис, Княз Александър I Батенберг 1, местност Ак Баир Напорен Водоем, Пс, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Младост Уо ТП Кеч Бл. Гражданска Отбрана, Психоболница Склад, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Безименна Уо Крепост Хисаря, Величка Хашнова 20, 24, 2, 18, Ген. Гембицки 5, 6, 8, 10, Георги Бенковски 9, 15, 17, Асоциация Феномени Асфен, Даскал Никола 11, 16, 13, 18, 24, 22, 20, Марин Поплуканов 12, 15, 29, 10, 16, 27, 41, 17, 14, 25, 37, 19, 39, 31, 35, 6, 23, 33, Хисарска 19, 17, 14, Христо Иванов-Големия 13

На 13.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Младост 322, до Бл 322, Срещу 322

На 13.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Бяло Море 20, 11, 11, 11, Източна Индустриална Зона ул. Филип Тотю, 41, УПИ II, Кв. 7, Осъмска 35, 42, 70, 63, 66, 65, 62, 233, 235, Филип Тотю 3, 5, Хан Кубрат 4, 7

На 13.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Търговска 80, 84, 82, Касета Уо

На 14.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Дзс-М. Музговото Вила Десислава, Вили Музговото 3, Вили Музговото 2, Вили Музговото, Мизия 1, 10, 17, Северна Промишлена Зона, Освобождение 6, 10, 5, 4, 6, 8, 4, 6д, 6, 5, Северна Индустриална Зона ТП2, ул Хан Кубрат, Складове, Гара Север, Хан Кубрат Бетонов Възел, Месокомбинат Ловеч

На 14.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Баховица: Георги Димитров 105

На 14.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец Уо Бл. 202, Освобождение 7, 5, 7, 9, 9, 7, 5, 4, Уо Бул. Освобождение, УПИ III, Кв. 277, 9

Община Луковит  

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Горник: Делницата 096005

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Дерманци: Бузлуджа 5, 2, 3, 1, Васил Левски 115, 111, 113, 120, 131, 126, 135, 123, 132, 124, 130, 122, 129, 137, 136, 128, 127, 121, 139, 134, 119, 125, 117, 138, Вежен 3, 1, Крайбрежна 16, 22, 11, 24, 9, 18, 3, 12, 14, 7, 20, 5, 13, Околовръстна 115, 110, 112, 99, 91, 105, 111, 101, 97, 109, 113, 106, 103, 107, 95, 108, 114, Струмица 9, 16, 14, 13, 18, 7, 10, 12, 5, 11, Съединение 9, 13, 5, 11, 1, 7, 2, 4, 8, Христо Чернопеев 22, 6, 12, 2, 13, 14, 5, 3, 36, 34, 10, 9, 20, 28, 7, 4, 38, 11, 26, 18, 17, 32, 19, 21, 1, 30, 16, 8, 15, Цар Калоян 29, 18, 14, 27, 26, 24, 22, 11, 8, 31, 10, 28, 5, 9, 17, 20, 2, 19, 4, 13, 12, 7, 23, 16, 1, 6, 15, 3, Цар Симеон 45, 40, 49, 20, 18, 34, 47, 36, 43, 44, 37, 38, 30, 32, 41, Шипка 15, 4, 6, 2, 1, 8, 9, 13, 11, 7, 3, Уо ТП 11

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, ТП57

На 09.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Ген. Столетов 11, 9, 20, Иван Вазов 1, 2, 3, Керамична 2, Козлодуй 5, Къчовското, Околовръстна 39, 94, 57, 72, 92, 70, 41, 61, 69, 65, 63, 53, 76, 55, 59, 51, 67, 86, 58, 71, 43, 49, 75, 45, 60, 68, 64, 90, 84, 80, 78, 62, 74, 73, 47, 66, Панайот Волов 5, 12, 8, 6, 3, 2, Райко Даскалов 2, 4, Свети Свети Кирил и Методи 5, 10, 12, 7, 9, 11, 6, 2, 3, 8, Филчов Връх 2, Хаджи Димитър 5, 2, 13, 7, 10, 11, 16, 12, 1, 4, 3, 6, 17, 8, 14, 9, 15, Хан Крум 1, 4, 2, Христо Ботев 50, 46, 45, 57, 47, 56, 61, 41, 60, 67, 37, 66, 44, 54, 58, 48, Цар Борис 1 15, 25, 26, 13, 23, 14, 9, 16, 20, 30, 5, 27, 18, 21, 11, 19, 24, 7, 17

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Луковит: Стопански Двор

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Георги Сава Раковски 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62, Иван Вазов 10, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, Софроний Врачански 22, 24, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Обор

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дерманци: Баба Тонка 6, 4, 8, 10, 2, 1, Бачо Киро 9, 5, 7, 6, 14, 2, 11, 12, 3, 18, 4, 16, 8, 10, Васил Левски 96, 100, 83, 101, 76, 109, 89, 81, 106, 118, 85, 88, 84, 97, 112, 91, 103, 93, 107, 90, 80, 102, 78, 75, 79, 98, 72, 87, 110, 77, 70, 73, 95, 108, 116, 114, 892, 92, 99, 94, 105, 104, Ген. Столетов 16, 18, 9, 14, 12, Георги Бенковски 3, 4, 8, 6, 1, Захари Стоянов 20, 11, 16, 15, 3, 17, 6, 14, 13, 21, 10, 9, 12, 5, 8, Козлодуй 3, 2, 1, Любен Каравелов 20, 19, 21, 30, 32, 11, 34, 28, 15, 13, 24, 23, 22, 17, Опълченска 1, 9, 7, 11, 4, 3, 6, 5, Пейо К. Яворов 4, 2, Тракия 12, 7, 1, 8, 4, 5, 6, 9, 2, 3, 11, Хан Кубрат 5, 14, 3, 2, 1, 12, 6, 4, Христо Ботев 40, 17, 13, 33, 18, Павилион, 36, 34, 16, 19, 31, 29, 30, 25, 35, 26, 15, 24, 23, 42, 32, 27, 21, 20, 28, 22, Цар Калоян 23, 27, 16, 21, Цар Симеон 17, Юрий А. Гагарин 25, 19, 11, 6, 15, 8, 75, 13, 2а, 23, 17, 2, 3, 9, Уо ТП 1

На 12.09.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Луковит: Възраждане 103, 99, 105, 97, 89, 101, 89 Слънчев Бряг, 107, 102, 104, 101 ТП34 - Касета 2, 91, 95, Гето Йошев 14, 12, 10, 8, 16, 6, 4, 20, Данте 18, 22, 8, 2, 6, 20, 2 ТП34 - Касета 1, 10, 14, 12, 16, 4, Коларска 2, 4, 3, 10, 8, 5, 6, 12, Кръгояр 1, 3, 18, 16, 4, 6, 14, 12, 20, 2, 22, 8, 24, 10, Никола Йорданов 7

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Луковит: Козлодуй 8, Предел 27, 44, 25, Христо Михайлов 10, Христо Смирненски 7, 10, 5, 12, 11, 14, 6

Община Тетевен  

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, Уо на ТП3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски 14, ТП 1 Центъра, 18, 20, 4, 3, 10, 12, 8, Васил Левски Центъра Кметството, Витоша 9, 3, 7, 5, Девети Май 11, 21, 2а, Додьо Маринов 8, 4, Йото Влахов 32, Клокотница 10, 12, 8, 2, 5, Ком 1, Матей Петков 23, 22, 13, 14, 20, 25, 15, 24, 17, 16, 22а, 21, 28, махала Байовене къща Асен, Палич 21, 19, 9, къща, 26, 5, 31, 16, 25, 13, 8, 1, 20, 7, 17, 10, Панайот Волов 1, 16, 2, Райко Даскалов 9, 3, 4, Сава Младенов 28, 14, 2, 23, 17, 9, 21, Сергей Румянцев 1, Софийска 10, 1, 2, 4, Стойко Додев 3, 4, Христо Рачев 24, 23, 62, 69, 71, 27, 64, 76, 58, 26, 31, 54, 32, 63, 77, 29, 80, 44, 61, 35, 30, 13, 25, 74, 60, 11, 40, 57, 47, 66, 82, 36, 70, 85, 83, 34, 81, 19, 78, 51, 68, 28, 45, 65, 39, 48, 38, 33, 52, 43, 79, 49, Шипка 50, 6, 2

На 09.09.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 39. 131, Асен и Петър 18 Уо на ТП18, Емил Марков 14, 11, 16, 18, 12, 9, 8, 1, 5, 3, 6, Лальо Пеев 1, 6, Марин Урманов 9, 27, 8, 18, 22, 26, 33, 17, 25, 13, 20, 7, 10, 3, 19, 2, 14, 15, 23, 21, 37, 31, 35, 24, 39, 6, 12, 4, 16, Мария Удренова 3, 6, 12, 17, 16, 2, 14, 4, 1, Михал Казначея 2, 3, 4, Усин Керим 2, 13, 23, 7, 15, 17, 5, 1, 9, 12, 27, 10, 4, 29, 25, 3, 21, 19, 6

На 09.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Боева Могила 18, 8, 1, 12, 14, 16, 10, 2, 5, 4, 20 Уо на ТП37, 6, 3, Вежен 25, 11, 26, 14, 10, 8, 20, 19, 18, 17, 12, 9, 13, 22, 16, 21, 23, 24, 7, Емил Марков 70, 35, Иван Фурнаджиев 10, 18, 1, 8, 12, 7, 3, 1б, 16, 9, 6, 14, 5

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Димитър Благоев 1, 1 Механа, 2, 2а, 3, 2 А, Кардан 4, 7, 3, 2, 12, 5, 6, 10, Крачун Иванов 2, Христо и К. Цакови 8

На 10.09.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Тетевен: 72343. 39. 131, Александър Стамболийски 4, 22, 20, 26, 17, 24, 18, 9, 25, 12, 5, 10, 21, 7, 4, 1, 6, 23, 15, 8, 11, 19, 13, 16, Асен и Петър 18 Уо на ТП18, Атанас Некович 2, 1, Баньо Маринов 91, 98, 86, 102, 113, 92, 95, 107, 97, 110, 90, 94, 88, 84, 109, 111, 1, 108, 106, 93, 96, 89, 103, 100, 99, 104, Безименна Уо на ТП1 Манастирски Дол, Боева Могила 18, 8, 1, 12, 14, 16, 10, 2, 5, 4, 20 Уо на ТП37, 6, 3, Братя Хаджи Иванови 2, 3, 1, 5, 4, Васил Йонков 19, 12, 21, 8, Уо на ТП20, 11, 15, 23, 6, 9, 7, 29, 13, 27, 25, 14, 4, 5, 17, 10, 2, 2 Уо на ТП47, 2, 3, 2 Уо на ТП34, 5, Васил Петров 4, Вежен 25, 11, 26, 14, 10, 8, 20, 19, 18, 17, 12, 9, 13, 22, 16, 21, 23, 24, 7, 2, 6, 5, 4, 1, Върбанчовец 3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12, 6, Вършец 59, Димитър Благоев 14, 2, 42, 34, 40, 23, 46, 44, 30, 31, 54, 56, 36, 43, 38, 27, 32, 33, 26, 37, 24, 29, 28, 52, 50, 39, 25, 14, 10, 18, 4, 6, 5, 20, 12, 19, 13, 9, 7, 15, 2, 8, 22, 24, 17, 21, 11, 16, 1, 1 Механа, 2, 2а, 3, 2 А, Димитър Д. Стойчев 2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7, Емил Марков 70, 35, 14, 11, 16, 18, 12, 9, 8, 1, 5, 3, 6, 22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50, Захари Стоянов 8, 6, Здравец 1, 6, 2, 5, 3, 4, 7, 2 махала Саулска Уо на ТП41, 9 А, 9, Иван Вазов 20, 11, 7, 1, 17, 3, 27, 35, 9, 25, 21 Касета Уо на ТП16, 5, 43, 15, 19, 23, 13, Иван Туйков 41, 37, 45, 43, 39, 35, 49, 50, 52, 47, 40, 54, 56, 48, 44, 46, 42, Иван Фурнаджиев 10, 18, 1, 8, 12, 7, 3, 1б, 16, 9, 6, 14, 5, 20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26, Илия Темелски 37, 28, 24, 20, 18, 22, 29, 33, 31, 35, 6, 16, 21, 27, 1, 3, 7, 4, 5, 8, 17, 14, 29, 9, 15, 10, 25, 2, 13, 23, 11, 12, 16, Кардан 4, 7, 3, 2, 12, 5, 6, 10, 14, 8, 12, Крачун Иванов 2, 6, Лальо Пеев 3, 1, 6, Марин Урманов 11, 9, 27, 8, 18, 22, 26, 33, 17, 25, 13, 20, 7, 10, 3, 19, 2, 14, 15, 23, 21, 37, 31, 35, 24, 39, 6, 12, 4, 16, Мария Удренова 17, 3, 6, 12, 17, 16, 2, 14, 4, 1, махала Равнище къща Михал, 9, 3, Вила, къща Андрей, 1, Михал Казначея 2, 3, 4, Михал Кефалов 2, 3, 1, Михал Койчев 2, 18, 14, 8, 20, 7, 2, 4, 12, 6, 16, 9, 3, 10, 5, 11, 5а, 12, 22, 21, 13, 17, 24, 15, 10 А, 19, Нейо Крачунов 10, 4, 2, 6, 1, 8, 5, 3, Ненка Павлова 6, 5, 4, 1, 2, 3, Павел Койчев 8, 12, 10, 4, 2, 1, 5, 9, 7, 3, 6, Палтен 14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 Уо Та ТП17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6, Прокоп 7, 1, 5, Първи Ноември 29, 27, 31, Симеон Куманов 32, 34, 20, Станьо Койчев 6, 1, 3, 4, 8, Стара Планина 3, 5, 7, 2, 4, 9, 1, Стефан Павлов 3, 11, 4, 2, 13, 12, 17, 31, 27, 23, 8, 29, 9, 16, 19, 14, 15, 10, 21, 1, 5, 33, 7, 25, 6, Стоян Костов 9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a, Тодор Михайлов 2, Тома Василев 4, 7, 2, 3, 6, 2, 1, Трескавец 2, 1, 4, 7, 5, 6, 8, 3, Усин Керим 2, 13, 23, 7, 15, 17, 5, 1, 9, 12, 27, 10, 4, 29, 25, 3, 21, 19, 6, Хаджи Генчо 6, 4, 2, 7 Касета Уо на ТП33, 5, 1, 3, Хиляда Осемстотин и Първа 1, Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5, Христо и К. Цакови 18, 13, 23, 3, 5, 32, 19, 9, 17, 20, 24, 38, 12, 26, 10, 7, 30, 15, 36, 28, 11, 34, 40, 21, 14, 22, 16, 6, 1, 2, 4, 23, 8, Чаира 7, 3, ПИ 72373. 500. 1769, 5, Червен 2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5

На 11.09.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Мария Михайлова 1, 2 Обединение, 5 Кольо Фичето, 2, 2 Кв. Обединение Уо на ТП38, 5

На 11.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Боровец 9, 8, 33, 3, 6, 19, 1, 27, 10, 4, 11, 12, 31, 17, 15a, 2, 25, 13, 29, 23, 14, Воловийте 12, Люляк 1, Пенка Михайлова 2, 17, 26, 1, 12, 4, 16, 2 Уо на ТП8 Пожарната, 11, 23, 14, 35, 5, 20, 29, 21, 13, 25, 18, 7, 3, 30, 37, 31, 9, 24, 34, 28, 15, 22, 8, 6, 19, 27, Равни Камък 20, 18

На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Георги Бенковски 16, 38, 42, 56, 52, 10, 30, 21, 32, 2, 46, 3, 5, 36, 1, 40, 27, 44, 11, 19, 58, 20, 22, 6, 18, 3а, 24, 26, 48, Йото Генков 5, 11, 50

На 13.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит 71, 77, 54, 91, 39, 53, 63, 93, 81, 69, 38, 36, 46 Уо на ТП5, 51, 73, 44, 40, 85, 56, 87, 41, 59, 65, 107, 61, 58, 113, 75, 103, 95, 89, 45, 1, 79, 49, 99, 97, 67, 48, 57, 46, 43, 47, 83, 80, Ключ 12, 8, 32, 25, 21, 2, 26, 17, 9, 13, 18, 20, 24, 14, 19, 7, 16, 15, 11, 6, 5, 22, 23, 4, 28, 3, 34, 10, Конски Дол, махала Драгиновдол къща Иван, къща Лазар, Вила, махала Скрибътна Вила, Топлика 5, 3, 1, Вила, Христо Ботев

Община Троян  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 13-та 5, 7, 9, 3, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Атанас Хасъмски 3, 1, Вилна Зона Вила, Данчо Василешки 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Иван Лалев 1, Иван Павлов 54, 56, 68, Иван Полендаков 5, 15, 4, махала Баба Стана Вила, махала Радоевското 2 Вила, Пенко Йотов 3, Първа 4, 5, 1, 7, 3, Стара Планина 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Трета 2, 30 Вила, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7, Четвърта 8, Вила

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, ТП83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи

На 09.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

Община Угърчин  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Угърчин: Васил Левски 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Ген. Гурко 1, 22, 23, 20, Елин Пелин 17, Климент Охридски 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Комитска 18, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, Тодор Каблешков 28, Топалска 8, 4, 2, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25., 16, 20, 28, 22, 21, 17, Христо Ботев 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Юрий И. Венелин 3, 5, 7, 2

На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски 43, 11, 25, 1, 46, 18, 12, 17, 40, 6, 33, 5, 14, 48, 41, 13, 10, 29, 47, 23, 36, 50, 53, 20, 51, 16, 26, 2, 49, 52, 24, 15, 21, 37, 34, 22, 35, 30, 27, 3, 38, 32, 45, 28, 19, Бачо Киро 4, 17, 2, 13, 3, 5, 20, 16, 18, 12, 1, 6, 22, 8, 10, 14, Васил Левски 1, 41, 33, 39, 23, 44, 13, 12, 51, 16, 19, 7, 9, 35, 53, 49, 10, 21, 27, 37, 26, 55, 18, 28, 47, 31, 5, 15, 29, 17, 45, 43, Веселина Черкезова 2, Георги Бенковски 14, 4, Комитска 3, 4, 8, 6 А, 10, 12, 6, 20, 14, 2, Никола Вапцаров 4, 2, 6, Панайот Волов 7, 3, 9, 5, 1, Пенчо Славейков 7, 12, 18, 20, 13, 14, 5, 10, 16, 6, 11, 4, 8, Пеньо Пенев 1, Площа 34, 17, 7, 5, 14, 15, 9, 10, 3, 2, 12, Стара Планина 3, 1, 7, 5, 9, Стефан Караджа 3, 11, 2, 5, 7, 9, 4, Тодор Каблешков 1, 5, 3, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър 5, 12, 4, 7, 10, 13, 3, 9, 1, 2, Хан Аспарух 10

На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Лесидрен: местност Берча Колиба

На 11.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски 1, 5, Ангел Кънчев 9, 3, 11, 20, 15, 2, 14, 1, 4, 10, 17, 22, 6, 12, 5, 8, Васил Левски Закусвалня, 66, Кирил и Методий 11, 2, 15, 4, 18, 9, 7, 13, 6, Кокиче 3, 1, 8, Лиляна Бърдарова 16, 30, 5, 20, 8, 24, 6, 2, Никола Григоров 5, 8, 17, 2, 12, 10, 14, 15, Свинево 16, Хан Крум 13, УПИ VII-84, Кв. 20, 9, улично Осветление ТП 1, 11, Христо Ботев 1, 3, 2, 4, 6, Цанко Фиденков 41, 27, 12, 49, 19, 14, 5, 43, 10, 6, 9, 4, 15, 51, 7, 3, 16, 31, 45, 18, 29

На 13.09.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Угърчин

Община Ябланица  

На 12.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, Кв. 20, местност Пали Лула 86, 52, 83б, местност Шумнене къща Мариана, къща Сашо, къща Михаил, къща Кирил, къща Васил, къща Веселина, къща Съйко, къща Николай, Вила, къща Цвятко, къща Надежда, къща Дона, къща Стефан, къща Георги, къща Иван, ТП4, къща Димитър, къща Мария, къща Марин, къща Райко, къща Любчо, къща Рени, къща Дончо, къща Лако, къща Христина, къща Лазар, къща Петър, къща Вутьо, къща Иванил, къща Радка, къща Цветан, къща Венцислав, къща Рашко, къща Рашка, къща Никола, къща Йордана, къща Начко, къща Стоян, Шумнене

На 12.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски 26, 27, 12, 72 ТП33, Борьов Дол 3, къща, 2, 1, местност Братевец Вила, местност Девет Дола, местност Ламбовци къща Никола, Вила, къща Цона, къща Мирослава, местност Шумака къща Виолета, къща Найден, къща Хрисо, Работилница За Боза, къща Стойка, къща Нейко, къща Лазар, 3, къща Христина, Вила, къща Иван, къща Димитра, местност Шумнене къща Борис, Вила, къща Пенка, 1, 3, къща Павлина, Пеловска Ливада 4, 32, Ширевец 12, 8

На 13.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Братевец къща Петко, къща Николай, 3, Вила, ТП35, къща Лазар, гараж

На 13.09.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна 18, 36, 16, 13, 14, 22, 9, 1, 20, 12, 5, 7, 10, 11, 11, Георги Бенковски 5, 3, 1, 7, Еделвайс 17, 13, 21, 19, 16, 4, 14, 3, 11, 9, 5, 8, 7, 12, 1, 13, Елов Дол 1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9, Иван Вазов 6, 10, 2, 8, 4, 1, 12, 3, Иван Туйков 12, 3, 8, 10, 1, 2, 6, 4, Къдрева 4, 28, 26, 13, 2, 1, 16, 12, 18, 9, 22, 7, 5, 15, 14, 20, 10, 11, 24, 6, Люляк 2, М. Езерото, махала Водна 20, махала Джебин Трап 5, 3, 7, 10, махала Къдря 2, къща Диляна, къща Валентин, Вила, 3, махала Равнището къща Севдалин, къща Румен, 1, Вила, махала Ръбя 1, Местн. Три Могили 14, 14, 21, 12, 10, 16, къща Асен, къща Къдрьо, къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7, Местн. Широки Трап 7, 8, 6, 9, 11, 4, 5, местност Мастяк Вила, местност Ратлака къща Антон, къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 41, 23, 16, 12, 13, 51, 1, 24, 14, 35, 11, 17, 38, 40, 2, 3, 44, 68, 37, 64, 62, 30, 60, 66, 33, 56, 18, 8, 15, 21, 32, 7, 28, 10, 45, 27, 46, 50, 4, 70, 20, 52, 9, 96, 29, 7а, 58, 31, 47, 47, 49, 45, 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86, 124, 101б, 101, 119, 122, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103, Христо Кърпачев 30, 17, 1, ТП4, 21, 25, 8, 24, 11, 12, 7, 15, 23, 6, 4, 9, 16, 13, 29, 31, 14, 28, 2, Христо Смирненски 14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4, 23, Юрий А. Гагарин 3

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Баланово: XII - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв. 30, Хііі - 329, Кв. 16, къща

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Големо Село: VI, Кв. 10, VI-55, Кв, 28, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3, УПИ - II-444, Кв. 9, Вила

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв. 25, къща

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, Стопански Двор, къща

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Локвата

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Мали Върбовник: УПИ - 1-9, УПИ X-199, Кв. 18, Вила, къща

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ Vі-3, Кв. 1, УПИ XVII-215, Вила, 67, къща

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор къща, 5, Бузлуджа 4, 15, 11, 5, 21, 9, 39, 13, 7, Вихър 4, 1, Вила, 2, 6, Горещица 12, 74, 2, 12а, 4, 52, 22, 4а, 8, 10, 14, 16, 56, Еделвайс 8, 6, 7, 3, 1, 5, 4, Елин Пелин 1, 5, 13, 17, 3, Здравец 2, Иглика 5, Колош 16, 10, 20, 18, 6, 14, 4, 12, 3, 2, Крайречека 16, 10, 24, 2, Люляк 2, 8, 3, Марица 2, 4, местност Асара 3 къща, къща, Миньорска Вила, 7, 3, 8, 2, 6, 4, 5, 25, 29, 13, 11, Мусала 10, 6, 8, 2, 3, 4, Никола Вапцаров 9, 33, 39, Вила, 19, 25, 23, 5, 37, 45, 11, 13, 31, 1, 21, 9, 49, 17, 15, 47, 43, 7, 41, 35, Осогово 2, 4, 3, 1, Пионер 6, 1, 3, 5, Пирин 6, 1, 4, Първи Май 36, 16, 22, 2, 16, 15, 14, 6, 5, 20, 8, 34, 24, 10, 3, 32, 18, 4, 1, Рила 5, 19, 11, 7, Родопи 20, 17, 18, 9, 24, 22, 41, 28, 25, 16, 35, 21, 15, 23, 6, 2, 12, 8, 13, 43, 10, 29, 11, 14, 75, Роза 6, 4, 1, 5, 3, Росица 19, 25, 1, 15, 17, Руен 2, 10, 3, 8, 12, 9, 1, 11, 5, 7, Спартак 7, 1, 2, 3, 4, Станке Димитров 17, 96, 2, 6, 3, 12, 77, 108, 41, 5, 16, 109, 23, 11а, 35, 15, 14, 66, 29, 10, 33, 18, 39, 8, 24, 7, 4, 13, 19, 11, 77, 81, 79, 57, 68, 85, 83, 58, 56, 88, 98, 55б, 54, 62, 86, 76, 96, 49, 52, 66, 70, 100, 80, 64, 90, 51, 84, 72, 78, 60, 94, 74, 75, 61, 106, 73, 63, 89, 48, 104, 91, 53, 71, 92, 59, Стопански Двор Стоп. Сграда, Сълзица 13, 10, 4, 5, 9а, 3, 15, 8, 5а, 2, 9, 16а, Теменуга 5, 4, 1, 9, 7, Тинтява 6, 8, 2, Яворов 12, 17, 19, 4, 21, 13, 9, 6, Ягода 10, 12, 8, 2, 6, 1а, 14, 1, 4, Янтра 5, 4, 25, 1

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5, Местонст Белана

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Палатово: 083002, VIII-120, Кв. 20, къща

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Паничарево: IV, Кв. 1, УПИ-Vі-102, Кв. 16, Осветление, ТП-Селото, къща, Кметство, Скара-Бира, Складове, Плодосушилня, Потреб. Кооп., Дърв. Цех

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Пастух: местност Падина Бунгало

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Циклово

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27, УПИ VII-111, къща, Черква

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, къща

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село: VI, Кв. 10, ПИ 452, Кв. 3, УПИ - II-444, Кв. 9, Вила

Община Бобошево  

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Блажиево: VII-236, Кв. 15, Васил Левски 105, 76, 55, 75, 65, 57, 67, 71, 86, 64, 95, 62, 111, 66, 84, 60, 90, 103, 69, 83, 85, 51, 78, 101, 94, 99, 113, 79, 58, 72, 81, 97, 74, 91, 92, 89, Скз Блажиево, 80, 109, 107, 59, 88, 70, 63, 93, 61, 56, 96, 82, 39, 52, 44, 35, 43, 33, 29, 5, 24, 9, 36, 8, 25, 16, 19, 12, 21, 38, 7, 28, 1, 46, 23, 26, 3, 45, 40, 53, 30, 18, 50, 48, 11, 42, 22, 27, 13, 37, 6, Демокрация Ферма, 28, Свинарник, 14, 42, 78, 25, 2, 5, 3, 75, 84, 10, 28, 20, 33, 43, 76, 29, 45, 39, 31, 11, 26, 67, 69, 7, 27, 24, 80, 73, 41, 46, 42, 14, 16, 22, 17, 5, 9, 44, 86, 40, 82, 38, 30, 71, 13, 18, 37, 3, Залез 2, 4, Изгрев 11, 2, 5, 8, 1, 7, 3, 12, 6, 4, Китка 2, 3, 1, 4, Минзухар 5, 4, 1, 2, Пламък 2, 4, Св. Иван Рилски 80, 82, 102, 47, 66, 37, 91, 68, 75, 64, 62, 65, 63, 77, 4, 73, 54, 86, 40, 70, 42, 72, 57, 78, 59, 88, 53, 94, 76, 96, 79, 84, 93, 98, 36, 18, 29, 22, 7, 16, 83, 26, 79, 81, 2, 40, 28, 3а, 9, 20, 3, 58, 39, 33, 25, 1, 17, 19, 30, 4, 15, 56, 21, 6, 38, 63, 14, 42, 31, 37, 34, Стопански Двор 23, Постройка, Обор, Теменуга 15, 8, 7, 11, 13, 9, 3, 10, 42, 1, 17, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър 2, 1, 11, 3, 6, 7, 4, 9, 5, 13, Христо Ботев 4, 37, 1, 25, 45, 21, 5, 51, 29, 2, 11, 47, 27, 9, 33, 49, 23, 31, 35, 34, 39, 4, 41, 75, 6, 77, 53, 79б, 55, 89, 65, 71, 59, 61, 69, 81, 63, 67, 73, 57, 79, Цар Борис 33, 61, 58, 9, 28, 24, 1, 62, 44, 3, 32, 54, 10, 13, 52, 29, 42, 19, 50, 27, 36, 31, 23, 11, 60, 33, 35, 38, 17, 48, 21, 56, 15, Модулна Автоматична Станция

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Каменик: Вила

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ -  Скрино: 116, X-83 Кв. 3, Вила

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов 5

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Бобошево: 04532. 142. 023 Света Богородица, 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов 22, 1, 3, 5, 6, 8, 6 2, 2, Ал. Шиников 7, 9, 3, 1, Александър Стамболийски 55, 31, 24, 6, 59а, 13, 18, 49, 57, 25, 26, 28, 2, 17, 12, 33, 39, 23, 45, 11, 10, 8а, 32, 37, 21, 16, 27, 29, 35, 7, 39, Алекси Величков 2, 15, 11, 10, 3, 13, 5, 12, 6, 1, 2, 17, 8, 23, 21, 14, 16, 27, 7, Батак 12, 8, 2, 3а, 5, 1, 3, 10, 7, 4, Божур 6, 1, Бор 13, 7, 1, 5, 10, 3, 11, 9, 4, 12, Братя Д. и К. Миладинови 14, 12, 4, 11, 19, 69, 15, 3а, 10, 16, 13, 6, 7, 5, 8, 2, 26, 27, 19, Васил Левски 2, 24, 47, 14, 45, 29, 8, 45, 31, 17, 28, 7, 4, 35, 19, 26, 14, 9, 13, 12, 5, 37, 22, 21, 6, 24, 2, 3, 15, 23, 39, 16, 41, 33, 11, 18, 27, 1, 25, Върба 8, 7, 6, 17, 13, 10, 19, 11, 15, 5, 7, Гагарин 8, 2, 13, 17, 3, 19, 10, 4, 1, 6, 11, 5, Георги Зограф Бобошевски 2, 4, 3, Георги С. Раковски 5, 1, 23, 13, 12, 25, 8, 2, 6, 14, 11, 4, 17, 19, 27, 10, 16, 15, 9, 3, 7, 25, 58, 61, 76, 85, 89, 74, 88, 83, 78, 80, 91, 81, 93, 84, 86, 79, 62, 70, 68, 60, 73, 71, 81, 69, 77, 58, 66, 75, 63, 36, 41, 38, 49, 33, 42, 34, 26, 47, 55, 30, 54, 39, 22, 40, 43, 51, 20, 32, 24, 37, 29, 50, 18, 46, 61, 45, 56, 67, 65, 16, 35, 31, 14, 48, Герена 3, 24, 4а, 11, 9, 18, 14, 4, 16, 13, 20, 12, 8, 10, 1, 22, Д-Р Стефан Волев 1, 2, Детелина 5, 4, 2, 1, 3, Домокрайска 12, 3, 8, 30, 28, 26, 1, 2, 16, 24, 6, 17, Еделвайс 2, 12, 1, 3, 9, 4, 2, 6, 10, 8, 12, Единство 5, 9, 7, 3, 1, 20, 16, Ела 1, 5, 16, 12, 8, Вила, 9, 14, 10, 4, 6, 10, 5, Жп Гара Мелница, Заводска 3, 5, 2, 9, 7, 14, Здравец 14, 12, 16, 7, 11, 10, 3, 4, 2, 8, 18, 15, 23, 5, 19, 13, 9, Зора 6, 8, 11, 7, 4, 2, 5, 9, 1, Иван Кепов 3, 3, 3, 3, 3, 3, 27, 3, 21, 19, 41, 1, 8, 5, 12, 2, 25, 23, 18, 39, 30, 33, 4, 17, 10, 7, 29, 14, 37, 6, 16, 28, 31, 20, 24, 35, 8 Вила, 26, 22, 13, 15, Иван Попмихайлов 5, 12, 9, 6, 3, 8, 10, 14, 11, 2, Иглика 1, 2, Изгрев 26, 20, 8, 7, 3, 16, 18, 5, 9, 13, 12, 10, 7, 6, 1, 4, 1, 5, 2, 7, Кирил и Методий 1, 5, 7, 3, 9, 11, 11, Крайречна 11, 5, 3, 1, 9, Лале 2, 4, 1, 10, 8, 9, 17, 30, 13, 28, 12, 22, 24, 6, 18, 20, 15, 11, 19, Липа 18, 12, 14, 15, 16, 5, 17, 11, 1, 3, 9, 7, 4, 20, 21, Ловна Среща 4, 2, 3, Лоза 1, 2, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци Вила, къща, местност Герена Фургон, Помпа, местност Друма, местност Затона Помпена Станиция 1, Помпена Станция, местност Кощанево Гатер, Дървод. Цех, местност Липовица Почивна Станция, местност Манастира 1, Хижа Яна, Твр-Бобошево, местност Миладин къща, местност Мърдище Вила, Фургон, местност Секелица 3, местност Тупузица Помпа, Момина Сълза 16, 18, 1, 22, 6, 3, 10, 13, 20, 7, 9, 5, 14, 12, 2, 15, Морава 1, 14, 12, 21, 10, 16, 23, 4, 1, Никифор Бибин 16, 3, 4, 10, 2, 6, 1, 19, 13, 17, 9, 11, 8, 7, 14, 12, 15, Никола Вапцаров 11, 4, 7, 9, 2, 8, 5, 1, 3, Николай Поп Величков 4, Околище 9, 1, 3, 5, 7, 13, 15, 11, Опълченска 10, 8, 15, 6, 7, 9, 3а, 4, 13, 3, 2, 15, 1, 5, Отец Паисий 13, 7, 9, 25, 11, 3, 4, Пейо Яворов 4, Пирин 7, 4, 8, 9, 2, 3, 6, 10, 1, Пламък 13, 11, 20, 15, 18, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза 3, 7, 1, 25, 9, 17, 8, 13, 4, 7, 11, Руен 6, 3, 1, 4, 2, Самуил 4, 2, Свети Иван Рилски 67, 43, 63, 29, 40, 25, 55, 69, 33, 38, 28, 20, 11, 61, 39, 57, 37, 52, 71, 46, 36, 23, 51, 48, 59, 26, 27, 53, 50, 18, 31, 101, 88, 63, 64, 98, 87, 54а, 91, 86, 62 1, 81, 77а, 85, 70, 84, 54, 96, 109, 107, 78, 60, 77, 94, 60а, 89, 100, 68, 99, 75, 1, 83, 72, 6, 66, 79, 103, 80, 82, 103 Скз Бобошево, 2, 56, 62, 7, 12, 3, 17, 16, 1, 19, 5, 41, 4, 8, 21, 10, 6, 15, 2, 13, 11, Свети Илия 3, 4, 1, Свобода 2, 1, 5, 9, 11, 7, 3, 4, Силистра 2, 1, 5, Сотир Бранков 9, 6, 10, 5, 11, 8, 7, 1, 2, 3, Софроний Врачански 2, 4, Спартак 12, 6, 18, 10, 8, Помпа, Спортист 1, 3, 2, 4, 12, Стефан Караджа 14, 12, 2, 3, 18, 16, 6, 7, 26, 3, 24, 28, 30, 9, 11, Струма 6, 4, 6, 14, 12, 10, 5, 8, 5, Сълза 14, 12, 8, 9, 19, 16, 10, 11, 20, 15, 21, 1, 3, 5, Теменуга 2, 3, 5, 1, Тиха Струма 9, 2, 11, 6, 8, 3, 4, 10, 1, Тодор Каблешков 6, 1, 10, 4, 8, 2, Топола 14, Фильовица 7, 3, ХV-1040, Кв. 23, Христо Бачев 2, Христо Ботев 5, 4, 2, 7, 32, 2, 37, 48, 19, 8, 27, 29, 18, 38, 26, 10, 30, 12, 13, 15, 36, 5, 14, 4, 11, 1, 34, 6, 22, 9, 31, 25, 44, 41, 21, 24, 20, 3, 17, Цар Борис 9, 7, 3, 1, 5, Череша 1, 5, 2, 7, 8, 9, 3, Явор 2, 3, ПИ 003003, местност Околище

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Висока Могила: Мильов Рид, Мильов Рид

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Дупница: местност Мело Вила

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Рила: ПИ 000350

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза 13, местност Слатинско Ханче Автоморга, Бил Борд, Магазин, пътното, Цар Борис 34

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Смочево: 019027, 048014, Асен Илиев 2, 1, Бежбунар 4, 10, 22, 11, 8, 6, 1, 20, 1а, 5, 12, 15, 2, 16, Бор 1, 3, Бреза 4, 2, Васил Левски 22, 11, 16, 14, 6, 13, 1, 9, 12, 4, 10, 7, 5, 20, 8, Върба 3, 5, 4, Здравец 18, 5, 7, 1, 16, 13, 8, 17, Иван Китанов 25, 33, 47, 26, 41, 31, 43, 18, 22, 35, 16, 45, 27, 14, 49, 24, 20, 29, 8, 39, 12, 23, 13, 9, 1, 11, 15, 2, 5, 3, 7, Иглика 5, 3, Извън Рекулация Вила, Инженер Сотиров 18, 14, 25, 12, 2, 3, 1, 9, 10, 6, 5, 26, 51, 35, 29, 62, 90, 107, 49, 22, 60, 83, 36, 42, 81, 37, 57, 48, 110, 50, 30, 101, 63, 91, 70, 69, 77, 76, 86, 95, 105, 39, 79, 66, 65, 59, 99, 47, 103, 34, 89, 52, 78, 88, 109, 92, 31, 58, 80, 1, 100, Павилион, 94, 24, 68, 32, 53, 93, 141, 85, 67, 61, 71, 3, 74, 43, 56, 28, 54, 75, 72, 111, 84, Хранителни Стоки, 17, 46, 38, Дървообработване, 132, 137, 123, 20, 106, 102, 125, 114, 104, 141, 139, 119, 124, 143, 115, 112, 110, 113, 122, 98, 149, 116, 118, 121, 128, 120, 117, Кокиче 6, 5, Липа 1, 3, 5, Мали Полич 1, 3, 5, 2, махала Миндела Винарска Изба, Милатково 6, 14, 3, 12, 15, 19 Вила, 2, 8, 9, 7, 23, 21, 17, 4, 13, 11, 25, 1, 15, Момина Сълза 3, Никола Дамянов 8, 1, 4, 17, 6, 7, 19, 2, Отец Паисий 3, 1, 9, 7, 21, 4, 12, 6, 19, 5, 17, 13, 2, 10, 8, 14, 5, Рила Планина 37, 12, 11, 15, 7, 10, 21, 20, 1, 4, 3, 17, 23, 16, 13, 26, 35, 2, 27, 31, 19, 14, 28, 5, 32, Свети Иван Рилски 9, 11, 15, 13, 20, 1, 17, 10, 34, 30, 16, 7, 19, 22, 18, 3, 8, Селище 10, 7, 5, 1, 16, 3, Симеон Заров 16, 21, 27, 41, 29, 33, 23, 7, 1, 3, 17, 31, 37, 9, 6, 2, 19, 4, 43, 39, 18, 15, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев 1, 16, 6, 12, 24, 3, 18, 17, 10, 13, 20, 14, 7, 19, 11, 28, 21, 26, 4, 22, 9, 15, 5, Местонст Милатково

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Сопово

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доброво: 046015, III-224, Кв. 11, Vі-293, Кв. 20

Община Дупница  

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: махала Въртен Камък 20, къща, Вила

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І, къща, 244

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв. 6, ХIII-483, Кв. 50, Скз Бураново

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, 207635051294, VIII-419, Кв. 35, Асен Орански 8, 15 А, 11, 9 А, 1, 10, 15, 2, 5, 9, 3, 4, 17, 6, 16, 7, 14, 13, 2, 17 А, 14а, 14 Б, 12, 1, Бор 1, 3, Васил Демиревски 4, 8, 14а, 5, 11, 3, 1, 10, 6, 12, 9, 16, 7, 2, Васил Левски 3, 5, 2, 7, 1, 9, 4, 3, Вилна Зона Вила, Георги Димитров 33, 6, 19, 49, 35, 41, 49, 8, 37, 47, 33, 45, 2, 43, 59, 51, 53, 29, 11, 19, 27, 35, 1, 21, 9, 23, 31, 5, 3, 17, 25, 7, 13, 15, 33, Георги Трайков 5, 4, 6, 3, 2, 1, Димитър Симонски 4, 8, 6, 12, 13, 7, 14, 5, 2, 3, 22, 9, 16, 11, Дупнишка Комуна 44, 11, 21, 15, 31, 23, 25, 29, 30, 34, 33, 27, 17, 32, 24 А, 26, 35, 13, 28, 36, 24а, 22, 19, 38, 40, 42, 24, 24, 2, 5, 7, 12, 3, 10а, 1, 6, 8, 17, 4, 14, 1а, 10, 9, 12 А, Еделвайс 12, 4, 8, 10, 3, 7, 1, 6, Здравец 1, 9, 3, 7, 5, Иглика 6, 10, 12, 2, 11, 4, Калдръмо Бензиностанция, Кирил и Методи 14, 10, 2, 16, 12, 8, 6, Кокиче 5, 3, 11, 1, 7, 9, 12, 8, 10, Коста Петров 122, 91, 52, 85, 70, 82, 106, 113, 19, 102, 69, 60, 79, 94, 66, 54, 67, 119, 118, 84, 96, 64, 81, 75, 77, 73, 80, 46, 114, 63, 74, 109, 59, 86, 62, 78, 120, 71 А, 100, 50, 98, 89, 3, 88, 76б, 119а, 122, 107, 104, 112, 93, 116, 105, 92, 99, 44, 83, 61, 28, 72, 110, 87, 71, 103, 65, 108, 48, 68, 58, 59 А, 23, 36, 49, 40, 45, 31, 21, 27, 26, 95, 41, 66, 19, 39, 35, 24, 53 А, 43, 33, 51, 38, 20, 30, 42, 34, 57, 47, 12, 19, 8, 18, 6, 15, 95, 14, 22, 7, 11, 4, 2, 30, 16, 17, 13, 10, 9, 20, 3, 1, 18б, 5, Любен Шилегарски 2, 10, 5, 3, 16, 4, 1, 12, Люляк 3, 4, 5, 1, 2, Мара Петлякова 11, 5, 2, 9, 8, 3, 7, 1, местност Бела Вода Помпа, Бунгало, Вила, Преместваемо Соръжение, местност Голямата Порта, местност Еминица Ресторант, Каравана, местност Китева Ливада Вила, местност Кръсто Автоморга, местност Мали Бельов Дол къща, 3, къща, местност Площа къща, местност Пульова Воденица 1 къща, къща, местност Силимандере Километър 336, Никола Чуковски 25, 9, 3, 4, 28, 29, 7, 1, 23, 17, 27, 11, 5, 15, Партизанска 3, 11, 7, 5, 1, 8, 6, 15, 9, 2, 13, Рила 32, 28, 33, 34, 40а, 27, 19, 29, 24, 30, 18, 12, 40, 23, 44, 31, 22, 42, 46, 38, 25, 21, 17, 21, 2, 4, 14 А, 16, 13, 14, 10, 9, 11, 7, 6, 3, 8, 15, 12, Ропотамо 8, 4, 5, 12, 3, 10, 2, 13, Самуил 20, 8, 6, 12, 18, 10, 4, 2, Скакавица 6, 5, 3, 4, Стопански Двор Автоработилница, Обект, Теменуга 7, 25, 24, 15, 13, 5, 21, 3, 9, 27, 17, 11, 23, 19, УПИ II-24, Христо Ботев 13, 5, 3, 9, 1, 15, 7, 11, Цар Крум 5, 9, 3, 17, 1, 3 Б, Юри Гагарин 8, 13, 5, 9, 6, 10, 3, 11, 1, 7, 4, 2, 12, Явор 11, 10, 14, 9, 19, 5, 18, 12, 16, 8, 6, 4, 17, 15, 2а, 1, 13, 2, 7, 3, Хидзар

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска, 20

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789. 126. 41, 68789. 173. 5, 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, №1624, Алеко 1, Ана Малашевска 9, 14, 29, 30, 6, 26, 19, 28, 7 7, 5, 13, 3, 4, 21, 18, 7, 27, 10, 20, 13, 17, 1, 16, 15, 2, 11, 8, 25, 22, 1, 18а, 1, Ана Малашевска 22, Аракчийски Мост 13, 14, 4, 12, 5, 6, 1, 10, 5, 21, 76, 30, 19, 49, 60, 8б, 36, 62, 64, 15, 3б, 69, 4б, 42, 33, 58, 50, 65, 74, 56, 67, 44, 37, 28, 2б, 39, 44а, 31, 48, 34, 53, 35а, 2а, 55, 27а, 59а, 2, 63а, 54, 63, 60а, 78, 34а, 35б, 67а, 45, 38, 1а, 27, 57, 46, 68, 18, 22, 17, 75, 61, 41, 13, 23, 51, 6, 40, 32, 25, 12а, 44, 70, 26, 52, 5б, 22, 72, 29, 35, 82, 24, 43, 47, 29в, 21, 25а, 20, 66, 6, 1, 1, 7, 5, 2, 3, 4, 86, 5, 3, Балановска пътека 1б, 15, Ботьо Петков къща, Васил Левски 15, 21, 19, 17, 23, Вила Майка, 43, 38, 167, 73, 35, 77, 54, Вила, 34, 48, 59, 101, 50, 58, 52, 71, 75, 2, 36, 79, 33, 85, 67, 83, 57, 36а, 3, 69, 37, 41а, 39, 63, 36 А, 45, 81, 61, 41, Венелин 148, 150, Втори Януари 20, 31, 18 18, 25, 20 20, 67 до Транспортна Болница, 18, 29, 20, 2, Иглика 3, 5, 3 А, 1, Индустриална 1, 3, Климент Охридски 6, 4, 10, 8, 2, 2а, Комитска 28, 8, 12, 32, 4, 20, 1, 26, 9, 31б, 7, 10, 3, 20а, 5, 14, 29, 17, 33, 24, 31, 12, 30, 22, 18, 6, Крайречна 13, 11, 4, 1, 9, 5, 15, 7, Лилия 4, 3, 2, 1, Люляк 3, 15, М. Гурдево, Малина 3, 13а, 7, 9, 11, 13, 6, 7, 17, 15, 5, 8, местност Балановски Рид Вила, местност Бунищерица Сметище, Помпа, Дърводелски Цех, Агрокоплекс, местност Гурдево Вила, местност Злево Вила, местност Караболюка къща, Вила, Вила, Стопанска Постройка, Вила, местност Пульова Воденица Вила, местност Разсадника къща, къща, местност Сух Андък Вила, 1, Помпа, къща, Вила, 17, 343, Миньор 1, 5, 3, 2, Никола Малашевски 20, 25, 52, 9, 21, 50, 19, 17, 27, 45, 7, 20, 9, 3, 20, 5, 9, 44, 36, 5, 34, 35, 19, Отец Паисий 19, 21, 22, 3, 20, 13 1, 13 2, 13, 24, 18, 9, 14 13, 13, 2, 15, 13 А, 7, Отец Полихроний къща, Патрики Сандев 8, 2, 97, 9, 13, 4, 3, 11, 6, 10, 10, 15, 19, 5, 1, 12а, 17, 12, Пейо К. Яворов 5, 1 1, 2, 2 2, 3, 4, 1, 6 6, 5 5, 6, 4 4, 3, 6, 3 3, 5, 1, 2, 8, 8, 7 7, 8 8, 7, 7, Пирин 5, 3, 3 3, 1, 7, 9, Прогона 20, 1, Черква, Вилна Зона, 32а, Прогона Вила, 20, пътен Възел Дупница Юг Км. 327+464, Разметаница 5, 36, 5, 38, 7, 1, 4, 16, 2, 30, УПИ ІV, Кв. 143, 24, 26, 28, 1 В, 34, 12, 11, 8, 5, 20, 1, 6, 18, 32, 10, 2, 3, Разметаница 40, Свети Иван Рилски 318 Изход Благоевград, 317 Изход Благоевград, 331, 56, 62, 64 Воеонен Блок, 8 Военен Блок, 64 Военен Блок, 64 Военнен Болк, 64, 7, 1, 291а, 307, 279, 199, 197, 205, 273, 259, 255, 207, 313, 213, 311, 223, 269, 203, 303, 257, 227, 299, 191, 267, 241, 104, 217, 102, 249, 213, 293, 318, 295, 193, 239, 201, 215, 263, 265, 221, 301, 271, 291, 235, 219, 245, 297, 195, 211, 277, 243, 251, 237, 283, 305, 287, 309, 247, 281, 289, 253, 312, Свети Иван Рилски 327, 347, 346, 341, 355, 314, 349, 343, 319, 350, 357, 345, 315, 328, 329, 325, 305, 333, 323, 339, 334, 335, 331, 195, 321, 306, 330, 381, 380, 383, 386, 371, Свобода 1, Скакавица 6, 7, 26, 29, 28, 4, 25, 23, 22, 9, 30, 11, 16, 27а, 29, 7а, 24, 34, 34а, 27, 19, 15, 21, 2, 5, 36, 28, 18а, 7, 40, 5, 32, 14, 13, 17, 18, 31, 8, 1, 22г, 38, 12, Стефан Караджа 1, 8, 18, 12б, 24, 7, 12, 20, 4, 11, 9, 14, 5, 6, 12а, 1а, 3, 16, 10, 5а, 24, 22, 30, 34, 32, 36, Страхил Войвода 5, 54, 51, Тишина 1 1, 1 Тих Труд, 2, 1, 15 2, Тих Труд, 1 2, 1, 1, 3, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд 7, 2, 1, 10, 8, 3, 9-Д, 5, 9, 4, 17, 11, 15, Тютюнева Долина 24, 22, 7, 7 7, 1, 24 24, 24, Хаджи Димитър 10, 20, 13, 18, 16, 8, 12, 8а, 14, 11, Хан Кубрат 10, 23, 11, 3, 5, 4, 17, 6-А, 8а, 25, 19, 15, 7, 8, 6, 1, 21, 2, 13, Цар Иван Асен II 10, Чаталджа 2, Яворов 16, 12, 19, 28, 7, 21, 17, 6, 26, 13, 10, 3, 18, 4, 11, 24, 22, 1, 8, 14, 9, 5, 15, 20, 4, Вила, местност Малък Кубасин, Вила, Вила, Автоработилница

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крайни Дол: III-33, 43, Кв. 5, УПИ - VII-86, ХIх-51

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крумово, Общ. Кочериново: 000477

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски 10, 18, 8, 4, 12, 5, 16, 3, 2, Бузлуджа 12, къща, 2, 9, 12, 10, 1, 7, 14, 4, 6, 11, Варшава 2, 4, 30, 8, 6, Васил Демиревски 9, 13, 10, 11, 16, 18, 7, 14, 6, 8, 1, 2, Васил Левски 2, 7, 4, 13, 5, 6, 11, Васко Манолов 8, 7, 5, 6, 9, 4, 1, 2, 1, Вела Пеева 8, 6, 2, 1, Волга 3, 3, 10, 4, 16, 7, 1, 12, 14, 2, 6, 3, Гео Милев 6, 1, 4, 3, Георги Раковски 6, 4, Главен път 79, Димитър Благоев 7, 13, 11, 1, 2, 3, Дунав 1, Жданов 4, Бунгало, 9, 2, 7, 1, Ивайло 5, 2, 4, 1, 7, Калин 3, Калоян 42, 10, 2, 26, 32, 19, 20, 15, 8, 16, 28, 5, 17, 4, 11, 21, 13, 22, 30, 29, 27, 25, 30, 37, 38, 5, 36, 40, 41, 39, 43, 33, Клокотница 18, 6, 10, 3, 14, 8, 7, 12, 5, 9, 1, 16, Кокиче 17, 19, 23, 20, 9, 18, 10, 15, Вила, 5, Крум Шушков 2, 1, 5, 3, 7, Люлин 1, Македония 5, 7, 2, 3, Мара Малеева 22, 19, 2, 10, 18, 14, 20, 5, 16, 1, Марек 58, 1, 3, 4, Павилион, 20, 50, 2, 44, 9, 46, Бензиностанция, 24, 10, 5, 48, 32, 38, 12, 42, 26, 28, 18, 30, 7, 14, 40, 16, Москва 6, 2, 4, 1, 8, 4, Мусала 13, 20, 2, 6, 14, 8, 10, 7, 11, 3, 9, 16, 2, Никола Вапцаров 5, 4, 2, 12, 6, 14, Осогово 3, 1, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска къща, 7, 5, 12, къща, 2, 4, 11, 5, 10, 13, 6., 9, 3, 23, 6 Жилище, 8, Поп Андрей 1, 2, Прага 1, Рила 2, 4, Септемврийска Слава 4, 32, 43, 46, 28, 7, 27, 14, Бунгало, 22, 1, 30, 21, 25, 42, 23, 47, 13, Вила, 41, 34, 44, 17, 29, 24, 9, 19, 36, 2, 22, 20, 4, 14, 16, Стопански Двор Цех За Брикети, Цех За Екобрикети, Струма 8, 3, 5, 2, 12, 7, 4, Тинтява 3, Бунгало, 5, Толбухин 2, 1, Хавана 1, Хаджи Димитър 6, 4, Христаки Павлович 2, Христо Ботев 40, 78, 039, 58, 33, 56, 34, 36, 54, 80, 30, 70, 44, 35, 82, 74, 46, 66, 48, 38, 60, 28, 72, 37, 41, 26, 30, 12, 1, 6, 23, 30, 13, 19, 9, 33, 17, 1, 8, 21, 29, 35, 12, 25, 5, 2, 31, 4, 14, 27, 3, 12, 26, 24, 10, Шейново 4, 2, 4, 6, 5, 1, Шипка 6, 12, 14, 11, 4, 9, 2, 10, 8, 5, 7, 1, 3, Юри Гагарин 16, 16, 2, 20, 1, 11, 5, 9, 7, 13, 23, 14, 12, 19, 17, 10, Яне Сандански 19, 8, 11, 17, 5, 21, 9, 2

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперево

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски 10, 19, 13, 14, 16, 21, 15, 18, 12, 17, 15, 14, 16, 19, 13, 17, 12, 18, 21, 2, 3, 4, 12, 10, 7, 9, 11, 1, 8, Божур 10, 16, 50, 85, 42, 38, 47, 30, 17, 48, 53, 51, 46, 56, . 36, 44, 55, 4, 42а, 6, 10, 8, 25, 27, 29, 12, 23, 20, 10, 28, 33, 41, 26, 18, 16, 43, 37, 24, 5, 39, 31, 6, 29, 23, 12, 27, 25, 8, 10, 8, 10, 9, 19, 1, 13, 5, 11, 15, 3, 6, 21, 2, Бор 3, 1, 6, 1, 3, Бузлуджа 1, Валивос 1, 3, 6, 5, 7, 9, 1, 3, 5, 9, 6, 7, Вихрен 18, 8, 6, 16, Демокрация 2, 4, 2, 4, Детелина 1, 3, Дупница 32, 30, 8, 4, 6, 12, 18а, 14, 24, 26, 28, 30, 16, 22, 18, 8, 4, 6, Здравец 10, 7, 3, 5, 2, 4, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 10, 6, Иван Вазов 13, 6, 11, 2, 4, 9, 3, 1, Иглика 8, 4, 3, 2, 2, Изгрев 12, 5, 7, 6, 8, 3, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 4, 4, 3, 2, 1, 8, 5, 6, 10, 7, 11, Кокиче 1, 2, Лоза 3, 21, 3, 21, 15, 1, 13, 11, 6, 9, 4, 3, 7, 17, 14, 8, 19, 10, местност Герена къща, къща, местност Слатинско Ханче Ханче, Минерални Води 4, 14, 8, 10, 2, 12, 8, 12, 14, 2, 10, 4, 16, 28, 1, 20, 30, 21, 24, 22, Минзухар 6, 5, 8, 3, 1, Момина Сълза 4, 2, 4, 1, 5, 7, 3, 2, Морава 15, 11, 9, 6, 12, 17, 18, 23, 4, 20а, 13, 5, 22, 10, Никола Вапцаров 19, 20, 17, 15, 18, 24, 22, 18, 16, 14, 13, 9, 11, 22, 2, 4, 9, 10, 7, 1, 3, 8, Отец Паисий 11, 5, 9, 7, 2, 13, 3, ПИ 053012, Пирин 2, 3, 1, Рила 18, 20, 13, 8, 9, 3, 29, 6, 5, 12, 7, 1, 2а, 25, 23, 27, 10, 15, 2, 9, Роза 2, 3, 5, 5, Руен 1, 4, 3, 2, 1, Стопански Двор Ел. Двигатели, Студен Кладенец 42, 33, 25, 3, 25, 22, 41, 33, 31, 21, 19, 17, 15, 29, 27, 3, Съгласие 3, 5, 11, 1, 2, Сълза 10, 14, 1, 4, 7, 8, 16, 14, 11, 12, 7, 5, 9, УПИ XII-406, Христо Смирненски 6, 11, 3, 2, 15, 7, 5, 4, 9, 10, 8, 19, 13, 25, 27, 21, 23, 14, 10, 16, 12, Цар Борис 4, 2, 1, 3, 34, 20, 9, 26, 42, 10, 53, 17, 27, 19, 51, 63, 37, 54, 56, 40, 31, 50, 32, 29, 61, 36, 65, 10а, 16, 57, 11, 21, 14, 52, 24, 38, 47, 30, 8, 22, 33, 13, 25, 12, 44, 55, 46, 23, 18, 8, 4

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Усойка: Бор 3, 15, 12, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1, 14, Васил Левски 2, 4, 5, 19, 10, 7, 6, 3, 8, 1, 3, Гагарин 1, 3, Е79 Павилион 3 и 4, Жп, Каравана, Кафе-Аператив, Павилион, Магазин, Жп Прелез, Снек Бар, Ресторант, Иван Вазов 21, 46, 2, 30, 6, 14, 19, 40, 17, 22, 9, 1, 12, 32, 8, 44, 28, 7, 33, 3, 43, 5, 39, 13, 4, 45, 23, 18, 16, 41, 25, 11, 20, 34, 15, 31, 24, 35, 38, 117, Кокиче 2, 1, 13, 11, 3, 5, 7, 9, Любен Каравелов 2, 3, 4, 5, 6, 1, 8, 17, Люляк 4, Малина 12, 2, 1, 6, 3, 4, 10, 8, Мерковица, местност Будаковица Вилно Селище, местност Орловица Помпа, Пирин 9, 3, 11, 5, 7, 2, Подем 6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1, Рила 47, 2, 83, 9, 125, 95, 38, 35, 37, 10, 61, 67, 22, 73, 19, 105, 53, 17, 51, 101, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 91, 62, 55, 99, 59, 25, 127, 41, 31, 49, 93, 81, 20, 29, 71, 18, 63, 4, 77, 36, 23, 26, 43, 57, 103, 7, 117, 11, 6, 79, 65, 111, 34, 45, 40, 16, 14, 115, 85, Св. Иван Рилски 6, 11, 1, 13, 3, 7, Свобода 1, 9, 7, 5, 2, 3, Стефан Караджа 9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25, Стопански Двор Отливки Цимент, Тополите 3, 12, 5, 13, 2, 9, 1, 10, 7, 8, 6, 14, 4, Трети Март 15, 11, 7, 3, 13, Хан Аспарух 23, 10, 2, 9, 7, 21, 3, 5, 1, 19, 11, 13, 17, 15, 25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29, Христо Ботев 1, 20, 17, 6, 5, 13, 7, 8, 29, 9, 15, 12, 19, 16, 18, 3, 14, 4, 11, 2, 10, Фургон, Цветковица 7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12, Череша 2, 5, 1, Яворов 7, 9, 3, 5, 1, 8, 6, 4

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Фролош: 2, къща

На 09.09.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2019 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цървище: махала Ореевица Вила, Магазин, къща, Цървище Вила, улично, къща, къща

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Пиперево: 56349. 4. 4, 56349. 6. 37, Дупнишка Комуна 56, 63, 60, 48, 15, 64, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 10.09.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Дупница: 68789. 16. 114, 68789. 20. 1484, Кв. 206, 68789. 20. 465, XXXIV-6620, Кв. 130а, Академик Петър Динеков 4, 1, 2, 9, 11, 3, 6, 7, 4, 12, 8, 13, 15, 17, 10, Алеко 1, 4, 3, 2, 5, Антон Страшимиров 6, 2, 4, 3, Асен Златаров 2, 3, 1, Баба Ната 4, 6, 7, 2, 5, 1, 3, Бистрица 1 4, 2, 2 2, 10 10, 4, 1, 8, 9, 2, 9, 10, 1 1, 10, 4, 8, 2, 4, 46 46, 4 4, 3, 1, 1, 9 9, 3 3, 3, 1, 4 4, Булаир 21, 37, 27, 31, 30, 33, 32, 8, 29, 34, 35, 38, 36, 26, 28, 40, 62, 45, 41, 43, 42, 39, Велико Търново 1, 2, 1, 17, 8, 15, 15, 11, 6, 2, Венелин 16, 103, 77 Б, 93, 106, 89, 101, 100, 83, 69а, 0, 98, 81, 99, 92, 90, 104, 105, 79, 90 Чайка, 85, 77б, 114, 102, 95, 107, 90, 96, 112, 87, 91, 97, 77, 1, 110, 116, 77б, 90 90, 108, 64, 72, 57, 58, 51, 70, 66, 62, 78, 55, 35, 51, 82, 31, 69, 37, 84, 50, 67, 33, 53, 43, 1, 61, 68, 70, 49, 86, 65, 63а, 46, 88, 45, 80, 76, 29, 42, 44, 57, 75, 63, 71, 48, 74, 73, 41, 39, 59, 47, 66, 60, 34, 30, 26, 17, 23, 12, 22, 29, 27, 14, 19, 34а, 13, Тото Пункт, 25, 24, 20, 15, 18, 21, 36, 32, 23 1, 58, 52, 38, 40, Генерал Владимир Вазов 4, 6, 3, 5, 16, 13, 18, 9, 14, 11, 8, 5, 10, 12, Гео Милев 7, 2, 16, 1, 3, 14, 5, 4, 10, 6, 12, 9, 18, 17а, 11, 8, Георги Икономов 16, 19, 14, 10, 12, Даскал Христо Тодоров 3, 4, 1а, 6, 5, 1, 1 А, 2, 7, 8, Двадесет и Втори Март 2, 1, 9, 3, 6, 4, 5, 7, 10, 8, Драган Овчаров 11, 12, 10, 14, 7, 6, 8, 15, 9, 13, Дупница 7, 6, 6 6, 5, 4 5, 6, 7 7, 5, 7, 5 5, 1, 2, 3 3, 1 Пп1, 3 3а, 1, 1 1, Пп2, 2, 1, 2 Пп2, 2, 3а, 3, 8 8, 4, 8а, 8 8а, 8а 8а, 8, 4, 4 4, 8, 8а, Евтим Трайчев 78, 68, 64, 60, 86, 82, 88, 69, 71, 67, 63, 76, 70, 84, 90, 73, 65, 77, 75, 72, 62, 80, 74, 96, 58, Екзарх Йосиф 2, 6, 14, 8, 12, 10, 4, 20, 18, 16, 1, 22, 24, 3, 3, Елин Пелин 10, 14, 4, 8, 2, 18, 12, 16, 3, 6, Игумен Йосиф 4, 3, 10, 1, 9, 5, 12, 6, 2, 8, 11, 7, Илинден 17, 21, 9, 1, 19, 13, 11, 5, 7, 8, 3, 23, Йордан Йовков 17, 4, 16, 2, 20, 15, 8, 5, 9, 7, 18, 21, 14, 13, 10, 1, 6, 19, 11, 22, 12, 3, Калоян 1, Кирил и Методий 36, Княз Ал. Батенберг 41, 43, 80, 107, 103, 109, 105, 49, 38, 59, 44, 45, 47, 61, 46, 54, 56, 63, 42, 40, 53, 51, 42, 48, 34, 36, 55, 58, 70, 64, 68, 85, 99, 62, 69, 87, 73, 93, 97, 91, 78, 67, 77, 95, 73 А, 101, 71, 65, 83, 76, 72, 66, 60, 79, 81, 75, 74, 89, 11, 9, 13, 5, 23, 1, 8, 19, 7 А, 4, 15, 10, 14, 21, 17, 7, 12, 3, 16, Мальовица 2, 6, 14, 3, 1, 5, 10, 8, 4, 12, Милин Камък 9, 11, 3, 7, 6, 2, 4, Мир 6, 12, 5, 14, 3, 8, 10, 7, 1, Оструган 7, 4, 11, 12, 9, 5, 8, 10, 6, 3, Пазарна 1, 1 Павилиан 00, 1, 6, 24, 4, Патриарх Евтимий 1, Първи Май 1, 2, 4, 1, 10, 12, 8, 6, Родопи 27а, 15, 9, 13, 17, 11, 55, 51, 78, 64, 93, 75, 49, 59, 91, 70, 49а, 85, 57, 53, 83, 66, 47, 87, 79, 89, 4, 1, 8а, 10а, 7, Хран. Стоки, 1, 6, 3, 5, 8, 7, 16, 14, 12, 10, Свети Георги 17, 15, 13а, 13, 22, 25, 45, 28, 27, 27 А, 6, 23, 59, 8, 12, 33, 53, 63а, 26, 37 37, 57, 63, 41 Вели Лак, 18, 55, 41, 14, 10, 32, 35, 49, 51, 16, 61, 4, 43, 24, 7, 47, 31, 20, 37, 30, 4, 2, 19, Свети Иван Рилски 57, 49, 35, Свобода 1, Седма Рилска Дивизия 25, 8, 17, 14, 7, 9, 3, 16, 5, 10, 18, 2, 23, 1, 4, 19, 15, 20, 27, 12, 11, 21, 6, 13, Скопие 1, 8, Стара Планина 2 А, 2, 4, 3, 1, 5, 6, Трети Гвардейски Полк 14, 10, 14, 12, 37, 35, 31, 12, 33, 27, 29, 25, 113, 111, 94, 97, 84, 99, 93, 107, 101, 80, 92, 88, 86, 105, 103, 90, 96, 91, 109, 95, 82, 62, 54, 81, 72, 79, 71, 81, 66, 75, 76, 69, 54, 69, 56, 58, 64, 60, 83, 74, 85, 73, 58, 68, 52, 70, 89, 77, 89, 76, 44, 46, 38, 76 А, 46, 45, 36, 18, 67, 47, 32, 61а, 41, 47, 30, 39, 42, 40, 55, 63, 34, 51, 57, 49, 32, 65, 40а, 53, 38, 59, 61, 43, ХIV, Кв. 201, Христо Ботев 3, Христо Смирненски 8, 13, 2, 5, 1, 11, 15, 3, 7, 10, 6, 9, 4, Цар Симеон Велики 27, 20, 22, Черни Връх 7, 1, 5, 3, 2

На 11.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Аракчийски Мост, Възход 2, 1, 2 2, 2, 1 1, 1, Отец Паисий 44, Свети Иван Рилски 3, Тютюнева Долина 1 Щастие, 5 Локомотив, 3, Щастие, 1, 3, Локомотив, 5, 5, 1, 1 Блок Щастие, 3

На 11.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, Гергана 5, Горица 1, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, Каменния път, Кирил и Методий 27, Мест. Фандъклъка, Партизанска Вила, ПИ 04220. 11. 35, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал. Дограма, Сграда

На 11.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 9. 2, 04220. 9. 3, Ачкагач, Георги Димитров 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Иван Вазов 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 3, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, местност Прокопо Вила, Партизанска 6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, Пионерска 2, Първи Май 6

На 11.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 04220. 9. 147

На 12.09.2019 г. /09:15 - 12:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Георги Димитров 2, 5, Горица 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат. Кабинет, Казани, 3, 1, Иван Вазов 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, Иглика 3, Кв. 50, Кирил и Методий 19, Кольо Фичето 1, 2, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 31, 1, Осми Март 10, Пионерска 7, 11, 5, 4, 3, 9, Първи Май 13, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, Христо Ботев 4

На 12.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 39339. 502. 177

На 12.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов

На 12.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Червен Брег: Баба Парашкева 36а, 36, 34, Васил Коларов 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, Верила 1, 3, 7, 5, Георги Димитров 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, Гурко 10, 1, 9, 12, Димитър Благоев 54, 58, 56, 60, местност Могилите Авторабот., местност Рибарници Вила, Хале, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Пионерска 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14

На 12.09.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  С. Крайници: Фец Дюшкевица

На 12.09.2019 г. /12:45 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, Лоза 4, 2, 8, 6, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Първи Май 12

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Гюргево: 2

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Дупница: 68789. 165. 22 Местн. Динките, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман къща, Дренски Рид Вила, извън регулация, Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, местност Дренски Рид Вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница гараж, Самоковско Шосе Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 30, 2, 2, 20, 4, 14, 21, Самораново Пром. Зона Бет. Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, LXX-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 Кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод. Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св. Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ V-3092, Кв. 114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски ТП, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ IX-1914, Кв. 33, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот., местност Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1

На 12.09.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53

На 13.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева 16, 5, 21, 9, Здравец 5, Зелен път 12, 6, 8, 18, 4, 10, 14, 16, Комсомолска 10, 13, 11, 6, 8, Ленин 26, 34, 35, 27, 33, 37, 31, 28, 24, 41, 30, 32, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Малчика 6, 4, 7, 5, 10, 8, махала Доларска, Осми Март 4, 13, 8, 23, 9, 21, 1, 6, 2, 17, 8а, 7, 15, 5, 12, 11

Община Кочериново  

На 11.09.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Кочериново: Бреза 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 18, 6, 10, 2, 22, 20, Брянски Лес 12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10, Детелина 17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21, Димчо Дебелянов 17, Дъбо, Камчия 6, 2, 8, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Охридски 3, 5, Левски 21, 17, 12, 13, 8, 18, 16, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5, Никола Вапцаров 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 37, 51, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29, Олга Стоянова 13, Родопи 1, Сураж 1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11, Трети Март 1

Община Кюстендил  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Коняво: Александър Стамболийски 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Даскал Димитър Стоянов 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Димитър Благоев 12, Жельо Демиревски 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Ленин 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Петко Р. Славейков 4, 2, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Сажденик: махала Златанска

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Цървена Ябълка

На 09.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Коняво: Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, Жельо Демиревски 10, 4, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, Ленин 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, местност Маровски път, Мусала 1, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, Раковска 1, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, Магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, офис, Склад, Поща

На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Багренци: Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги С. Раковски 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, извън регулация, Кирил Орловски 4, 8, 6, 2, 3, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Рила 2, Харалампи Разсипийски 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина

На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета 7

На 10.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Багренци: Васил Коларов 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Георги Зеленков 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, извън регулация, Ильо Войвода 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Руен 13, 11, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, УПИ IV-331, Кв. 42, Кафе, Тзс

На 11.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, Георги Зеленков 2, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, Емил Шекерджийски 2, Ильо Войвода 12, 2, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, местност до Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, Стефан Караджа 3, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Харалампи Разсипийски 9, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех

На 11.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Багренци

На 12.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Коняво: Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Възраждане 8, 25, 23, Георги Димитров 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, Георги Кирков 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Иван Вазов 23, 21, 9, 15, 25, 27, Людмила Живкова 12, 16, 18, 14, 13, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12

На 12.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв. 38432, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, Отец Паисий 2, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Гатер, Стоп. Двор, Цех За Алумин. Дограма, Фуражомелка, Дърв. Работилница, къща, Мандра, Усип, Диагн. Пункт, Фурна, Кантар

На 13.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Коняво: Александър Стамболийски 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, Бор 4, Възраждане 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, Димитър Каляшки 3, 8, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, Лехово 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, Мусала 5, 4, 2, 3, Раковска 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, Мандра, Магазин

На 13.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Цървеняно

Община Сапарева баня  

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Гюргево: 2

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254. 50. 46, Баба Тонка 4, 6, 1, 2, 5, 3, Бор 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12, Васил Левски 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9, Васил Попов 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9, Верила 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2, Водопада 4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6, Георги Бенковски 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20, Георги Раковски 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2, Горица 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6, Гоце Делчев 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4, Дръндарица 3, Дъбевица 1, Здравец 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4, Златни Брегове 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17, Иван Рилски 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2, Искра 1, 3, Кокиче 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3, Липа 6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, Вила, 7, 11, 16, Лозана 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7, Мановица 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21, Местн. Грабежо, местност Герена Вила, Бунгало, Вила, местност Песоко Сглобяема къща, местност През Реката Вила, местност Ридо Вила, Вила, местност Фидиня Вила, Незабравка 8, 6, 10, 1, 4, Никола Вапцаров 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12, Осми Март 4, 1, 7, 5, Отец Паисий 4, 1, Панайот Волов 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4, Плиска 2, 8, 3, 6, 1, 5, Прогона 1, 5, 3, 9, 7, Ридо Вила, 15, 1, 2, Рила 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6, Рилски Езера 2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13, Седемнадесети Март 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9, Синчец 3, 10, 1, 6, 4, 8, Спартак 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19, Сталевица 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7, Хаджи Димитър 10, 1, 5, Вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7, Христо Ботев 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2, 0, местност Света Вода, 2

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Паничище: 300 в Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970 М. Жълтия Гьол, II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера Бунгала, Бунгала, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро УПИ Іх Кв. 10, УПИ - І, Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв. 10, Вила, Почивен Дом, Хижа, Станция, Хижа, Въжена Линия, База, Почивна Станция Бдж

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Ресилово: XI-742, Кв. 53, 026170, 027007, 100005, III-548, Кв. 58, VIII-139, Кв. 30, Акация 5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, къща, 6, Александър Стамболийски 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8, Асаница 19, 9, 5, 3, 1, 5, Бачо Киро 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, къща, 12, 10, 9, 14, къща, Бенковски 10, 4, 1, 12, 8, 7, 3, Борчета 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7, Вария 2, 3, 29, 1, 5, Васил Левски 10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1, Верила 4, 2, 6, Волов 3, Гагарин 10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14, Горица 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10, Джерман 2, 4, 1, 6, 8, Димчо Дебелянов 2, 1, 7, Еделвайс 12, 10, Захари Зограф 31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13а, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24, Здравец 2, 7, 8, 6, Иван Вазов 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3, Иван Рилски 6, 8, 5, 2, Иглика 2, 6, 4, 3, 6а, 5, Игликина Поляна 1, 7, 3, 5, Изгрев 3, 2, 8, 18, 1, 6, Индже Войвода 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8, Калоян Вила, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10, Красна Поляна 2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1, Лаката 12а, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10, Липа 6, 4, 2, 10, 6, 3, 8, Любен Каравелов 1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6а, 6, 3, местноста Над Селото Вила, Община Сапарева Баня, Омуртаг 42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6, Отец Паисий 17, 9, 4, 9а, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13, Павлеви Ливади Жилище, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, Вила, Пирин 13, 1, 5, 3, 7, 9, Плана 2, Плиска 5, 3, 2, Раковски 140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13, Рила 10, 28, 40, 38, 25, 38а, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18а, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12, Родопи 39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21, Роза 2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10, Севрия 27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29, Синчец 26, 2, 14а, 3, 14, 10, 11а, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42, Софроний 1, 4, 6, 2, Спартак 1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8, Стадиона 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2, Стефан Караджа 4, 6, 10, 1, 2, 3, 8, Стопански Двор Фуражомелка, Теменужка 1, 8, 9, 6, 3, 4, 7, Трети Март 3а, 1а, 8а, 3, 4, 13, Вила, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, Вила, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37, УПИ - Vіі-672, Кв. 36, УПИ V-101, Кв. 22, Х-673, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух 15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7, Хан Крум 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18, Христо Ботев 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31а, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18, Цар Самуил 35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9, Цар Симеон 5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8, Чавдар Войвода 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18, Шипка 1, 8, Шумата 2, 4, 2, 4, Яворов 8, 2, къща, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4, Янтра 9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски 29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14, Александър Стоименов 7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27а, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17а, 27, 5, 16, 19, Балкан 6, 4, 2, 1, Бор 1, 4, 3, 2, Борислав Стоилов 15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2, Васил Демиревски 2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7, Васил Левски 2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2, Васил Петлешков 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9, Георги Димитров 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1, Девети Май 10, 4, 8, 14, 6, 2а, 12, 11, Дренски Рид 5, 11, 15, 9, 2, 7, Захари Стоянов 2, 4, 5, 1, 7, 3, Здравец 5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8, Йордан Анин 1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5, Йордан Дотин 9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8, Кв. 16, Комсомолец 9, 3 А, Крайречна 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4, Ленин 4, 13, 31а, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11, Липа 3, 4, 1, 2, Марков Камък 1, 5, 1а, 3, 7, 1, местност Златковица Дърводелска Работилница, местност Марков Камък Вила, местност Отовица Водоем, Митко Палаузов 11, 2, 1, 5, 1, Стам. Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10, Мусала 1, 2, 5, 4, 6, Ненко Пиперков 30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11, Оборище 4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5, Отовица 10, 8, 25, 15а, 21а, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29а, 29, 7, 7а, 3а, 1, 39, Партизанска 20, 23, 8а, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26а, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17а, 5, 4а, Пейо Яворов 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9, Раковска 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10, Рила 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10, Самуил 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7, Скакавица 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3, Стаменко Градевски 2, 23, 15, 12, 16, 6б, 1, 21, 12а, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6а, 19, 10, 3, Стопански Двор Обект, офиси, Хмелосушилня, Автогарж, Автокъща, Дърводелски Цех, Павилион, Сграда, Цех За Пилета, УПИ Х-474, Кв. 32, Христо Ботев 5, 7, 3, 1, 6, 4, 1, Цар Крум 12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7, Черни Връх 5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3, Юри Гагарин 28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 210. 931, 65365. 24. 636 до Банята, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 46. 10, 65365. 601. 005, 65365. 601. 964, 65365. 601. 981, 65365. 602. 106, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXX-462, Кв. 74, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375 8, LXXx, Кв. 74, LXXxIV-2797, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, XVIII, Кв. 98, Ііі-3071, Кв. 120, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 4, 28, 25, 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 18, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Баба Тонка 5, 2, 3, Бачо Киро 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, 2, Бор 2, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, 3, Бреза 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 6, 5, 3, 1, 8, 2, Валявица 8, 16, 6, 8, 4, 10, 2, Васил Априлов 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8, Васил Левски 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15, Васил Петлешков 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Верила ПИ ХХIII-685 Кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гатер, Гео Милев 3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10, Георги Бенковски 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2, Георги Терзийски 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 14, 1, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 16, Гюрица 6, Детелина 9, 2, 8, 4, 11, 7, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27, Джуганица 10, 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, 1, 9, Димитър Чучуганов 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12, Дъга 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9, Еделвайс 6, 8, 4, Здравец 2, 3, 5, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14, Иглика 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6, Извънрегулация 4, Йордан Михайлов 5, 3, 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, 16, 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Княз Борис 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8, Кокиче 8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Коста Петров 3, 3, 1, 2, 5, 3, 4, Крайречна 25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Липа 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15, Ловна 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9, Лоза 7, 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, Малина 11, 2, 7, 6, 5, 3, местност Бончук къща, Бензиностанция, местност Водни Дол Вилно Селище, местност Зелени Преслап Почивен Дом Марена, Бунгала, местност Под Селото Дървод. Цех, местност Света Вода къща, местност Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Момина Сълза 11, 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, 3, 10, 2, 1, 8, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Опълченска 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Отец Паисий 36, 36, 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Паничище 65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 1

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски ТП, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ IX-1914, Кв. 33, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

На 10.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Червен Брег: Баба Парашкева 36а, 36, 34, Васил Коларов 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, Верила 1, 3, 7, 5, Георги Димитров 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, Гурко 10, 1, 9, 12, Димитър Благоев 54, 58, 56, 60, местност Могилите Авторабот., местност Рибарници Вила, Хале, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Пионерска 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14

На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254. 50. 46, Бор 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12, Васил Попов 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9, Верила 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2, Водопада 4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6, Георги Бенковски 20, Георги Раковски 4, 5, 3, 1, 2, Гоце Делчев 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4, Дръндарица 3, Дъбевица 1, Здравец 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4, Златни Брегове 17, Иван Рилски 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2, Искра 1, 3, Кокиче 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3, Липа 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, Вила, 7, 11, 16, Лозана 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7, Мановица 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21, Местн. Грабежо, местност Герена Вила, Бунгало, Вила, местност Песоко Сглобяема къща, местност Ридо Вила, Вила, местност Фидиня Вила, Незабравка 8, 6, 10, 1, 4, Никола Вапцаров 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12, Осми Март 4, 1, 7, 5, Отец Паисий 4, 1, Плиска 2, 8, 3, 6, 1, 5, Прогона 1, 5, 3, 9, 7, Ридо Вила, 15, 1, 2, Рила 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6, Рилски Езера 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, Седемнадесети Март 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9, Спартак 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19, Сталевица 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7, Хаджи Димитър 10, 1, 5, Вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7, Христо Ботев 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2, 0, местност Света Вода, 2

На 10.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 601. 964, I, Кв. 74, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375 8, LXXx, Кв. 74, LXXxIV-2797, Кв. 74, Александър Стамболийски 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, Баба Тонка 5, 2, 3, Бор 3, Валявица 6, 8, 4, 10, 2, Васил Петлешков 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Германея 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, Еделвайс 6, 8, 4, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Момина Сълза 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Отец Паисий 36, Паничище 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, ПИ LXXxііі; Кв. 74, Плиска 12, 56, 21, Победа 30, Раковски 18, Серафим Йорданов 5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15, Синчец 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1, Скакавица 12, Скобелев 13, Славяни 10, Стоил Косовски 21, 18, 16, 20, 14, 15, 2, Трети Март 17, УПИ LXXx, Кв. 74, Хан Аспарух 2, 18, 6, 12, 4, 7, 14, 1, 8, 16, 5, 10, 3, Христо Ботев 1, 5, 7, 2, 3, Шипка 6, 2, 4, 5, 8, Явор 1, 2, 4, Ягода 6, 10, 2, 4, 8, 1

На 10.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 602. 602, Ііі-3071, Кв. 120, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 2, Веслец 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Германея 1, Княз Борис 3, Коста Петров 3, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Паничище 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69а, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83, Победа 28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, Преспа 11, 6, 9, Рилски Езера 6, Тинтява 12, 3, 2, 5, 4, 10, 1, 16, Тракия 30

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 604. 62, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Ангел Кънчев 20, 16, 12, 10, 3, 13, 4, 18, 1, 9, 14, 22, 5, 24, 7, 11, Антон Чехов 1, 20, 1, Баларбаши 1, Бор 6, 8, 2, 4, Васил Левски 25, Васил Левски 14, Васил Левски 3, 3, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Запад, Илинден 14, 13, Крушево 18, 16, 16, Крушево 5 Рила, 5, Менча Кърничева 37, Менча Кърничева 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Баларбаши Жилище, Апартамент, 12, 2, 1, 23, 24, 1а, 9, Жилище, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, местност Чакалица офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара ателие, Павилион, Канцеларии, Петко Р. Славейков 14, 20, ПИ №04279. 604. 154, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий 21, Стефан Стамболов 53, 55, 57, Страцин 20, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, Тодор Александров 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Трети Март 56, 42, 58, 57, Хилендар 2, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, махала Центъра Мотела, махала Петковци

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Българчево: 029023, 061033, Жилище

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: III-357, Айдаровско Дере, Васил Левски 99, 59, местност Айдарово, ПИ №000208, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XI-497, Кв. 27, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4, 1, Жилище

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград: махала Миладинци, местност Лозята, Падината, къща

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 1, 20, 1, Васил Левски 25, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 14, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Запад, Илинден 14, 13, Крушево 5 Рила, 5, Крушево 18, 16, 16, Менча Кърничева 37, Менча Кърничева 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, местност Чакалица офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара ателие, Павилион, Канцеларии, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий 21, Страцин 20, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66, Хилендар 2, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Падеш: Падеш

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Благоевград: 04279. 36. 89, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Даме Груев 36, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, офиси, Магазин За Мебели и офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център 21, 2, гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Склад, Помощно Стопанстово

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, местност Синаница/Реката, Синаница / Реката, Тугулска, Жилище, къща

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Дебочица: Вила

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко Жилище, Жилище, Жилище, Жилище, Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, офис, Жилище, офис, Жилище, Ресторант, офис, къща, Омчорник, Жилище, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград, Жилище

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мощанец: XVI-122, 123, Кв. 14, извън регулация 1, махала Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, къща, ПИ №110, Кв. 13, ПИ №69, Кв. 12, УПИ XI-75, Кв. 6, УПИ-16-104, Кв. 13, Четирка, къща, 2, къща, 1

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Падеш: II-240, Бреза 7, Поща, Будишка Жилище, Джалевци, махала Ушите, Месност Миджевци Помпа За Напояване, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, местност Чокарци, Падеш Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр. Служба, Жилище, офис, Жилище, Работилница, офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище, УПИ I-219, Кв. 17, УПИ II-207, Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5, гараж

На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр., местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе 1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ I-546, Кв. 13, УПИ-9-369, Кв. 17, УПИ-XXI-238, 239, Кв. 30, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 17, 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, къща

На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 1, 20, 1, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 14, Васил Левски 25, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Запад, Илинден 14, 13, Крушево 18, 16, 16, Крушево 5 Рила, 5, Менча Кърничева 37, Менча Кърничева 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, местност Чакалица офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара ателие, Павилион, Канцеларии, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий 21, Страцин 20, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, Хилендар 2, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:40 ч.; 09:00 - 12:00 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:40 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Изгрев 4, местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда 1, Осми Март 6, 20, П. Яворов 2, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ VIII-72, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ-XXxIV-170, Кв. 5, Жилище, 1, М. Попова Глава ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем. Захранване, Жилищна Сграда-Вр. Стр., 2

На 11.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо 02479. 162., Димитър Талев 3, К. и Никола Хайдукови 66, местност Айдаровско Дере Помпа За Напояване, местност Арнаутски Гроб Картинг Писта- Полигона, местност Колзодуй Търговски Комплекс С Бензиност, местност Полигона Жилище, местност Река Струма Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во, Огражден Жилище, Петко Р. Славейков 18, Струма 19, 11, Струмско Център Работилница, Каравана, Тодор Александров 21, Яне Сандански 1, Река Бистрица

На 11.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Панелно Хале, Вила

На 11.09.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо 02479. 162., Димитър Талев 3, К. и Никола Хайдукови 66, местност Айдаровско Дере Помпа За Напояване, местност Арнаутски Гроб Картинг Писта- Полигона, местност Колзодуй Търговски Комплекс С Бензиност, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона Жилище, местност Река Струма Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден Жилище, Петко Р. Славейков 18, Струма 19, 11, Струмско Център Работилница, Каравана, Тодор Александров 21, Яне Сандански 1, Река Бистрица

На 11.09.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: 025006, Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, местност Ридо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо, къща, къща, Помпа За Напояване

На 11.09.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 2

На 11.09.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701 М. Чуката, 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ III-320, Кв. 22, УПИ III-333, Кв. 30, УПИ IV 87, УПИ IX-317, Кв. 25, УПИ V-320, Кв. 22, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312, Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Христо Ботев 23, Чуката, Панелно Хале, Вила, ул. Братя Гошеви №7, 2, Жилище

На 11.09.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Марулево: Жилище, 2

На 11.09.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: 025006, Вировете, Дома, къща

На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 1, 20, 1, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Васил Левски 25, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 14, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Запад, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Илинден 14, 13, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, в Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 5 Рила, 5, Крушево 18, 16, 16, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр., 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Менча Кърничева 37, Менча Кърничева 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Армутлука, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чакалица офис, местност Чуката, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Пазара ателие, Павилион, Канцеларии, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Промишлен Пазар, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий 21, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стопански Двор 13, Страцин 20, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, Хилендар 2, Христо Ботев Фурна, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, Помпа За Напояване

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска Вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, Кв. 7, УПИ XVI-163, 164, Кв. 8, Жилище, 1, 02028

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка до 3, Стоп. Постройка, Жилище

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, Бучака, до Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв. 5, Жилище, къща, Жилище

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Света Екатерина 30

На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рилци: Кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лешко: 1

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: местност Черешата

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, Бодрост, Вилна Зона Картала, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Конярнико, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска Стопанска Сграда, ПИ №001451, Септемврийче, Комплекс, Вила

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Андъко, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово Жилище, къща, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево Жилище, къща, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната, Скалата, къща, Помпа За Напояване, къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов 1, 1, Бодрост, Васил Левски 62, Даме Груев 40, местност Бодрост Жилище, ТП, Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър, Еколенд и Заобикаля, Вилна Сграда, Вила Близнак, Жилище, местност Добро Поле Жилище, Гор. С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище, местност Здравец Жилище, Вила, местност Карталско Дере Жилище, Жилище, местност Мингингова Поляна Вила, Жилище, Жилище, местност Септемврийче Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов 1, 1, ПИ №04279. 618. 95, Славово Фирма, Работилница

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци къща, махала Горни Двояци къща, къща, махала Долни Двояци къща, махала Михтарци къща, махала Мъртвако къща, махала Новоселци къща, махала Панчовци къща, Жилище, Помпа За Напояване, махала Пържово къща, махала Стойковци къща, махала Тачовци къща, махала Шоповци къща, местност Валого, местност Гьоловете, Присоето, Ровината, Шопови Ниви, 2, 1

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, землището на С. Дъбрава, Зимниците, Имот 000143, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука Осв. на Мини Фут. Игрище, местност Ръженици Вила, местност Ръжениците, местност Топузица, местност Щърбев Рид, Митовци, Ръжениците, Стамовица, Чадарето, Юрто, Яновски Рид, Стоп. Постр. до 35 Кв. М., Жилище

На 13.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рилци: 063005, местност Арсовото, Телкиево Дере

Община Гоце Делчев  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, ТП-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, ТП-2, 59, 73, ТП-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ново Лески

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: Мержането

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2, ТП1

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253, ТП1

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Маноле, местност Маноле

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново: УПИ-I, Кв. 30

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262, ТП1

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108

На 09.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ореше

На 09.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен, ТП2, ТП1

На 09.09.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, Гео Милев 1, Георги Бенковски 18, Гоце Делчев 44, 40, Димитър Талев 11, 1, 3, Еделвайс 3, 16, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Черно Море 2, 10, 9, 7

На 09.09.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лъжница: 029005 М. Голака, Ал. Стамболийски 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 12, 15, 3, 7, Горна Бара, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Никола Вапцаров 29, Опълченска 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Прогрес 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стоян Войвода 15, Христо Ботев 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 3

На 10.09.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Вихрен 13, 11, 1, 5, Блокове на Циповете, 8, 15, 4, 10, 6, 12, 3, 2, Гьорче Петров 7, 1, 5, 2, 8, 9, 13, 1, 12, 6, 11, 4, 10, 3, Иларион Макариополски 38, 28, Кичево 7, Ниш 6, 4, 5, 1, 2, 3, Пирот 7, 6, 5, 10, 2, 1, 9, 14, 4, 8, 16, 3, 12, Преспа 1, 5, 3, Стефан Захариев 11, 15, 6, 13, 17, 5, 9, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов 16, 18, 38, 13, 20, 36, 38, 22, 5, 15, 7, 24, 11, 30, 26, 9, 32, 11 А, 3а, 34

На 10.09.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Беласица 9, 7, 11, 5, 8, 10, Даме Груев 11, Дунав З, Енос 14, Завоя на Черна 1, Казармата, Мидия 8, Сливница 13 А, 19, 11, 23, 17, 13, 15, 21, 27, Стара Планина Бившия Мно, Струга 6, 4, 13, 9, 1, 12, 10, 15, 8, 5, 16, 11, 3, 7, 14

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лъжница: Ал. Стамболийски 5, Васил Левски 1, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Никола Вапцаров 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 20, Ореляк 8, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 6, Стоян Войвода 17, 15, 30

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лъжница: Ал. Стамболийски 11, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, Елена Лефтерова 3, 1, Ивайло 12, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, Опълченска 7, 2, 3, 5, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10., 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Христо Ботев 19, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Бунгало, Вила, Хижа, Вила, Димо Хаджидимов 37, Попови Ливади

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Добротино: Сарп Дере

Община Гърмен  

На 10.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Гърмен: Вальовица

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 09.09.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Втора 4, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 3, Деветнадесета 12, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, Трета 55

На 10.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Гърмен: Втора 21, 1, 24, 26, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, Двадесет и Първа 6, 3, Двадесет и Четвърта 6, Двадесет и Шеста 18, Девета 6, Десета 33, 6, Неуточнен Адрес ТП1, Осма 27, Пета 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, Площада Поща, Първа 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Трета 48, Тридесет и Пета 2, 4, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, Тридесет извън регулацията а 1, 4, 3, 6, Четиринадесета 32, Шеста 4, 2, Шестнадесета 9

На 10.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Дебрен: 51

На 10.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гърмен: 26, 2

На 10.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Марчево: 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка

На 10.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 5, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Трета 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Петнадесета 5, Първа 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, УПИ 5, Четвърта 16, Четиринадесета 6, Чорбаджика, Шеста 58, 56, 54, Шестнадесета 3, 1, Шопарланката

На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рибново: 000317, землището на С. Рибново, Ііі-966, Кв. 56, Върбиците, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Седем 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 6, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, Петнадесета 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, Седемнадесета 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Четвърта 4, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

Община Петрич  

На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври 21, 23, 22, 28, 24, 26, 19, България 24, Васил Кънчев 41, 16, 10, 18, 8, 43, 37, 14, 39, Даме Груев 21, 13, 6, 10, 19, 11, 17, 9, 8, 15, 4, Кочо Мавродиев 26, 25, 19, 23, 21, 24, 17, 28, 30, местност Иловица, Патриарх Евтимий 1, 6, 4, 2, 5, Петко Р. Славейков 3, 8, 5, 1, 6, 4, 10, Полковник Дрангов 1, Рокфелер 25, 29, 32, 31, 34, 35, 36, 33, 38, 27, Стою Хаджиев 3, 1 1, 1, 6, 2, 4, 9, Яне Сандански 37, 44, 35, 29, 31, 33, 34, 42, 38, 46, 40

На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14

На 09.09.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Беласица: 29

На 09.09.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 51, 56, 53, 40, 55, 50, 46, 61, 67, 96, 63, 48, 42, 59, 57, 69, 66, 55, 44, 65, 49, 52, Атон 23, 21, 17, 19, 4, 9, 7, 14, 12, 11, 3, 2, 6, 13, 2, 8, 15, Бежанка, Беласица 45, 24, 31, 27, 47, 29, 42, 43, 35, 25, 41, 40, 26, 34, 39, 36, 23, 37, 38, 28, 30, 21, 32, 42, Бяло Море 18, 16, 15, 11, 8, 10, 22, 14, 15, 13, 24, 9, 7, 21, 20, 19, 12, 17, Варна 7, 13, 1, 1, 6, 1, 5, 4, 7, 2, 1, 2, Генерал Гурко 1, 9, 6, 10, 18, 22, 14, 3, Бубинажен Цех, 20, 13, 5, 11, 2, 16, 4, 12, 7, 8, Генерал Скобелев 5, 10, 16, 1, 10, 2, 21, 8, 13, 5, 11, 12, 3, 7, 12, 9, 6, 17, 3, 19, Даме Груев 9, 9, 2, 5, 3, 1, 7, Деде Агач 6, 12, 2, 10, 1, 2, 1, 5, 3, 4, 5, 6, 8, 14, 9, 7, Ел-Тепе 3б, 13, 5, 35, Здравец 27, 1, 25, 29, 61, 10, 41, 33, 19, 23, 45, 7, 4, 35, 2, 18, 128, 39, 47, 43, 31, 12, 8, 13, 57, 3, 21, 11, 5, 37, 9, Зографски Манастир 51, 32, 41, 22, 24, 15, 30, 19, 49, 14, 9, 3, 13, 45, 32, 4, 22, 35, 18, 6, 43, 25, 7, 5, 28, 26, 16, 11, 27, 10, 23, 39, 20, 12, 8, 26, 37, 21, 37, 2, 17, 47, 1, 2, Изгрев 10, 17, 16, 8, 6, 22, 2, 18, 12, 4, 20, 14, Изток 13, 12, 13, 12, Иларион Макариополски 11, 9, 7, 10, 2, 12, 1, 1, 7, 14, 5, 12, 13, 6, 8, Йордан Йовков 2, 1, 3, 3, Кавала 10, 11, 7, 8, 5, 9, 6, 2, 6, 5, 4, 2, 1, 3, Калина 11, 16, 23, 4, 9, 3, 22, 21, 20, 7, 24, 18, 14, 12, 13, 1, 17, 8, 6, 2, 10, 19, 25, 5, Кестен 10, 9, 8, 7, 14, 5, 27, 25, 15, 2, 17, 19, 4, 13, 23, 12, 1, 6, 3, Княз Александър Батемберг 16, Кочо Мавродиев 22, 25, 63, 46, 45, 35, 11, 9, 13, 15, 9б, 5, 20, 16, 12, 18, 10, 14, 8, 2, 6, 7, 1, 3, 4, Круша 2, 10, 2, 4, 16, 9, 7, 8, 5, 12, 3, 1, 13, 6, 2, 14, 4, 11, 8, местност Козлек Магазин За Промишлени Стоки, Жилище, Строеж на Автосервиз и офис, Михо Попов 3, 6, 4, 2, Одрин 43, 31, 44, 15, 13, 20, 16, 25, 6, 18, 4, 17, 9, 19, 2, 12, 1, 7, 21, 25, 24, 16, 10, 11, 3, 8, 20, 23, 5, 33, 27, 22, 29, 26, 40, 28, 31, 38, 37, 33 С, 32, 44, 42, 30, 36, Отец Паисий 23, 23, Охрид 18, 9, 18, 13, 24, 15, 23, 4, 11, 27, 4, 33, 37, 10, 41, 22, 39, 17, 4, 26, 8, 25, 5, 4, 21, 19, 20, 31, 35, 7, 6, 29, 4, 12, 16, 2, 45, 53, 4о, 26, 38, 41, 28, 43, 51, 32, 34, 36, 49, 30, Плевен 7, 4, 2, 3, 1, 5, 21, 19, 13, 15, Полковник Дрангов 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, Просвета 13, 32, 18, 4, 7, 19, 34, 24, 6, 27, 14, 16, 30, 3, 36, 23, 1, 12, 21, 8, 38, 40, 10, 5, 11, 17, 15, 26, 28, 2, 20, 25, 3, 9, Рила 2, 12, 3, 10, 1, 6, 8, 5, 4, Родопи 5, 6, 10, 11, 8, 9, 7, 12, 6, Рокфелер 12, 14, 16, 47, 1, 4а, 2, 18, 30, 28, 10, 30, 2, 22, 6, 20, 1, Св. Св. Кирил и Методи 9, 3, 4, 2, 10, 11, 5, 6, 3, 7, 13, 8, 20, 1, Света София 4, 6, 12, 2, 3, 10, 1, 8, 12, Свети Георги 41, 43, 36, 27, 25, 30, 44, 23, 35, 42, 34, 21, 29, 26, 28, 31, 33, 99, 24, 16, 12, 11, 17, 1, 22, 20, 10, 2, 7, 8, 5, 13, 15, 3, 14, 6, 4, 19, 9, Стефан Караджа 9, 8, 3, 5, 1, 6, 10, 2, 4, 7, 11, 1, Стою Хаджиев 35, 41, 37, 46, 52, 44, 40, 42, 50, 24, 11, 13, 17, 18, 16, 28, 23, 19, 14, 22, 15, 12, 27, 10, 20, 8, 21, 26, 11, 29, 35, 31, 10, 3, Струмешница 2, 18, 4, 3, 1, 6, 5, 8, 14, 19, 25, 13, 9, 12, 6, 10, 8, 16, 17, 2, 21, 15, 7, 11, 18, Тетово 8, 7, Тракия 30, 39, 28, 31, 37, 35, 27, 38, 32, 29, 35, 22, 26, 24, 18, 4, 13, 19, 16, 25, 14, 15, 14, 7, 20, 17, 5, 20, 11, 1, 2, 8, 9, 25, 2, 10, 19, 6, 12, 4, 5, 5, 1, 2, УПИ І, Кв177 А, УПИ Іі, Кв. 245, Цар Борис III 46, Чаталджа 11, 1, 3, 14, 8, 9, 2, 10, 4, 6, 2, 12, 16, 7, 5, 8, Явор 48

На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая 20, 22, 17, 28, 26, Иван Апостолов 4, 6, Капитан Никола Парапанов 36, Княз Александър Батемберг 29, 27, 38, 36, 31, 46, 44, 25, 33, 40, Места 3, 2, Места 7, 9, 6, 4, 10, 5, 12, Полковник Дрангов 1, Серска 3, 18, 15, 25, 12, 23, 7, 17, 19, 16, 21, 22, 14, 11, 20, 1, 5, 13, Серска 26, 4, 10, 1, Колбасарски Магазин, 6, 2, 24, 8, Цар Борис III 69, Цар Борис III 94, 76, 78, 84, 73, 88, 82, 74, 72, 89, 90, 92

На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кулата: Антон Попов 53, 35, 48, 27, 20, Антон Попов 23, 35, 29, 58, Антон Попов 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, Арда 2, Брегалница 30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, Брегалница 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, Васил Левски 14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, Васил Левски 18, 4, 6, 2, Връх Китка 14, Гео Милев 14, 12, 10, Гео Милев 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1, Ел-Тепе 6, 4, 2, 3, 8, 1, 7, Кожух 7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, Кожух 1, 3, Кочо Мавродиев 4, 5, 11, 2, 7, 6, Люле Бургас 7, Люле Бургас 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4, Максим Горки 2, 9, Максим Горки 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Отец Паисй 16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, Отец Паисй 6, 8, 4, Петко Р. Славейков 38, 36, 48, 44, 42, 46, Петко Р. Славейков 29, 7, 30, 9, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28, Плевен 28, 30, 32, Рила 1, 8, 11, 7, 9, 3, 2, Стефан Караджа 11, 14, 7, 12, 5, 10, Стефан Караджа 1, 3, 2, 6, 4, 8, Цар Калоян Поща, Чаталджа 6, 4, 2, 5, Яне Сандански 10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6, Янтра 2, 4, 1, 8, 6, 7, 5, 5

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров: пътен Възел АМ Струма

На 12.09.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Ръждак: Белата Чешма, Жилище

На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кулата: Антон Попов 17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19, Антон Попов 53, 35, 48, 27, 20, Брегалница 4, 8, 1, 6, Брегалница 30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, Васил Левски 14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, Връх Китка 14, Гео Милев 14, 12, 10, Ел-Тепе 6, 4, 2, 3, 8, 1, 7, Жп Кулата, Кожух 7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, Кочо Мавродиев 4, 5, 11, 2, 7, 6, Люле Бургас 7, Максим Горки 2, 9, местност Гкпп-Кулата Каравана, Помпа, местност Кавако Магазин, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Отец Паисй 16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, Петко Р. Славейков 23, Плевен 10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2, Хр. Чернопеев 1, 2, Цанко Церковски 3, 1, 5, 4, 6, Цар Калоян 2, 3, 1, 4, 5

На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кулата: Антон Попов 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76, Арда 1, Брегалница 15, 1, 2, Връх Китка 6, 1, 16, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3, местност Гкпп-Кулата Цех, Плевен 24, 2, Хр. Чернопеев 2

Община Разлог  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 91, Баненска Буна 43, 45, 29, 39, 41, 28, 99, Двадесет и Втора 16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 29, Двадесет и Осма 4, 2, 6, Двадесет и Пета 25, 30, 35, 34, Двадесет и Първа 9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15, Двадесет и Трета 23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19, Двадесета 5, Девета 9, 45, Деветнадесета 1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29, извън регулацията 99, 1, Осма 1, Тридесет и Втора 5, 3, Тридесет и Трета 33, Тридесета 18, 8, 10, 2, 6, 12, Тринадесета 10, Шафле Дере 99, 8, Шестнадесета 3, Мандра, Помпа

На 10.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бачево: Александър Стамболийски 3, 1, 6, 109, 34, 46, 58, 89, 54, 77, 73, 38, 48, 79, 44, 62, 40, 75, 60, 69, 87, 50, 52, 65, 36, 91, 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, 33, Асен Лагадинов 2, 5, 10, 3, 7, 9, 1, Атанас Попстоянов 1, 2, 13, 8, 5, 3, 14, 7, 9, 12, 1, 15, 11, 6, Васил Левски 2, 16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7, 1, 18, Георги Бенковски 1, 2, 3, 92, 6, 7, Георги Димитров 104, 57, 17, 16, 20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9, 72, 90, 88, 83, 81, 96, 100, 110, 104, 79, 98, 89, 80, 73, 114, 108, 85, 106, 75, 102, 3, 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116, Гоце Делчев 4, 9, 6, 7, Димо Хаджидимов 3, 10, 9, 1, 8, 4, 3, 6, 7, 5, Захари Стоянов 1, 2, 9, 7, 4, 3, Иван Вазов 8, 6, 4, 2, 1, Кирил и Методи 5, 11, 7, 13, 9, Костадин Катранджиев 7, местност Перивол Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс, Овчарник-Грамадите, Грамадите, Неофит Рилски 7, 12, 8, 11, 2, 10, Никола Вапцаров 11, 3, 15, 13, 19, 14, 7, 6, 17, 11, 10, 5, 1, 4, 9, Никола Парапунов 1, 3, 7, 5, 6, 21, Паисий Хилендарски 11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3, Панайот Волов 2, Партизанска 6, 7, 10, 5, 2, 8, Пейо К. Яворов 1, 8, 10, 6, 4, 12, Пенчо Славейков 11, 13, Перивол, Петър Берон 6, 16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2, Петър Прангов 7, 8, 1, 3, 9, 5, Рила 26, 24, 37, 34, 45, 41, 30, 39, 47, 28, 35, 32, 19, 16, 23, 8, Тодор Каблешков 99, Шипка 4, Яне Сандански 3, 4, 5, 1, 6, 2, 9, 7, 4

На 10.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково Вила

На 10.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Годлево

На 10.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Драглище: Втора 1, 2, 3, Двадесет и Втора 6 Вила, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, Двадесет и Първа 18, 4, 1, 2, 6, 10, 26, 22, 42, 18, 16, 12, 20, 14, Двадесет и Трета 2, 14, 5, 19, 11, 12, 4, 6, 9, 21, 7, 23, 8, 10, 15, 25, Двадесет и Четвърта 4, 16, 8, 2, 1, Двадесета 5, 7, 3, Дванадесета 10, 1, 12, 6, 8, 3, 5, Девета 6, 3, 10, 9, 5, 4, 7, 1, Деветнадесета 25, 1, 18, 55, 28, 99, 2, 40, 43, 35, 39, 22, 27, 36, 9, 15, 10, 34, 17, 23, 38, 31, 19, 4, 26, 30, 16, 11, 21, 5, 44, 45, 24, 7, 42, 12, 25, 46, 6, 3, Десета 11, 3, 24, 23, 30, 1а, 19, 1, 26, 17, 13, 25, 36, 42, 32, 6, 21, 40, 15, Единадесета 12, 17, 16, 9, 2, 1, 6, 10, 18, 15, 24, 22, 7, 19, 11, 8, Неуточнен Адрес Поща, Магазин, Осемнадесета 9, 11, 5, 7, 15, 3, Осма 42, 38, 30, 27, 7, 26, 40, 8, 99, 21, 14, 13, 17, 32, 25, 18, 6, 22, 23, 44, 34, 12, 3, 20, 2, 5, 16, 15, 9, 36, 11, 10, Пета 4, 3, 2, 6, 1, Петнадесета 16, 2, 6, 21, 5, 12, 3, 11, 18, 7, 8, 10, 14, 9, 17, 15, 11, Първа 23, 12, 20, 2, 7, 14, 5, 33, 18, 10, 9, 19, 1, 13, 6, 16, 21, 31, 8, 17, 15, 30, 29, 35, 3, 46, 24, 36, 25, 11, 27, 33, 7, 16, 16, 26, 40, 50, 10, 4, 44, 51, 42, 45, 43, 46, 47, 14, Седемнадесета 15, 17, 7, 11, 2, 5, 19, 13, 3, 1, 9, Седма 6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16, 6, Трета 2, 3, 1, 8, 14, 9, 6, 10, 99, 1, 24, 4, 16, 26, 18, 7, 5, 99, Тринадесета 5, Четвърта 3, 8, 5, 10, 7, 4, Четиринадесета 9, 1, 18, 12, 10, 7, 16, 17, 22, 3, 13, 14, 15, 11, 5, 6, 22, Шеста 3, 5, Шестнадесета 8, 3, 2, 5, 7, 1, ТП3, Вила

На 10.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добърско: Вила

На 10.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Драглище: 026036, УПИ IX 219 Кв 42, Повилион, къща, ТП1, Стълб №21

На 10.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: местност Перивол Разсадник Длс, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев 2, Бивш Кцх

На 10.09.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Горно Драглище

На 12.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски 99, 8, 6, 3, 4, Гоце Делчев 53, 58, Илинден 2, 5, 3, 1, 17, 16, 19, 7, 9, 4, 21, 11, 15, 13, 6, Македония 2, 8, Мехомия 6, 10, 12, 20, 5, 7, 8, 4, 3, 14, 16, 18, Телемах Илиев 19, 13, 23, 25, Сфетофар, 30, 15, 35, 24, 31, 14, 20, 28, 21, 17, 16, 29, 22, 18, 26, 27, 11, Цар Иван Шишман 6

На 13.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски 36, Братя Каназиреви 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, Братя Кулини 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, Войнишка 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Екзарх Йосиф 13, Подполковник Спиридонов 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Хан Аспарух 7, 1, 5, Шейново 2, 6, От ТП Културен Дом

Община Сандански  

На 09.09.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Сандански: Вардар 2, 1, 3, 5, 4, Георги Бенковски 5, Любен Каравелов 6, 2, 26, 28, 10, 8, 16, 14, 24, 18, 12, 20, 22, 4, Малашевска 3, 4, 2, Места 20, 10, 16, 6, 8, 30, 14, 12, 22, 26, 28, 18, 24, Свобода 14, Станке Димитров 8, 11, 9, 16, 14, 10, 7, 12, 6, 5, 1, 4, 3, Христо Ботев

На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Ново Ходжово

На 09.09.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Сандански: Банска 9, Георги Скрижовски 1, Македония 52, 58, 69, 73, 60, 67, 71, местност Нишан Таши, местност Паркова Зона, местност Чинар Куши, Младост 12, 6, 10, 1, 2, 8, 4, Р-Н Поленишки път 17, 13, 24, 12, 11, 1, 15, 25, 14, 21, 16, 31, 10, 18, Свобода 14, УПИ XIV Кв. 40

На 10.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Сандански: Свобода 47 1, 49, 47, 49 2, 14, 45, 49, 1 47, 45

На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Крънджилица

На 10.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 11:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Спатово: местност Клюнко

На 10.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Поленица: местност Резиденция Усилвател / Карталовец, Хлораторна Сграда

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Ласкарево: 004056, местност Блатото, местност Свети Спас

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Виногради: I -000470, къща

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Горна Сушица

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Долени

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански: УПИ-III и УПИ-IV, Кв. 17

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Кашина

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Кърланово: Реката Времянка за ЖС, Обор

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Лозеница: Джигерица, местност Миндол, Жилище

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Любовище: местност Редева Нива

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Любовка: Краколеница

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Мелник: ПИ 00052, местност Реката

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански Семеен Хотел С Механа, УПИ I -87. 88, Кв. 2

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Сандански: Роженски Манастир 1

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-ми Конгрес 2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 61, 14, 75, 63, 65, 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, 73, 24, 75, 18, 67, 79, 71, 77, 20, Асен Лагадинов 1, 2, 4, 6, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев 30, 32, 35, 37, 27, 31, 36, 15, 12, 14, 23, 18, 3, 6, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 53, 20, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11, Георги Бенковски 2, 1, 12, 3, 10, 4, Гоце Делчев 59, 46, 57, 65, 63, 61, 36, 4, 45, 39, 33, 47, 35, 29, 38, 32, 7, 8, 30, 15, 22, 43, 5, 24, 23, 2, 28, 27 Фтец Дига Консулт, 40, 13, 18, 3, 36, 10, 34, 55, 27, 31, 25, 44, 6, 49, 9, 14, 21, 41, 42, 17, 11, 16, 19, Илинден 20, 16, 27, 14, 33, 18, 22, 29, 31, 24, 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14, Климент Охридски 74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 111, 60, 83, 77, 89, 51, 36, 12, 38, 21, 19, 20, 50, 49, 53, 34, 23, 30, 15, 69, 55, 35, 9, 45, 59, 63, 4, 42, 47, 11, 18, 44, 41, 24, 61, 3, 1, 67, 27, 25, 8, 5, 29, 13, 16, 22, 17, 48, 39, 31, 37, 40, 32, 2, 28, 65, 10, 14, 6, 43, 7, 46, Комсомолска 3, 1, 5, 6, 4, 2, 7, 8, Лале 1, 3, 5, Марица 80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, 30, 6, 3, 10, 16, 28, 8, 1, 14, 12, местност Вангелов Андък, местност Панаира Полигон, местност Стопански Двор офис, Авторемонтна Работилница, Митко Палаузов 10, 5, 8, 3, 16, 12, 14, Никола Вапцаров 2, 6, 4, 10, 8, Никола Лазаров 11, 14, 17, 7, 9, 15, 13, 10, 8, 2, 6, 4, Отец Паисий 3, 7, 9, 5, 1, 4, Партизанска 45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 30, 37, 16, 23, 20, 34, 43, Пирин 21, 20, 13, 19, 12, 3, 11, 23, 1, 22, 18, Първи Май 53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49, 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 35, 13, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 15, 5, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20, Соколова Скала 17, 16, 9, 8, 6, 3, 10, 12, 14, 13, 18, 11, 4, 4, 1, Спартак 28, Черно Море 16, 1, 27, 14, 25, 17, 4, 12, 15, 10, 21, 11, 6, 23, 5, 7, 22, 24, 9, 3, 20, 8, 18, 8., 2, 3

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Сугарево

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище

На 11.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Ладарево: местност Църквата ПИ 026003

На 11.09.2019 г. /08:30 - 11:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 11.09.2019 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  Ладарево

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, местност Друма

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 11:30 ч./ -  Враня: извън регулация, до С. Враня

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 11:30 ч./ -  Катунци: Асен Лагадинов 2, 17, Бельовска Комуна 3, Бистрица 4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10, Васил Левски 2, 6, 4, 1, Вела Пеева 38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26, Гьорче Петров 2, 3, 1, Димо Х. Димов 19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17, Еделвайс 4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9, Иван Вазов 6, Любен Каравелов 3, М. Раздол Пункт, Обект, Мандра, Работилница, Митко Палаузов 18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12, Неуточнен Адрес 1 Изход Гоце Делчев, Опълченска 9, 10, Петър Димитров 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30, Район Мтс Цех За Обработка на Скални Мат, Район Стопански Двор Цех, Газостанция, Цех, Стадиона 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1, Трети Март 3, 28, 55, 31, 51, 42, 41, 33, 40, 35, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13, Хан Крум 6, 2, 4, 1, 9, 8, Христо Ботев 3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17, Юри Гагарин 6, 5, Явор 15, 21, 29, 37, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17, Яне Сандански 1

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 11:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бели Брег Времянка, местност Падарката, 2, Жилище, 3

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, Кв. 23, 3

На 12.09.2019 г. /08:45 - 11:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч./ -  Капатово

На 12.09.2019 г. /08:45 - 11:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Калиманци, Общ. Сандански: къща

На 12.09.2019 г. /08:45 - 11:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански: Втора 20, 8, 3, 1, 5, 9, Главна 64, 54, 47, 41, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 33, 53, 60, 35, 52, 26, 22, 3, 20, 4, 10, 15, 38, 40, 24, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 8, 28, 6, 23, 44, 25, Двадесет и Втора 1, 7, 9, 1, Двадесет и Девета 3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2, Двадесет и Осма 5, 10, 1, 3, Двадесет и Пета 3, 2, 8, 6, 4, 1, 7, Двадесет и Първа 4, 22, 32, 15, 27, 29, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34, Двадесет и Седма 5, 1, 9, 7, Двадесет и Трета 2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 20, 32, 17, 13, 15., 38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18, Двадесет и Четвърта 11, 4, 5, 2, 9, 3, 1, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24, Двадесет и Шеста 2, 4, 1, 8, 6, 7, 12, 14, Двадесета 5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13, Дванадесета 11, 2, Девета 40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 23, 12, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30, Деветнадесета 20, 11, 8, 16, 34, 36, 26, 10, 17, 21, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7, Десета 18, 12, 16, 10, 1, 14, извън регулацията Жилище, Социален Дом, Мали Дол, Осемнадесета 27, 1, 3, 8, 2, 4, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55, Осма 8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 1, 7, 5, Пета 2, 7, 8, 1, 3, 4, Петнадесета 3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18, Първа 22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29, Седма 1, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 4, Трета 7, 4, 3, 8, Тридесет и Втора 4, 1, 6, Тридесет и Първа 3, Тридесета 7, Тринадесета 8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17, Четвърта 2, 4, 6, 9, 7, Четиринадесета 2, Шеста 24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20, 3, 2, 4

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Сандански: Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Кочо Чистименски 16, местност Друма Магазин С Кафене и Складова Ч, местност Паркова Зона Станция, Интернат, Фсмп, Р-Н Главен път Е-79, Свобода 13

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна Фургон

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч./   На 13.09.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Враня: 1 ПИ 024003

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Горно Спанчево

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Ковачево, Общ. Сандански

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката, УПИ III-62, УПИ IV, Кв. 17

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Пирин: местност Калугера, Училище

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Капатово: Карабатак

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Левуново: 019012 М. Лозята, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица 1, 8, 6, 3, 7, Вихрен 8, 6, 3, 4, Георги Сава Раковски 3, 7, 1, Главен път Е-79 ТП, Автобаза, Бензиностанция, Гоце Делчев 8, 4, Девети Май 1, 3, 28, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 21, Дружба 4, 3, 1, 5, 2, Иван Козарев 27, 19, 29, 10, 24, 26, 25, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 4, 1, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33, Изгрев 4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3, Илинден 10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2, Йорданка Николова 2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8, Кирил и Методий 7, 1, 5, 4, 2, 3, 9, Кочо Лютата 4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 11, 1, Лавеле 20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1, Лозята, местност Стопански Двор Цех, Казан, Сграда, Неуточнен Адрес ?, ?, Никола Вапцаров 8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11, Октомври 7, 20, 22, 12, 11, 5, 2, 17, 14, 4, 18, 16, 8, 10, Орловец 7, 16, 5, 21, 15, 2, 17, 18, 9, 20, 3, 1, 13, 23, 11, 22, 7, 8, 10, 12, 14, Осми Март 3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 8, 11, 1, 7, 19, 10, 16, 14, 2, 12, Отец Паисий 2, 4, 1, 6, 3, Пирин 2, 9, 11, 10, 6, Победа 8, 4, 2, 3, Стефан Караджа 30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1, Струма 13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4, Цар Самуил 3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8, Чавдарци 6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26, Черно Море 3, 13, 10, 5, 2, Шейново 1, 4, 5, 6, 12, 7, 1, Шипка 1, 2, 5, 6, 4, 10, Яне Сандански 1, 7, 2, 1 ПИ 060022, местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Ново Делчево: Георги Кирков 5, местност Кантона Рибарник, Ферма, местност Киселица Работелница

На 12.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Сандански: Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Кочо Чистименски 16, местност Паркова Зона Станция, Интернат, Фсмп

На 12.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч./ -  Катунци: Ангел Кънчев 4, 1, Асен Лагадинов 4, 6, Атанас Зайков 26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1, Бачо Киро 14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18, Бельовска Комуна 7, 10, 9, Васил Левски 27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12, Вела Пеева 40, Георги Козепов 15, 5, 13, 9, 11, 1, 7, Георги Сава Раковски 12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16, Гоце Делчев 1, 12, 3, 15, Гьорче Петров 3, Даме Груев 4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17, Иван Вазов 5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6, Кочо Честименски 5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2, Неуточнен Адрес Поща, Никола Калъпчиев 15, Пейо К. Яворов 19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17, Петър Димитров 22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, Стадиона 27, 32, 34, 36, Стойо Хаджиев 2, Стоян Гущеров 2, Таската Врански 4, 1, 6, 3, 7, 5, 8, Юри Гагарин 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10, Яне Сандански 6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, Лечебница

На 12.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Бельово

На 12.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Черешница: къща

На 12.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански

На 12.09.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Враня: извън регулация, до С. Враня, 1 ПИ 024003

На 12.09.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Катунци: Ангел Кънчев 4, 1, Асен Лагадинов 4, 6, Асен Лагадинов 2, 17, Атанас Зайков 26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1, Бачо Киро 14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18, Бельовска Комуна 7, 10, 9, Бельовска Комуна 3, Бистрица 4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10, Васил Левски 27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12, Васил Левски 2, 6, 4, 1, Вела Пеева 40, Вела Пеева 38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26, Георги Козепов 15, 5, 13, 9, 11, 1, 7, Георги Сава Раковски 12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16, Гоце Делчев 1, 12, 3, 15, Гьорче Петров 3, Гьорче Петров 2, 3, 1, Даме Груев 4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17, Димо Х. Димов 19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17, Еделвайс 4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9, Иван Вазов 5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6, Иван Вазов 6, Кочо Честименски 5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2, Любен Каравелов 3, М. Раздол Пункт, Обект, Мандра, Работилница, Митко Палаузов 18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12, Неуточнен Адрес Поща, Неуточнен Адрес 1 Изход Гоце Делчев, Никола Калъпчиев 15, Опълченска 9, 10, Пейо К. Яворов 19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17, Петър Димитров 22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, Петър Димитров 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30, Район Мтс Цех За Обработка на Скални Мат, Район Стопански Двор Цех, Газостанция, Цех, Стадиона 27, 32, 34, 36, Стадиона 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1, Стойо Хаджиев 2, Стоян Гущеров 2, Таската Врански 4, 1, 6, 3, 7, 5, 8, Трети Март 3, 28, 55, 31, 51, 42, 41, 33, 40, 35, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13, Хан Крум 6, 2, 4, 1, 9, 8, Христо Ботев 3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17, Юри Гагарин 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10, Юри Гагарин 6, 5, Явор 15, 21, 29, 37, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17, Яне Сандански 6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, Яне Сандански 1, Лечебница

На 12.09.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Кочо Чистименски 16, местност Друма Магазин С Кафене и Складова Ч, местност Друма, местност Паркова Зона Станция, Интернат, Фсмп, Р-Н Главен път Е-79, Свобода 13

На 12.09.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бегова Поляна Фургон, Бели Брег Времянка, местност Падарката, 2, Жилище, 3

На 12.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бели Брег Времянка, местност Падарката, 2

На 13.09.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Жилище, 3

Община Сатовча  

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов 8, 13, 6, 3, 7, 14, 12, 8, 15, 8, 5, 11, 15, Анещи Узунов 6, 3, 2, 8, 4, 5, 1, Бузлуджа 14, 16, Бузлуджа 14, 13, 16, 10, 15, Васил Левски 37, 14, 19, 20, 9, 38, 4, 44, 26, 30, 2, 28, 11, 25, 16, 17, 31, 17, 42, 33, 10, 13, 32, 12, 18, 27, 35, 16, 23, 27, 7, 47, 3, 21, 29, 15, 40, Васил Левски 34, 46, 22, 35, 36, Вела Пеева 1, 2, Георги Бенковски 1, Димитър Благоев 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43, Дончо Ганев 9, 16, 8, 6, 5, 3, 7, 4, 18, 15, 10, 5, 14, 17, Дончо Ганев 4, 2, Еделвайс 7, 3, 2, 5, 4, Единадесета 9, Здравец 13, 4, 15, 22, 12, 23, 16, 8, 29, 10, 14, 27, 11, 5, 6, 4, 24, 2, 7, 9, 25, 18, Здравец 16, Ивайло 10, 14, 12, 6, 16, 4, 8, Кирил и Методи 4, 1, 10, 3, 7, 6, 5, 8, 10, 2, 9, Лиляна Димитрова 9, Лиляна Димитрова 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1, местност Стопански Двор Цех, Мир 1, 2, 5, Мир 5, 7, 3, Митко Палаузов 1, Неуточнен Адрес ТП1 Кочан, ТП1 Кочан, Неуточнен Адрес ТП5, Никола Парапунов 7, 8, 38, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, Осма 1, Отец Паисий 13, 8, 15, 11, 6, 12, 17, 10, 9, 2, 5, 4, 7, Пета 12, Плиска 12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1, Победа 22, 54, 25, 3, 1, 7, 6, 5, 8, 4, 27, Победа 44, 31, Пролет 13, 46, 15, 18, 43, 31, 42, 23, 36, 9, 16, 30, 2, 1, 24, 44, 34, 26, 41, 28, 32, 33, 6, 4, 11, Първа 2, 1, 8, Свилен Русев 1, 10, 12, 6, 8, 4, Свобода 12, Септемврийска 1, 20, 20, Стопански Двор Шивашка Работилница и Кафе-Бар, Струма 1, 9, 8, 5, 2, 12, 4, 4, 16, 22, 6, 10, 13, 18, 7, 20, Тодор Каблешков 4, Тодор Каблешков 3, 1, 8, 2, 6, 5, Тракия 12, 26, 8, 2, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, Трета 10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18, местност Кундевица

Община Симитли  

На 09.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 11.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 12.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Чакърска

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Симитли: Симитли, Симитли Магазин

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:10 - 10:10 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска, Жилище

На 09.09.2019 г. /09:10 - 10:10 ч./ -  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Симитли Магазин, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 09.09.2019 г. /09:10 - 10:10 ч./ -  Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин, М. Сухата Река Цех, Цех

На 09.09.2019 г. /09:10 - 10:10 ч./   На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец

На 09.09.2019 г. /09:10 - 10:10 ч./   На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Мечкул: местност Зад Къщи

На 09.09.2019 г. /09:10 - 10:10 ч./   На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Полето: Галабарци, 4, къща, Метанстанция, 2

На 09.09.2019 г. /09:10 - 10:10 ч./   На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 09.09.2019 г. /09:10 - 10:10 ч./   На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Тросково: Баров път, местност Ливадище, Скз Тросково

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Симитли: Симитли Магазин, Симитли

На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли Магазин

На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин

На 10.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Черниче: М. Сухата Река Цех, Цех

На 11.09.2019 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Симитли: Аврора 21, 27, 23, 3, 19, 7, 25, 9, 4, 5, 15, 29, 2, 11, 1, 17, 13, Васил Левски 10, Гео Милев 12, 12, 2, Георги Димитров 36, Даме Груев 10, 12, 8, Жилище, Марек 13, 5а, Автоработилница, 3а, 1, 9, 7, 15, 2, 10, 5, 8, 3, 11, местност Лочката, местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново Жилище, Работилница, Магазин, Пазара Магазин, Предел 29, 18, 37, 6, 33, 2, 25, 39, 51, 23, 21, 27, 24, 3, 35, 47, 20, 10, 31, 55, Бар, 41, 55, 15, 16, Жилище, Автоработилница, 12, 1, 43, 15, 8, 45, 9, 26, 1, 4, 19, Свобода 4, Симитли Жилище, Чифлико, Шипка 10, Юрий Гагарин 8, 5, 3, 5, 4, 11а, 9, 11, 13, 2, 5 Жилище, 15, 17, 13, 6

Община Струмяни  

На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Илинденци: Васил Левски 27, 28, Двадесет и Девета 7, Двадесет и Четвърта 7, 4, Единадесета 5, Костур махала 1, Свети Мина 15, Трета 32, Тридесет и Осма 2, 5, 1, 6, Тридесет и Първа 7, Тридесет и Седма 1, 9, 5, Тридесет и Четвърта 2, 17, 12, 28, 1, 13, 19, 30, 14, 15, 8, 23, 20, 25, 27, 11, 6, 26, 29, 10, 3, Тридесет и Шеста 6, 8, 10, 9, 1, 12, 18, 5, Тринадесета 16, Четиридесет и Втора 25, Четиридесет и Девета 3, 5, 6, 8, 10, 1, 12, Четиридесет и Седма 4, Четиринадесета 2, 3, Шестнадесета 1

Община Хаджидимово  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Блатска: ТП1

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Блатска: ТП2

На 11.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Теплен

На 11.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003, ТП1

Община Якоруда  

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Орцево

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Палатик

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Десета 7

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кузьово

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: ТП Чирек

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лютово

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Юруково

На 09.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бабяк: Заведение

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Борован: местност Изварковец 1-ви Стопански Двор, местност Рога Борованмашин, Емайлов Цех, Ремонтна Работилница

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ботево, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски 11, 8, 6, 14, 9, 12, 2, 17, 4, 22, 18, 20, 15, 10, Бузлуджа 4, 3, 1, 2, Васил Воденичарски 6, 9, 3, 7, 4, Васил Левски 1, 15, 13, 8, 7, 19, 5, 3, 14, 11, 12, 16, 17, 9, Веслец 7, 8, 9, 6, 4, 3, 13, Витоша 4, 3, Георги Михайлов 1, 10, 8, 7, 3, 6, Лазар Драйчев 48, 34, 58, 42, 32, 20, 38, 6, 36, 40, 64, 18, 3, 2, 50, 72, 68, 12, 26, 22, 66, 46, 54, 56, 10, 52, 60, 30, местност Стублата Пс, Петко Р. Славейков 1, Фердинанд Козовски 4, 2, 3, 2а, 6, Хаджи Димитър 4, 9, 1, Христо Ботев 69, 2, 28, 11, 57, 67, 45, 53, 47, 43, 17, 71, 25, 1, 31, 10, 19, 36, 64, 23, 30, 22, 16, 51, 50, 41, 48, 13, 65, 27, 18, 38, 40, 39, 61, 24, 59, 35, 54, 44, 42, 21, 63, 4, 58, 55, 62, 75, 6, 34, 5, 46

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бързина: 23-ти Септември 6, 10, 1, 5, 3, 7, 12, 9-ти Септември 9, 3, 5, Александър Стамболийски 35, 11, 5, 1, 21, 10, 39, 15, 23, 7, 37, 25, 22, 24, 33, 26, 12, 41, 13, 14, 27, 20, 17, 8, 16, Асен Златаров 9, 7, 4, 2, 1, 5, 3, Бузлуджа 2, 1, 7, Васил Левски 3, 2, 1, Гаврил Генов 27, 13, 19, 8, 6, 4, 4, Георги Димитров 3, 7, 31, 8, 11, 4, 1, 27, 12, 21, 23, 25, 29, 19, 16, 13, 6, 10, Георги Кирков 3, 2, 4, Д-Р Петър Берон 2, 4, 8, 6, 10, Димитър Благоев 9, 10, 14, 8, 17, 11, 15, 2, 9, 1, 19, 4, 13, Димитър Грънчаров 8, 6, 4, Дунав 2, 6, 7, 8, 10, 5, 1, Любен Каравелов 4, 7, 6а, 2, Мусала 3, 11, 2, 1, 5, Перник 4, 1, 2, Петко Д. Петков 7, 35, 31, 73, 77, 69, 14, 13, 33, 8, 81, 59, 10, 47, 23, 51, 4, 19, 16, 40, 3, 71, 26, 9, 28, 18, 41, 30, 24, 55, 67, 49, 45, 6, 12, 38, 20, 1, 53, Петко Р. Славейков 1, 9, 10, 8, 5, 11, 6, 2, 7, Сергей Румянцев 1, 3, София 1, 3, Станке Димитров 6, 2, 8, 4, Тодор Каблешков 16, 1, 5, 13, 9, 3, 7, 2, Хаджи Димитър 1, 17, 25, 9, 7, 19, 31, 13, Христо Ботев 28, 13, 4, 12, 2, 9, 7, 16, 36, 3, 1, 8, 25, 17, 29, 40, 22, 13, 44, 15, 24, 31, 46, 32, 26, 36, 42, 33, Христо Смирненски 4, 10, 2, 16, 20, 5, 18, 14, 12, Хубава Грозданка 2, 4, 6, 8

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Малорад: 1-ви Май 46, 14, 56, 10, 12, 54, 42, 44, 43, 48, 4, 2, 9-ти Септември 6, 5, 9, 8, 4, 5, Ангел Бърдарски 15, 3, 18, 10, 40, 36, 32, 41, 5, 31, 6, 7, 17, 16, 26, 2, 42, 8, 14, 24, 38, 34, 22, 13, 3, 43, 41., 44, Ангел Кънчев 2, Божур 5, 11, 7, 2, 1, Бор 5, 7, 2, 4, 6, Бреза 8, 5, Валентина Терешкова 6, 2, 19, Васил Воденичарски 63, 43, 45, 34, 57, 47, 38, 35, 44, 65, 53, 46, 67, 73, 40, 51, 59, 55, 72, 32, 26, 31, 35, 20, 37, 22, 10, 20, 34, 12, 24, 39, 23, 19, 11, 8, 24, 7, 5, 3, Васил Левски 14, 16, 5, 13, 9, 8, 24, 1, 2, 11, 3, 6, 12, 15, 25, 21, Вела Пеева 5, 21, 3, 9, 11, 39, 33, 14, 4, 29, 20, 24, 22, 35, 19, 37, Витоша 4, 10, 8, 6, 7, Въло Бързашки 4, 24, 5, 11, 12, 22, 6, 20, 3, 29, 9, 13, 23, 4, 21, 10, Въло Цоловски 26, 55, 16, 4, 8, 11, 18, 37, 31, 10, 33, 51, 43, 25, 17, 39, 59, 13, 21, 23, 20, 53, 15, 22, 32, 34, 35, 28, 30, 47, 63, 6, 29, 3, 1, 7, 5, Гаврил Генов 33, 32, 21, 1, 30, 18, 16, 27, 5, 13, 19, 28, 17, 9, 32, 2, 31, Георги Бенковски 6, 3, 12, 14, 13, 18, 2, 1, 4, Георги Бързаков 9, 4, 5, 7, 2, 3, 18, 29, 14, 16, 22, 37, 27, 20, 35, 17, 33, 6, Георги Дамянов 4, 2, 2, 8, 4, 10, Георги Димитров 11, 6, 13, 8, 1, 4, 3, 9, 7, 10, 17, 12, 2, 15, 20, 16, 20., 18, 17, 52, 46, 48, 50, 42, 44, 18, 31, 33, 49, 36, 17, 40, 41, 38, 28, 14, 20, 27, 47, 53, 32, 22, 30, 24, 35, 26, 37, 29, 12, 25, 16, 2а, Георги Кирков 21, 18, 14, 12, 4, 1, Димитър Благоев 26, 20, 44, 18, 24, 42, 46, 22, 2, 10, 12, 48, 50, 44, 36, 9, 38, 64, 25, 34, 60, 38, 5, 1, 3, 19, 23, 46, 44, 58, Еверест 1, 4, 6, 5, Иван Вазов 2, Иван Козарев 3, Искър 3, Калиакра 7, 14, 9, 23, 7, 10, 21, Карамфил 6, Кв. 11 УПИ VII, Кестен 2, 22, 5, 18, 14, 8, 16, 13, 3, 11, 7, 4, 6, Кирил и Методий 25, 11, 17, 23, 18, 8, 3, 10, 15, 4, 7, 6, 19, Кокиче 3, Коста Петров 16, 40, 22, 14, 16, 28, 18, 12, 1, 32, 3, 30, 10, 36, 8, 15, 40, 4, 2, Липа 16, 11, 3, 20, 10, 6, 5, 17, 2, 27, 13, 12, 14, 21, 23, 1, 14, 8, 23, Минзухар 7, Митко Палаузов 9, 10, 13, 19, 8, 7, 12, Мусала 12, 7, Нечовец 11, 23, 27, 29, 31, 18, 1, 3, 21, 25, Никола Парапунов 23, 4, 48, 58, 16, 10, 56, 15, 27, 17, 9, 38, 12, 12, 60, 31, 24, 37, 42, 13, 45, 36, 8, 25, 43, 50, 38, 29, 49, 18, 33, 23, 54, 36, 26, 32, 46, 47, 35, 33, 31, 50, Нино Гешовски 16, 35, 28, 5, 37, 33, 20, 34, 26, 22, 15, 13, 23, 19, 18, 11, 16, 14, 6, 1, 5, 3, 4, Огоста 5, 8, 4, 3, 1, 2, Осъм 2, 6, 1, 5, 12, 8, 10, Партизанска 12, 11, 6, 17, 15, 8, 27, 3, 27, 25, Петко Р. Славейков 52, 14, 9, 19, 25, 18, 7, 17, 4, 6, 11, 20, 15, 23, 1, 3, 2, 3, 22б І-ви Стопански Двор, 4, Петър Гевезийски 12, 7, 10, 14, 2, 8, 8, Петър Джигански 18, 4, 20, 24, 21, 22, 5, 13, 3, 1, 17, 23, 26, 5, 6, 8, 4, 10, 12, 10, 8, 14, Петър Къчев 7, Търговска Сграда, Ресторант, 4, 6, 5, 15, 23, 8, 17, 6, 25, 21, 43, 22, 35, 19, 45, 25, 20, 37, 10, 32, 29, 28, 16, 39, 24, 5, 3, Петър Сладкара 25, 21, 30, 33, 27, 24, 32, 18, 15, 13, 8, 17, 12, 4, 2, Пирин 6, 8, 12, 3, 7, 4, 10, 8, 2, Радецки 6, Рила 8, 6, 7, 3, 2, 9, 25, 5, 10, 14, Семко Петков 2, 4, 6, 1, 8, Синчец 2, 11, 6, 15, 9, 20, 4, 18, Славянка 4, 3, 1, Станой Попов 9, 6, 34, 21, 30, 17, 38, 31, 18, 26, 15, 19, 36, 45, 50, 23, 22, 20, 24, 40, 28, 52, 48, 1, 3, Стара Планина 12, 9, 10, 8, 7, Стефан Караджа 23, 10, 17, 5, 19, 9, 7, 1, 20, 12, 3, 18, 32, 20, 35, 38, 29, 18, 16, 26, 36, 30, 21, Странджа 2, 4, 3, 8, 5, Тодор Каблешков 1, Христо Ботев 20, 8, 14, 11, 10, 1, 3, 30, 5, 14., 6, 22, 25, 18, 23, 7, 45, 33, 44, 47, 31, 40, 17, 42, 37, 30, 48, 34, 36, 38, 46, Христо Мишов 2, 28, 22, 19, 21, 30, 14, 28, 1, 12, 18, 17, 16, 26, 22, Цанко Церковски 3, 16, 2, 6, 14, 12, Цар Калоян 2, 8, 14, 6, 16, 3, 4, 10, Цар Самуил 17, 13, 15, 2, 10, 11, 13, Цветан Дуцов 7, 1, 3, 1, . 6, 15, 7, 20, 17, 21, 23, 16, 19, 14, Цветко Згориградски 22, 5, 54, 33, 28, 31, 11, 52, 18, 13, 44, 46, 41, 16, 56, 25, 29, 3, 7, 15, 32, 38, 22, 17, 36, 1, 40, 24, 43, 58, 2, 8, 1, 4, 6, 3, 10, Цено Къчовски 34, 10, 24, 35, 2, 12, 7, 6, 54, 11, 14, 4, 21, 16, 10, 4, 11, Черни Връх 2, 12, 28, 5, 6, 4, 24, 8, 16, Черно Море 9, 7, 12, 11, 19, 10, Явор 3, 6, 5, Янтра 12, 7, 3, 16, Ясен 2, УПИ 237003

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рогозен: 23-ти Септември 4, 2, 1, 9-ти Септември 1, 17, 15, 18, 1, 7, 9, 5, 6, 21, 12, 6, 18, 10, 29, 25, 20, 33, 35, 1, 23, 15, 15а, 8, Уо№18, 4, 13, 31, 17, 16, 8, Александър Стамболийски 10, 8, 21, 15, 16, 5, 9, 18, 2, 17, 22, 23, 17, 45, 34, 40, 41, 43, 38, 49, 36, 39, 47, 44, 48, 17, 22, 20, 3, 19, 31, 30, 31а, 24, 36, 48, 33, 34, 32, 47, 29, Ангел Закачалски 10, 1, 5, 6а, 2, 6, 3, 8, Балканска 13а, 3, 14б, 9, 7, 5, 13, 17, 14, 12, 11, Уо 17, 10, 12, 6, Бачо Киро 15, 1, 2, 13а, 5, 6, 3, 13, 11, 4, 7, Битуля 4а, 5, 5а, 1, 1а, 6, 3, 5а, Братя Миладинови 25, 13, 24, 21, 26, 3, 6, 5, 4, 8, 5, 7, 13, 11, 9, 15, 16, 14, Васил Воденичарски 10, 6, 7а, Васил Левски 6, 3, 10, 5, 9, 4, 15, 11, 2, 8, 1, 19, 7, Витоша 2, 9, 10, 2, 3, 13, 7, 4, 6, 15, 1, Вълко Берекетски 8, 4, 1, 12, 2, Гаврил Генов 4, 1, 2, 2 А, 14, 28, 12, 6, 20, 16, 10, 8, 22, 15, 3, 5, Гео Милев 6, 1, 3, Георги Бенковски 14, 16, 18, 3 А, 13, 6, 3, 9, 15 А, 10, 14, 12, 7, 11, 2, 15, 8, Георги Бързаков 1, 2, 3, 4, 8, 5, 7, 6, Георги Димитров 6, 2, 2, 9, 6, 5, 1, 4, 4, Георги С. Раковски 23, 8, 19, 6, 1, 2а, 3, 2, Герго Кр. Манчев 6, 3 А, 7, 3 Б, 20, 18, 9 А, 24, 22, 26, 3, 1, 18, 4, 14, 6, 8, 16, 12, 10, Гочо Гопин 2, 4, Димитър Благоев 1, 3, Добрич 13, 1а, 6, 8, 11, 9, 15, 13, Иван Вазов 18, 15, 13, 11, 5, 8, 2, 9, 14, 7, 3, 10, 16, 18, Иван Рилски 2, 11, 26, 14, 1а, 12, 2, 10, 6, 4, 9, 20, 8, 8., 16, 18, 1, Индустриална 1, Кирил и Методий 3 А, 6, 3, 4, 7, 5, 10, 11, 12, 14, 2, 8, 6 А, 10, 10, 13, 16, 20, 7, 22, 18, Климент Охридски 19, 7, 3, 17, 12, 5, 13, 16, 16 А, 6, 10, 8, 14, 2, 11, 9, 4, 18, 9, 14, 18, Лозенград 7, 12, 6, 1, 2, 15, 20, 5, 16, 10, 4а, 8, 18, 3, 4, 13, 14, 12, 20, 19, 17, 26, 25, 29, Уо 9, 28, Любен Каравелов 28, 23, 35, 25, 6, 20, 25 А, 4 А, 18, 21, 14, 22, 29, 27, 26, 16, 24, 12, 37 А, 39, 11, 31, 41, 10, 5, 37, 28, 11, 17, 19, 15, 2 А, 4, 3, 8, 13, 1 А, 6, 7, 5, Маршал Толбухин 19, 16, 3, 3, 1, 2 А, 2, Уо 10, 10, 4, 16, 12, 18, 1, 8, 6, 9, 3, местност Селска Мера Пс, 1, Никола Вапцаров 4, 2, 1, 5, 18, 14, 7а, 1, 14а, Уо ТП-Цк, 7, 5, 14, Никола Нинов 19, 21, 11, 23, 8, 13, 15, 25, 1, 9, 3, Оборище 30, 5, 3, 1, 6, 4, 15, 9, 11, 13, 17, 28, 14, 10, 30, Огоста 2, 6, Около Село 0, Паисий Хилендарски 7, 10, 4, 8, 9, 3, 6, 5, 1, 11, 2, 12, Патриарх Евтимий 6, 20, 26, 20, 21, 31, 13, 16, 29, 23, 27, 25, 28, 19, 22, 26, 30, 35, 24, 3, 15, 5, 2, 13, 1, 8, 11, 7, 9, 6, 17, 4, 16, Петко Д. Петков 1, 3а, 3, Петър Джигански 6, 1, 4, 6, Пирин 2, 3, 8, 12, 9, 1а, Полк. Цвятко Радионов 2, Преспа 2, 16, 13, 11, 6, 10, 13а, 3, 14, 9-А, 1, 18, 5, 7, 9, 1, 9, Райко Даскалов 11, 5, 7, 1, 15, 4, 1, 2, 3, Рила 16, 2а, 12, 8, 14, Сергей Румянцев 15, 17, 2, 5, 1, София 5, Софроний Врачански 2, 8, 4, 2, 1, 3, 5, Станке Димитров 6, 2, 16, 12, 21, 10, 14, Стефан Караджа 1, 3, 12, 5, 10, 18, 7, Страхил Войвода 2, 21, Тодор Брусарски 2, 9, 5, 3, 10, 6, 1, 4, 21, 9, 7, 17, 13, 19, 16, 11, 15, 14, 8, Тулча 3, 10а, 10, 5, 1, 4, 7, 2, 6а, 6, УПИ 4 261 Кв52, Филип Тотю 17, 2, 11, 12, 5, 8, 9, 1, 7, 15, 7а, 14, 19, 21, 17, 16, 23, Хаджи Димитър 1, 5, 10, 6, 2, Хан Кубрат 14, 2, 6, 10 А, 18, 5, 8, 7, 21, 4, 19, 1, 17, 3, 11, 8, 10, 13, Христо Ботев 51, 48, 4, 57, Уо 11, 62, 41, 64, 43, 49, 10 А, 66, 68, 60, 45, 55, 47, 70, Трафо 2, 6, 4, 5, 10, 27, 20, 28, 21, 34., 22, 42., 26, 25, Уо 1, 32, 13, 15., 48, 36, 11, 24, 16, 5, 9, 14, 18, 7, 5а, 12, 52, 48, 31, 54, 39, 33., 46., 99, Христо Михайлов 2, 7, 4, 8, 7, 2, 6, 3, 4, 6, 13, 1, 15, 2, Христо Смирненски 6, 2, 3, 8, 4, 5, 2, Цветко Савовски Уо 16, 2, 1, 3, Чиган 6, 2, 4, Шипка Уо 12, 13, Уо 14, Кошара, 7, 3, 1, 6, 10, 12, 4, 5, 8, 9

На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Малорад: 1-ви Май 46, 14, 56, 10, 12, 54, 42, 44, 43, 48, 4, 2, 9-ти Септември 6, 5, 9, 8, 4, 5, Ангел Бърдарски 3, Валентина Терешкова 6, 2, 19, Васил Воденичарски 24, 7, 5, 3, 26, 31, 35, 20, 37, 22, 10, 20, 34, 12, 24, 39, 23, 19, 11, 8, Васил Левски 15, Вела Пеева 9, 11, 39, 33, 14, 4, 29, 20, 24, 22, 35, 19, 37, Въло Бързашки 4, 24, 5, 11, 12, 22, 6, 20, 3, 29, 9, 13, 23, 4, 21, 10, Георги Бенковски 2, 1, 4, Георги Дамянов 2, 8, 4, 10, Георги Димитров 17, 20, 16, 20., 18, Димитър Благоев 10, 12, 20, 44, 18, 24, 42, 46, 22, 2, Еверест 1, 4, 6, 5, Иван Козарев 3, Калиакра 14, 9, 23, 7, 10, 21, Карамфил 6, Липа 23, Митко Палаузов 9, 10, 13, 19, 8, 7, 12, Нечовец 11, 23, 27, 29, 31, 18, 1, 3, 21, 25, Нино Гешовски 6, 1, 5, 3, 4, 15, 13, 23, 19, 18, 11, 16, 14, Партизанска 12, 11, 6, 17, 15, 8, 27, 3, 27, 25, Петко Р. Славейков 3, 22б І-ви Стопански Двор, 4, Петър Джигански 12, 5, 6, 8, 4, 10, Петър Къчев 43, 22, 35, 19, 45, 25, 20, 37, 10, 32, 29, 28, 16, 39, 24, 15, 23, 8, 17, 6, 25, 21, Петър Сладкара 25, 21, 30, 33, 27, 24, 32, 18, 15, 13, 8, 17, 12, 4, 2, Семко Петков 2, 4, 6, 1, 8, Синчец 2, 11, 6, 15, 9, 20, 4, 18, Станой Попов 34, 21, 30, 17, 38, 31, 18, 26, 15, 19, 36, 45, 50, 23, 22, 20, 24, 40, 28, 52, 48, Стефан Караджа 10, 17, 5, 19, 9, 7, 1, 20, 12, 3, 18, Странджа 5, Христо Мишов 19, 21, 30, 14, 28, 1, 12, 18, 17, 16, 26, 22, 28, 22, Цанко Церковски 3, 16, 2, 6, 14, 12, Цар Самуил 13, Цветан Дуцов . 6, 15, 7, 20, 17, 21, 23, 16, 19, 14, 3, 1, Цветко Згориградски 58, 5, 54, 33, 28, 31, 11, 52, 18, 13, 44, 46, 41, 16, 56, 25, 29, 3, 7, 15, 32, 38, 22, 17, 36, 1, 40, 24, 43, Явор 3, 6, 5, Янтра 12, 7, 3, 16, Ясен 2, УПИ 237003

Община Бяла Слатина  

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Божур 6, Васил Кънчев 10, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 5, Георги С. Раковски 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 30, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 36, 34, 43, 39, Иван Вазов 1, 2, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Иван Ненов 14, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Крайна 3, 7, 62, 82, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, Обнова 4, Обнова ТП№10 Уо, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, ТП13 Уо, 37, 25, 14, Септемврийци 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 40, Цар Асен 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Асен 17, Цар Калоян 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, Кв. 21

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковец, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски 1, 6, 2, Васил Воденичарски 8, 4, 6, 12, Васил Коларов 7, 1, 8, 17, 3, 9а, 5, 4, 10, 6, 9, 21, 13, Васил Левски 9, 1, Гаврил Генов 5, 9, 4, 8, 7, Георги Ангелов 1, 6, 4, 2, 5, Георги Бенковски 6, 4, Георги Дамянов 13, 7, Георги Димитров 15, 9, 12, 7, 17, 10, 24, 11, 19, 2, 21, Димо Дичев 7, 4, 8, 3, 10, 6, 9, 2, 5, Дунав 2, Здравец 5, Иван Вазов 10, 9, 2, 22, 6, 14, 7, 8, 5, 12, 16, Ильо Войвода 1, 4, 5, Кирил и Методий 28, Маршал Толбухин 4, Никола Миков 10, Отечествен Зов 14, 29, 32, 20, 15, 12, 11, 8, 9а, 31, 30, 21, 16, 17, 27, 6, 22, 18, 13, 4, 19, 24, Партизанска 1, 5, 6, 2, 9, 7, Петко Лалов 9, 12, 16, 5, 2, 7, 4, 13, 14, 10, 11, Райко Даскалов 3, 10, 1, 4, 2, 6, Райна Княгиня 2, Цар Асен 4, 6, 1, 3

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Божур 6, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Кънчев 10, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 5, Георги С. Раковски 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 30, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 36, 34, 43, 39, Иван Вазов 1, 2, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Иван Ненов 14, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Крайна 3, 7, 62, 82, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, Обнова ТП№10 Уо, Обнова 4, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, ТП13 Уо, 37, 25, 14, Септемврийци 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 40, Цар Асен 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Асен 17, Цар Калоян 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, Кв. 21

На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Божур 6, Васил Кънчев 10, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 5, Георги С. Раковски 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 30, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 36, 34, 43, 39, Иван Вазов 1, 2, Иван Ненов 14, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 3, 7, 62, 82, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, Обнова 4, Обнова ТП№10 Уо, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, ТП13 Уо, 37, 25, 14, Септемврийци 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 40, Цар Асен 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Асен 17, Цар Калоян 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, Кв. 21

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковец, Общ. Бяла Слатина: Ален Мак 10, 4, 8, Васил Левски 4, 13, 9, 3, 2, 8, 12, 11, 5, 6, Георги Дамянов 2, 11, 17, 7, 15, 13, 9, 5, 1, Георги Димитров 19, Здравец 3, 2, 5, Иван Нивянин 33, 9, 27, 11, 14, 18, 2, 4, 21, 16, 3, 8, 10, 24, 1, 5, 31, 22, 29, 25, 6, Маршал Толбухин 1, Митко Палаузов 4, 3, Никола Иванов 5, 8, 4, 9, 7, 6, 2, 10, 3, Никола Миков 6, 11, 9, 12, 2, 7, 1, 4, Плашивец 2, Семко Крачунов 7, 5, 4, 6, 9, 1, 2, Христо Ботев 4, 2, Христо Смирненски 6, 2, 10, 16, 1, 12, 4, Цар Симеон I-ви 6, 2, 5, 1, 3

Община Враца  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Драган Цанков 6, Околчица 62, 64, 62

На 09.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Дъбника 22, 122 С, 123, 122, 129

На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Дъбника Пред 10, 10, 142, Пред Бл. 10, 5, 32

На 10.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Васил Кънчов 78, 78 Самоил 3, 76, 76 Бдж-2 Самуил Б2, 1, Найден Геров 1, 42, Никола Войводов 42, Самуил 1

На 11.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Васил Кънчов 92, 76, Екзарх Йосиф 79, Найден Геров 2, 1, 6, 4, 40, Никола Войводов 40

На 11.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Васил Кънчов Източно Пром. Зона, 23 в Кв. 234 А, 25, Източна Промишлена Зона, Самуил

На 12.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Бързия 1, Вежен 26, 10, 18, 17, 19, 21 гараж, 30, 21, 20, 12, 24, 8, 14, 16, 28, Вестителя 16 гараж№1-Група 1, 16 гараж №4, 16, 16 гараж, Втори Юни 90, 88, 86, 78, 80, 82, Иван Тричков 27, 25, 23, 21, 19, 17, Кръстьо Бързаков 16 гараж№9, 15, 18, 16 гараж №10, 13, 17, 10, 16, 14, 11, 16 гараж, Касета Чавдар 7, 16 гараж №12, 11, Медковец Обръщалото, Огоста 1, 5, 7, 11, 3

На 12.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Екзарх Йосиф 77, 79, 79 А, 75, Найден Геров 10, Кв. 103 Долно, 13

На 13.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Георги Апостолов 46, 44, Медковско Дере 1, Младост 9, 10

На 13.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Дъбника 19 О, 18, до Бл. 18, 19-А, 19, 18, 18-Г, до Бл 18, до Бл. 19, 18 Пред Бл. 18, Съединение 30, до ТП 10

Община Козлодуй  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Козлодуй: 52-ри Полк 1, 9-ти Май 26, 15, 32, 28, 30, Беласица 8, 10, 5, 6, 2, 3, 4, 1, Вардар 4, 3, 1, 5, 7, 2, 9, Враца 1, 10, 7а, 7в, Георги Димитров 57, 27, 38, 33, 21, 23, 37, 56, 34, 49, 35, 26, 19, 39, 50, 46, 43, 18, 42, 16, 55, 31, 51, 24, 17, 22, 44, 36, 20, 41, 48, 28, 32, 25, 28а, 30, 53, 45, 47, Освободител 97, 142, Свилен Русев 34, 32, Тимок 2, 7, 18, 14, 13, 10, 16, 5, 6, 0, 8, 12, 1, 4, 3, Тимок-2 1а, 6, 5, 2, Тунджа 6 A, 12, 11, 2, 1, 18, 17, 3, 19, 16, 13, 6a, 5, 7, 4, 9, 14, 10, 8

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Козлодуй: 52-ри Полк 1, 9-ти Май 26, 15, 32, 28, 30, Беласица 8, 10, 5, 6, 2, 3, 4, 1, Вардар 4, 3, 1, 5, 7, 2, 9, Враца 1, 10, 7а, 7в, Георги Димитров 57, 27, 38, 33, 21, 23, 37, 56, 34, 49, 35, 26, 19, 39, 50, 46, 43, 18, 42, 16, 55, 31, 51, 24, 17, 22, 44, 36, 20, 41, 48, 28, 32, 25, 28а, 30, 53, 45, 47, Кирил и Методий 5, 19, 41, 47, 45, 31, 13, 21, 38, 37, 33, 40, 28, 32, 3, 30, 28-А, 51, 49, 4, 29, 8, 35, 53, 42, 39, 31а, 43, Кокиче 7б, 5, 9, 34, 33, 3, Крушов Баир 26, Милин Камък 26, 40, 42, 36, 24, 34, 45, 88, 35, 39, 28, 46, 44, 41, 37, 32, 31, 22, 38, 33, 20-Б, 43, 30, 20, Обходен път 44, Освободител 97, 142, Свилен Русев 34, 32, Стара Планина 11, Страцин 11, Тимок 2, 7, 18, 14, 13, 10, 16, 5, 6, 0, 8, 12, 1, 4, 3, Тимок-2 1а, 6, 5, 2, Тунджа 6 A, 12, 11, 2, 1, 18, 17, 3, 19, 16, 13, 6a, 5, 7, 4, 9, 14, 10, 8, Хан Кубрат 4, 10, Христо Ботев 109, 105, 116, 124, 113, 10, 140, 117, 112, 128, 89, 110, 101, 97, 120, 109-А, 136, 98, 85, 106, 99, 111, 132, 93, 87, 115, 104, 103, 134, 102, 83, 107, 126, 138, 130, 108, 142, 119, 91, 100, 122, 118, 114, Цанко Церковски 4, 7, 3, 11, 6, 9, 5, 2, 5а, 1, Царибродска 29, 47, 35, 32, 46, 36, 33, 45, 38а, 34, 39, 36-А, 28, 30, 40, Янко Сакъзов 11а, 27, 10, 21, 8, 9, 4, 5, 15, 11, 2, 13, 12, 6, 14-А, 7, 19, 10-А, 23

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Козлодуй: Безименна №0, Васил Воденичарски 8, 4, 6, 1в, 1, 2, 10, Жилищен Комплекс 1 №1, 4, 4, 1а, №2, ТП 18 табло Нн, 3, №17, 1a, 17, №3, 1, 17, 2, 2, Рк№1бл. 17 От ТП 17, 5, 1, 1а, 1 Дом на Енергетика, Северно От Детска Градина Радост, Жилищен Комплекс 2 1, Панайот Хитов 3, 7, 5, 1, 6., Христо Ботев 1, 3

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Козлодуй: Крушов Баир 26, Милин Камък 26, 40, 42, 36, 24, 34, 45, 88, 35, 39, 28, 46, 44, 41, 37, 32, 31, 22, 38, 33, 20-Б, 43, 30, 20, Хан Кубрат 4, 10, Христо Ботев 109, 105, 116, 124, 113, 10, 140, 117, 112, 128, 89, 110, 101, 97, 120, 109-А, 136, 98, 85, 106, 99, 111, 132, 93, 87, 115, 104, 103, 134, 102, 83, 107, 126, 138, 130, 108, 142, 119, 91, 100, 122, 118, 114, Царибродска 29, 47, 35, 32, 46, 36, 33, 45, 38а, 34, 39, 36-А, 28, 30, 40

На 11.09.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Козлодуй: Безименна №25, №8, №24, №9, Жилищен Комплекс 1 8, 10а, 26, Монолитка 1, 8, 10, Пред01. 11, 26, М/Убл, 10-11, 9, 9, Пред Бл. 9, 24, 27, №10, 10--Офис 3, 27, Мон 2, 25, М/У 8 и 9, Мн2, Пр 9, 24, Мн1, Жилищен Комплекс 2 10а, 9

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Козлодуй: Бургас 4, 6, 5, 2а, 7, 3, 9, 2, 1, 2б, 11, Варна 1, Екзарх Йосиф 21, 2, 15, 1, 20, 16, 11, 9, 12, 5, 10, 14, 6, 3, . 13, 23, 19, 8, 7, 17, Пловдив 17, Раб. Сел. Зав. Строежи-1700 Бунгало 1, Търново 11, 3, 4, 12-Б, 10, 5, 1, 9, 12, 13, 2, 15, 17, 6, 8, 7

На 12.09.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Козлодуй: 9-ти Май 23, 38, 48, 42, 17, 52, 50, 25, 19, 46, 17-А, 21, 40, 36, 44, Иглика 8, 13, 11, 15, 2, 6, 18, 4, 10, 20, Ком 7, 2, 1, 3, 5, 6, 9, 8, 4, Освободител 126, 110, 73, 89, 134, 85, 102, 100, 140, 128, 114, 91, 75, 122, 93, 116, 106, 120, 83, 75а, 118, 71, 130, 75-Б, 104, 138, 95, 81, 132, 77, 79, 112, 136, Янтра, Обходен път

Община Криводол  

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пудрия: 23-ти Септември 16, 8, 10, 7, 4, 18, 2, 9, 5, 6, Ален Мак 10, Арда 4, 6, 1, 5, 12, 14, 3, 7, 20, 11, 8, 13, 18, 9, 16, Байкал 1, 15, 3, 9, 5, 11, 2, 13, Батак 4, 2, 8, Бистрица 3, 1, Божур 6, 7, Ботуня 5, 3, 7, 8, 19, 9, 6, 1, Бузлуджа 5, 2, 4, 1, 8, 6, 3, 7, Васил Левски 10, 3, 12, 8, 14, 6, 4, 2, Вежен 10, 6, 3, 4, 1, 2, Витоша 3, 2, 1, 6, Вихрен 1, 7, 12, 4, 3, 14, 2, 6, 11, 13, 24, 21, 20, Георги Димитров 25, 23, 43, 38, 11, 57, 36, 47, 44, 39, 32, 37, 28, 35, 27, 49, 59, 53, 31, 48, 50, 56, 34, 41, 51, 49а, 20, 45, 40, 46, 21, 30, 33, 64, 52, 13, 58, 54, 18, 17, 1, 6, 13, 5, 10, 7, 30, 11, 24, 2, 14, 16, 3, 26, 9, 65, 72, 78, 73, 66, 70, 80, 96, 63, 90, 74, 77, 92, 84, 76, 82, 68, 75, 86, 62, 94, 69, Дружба 2, 14, 16, 6, 12, 10, 4, 8, Еделвайс 8, 19, 29, 31, 17, 21, 5, 2, 23, 10, 1, 25, 3, 27, 7, 11, Здравец 20, 1, 6, 17, 36, 5, 24, 9, 7, 28, 18, 11, 14, 10, 15, 12, 8, 32, 22, 2, 3, 30, 38, 34, 16, Калиакра 4, 2, 15, 1, Кокиче 13, 5, 16, 8, 9, 15, 7, 4, 14, 11, 3, 10, 2, 24, 17, 26, 12, Ком 6, 4, 3, 1, 2, Куманица 14, 16, 18, 6, 4, Лале 2, 1, 18, Леденика 6, 4, 12, 1, 9, 14, 10, 5, 8, 11, Люляците 8, 4, 2, 10, 6, 9, 20, 16, 18, 1, 15, 11, 5, Марица 2, 3, 1, 4, Мир 12, 6, 2, 7, 5, 1, 3, Митко Палаузов 6, 13, 7, 8, 4, 5, 3, 1, Пирин 7, 2, 14, 15, 6, 8, 9, 11, 4, 16, 13, 12, Радецки 8, 1, 4, 3, Родопи 4, 9, 7, 2, 8, 3, 1, 6, 5, 11, Роза 7, 6, 13, 11, 14, 8, Росица 6, 8, 3, 4, 2, Сердика 1, 2, 3, Спортна 7, 1а, 12, 14, 12 А, 8, 4, 6, 5, 10, 19, 10, 17, 9, 11, 18, 15, 13, 16, Средец 6, 2, 1, 4, Средна Гора 5, 1, 12, 2, 4, 6, 14, 10, 3, 7, Стара Планина 2, 6, 4, Стопански Двор, Цар Калоян 9, 5, 3, 4, 1, 6, 10, 7, 2, 8, Шипка 8, 3, 5, 6, 1, 9, 4, Кв. 30 УПИ 2

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ботуня: 9-ти Септември 4, 3, 1, 2, Арда 6, 8, 4, 2, Божур 2, Бузлуджа 46, 18, 40, 44, 16, 36, 23, 25, 28, 32, 27, 4, 5, 9, 8, 17, 15, 12, 2, 7, 34, 21, 30, 6, 38, 29, 1, Витоша 4, 2, 3, 5, 1, 7, 6, Волга 4, 3, 1, 2, 5, Георги Димитров 25, 36, 7, 6, 20, 22, 58, 48, 50, 2, 3, 23, 18, 38, 29, 10, 26, 5, 56, 31, 33, 14, 16, 9, 44, 32, 21, 35, 54, 11, 1, 12, 42, 60, 27, 37, 15, 34, 13, 30, 46, 4, 40, 39, 19, 41, Драва 13, 3, 11, 5, 4, 6, 8, 15, Дружба 24, Кокиче 1, 2, 4, Крайбрежна 2, 1, Мургаш 2, 6, Опълченска 1, Оп26, 12, 14, 17, 22, 16, 7, 10, 28, 20, 4, 15, 26, 24, 30, 6, Плиска 5, 6, 1, 10, 12, 8, 9, 13, 4, 16, 11, 14, Спортна 1, 2, Хан Аспарух 2, 8, 4, 6, Шипка 7, 17, 11, 8, 15, 16, 13, 21, 25, 9, 14, 31, 19, 2, 12, 10, 23, 5, 27, Янтра 3, 1, 6, 5, 4, 2, 8, 9, Стопански Двор

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Главаци: 23-ти Септември 6, 9, 4, 7, 1, 11, 10, 13, 8, 12, 9, Ален Мак 11, 3, 1, 17, 2, 9, 8, 13, 4, 10, 6, 15, Байкал 3, Батак 1, 2, Бачо Киро 4, 1, 5, 6, 3, 2, Безименна 1, Божур 10, 9, 4, 1, 8, 5, 2, 6, Ботуня 6, 8, 2, 4, 16, 10, Вит 4, 2, 6, Волга 1, Еделвайс 9, 14, 16, 22, 3, 1, 7, 24, 30, 20, 13, 18, 12, 11, 18а, 19, 26, Здравец 2, 1, Ивайло 14, 12, 13, 2, 8, 3, 7, 10, 5, 4, 1, Иглика 1, 2, 7, 8, 9, 10, 6, 3, 4, 5, Йордан Стоянов 14, 36, 28, 26, 29, 38, 34, 11, 40, 24, 32, 33, 18, 27, 21а, 20, 31, 9, 25, 16, 19, 13, 23, 21, 1, 17, 15, 22, 2, 4, 10, 6, 3, 12, 8, Кокиче 3, 6, 1, 5, 4, Лена 15, 11, 20, 5, 10, 1, 2, 8, 6, 13, Ленин 1, Люлин 5, 3, 1, Малчика 8, 7, 1, 4, 5, 2, Марица 3, 1, Мирон Георгиев 24, 18, 5, 14, 2, 22, 32, 6, 21, 13, 1, 40, 20, 42, 36, 8, 10, 16, 12, 26, 19, 28, 7, 30, 38а, 9, 11, 5а, 4, Мургаш 2, 3, 1, 5, 4, Роза 6, 3, 1, 8, Сердика 2, 1, Славчо Конов 15, 6, 2, 10, 1, 11, 12, 13, 14, 3, 15, 8, 7, Стопански Двор, Стоян Якимов 5, 3, 6, 4, 1, 2, Хан Аспарух 1, 3, 6, Цар Калоян 10, 1, 8, 2, 4, 3, 6, Цар Симеон I-ви 4, 2, 1

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Големо Бабино: Александър Стамболийски 16, . 4, 12., 10., 5, 14., . 2, 3, 2, 12, 10, Борис Станчев 15., . 15, . 5, 3, 1., . 7, 2, 7., 3., Ботуня . 2, 2., 1, Волга . 18, 20, 22а., 12., 16., . 6, 5, 25., 6., . 25, . 8, 1, . 3, 8., 1., Георги Димитров 17., 19, . 19, . 13, 29., . 31, 16, 31., . 21, . 17, 18, 23, 1., . 3, 13., 1, 7, . 12, 9., . 4, . 13, 2, 11., 5., Д-Р Антон К. Тодоров 13, . 15, 21., 21, 5, 8, . 19, 7, 1, 4, 6, . 17, 11, 19., 3, 9., 2, 4., Дунав 9, . 13, 18., 16, 3, . 22, 22., 24, 17., 4., 12, 6, . 2, 26, . 4, 8, 20, . 11, 16 Б., 15, 16а, . 14, 1., 7, . 17, . 18, Дъб . 5, . 3, . 1, 1., 3, 2, Еделвайс . 3, 1, 2, 6., . 4, 4., . 6, 3, Здравец 8, 10., Оборище 6а., . 2, . 7, 1, 5, 6., 8, . 6, 3., 4., 7., . 11, Плиска 6., . 8, Поп Петър Тунчов 23, 17., 9, 1, 7, 25, 5., 4., 4, 15, . 2, 6, 5, 2., 13, Радецки . 2, . 4, 1, 6. Б., 6., Речка . 8, . 7, 2, 6., 4., Рила . 3, 1., 3, Роза 1., . 1, Руен 3, . 2, 1., Средна Гора 12., 1., . 11, . 6, 3., Стара Планина 1 А., Струма . 1, 2, Тимок 6, 11., 4, 8, . 3, 13, 10., . 5, . 9, Христо Ботев 4., 5., . 25, . 3, 19., . 11, . 6, . 18, 20., . 17, 9, . 13а, 23., . 9, 15., 7., 23, 6., Чапаев . 8, 4, . 6, 7., . 12, 6., 1., . 16, 2., 3., Шипка 5, 8, . 7, 10, 7, . 3, . 4, 6., . 2, 2., 4., Янтра 2, . 5, 5., 7., 1, Ясен 7., . 5, . 10, . 14, . 5 А, 2., 3., 12, . 6, 16., . 8, 9.

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември 1, 5, 24, 12, 11, 9, 6, 3, 14, 15, 10, 4, 7, 16, 2, 5, 26, 22, 18, 28, 20, 9-ти Септември 20, 4, 1, 8, 11, 18, 3, 12, 13, 2, 10, 6, 19, 7, 17, 5, 15, 9, 14, Александър Стамболийски 2, 17, 6, 7, 11, 13, 10, 3, 22, 8, 4, 1, 12, 18, 16, 20, 9, 14, 5, 15, Ален Мак 3, 6, 4, 2, Байкал 6, 7, 2, 13, 5, 1, Безименна 1, 5, Божур 17, 4, 1, 2, 3, Ботуня 6, 2, 1, Бузлуджа 13, 3, 22, 1, 8, 7, 2, 6, 15, 10, 17, Васил Левски 9, 7, 5, 4, 1, 8, 6, 11, Вежен 3, 3, 1, 2, 4, 7, 5, Витоша 9, 11, 23, 7, 3, 5, 10, 6, 8, 1, Вихрен 2, 4, 8, 6, Волга 3, 10, 2, 9, 1, 12, 11, 7, 6, Гаврил Генов 2, 24, 20, 12, 10, 38, 13, 29, 1, 25, 14, 17, 41, 40, 54, 33, 36, 11, 4, 19, 24, 9, 44, 39, 16, 32, 35, 48, 52, 26, 28, 6, 21, 2, 22, 15, 31, 23, 5, 1030, 50, 37, 42, 3, 34, 8, Георги Бенковски 2а, 1, 6, 5, 12, 3, 10, Георги Дамянов 12, 3, 16, 15, 23, 9, 4, 8, 18, 14, 7, 5, 13, 10, Георги Димитров 15, 10, 3, 4а, 9, 4, 7, 13, 2, 21, 17, 6, 1, 23, 12, 11, 8, 5, 19, 39, 67, 14, 41, 65, 51, 89, 5, 69, 18, 20, 63, 42, 49, 53, 26, 35, 45, 43, 24, 33, 34, 36, 16, 29, 27, 17, 39, 30, 31, 55, 67а, 61, 32, Георги Кирков 7, 6, 12, 24, 16, 2, 8, 32, 13, 26, 10, 14, 3, 34, 22, 20, 1, 25, 23, 28, 21, 4, 30, 9, 17, 18, 15, Димитър Благоев 32, 21, 31, 4, 19, 25, 9, 8, 24, 20, 5, 39, 27, 1, 30, 14, 28, 6, 26, 12, 22, 11, 18, 35, 17, 23, 3, 7, 38, 33, 36, 13, 16, 29, Дружба 2, 12, 4, 3, 6, 8, Еделвайс 5, 4, 11, 3, 1, Елин Пелин 5, 1, 2, 6, 3, 8, Замфир Попов 8, 4, 6, 5, 3, 2, Здравец 5, 7, 3, 1, 8, 10, 12, Ивайло 14, 9, 7, 3, 16, 1, 5, 11, Иглика 4, 7, 6, Кирил и Методий 1, 12, 6, 12а, 15, 10, 22, 20, 16, 18, 5, 11, 17, 9, 3, 4, 14, 7, 36, 32, 26, 23, 21, 34, 22, 30, 38, 28, Кокиче 7, 1, 6, 3, Комсомолска 10, 6, 8, 12, 5, 4, 3, 2, Малчика 13, 1, 2, 6, 8, 4, Мир 18, 21, 5, 8, 18, 7, 23, 6, 10, 19, 15, 3, 17, 13, 11, 1, 14, 12, Никола Марков-Колката извън регулация, 8, 11, 4, 1, 6, 12, 2, 9, 3, 5, 14, 18, 16, Николай Хайтов 11, Октомври 5, 4, 1, 15, 10, 2, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 13, 16, път Е 79, Роза 1, 2, Росица 1, Русалка 1, 3, Тинтява 4, 1, 14, 12, 6, 9, 2, 7, 8, 5, 3, Цар Калоян 3, 1, 4, 2, Шипка 11, 4, 10, 9, 6, 8, 13, 7, М. Ливадето

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Криводол: местност Мътница Хлораторно

На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Главаци: 23-ти Септември 11, 10, 13, 8, 12, 9, Ален Мак 11, 3, 1, 17, 2, 9, 8, 13, 4, 10, 6, 15, Безименна 1, Божур 10, 9, 4, 1, 8, 5, 2, 6, Ботуня 6, 8, 2, 4, 16, 10, Вит 4, 2, 6, Здравец 2, 1, Ивайло 14, 12, 13, 2, 8, 3, 7, 10, 5, 4, 1, Иглика 1, 2, 7, 8, 9, 10, 6, 3, 4, 5, Йордан Стоянов 2, 4, 10, 6, 3, 12, 8, Кокиче 3, 6, 1, 5, 4, Лена 15, 11, 20, 5, 10, 1, 2, 8, 6, 13, Люлин 5, 3, 1, Роза 6, 3, 1, 8, Сердика 1, Славчо Конов 6, 2, 10, 1, 11, 12, 13, 14, 3, 15, 8, 7, Стопански Двор, Хан Аспарух 6

На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември 24, 12, 11, 9, 6, 3, 14, 15, 10, 4, 7, 16, 2, 5, 9-ти Септември 4, 1, 8, 11, 18, 3, 12, 13, 2, 10, 6, 19, 7, 17, 5, 15, 9, 14, Александър Стамболийски 2, 17, 6, 7, 11, 13, 10, 3, 22, 8, 4, 1, 12, 18, 16, 20, 9, 14, 5, 15, Бузлуджа 15, 10, 17, Вежен 3, 1, 2, 4, 7, 5, Вихрен 2, 4, 8, 6, Георги Димитров 39, Димитър Благоев 29, Елин Пелин 5, 1, 2, 6, 3, 8, Замфир Попов 8, 4, 6, 5, 3, 2, Ивайло 14, 9, 7, 3, 16, 1, 5, 11, Кирил и Методий 36, 32, 26, 23, 21, 34, 22, 30, 38, 28, Никола Марков-Колката 8, 11, 4, 1, 6, 12, 2, 9, 3, 5, 14, Николай Хайтов 11, Октомври 16, път Е 79, М. Ливадето

На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Краводер: Безименна 5, Божур 17, 4, 1, 2, 3, Ботуня 2, 1, Волга 3, 10, 2, 9, 1, 12, 11, 7, 6, Гаврил Генов 20, 12, 10, 38, 13, 29, 1, 25, 14, 17, 41, 40, 54, 33, 36, 11, 4, 19, 24, 9, 44, 39, 16, 32, 35, 48, 52, 26, 28, 6, 21, 2, 22, 15, 31, 23, 5, 1030, 50, 37, 42, 3, 34, 8, Георги Бенковски 6, 5, 12, 3, 10, Георги Дамянов 12, 3, 16, 15, 23, 9, 4, 8, 18, 14, 7, 5, 13, 10, Еделвайс 5, 4, 11, 3, 1, Здравец 8, 10, 12, Иглика 4, 7, 6, Малчика 13, 1, 2, 6, 8, 4, Никола Марков-Колката извън регулация, Тинтява 4, 1, 14, 12, 6, 9, 2, 7, 8, 5, 3, Цар Калоян 3, 1, 4, 2, Шипка 11, 4, 10, 9, 6, 8, 13, 7

Община Мездра  

На 10.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лик: Арда 3, 1, 5, Васил Коларов 11, 10, 18, 15, 19, 2, 5, 3, 17, 1, 13, 4, 20, 8, 7, 12, 26, 24, 9, 6, Ветрен 1, Еделвайс 2, Иглика 7, 1, 3, 2, 9, Кокиче 2, 4, 1, 7, 5, 3, 8, 9, Люляк 4., Милин Камък 2, 5, 10, 9, 6, 12, 8, 3, 1, Цар Калоян 2, 6, 4, Цвятко Радойнов 1, 8, 5, 14, 10, 24, 7, 3, 9, 28, 12, 16, 21, 22, 17, 13, 6, 15, 2, 4, 25, 26, 23, 19, Ясен 6, 10, 2

На 10.09.2019 г. /08:00 - 15:45 ч./ -  Лик: Александър Стамболийски 10, 5., 3, 10., 12, 8, 8., 12., 6., 5, Ален Мак 2., 3, 2, 7, 1, 9., 7., Беласица 9., 5, 4., 7., 5., 6, 2., . ., Васил Левски 12, 9, 4, 3, 15., 23., 14 А, 11., 25., 31., 25, 33, 1, 20, 10., 17, 29., 14, 39., 14., 9., 5, 2, 23, 37, 13., 18., 19, 21, 8, 7, 27, 35., 18, 16, 17., 12 А., 35, 20., 21., 28., 10 А., 15, Вежен 1, 8, 10, 1., 4, 6., 2, 3., 12, 8., Вела Пеева 6., 2, 4, Възраждане 7, 1., 7., 3., 2., 2, 5., Георги Димитров 3., 23, 5, 7., 28., 18., 9., 19., 3, 4., 22, 18, 16., 15., 14., 11., 2, 6, 26, 22 А., 23., 20, 2., 12, 6., 17., 9, 1, 10, 8., 20., 22., Дъб 2, 6., 3, 5, 3., 1., 6, 4, Ивайло 14, . 3, 2, 1, 3, 4, Комунари 7., 2, 1, 7, Люляк 5, 2., 1., 6, 4, 3, 4., 2, Митко Палаузов 4, 5., 1, 1., 3., Опълченска 18., 3., 6., 15, 5., 7., 9., 11., 13, 1, 2., 12., 21., 19, 2, 8., 10., 6, 17., 16, 14., 162., 19., Остри Връх 5., Студен Извор 1, 2., 3., Цвятко Радойнов 2, 8, 4, Цена Илчева 2, Чапаев 5., 2, 3, 7, 4, 1., 1, Шипка 1, Янтра 3., 1, 11, 13., Водна Градина

На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лик: Александър Стамболийски 28, 16, 18, 26, 22, 20, 21, 13, 17, 36, 9, 24, Баба Тонка 12, 2, 11, 9, 5, 6, 7, 16, 3, 8, 4, Бистрица 10, 8, 2, 1, 3, Божур 10, Еделвайс 1, Здравец 4., 2, 6, Климент Охридски 1, 3, Ком 10, 2, 4, Люлин 1, 2, Мануш Войвода 6, 8, 5, 7, 2, 3, 1, Подбалканска 2, 3, 1, 4, Родопи 2, 10, 6, 3, 1, 5, 4, 8, Тинтява 2, Трапезица 5, 6, 4, Чичера 6

На 10.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Мездра: Жп Район, местност Заминец-Парка Пс, Сердика 4, 2

На 10.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски 12, 132, 132 4, 134, Пейо Яворов 9

На 11.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мездра: Пейо Яворов 6, Св. Патриарх Евтимий 33 6

На 11.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Христо Ботев 4, 2, 5, 3

На 11.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски 115, Г. Дамянов 23б 2, Дунав 4, 3, 11 Електрон, 10, 11, Пейо Яворов, Св. Патриарх Евтимий 29, 29б, 31 2, 31, 31 Десислава 2

На 12.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски 118, 122, 110, 112, 114, 116, 120, Искър 4, 2, 3, 6, 8, Рила 29, Св. Патриарх Евтимий 13, 5, 25, 7, 17, 11, 9, 2, 19, 21, 3, 15, 1, 23, Чавдар Войвода 12, 6, 10, 1, 8, 4, 14, 2, Янко Сакъзов 26, 14, 34, 20, 30, 22, 36, 5, 28, 16, 18, 24, 32, 3, 38, Янтра 5, 2, 6

На 12.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Мездра: 101 2, 3, 1, Александър Стамболийски 138, Петко Каравелов 2, 1 2, Св. Патриарх Евтимий 35

Община Оряхово  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Оряхово: Братя Миладинови 2, 19, 17, 6, 14, 16, 21, 1, 9, 12, 8, 3, 11, 5, 4, 7, Георги Димитров 27, 12, 64, 68, 60, 18, 47, 49, 45, 21, Дунав 6, 2, 8, Коста Лулчев 48, 16, 25, Лале 23, 14, 25, Любен Каравелов 2, 3, 7, 5, Люляк 1, 2, Михаил Кремен 3, 10, 1, 9, 4, 13, 7, Петко Р. Славейков 13, 5, 17, 8, 9, 1, 11, 14, 7, 10, 19, 3, 15, 16, 6, Синчец 5, Софийска 6, 7, 8, 3, 9, 11

Община Роман  

На 10.09.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Синьо Бърдо: Ален Мак 4, Божур 3, 2., Васил Левски 18, 16, 12, 14, 16., Ген. Столетов 5, Георги С. Раковски 2а, 1., 5., 7, 3., 3, Здравец 1., 6., 2, 1, 8, 3, Иван Вазов 2., 10, Искър 6, 3., 7., 1., 4, 2., 8, 10, 7, 5, 6., 9, 12, Леденика 9., 13, 11., 3., 9, 1, 3, 11, 6., 4, Никола Вапцаров 4, 2, 17, 24., 12., 14, 10, 24, 5., 8, 1., 6, 12, 5, 3, 2., 28., Опълченска 4, 2, Пирин 4, 1, 7, Св. Св. Кирил и Методий 2, Страцин 1, 3., 6., 4, 1., Тракия 5, 7., 4., 9., 10, 2, 17, 7, 1, Усойната 2, 3, Хан Аспарух 18, 2, 5, 6, 19, 12, 14., 17., 10, 11, 14, 9., 20, 21., 13., 6., 3, 10., Христо Ботев 27, 37, 11, 7, 11., 23., 9, 37., 13., 18, 36, 35., 6., 8., 38, 34, 12, 16., 3, 27., 40, 2, 21, 41., 24, 40., 13, 39., 1, 36., 4, 42, 7., 20., 33., Цар Симеон I 13, 11., 9., 11, Янтра 7, 5., 1., 3., 13, 5, 9., 11

На 11.09.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Роман: Александър Стамболийски 3. 9, 73, 56, 50, 58, 69, 54, 61, 63, 53, 46, 38, 31., 75, 71, 59, 44, 65, 48, 55, 52, 9, 67, 36, 57, 40, Александър Стамболийски 21, 16, 37, 18, 22, 32, 29, 30, 25, 19, 51, 27, 33, 31, 43, 45, 41, 20, 35, 28, 1, 47, 49, 34, 39, 23, 24, Бузлуджа 5, 10, 3, 2, Витоша 7, 1, 9, 2, 4, 6, 8, Гарван 3, 1, Георги Димитров 77, 59, Георги Кирков 3, 7, 5, 10., 4, 1, Д-Р Стоян Стоянов 29, 31, 24, 27, 22, 19, 23, 25, Жил. К-С Роман 9, Иван Вазов 11, 14, 16, 15, 9, 12, 18, 13, 10, 8, Любен Каравелов 6, Люлин 6, 8, 4, Люляк 6, 4, 2, Малък Искър 32, 26, 36, 30, 34, 28, Малък Искър 10, 14, 20, 24, 22, 18, 8, Петко Каравелов 4, 9, 14, 10, 2, 12, 11, Петко Каравелов 13, Петко Р. Славейков 29, 37, 14, 15, 27, 12, 13, 44, 8, 33, 31, 21 7, 23, . 27, 25, 11, 16, 35, . 21, Рила 21, Романова Крепост 11, 19, 9, 7, 8, 5, 13, 15, 6, 10, 4, 17, 12, 2, 21, Христо Ботев 83., 63., Христо Ботев 134, 43, Шейново 4, 2, 5, 3, 6, 8, 9, 1, Шипка 5, 1, 7, 2, 3, 6, 12, 9

На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Синьо Бърдо: Батак 4, 2., Бузлуджа 11, 10, 7 А, 11., 6, 8, 9., Васил Левски 10., 1., . 1, 20., 6., 1, 8., Веслец 1, 2., 4, 3., 5, Ген. Столетов 10, Георги С. Раковски 9, 17, 13., 4, 25., 3, Драва 2, Дружба 4, 11., 3, 6, 8., 1., 1, 8, 5, 7., 5., 9., 10а, Еделвайс 2., 1, 7, 9, 1., 7., 3, 5., Захари Стоянов 19, 4., 5, 3., 23, 5., 6., 11, 1, 9, 7, 13, 21, 10., Мир 4., 6., 2, 1, 2., Околчица 5., Св. Св. Кирил и Методий 10, 1., 20, 3., 25, 16, 11., 3, 7, 21, 35., 18, 16., 15, 19, 5, 14., 9, 29, 27., Стара Планина 3, 8., 10., 12., 14, 5, 10, 12, 7, 2, Христо Ботев 12, Цар Борис I-ви 12

На 13.09.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Синьо Бърдо: Александър Стамболийски 1 А, 7., 1, 8, 10., 2, 20, 14, 6, 4., . 10, Васил Левски 32, 24, 11., 19, 50., 48., 42, 34, 36, 30, 24., 48, 5, 15, 52, 54., 7, 13, 17, 9, 38, 11, 44, 22., 28., Вит 6, 2, 8, 5., 1., 10, 4, Ген. Гурко 3., 7, 4, 9, 1., 5., 4., Ген. Столетов 14, 9, 18., 4., 7, 12., 3, 1., Леденика 1., Околчица 7., 9, 8., 4, 5., 7, 3., 5, 2, 8, Паисий Хилендарски 2., 10, 4., 8, 6., 3, Пишурата 3, 6., 1, 4., Радецки 3, 4., 2., 6., Речка 12, 6., 1., Родопи 8, 1, 4., 3, 2, 4, Ропотамо 2., 6, 4, 3, Св. Св. Кирил и Методий 6., 6, Стара Планина 10., Хаджи Димитър 1, 1., 14., 7, 15, 18, 4, 3, 6., 11, 4., 6, 11., Цар Борис I-ви 2, 7, 1., 3, 10, 9, 8, 5., Цар Симеон I 1., 3, 1, 2, Шипка 1, 2, 5., 6., 3., 1а, 3, Янтра 6.

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107

На 09.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: 1-222, Кв. 18, Божко Иванов, Васил Левски 8, 10, 4, 3, 1, 2, 6, 5, 7, 9, 11, Възраждане 2, Георги Бенковски 2, 1, Мислен Камък, Пейо Яворов 1, Славянска 1, Феликс Каниц 7, 4, 2, 5, 1, 3, 9

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: ТП Филмотека

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вещица: Дванадесета 2, 12, 11, 1, Десета 2, Осма 1, Първа 53, 52, 98, 32, 122, 23, 14, 94, 108, 47, 16, 92, 65, 40, 45, 36 къща, 57, 7, 49, 30, 88, 106, 63, 38, 90, 104, 27, 102, 46, 28, 44, 70, 100, 51, 15, 34, 96, 50, 110, 59, 17, 43, 55, 124, Седма 3, 1, 4, Трета 4, 2, 6, 8, Тринадесета 5, 3, 7, 4, Четвърта 2, Четиринадесета 16, 2, 18, Шеста 5, 4, 2, 7, 9, 10, 34, 1, 8, 6

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върба, Общ. Белоградчик: IX-87 Кв. 21, Десета 4, Първа 45, 23, 4, 32, 39, 6, Седма 3, 4, Тринадесета 6, Шеста 6, 3

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ошане: Втора 4, 15, 12, 7, 5, 8, 9, 19, 17, 6, 11, Дванадесета 1, 2, 9, Девета 9, 13, 2, 15, Десета 7, 2, 12, 18, 9, Единадесета 1, 3, махала Горния Край 2, 1, Осма 4, 10, 8, 2, 7, 6, Пета 6, 4, 3, 9, 1, 8, 7, Петнадесета 3, 4, 1, Първа 28, 16, 67, 81, 6, 25, 20, 26, 23, 44, 37, 58, 74, 62, 31, 40, 73, 35, 3, 29, 48, 84, 24, 39, 63, 54, 5, 84а, 22, 38, 78, 46, 52, 79, 10, 2, 1, 12, 42, 57, 59, 75, 9, 45, 71, 47, 49, 14, 30, 33, 82, 11, 65, 32, 51, 8, 53, Седма 5, 9, 1, 10, 8, 11, 2, 7, Стопански Двор, Трета 1, 7, Тринадесета 10, 1, 16, 17, 20, 2, 3, Четвърта 5, 1, 2, 9, Четиринадесета 2, 1, 4, 10, Шеста 4, 2

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора Ресторант и Мотел, 10, 5, 12, 13, 11, 7, 6, Втора Вилна 10, 13, 17, 3, 19, 12, 14, 29, 6, 21, 23, 7, 15, 16, 20, 30, 18, 5, 2, Двадесет и Втора 40, 3, 4, 14, 7, 39, 13, 11, 10, 17, 15, 2, 9, 40, 20, 26, 21, 28, 27, 24, 23, 6, 8, Двадесет и Девета 8, Двадесет и Пета 25, 2, 1, Двадесет и Първа 4, 19, 7, 16, 19 А, 2, 13, 11, 20, 5, 18, 14, 8, 3, 1, 6, 10, 11, 35, Двадесет и Седма 1, 3, Двадесет и Трета 2 А, 4, 3, 1, 2, 2 А, Двадесет и Четвърта 1, 4, Двадесет и Шеста 2, 3, Двадесета 10, 11, 12, 19, 17, 12, 19, 10, 5, 6, 9, 3, 13, 15, Девета 1, 3, 4, 9, Деветнадесета 19, 18, 11, 28, 21, 15, 20, 17, 19 А, 15 А, 24, 23, 16, 14, 10, 12, 9, 19, 14, Десета 18, 16, 22, 10, Единадесета 17, 15, 11, 13, 7, Осемнадесета 4, 5, 2, 6, 6 А, 3, Осма 10а, 18 Б, 9, 16, 6, 7, 10, 18 А, 20, 22, 8, 12, 2, 3, 20 А, 14, 2, Пета 6, 4, 12, 27, 14, 21, 7, 10, 9, 2, 19, 8, 63, 63 А, 26, 36, 57, 49, 28, 47, 33, 20, 43, 30, 51, 24 А, 39, 37, 35 А, 32, 36 А, 430, 53, 38, 34, 35, 22, 55, 28 А, Петнадесета 1, 3, 5, Първа 48, 46, 50, 42, 44, 38, 6, 20, 28 А, 10, 23, 17, 25, 17 А, 21, 15, 25 А, 32, 26, 24, 19, 8, 28, 5, 30, 40, 36, 3, 14, Първа Вилна 10, 17, 9, 32, 24, 7, 28, 30, 20, 22, 13, 21, 18, 25, 15, 6, 11, Седемнадесета 14, 6, 10, 4, 8, 12, Седма 3, 31, 26, 25, 28, 33, 39, 27, 37 А, 22, 19, 30, 37, 21, 11, 18, 20, 29, 12, 10, 14, 17, Трета 28, 29, 20, 31, 21, 26, 34, 30, 12, Трета Вилна 6, 2, 5, 4, 7, 10, 3, 8, Тридесет и Втора 3, 8, 8, 7, 4, Тридесет и Първа 10, Тридесета 1, 3, УПИ 135010, Четвърта 19, 21, 22, 20, 24, 28, 23, 18, 26, 14, 25, 16, 17, 19, 26, Четвърта Вилна 6, 1, 7, 11, 9, Шеста 4, 16, 26, 12, 28, 30, 18, 20, 32, 24, 6, 14, 1, 2, 7, 31, 5, 46, 32, 54 А, 27, 50, 52, 48, 46 А, 50 А, 25, 15, 40, 23, 54, 21, 17, 19, Шестнадесета 3, 2, 10, 6, 8, 3, 3, 36, 0, УПИ Ххх260 Кв. 10

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора 8, 6, 2, 10, 7, Двадесет и Втора 4, 16, 4, 2, 1, Двадесет и Осма 32, 12, 11, 27, 4, 14, Двадесет и Седма 70, Двадесет и Четвърта 4, 2, Двадесет и Шеста 4, 3, Дванадесета 6, 8, Девета 1, 3, Деветнадесета 11, Десета 1, 7, 14 А, 1, 4, 2, 10, 8, Единадесета 13, 15, 1, 9, 6, 23, 5, махала Барата 7, 8, 10, 4, 1, 6, 9, 4, махала Долна Дъбрава 7, 15, 6, 4, 8, махала Средна Дъбрава 13, 19, 17, 2, 15, 12, 7, 4, 18, 7, махала Стублица 10, 6, 3, 4, 12, 2, 5, 11, 14, 7, 1, 9, 13, махала Щукарски 3, 1, 3, Осма 4, 1, 5, 7, 10, Пета 37, 44, 17, 55, 59, 3, 75, 55 А, 19, 27, 23, 32, 30, 63, 34, 13, 44, 25, 27 А, 11, 41, 42, 47, 77, 8, 2, 26, 37, 29, 9, 67, 18, 21, 28, 4, 73, 16, 33, 69, 31, 17 А, 10, 17, 39, 22, 7, 35, 71, 56, Първа 3, 37, 25, 23, 1, 27, 9, 5, 39, 15, Седемнадесета 4, Седма 8, 11, 1, 2, 4, Трета 16, 20, 8 А, 12, 6, 14, 8, 10, 1, 4, 9, 5, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 7, ул. Десета№14а УПИ VI-47 Кв. 20, Четвърта 7, 5, Четиринадесета 11, Шеста 10, 23, 14, 12, Шестнадесета 11, 9, 17, 1

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливовник: махала Атанасова Падина 48, 11, махала Мунча 57, 6, 2, 4, 7, ПИ 82, Първа 17, 29, 19, 59, 18, 53

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Струиндол: Първа 25, 44, 65, 56, 7, 80, 15, 50, 54, 42, 43, 30, 81, 85, 74, 18, 38, 24, 64, 32, 8, 40, 27, 58, 68, 23, 5, 84, 14, 67, 49, 70, 19, 45, 37, 3, 66, 47, 28, 2, 78, 51, 69, 20, 55, 4, 22, 26, 79, 6, 59, 36, 62, 16, 73, 77, 17, 61, 10, 13, 31, 52, 82, 29

Община Бойница  

На 11.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бойница: Ангел Кънчев 2, 9, 1, 10, 8, 3, 6, Боян Чонос 3, 11, 9, 6, 5, 1, Ген. Столетов 1, Генчо Косовски 7, 6, 1, 2, 5, 8, 4, 3, 10, Георги Бенковски 6, 5, 3, 7, 9, 8, 10, 1, Георги Димитров 26, 7, 11, 20, 8, 21, 19, 50, 25, 62, 5 2, 16, 9, 5, 4, 15, 17, 2, 6 1, 22, 6 Бл. 1, 1, 13, 14, 27, 3, 24, Георги Кирков 19, 4, 21, 31, 25, 9, 41, 17, 8, 11, 3, 29, 7, Дунавска 6, Еделвайс 8, 1, Иван Вазов 3, 1, Йонка Маркова 4, Марек 6, 1, 2, 4, Михайлова 1, Опълченска 10, Петко Р. Славейков 2, 4, Пирин 8, 3, Поляна 1, Поповчец 2, 18, 16, 1, 7, 3, Пуйо Войвода 6, 52, 17, 13 А, 20, 40, 16, 30, 15, 13, 56, 4, 8, 42, 11а, 10, 32, 27, 14, 38, 18, 7, 21, 5, 50, 36, 28, 22, 34, 46, 44, Рила 1, Симеонова 3, Средна Гора 3, 7, 1, 9, 5, Стефан Караджа 4, 3, 1, 2, Толбухин 28, 13, Трайчо Костов 3, 2, 1, Хайдук Чешма 5, Хан Аспарух 9, 6, 5, Христо Смирненски 4, 3, 5, 2, Царевец 3, 6, 1, Юрий Гагарин 39, 49, 37, 47

На 10.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Бойница: Асен Балкански 6, 8, 3, 5, 9, 1, 10, Боян Българанов 6, Боян Чонос 17, 12, 9, 10, 21, 13, 15, Васил Левски 14, 9, 12, 20, 7, 25, 38, 15, 35, 27, 37, 17, 2, 39, 41, 33, 29, 36, 13, 19, 40, 8, 3, 16, 21, 11, 31, 1, 42, Витоша 5, Владимир Заимов 9, 2, 5, 1, 6, Ген. Скобелев 6, Ген. Столетов 4, 2, Георги Димитров 3, Георги Кирков 43, Иван Вазов 5, Искър 5, 2, Кирил и Методи 1, Коста Йорданов 7, 1, 2, 15, 3, 6, 13, 5, 4, Лайка 1, Марица 9, 7, Никола Й. Вапцаров 9, 7, 5, 3, 4, 13, 11, 2, Оборище 19, 9, 1, 21, 10, 17, 2, Огоста 1, 2, Палма 2, 12, 25, 8, 6, 16, 1, 14, 10, 4, 9, 11, 23, 15, 27, 7, Пейо К. Яворов 4, 2, Перчо Йорданов 4, 13, 14, 9, 10, 21, 12, 16, 8, Петко Р. Славейков 3, 7, Поляна 3, 1, Пуйо Войвода 26, 24, Разлог 3, 1, 5, 4, 2, Рила 2, 1, Стара Планина 2, 1, 3, Тополовец 3, Трапезица 1, 2, Хаджи Димитър 20, 5, 12, 4, 8, 6, 18, 3, Хайдук Чешма 1, 2, 7, Хан Аспарух 4, 5, 3, Христо Ботев 2, 4, 1, 3, Цанко Церковски 1, Цар Самуил 6, 7, 11, 45, 5, 13, 1, 4, 2, 3, Черни Връх 8, 7, 3, 10, 6, Юрий Гагарин 65, 57, 59

На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бойница: Боян Българанов 7, 8, 5, Бузлуджа 4, 2, 6, Владимир Поптомов 1, Ген. Скобелев 3, 7, Генчо Косовски 5, Георги Бенковски 23, 38, 20, 14, 15, 19, 27, 22, 34, 18, 36, 21, 49, 42, 30, 41, 40, 59, 12, 55, 25, 13, Георги Димитров 32, 25, 28, 36, 33, 40, 23, 30, 38, 18, 34, 27, Георги С. Раковски 4, Иван Вазов 4, 9, Марек 3, Мишо Мишев 7, 9, 8, 12, 11а, Опълченска 11, 24, 5, 8, 17, 7, 4, 2, Поповчец 11, Преспа 2, 5, Симеонова 4, 6, 2, 5, Славянска 5, 10, Стефан Караджа 7, Толбухин 1, 20, 2, 10, 4, 12, 6, Трайчо Костов 14, 16, 9, Хан Аспарух 27, Христо Ботев 14, Христо Смирненски 7, 5, Цанко Урманов 10, 1, 7, Цибър 3, 1, 4, Юрий Гагарин 13, 9, 3, 11, 1, 35

На 11.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Бойница: Боян Чонос 10, Връшка Чука 3, 5, Ген. Скобелев 1, 5, Георги Бенковски 106, Георги Димитров 66, 48, 88, 42, 51, 56, 68, 54, 60, 94, 5, 63, 69, 46, 41, 71, 45, 86, 55а, 100, 65, 104, 59, 55, 67, 96, 76, 82, 70, 47, 106, 52, 84, 61, 58, 44, 49, 74, 64, Георги С. Раковски 5, 7, 1, Дунавска 6, 4а, 2, Еделвайс 6, 7, 3, 10, 5, Йонка Маркова 2, 3, 6, 5, Ком 2, Мико Нинов 7, 11, 1, 3, 5, 8, 2, 6, 4, 9, Мусала 6, 1, 4, Несебър 3, Пирин 4, 3, 2, 10, 1, 12, Поповчец 8, 10, 12, Преспа 5, 18, 24, 12, 22, Христо Ботев 8, Цоко Кюртов 6, 2, Шипка 3, 4, 1, 8, 2, 6

На 13.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бориловец: Васил Коларов 16, 5, 12, 1, 22, 18, 3, 4, 2, 9, 15, 6, 7, 11, Втора 4, 5, 7, 2, 14, 12, 3, Георги Димитров 24, 19, 22, 17, 13, 20, 2, 8, 5, 4, 26, 3, 9, 6, 18, 16, Ленин 6, 4, 1, 10, 14, 2, 3, 12, 11, Осемнадесета 10, Петнадесета 7, 27, Първа 9, 2, 1, 5, 7, 4, Трета 2, 1, 4, Четвърта 3, 1, 2, Четиринадесета 7, 3, 1, 5

На 13.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Бориловец: Васил Коларов 26, 19, 24, 8, 17, Георги Димитров 30, 32, 21, 34, Дванадесета 4, 3, 6, 5, 9, 2, 11, 15, 19, 13, 21, 17, 8, 1, Девета 2, 3, 10, 4, 9, 6, 1, Десета 7, 1, 6, 3, 4, 2, 5, Единадесета 4, 2, 1, 3, Ленин 7, 5, 26, 20, 6, 30, 24, 9, 28, 18, Осемнадесета 5, 6, 7, 12, 3, 13, 14, 10, 4, 1, 11, 9, Осма 1, 2, Пета 7, 5, 2, 3, Петнадесета 2, 1, 7, Седемнадесета 9, 2, 13, 19, 11, 6, 7, 4, Седма 1, 2, Тринадесета 5, 3, 1, Шеста 4, 2, Шестнадесета 5, 3, 1, 9, 2

На 09.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Каниц: Втора 20, 7, 8, Първа 2, 29, 6, 3, Трета 6, 9, Четвърта

На 09.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Раброво: Втора 2, Двадесет и Осма 2, Двадесет и Седма 6, 12, 8, 15, 1, 10, 7, 4, Двадесет и Шеста 8, Дванадесета 5, 9, 4, 3, 7, 15, 17, 2, 13, Деветнадесета 4, Десета 7, Единадесета 12, 14, 8, 1, Осма 4, Петдесет и Трета 6, Първа 33, 31, 34, 29, 41, Трета 11, 14, 9, 2, 4, Тринадесета 4, 16, 19, 1, 2

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шишенци: Двадесет и Втора 3, 5, 7, Двадесет и Първа 7, 3, 5, 1, Двадесет и Трета 16, Двадесет и Четвърта 4, Двадесета 2, 3, 5, 7, 6, Дванадесета 7, 6, 3, 1, 5, 8, Девета 4, 7, 6, 1, 2, Деветнадесета 3, 6, 2, 19, Десета 9, 8, 2, 5, 12, 11, 6, 13, 10, 3, 1, Единадесета 14, 10, 9, 1, 19, 8, 11, Осемнадесета 5, 3, 13, 4, 7, 11, Осма 14, 21, 9, 22, 15, 19, 5, 20, 28, 7, 32, 12, Пета 1, 8, 9, 3, 4, 10, 6, Петнадесета 7, 3, 4, 5, 1, Първа 45, 25, 44, 22, 3, 36, 34, 29, 42, 48, 23, 13, 38, 24, 17, 11, 20, 27, 15, 54, 39, 30, 19, 31, 12, 26, 32, 58, 9, 28, 40, 2, 18, Седемнадесета 13, 3, 7, 1, Седма 7, 3, 14, 8, 15, 4, 9, 1, 11, 2, Трета 9, 1, 6, 8, 3, 7, Тринадесета 9, 4, 1, 12, 10, 3, 7, 2, 17, Четвърта 19, 12, 9, 2, 11, 15, 6, 10, 4, Шеста 1, 5, 6, 7, 4, Шестнадесета 4, 6, 18, 12, 24, 3

На 12.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Шишенци: Двадесет и Девета 5, 1, 7, 28, 13, Двадесет и Осма 5, 7, 9, Двадесет и Пета 11, 5, 21, 9, 7, Двадесет и Седма 7, 1, 13, 11, 4, 6, 3, 15, 14, 8, 2, 10, Двадесет и Трета 3, 5, 9, 18, 6, 4, 12, 15, 7, 13, 19, 20, 8, Двадесет и Четвърта 18, 26, 30, 12, 10, 14, 24, 7, 2, 13, Двадесет и Шеста 2, 26, 25, 19, 7, 14, 32, 28, 34, 17, 30, 18, 13, 23, 10, 12, Тридесет и Втора 3, 5, 1, 7, Тридесет и Първа 22, 2, 14, 20, 3, 12, Тридесет и Трета 12, 4, 6, 1, 10, 7, 14, 5, Тридесета 4, 3, 1, 2, 6, 8, М. Петловец Имот 053026

Община Брегово  

На 11.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров 8, 17, Александър Стамболийски 13, 21, 6, 10, 11, Антон Чехов 4, 2, 6, 8, 3, Асен Балкански 9, Борис Бенчев 1, 7, 5, 9, 2, 4, Боян Чонос 4, Братя Миладинови 2, 14, 3, 12, 8, 6, Васил Левски 4, Първи Май 10., 5, 13, 4, 12, Сержант Филипов 8, 6, 1, 10, 5, 7

На 11.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров 8, 17, Александър Стамболийски 7, 3, 4, 1, 2, 10, 13, 21, 6, 10, 11, Антон Чехов 4, 2, 6, 8, 3, Асен Балкански 9, Борис Бенчев 1, 7, 5, 9, 2, 4, Боян Чонос 4, Братя Миладинови 2, 2, 14, 3, 12, 8, 6, Васил Друмев 8, Васил Коларов 9, 3, 14, 6, 12, 5, 2, Васил Левски 1, 2, 4, Виктор Юго 2, Георги Димитров 6, 2, 4, 44, 12, 5, 10, 3, Гоце Делчев 7, Димитър Полянов 1, 3, 2, Елин Пелин 1, 3, 8, 5, 2, 4, 7, Емил Марков 1, 2, Иван Вазов 2, Лиляна Димитрова 3, 6, Любен Каравелов 2, Мико Нинов 14, 3, 10, 4, 2, 7, 5, 12, 6, 1, Митко Палаузов 2, Никола Й. Вапцаров 4, 1, 2, Отец Паисий 5, 3, 4, Първи Май 10., 5, 13, 4, 12, Роза Люксембург 3, 4, 2, 6, Сержант Филипов 8, 6, 1, 10, 5, 7, Тимок 11, 9, Площад Славейков

Община Видин  

На 09.09.2019 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Видин: Акад. Стефан Младенов, Безименна ТП Селището, Заводско Селище ТП Селището, 15, 5, 7, 11, 21, 9, 20, 24, 16, Видин-4 Т-4, 12, Видин-4, 1, 3, 13, 2, ТП Селището, 1, 2, 1, 4, 10, 14, 6, 44, Градина, 8, Имот 10971. 157. 14 М. Шуговец, Парцел 10971. 502. 972, Цар Иван Асен II 148, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона, Южна Промишлена Зона, Осветление на пътен Възел Вход Видин

На 09.09.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./ -  Видин: Дунавска 1, път 1, УПИ XIV-5056, Южна Пром. Зона 1, землището Гр. Видин, землището Гр. Видин

На 09.09.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: 1 Кв 48, 23 Септември 1, Асен Балкански 3, 5, 6, 7, 2, 1, 9, Бдин 1, 3, Васил Левски 9, 10, 7, 8, 2, 5, 1, 4, 3, 6, Видбол 7, 13, 15, 11, 9, 6, Връшка Чука 2, 5, 8, 13, 15, 6, 11, 7, 1, Генерал Гурко 1, 10, 8, 6, 14, 2, 12, 16, 1а, 20, 4, 22, Гео Милев 3, 1 А, 2, 5, 6, 7, 10, 8, 1, 4, Георги Бенковски 16, 1, 2, 9, 15, 8, 13, 3, 6, 5, 11, 4, 26, 10, 20, 12, 14, 5а, Георги Димитров 199, 179, 183, 238, 178, 165, 228, 151, 234, 232, 230, 181, 163, 236, 147, 200, 127, 168, 172, 162а, 157, 160, 184, 188, 176, 141, 174, 156, 153, 159, 135, 202, 162, 158, 180, 178, 125, 137, 161, 133, 143, 204, 186, 182, 131, 149, 170, 164, 119, 155, 129, 127а, 139, 145, 208, Георги С Раковски 7, 5, 1, Добри Чинтулов 2, 12, 6, 4, 8, 1, 12а, 10, Драва 5, Дунав 39, 43, 65, 28, 63, 26, 30, 41, 57, 33, 51, 2, 55, 49, 53, 73, 61, 47, 45, 36, 31, 16, 67, 35, 59, 69, Зоя Космодамянска 1, Капитан Петко Войвода 2, 10, 4, 6, 8, Коста Йорданов 58, 25, 19, 8, 15, 9, 7, 49, 5, 12, 10, 22, 4, 13, 18, 6, 31, 23, 5 А, 24, 2, 51, 14, 21, 20, 55, 16, 29, 54, 11, 27, 52, 17, 47, Лиляна Димитрова 158а, Любен Каравелов 14, 17, 5, 3, 1, 7, Марин Киров 22, 9, 30, 14, 20, 10, 1, 24, 7, 5, 32, 34, 18, 15, 26, 6, 8, 3, 4, 12, 36, 13, 38, 11, 16, Маршал Толбухин 39, 22, 47, 24, 49, 8, 28, 37, 10, 20, 26, 16, 34, 43, 12, 33, 35, 6, 29, 14, 41, 31, 18, 53, Мико Нинов 13, 27, 26, 25, 17 А, 14, 18, 16, 12, 23, 22, 17, 19, 21, 15, 20, 24, Никола Й. Вапцаров 1, 4, 5, 8, 7, 6, 11, 10, 3, Пирин 1, 6, 10, 14, 8, 5, 12, 4, 3, Първи Май 1, 8, 2, 3, 6, 4, Райна Княгиня 5, 6, 7, 2, Седемнадесет Партизани 9, 4, 8, 5, 3, 11, 1, 7, 6, 10, 8 А, Сирма Войвода 2, 1, 3, 7, 4, Смирнов 6, 2, 3, 1, 4, 5, Средец 9, 16, 14, Средна Гора 2, 4, 2, 3, 6, 4, Хана 3, 9, 1, 4, 7, 1 А, 2, 6, 5, Христо Ботев 23, 19, 29, 9, 7, 17, 11, 21, 25, 15, 13, Христо Смирненски 1, Ценко Александров 7, 19, 23, 25, 26, Чавдарци 24, 22, 15, 23, 26, 29, 17, 30, 18, 31, 19, 28, 21, 20, 35, 16, 25, 33, Шипка 3, 6, 1, 5, Янтра 4, 3, 2, 1, 1a, 1, 17, 23, 32, 21, 28, 34, 36, 24, 19, 30, 8 А, землището Гр. Дунавци, землището Гр. Дунавци

На 09.09.2019 г. /08:45 - 10:30 ч./ -  Жеглица: 110011, Втора 5, 32, 34, 23, 14, 29, 28, 43, 27, 37, 33, 21, 39, 38, 26, 6, 42, 11, 5, 8, 12, 4, 3, 1, 10а, 13, Двадесет и Втора 9, 4, 6, Двадесет и Пета 14, 6, 4, Двадесета 27, 7, 8, 3, 15, 10, Дванадесета 8, Деветнадесета 17, 1, 9 А, Десета 11, 9, 2, 7, 12, 1, Единадесета 8, Осемнадесета 3, 6, Пета 7, 9, 24, 14, 22, 4, 8, 2, Петнадесета 1, Първа 15, ТП-1 Жеглица, 9, 25, 13, 18, 1, 6, 12, 26, 10, 15, 36, 25, 5, ТП-2 Жеглица, 24, 21, 19, 3, път 1 1, Седемнадесета 2, Седма 1, 11, Трета 52б, 50, 21, 32а, 48, 31, 45, 37, 32, 29, 20, 26, 19, 20, 24, 10, 1, 28, Тринадесета 7, Четвърта 7, 9, Четиринадесета 1, 3, 2, Шеста 8, 9, Шестнадесета 13, ПИ III-104. Кв. 18

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сланотрън: Втора 9, 50, 49, 59, 53, Втора 5, Втора 45, 9, 43, 20, 40, 22, 41, 50, 26, 25, 44, 55, 57, 38, 47, 34, 30, 32, 16, 10, 24, 8, 48, 28, 36, 18, 21, 3, 37, 53, 46, 7, 2, 14, 49, 42, Двадесет и Втора 17, Двадесет и Втора 3, 15, 4, 12, 6, 9, 11, 1, 17, Двадесет и Девета 6, 2, 5, Двадесет и Пета 2, 4, 14, 3, 15, 5, 11, 13, 12, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Пета 5, Двадесет и Първа 6, 20, 4, Двадесет и Седма 3, Двадесет и Седма 2, 87, Двадесет и Трета 6, 7, Двадесет и Четвърта 2, 9, 13, Двадесет и Шеста 22, 2, Двадесет и Шеста 6, 2, Двадесета 9, Двадесета 1, 13, 9, 2, 4, Дванадесета 7, Дванадесета 10, 2, Дванадесета 8, 2, 10, 5, 6, 3, 12, 1, Деветнадесета 5, 4, 14, 12, 8, 20, 2, 1, Десета 5, 6, 3, 1, Осемнадесета 2, Осемнадесета 5, 1, 6, 3, 2, 13, 11, 4, Пета 56, 1, 3, Първа 54, 40, 70, 64, 41, 50, 57, 63, 53, 71, 52, 68, 51, 59, 67, 66, 36, 49, 46, 56, 73, 38, ТП-1 Сланотрън, 43, 42, 44, 62, 48, 77, 69, 47, 45, 15, Първа 91, 70, 77, 72, 83, 89, 68, 80, 74, 88, 75, 87, 93, 76, 79, 66, 95, 82, 78, 81, ТП-3 Сланотрън, Първа 26, 19, 2, 30, 3, 15, 6, 59, 22, 17, 55, 23, 18, 28, 9, 31, 41, 4, ТП-2 Сланотрън, 11, 10, 13, 38, 29, 46, 36, 27, 24, 32, 35, 34, 37, 8, 1, 20, 33, 25, 21, С. Сланотрън, С. Сланотрън, Седемнадесета 7, 6, 1, 3, 2, 10, 4, Седемнадесета 4, Седма 74, 27, 8, 60, 37, 62, Седма 43, 45, 53, 55, Седма 1, 10, 8, 4, 12, 2, 6, Трета 24, 26, 31, 35, 18, 45, 16, 22, ТП-1 Сланотрън, 37, 11, 39, 19, 3, 13, 1, 14, 20, 28, 33, 12, 2, 21, 47, 15, 23, Трета 5, 55, 57, Трета 5, 34, 11, Тринадесета 12, 15, 7, 13, Четвърта 33, 12, 18, 31, 13, 14, 25, 23, 3, 17, 1, 16, 20, 15, 11, 5, 22, Четвърта 41, 37, Четвърта 2, Четиринадесета 1, 5, 8, 2, Четиринадесета 5, 2, 6, Шеста 12, 10, 1, 8, 24, 7, 29, 13, 20, 5, Шеста 9, 7, 36, 15, 11, 3, 13, Шеста 6, 2, 4, Шестнадесета 5, 3, 11, 4, 7, 2, Шестнадесета 4

Община Димово  

На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бела: 000148

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Воднянци, Общ. Димово: Втора 10, 52, 55, 12, 28, 33, 32, 8, 49, 34, 45, 38, 53, 35, 50, 54, 42, 36, 7, 31, 9, 30, 51, 43, 29, 5, 37, 13, 22, 4, 40, 16, 21, 22, 18, 26, 23, 24, 17, 27, 19, 25, 15, 20, Дванадесета 1, 3, 10, 4, 2, Девета 1, 3, Единадесета 6, 1, 2, 3, Пета 19, 38, 25, 32, 30, 26, 42, 40, 28, 17, 34, 27, 7, 12, 11, 19, 8, 9, 10, 15, 14, 3, Първа 5, 14, 19, 29, 147, 16, 12, 23, 9, 6, 8, 21, 7, 25, 33, 35, 15, 20, 10, 31, 13, 27, 1, 17, 11, Седма 31, 15, 21, 47, 37, 43, 8, 26, 45, 22, 30, 36, 23, 39, 11, 34, 17, 16, 28, 19, Тринадесета 26, 16, 28, 18, 22, 20, 17, 24, Четвърта 2, 4, Четиринадесета 13, 35, 36, 9, 34, 33, 25, 39, 41, 16, 32, 31, 45, 20, 27, 37, 17, 14, 13, 43, 18, 30, 11, 19, 26, Шеста 25

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчек: Георги Димитров 17, 16, 19, 11, 14, 5, 100, 27, 74, 7, 78, 108, 75, 56, 102, 65, 106, 49, 80, 25, 70, 59, 82, 114, 15, 77, 67, 57, 116, 12, 51, 8, 68, 3, 20, 73, 21, 6, 61, 2, 99, 60, 112, 71, 104, 23, 36, 29, 60, 43, 41, 58, 47, 27, 35, 68, 32, 33, 72, 59, 28, 54, 45, 44, 70, 30, 26, 37, Лило Тошев 3, 1, 5, 6, 8, 7, 11, 4, 9, 2, Пета 4, 8, 6, 7, 10, Петко Ценов 4, 1, Първа 13, Трета 2, 3, 5, 6, Четвърта 6, 3, 4, Шеста 6, 1, 3, 2, 9, 8, 13, 3, 1, 14, 7

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вълчек: Георги Димитров 17, 16, 19, 11, 14, 5, 100, 27, 74, 7, 78, 108, 75, 56, 102, 65, 106, 49, 80, 25, 70, 59, 82, 114, 15, 77, 67, 57, 116, 12, 51, 8, 68, 3, 20, 73, 21, 6, 61, 2, 99, 60, 112, 71, 104, 23, 36, 29, 60, 43, 41, 58, 47, 27, 35, 68, 32, 33, 72, 59, 28, 54, 45, 44, 70, 30, 26, 37, Лило Тошев 3, 1, 5, 6, 8, 7, 11, 4, 9, 2, Пета 4, 8, 6, 7, 10, Петко Ценов 4, 1, Първа 13, Трета 2, 3, 5, 6, Четвърта 6, 3, 4, Шеста 6, 1, 3, 2, 9, 8, 13, 3, 1, 14, 7, Имот №000109 Екатте12557

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски 92, 59, 55, 86, 94, 61, 84, 53, 90, 96, 65, 100, 51, 102, 57, 82, 63, 88, 98, Безименна Изход За Рабиша, Белоградчик 4, 6, 2, 8, Васил Коларов 25, Васил Левски 4, 3, 1, 2, 5, Девети Септември 31, 33, 51, 10, 49, 37, 41, 29, 39, 43, 45, 35, 7, 8, 14, 6, Димитър Благоев 56, 49, 46, 47, 48, 42, 51, 58, 60, 50, 52, 62, 61, 44, 54, 53, 45, 59, 40, 43, 55, 57, Кръсто Трифонов 3, 15, 2, 7, Пеньо Пенев 2, 1, 4, Пи767 Кв. 16, Работническа 2, 2, 3а, 5

На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски 92, 59, 55, 86, 94, 61, 84, 53, 90, 96, 65, 100, 51, 102, 57, 82, 63, 88, 98, Безименна Изход За Рабиша, Белоградчик 4, 6, 2, 8, Васил Коларов 25, Васил Левски 4, 3, 1, 2, 5, Девети Септември 31, 33, 51, 10, 49, 37, 41, 29, 39, 43, 45, 35, 7, 8, 14, 6, Димитър Благоев 56, 49, 46, 47, 48, 42, 51, 58, 60, 50, 52, 62, 61, 44, 54, 53, 45, 59, 40, 43, 55, 57, Кръсто Трифонов 3, 15, 2, 7, Пеньо Пенев 2, 1, 4, Пи767 Кв. 16, Работническа 2, 2, 3а, 5, Индустриална Зона

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Динково: 059011, Втора 25, 6, 33, 30, 11, 19, 20, 9, 34, 16, 24, 13, 12, 35, 18, 29, 5, 10, 27, 4, 32, 3, 1, 8, 14, 7, 31, 15, Девета 5, 4, 6, 3, 1, 5, 8, Деветнадесета 2, 1, Десета 4, 5, 3, 6, 7, 2, 1, Единадесета 4, 2, Осемнадесета 1, Осма 7, 11, 3, 9, 7, Пета 2, 6, 4, 5, 9, Петнадесета 1, 3, Първа 32, 5, 22, 4, 2, 7, 34, 6, 18, 26, 1, 42, 3, 11, 38, 20, 16, 9, 28, 36, 24, 15, 13, 8, Седемнадесета 6, 1, 2, 8, Седма 7, 16, 18, 14, 6, 10, 22, 8, 4, 2, 20, 5, 13, 1, Трета 5, 9, 33, 17, 4, 31, 21, 6, 25, 27, 11, 2, 7, 8, 10, 15, 12, 23, 13, Тринадесета 3, 2, 4, Четвърта 2, 5, 1, 6, 4, 6, 7, 8, 9, Четиринадесета 2, 6, 8, Шеста 8, 1, 22, 18, 6, 20, 12, 2, 4, Шестнадесета 2, 1

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дреновец: 23 Септември 15, 14, 6, 17, 7, 5, 19, 23, 1, Александър Стамболийски 6, 2, 4, 5, 3, Ангел Кънчев 6, 4, Антон Попов 3, 1, Асен Балкански 15 А, 9, 23, 11, 17, 15, 7, 2, Бдин 3, 5, 3, 4, 7, 1, Божур 6, 4, 2, Боян Чонос 6, в Района на Жп Гарата, Васил Левски 1, 9, 7, 4, 2, 6, 5, Вела Пеева 7, 7, 2, 5, 4, Венеца 9, 6, 10, 12, 14, 8, 19, Витко Иванов 9, 3, 10 А, 10, 15, 19, 10 А, 8, 9, 3, 13, Витоша 1, 5, 8, 3, 2, 1, 2 А, 6, Гаврил Генов 2, 3, Георги Димитров 3, 9, 12, 15, 8, 6, 5, 192, 136, 194 А, 167 Б, 166, 139, 137, 142, 119 А, 148, 133 Б, 164, 171, 146, 115, 125, 136, 119, 154, 130, 156, 158, 123, 127, 113а, 135, 129, 138, 188, 134, 133 А, 150, 140, 152, 160, 144, 192, 209, 218, 224, 226, 204, 169, 212, 187, 205, 167а, 216, 179, 137, 185, 199, 139, 203, 232, 191, 193, 173, 210, 177, 200, 214, 175, 113, 109, 97, 81, 128, 92, 105, 193, 115, 57, 98, 118, 94, 210, 83, 120, 56, 119 Б, 103, 43, 90, 100, 55, 116, 63, 118 А, 117, 115а, 88, 53, 79, 67, 87, 115 Б, 124, 110, 165, 173, 144, 147, 142, 178, 196, 176, 160, 153, 170, 143, 163, 155, 174, 192, 186, 146, 190, 198, 139, 145, 187, 236, 150, 141, 24, 21, 16, 39, 29 А, 11, 25, 29 Б, 41, 14, 22, 64, 49, 23, 70, 58, 80, 45, 72, 84, 66, 48, 40, 43, 36, 44, 19, 32, 51, 67, 60, 68, 52, 15, 17, 29, 28, 54, 82, 20, 62, 27, 13, 37, 33, 42, 50, Георги Кирков 16, 17, 23, 12, 18, 6, 1, 29, 15, 4, 9, 2, 14, 25, 19, 11, 3, 31, 5, 10, 15, Градище 2, 3, Девети Май 6, 8, 1, 4, Девети Септември 19, 32, 17, 21, 30, 15, 2, 24, 18, 3, 26, 14, 16, 4, 6, 20, 8, 9, 17, 2, 11, 28, Димчо Дебелянов 4, 5, 9, 6, 11, 3, 1, Добруджа 23, Евгени Михайлов 28, 23, 3, 4, 9, 24, 6, 1, 18, Железничар 45, 65, 49, 57, 47, 61, 33, 21, 9, 26, 13, 11, 1, 27, 23, 21, 9, 3, Зоя Космодамянская 7, 3, 9, 11, Иван Вазов 2, 3 А, 4, 1, 2, Искър 1, Камен Петров 16, 9, 20, 5, 10, 7, 14, 2, 6, 4, Кирил и Методий 7, 1 А, 5, 11, 9, 2, 4, 1, Кокиче 1, Кольо Фичето 1, 8, 4, Космос 2, 5, 4, 8, 7, 2, 1, Коста Йорданов 11, 7, 2, 17, 13, 15, Лале 1, Лебед 1, 3, 2, 4, №2, 4, 6, Лиляна Димитрова 2, 1, Лом 3, 1, 4, Лотос 6, 5, 3, Любен Каравелов 9, 7, Люлин 4, 3, 6, 6, Магура 2, 6, 10, 9, Малина 4, 2, 6, Марин Дринов 5, 10, 7, 4, 8, 6, 7, 1, 5, 2, Марица 3, 4, 2, 1, 5, Металик 3, 1, Миджур 1, Милин Камък 6, 4, 2, 3, Минзухар 9, Митко Палаузов 2, 4, 6, 3, 8, 6, Нарцис 6, 6, 2, Неофит Рилски 6, 4, 8, Никола Й. Вапцаров 16, 12, 14, 2, Никола Парапунов 20, 36, 18, 6, 38, 9, 17, 12, 26, 33, 13, 10, 3, 2, 7, 1, 19, 5, 16, 23, 32, 22, Огоста 1, 2, 1, Осъм 8, 4, Палма 12, 2, 5, Патриарх Евтимий 4, 8, 13, 9, 4, 2, 12, 8, 15, 5, 16, 3, 7, 6, 10, 1, Перчо Йорданов 7, 4, 2, 3, 5, 1, Пирин 1, 2, 3, Пролет 2, Райна Княгиня 2, 4, Роза 2, 4, 6, Росица 4, 6, 2, 3, Седемнадесет Партизани 4, 2, 1, 7, 5, 3, 1, 15, 2 А, Славянска 3, 6, 13, 9, 7, 2, 12, 1, 5, 11, 4, 8, 2, Спортист 19, 1 А, 17, 4, 11, 15, 9, 2а, 2, 13, 5, 10, 7, 8, 17, 22, 14, 16, Средна Гора 2, 8, 5, 4, 7, 6, 1, 3, Стара Планина 4, 2, 1, Стела Благоева 1, 2, 5, 3, Стефан Караджа 8 А, 14, 21, 3, 9, 5, 6, 1, 11, 2, 13, 8, 7, 15, Строител 1, 1 А, Струма 1, 2, Тодор Петров 6, 3, 40, 8, 30, 38, 28, 46, 113, 11, 28 А, 50, 24, 27, 17, 25, 29, 7, 22, 33, 16, 12, 42, 21, 48, 4, 31, 15, 1, Толбухин 6, 10, 8, 3, 24, 9, 20, 36, 32, 6, 5 А, 19, 5, 26, 18, 12, 30, 4, 17, 2, 10, Тополница 2, 1, Тунджа 2, 1, УПИ-691, Хан Аспарух 1, 2, 3, 6, 9, Христо Ботев 14, 27, 20, 18, 29, 16, 23, 2, 3, 7, 16, 9, 1, 10, 6, 21, 8, 5, 15, 17, 25, 4, Христо Михайлов 13, 1, 2, 10, 14, 15, 7, 22, 24, 12, Христо Смирненски 61, 34, 38, 15, 36, 14, 1, 4, 6, 10, 8, 16, 2, 9, 7, 20, 18, 15, 26, 24, 1, 5, 22, Цар Калоян 3, 1, Цар Самуил 8, 6, 12, 5, 3, 2, 1, 4, Цибър 2, Чавдар 1, 2, 3, 5, 9, 7, Чепино 2, 10, 1, Черно Море 2, 1, 5, 3, 3а, 7, Юрий Гагарин 2, 3, 6, 2, 4, 1, Явор 1, 10, 7, 9, 3, Ягода 3, 2, Янтра 2, 6, Ясен 8, 10, 7, землището на С. Дреновец

На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дреновец: ТПфуражомелка - Чорлево

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Карбинци: Втора 19, Двадесет и Девета 18, Двадесет и Осма 4, 2, 2, Двадесет и Първа 8, 2, 24, Двадесет и Трета 26, 20, Двадесет и Четвърта 10, 10, Двадесет и Шеста 3, Дванадесета 1, 2, Девета 1, 3, Осемнадесета 4, 15, 10, Осма 9, 3, Първа 202, 104, 85, 153 А, 121, 145, 175, 167, 110, 115, 111, 151, 112, 86, 43, 9, 10, 33, 20, 75, 35, 7, 34, 17, 61, 16, 50, 48, 25, 27, 5, 37, 28, 60, 11, 14, 6, 12, 31, 30, 2, Седемнадесета 10, 2, 7, 8, Седма 1, 2, Тридесет и Пета 9, Тридесет и Първа 1а, Тридесет и Трета 1, 5, 7, 2, Тридесет и Шеста 14, 4, УПИ II - 000046, Четвърта 7, 3, Шеста 7, 4, 1, Шестнадесета 6, Стопански Двор

На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кладоруб: ПИ 48 Кв 16, Втора 15, 22, 24, 19, 21, 5, 2, 16, 20, 14, 23, 10, 35, 8, 6, 18, 4, 1, 11, 3, 17, 12, Осма 3, 2, 7, Пета 16, 4, 10, 5, 14, 12, 1, 8, 2, 6, Първа 17, 8, 21, 11, 22, 10, 5, 2, 15, 36, 6, 18, 4, 7, 20, 16, Седма 3, 1, 9, Трета 15, 10, 16, 19, 8, 6, 12, 7, 3, 2, 14, 17, 13, Четвърта 13, 4, 15, 1, 5, 11, 7, 3, Шеста 7

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Макреш: Втора 7, 3, 96, 1, Георги Бенковски 178, 170, 184, 145., 183, 180, 159, 173, 182, 168, 88, 165, 191, 160, 146, 155, 162, 158, 164, 189, 185, 143, 176, 187, 154, 174, 136, 172, 179, 175, 161, 177, 151, 148, 126, 118, 93, 105, 87, 110, 114, 112, 140, 99, 103, 135a., 134, 168, 111, 81, 98, 123, 129, 79, 96, 125, 127, 135, 100, 102, 144., 146, 117, 142, 115, 101, 116, 83, 104 А, 109, 133, 61, 130, 113, 122, 132, 136, 94, 88, 91, 86, 16, 4, 34, 12, 14, 11, 28, 5, 88, 8, 26, 75, 155, 2, 1, 19, 25, 22, 30, 10, 3, 13, 17, 7, 24, 15, 9, 77, 35, 17, 32, 75, 56, 47, 37, 63, 50, 51, 88, 69, 42, 72, 66, 2, 39, 79, 67, 27, 65, 54, 64, 70, 40, 34, 31, 46, 49, 80, 60, 68, 43, 61, 45, 76, 74, 162, 4, 59, 52, 38, Двадесет и Девета 11, 9, 3, 7, Двадесет и Осма 3, 1, 6, 4, 5, Двадесет и Пета 2, 1, Двадесет и Първа 8, 5, 6, 4, 1, 3, 10, 2, 12, Двадесет и Седма 3, 6, 2, 1, Двадесет и Трета 2, 4, 2, 3, 1, Двадесет и Четвърта 5, 4, 2, Двадесет и Шеста 2, 4, 1, 8, Двадесета 12, 6, 12а, 5, 8, 4, 3, 2, 1, 40, Дванадесета 1, 2, 38, 15, 5, 13, Деветнадесета 4, 3, 1, 2, Десета 9, 5, 7, 2, 1, 4, Единадесета 3, 6, 12, 5, 1, 2, 4, Лило Тошев 45, 37, 43, 18, 3, 44, 20, 34, 30, 5, 28, 9, 23, 46, 32, 17, 14, 7, 21, 16, 25, 36, 24, 19, 40, 55, 48, 51, 52, 50, 47, 44, 19, 8, 48, 6, Осемнадесета 6, 4, 5, 1, 3, 8, 2, Осма 3, 5а, Петко Ценов 21, 25, 42, 44, 46, 5, 40, 48, 38, 32, 6, 23, 7, 5, 48, 9, 30, 28, 1, 11, 4, 13, 20, 2, 26, 14, 12, 6, 15, 3, 18, 7, Петнадесета 8, 5, 6, 1, 2, 3, Седемнадесет Партизани 5, 1, Седемнадесета 10, 16, 1, 11а, 12, 11, 8, 6, 9, 5, 3, 15, 4, 13, Седма 4, Стопански Двор-Имот №270037, Трета 3, 1, Тридесет и Втора 1, 11, 7, 3, 5, Тридесет и Първа 1, 2, Тридесет и Трета 18, 32, 28, 30a, 8, 10, 7, 9, 30, 6а, 12, ПИ 129, 11, 6, Тридесет и Четвърта 2, 4, Тридесета 2, Тринадесета 4, 2, 3, Четвърта 26, Четиринадесета 6, 10, 2, 8, Шеста 1, 10 А, 1, Шестнадесета 3, 12, 5, 4, 10, 6, 8, 7

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Медовница: Втора 1, 15, 7, 6, 23, 3, 9, 19, 13, 4, 17, 29, 31, 21, Двадесет и Втора 2, Двадесет и Първа 6, 1, 8, 12, Двадесет и Трета 4, 6, 8, Двадесета 7, 8, Дванадесета 28, 23, 27, 29, 25, Девета 6, 2, 5, Десета 16, 5, Осемнадесета 4, 6, 14, 12, 13, 20, 1, 3, 5, Пета 14, 2, 10, 6, 20, 3, 8, 18, 16, 7, 5, Петнадесета 4, Първа 29, 15, 23, 16, 51, 32, 17, 34, 30, 38, 33, 22, 43, 35, 12, 48, 27, 3, 41, 26, 46, 24, 42, 8, 19, 21, 10, 52, 39, 40, 54, 19а, 49, 91, 89, 81, 87, 85, 84, 64, 78, 82, 76, 38, Седемнадесета 6, 2, Седма 4, 14, 8, 2, 7, 10, 19, Трета 41, 31, 45, 22, 27, 20, 25, 37, 29, 30, 12, 53, 9, 24, 7, 12, Четиринадесета 3, 2, Шеста 4, 1, 5, 5, Шестнадесета 1, 5, 4, 2

На 11.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Острокапци: Втора 7, 3, 6, 1, 5, 2, 4, 11, Дванадесета 2, Девета 3, 1, Десета 3, 2, 1, Единадесета 4, 2, Осма 6, 1, 2, 4, Пета 6, 8, 18, 5, 4, 3, 20, 2, 16, 7, 10, Петнадесета 3, Първа 28, 24, 4, 36, 33, 8, 34, 30, 13, 14, 26, 32, 5, 21, 31, 27, 7, 20, 17, 6, 29, 25, 9, 15, 23, 19, 35, 22, Седма 3, 1, 4, 2, Трета 5, 3, Тринадесета 3, 1, Четвърта 1, 4, 5, 2, 3, Четиринадесета 4, 2, 5, 3, 7, Шеста 2, 6, 11, 4, 13, 9, 12, 14, 8, 15, 3, 5, 7, Шестнадесета 6, 4

На 12.09.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов 3, 2, 5, 8, 1, 4, 6, Батак 10, 8, 59, 2, 61, 6, 4, 61, Беласица 4, 1, 3, Бонония 3, 2, 1, Бузлуджа 1, 3, 4, 6, 2, Васил Априлов 1, Ведерник 1, Вихрен 9, 7, 2, 5, Волгоград 12, 18, 11, 16, 19, 20, 23, 17, 18, 11, 5, 9, 2, 13, 6, 7, 15, Георги Димитров 204, 221, 219, 240, 244, 215, 21, 205, 213, 217, 252, 225, 227, 239, 235, 250, Гоце Делчев 4, 10, Граничар 8, 1, 2, 11, 5, 9, 6, 7, 3, Живко Кръчмарски 1, 10, 2, 3, 4, Живко Пуев 3, 10, 4, 5, 12, 14, 6, Иван Козаров 1, 8, 7, 6, 2, 13, 5, 4, 23, 25, 13, 9, 27, 14, Максим Горки 3, 8, 23, 25, 2, 61, 12, 7, 22, 35, 5, 9, 18, 1, 4, 16, 39, 33, 31, 16, 23, 51, 10, 53, 50, 45, 56, 26, 30, 59, 44, 49, 47, 32, 35, 62, 24, 43, 46, 36, 63, 39, 58, 28, 37, 42, 52, 38, 29, 60, 19, 48, 61, 54, Мико Нинов 10, 12, 6, 18, 2, 14, 1, 5, 16, 4, 8, Мусала 6, 7, 8, 3, 4, 2, 5, 1, Рила 5, 1, 3, Средец 3, 2, 5, Странджа 4, 6, 8, 2, 10, 12, Филип Тотю 1, 2, 4, Хан Крум 2, 1, 4, Цанко Церковски 2, 4, 1, 6, 15, 20

Община Кула  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старопатица: Двадесет и Девета 5, 1, 3, 2, 7, Двадесет и Осма 8, 20, 1, 9, 23, 13, 14, 11, 2, 3, Двадесет и Пета 3, 2, 1, 4, Двадесет и Първа 11, 1, 9, 13, 10, 16, 12, Двадесет и Седма 7, 8, 9, 11, 10, 1, 6, Двадесет и Трета 1, 14, 12, 16, 9, 11, Двадесет и Четвърта 5, 13, 3, 1, 4, 2, 9, 17, 11, 19, 15, 7, 21, 8, 6, Двадесет и Шеста 4, 2, 12, 3, 1, Деветнадесета 6, 5, 8, 3, Осемнадесета 1, 7, 3, 4, 5, 8, 6, 2, Петнадесета 39, 43, 47, 28, 45, 30, 26, 40, 41, Първа 93, 88, 78, 66, 103, 67, 58, 100, 69, 82, 54, 91, 86, 89, 73, 99, 104, 76, 72, 62, 65, 90, 102, 106, 101, 84, 68, 52, 61, 75, 51, 85, 64, 59, 87, 81, 57, 80, 63, 55, Седемнадесета 5, 2, 4, 3, 7, Седма 3, Трета 7, Шестнадесета 21, 44, 40, 18, 25, 7, 23, 27, 42, 31, 38, 36

Община Ново село  

На 12.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, Кв. 75, Архитект Илия Попов 128, 117, 130, 122, 142, 120, 132, 123, 138, 121, 129, 135, 134, 127, 115, 136, 113, 146, 80, 133, 114, Георги Бенковски 3, Георги С. Раковски 1, Димитър Полянов 1, 3, Иван Рилски 2, 6, Отец Паисий 6, 10, 12, 1, 12 А, Рибарска 3, 6, 4, 2, Страцин 20, 7, 16

Община Чупрене  

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбово, Общ. Чупрене: 154046, Втора 20, 17, 1, 21, 6, 18, 26, 25, 35, 16, 12, 4, 27, 31, 5, 10, 28, 14, 8, Дванадесета 3, 2, 1, 4, 10, Девета 15, 28, 13, 7, 16, 8, 18, 20, 26, 24, 9, 3, 14 А, 6, 11, 21, 22, 14, 10, Десета 1, 8, 3, 6, 2, 7, 4, 5, Единадесета 2, 6, 14, 3, 1, 8, 4, 11, 10, 5, Осма 12, 6, 8, 10, 4, 1, 3, 2, 10, 9, 15, Пета 3, 1, Първа 62, 48, 46, 56, 50, 52, 81, 73, 79, 66, 61, 85, 54, 87, 83, 44, 25 А, 57 Б, 51, 34, 47, 13, 23, 12, 29 А, 29, 65, 10, 33, 6, 45, 14, 57, 9, 61, 26 Б, 59, 41, 27, 15, 21, 8, 69, 55, 4 В, 11, 31, 28, 32, 22, 2, 35, 7, 39, 1, 43, 38, 71, 5, 37, 49, 3, Седма 4, 2, Трета 18, 13, 9, 26, 20 А, 19, 11, 20 Б, 30, 24, 31, 17, 15, 28, 24, 9, 6, 2, 7, 1, 32, 3, 10, 5, Тринадесета 1, 2, 7, 3 А, 6, 3, 4, УПИ V Кв. 14, Четвърта 2, 6, 1, 3, 6, 7, 5, Четиринадесета 6, 3, 1, 5, 11, 7, 15, 10, 12, 8, Шеста 10, 11, 5, 12, 2, 14, 3, 9, 1

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горни Лом

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долни Лом: Лиляна Димитрова 30, 4

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Протопопинци: Втора 2, 13, 10, 7, 8, 1, 12, 15, 3, 4, Девета 1, 4, 2, 6, Десета 2, 3, Единадесета 5, 1, Осма 7, 1, 5, 6, 9, 3, 2, Пета 2, Първа 5, 13, 33, 1, 58, 38, 46, 32, 82, 24, 69, 21, 57, 34, 80, 40, 3, 56, 30, 44, 51, 45, 55, 27, 49, 11, 68, 20, 88, 52, 78, 28, 8, 29, 14, 31, 64, 25 А, 70, 84, 42, 26, 62, 66, 6, 18, 54, 63, 65, 50, 15, Седма 1, 2, 3, Трета 10, 14, 12, 8, 1, Тринадесета 6, 11, 5, 1, 3, Четвърта 16, Шеста 5, 9, 6, 4, 1

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Репляна: VII, Втора 25, 27, 12, 11, 1, 19, 7, 13, 23, 29, 9, 4, 5, 21, 17, 8, 6, 10, 2, 15, Дванадесета 8, 15, 13, 1, 10, 3, 9, 2, 5, 11, 7, 4, 6, Девета 12, 1, 7, 3, 2, 5, Десета 4, 3, 14, 11, 7, 10, 5, 1, 12, 8, 22, 6, 9, 2, Единадесета 2, 3, 1, 6, Осма 11, 15, 29, 9, 30, 12, 25, 7, 6, 10, 31, 28, 33, 19, 16, 22, 20, 5, 27, 21, 13, 2, 18, 14, 17, 24, 8, 3, 23, 1, Пета 1, 7, 2, 9, Петнадесета 2, 1, Първа 44, 26, 53, 41, 27, 69, 32, 47, 46, 75, 65, 38, 51, 12, 71, 22, 43, 59, 42, 39, 14, 10, 49, 31, 45, 7, 73, 19, 1, 34, 8, 30, 36, 28, 5, 25, 11, 3, 61, 35, 70, 33, 55, 67, 40, 63, 2, 15, 6, 17, 24, 29, 4, 9, Седемнадесета 1, 3, Седма 3, 2, 5, 6, 4, 1, 9, 7, 11, Трета 6, 4, 2, 8, 1, Тринадесета 3, 5, 2, 1, Четвърта 17, 29, 8, 7, 1, 13, 4, 6, 15, 11, 9, 3, 23, 19, 18, 22, 16, 25, 2, 21, 5, 20, 31, 27, Четиринадесета 1, 2, Шеста 7, 4, 1, 6, Шестнадесета 7, 3, 1, 5, Имот000331

На 10.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: Безименна Мандра, Пом. С/Ция, Кантон

На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чупрене: Асен Балкански 56, 30, 60, 34, 37, 54, 28, 26, 35, 31, 41, 72, 55, 27, 51, 24, 38, 39, 45, 50, 68, 59, 44, 62, 29, 48, 43, 49, 36, 46, 172, 136, 150, 115, 162, 131, 125, 107, 119, 146, 138, 68, 170, 176, 111, 101, 107 А, 117, 158, 180, 132, 122, 99, 129, 111 А, 164, 130, 100, 154, 140, 135, 144, 105, 148, 160, 97, 79, 87, 122, 74 А, 95 А, 88, 78, 112, 124, 81, 89, 120, 84, 77, 75, 91, 65, 96, 118, 82, 63, 74, 94, 67, 93, 80, 73, 98, 76, 68, 110, 108, 86, 90, 104, 85, 116, 7, 5, 8, 1, 2, 21, 12, 19, 20, 114, 11, 3, 10, 37, 14, Втора 1, 6, 6, 16, 18, 20, 1, 14, 26, 9, 11, 24, 7, 22, 2, Двадесет и Втора 1, 8, 2, 12, 9, 11, Двадесет и Девета 29, 4, 3, 2, Двадесет и Осма 10, 4, 2, 3, 6, 1, 8, Двадесет и Пета 7, 3, 2, 5, 3, Двадесет и Първа 12, 8, 20, 16, 18, 26, Двадесет и Седма 4, 2, 10, 1, 6, Двадесет и Трета 8, 2, 1, 5, 3, Двадесет и Четвърта 2, 7, 1, 2, 3, Двадесет и Шеста 102, 2, 3, 1, 4, Двадесета 12, 2, 6, 4, Дванадесета 1, Девета 26, 18, 7, 15, 13, 17, 9, 3, 5, 19, 12, 11, 1, Деветнадесета 6, 5, 1, 2, 10, Десета 2, Единадесета 14, 4, 9, 3, 13, 8, 12, 2, 16, 10, 6, 7, 1, 11, Осемнадесета 18, 8, 6, 13, 15, 4, 9, 3, 10, 2, 20, 14, 7, 1, 16, 5, 22, 11, 5, 1, Осма 2, 14, 1, 3, 15, 11, 13, 5, 10, 2, Пета 2, 4, 1, 6, Петнадесета 4, 9, 7, 3, 2, 6, 5, 2, Първа 4, 12, 5, 4, 1, 2, Седемнадесета 17, 11, 7, 2 А, 2, 13, 25, 5, 3, 9, Седма 5, 1, 4, 6, 3, Трета 4, 6, 1, Тридесет и Втора 28, 23, 30, 5, 36, 25, 37, 1, 14, 16, 6, 24, 7, 2, 29, 46, 15, 40, 44, 8, 17, 34, 48, 27, 12, 10, 19, 20, 31, 13, 4, 26, 32, 42, 22, 9, 8, Тридесет и Девета 2, Тридесет и Осма 3, 1, Тридесет и Пета 4, 1, 2, 6, Тридесет и Първа 40, 26, 17, 34, 36, 28, 42, 38, 25, 30, 24, 19, 10, 14 А, 14, 2, 12, 8, 4, 16, 20, 18, 22 А, 22, Тридесет и Седма 1, Тридесет и Трета 1, 8, 4, 5, Тридесет и Шеста 1, 4, 2, Тридесета 1, Тринадесета 2, 3, 4, Четвърта 8, 5, 7, 14, 12, 6, 2, 1, Четиридесет и Втора 2, Четиридесет и Първа 4, 12, 2, 20, Четиридесет и Трета 21, 31, 11, 1, 19, 17, 3, 13, 7, 15, Четиридесет и Четири 2, 8, Четиридесета 5, 3, 1, 13, 26, 10, 23, 4, 30, 18, 16, 27, 11, 39, 12, 31, 25, 2, 19, 32, 9, 24, 15, 17, Четиринадесета 2, 8, 24, 6, 3, Шеста 2, Шестнадесета 6, 1, 3, 2

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                        
 

 

 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение за периода 02 - 05 септември 0| 3144 |30.08.2019 . Планирани прекъсвания за Западна България за периода 26-30.08.2019 0| 3127 |23.08.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването в Западна България за периода 19-23.08.2019 0| 3323 |16.08.2019 . ЧЕЗ Разпределние подобрява електрозахранването в Плевен 0| 3156 |13.08.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ