Реклама / Ads
Frognews #останивкъщи
0| 3317 |07.02.2020

Планирани прекъсвания за Западна България за периода_10-14.02.2020

.
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 10-14.02.2020 г. Там, където метеорологичните условия не позволяват, няма да бъдат извършвани планирани дейности.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 10 февруари – 14 февруари  2020 г, включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Варна 218г, 167, Вердикалска Река, Кв.Вердикал ПИ 02659.2196.2013, ПИ 02659.2196, Райко Даскалов 55а, Родолюбие, Родолюбие/27-ма/ 5, 2а, 3а, 28а, 1, 3б, 30, 3, 8, 14, 2 Село Вердикал-Селско Стоп, 18, 4, 31, 6, 12, 7, 2, Свилен Миланов Реката,  ПИ 0659, 2196, 2212

На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  София Складови Помещ.Упи Кв.13

Община ВИТОША  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва Беловодски път 15\17/, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, XXXIII-1027, Кв.20а, XІІІ-987 Кв.188, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Александровска/Ил.Манов/, Беловодски път 19, 15, 17а, 21, 5, 16, 12, 30, 10а, № 19, 32, 24, 22, 28, 10в, 7, 6а, 4в, 13, 10б, 6, 10г, 10д, 18, 12а, 11, 26, 9, №21а, 10, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Добри Божилов 40, Кумата 75 Ж, 75 Д, 75 Е, 75 Г, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лескова Гора/Витоша/ №6, 4, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, местност Гърдова Глава, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Секвоя 6, 6а, 4, 2, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Цветна 7, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Владая, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ  III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ  Xx-331, Кв.21, 1, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Сърна 10, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ  II-104 Кв.33, УПИ  V-986 Кв.51, Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 614-та/Витоша/ 7, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 774/В.З.Беловодски път/ 65, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, I-649, 650, Кв.7в.З.Белов.Път, XXXI-1203, Кв. 2, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акация/Бояна/ 18а, Александровска/Ил.Манов/, Беловодски път 34 Ск, 12, Беловодски път 108, 47, 63, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ  I-334, 61, 62, 62а, 40, 63а, 52а, 38, 38а, 45, 43, 60, 77, 67, 1 Авт. 62, 52, 42, 58, 56, 54, 57, 36, 73, 41, Васил Чекаларов 28, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Владимир Дим.-майстора/772- 29, 7, 26, 22, 20, 14, 4, 52, 39, 16, 11, 6, 37, 36, 13а, 25, 34, 38а, 48, 31, 27, 40, 18, 19, 35, 11а, 24, 23а, 30, 5, 38, 13, 25б, 15а, 15, 25а, 28, 32, 42, 6б, 50, 17, 2, 9, 44, 12, 16а, 1, 3, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Къси Дол/В.З.Беловодски път/ 5, 3, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, Меча Поляна 20, 4, 14, 4а, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Панорамен път 47, 223, 38а, Планинарска Песен 2, 1, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Секвоя 14, 35, 41, 19а, 10, 21, 13, 8, 60, 33, 12, 3, 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Сребърна Гора /В.З. Беловодски път/, Стамен Панчев/771/ 8, 16, 2, 1а, 18, 11, 7, 5, 3, 1, 3 УПИ  Vіі, Кв.6, 12, 4, 9, 6, 14, 20, 22, Стар Беловодски път 8, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16

На 11.02.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Пушкин 104, 108, 106, 112, Иваница Данчев, Пантелей Николов/624/ 4, 2а, Резньовете, УПИ  XVI-1073

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 714-та/Витоша/, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 30, 58, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Академик Сандърс, Александровска/Ил.Манов/, Александровска/Ил.Манов/, Бойна Слава/615/ 21, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Върба/704-та/ 6, 4, Детелина 2, Вила, 7а, 10, Детелина, Детелина/Княжево/ В.З.Килийте, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Дъбова Гора Стр.Табло, Иван Багрянов 12, Карамфил 22, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете 8, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Синята Скала 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  11, 9, 15, 10,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Владая, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ  III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ  Xx-331, Кв.21, 1, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Сърна 10, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ  II-104 Кв.33, УПИ  V-986 Кв.51, Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 714-та/Витоша/, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 30, 58, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Александровска/Ил.Манов/, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина 2, Вила, 7а, 10, Детелина, Детелина/Княжево/ В.З.Килийте, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете 8, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Синята Скала 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  11, 9, 15, 10,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16

На 13.02.2020 г. /13:15 - 15:00 ч./ -  София:  Бъкстон Бл.8, Ген .Суворов 14а, 16, 18  14а, 16, 18

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Владая, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ  III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ  Xx-331, Кв.21, 1, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ  II-104 Кв.33, УПИ  V-986 Кв.51, Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-на/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 714-та/Витоша/, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 30, 58, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Александровска/Ил.Манов/, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина 2, Вила, 7а, 10, Детелина, Детелина/Княжево/ В.З.Килийте, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете 8, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Синята Скала 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  11, 9, 15, 10,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16

Община ВРЪБНИЦА  

На 10.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  Връбница-2 632, Надежда 6 632

На 10.02.2020 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Европа/Баба Парашкева/ 138

На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 234, 235

На 10.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:  Надежда 635, Надежда 1 634, 634, Надежда 4 634, Надежда 6 634, 635, 636, 634, 635

На 11.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  Обеля 1 107, 108, 110, 110-111, срещу  108, Обеля 1 Между Бл.103 И 108

На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 231, 232

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:  Обеля 113, Обеля 1 116, 113, Панчо Владигеров ТП Обеля 1 до Бл. 115

На 12.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  13-та/Обеля/ 17

На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 233, 225, 227, 228

На 12.02.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  София:  Жк.Обеля  212

На 13.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  Обеля 2 215, 214

На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 239 Вх. А

На 13.02.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София:  106-та 34, Обеля 2 срещу  220, срещу  212, 215, 220, 219

На 14.02.2020 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  София:  Обеля Бл.219

На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 238 Вх. Г

На 14.02.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:  10-та/Обеля/ 7, Обеля 109 222, Обеля 2 Кв.18, 228, до 222

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Зона Б-18 11

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Зона Б-18 11 ;, Тодор Александров/Н.Цанов/ 133, 141, 133

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Димитър Петков 100 Б ;100 А ;, Зона Б-18 13, 14

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Пиротска/Трети Април/ 130, 141

Община ИЗГРЕВ  

На 12.02.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Антон П.Чехов 55, 66-2 66, 58, 64, 68, 66, 55, 66 66, 59 217, 64 82, 57-2, 57, Земляне/Тинтява/ 28, Райко Алексиев/Тодор Петров 29, 103, 29, 50, Тарас Шевченко 3, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/ 28, 7, 1, 29, Тодор Александров/Н.Цанов/ 48, Тодор Стоянов 30, 30, 28, УПИ  I-1699 УПИ  VIII-1699, УПИ  III-1706 М. Изток -Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ 28

Община ИЛИНДЕН  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Света Троица/Вълчо Иванов/ . 357 ;. 362 Б ;. 362 В ;. 362 Г ;С/У 362 А ;. 361 Б ;. 354а

На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Света Троица/Вълчо Иванов/ 1 145 В, 319, 326, до 145в, 321, 327, 145в

Община ИСКЪР  

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне 1 Пл.Шосе, до Газостанцията, Дружба 2 срещу  OmV Горубляне, Авто Парк. Под Моста, ТП Окръжно пътно, Копенхаген, Пловдивско Шосе 3, 1, 9, Самоковско Шосе 1, 1 Авто Мивка, Цариградско Шосе/Тракия/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 10.02.2020 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  София:  Бул. Гоце Делчев  15;, Ворино/Ат.Дамянов/ 17, 19 Гар.2, 19, 16, 19 Маг.3, 19-21, 19а, 18, 23, 21, Дебър 17 Офис Б-1, 17 Офис А-1, Дойран 10а Ат 15, 10а Тон, 10а, 10 А, Лерин  22, 24 Вх. А, Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33 :, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 4-6, Хайдушка Гора 18, 19 Вх. А, Б, 20, 23, 25а И Б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34;, Царево Село 1, 6, 6-8, 6 Маг.3

На 10.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красно Село Бл.15

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Ж.К. Манастирски Ливади - Изток:  ул. Акад. Г. Наджаков  №8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28

На 11.02.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Бул.Гоце Делчев   39,, Ж.К Бели Брези  Бл.78,, ул.Ворино  31, 32, 36, 37, 38, 40, 41, 49, 51, 53, 55, 52, 54, 56, Хайдушка Гора    Бл.46

На 11.02.2020 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  София:  Дебър 14, Дечко Йорданов  64 Вх.А, Б И Офиси, Ж.К.Красно Село   Бл.14, Ж.К.Красно Село Бл.14а Вх.А, Б И В Бл.14а Вх.А, Б И В

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Момкова Баня 13

На 13.02.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Славия/Девети Септември/ Бл.19, 20, Цар Борис III/Девети Септ. 130 Детска Градина 136

На 13.02.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев/Емил Марков/ 4, Пав.15, Дебър 4 Пазар Красно Село, 6, 3, 5, 1, 8, 2, Княгиня Клементина/Д.Милано Павилион на Трафопоста, 1, 3, 6, Красно Село Пазара, Славия/Девети Септември/ .Ж.К.Славия Бл.15, 16, 21, 22, 24, 25, София, Бул. Цар Борис III  128 132соу Ваня Войнова, Хубча 16, 16 Лек.Кабинет, Цар Борис III/Девети Септ. 127, 127 Магазин

На 14.02.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София:  Дебър 1, 00, 3, Дечко Йорданов, Княгиня Клементина/Д.Милано до Бл.186, Красно Село 183 Тк Елит, 186, 183, 137, 181-184, 188, 184, 128, 189, 181, Маг.4 181, 184, 182, 183, 184 Тк Елит, Маг.6 184, Медет 4 срещу  Бл.182, Пирински Проход Кв.305, Цар Борис III/Девети Септ. 135, 139 Офис 3, 137, 181, 127, 139 Офис 2, 183-184, 139, 129, 133, 141, 184, 117, 135а, 184, 119, 121, 115, 123, 135а Магазин 3, 135б, 125

На 14.02.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София:  Красно Село  Бл. 201а

На 15.02.2020 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Виктор Григорович 8, 8, Райко Жинзифов 5 А, 5, 4, 5, 1, Феликс Каниц 4, Яков Крайков/Макаренко/ 21 Ателие №8, 12-14, 21, 38, 2, 8-10, 21-23, 19, 12, 21 Магазин

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 10.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Байкал /Кремиковци/ 8, 10, 1, 6, 7, 5, 2, 4, Балатон /Кремиковци/ 7, 4, 5, 3, 6, 8, Витиня /Кремиковци/ 1, 9, 3, 4, 8, 2, 6, Изгрев /Кремиковци/ 1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 33, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/ 24, 26, Стара Планина /Кремиковци/ 5, 9, 37, 7, 16, 6, 1, 4, 3, Цар Калоян /Кремиковци/ 37, 13, 7, 35, 33, 39, 5, 43, 25, 1, 47, 3, 11, 15, 21, 31, 23, 19, 17, 41, 9, Шейново /Кремиковци/ 2, 3, 4, 5, 6, Шипка /Кремиковци/ 8, 2, 3, 6, 1, 10, 7, 5

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Батарея 50, 57а, 58а, 56а, 56, 55, 101, 102, 45а, 51, 55а, 55б, 53, 52а, 55в, 54, 69а, 61, 52, 62, 88, 62а, 103, 59, 100, 27, 57, Ботевградско Шосе/Мизия/ 316 В.Помпа, 33, 361, 58, 455, 34, 300, П-Л 71, 51, 316, 35, 28, 441, 85, Враждебна При Караулката, Стопански Двор, срещу  Ботевгр.Шосе 62, Парцел379-Водна Помпа, Кв.Враждебна М.Батареята УПИ  VII-1939, Кв.4 ПИ 68134.8555.1939, Кремиковско Шосе 6, махала Япаджа 8а, 13, 24 до Ситроен, Склад За Търговия, 8, Стопански Двор, Челопешко Шосе 4, Япаджа 11а

На 11.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бухово:  Парокотелно

На 11.02.2020 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:  Евлоги И Христо Георгиеви Пред Паркинга Ген Гурко, Кремиковци, Сеславци, Цариградско Шосе/Тракия/ 599, Цариградско Шосе/Тракия/ Бта

На 13.02.2020 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  София:  Владимир Вазов 77, 81 УПИ  І-1101 Кв.299, УПИ  І-1101, Кв.299, 79

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Сребърна/Първомайска/ 15 Маг.4, 15, 10, 15 Маг.5, 15 Маг.6, Хенрих Ибсен 15, Черни Връх 90

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Джеймс Баучер/Антон Иванов 60-64, Кричим 12, Плачковица 2

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Галичица 20, Криволак 49, 51, 65, Крум Попов 51 А, Б

На 12.02.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Бунтовник №19а, 19в, 21, 29, 29а, 31, 39, 41, 49, 33-35магазин.25-27  №30, Вх, А И Б, Бл.32, 42, 44, 44а,  Милевска Планина №16

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Криволак 45, 34, А, Б, 53, 55, 61, Крум Попов 47 А, Б

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Димитър Хаджикоцев 21, 69-70, 80, 92, Милевска Планина 6, Църноок 5

Община ЛЮЛИН  

На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 3 340, 343, 352

На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 3 341, 344

На 15.02.2020 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:  Добринова Скала/11 Конгрес 20, Ицках Грациани 28 Ж.К. Люлин 2, 37, Люлин 1 1 1, Люлин 2 264, 263, 263, 261-Партер, 262, 262,, 261, 263, 261, Зад 262, 261-Кафе Аперитив, до 262 - Център За Гуми, Околовръстен път 773 Люлин -разширение

Община МЛАДОСТ  

На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 261а Вх 1

На 10.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Малинов 31, 33 548, 55, 33, Младост 1а 548 Оф.405, 548 Оф.204б, 548, 548 Маг.106б, 548 Оф.501а, 548 Маг.107а, 548а, 33, 548 Оф.204а, 523, 549, 548 Оф.205, 33 548, 549, 548

На 10.02.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:  XXIX-1913 Кв.3, XXV-1915 Кв.3, Въртопо 47

На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 261а Вх 2

На 11.02.2020 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София:  Младост 2 328, Младост 3 328

На 11.02.2020 г. /08:15 - 17:00 ч./ -  София:  ТП 12-283 до Бл.328

На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 261б Вх 1

На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 2 215, 215, ТП до Бл.215

На 12.02.2020 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:  Младост 1а 523, 523а, 528, 525, 522

На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 258а Вх 1

На 13.02.2020 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  София:  Младост 4 Травопост до Бл.452, 454

На 14.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 206б

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 1 219а, Младост 2 219, 219, срещу Бл.220, 219б, 219a, 225, 220, 219, 219в

Община НАДЕЖДА  

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Възрожденска 1 къща, Епископ Евгени Босилков/Бор 14, 16, 12-14, 12, 3, 5, Ломско Шосе 69, 67, 71, Надежда 1 139, ТП срещу  Бл.139, 140, 140, 13, Недко Войвода/Вела Пискова/ 15 Кафе, 15 Магазин 4, 4-6, 22, 18, 19, 15, 16, Старозагорско Въстание 44, 34-38 Г.16, 36-38, 39, 34, 34-38, №37, 34-36, 36, 32а, 34-38 Г.14, 34-38 Г.15, Хаджи Мано Стоянов/Ремсист/ 12, Хан Кубрат 51, Пазар Хан Кубрат, Осветление, Пазара, Строително Табло-Пазар, 1, 138, 1 Пазара, 1

Община НОВИ ИСКЪР  

На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Войнеговци:  11884.5588.83, 11884.596.247, 11884.5964.154, 11884.5964.404, 538, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци клон В Ст.87, клон В Ст.35, клон В Ст.81, клон В Ст.44, клон Е Ст.25, клон В Ст.78, клон В Ст.119, клон В Ст.112, клон В Ст.95, УПИ  ХХV-518, клон В Ст.141, клон Е Ст.33, клон В Ст.124, клон В Ст.146, клон В Ст.99, клон В Ст.115, клон Е Ст.24, клон В Ст.109, клон В Ст.15, клон В Ст.130, клон В Ст.75, клон Е Ст.26, клон Е Ст.29, клон В Ст.54, клон В Ст.73, клон В Ст.151, клон В Ст.31, клон В Ст.147, клон В Ст.70, клон В Ст.118, клон В Ст.50, клон В Ст.101, клон В Ст.65, клон В Ст.77, клон В Ст.71, клон Е Ст.41, клон В Ст.21, клон В Ст.52, клон В Ст.84, клон В Ст.36, клон В Ст.33, клон В Ст.67, клон В Ст.129, клон В Ст.98, клон В Ст.51, клон В Ст.53, клон Е Ст.43, клон В Ст.125, клон Е Ст.28, клон В, клон В Ст.34, клон В Ст.131, клон В Ст.74, ПИ №588  Стълб В 112, клон В Ст.47, Вила, къща, клон Е Ст.47, клон Е Ст.45, клон В Ст.126, клон В Ст.123, клон В Ст.64, клон В Ст.79, клон В Ст.49, клон В Ст.85, ПИ 297, клон В Ст.116, клон В Ст.92, клон В Ст.143, клон В Ст.122, клон В Ст.86, клон В Ст.146, клон В Ст.149, клон В Ст.32, клон Е Ст.37, клон В Ст.105, клон В Ст.83, клон Е Ст.44, клон В Ст.63, клон В Ст.145, клон В Ст.150, клон Е Ст.31, клон Е Ст.36, клон В Ст.117, клон В Ст.48, клон В Ст.148, клон В Ст.132, клон В Ст.120, клон В Ст.121, клон В Ст.22, клон Е Ст.27, клон Е Ст.30, клон В Ст.91, 999 В.З. Русия, клон В Ст.94, клон В Ст.82, Кл.В срещу  Ст.68, клон В Ст.152, клон Е Ст.32, клон В Ст, клон В Ст.104, клон В Ст.72, клон В Ст.108, клон В Ст, клон В Ст.41, клон В Ст.40, клон В Ст.27, клон В Ст.30, клон В Ст.37, клон В Ст.39, клон В Ст.38, клон В Ст.42, клон В Ст.28, клон В Ст.29, Горска Поляна/Септември/ Стълб 117, Имот 526, Магарански Ливади 11884, Местн.Вировете, Местн.Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, П И11884.5964.403, ПИ 11884.5957.31, ПИ 11884.9557.35.125, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ 312 И312, Стара Планина/Венче Найдено 10, УПИ  I-406 Кв.16

На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:  359, ул. Кочо Честименски, М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил И Методий къща

На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  В.З. Войняговци ПИ 11884.5957.39, В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1

На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Нови Искър:  Връх Могилата 4, Жълтурче 11, 17, 19, 9, 4а Вила, 15, 13, 21, 2, 4, 12, Вила, 1б, 10, 1, 16, 14, 20, 24, 22, Кестен 16, 14 Минстрой, 13, 9, 11, Кокиче 8а, 6, 10, 8, 16, 14

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, Ix-9854, Кв.516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  762-ра/Овча Купел/ 6, 3, 1, 4, 8, 9, 9а, № 2, 763-та/Красна Поляна Овча К 10, 12, Монтевидео/Пионерски път/ Пред Бл.501, 84а, 92, 86, 88, 90, Овча Купел Бл. 407б, 403, 1 407а, Овча Купел 1 407а, 405, 404, 501, Овча Купел 2 404

На 11.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  16, 46721.3581.698.2, XIX - 700, Бански път 1, 7, Бенковска/В.З.Симоница/ 29 УПИ  І - Ткзс Кв.6, 27, 7, 11, 8, 12, 13, 31 Кв.5 П-Л 30, 22, 2, Вила, 19, 29, 28, 1, 4, 9, 10, Бор/9-та/ 3, 1, 2, 5 А, 7, 5, Борис Найденов/11-та/ 3, 2, 1, Боян Б.Костов/4-та/ 3, Бузлуджа/В.З.Симоница/ 1, Васил Левски/В.З.Симоница/ 1, 7, 9, Вид/В.З.Пладнище/ Вила, 6, 3, 4, Витоша/7-ма/ 1, 3, Демокрация/3-та/ 5, 7, 15, 6, 12, 18 А, 4, 1, 2, 18, 17, 8, УПИ  І Кв.6б, 14, 11, 3, 5 А, 13, Димотика 5, 19-21, 1, 7, 9, 3, 11, Дъб/13-та/ 16, 18, 10, Вила, 8, 14, 22, 12, Барака, Еделвайс/6-та/ 34, 42, 46, 32, 38, П-Л 14703-Стр.Табло, 44, Стр.Табло, 40, 36, 30, Язовир, 8 А, 20, 28, 6, 5-1, 8, 10, П-Л 307, 1, 26, 12, 20 А, 16, Искър/В.З.Пладнище/ И ул.Мургаш, 1а, 7, 9, Вила, УПИ  23-724, 15, 1, 31 Стпански Двор С Две Сгради, Кокиче 15, 12б, 2, 11, И Реката, Вз, 12, Кольо Фичето 3, 13, 15, 7, 21, 11, 9, 5, Ком/10-та/ 1, 3, Липа/12-та/ 9, 17, 3, 19, 13, 7, 2, 5, 15, Люлин/2-ра/ 18, 10, 20, 2, 17 УПИ  Vііі-729, Кв.4а, М.Мерата, 8, 4а, 14, 22, 6, 22 А, 12, 24, 4 А, 16, 4, 16, 1, 13, 21, 5, 65, 50, 27 А, 42, 34, 60, 9, Кв.18/П-Л 2, 31 А, 17, 58, 15, 37, 1, 3, 43, 52, 54, 27, 38, 33, 30, 17 А, 39, 26, 45, 29, 28, 41, УПИ  Іх-230, Кв.12, 32, 40, 56 А, 23, 56, 39 А, 31, 52а, 35 А, 35, М. Извън Селото 1, 1, Малобучински път/Ман.Дол/, Мургаш/В.З.Пладнище/ № 20, Вила, 1, 12, 5, 31, 7, 3, 8, Никола Петков/8-ма/ 10, 12, И Витоша, 6 А, 4, 8, 2 Б, 14, 2 А, 1, 6, 7, 3, 2, Овча Могила, Орлица 1 А, 42, 3, 38, 12, 28, 40, 22, 30, 10, 58, 6, 18, 20, 50, 26, 1, 16, 32, ПИ 46721.3856.63, 54 А, 48, 8, 56, 52, 24 А, 44, 15, 46, 54 Б, 14, 52 А, 24, 44, 8, Осъм 3, 9, 5, 2, Пирин/В.З.Пладнище/ 16 Вила, 5, 28, 15, 12, 14, 25, 11, 37, 35, 4, 19, 1, 43, 16 Вила, 22, 34, 47, 17, 2, 53, 3, 29, 26, 20, 24, 39, Вила, 16 Вила, Раковска/В.З.Симоница/ 6, 4, 8, 10, 7, 1, 15, 9, Рила 25, 36, 40, И ул.Осъм, 18, 6, 38, 23, 27, 14, 24, 8, 15, 17, 46, 35, 33, 28, 19, 45, 39, Вила, 4, 32, 50, 3, 31, 49, 21, 2, 29, 7, 30, 12, 10, 34, Родопи/В.З.Пладнище/ 33, 52, 34, 55, 7, 11, 23, 2, 32, 45, 25, 42, 54, 29, 37, 13 Вила, 29а, 8, 58, 27, 15, 3, 49, 51, 18, 60, 9, 17, 46, 61, 53, 19, 36, 14, 21, 50, 35, 1, 48, 41, 44, 47, Вила, 22, Свежест 11, Селище, Стара Планина/5-та/ 3, 7, 5, 1, Вила, 3, Стефан Караджа/В.З.Симоница 4, 39, 6, Стопански Двор, Странджа 1, 6, Вила, 18, 22, 16, 24, 21, 3, 11, 14, 8, 10, 12, 5, 17, 15, Тих Кът Стопански Двор, 2 П-Л 718-Стр.Табло, 2, УПИ  III-893 Кв.10, УПИ  VI-1028, Кв.18, УПИ  VI-729/ПИ 46721, 3851, 729/Кв.4а, УПИ  VII-729, УПИ  XVI-319 Кв.16, Филип Б.Костов/1-ва/ 19, 9, 7 А, 11, 18а, 2, 5, 12, 25, 24 А, 18, 16, 15, 14, 35, 16 А, 4, 30, 28, 13, 29, 39, 6, 10, 21, 27, 7, № 5, 31, 26, 20, 9а къща, 33, 57, 32, 55, 47, 77, 45, 65, 50, 71, 69, П-Л 768, 61, 67, 81, 53, 59, 73, 63, 43, П-Л 772, 36, 41, 42, 30, 48, 52, 49, 85, 51, 49 А, 1, 3а, 3, Хаджи Димитър/В.З.Симоница/ 7, 32, 4, 53, 21, 6, 33, 31, 1, 9, 14, 39, 19, 29, 24, 22, 18, 25, 2, 16, 20, 55, 11, 12, 13, 28, Вила, 47, Христо Ботев/В.З.Симоница/ Вила, 18, 14, 10, 11, 16, 7, 6, 3, 12, Янтра/В.З.Пладнище/ 8, Вила, 30, 13, 11, 9, 17а, 17, 6, 4, 10, 12, И ул.Рила

На 11.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва М.Мало Бучино П.Л850, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация №9, М.Мало Бучино, Искър 21 В.З.Мало Бучино, Кокиче, Колю Фичето 5, Милин Камък 17, Мургаш 8, Овча Купел Мало Бучино УПИ ІІ-798 Кв.65, Пирин 4, 10, 31 УПИ  Ix-500, Кв.135, 9 ПИ 46721.3852.948, Рила/Вас.Главинов/ 22, Родопи 46, С.Мало Бучино, УПИ ХХІV-702, Кв.4а, Странджа 2 Мало Бучино

На 12.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малобучински път 1, местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  740-та/Овча Купел/ Строеж, 23, 26, 27, 25, 24, Белите Борове 32, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, В.З. Горна Баня ул.Стубело, Две Липи, Вейниче, В.З. Горна Баня УПИ  I-920 Кв 81 УПИ  I-920, В.З. Горна Баня, УПИ  Xі-1055, Кв.80, Вейниче 7, Горна Баня УПИ  Vііі-1144 Кв.84, УПИ  ХVІ-1012 Кв.54, Кв.556, П-Л 468 К.Л.465, Две Липи 11, 9, В.З.Горна Баня УПИ  ХVі-1048, М-Т Горна Баня УПИ  XXIX-1004, Кв.54, М. Стубело, Обзор 82, Кв.54, 82, 68, 71, 82 УПИ -933 Кв.80, М.Биримирска Поляна, Кв.54в, Олдашевец 2, 3, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 46

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  Градомански път/В.З.Симоница/ 6, 14, 2, 18, 4, Дерето, 16, 10, 12

На 13.02.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Пирин 79а, Прохладен Кът 6, 10

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Овча Купел, ул. Обиколна 54

На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Ангел Стоянов /Суходол/ 20а, 1, Бели Брод 6 УПИ  ХVІ-876 1318 Кв.46, 5а, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ  ХХVІ 1318 Кв.46, 16, 22, 14а, 12, 2, 5, 4, 18а, Дъб 15, 23, 31а, 17, 9, 12, №17а, 18, 31, 7, Игрище 5а, 6, Кирил Христов 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6а, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26а, 21, 12, местност Суходол Сечище Под Гробището, Овче Поле 2, Орех 30, 53, Перла 54, 35, Прохладен Кът 14, Станислав Ангелов 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4а, 21, 22, 19, Стоичко Станиславов 11а, 12, 13, 11, 1, 1а, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23, Суходол Срещу Гробището, Стоп.Двор, Траян Танев 80, 76а, 72б, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72а, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68а, 69, 68, 74а, 54, 66, ХI-352 Кв.44а, Христо Андонов 3, 3а, 2, 1, 7, 4

Община ПАНЧАРЕВО  

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Васил Левски/69-та/ 18, Ведрина 12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/ УПИ  IX -213 Кв.88а, Клисурговец/Йордан Апостоло 9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8, Люляк 6, 4, 9, 3, 5, 1, Младен Ангелов/39-та/ 28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29, 17а, Стефан Стамболов/Ник.Попов/ 17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10, Тинтява/36-та/ 16, Помпа, 18, УПИ II-1630, Кв 88а, Чемшир 7, 6, 4а, Ягода/56-та/ 13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А

На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Герман:  Вилна Зона Враня Вила В ул.11 20, Строителство на Жилищна Сграда, ул. 8 № 1, Строителство, Строеж на Ограда, 11, 2, Кв.20 УПИ  14-400, 1, 1а, Герман, Дружба/23-та/ 38, Иглика/7-ма/ 4, 8, 2, 6 Вила, Строителство, 3, 7, 11, Искър/32-ра/ 9, Кокиче/4-та/ 1 Строителство, Вила В Парцел 41, 2, 4, Липа/10-та/ 8 Вила, 2, 7, 5 Помпа, 4, 6, 10, 1, Минзухар/6-та/ 7 Вила, 7, 6, Младежка/12-та/ 7 Вила, 6, 18, 10, 12, 11, 15 Цех, 9, Осми Март/15-та/ Вила, Старата Чешма/Апостол Янков 3, Старият път 8, Явор/9-та/ 5, 1, 7

На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Казичене:  Местн. Дявалско Круше, Александър Стамболийски Стопански Двор, Аличо/Траян Кардашки/ Стопански Двор, Вп 52150 1, Гарата, Местн. Дяволско Круше ПИ 35239.6110.75, Серафим Стоев 5, 7, 6, 6, Стопански Двор Агромелиор, Строителство, Склад, Бивша Кравеферма, ТП ТКЗС, Пред Кравек,  УПИ  VII1605, 2701 Кв, 16

На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  44063, 6207, 4430, 44063.6201.33 М.Садина, 44063.6207.410 ул.Стар Лозенски път, XVI-168, Кв.17, Акация/43/ 1, Арда/В.З.Врана-Лозен/ №4, 4, Блазна, Бор/47/ 1, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/ 2-6, Веслец/В.З.Врана-Лозен/ 6, 9, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Враня Триъгълника, Висо/В.З.Врана-Лозен/ 44, Строеж на Търговски Център, Магазин Строителни Материали, Фургон, 58, 41, Ерма/В.З.Врана-Лозен/ 4, 3, 5 Строеж, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз 2 Вила, М.Врана Лозен Триъгълника УПИ  VII-296, Кв.7, М.Мала Круша, Малина/15-та/ 1, Марица/В.З.Врана-Лозен/ 11, 1, Враня-Триъгълника П-Л 184  Бс, Местн.Крушите, местност Висо ПИ 44063.6207.926, ПИ 44063.6207.4748 М.Висо, Рила/В.З.Врана-Лозен/ 3, Родопи/В.З.Врана-Лозен/ 1, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/ 2, 2, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36, Стар Лозенски път 37, 84, 28, 44 Павилион, 16, 30, 2, 52, 51, 9, 23, 55, 1, 36, 8, 2, 37, Склад, Сервиз За Гуми, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз 22, 26*, 47, 20, Стопански Двор Горни Лозен Пи79002 К.Л. Г8-7-Б, Г-8-8-А, Съединение/Георги Димитров/, Тимок/В.З.Врана-Лозен/ 3, УПИ  Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен, УПИ  XIx-40, Кв.12 М.Враня Лозен Триъгълника, УПИ  XVI-168 Кв.17, УПИ  Іі 351 Кв.19, Хх-4492, 4493, 4494 Кв. 21, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/ 4

На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Панчарево:  3-та/В.З.Малинова Долина/ 3, М.Враня Лозен Триъгълника ПИ 44063.6207.4777,  къща

На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:  039036 М. Садината, 1-ва/Студентска/ 10, 11-та 12, 14831.6520.403.4.2 ул.Стар Лозенски път №36, 492, Кв, 31-Панчерево, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Ам Тракия до Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано 9, Бяло Поле 2-6, Враня ул 1 Мтп, ул 1, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър ул.5004\6, М-Ст Стопански Двор, УПИ  II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника УПИ  I-363.456, местност Враня 5, 4, Враня-Триъгълника УПИ Vіі-415, 3, Строителство, Кв.7 Пл.10-90, Барака, Вила В ул.11 №3, Административна Сграда, 6, Вила В ул.2 №10, Вила В ул.5-та №6, УПИ  9-402 Кв.7, 11, Враня ул.2 №13, УПИ  1-415, ул.8 №1, Пл.321, ул.12 №18, ул.5 №6, къща, 10, къща В ул.11 №16, 12, къща, Строително Табло, 12-13, Строеж В Кв.4-Л 69, Враня-Триъ-М.Висо П-Л XIII-404, Вила В ул.1 №20, ул.1 №8, 14 Враня, Вила, Работилница, Имот 158, Барака, къща, Офис на ул.1 №17, Стар Лозенски път 36, 1, Околовръстен път Враня Околовр.Път, 370, М/У Ам Тракия И Лозенски път, 1, Пловдивско Шосе 84, 86в, 94, 102, 108, 96, 86, 88а, 93, 106а, 100, 92, 26, 82, 102, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/ 16, Родопи 7, Стопански Двор Казичене, ул. Стар Лозенски път, Хі-292, Хі-426, Христофор Колумб 43, Цариградско Шосе/Тракия/ 98, 1 Автомагистрала Тракия, Кпп Враня, Павилион Искър, до Кпп, 82

Община ПОДУЯНЕ  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ангиста 212, Васил Левски 123, 125, 121, 129 /Сточна Гара/, Димитър Горов/Ана Маймунков 2, 4, Св.Св.Кирил И Методий 9, 7, 9а, 13, 4, 10, 12, 2, 5, 8, 6, 1, 9 къща, Сливница 204, 206 Пав.8, / Бул. Васил Левски, 212, 206 Пав.6, 182 Пав.6а, 212 Фирма, 212 Портиер, 212 212, 202, 206 Пав.5, 206 Пав.12, 206, 206 Пав.7, 206 Пав.34, 206 Пав.9, 206 Пав.3, 206 Пав.11, 206 Пав.2, 206 Пав.10, 208, 182 Пав.16, Ъгъла, 208а, Чумерна/Коста Янков/ 31, 34, 32, 35, 30, 33, Сточна Гара, 41, 28, 39, 37

На 11.02.2020 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  София:  Жк.Левски Г Бл.22в, Левски Зона Г 19

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Буная/Никола Ботушев/ 36

На 13.02.2020 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  София:  Владимир Вазов 2, 39, 39, 39, Владимир Вазов 39, 39, 2, 39

Община СЕРДИКА  

На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а вх-А

На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а Вх-Б

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дупница/Дуп.Комуна/ 1, 17а, 13, 11, 5, 17, 3, 7, 15, 12, 7а, 6, 2, 10а, 5а, 8, 10, 4, 9, Заводска 14, Мара Бунева/Социалистическа 18, 1, Орландовци Пазар Орландовци, Първа Българска Армия 127, 133, 135, 125, 129, 131, Посл.Спир. Тр. № 2 И 14, 1, Свързочник 18, 16, 9, 12, 14а, 14, 7, 11, София Посл.Спир. Трам. № 2 И 14, Христо Станишев/Чавдарче/ 1, 3, 7, 2, 9, 5

На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а Вх-В

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Кирил Пърличев/П.Мангов/ 9, Мара Бунева/Социалистическа 30, 26, Съзнание 21, 12, 23, 21 Общо Помещение, 20, 21 Ателие 2, 21 Ателие 1, 21 Ателие 3, 21 Ателие 5, 21 Общи Нужди, 22, 21 Ателие 4, Химик 3, 12

На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а Вх-Г

На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Банишора 23 Вх-А

На 15.02.2020 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Банишора 23 Вх-Б, В, Д

Община СЛАТИНА  

На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Фон Хумболт 32 157, 33а, 28, 28а, 35а, 33, 35б, 35, 30, Гео Милев 134, 136, 149, 135, 157, Коста Лулчев/Асен Велчев/ 15, 15 Аптека, 19 158, 134, 21, 17, 158, УПИ  ХIII-424, Кв.166, 23, Прелом/Асен Халачев/ 5а Фирма, 10, 5, 5а, 8, 8а

Община СРЕДЕЦ  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 39

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Шишман 29-31

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 12.02.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Малинова Долина, Малинова Долина УПИ  I, Малинова Долина УПИ  I Кв.30, Студентски Град 61 до Тп, УПИ  I-1348 Кв.22

На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 10б, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс 20а, 18, 23, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс 5, 3, 9, 1, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс 2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5, 7-ма Кв.Мал.Долина/Студентс 7, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 2, 4, Климент Охридски 108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102, Константин Муравиев 3а, М.Малинова Долина-Изток, Малинова Долина 5, 14, Росянка/710-та/ 9, Станимир Станимиров 10, 14, 6

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Резиденпъл Парк

Община ТРИАДИЦА  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:  Краище/Тодор Атанасов/ № 29

На 12.02.2020 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София:  Златишки Проход 57

На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:  България 49б Т.Ц.2, 49б Аб-Ііі, 49б В.Г.Е.

На 12.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  България 53 Сек.3, 53, 53 Сек.2, 53 Сек.1

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Ботевград  

На 10.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Боженица:  319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща, 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ  XI-71, Кв.7, Х-38, Кв.41,  къща, 43, Фургон, къща

На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  16-ти Ловчански Полк 1, Бензиностанция, Цар Освободител 1, 30в, 30а, 37

На 10.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, България 1, Витиня 1, до Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 15, 11, 10 А, 4, 4 Стая №5 И 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Трети Март 91, 87, 89

На 10.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Зелинград 54, 37, 30, 52, 60, 40, 34, 51, 52а, 50, 45, 43, 35 А, 39, 32, 41, 42, 56, 62, 58, Патриарх Евтимий 72, 72, 72, 70, Преслав 50, 48, 48, 48, 48, 48, 48, Хан Аспарух 25 9, 25, 25, 25 7/12/, 25, 9, 9

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Боженица:  махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Томовци

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:  махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Литаково:  3ти Март 1, Антон Младенов 12, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Боговина 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Георги Бенковски (Г.Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Кап.Тодор Тодоров 2, Кочо Честименски (М.Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 78, 32, Начо Иванов 7, 5, 3, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Парцел V-41, Кв.9 къща, Победа 1, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, Шести Септември (9-ти Iх) 74

На 10.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:  За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци, махала Ръждавец

На 10.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 10.02.2020 г. /14:15 - 14:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Правец:  IV, Кв.9, VI, Кв.2, VI-179, Кв.104, VII, Кв. 2, От 514-От.424 7, Бор 8, Канцелария Социални Грижи, 4, Бърдо 5, 3, 1, 2, 4, В.Пенчов 20, Васил Драгнев 6, Васил Левски 25, 3, 24, 10, 11, 2, 9, 13, 17, 27, 16, 31а, 21, 1, 20, Тп, 6, 30, 4а, 28, 19а, 19, 29, 14, 31, 26, 7, 23, 8, 118, 133, 157, 143, 163, 147, 145, 134, 139, 136, 122, 106, 124, 151, 126, 104, 137, 155, 130, 110, 114, 128, 161, 132, 108, 133а, 141, 165, 112, 100, 159, 102, 120, Тп, 70, 66, Сборен, 56 Сборен, 93, 68, 91, 60, 62, 89, 41, 40а, 56 Сборен Блок-24 Ап, 42, 40, 38, 36, 34, 35, 39, 33, 85, 49, 41, 47, 45, 61, 83, 79, 75, 59, 63, 26а, 50, 81, 53, 65, 57, 69, 52, 71, 77, 51, 43, 87, 46, 48, 55, 73, 67, Витомерица 8, 19, 17а, 3, 8, 17, 6, 1, Възраждане 64, 72а, 59, 57, 68, 72, 86, 60, 43, 38, 88, 39, 78, 46, 29, 25, 52, 53, 82, 33, 31, 56, 58, Тп, 54, 49, Вълко Цолов 2, 4, Генерал Гурко 6, 19, 17, 8, 18, 25, Генерал Раух 1, Градешница 7, 2, 8, 10, 1, 6, Градище 5, 1, 3а, 3, 4 къща, Григор Гошев 27, Димитър Грънчаров 57, 27, 28, 19, 15, 21, Тп, Драган Йотов 7, 9, 6, 3, 3, Елаша 7, 1, 3, Тп, 22, 17, 14, 10, 23, 15, 25, 19, 2, 8, 16, 13, 11, 21, Епископ Генадий Тп, 28, Здравец 7, 28, 24, 26, 22, 20, Лесковец 4, 11, 10, 14, 9, 12, 2, 5, Маняков Камък 7, 6, 5, 4, 1, 3, 2, махала Боянско къща, Стр.На Ограда, махала Дивчов Рът къща, махала Драганско къща, къща, Вила, махала Манастирица къща, 1 къща, Мтп, 1, Бунгало, 1 къща, махала Правешки Ханове 26, 1, къща, 1 къща, махала Пушкарско къща, къща, къща, махала Симидарско къща, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Младост 6, 2, 4, 11, 1, 9, 3, Никола Проданов 5, 12, 10, 2, 3, 6, 7, 1, Опълченска 11, 16, 15, 9, 12, Тп, 13, 2, 3, 28, 19, 26, 18, 8, 17, 5, 4, Кв.176, 30, 6, 22, 22 Гараж, 21, 23, Осма 3, 7, 12, Пета 5, 3, Поп Марко 15, 26, Първа 1, Свети Анастасий 2, 4, 1, Север 201, 101, 1 203, 203, 202, 102, 308, 104, Страшка Могила 1, 5, 6, 4, 2, Тодор Живков 2, 1 Юробанк, 3, Трета 4, Трети Март 51, 49, Тп, 33, 35, 55, 41, 30, 20, Преместваем Търговски Обект №, 18, 13, 21, 17, 4, 29 5, 29 4, Пешеходна Зона, 27 3, 17, 3 3, 21, 2, 19, 25 2, Рум, УПИ  225 Кв. 110, УПИ  III-862 В. 50, УПИ  ХI-Кв.2, Филип Тотю 5, 11, 1, 15, 13, 3, 9, 13а, Христо Ботев Тп, 3, 5, Цветко Вълков 3, 8, 11, 5, 6, 7, 9, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, 1, 2, 4, 7, 5, Червената Вода 5, 6, 2, 3, 1, Четвърта 3, 5, Шеста 1, 2, Ясен 10,  Учебен Център По Банково Дело, Фургон, 110, 5, 2, 4, 3, 104, 101, 203, 202, 102, 201

На 10.02.2020 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Правец:  Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий Тп, 28, махала Боянско къща, Стр.На Ограда, махала Дивчов Рът къща, махала Драганско къща, къща, Вила, махала Манастирица къща, 1 къща, Мтп, 1, Бунгало, 1 къща, махала Пушкарско къща, къща, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, Трети Март, УПИ  225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10

На 11.02.2020 г. /09:30 - 13:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Скравена:  Алипи Първанов 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, Васил Вунчев 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Гео Милев 4, 6, 2, Грамаде 51, Кокиче 11, 9, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 24, 20, 32, 22, 26, Околовръсна, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Цар Симеон 6, 4

На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Ам Хемус

На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Етрополе:  Георги Антонов 20

На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Правец:  IV, Кв.9, IV-6393, Бор 1, Васил Левски 25, 3, 24, 10, 11, 2, 9, 13, 17, 27, 16, 31а, 21, 1, 20, Тп, 6, 30, 4а, 28, 19а, 19, 29, 14, 31, 26, 7, 23, 8, Владин Рът, Генерал Гурко 22, 20 204, Димитър Грънчаров 57, 27, 28, 19, 15, 21, Тп, Тп, 23, Тп, Езерото 12, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, 14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 31, 30, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33, Езерото УПИ  Іі Кв.117, извън регулация, до Гр.Правец, Кв.9, УПИ  VIII, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска къща, махала Правешки Ханове 26, 1, къща, 1 къща, махала Пушкарско къща, махала Скърнава 8, къща, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Перуша 4, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Север 210, 211, Стопански, 110, 109, Магазин Хр. Стоки, 110а, 308, 307, 109, 212, 403, Строеж на къща, 402, до Трафопоста, 304, 303, 401, 302, 301, 103, 305, Магазин, 209, 208, 204, 206, 207, 205, 306, Серпухов 29, Скърнава, Трети Март Тп, Рум, 9, Христо Ботев 2,  Учебен Център По Банково Дело, 173, Тп, 403, 402, 304, 301, 103, 302, 401, 303, 305, 204, 209, 208, ( 204, 205, 306, 109, 211, 212, 210, 108, 307, 308, 110

На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Разлив:  000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска къща, махала Груевска къща, махала до Ресторанта, махала Куевска Тп, къща, махала Маргинска Мтп, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско къща, Фелиов Рът Имот070034,  Тп, къща, 56, М. Блатото, ТП, къща

На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, X-916, Александър Стамболийски 34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30, Беласица 20, 30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31, Бистрица 23, Вардар 8, 1, 4, 2, 6, Васил Левски 23, 28, 27, 30, 36, 40, 34, 26, 32, 25, 21, 38, 20, 19, 16, 22, 14, 12, 24, Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386, Георги Попиванов 2, Д-Р Димитър Василев 14, Зелин 10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 16, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6, Лозята УПИ  XXVII, Кв.31, Марица 5, 1, местност Пейовица, Мургаш 9, 12, 5, 10, 13, 11, 1, 2, 6, 14, Никола Иванов (Н.Драганов) 28, Никола Ракитин 1, 7, 4, 5, Панчовска (Панчо Геровски) 34, 24, 28, 35, 25, 29, 36, 30, 11, 27, 33, 32, 41, 47, 45, 39, 37, 44, 49, 43, 42, 46, Райчин Комитина (В.Башев) 14, 2, 12, 10, 4, 3, 6, Ракитин 2, 1, Стефан Караджа 5, 15, 4, 9, 3, 1, 6, 13, 7, 25, Стубелска 40, 29, Тунджа 10, 1, 2, 6, 4, 13, 8, 4а, 3, 5, Тутракан (Бузлуджа) 25, 15, 19, 3, 6, 12, 21, 13, 1, 23, 4, 2, 11, 10, 5, 17, 8, 20, 7, УПИ  IV-1671, Кв.88, Хаджи Димитър 29, 8, 23, 13, 20, 34, 11, 15, 6, 33, 12, 2, 37, 28, 35, 32, 19, 4, 3, 24, 1, 31, 9, 30, 18, 26, 14, 22, 21, 17, 10, 41, 42, 38, 40, 45, 43, Хан Аспарух 5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20, 7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12, Цар Борис 12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3, Цар Иван Шишман 48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47, Цар Освободител 79, 75, Черниш 12, 19, 21, 23, 18, 14, 8, 25, 15, 9, 2, 4, 7, 1, 3, 6, 39, 5, 17, 13, 16, 49, Шипка 17, 22, 15, 23, 6, 16, 19, 49, 12, 13, 14, 10, 9, Янтра 5, 10, 12, 14, 6, 1, 8, 18, 4, 16,  Вилна Зона, Лагер, Павилион

Община Елин Пелин  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Доганово:  УПИ  Ix-304, Кв.26

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Баба Тонка Обретенова 7, 21, 11, 9, 5, 17, 13, 15, 19, Елин Пелин, Захари Стоянов 13, 3, УПИ  I-1656, Кв.141, 4, 9, 17, 2, 7, 15, 1, 5, Лесновска 39, Новоселци до №11, Пирин 15, 17, 3, 1, 5, 11, София, Тодор Каблешков 8, 2, 4, 6, Шейново 4, 1, 2, 3, Шиовица М.Шиовица

На 12.02.2020 г. /12:45 - 13:15 ч.; 12:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  08832, Баба Тонка Обретенова 7, 21, 11, 9, 5, 17, 13, 15, 19, Витоша 38, 40, Върбето 3, Елин Пелин, Захари Стоянов 13, 3, УПИ  I-1656, Кв.141, 4, 9, 17, 2, 7, 15, 1, 5, Лесновска 39, М.Шеовица ПИ -031155, Новоселци 180, до №11, Пирин 15, 17, 3, 1, 5, 11, Росица 2, 6, 14, 5, 7, 9, 1, София, Тодор Каблешков 8, 2, 4, 6, Уо Кв.Върбето, Шейново 4, 1, 2, 3, Шиовица М.Шиовица,  Малък Стопански Двор, ПИ 000039

На 12.02.2020 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Столник:  XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ  -272, УПИ  I-508 Кв.48, УПИ  XIII-334, Кв.39,  Вила, къща, 1, 1

На 12.02.2020 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Григорево:  017009, XVI-128, 129, Кв.15, Георги Раковски 17, Никола Вапцаров 19, П-Л VIII-65, Кв.6, Паисий Хилендарски 2, УПИ  ІV-102 Кв.11, УПИ  II-341, УПИ  II-349-Пстд, Кв.35, УПИ  Vііі-25, Кв. 3, УПИ  XI-319, Кв.32, УПИ  XV-128, Кв.15, УПИ  XVI-243, Кв.22, УПИ  ХI-264 Кв. 18, УПИ  ХII-150, Кв. 13, УПИ  ХІХ-262, Кв.18, Черковна 7,  къща, ПИ 019034, Къка

На 12.02.2020 г. /12:45 - 16:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Липа Бунгало

Община Етрополе  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бойковец:  Вила

На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:  27-ми Ноември 2, 4 4, 1, 2 2, 2, 28 3, 4, Васил Петлешков 6, 4, 1, 2, 7, Васил Петлешков 14, 3, 10, 8, 5, 12, Георги Антонов 4, 4 1, 1, Георги Димитров 8, 10, Гладстон 1, 4, 3, 2, 5, Двадесет И Седми Ноември 28 1, Димитър Благоев 8, 4, 10, 2, 7, 3, 1, 6, 5, Димитър Гръбчев 20, 7, 16, 2, 8, 12, 4, 21, 6, 13, 23, 10, 15, 18, 17, 19, 5, Екатерина И Цеко Костови 6, 2, 3, 4, Елаците 99, А, Иван Вазов 17, 15, 6, 7, 11, 13, 2, 5, 4, 9, Любен Каравелов 6, 5, 7, 4, 1, 3, 9, 2, 8, Максим Горки 2, 6, 5, 1, 3, 8, 7, 14, Марийка Гаврилова 11, 13, 3, 18, 10, 1, 5, 8, 9, 4, 13, 7, 12, 2, 16, 6, 14, Никола Михайлов 11, 12, 24, 1, 14, 8, 5, 6, 20, 9, 4, 10, 2, 3, 18, Партизански 19, 3, 11, 13, 9, 17, 7, 15, Партизански 5, 20, 1, 3, Победа 16, 15, 11, 7, 9, 8, 19, 13, 21, 14, 12, 12, 17, Победа 14, 25, 27, 23, 5, 29, 22, 31, 21, 16, Раковска 13, 9, 6, 7, 15, 8, Руски 56, 73, 69, 75а, 74, 69, 66, 54, 82, 62, 80, 50, 68, 69а, 78, 81, 70, 52, 76, 82, 64, 77, 60, 58, Руски до Гимназията, 67, 65, 63, Софроний 10, 20, 28, 16, 12, 30, 14, 8, 2, 32, 22, 24, 26, 6, 18,  Аптека, Магазин За Обувки

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:  Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, Ябланица

Община Костенец  

На 10.02.2020 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 11.02.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Гуцал:  134017, IV Вк.3а,  къща

На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Александър Стамболийски 68, 62, 78, 11, 64, 51, 59, 88, 70, 63, Офис, 72, 45, 43, Канцеларии Държ.Лесничейство, 57, 55, 58, 80, 53, 49, 60, 37, 66, 39, 47, 33, Александър Стамболийски 25, 19, 38, 50, 9, 54, 46, 22, 17, 48, Канцеларии, 12, 23, 34, 1, Магазин, 18, 52, 26, 8, 56, Общ.Сграда, 16, 7, 5, 28, 29, 40, 13, 20, 36, 31, 24, 21, 3, 6, 44, 32, 30, Търговски Обект, 42, 27, 14, 11, 10, Бачо Киро 1, 27, 15, 25, 17, 19, 3, 14, 21, 11, 29, 4, 13, 8, 31, 7, 6, 18, 9, 5, 2, 23, 10, 20, 12, 16, Бреза 7, 11, 5, 1, 3, 4, 9, Еледжик 34, 29, 26, 25, 21, 16, 28, 32, 33, 35, 30, 18, 27, 23, 24, 31, 20, Еледжик 12, 8, 17, 19, 10, 7, 6, 2, 9, 15, 3, 1, 11, 5, 13, Зорница 8, Китка 2, Лайка 2, 6, 4, 1, 3, Липа 12, 20, 26, 14, 16 А, №30, 10, УПИ  Ix-1274, 1275, Кв.41, 8, 28, 6, 2, 4, 16, 24, 18, 22, Стефан Караджа 39, 25, 21, 13, 35, 37, 29, 14, 5, 33, 4, 1, 3, Уо ТП Спасов Мост, 12, 7, 19, 16, 10, 9, 27, 15, 41, 11, 17, 8, 31, 6, 23, Теменуга 5, 20, 22, 3 Б, 8, 14, 10, 4, 7, 18, 1, Цар Калоян 8, 5, 4, 9, 7, 10, 2, 12, 6, Цариградско Шосе 106, 110, 100, 116, Газостанция, 1, 112, Автосервиз, 104, 98, 114, 108, 102, Чайка 8, 10, 5, 15, 4, 3, 6, 12, 1, Явор 22, 34, 5, 12, 3, 20, 18, 4, 28, 9, 2, 6, 32, 38, 24, 14, 16, 10, 11, 36, 30, 8, 26, 13, 7,  Уо ТП Бензиностанция

На 10.02.2020 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 11.02.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  X-125, Кв.11, Александър Стамболийски 33, 42, 38, Уо ТП Циганска махала, 34, 43, 41, 40, 44а, 45, 39, 44, 36, 35, 37, Бистришка 21, 54, 21, 31, 37, 62, 35, 82, 56, 58, 86, 70, 60, 47, 27, 49, 74, 33, 39, 29, 90, 72, 25, 76, 84, 23, 57, 53, 78, 55, 80, 64, 88, 41, 45, 51, Божур 3, 8, 20, 12, 6, 5, 22, 9, Бор 18, 4, 20, 17, 30, 9, 3, 12, 25, 21, 34, 19, 24, 8, 1, 13, 5, 14, 23, 27, 7, 15, 29, 32, 28, 2, 11, 6, Бреза 5, 9, 7, 12, 13, 4, 8, 11, 14, Бук 1, Витан Витанов 2, 7, 4, 20, 10, Георги Бенковски 40, 9, 1, 7, 40 Б, 6, 15, 21, 24, 11, 14, 8, 34, 10, 38, 20, 12, 32, 23, 22, 19, 36, 18, 4, 5, 2, 19, Детелина 6, 15, 5, 9, 3, 4, Уо Мтп Очушки Квартал, 13, 7, 17, 1, Димитър Благоев 111, 115, 113, Димчо Дебелянов 5, 13, 12, 9, 4а, 15, 10, 1, 2, 14, 8, 17, 3, 7, 16, 4б, 20, 18, 21, 30, 17, 22, 19, 29, 26, 28, 24, Дружба 3, Елин Пелин 8, 3, 5, 4, 7, 1, 10, Здравец 12, 1, 4, 8, 11, 9, 10, 7, 23, 6, 3, 2, 5, 19, 17, 21, Ибър 62, 55, 78, 81, 79, 57, 67, 70, 65, 51, 69, 68, 61, 83, 64, 88, 82, 77, 66, 59, 84, 86, 85, 53, 47, 71, 75, 74, 87, 76, 72, 73, 49, 63, Иглика 23, 13, 19, 2, 24, 15, 3, 4, 36, 28, 20, 7, 18, 11, 14, 26, 3а, 1, 12, 8, Йордан Йовков 6, 1, 5, 4, 10, 3, 8, 12, 2, Кокиче 16, 4, 14, 12, 6, 8, 10, 2, Крали Марко 4, 3, 5, 1, 11, 12, 6, Летище Долна Баня 1 Летище, Малиново Поле 20, 11, 13, 9, 18, 8, 17, 2, 16, 10, 3, 1, 4, 22, 24, 21, 15, 7, 14, 19, 6, 5, 12, Младост 13, 16, 23, 22, 2, 8, 7, 14, 15, 24, 3, 18, 29, 10, 21, 26, 1, 12, 4, 20, 6, 17, 19, 21а, Мура 11, 5, 4, 8, 7, 12, 3, 15, 6, 2, 10, 13, Никола Вапцаров 17, 31, 29, 35, 27, 3, 7, 6, 5, 8, 18, 13, 10, 11, 23, 2, 12, 39, 16, 9, 20, 41, 4, 21, 33, 19, 25, 14, 37, Оборище 16, Павел Вежинов 17, 24, 18, 20, 26, 14, 22, Патриарх Евтимий 32, 23, 34, 25, 36, 21, 30, 19, Райна Княгина 17, 11, 15, 7, Уо ТП Гатер Стар, 2, 19, 9, 6, 7 А, 4, 5, 1, 13, 25, 10, 6, 27, 29, 33, 23, 31, Рилска Вода 29, 25, 23, 21, 35, 31, 27, 37, Рилско Шосе 41, 30, 40, 31, 32, 33, 28, 34, 37, 27, 46, 38, 44, 37 А, 43, 29, 27, 7, 14, 25, 21, 13, 15, 9, 12, 18, 10, 19, 11, 8, 23, 22, 20, 16, 17, Роза 10, 6, 12, 8, 14, 4, Сергей Румянцев 9, 7, 2, 16, 19, 15, 6, 17, 12, 4, 5, 3, 10, 1, 8, 14, 13, Синчец 2, 13, 19, 8, 10, 4, 6, 11, Трепетлика 15, 7, 1, 5, 3, Търговска 139, 143, 113, 145, 137, 250, 147, 240, 141, 230, 143, 248, 238, 236, 244, 171, 232, 226, 218, 222, 167, 234, 161, 256, 246, 220, 242, 212, 151, 254, 216, 155, 228, 224, 153, 252, 163, 157, 214, 149, Хвойна 9, 7, 1, 5, 2, 8, 6, 3, 4, 10, 12, Христо Смирненски,  Кв.Герена, местност Дерята

На 10.02.2020 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 11.02.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 10.02.2020 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 11.02.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Боровец Бензиностанция, 85, 81

На 10.02.2020 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 11.02.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Марица:  1-ва 3, 4, 10-та 10, 6, 12, 7, 8, 9, 5, 3, 17, 11-та 8, 10, 4, 2-ра 6, 8, 4, 2, 3-та 19, 4-та 6, 2, 1, 3, 5, 5-та 5, 4, 3, 2, 6, 1, 6-та 1, 6, 4, 2, 5, 7-ма 1, 6, 5, 8-ма 12, 7, 8, 3, 10, 14, 6, 5, 9-та 12, 11, 14, 4, 8, 7, 3, 9, 2, 5, 10, Ал.Стамболийски 5, 2, 4, 1, 3, 6, Васил Коларов 2, 17, 34, 3, 7, 10, 19, 33, 47, 31, 24, 28, 8, 4, 49, 55, 23а, 25, 21, 9, 26, 13, 23 А, 37, 23, 30, 45, 28а, 35, 15, 5, Васил Стойчев 1, 12, 7, 10, 3, 8, 20, 6, 14, Георги Димитров 75а, 70, 75, 20, 65, 40, 55, 73, 42, 48, 79, 5, 58, 77, 36, 46, 51, 62, 52, 69, 81, 30, 67, 37, 57, 61, 87, 49, 85, 71, 53, 66, 54, 83, 1, 9, 27а, 14, 18, 8, 47, 15, 11, 35, 6, 41, 3, 27, 10, 37, 21, 28, 26, 22, 2, 19, 39, 54, 13, 31, 25, 4, 16, 20, 12, 43, 5, 23, 29, 17, 24, Илия Захов 52, 83, 38, 89, 79, 42, 68, 50, 73, 37, 33, 4, 60, 48, 58а, 77, 25, 46, 64, 43, 49, 70, 24, 66, 30, 71, 58, 59, 2, 85, 28, 72, 81, 62, 51, 44, 45, 67, 35, 55, 75, 54, 39, 41, 87, 47, 32, 91, 57, 5, 6, 20, 17, 15, 13, 4, 29, 25, 30, 11, 19, 8, 7, 1, 10, 27, 18, 16, 9, 2, 31, Никола Тотев 5, 2, 10, 16, 9, 7, 1, 12, 11, 14, 13, 44, Сотир Иванов 1, 12, 11, 9, 7, 3, 10, 8, 15, 5, 13, 2, Стоимен Захов 9, 8, 2, 10, 1, 3, 7, 4, Тодор Янакиев 9, 1, 7, 6, 10, 2, 14, 3, 5, 12, 11, 13, УПИ  IV-117, Кв.15,  2, Местост Конски път, М.Брезов Рид, Вилно Селище, 4

На 10.02.2020 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 11.02.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Радуил:  1-ва 1, 10-та 1, 3, 6, 4, 10, 7, 5, 8, 11-та, 12-та 10, 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, 13-та 7, 2-ра 2, 4, 3-та 11, 7, 9, 5-та 1, 2, 6-та 6, 1, 61604.51.726, 7-ма 7, 1, 8, 9, 8-ма 2, 5, 1, 8, 4, 9-та 1, 7, 5, 3, Б.Хаджисотиров 1, 3, 23, Бреза 32, 22, 34, 28, 24, 26, 36, 30, 4, 30, 6, 18, 12, 8, 20, 10, В.Чапкънски 1, 4, 3, 6, 10, 8, Васил Коларов 5, 19, 6, 3, 9, 15, 11, 21, 4, 1, 17, 7, 2, 23, Васил Левски 1, 7, 5, 11, 6, 3, 2, 8, 15, 9, Г.Зуйбаров 4, 1, 3, 2, Г.Четвороженски 7, 9, 6, Георги Бенковски 6, 8, 7, 12, 4, 3, 1, 2, Георги Димитров 64, 66, 72, 70, 62, 52, 76, 60, 56, 57, 68, 50, 74, 61, 59, 15, 63, 86, 1, 38, 47, 44, 27, 31, 5, 40, 39, 21, 9, 32, 35, 10, 51, 4, 46, 36, 33, 45, 13, 6, 53, 19, 42, 43, 37, 17, 25, 41, 29, 7, 14, 23, 49, 15, 55, 18, 48, 8, 26, 16, 24, 34, 3, 12, 30, 11, Георги Раковски 1, 11, 2, 3, 5, 7, Девети Май 8, 5, 1, 3, Димитър Благоев 1, Дравска Епопея 5, 2, 3, 1, 11, Ибър 1, 4, 2, 37, 12, 46, 34, 9, 39, 11, 10, 48, 3, 26, 14, 24, 31, 25, 28, 17, 13, 21, 40, 5, 44, 32, 36, 23, 30, 27, 22, 54, 16, 50, 38, 15, 35, 42, Ив.Вазов 3, 4, 30, 1, 2, 5, Изгрев 3, 4, 2, Каменити път 2, 4, М.Дашин 5, 3, Малина 8, 5, Марица 15, 40, 13, 3, 14, 36, 1, 22, 11, 10 Вила, 38, 4, 9, 26, 24а, 16, 5, 20, 24, Мария Капитанска 8, 4, Маршал Жуков 15, 1, 3, 8, 7, 2, 9, 17, 6, 19, 21, 5, 4, Мир 1, 2, Моловица 2, 1, 4, 5, 3, Н.Ангелков 3, 13, 7, 8, 11, 21, 4, 1, 6, 19, 2, Никола Боринаров 2, 20, 4, 32, 26, 15, 30, 34, 1, 8, 6, 18, 16, 36, 28, 13, 14, 24, 5, 11, 22, 3, Никола Капитански 25, 26, 2, 11, 3, 6, 10, 4, 9, 27, 13, 17, 15, 23, 5, 7, 19, Никола Стамболийски 5, 3, 4, 2, 9, 10, 11, 8, 6, 1, 7, 12, 13, Оборище 1, 5, 3, 7, 6, Ореше 9, 1, 5, 2, 7, 11, Отец Паисий 1, 9, 5, 6, 10, 8, 7, 4, 2, Панайот Волов 9, 2, 3, 4, 6, 10, 5, 8, Пейо Яворов 5, 10, 3, 4, 2, 12, 14, 7, Пенко Капитански 16, 14, 69, Петър Капитански 3, 16, 14, 1, 5, 8, 7, 2, 12, 9, 10, 4, 6, ПИ 61604.9.476, Пионерска 4, 1, 17, 11, 15, 9, 7, 14, 3, 86а, 101, 107, 115, 62, 113, 82, 69, 103, 86, 84, 72, 64, 77, 78, 33, 66, 74, 95, 89, 80, 105, 85, 81, 93, 88, 70, 111, 76, 91, 39, 31, 44, 63, 67, 41, 42, 19, 29, 56, 43, 34, 35, 38, 33, 46, 32, 36, 54, 60, 24, 57, 18, 30, 48, 51, 47, 40, 22, 27, 25, 28, 55, 26, 52, 50, 49, 20, 21, 53, 37, Победа 2, Сливнишка 1, 11, 10, 7, 6, 2, 18, 9, 4, 16, 5, 3, Спортист 5, 1, 3, 8, 2, 6, 4, 7, Стадиона 8, 10, 14, 18, 25, 4, 11, 2, 16, 12, 21, 44, 39, 40, 42, 56, 27, Станимарица Вила, 5, №8, 4, 12, 2, Станко Ангелов 18, 14, 15, 26, 25, 20, 6, 8, 3, 23, 5, 10, 24, 1, 17, 12, 22, 9, 19, 13, 7, 2, 16, 11, Туювка 5, 2, 4, 3, 1, 12, 8, Христо Ботев 7, 1, 4, 9, 2, 10, Юри Гагарин 6, 1, 8, 4, 14, 12, 3, 10, Явор 5, 7, 8, Ягода 1, 3, 22, 6, 8, 18, 10, 30, 2, 9, 7, 5, 4,  0 0, 3, 1, 5

На 10.02.2020 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 11.02.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Самоков:  3-та 1

Община Пирдоп  

На 12.02.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 15:30 ч./ -  Златица:  Стара Планина 76

На 12.02.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:  VI-60, VIII-445 Кв 35, П-Л II-44, Кв.15 ПИ 07051.402.706, П-Л XII-376, Кв.43, П-Л XII-392, Кв.30, УПИ  Ix-411, Кв.33, УПИ  V-568, Кв.56,  Вила, Имот 233010, Вила, къща, къща, 1, УПИ  ХVI-435, 436 Кв.32, къща

На 12.02.2020 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Златица:  извън регулация, местност Курията, Стара Планина 76, Цар Калоян 8

На 12.02.2020 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Мирково:  Александър Стамболийски 81, 80, 90, 102, 79, 86, 76, 85, 82, 88, 94, 92, 83, 74, 78, Бачо Киро 6, 3 А, 9, 3, 5, 7, 8, 4, 11, 1, 12, 16, 2, Бузлуджа 2, 10, 4, 8, Генерал Дендевил 10, 6, 11, 9, 7, 8, 4, 3, 5, 2, Градище 33, 31, 2, 13, 15, 19 А, 21, 17, 3, 23, 27, 1, 29, 9, 19, 11, 25, Димитър Стоянов 10, 8, 7, 4, 3, 4 А, 1, 9, 5, 6, 2, Емил Марков 15, Захари Стоянов 5, 3, 8, 10, 12, 4, 6, 1, 2, Зора 6, 8, 3, 9, 4, 13 къща, 2, 15, 11, 5, 17, 7, извън регулация Краварник, Мест. Попов Тор 12, 34, Вила, 16, 1, 230, 21, 38, 26, 13, местност Корията Вила, местност Кукув Дол Вила, местност Чуштарла Вила, Опълченска 92, 84, 55, 57, 96, 100, 53, 59, 98, 94, 86, 51, 88, 90, Орела 15, 8, 251, 13, 3, 1, 8 А, 7, 9, 2а, 11, 5, 4, 17, Поп Недельо 96, 63,  20080614, 2

На 12.02.2020 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Църквище:  извън регулация

Община Челопеч  

На 12.02.2020 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Челопеч:  80323.150.6, Александър Стамболийски 5, 9, 15, 7, 4, 6, 10, 19, 9, 12, Баба Куна 1, 3, Бели Сип 4, 8, 10, 1 УПИ  VI-556, Кв.51, 6, Васил Левски 25, 23, 27, 12, 10, 19, 4, 2, 13, 11, 5, 1, 29, 15, 3, 8, 7, 9, 1, Воздол 2, 11, 10, 9, 12, 4, 8, 1, 7, 15, 16, 14, 5, 17, 3, Възрожденска 6, 2, 9, 8, 13, 10, 1, 4, 5, 11, Генерал Брок 21, 19, 6, Генерал Дендевил 6, 13, 7, 9, 11, 8, Георги Бенковски 15, 17, 19, 7, 3, 12, 14, 11, 5, 2, 4, 9, Гоце Делчев 7, 14, 3, 12, 4, 8, 10, 5, 2, Даме Груев 1, 6, 5, 8, 2, Двадесет И Трети Септември 13, 17, 6, 7, 12, 22, 8, 19, 21, 1, 9, 18, 4, 14, 2, 11, 5, Димчо Дебелянов 10, 12, 3, 13, 1, 7, 2, 4, 6, 8, 11, Драва 20, 13, 9, 6, 7а, 18, 8, 16, 11, 10, 7, 1, 4, 17, 14, Дружба 22, 6, 1, 10, 14, 13, 24, 18, 28, 11, 3, 16, 9, 20, 5, 15, 26, Здравец 1, 1, 10, 4, 8, 6, 1, 1, 1, Зорница 6, 10, 5, 3, 1, 11, 4, 12, 7, 9, 15, 15а, Ивайло 1, 15, 3, 4, 4а, 5, Иван Вазов 12, 5, 14, 18, 19, 16, 26, 22, 15, 10, 7, 11, 20, 6, 2, 7, 4, 8, Иван Сираков 6, 10, 2, 3, 5, 1, извън регулация Ремонтна Работилница, Вила, Вила, Овчарник, Калето 8, 4, 6, 2, Кирил И Методий 7, 3, 5, 2, 6, 4, 17, 9, 16, 1, Кокиче 4, 5, 6, 2, 3, Липа 4, 3, 6, 8, Любен Каравелов 14, 10, 7, 8, 9, 1, 4, 1, 2, 6, местност Мургана, Миньорска 10, 16, 17, 12, 18, 4, 8, 14, Младост 7 7, 8, 6, 10, 9, 7, 9 9, 11, Мургана 11, 1, 30, 33, 26, 20, 30, 22, 39, 43, 45, 16, 2, 10, 12, 25, 18, 41, 24, 27, 4, 17 А, 15, 9, 19, 13, 21, 6, 8, Никола Вапцаров 10, 11, 7, 18, 14, 2, 3, 4, 5, 1, 6, 12, 16, 9, 8, Опълченска 10, 5, 2, 1, 3, Освобождение 1, 8, 1, Пейо К.Яворов 2, 6, 3, 7, 4, 8, 24, 1, 15, 12, 16, 1, 11, 17, Проф.Алипи Матеев 2, 11, 17, 1, 14, 6, 8, 3, 7, 9, 5, Рила 1, 3, 4, 5, 2, Рудничар 15, 13, 11, 3, 1, Славчо Вълков 6, 2, 5, 1, 3, Средна Гора 16, 8, 18, 14, 1, 20, 6, 8а, Стара Планина 7, 11, 23, 9, 1, 5, 2, 8, 12, 19 Б, 13, 21, 19, 6, 25, 29, 4, 3, 3, Студен Кладенец 7, 2, 8, 9, 1, 3, 5, 6, 4, Съединение 3, 11, 16, 18а, 13, 1, 8, 5, 9, 34, 18, 12, 20, 26, 7, 17, 28, 10, 24, 22, 15, 1а, 4, 6, Тодор Влайков 11, 6, 10, 1, 13, 5, 9, 8, Трети Март 7 4, 4, 5 2, 20, 2, 3, 1 1, 3, 2, 22, 4, 8, 28, 18, 13, 26, 9, 16, 32, 25, 19, 1, 12, 14, 30, 21, 11, 24, 10, 4, Филип Тотьо 9, 3, Хан Аспарух 2, 15, 16, 4, 8, 5, 11, 9, 6, 17, 22, 24, 3а, 18, 10, 3, 24а, 26, 12, Хан Крум 11, 9, 7, 6, 5, 8, 3а, 3, 10, Хан Омуртаг 5, 10, 12, 11, 9, 3, 15, 6, 2, 7, 18, 14, 1, 17, 13, 8, 4, Хемус 1, 5, 9, 3, 6, 13, 19, 11, 12, 2, 10, 7, 21, 15, Христо Ботев 3, 1, 14, 15, 2, 11, 9, 17, 13, 18, 5, 8, Христо Смирненски 1, 3, 5, 6, Цар Иван Асен I 3 1, 5, 7, 4, Цар Калоян 8, 19, 23, 25, 14, 16, 18, 21, 17, 3, 5, 4, 17, 9, 12, 6, 15, 10, 2, Цар Самуил 7, 6, 12а, 2, 3, 5, 1, 12, 9, 2 А, 7, 16, 30, 13, 25, 12а, 19а, 23, 22, 20, 24, Цар Симеон 3, 2, 12, Цвятко Кънчев 7, 6, 5, 2, 1, 4, 8, Червени Камък 1, 4, 12, 2, 15, 3, 8, 13, 11, 7, 3 А, 9, Черковна 8, 6, 3, 5, Юрий Гагарин 3, 13, 1, 8, 10, 7,  20080618, 20080622, 20080621, 20080620, 20080619

Община Правец  

На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:  махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Цековци къща,  къща, Тп

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видраре:  махала Джамбазите, махала Семкова къща, Пи-083145 М.Мариновото

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Разлив:  №061016 М.Каменяка, махала Груевска къща

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец:  Бистрица 23, местност Пейовица

Община Самоков  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:  1-ва 2а, 6, 11, 8, 15, 31, 3, 19, 27а, 5, 13, 4, 25, 19а, 16, 9, 17, 23, 10-та 2, 3, 4, 19-та 3, 24, 10, 14, 26, 11а, 20, 8, 16, 5, 1а, 18, 1, 6, 22а, 4, №19, 7, 2а, 22, 11, 12, 2, 2-ра 5а, 17, 18, 16, 9, 13, 15, 11, 14, 7а, 2, 12, 20-та 2, 5, 21-ва 5, 15, 11, 6, 13, 17, 7, 9, 22-ра 3, 8, 4, 6, 2, 1, 7, 10, 23-та 1, Скз Белчин, 2, 6, 3, 8, 3-та 14, 17, 20, 28, 9, 27, 6, 21, 2, 26, 4, 19, 12а, 1, 11, 10, 25, 12, 8, 4-та 2, 1, 6, 3, 5, 6а, 5-та 5, 3, 1, 4, 9, 7, 6-та 19, 1, 3, Ix-136, Кв.24 6, Витоша 31, 20, 37а, 2, 5, 25, 16, 35, 6, 24, 13, 9, 29, 8, 10, 7, 37, 11, 33, 4, 12, 1, 19, 3, 27, 22, 15, 18, 23, 14, УПИ -Ix Кв.20, Христо Ботев 28 А, 1, 1 А, 13а, 26, 9, 8а, 28, 50, 12, 13, 18, 14, 3, 2, 15, 8, 20, 24, 36, 22, 10, 7, 6, 30, 12а, 54, 4, Юрий Гагарин 5, 5а, 7, 1, 3, 9, 7а, 2

На 10.02.2020 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки 9, 1, Бачо Киро 7, 9, 3, 5, България 132, Македония 30, 26, 22, 25, 24, 28, Неофит Рилски 18, 7, 10, 9, 5, 16, 12, 20, 11, Сем. Калинкови 19, 7, 23, 21, 1 А, 4, 13, 25, 3, 2, 17, 11, 5, 9, 1, Ситняково 1, 2, 3, 8, 4, 6, Станислав Доспевски 28, Търговска 23, 25 1, 25 Искър, 25

На 10.02.2020 г. /08:45 - 12:00 ч./   На 11.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  018265, 22472.7449.174

На 10.02.2020 г. /08:45 - 12:00 ч./   На 11.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 10.02.2020 г. /08:45 - 12:00 ч./   На 11.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков:  52249.5.381,  Скз Ново Село

На 10.02.2020 г. /08:45 - 12:00 ч./   На 11.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч.База, Вила, Стоп.Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч.База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19

На 10.02.2020 г. /08:45 - 12:00 ч./   На 11.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 10.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков:  Бреза 8, Грънчар 1, Здравец 633, 639, 641а, 608, 630б, 633б, 601, 654, 612, 583, 557, 523в, 589, 651, 627б, 673, 445, 606а, 446, 590, 588, 595, 592, 642а, 631, 652, 576, 642б, 555б, 666, 464в, 606, 656а, 570, 630, 622, 643, 629а, 671б, 609, 630г, 634, 653, 506, 593, 566д, 625, 655, 605, 451, 652а, 523а, 566г, 566а, 610, 360, 563, 523, 671, 656, 667а, 600, 631а, 649а, 656а, 654б, 464ж, 669, 641, 597, 667б, 607, 641, 642, 464 З, 599, 588а, 627, 614 В, 641б, 587, 602, 514, 464д, 633а, 584, 649, 569, 446г, 566е, 647, 614, 588а, 574, 652, 652а, 599а, 605б, 594, 448, 632, 587, 616, 672, 642а, 629, 580, 631а, 650, 615, 667, 606г, 637, 633б, 446а, 670а, 448в, 546, 627а, 555, 311, 672а, 648, 656в, 635, 584, 671а, 598, 656, 591, Зорница 25, 18, 23, 22, 27, Ружа 1, 13, 11, 2, 4, 10, 16, 12, 14, Софийско Шосе 7, 40, 9, 30а, 9, 9, 36, 38, 34, Софийско Шосе, Христо Максимов 37, Явор 13, 12, 2, 9

На 10.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своде

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне:  Вила

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, УПИ - II-251 Кв.1,  къща,  местност Лопаров Юрт, 3

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки 2, 3, 12, 7, 5, 10, 8, 6, 14, 4, Бачо Киро 11, 1, България 96, 106, 100, 92, 94, 104, 112, 102, №92, 98, Димчо Дебелянов 21, 3 Рила, 14, 10, 4, 5, 11, 3, 6, 8, 17, 2, 15, 18, 9, 19, 12, 7, 16, Дългата Поляна, Захари Зограф 3, Офис, 1 Офис, 1, 2, Иван Доспевски 42, 18, 35, 25, 14, 32, 40, 22, 6, 29, 1, 23, 7, 21, 30, 9, 26, 34, 38, 50, 16, 52, 20, 15, 17, 3, 33, 5, 24, 46, 13, 44, 28, 10, 31, 27, 36, 19, 48, Македония 18, 12, Ларгото, 17, 8, 21, 9, Магазин, 27, 15, 14, Офис, Ларгото - Площада, 25, 10, 34 А, 20, 29, 33, 2, 7, 25, 16, 19, 23, 11, 34, 6, 34, местност Дългата Поляна Вила, Фургон, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, местност Червената Земя Стоп.Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 Офис, 2 2, 3 Стоп.Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, Отец Паисий 23, 14, 1, 4, 3, 7, 10, 17, 5, 2, 8, 15, 1 3, 19, 9, 16, 1 1, Проф. Васил Захариев 1, 6, 3, Рилски Скиор 4, 2, 34, 14, 20а, 30, 36, 16, 6, 24, 38, 28, 32, 18, 1, 3, 8, 12, 26, 20, 22, 10, Рупите 5, 2, 3, 4, 1, Търговска 14, 2, 18, №13, 6, 31, 4, 29, 7, 9, 27, 2 А, 12, 15, 11, 17, 5, 10, 8, 35, 21, 33, 19, 13а, Хан Кубрат 6, 2а, 1, 8, 10, 7, 2, 5, 4, Христо Зографски 10, 30, 20, 5, 6, 15, 2, 40, 46, 29, 14, 11, 27, 34, 42, 17, 37, 21, 18, 28, 36, 44, 39, 23, 20, 8, 32, 16, 38, 48, 4, 31, 1, 12, 9, 25, 26, 13, 35, 7, 33, 19, Цар Борис III 1

На 10.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки 2, 3, 12, 7, 5, 10, 8, 6, 14, 4, Бачо Киро 11, 1, България 96, 106, 100, 92, 94, 104, 112, 102, №92, 98, Димчо Дебелянов 21, 3 Рила, 14, 10, 4, 5, 11, 3, 6, 8, 17, 2, 15, 18, 9, 19, 12, 7, 16, Захари Зограф 3, Офис, 1 Офис, 1, 2, Иван Доспевски 42, 18, 35, 25, 14, 32, 40, 22, 6, 29, 1, 23, 7, 21, 30, 9, 26, 34, 38, 50, 16, 52, 20, 15, 17, 3, 33, 5, 24, 46, 13, 44, 28, 10, 31, 27, 36, 19, 48, Македония 18, 12, Ларгото, 17, 8, 21, 9, Магазин, 27, 15, 14, Офис, Ларгото - Площада, 25, 10, 34 А, 20, 29, 33, 2, 7, 25, 16, 19, 23, 11, 34, 6, 34, Отец Паисий 23, 14, 1, 4, 3, 7, 10, 17, 5, 2, 8, 15, 1 3, 19, 9, 16, 1 1, Проф. Васил Захариев 1, 6, 3, Рилски Скиор 4, 2, 34, 14, 20а, 30, 36, 16, 6, 24, 38, 28, 32, 18, 1, 3, 8, 12, 26, 20, 22, 10, Рупите 5, 2, 3, 4, 1, Търговска 14, 2, 18, №13, 6, 31, 4, 29, 7, 9, 27, 2 А, 12, 15, 11, 17, 5, 10, 8, 35, 21, 33, 19, 13а, Хан Кубрат 6, 2а, 1, 8, 10, 7, 2, 5, 4, Христо Зографски 10, 30, 20, 5, 6, 15, 2, 40, 46, 29, 14, 11, 27, 34, 42, 17, 37, 21, 18, 28, 36, 44, 39, 23, 20, 8, 32, 16, 38, 48, 4, 31, 1, 12, 9, 25, 26, 13, 35, 7, 33, 19, Цар Борис III 1

На 11.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Граф Игнатиев 9, Димчо Дебелянов 3, Захари Зограф, Макгахан 2, 4, 5, 9, 7, 3, 1, Проф. Васил Захариев 4, 10, 5, 18, 1, 3, 22, 7, 8, 16, Рилски Скиор 5, 2, Търговска 20

На 11.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Марица:  Мест.Черковник

На 11.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Курорт Боровец Вилно Селище Малина, Хижа, Почивна База, 8, Поч.База, Офис, Хотел, ПИ 65231.918.263.3, 1, Строеж, Офиси, Хотел, Вилно Селище Ягода, Уо ТП Финландско Селище, Профилакториум Летци, 1 Поч.База, Хотел

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:  IV-18, Кв.2 В.З.Калковско Манаст, В.З. Калковско Манастирище УПИ  IV-8, Кв.5, ПИ 5

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Мало Равнище Вила, местност Татарски Брод Вила, местност Язовир Искър, Татарски Брод

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:  местност Татарски Брод 10

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки 2, 3, 12, 7, 5, 10, 8, 6, 14, 4, Бачо Киро 11, 1, България 96, 106, 100, 92, 94, 104, 112, 102, №92, 98, Димчо Дебелянов 21, 3 Рила, 14, 10, 4, 5, 11, 3, 6, 8, 17, 2, 15, 18, 9, 19, 12, 7, 16, Дългата Поляна, Захари Зограф 3, Офис, 1 Офис, 1, 2, Иван Доспевски 42, 18, 35, 25, 14, 32, 40, 22, 6, 29, 1, 23, 7, 21, 30, 9, 26, 34, 38, 50, 16, 52, 20, 15, 17, 3, 33, 5, 24, 46, 13, 44, 28, 10, 31, 27, 36, 19, 48, Курорт Боровец Профилакториум Летци, Македония 18, 12, Ларгото, 17, 8, 21, 9, Магазин, 27, 15, 14, Офис, Ларгото - Площада, 25, 10, 34 А, 20, 29, 33, 2, 7, 25, 16, 19, 23, 11, 34, 6, 34, местност Дългата Поляна Вила, Фургон, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, местност Червената Земя Стоп.Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 Офис, 2 2, 3 Стоп.Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, Отец Паисий 23, 14, 1, 4, 3, 7, 10, 17, 5, 2, 8, 15, 1 3, 19, 9, 16, 1 1, Проф. Васил Захариев 1, 6, 3, Рилски Скиор 4, 2, 34, 14, 20а, 30, 36, 16, 6, 24, 38, 28, 32, 18, 1, 3, 8, 12, 26, 20, 22, 10, Рупите 5, 2, 3, 4, 1, Търговска 14, 2, 18, №13, 6, 31, 4, 29, 7, 9, 27, 2 А, 12, 15, 11, 17, 5, 10, 8, 35, 21, 33, 19, 13а, Хан Кубрат 6, 2а, 1, 8, 10, 7, 2, 5, 4, Христо Зографски 10, 30, 20, 5, 6, 15, 2, 40, 46, 29, 14, 11, 27, 34, 42, 17, 37, 21, 18, 28, 36, 44, 39, 23, 20, 8, 32, 16, 38, 48, 4, 31, 1, 12, 9, 25, 26, 13, 35, 7, 33, 19, Цар Борис III 1

На 11.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:  Абаджийска 1, Павилион, Генерал Велиаминов 13, 10, 12, 16, 7, 5, 15, 4, 3, 9, 11, 6, 14, 22, 1, Граф Игнатиев 9, 23, 42, 11, 17, 38, 36, 46, 30, 24, 22, 44, 26, 25, 40, 34, 20, 19, 21, Димитър Димов 12, 15, 19, 10, 2, 1, 3, 11, 5, 8, 13, 7, 6, 17, 4, Елица 1, Житна Чаршия 35, 24, 45, 12, 30, 39, 10, 33, 47, 23, 16, 27, 31, 36, 43, 20, 34, 41, 18, 25, 32, 29, 26, 37, 14, Искър 47, 53, 49, 31, Незабравка 14, Търговска 59, 30, 43, 44 А, 22, 46а, 40, 36, 42, 38, 48, 41, 28, 55а, 46, 47, 11, 34, 26, 24, 57, 31, УПИ  65231.906.319, Хр.Захариев 12, 4, 10, 2, 1, 6, Шейново 2, 12, 11, 7, 10, 9, 5, 4, 15, 1, 6,  Автогара

На 11.02.2020 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Бреза 8, Здравец 633, 639, 641а, 608, 630б, 633б, 601, 654, 612, 583, 557, 523в, 589, 651, 627б, 673, 445, 606а, 446, 590, 588, 595, 592, 642а, 631, 652, 576, 642б, 555б, 666, 464в, 606, 656а, 570, 630, 622, 643, 629а, 671б, 609, 630г, 634, 653, 506, 593, 566д, 625, 655, 605, 451, 652а, 523а, 566г, 566а, 610, 360, 563, 523, 671, 656, 667а, 600, 631а, 649а, 656а, 654б, 464ж, 669, 641, 597, 667б, 607, 641, 642, 464 З, 599, 588а, 627, 614 В, 641б, 587, 602, 514, 464д, 633а, 584, 649, 569, 446г, 566е, 647, 614, 588а, 574, 652, 652а, 599а, 605б, 594, 448, 632, 587, 616, 672, 642а, 629, 580, 631а, 650, 615, 667, 606г, 637, 633б, 446а, 670а, 448в, 546, 627а, 555, 311, 672а, 648, 656в, 635, 584, 671а, 598, 656, 591, Зорница 25, 18, 23, 22, 27, Ружа 1, 13, 11, 2, 4, 10, 16, 12, 14, Софийско Шосе, Христо Максимов 37, Явор 13, 12, 2, 9

На 12.02.2020 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Самоков:  65231.907.178 Срещу Болницата, Витоша 5, 17, 2, 6, 14, 8, 10, 3, 2 1, 9, 15, 11, 13, 7, 12, 1, Македония 52, 64, 49б, 55, 56, 57, 50, 58, 54, 49, 51, 53, 60, 49, 62, 41, 40, Преспа 1, Софийско Шосе 26, 18, 6, 2, 3, 16, 4, 7, 5, 14, 10, УПИ  65231.901.443, 20, 12, 28, 1 Градска, Христо Йовевич 1, 2, 1, 3, 2 4, 2 Жск.Езерото 1 Запад, 2 Езерото Изток, 5, 2 3, 2 2, 4, 3, 7, 4 4, 2 6, 4, 2, Цар Симеон 2, 8, 4, 6, Черни Връх 1, 21, 19, 11, 9, 7, 17, 5, 13, 15

На 12.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Самоков:  65231.907.178 Срещу Болницата, Витоша 14, 8, 2 1, 5, 2, 3, 11, 10, 1, 15, 12, 6, 7, 9, 17, 13, Македония 60, 49, 40, 55, 49б, 64, 49, 50, 41, 51, 58, 52, 53, 62, 56, 57, 54, Преспа 1, Софийско Шосе 4, 28, 7, 5, 18, 14, 1 Градска, 26, 10, 2, УПИ  65231.901.443, 3, 20, 12, 6, 16, Христо Йовевич 4, 1, 3, 7, 4, 2 2, 2 4, 2 6, 2 Езерото Изток, 4 4, 1, 2 3, 2 Жск.Езерото 1 Запад, 2, 2, 3, 5, Цар Симеон 8, 6, 4, 2, Черни Връх 11, 17, 21, 9, 5, 1, 19, 7, 15, 13

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 35-та 3, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, УПИ - II-251 Кв.1,  местност Лопаров Юрт, 3,  къща

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Курорт Боровец ПИ 65231.918.263.1.1, ПИ 65231.918.263.3

На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Самоков:  Курорт Боровец Хотел, Бистро, Горска Хижа

На 12.02.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  Абаджийска 8, 4, 2, 7, 1, 6, Генерал Велиаминов 21, 27, 21а, 25, 22, 23, Житна Чаршия 5, 2, 9, 7, 11, 15, 8, 1, 13, 19, 17, 1к, 3, Искър 57, 61, Търговска 45, Хр.Захариев 5, 17, 15, 7, 25, 21, 16, 14, 24 Магазин-Мебели, 20, 9, 22, 18, 23

На 13.02.2020 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Бор 5, 3, 10, 4, 6, 1, 2, 8, България 5, 34, 6, 3, 14, 22, 19, 10, 42, 36, 2, 9, 7, 24, 1, 15, 16, 50, 44, 8, 1, 48, 38, 20, 12, 11, 18, 26, 32, 30, 13, 28, 52, 46, 40, 17, Възраждане 2, 3, 1, 4, Генерал Раздишевски 24, 6, 12, 16, 14, 26, 2, 22, 4, 10, 20, 28, 18, 8, Леон Крудов 13, 40 къща, 24, Никола Корчев 14, 17, 18, 10, 8, 24, 7, 26, 16, 2, 9, 29, 21, 15, 13, 27, 28, 1, 20, 3, 11, 31, 23, 12, 19, 6, 21, 4, 5, 30, 25, 23, 22, 32, Николай Николаевич 33, 36, Опълченска 11, 20, 2, 3, 7, 14, 27, 17, 13, 5, 21, 23, 18, 19, 1, 9, Освобождение 7, 8, Спартак 6, 12, 24, 2, 26, 8, 8, 13, 16, 4, 10, 20, 9, 18, 11, 4, 5, 22, 3, 15, 1, 14, 6, 7, Тридесети Декември 11, 7, 5, 1, 9, 2, 11, 3, 4, Христо Максимов 38, 40а, 40, Шипка 14, 2, 3, 1, 5

На 13.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:  България 84, 29, 86, 45, 31, 90, 74, 70, 47, 41, 88, 35, 39, 43, 27, 25, 37, 72, 80, 78, 76, 82, 33, Връх Манчо 7, 10, 8, 2, 1, 3, 6, 4, Възраждане 15, 12, Димчо Дебелянов 22, 23, 27, 25, 18, 20, Иван Доспевски 64, 76, 51, 43, 72, 57, 59, 55, 68, 39, 53, 37, 45, 58, 60, 62, 70, 66, 74, 56, 41, 47, 54, 49, Калково 20, 10, 2, 4, 14, 18, 1, 12, 16, 8, 6, Неофит Бозвели 14, Подридна 23, 12, 32, 8, 10, 13, 16, 7, 29, 14, 18, 2, 25, 51, 30, 31, 37, 24, 17, 5, 55, 45, 3, 21, 33, 20, 28, 1, 6, 26, 11, 36, 35, 19, 4, 53, 27, 41, 49, 15, 47, 22, 34, 9, 43

На 14.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Велико Търново 1, 4, 1, 3, 10, 8, 6, Генерал Гурко №8, 10, 12, 4, 8, 3, 14, Генерал Столетов 10, 8, 4, 12, 7, 3, 2, 6, 1, 9, Георги Сава Раковски 14, 33, 9, 12, 31, 32, 17, 20, 16, 10, 36, 22, 30, 18, 26, 34, 8, 24, 23, 21, 38, 7, 28, 27, 13, 5, 15, 29, 11, 25, 19, 40, Здравец къща, 141, 402, 303а, 393а, 300, 308, 331в, 394, 416, 300а, 247, 355, 245б, 392, 356, 251а, Павилион, 371, 256, Младежки Клуб, 414, 340, 146, 105, 260, 275, 375, 390, 304, 438, 144, 245а, 240, 372, 370, 420, 193, 300, 333 А, 383, 105, 227, 272, 361, 306, 27, 433, 145, 142, 303, 377, 232, Зорница 22, Иван Доспевски 96, 98, 87, 85, 104, 91, 92, 108, 100, 81, 102, 106, 94, Ихтиманско Шосе 47, Люляк 4, 18, 15, 2, 8а, 10а, 8, 6, 12, 11, 13, 20, 14, 3, 22, 10, 16, Марица 9, 1, 6, 4, 11, 5, 2, 7, 13 Дет.Градина, 3, Николай Николаевич 15, 20, 20, 27, 8, 11, 3, 34, 28, 14, 30, 32, 17, 14, 13, 26, 25, 16, 29, 6, 2, 22, 9, 18, 10, 12, 5, 21, 23, 24, 4, 31, Проф. Васил Захариев 49, 39, Тинтява 1, Тракия 20, 25, 24, 26, 14, 17, 8, 13, 11, 2, 6, 25 А, 4, 15, 2, 16, 12, 3, 7, 9, 2, 10, 1, 14, 5, Хан Омуртаг 10, 8, 5, 3, 6, 2, 7, 14, 1, 11, 12, 9, Христо Максимов 21, 35, 39б, 26, 28, 39п, 10, 33, 31а, 31, 34, 23, 30, 25, 33, 19, 36, 28, 27, 32, 13а, 29, Христо Семерджиев 8, 17, 13, 16, 11, 10, 14, 15, 12

На 14.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:  Генерал Гурко 5, Граф Игнатиев 10, 12, Ихтиманско Шосе 31, Княз Дондуков 7, 5, 21, 16, 9, 6, 4, 12, 13, 11, 18, 19, 14, 2, 10, 20, 1, 3, 8, Мечит 6, 3, 13, 5, 9, 7, 4, 2, 11, Неофит Бозвели 13, 3, 4, 8, 17, 7, 5, 6, 11, 15, 2, 1, 9, Проф. Васил Захариев 33, 32, 34, 17, 35, 37, 13, 28, 23, 11, 38, 42, 25, 29, 30 Рилски Лен, 36, 40, 30 19, 44, 24, 27, 21, 30, Павилион, 15, 30, 26, Рилски Скиор 7а, 40, 44, 9, 50, 7, 46, 42, 48, Христо Зографски 48, Христо Максимов 6, 14, 20, 8, 1, 16, 11, 13, 5, 17, 15, 7, 2, 9, 24, 22, 13а, 3, 12, 4, Христо Семерджиев 7, 3, 2, 5, 6, 1, 4

Община Своге  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Свидня:, 3-ти Март 40, Васил Левски 1 къща, Еделвайс 2, Мах Шагерица, махала Дашовци, махала Стоевци Вила, Оборище 8, Петко Войвода 1, Вила

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Своге:  махала Домишлярете, Слатина

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Томпсън:  Витоша 1, Димитър Полянов №9, 1, Иван Вазов 5, 18, 4, Любен Каравелов 2, 8, 10, 4, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Прокопаник 2, Никола Й.Вапцаров 17, 1, 5, Пирин 4, 2, Средна Гора 5 Вила, 3 Вила, Стара Планина 1, Странджа 3, Хаджи Димитър 8, 6, 4, 10, 2, Христо Ботев 7, 27, 35, 15, 26, 3, 6, 33, 1, 51, 13, 5, 37, 10, 4, 25, 11, 23, 8, 29, 21, 31, 2, 9, Христо Смирненски 5, 6,  Вила

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Остров Персин

На 13.02.2020 г. /09:30 - 09:40 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене:  Александър Стамболийски 25а, 9, 6, 1, 26, 19, 28, 3, 13, 21, 15, 24, 8, 32, 23, 36, 40, 16, 2, 18, 17, 10, 40а, 38, 12, 30, 31, 22, 14, 27, 11, 20, 25, 29, 34, 5, Безименна 1, Васил Левски 29, 31, 54, 64, 27, 21, 19, 23, 58, 56, 25, 7, 11, 18, 13, 5, 32, 36, 9а, 9, 14, 30, 24, 3, 10, 20, 3а, 8, 26, 22, 44, 14, 52, 42, 60, 62, 46, 48, 40, 17, 50, 15, 38, Георги Бенковски 11, 3, 4, 22, 18, 10, 16, 2, 6, 12, 7, 14, 20, 9, 8, 1, Георги Гатев 8, 2, 4, 10, 3, 2а, 5, 1, 3а, 7, 6, 11, 9, 12, Дунав 1, 12, 6, 2, 8, 3, 10, 14, 4, Здравец 13, 7, 12, 11, 3, 8, 17, 15, 2, 6, 4, Маршал Толбухин 24, 7, 18, 29, 16, 25, 19, 27, 39, 10, 14, 21, 17, 26, 47, 22, 1, 13, 31, 37, 4, 33, 23, 9, 30, 6, 5, 8, 12, 28, 2, 11, Н.Й.Вапцаров 3, 12, 14, 10, 1, 2, 4, 8, 6, Рила 5, 3, 9, 1, 7, Хаджи Димитър 3, 10, 22, 16, 20, 14, 9, 24, 18, 11, 7, 26, 12, 13, 5, 8, 2, 6, 4, Христо Ботев 25, 14, 17, 7, 11, 10, 5, 2, 4, 21, 6, 23, 19, 8, 10а, 12, 13, 3, 1, Христо Смирненски 7, 15, 9, 13, 8, 2, 5, 4, 12, 10, 11, 3, 6, 1, Шипка 9, 4, 7, 8, 3, 1, 10, 5, 13, 2, Ю.А.Гагарин 1, 2, 3

На 13.02.2020 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Деков:  Александър Стамболийски 4, 2, 1, 10, 6, 8, 6, 24, 12, 8, 22, 20, 10, 26, Асен Халачев 11, 12, 8, 1, 10, 9, 16, 16а, 18, 6, 13, Буря 6, 5, 2, 3, 4, Варна 2, 4, 13, Васил Коларов 22, 1, 2, 7, 5, 8, 21, 11, 14, 9а, 13, 20, 3а, 15, 9, 18, 12, 6, 4, 3, 19, 16, Васил Левски 8, 7, 14, 11, 3, 13, 4, 1, 12, 15, Шивашки Цех, Владимир Попов 3, 4, 2, Г.С.Раковски 4, 2, 9, 8, 7, 10, Димитър Благоев 5, 1, 10, 12, 7, 2, 4, 8, 6, 9, 14, 3, 52, 39, 19, 33а, 41, 24, 37, 43, 25, 26, 23, 44, 18, 50, 36, 21, 47, 46, 41, 23а, 20, 31, 33, 49, 11, 9, Дунав 7, 3, 5, 6, 1, 10, 16, 18, 12, 8, 13, 15, 9, 11, 6, 24, 17, Еделвайс 14, 15, 13, 18, 17, 16, 12, 5, 3, 1, 2, Здравец 1, 5, 3, 6, 8, Кирил И Методий 3, 4, 7, 1, 2, Любен Каравелов 8, 10, Малина 8, 2, 4, Милан Василев 2, 4, Неделчо Георгиев 2, 12, 14, 3б, 1, 20, 6, 3, 10, 5, 13, 11, 3а, 7, 9, 18, 16, 8, 1а, 4, 26, 22, 34, 25, 23, 20, 30, 17, 21, 24, 32, 28, 36, Радецки 2, 1, Свещеник Владимир Попов 8, 14, 9, 12, 6, 21, 19, 16, 28, 55, 57, 22, 41, 30, 20, 37, 40, 51, 26, 53, 33, 35, 59, 42, 24, 32, 2, 5, 3, 1, Стефан Караджа 7, 5, 2, 15, 6, 3, 9, 4, 8, Стоян Едрев 14, 4, Странджа 13, 8, 17, 9, 7, 5, 4, 6, 3, 11, Хаджи Димитър 47, 4, 2, 6, Христо Ботев 2, 12, 1, 5, 16, 11, 3, 14, 10, 8, 9, 4, 7, 6, 13, Христо Смирненски 1, 4, 16, 22, 10, 5, 26, 24, 3, 12, 18, 14, 20, 6, 8, 28, Цвятко Въбленски 26, 46, 34, 35, 32, 47, 37, 44, 28, 33, 36, 51, 40, 43, 41, 16, 52 Зърносушилня, 15, 7, 20, 23, 10, 22, 2, 25, 29, 14, 4, 9, 8, 3, 21, 19, 5, 13, 6, 1, 12, 27, 11, Чаталджа 9, 7, 2, 4, 5, 3, Шипка 14, 16, 1, 2, 5, 3, 18, 6, 8, 10, 12, 20, 4

На 13.02.2020 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Кулина Вода:  Александър Матровсов 1, 2, 6, 4, Алесандър Стамболийски 12, 7, 10, 14, 6, Васил Левски 10, 4, 22, 14, 3, 8, 1, 26, 20, Витоша 9, 19, 25, 2, 14, 27, 1, 5, 23, 17, 15, 11, 3, 7, Георги Димитров 86, 135, 83, 30, 95, 36, 107, 111, 67, 51, 105, 70, 133, 56, 72, 44, 49, 121, 84, 88, 29, 101, 115, 93, 131, 80, 42, 60, 40, 123, 53, 39, 77, 69, 54, 57, 62, 61, 137, 35, 90, 55, 81, 59, 33, 31, 63, 99, 139, 127, 64, 119, 89, 27, 97, 48, 117, 58, 52, 4, 9, 17, 3, 11, 7, 26, 12, 1, 22, 24, 15, 20, 19, 6, 18, 2, 10, 21, 13, Кирил И Методий 7, Лиляна Димитрова 5, 17, 19, 18, 11, 12, 14а, 8, 9, 7, 23, 3, 31, 21, 4, 27, 10, 6, Люлин 6, 4, 3, 2, 13, 1, 11, 9, 12, 15, П.Р.Славейков 6, 8, 4, 1, Пеньо Пенев 6, 2, 1, Пирин 1, 3, 5, 6, 8, 2, 4, 10, Плиска 1, 3, Сергей Румянцев 29, 13, 5, 11, 25, 21, 9, 3, 27, 9а, 17, 19, 23, 7, Тодор Луканов 7, 3, 1, 2, 5, Христо Смирненски 2, 34, 4, 18а, 14, 16, 9, 28, 12, 24, 18, 7, 13, 5, 26, 11, 21, 3, 19, 1, 60, 66, 37, 56, 51, 43, 68, 42, 40, 45, 59, 38, 39, 54, 50

На 13.02.2020 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол:  Адалберт Антонов-малчика 12, 1, 5, 7, Александър Стамболийски 3, 15, 6, Борис Ганев 81, 73, 75, 67, 64, 83, 63, 61, 60, Магазин, 65, 69, 62, 59, 123, 97, 101, 114, 103, 85, 109, 83а, 110, 94, 112, 106, 66, 76, 80, 96, 108, 78, 100, 107, 72, 90, 102, 93, 88, 95, 113, 99, 115, 86, 116, 121, 119, 111, 87, 91, 104, 125, 82, 84, 93а, 45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50, Васил Коларов 6, 10, 7, 5, 1, 3, 9, 26, 22, 8, 24, 4, 11, 20, 28, 23, 21, 40, Г.С.Раковски 6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25, Георги Басаров 13, 6, 14, 12, 11, 18, 8, 3, 7, 16, 26, 9, 15, 5, 24, 22, 20, 4, 2, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 8, 21, 25, 29, 10, 2, 26, 16, 28, 27, 1, 4, 3, 23, 12, Ернст Телман 10, 6, 4, 5, Иван Вазов 30, 21, 13, 33, 33, 15, 37, 25, 17 къща, 23, 31, 29, 27, Кирил И Методий 3, 9, 1, 7, 3а, 11, 4, 13, Септември 3, 7, Христо Енчев 27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9, Ю.А.Гагарин 2, 4, 18, 6, 14, 10, 12,  Шишковвръх

Община Долна Митрополия  

На 11.02.2020 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Александър Стамболийски 13, 24, 12, 23, 28, 19, 29, 31, 4, 11, 17, 38, 25, 7, 36, 1, 3, 6, 8, 18, 16, 5, 10, 20, 34, 26, 9, 22, 40, 14, 27, 32, Асен Халачев 5, 1, 4, 3, 2, 7, България 1, Вит 11, 3, 1, 5, Владимир Заимов 1, Вола 3, 1, 5, 4, 7, 2, Ганецки 9, Гоце Делчев 7, 5, 4, 2, 10, 16, 14, 8, 12, 3, 9, 6, 1, Дон 3, 2, 1, Калиакра 2, 8, 4, 6, Кирил И Методий 8, 19, 7, 5, 1, 4, 12, 11, 7 А, 3, 9, 10, 15, 17, 13, 2б, 21, 6, Митко Палаузов 1, Никола Доровски 7, 5, 4, 6, 2, 3, 11, 13, 1, 9, 12, 10, 8, Сергей Румянцев 3, 1, Тодор Каблешков 4, 1, 2, 2а, 6, 3, 7, 5, Фердинанд Александров 22, 1, 20, 15, 8, 10, 3, 2, 18, 4, 6, 16, Цветан Спасов 26

На 11.02.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Бузлуджа 32, 16, 34, 26, 28, Десети Декември 7, 9, 11, 4, 5, 1, 3, 2, 6, Любен Каравелов 4, 5, 3, 6, 7, 2, 1, 9, Мадара 9, 15, 14, 4, 11, 2, 6, 17, 18, 1, 8, 16, 5, 7, 9а, 19, 13, 12, 3, Малчика 4, 5, 6, 10, 8, 3, 1, Никола Вапцаров 22, 33, 27, 15, 10, 30, 19, 11, 7, 5, 14, 21, 31, 17, 29, 13, 26, 20, 9, 16, 18, 24, 12, 8, Освобождение 5, 6, Ропотамо 8, 1, 6, 3, 4, 10, 5, 56, Софроний Врачански 3, 14, 2, 8, 16, 10, 5б, 6, 4, 18, 12, 1, 20, Стефан Караджа 32, 21, 17, 47, 15, 29, 28, 30, 45, 43, 25, 31, 33, 41, 37, 26, 35, 39, 23, 24, 13, 11, 19, Хан Кубрат 3, 6, Христо Смирненски 30, 35, 24, 26, 15, 11, 19, 22, 13, 7, 33, 25, 31, 9, 20, 27, 17, 23, 28, Царевец 16, Чавдар 18, 22, 14, 21, 16, 24, 19, 20, 17, Яне Сандански 23, 27, 19, 17, 21

На 12.02.2020 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Васил Левски 15, 4, 12, 10, 11, 5, 7, 13, 20, 1, 6, 3, 18, 16, 14, 22, 8, 9, Добрич 6, 1, 5, 2, 8, 10, 12, 9, 7, 3, 11, 4, Иван Вазов 10, 3, 13, 6, 9, 2, 1, 5, 8, 7, 4, Малчика 2, 1, Никола Вапцаров 3, 6, 1, 19, 4, 1 А, Пеньо Пенев 5, 3, 1, 4, Петър Берон 2, 1, 6, 4, Росица 2, Сан Стефано 7, 13, 3, 15, 5, 9, 1, Фердинанд Александров 5, 9, 15, 27, 7, 11, 13, Христо Смирненски 14, 18, 8, 16, 2, 4, 12, 3, 6, 5, Царевец 10, 12, 8, 14, 7, 3, 6, 9, 4, 5, 11, 13, 2, Ю.А.Гагарин 5, 2, 9, 19, 17, 13, 7, 1, 11, 15

На 12.02.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Александър Стамболийски 15, 21, Вежен 11, Вихрен 2, 18, 17, 7, 15, 1, 6, 14, 5, 9, 11, 16, 8, 21, 10, 3, 12, 4, Владимир Заимов 5, 2, 3, Ганецки 8, 10, 6, 9, 1, 7, 3, 5, 2, Георги Кочев 18, Димитър Благоев 17, 21, 11, 1 А, 4, 6, 3, 2, 19, 8, 1, 10, 23, 1а, 15, 5, 25, 13, Кирил И Методий 8, 14, Й, 14 А, 16, 23, 25, Места 8, Одрин 1, 3, 4, 2, 5, 7, 6, Сергей Румянцев 2, 9, 4, 14, 8, 12, 11, 5, 6, 10, 7, Средец 4, 14, Стара Планина 9, 8, 7, 4, 2, 1 А, 1, 3, 13, 11, 5, 6

На 13.02.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Александър Стамболийски 39, Ангел Кънчев 2, 1, Бачо Киро 2, 12, 7, 18, 3, 16, 4, 15, 11, 6, 9, 14, 5, 1, 13, 8, Васил Петлешков 1, 3, Виктор Юго 1, 2, 8, 6, 4, Владимир Заимов 6, 4, Зайчар 8, 4, 6, 2, 3, 5, 7, 10, 1, Здравец 7, 9, Изгрев 3, 4, 2, 1, 6, Кирил И Методий 28, 22, 30, 47, 35, 51, 20, 27, 26, 33, 37, 31, 18, 41, 29, 22а, Мургаш 4, 7, 6, 2, 5, 3, 1, Пенчо Славейков 13, 2, 5, 11, 6, 9, 7а, 4, 8, 3, 7, 1, Родопи 5, 3, 13, 17, 10, 15, 26, 32, 30, 2, 20, 28, 24, 19, 6, 1, 8а, 14, 18, 4, 22, 8, 12, 11, 21, 7, 16, Сливница 23, 7, 32, 3, 10, 22, 27, 21, 1, 18, 20, 14, 15, 17, 19, 9, 11, 13

На 13.02.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Александър Стамболийски 65, 62, 33, 44, 55, 42, 64, 37, 43, 46, 59, 35, 63, 51, 56, 54, 47, 61, 52, 70, 45, 53, 50, 66, 60, 58, 48, 57, 49, 41, Ангел Кънчев 2, Георги Кирков 4, 3, 5, 2, 1, 7, Горталов 3, 2, 4, 1, Гурко 6, 3, 9, 20, 14, 2, 15, 11, 5, 12, 4, 8, 10, 1, 7, 13, Дунав 1, 5, 3, 2, Захари Стоянов 1, 3, 4, 2, Здравец 3, 1, Искър 6, 4, 8, 1, 3, 2, Копривщица 10, 14, 7, 16, 18, 21, 5, 23, 13, 17, 1, 11, 4, 8, 3, 19, 9, 15, 25, 6, 2, 27, 12, 20, Люлин 2, 1, Милин Камък 5, 2, 4, Мусала 1, Сан Стефано 17, Скобелев 13, 6, 9, 23, 11, 4, 8, 17, 10, 19, 15, 21, 14, Славянска 3, 4, 1, 2, Сторгозия 5, 3, 8, 10, 4, 9, 2, 7, 6, 12, 14, Съединение 1

На 14.02.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Васил Левски 41, 24, 46, 25, 40, 26, 31, 37, 19, 42, 44, 38, 34, 17, 35, 29, 28, 36, 32, 48, 30, 39, 23, 27, 33, Гео Милев 2, 8, 6, 4, 14, Космос 1, 6, 3, 8, 4, 2, Максим Горки 4, 2, 8, 12, 3, 10, 6, 1, Марица 1, 5, 4, 3, Павел Павлов 1, 3, 7, 5, Пейо Яворов 21, 23, 14, 22, 10, 12, 7, 11, 20, 19, 13, 8, 17, 15, 1, 24, 5, 2, 9, 6, 4, 26, Свобода 11, 1, 7, 9, 5, 3, 4, Скобелев 5, 3, 2, 7, 4, 1, Созопол 15, 17, 1, 3, 7, 11, Стефан Караджа 5, 10, 7, 8, 3, 16, 18, 12, 14, 9, Сторгозия 11, 13, Чавдар 10, 12, 6, 15, 1, 8, 7, 9, 2, 4, 11, 5, Черно Море 1, 7, 9, 5, 6, 9 А, 2

На 14.02.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Подем:  В.Левски 47, 45, 10, 31, 6, 29, 35а, 55, 43, 20, 8, 18, 39, 4, 12, 51, 14, 49, 41, 37, Вит 67, 56, 77, 54 А, 50, 72, 43, 48, 82, 59, 66, 75, 46, 84, 95, 52, 64, 44, 73, 45, 69, 54, 53, 60, 58, 62, 65, 49, 68, 79, 81, 63, 86, 55, 85, 51, 70, 61, 87, 57, 89, 41, 78, Иван Винаров 1, 5, 6, 3, Краище 1, 3, 5, Кюстендилска 16, 23, 18, 7, 3а, 19, 12, 5, 28, 10, 9, 4, 20, 15, 17, 2, 24, 26, 1, 3, 8, 21, 11, 30, 6, 22, Победа 1, 5, 3, 2, 6, 4, 1 А, Родопи 13, 12, 17, 15, 10, 11а, 11, 9, Странджа 4, 2, 6, УПИ  ХI-717 Кв 31а, Хаджи Димитър 22, 30, 24 А, 32, 40, 26, 20, 36, 38, 24, Христо Ботев 51, 49, 43, 66, 30б, 64, 33, 39, 50, 59, 44, 53, 60, 61, 36, 46, 38, 48, 64 А, 52, 62, 40, 42, 41, 30а, 57, 58, 45, 55, 56, 37, Червена Звезда 6

Община Левски  

На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Алеко Константинов 3, 1, 6, 6а, 2, 8, 5, 4, Бачо Киро 9, 10, 8, 6, 3, 4, 2, 15, 11, 5, 12, 1, 17, 7, 13, 2а, Генерал Тотлебен 1, 10, 2, 14, 4, 12, 3, 1а, 5, 6, 7, 8, Гео Милев 7, 5, 3, 1, Геоги Парцалев 3, 2, 5, 7а, 9, 7, Кирил И Методий 39, 36, 38, 45, 46, 43, 40, 44, 27, 35, 29, 37, 41, 33, 42, Княз Борис 6, Неофит Бозвели 2, Петрини 6, 8, 1, 4, 2, Райко Даскалов 33, 26, Христо Ботев 19, 40, 48, 13 А, 46, 30, 50, 11а, 44, 25, 38, 30а, 11, 13 Ленин, 34, 32, 21, 13а, 36, 13, 35, 15, 23, 42

На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Обнова:  9-ти Септември 1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6, XV-438, Kb. 125, Възраждане 2в, Заря 3, 1, 7, 5, 11, Ив.Вазов 4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6, Л.Каравелов 5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27, Н.Й.Вапцаров 50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44, Победа 2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12

Община Никопол  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:  Бузлуджа 7, 3, 5, 1, 2, В Коларов 9, 12, 24, 20, 15, 14, 29, 21, 13, 31, 17, 19, 25, 23, 27, 18, 11, В Топалски 8, 1, 7, 2, 13, 9, 4, Вела Пеева 10, 15, 23, 21, 20, 14, 8, 31, 19, 29, 18, 12, 16, 25, Витоша 1, Вихрен 2, Гео Милев 3, Н Й Вапцаров 11, 9а, 14, 26, 24, 10, 13, 7, 12, 20, 15, 9, 22, 18, 16, П Волов 7, П Пенев 6, 5, 4, 9, 3, 7, 2, 1, 8, 11, Райко Даскалов 5, 1, 3, 7, 4, 2, Раковска 2, 4, 6, 3, 7, 5, Филип-Тотю 1, Христо Ботев 72, 22, 79, 20, 32, 34, 61, 40, 59, 65, 24, 63, 69, 75, 28, 55, 51, 73, 18, 57, 67, 30

На 11.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дебово:  Г Димитров 30, 37, 19, 55, 22, 31, 4, 41, 8, 36, 21, 35, 2а, 10, 40, 6, 14, 16, 39, 28а, 24, 32, 38, 28, 12, 43, 2, 5, 9, 15, 26, 34, 18, 3, 29, 27, 17, 33, 25, Гоце Делчев 9, 2, 7, 4, 3, Дунав 12, 14, 6, 10, 4, Марица 1, Недю Личев 3, 1, Рила 2, 5, 3, 1, Стара Планина 5, 7, 9, 13, 11, 3, Тунджа 1, Христо Ботев 2, 4

На 12.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:  23-ти Септември 8, 14, 4, 12, 1, 6, 9, 7, 3, 9-ти Септември 4, 10, 2, 8, 6, Асен Златаров 3, 4, 8, 2, 1, 7, 9, 5, Връх Ком 1, Г Димитров 93 Кметство, 93, 78, Д.Чинтулов 3, 2, Евлоги Ангелов 3, 8, 2, 1, 6, 12, 14, 7, 5, Ив Вазов 9, 32, 23, 40, 13, 15, 36, 21, 17, 34, 7, 11, 26, Искър 10, 15, 11, 19, 7, 17, 8, 13, 3, 9, 1, 5, 4, 23, 25, 6, 14, Л Димитрова 9, 4, 7, 3, 15, 11, 5, 13, 19, Любен Дочев 20, 6, 13, 2, 7, 4, 11, 5, 9, 10, 3, 14, 8, 15, Мусала 3, 1, 8, 6, 10, 4, П Евтимий 5, 6, 18, 16, 20, 11, 24, 40 къща, 22, 9, 7, 10, 1, 14, 3, Стефан Караджа 9, 5, 3, 2, 7, 13, 11, 1, Хан Крум 1, Христо Ботев 1, 13, 5, 21, 25, 17, 29, 23, 9, 27, 15, 19, 7, 3, 2, Чавдарци 1, 6, 10, 2, 7, 4, 9, 18, 8, 12, 5, 14, 16, Шипка 2, 6, 5, 3, 1, 10, 8

Община Плевен  

На 10.02.2020 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Буковлък:  11-ти Декември 16, 6а, 8, 22, 2, 30, 7, 8а, 12, 18, 4, 24, 14, 20, 10, 28, 1а, 3б, 1, 46, 48, 7, 36, 42, 38, 34, 3, 9, 5, 13, 32, 40, 11, 244, 670 Кв. 51, Іі И III, Аврора 2, 22, 34, 15, 38, 21а, 19, 24, 11, 27, 4, 16, 28, 10, 29, 13, 9, 5, 6, 32, 3, 44, 20, 1а, 14, 36, 8, 1, 30, 12, 26, 42, 7, 18, 17, 23, 40, 8, 12, 6, 11, 2, 13, 3, 9, 4, 7, 16, 1, Балкан 6, 9, 4, 19, 11, 1, 17, 3, 2, 7, 5, Беласица 3, 7, 10, 2, 15, 1, 8, 11, 13, 9, 16, 5, Белград 8, 13, 11, 7, 15а, 12, 3, 5а, 9, 1, 2, 13а, 6, 10, 5, 9а, 20, 30, 18, 31, 21, 32, 21а, 27, 23, 25, 24, 36, 29, 19, 33, 22, 34, 28, 26, Белмекен 6, 11, 4, 15, 2, 3, 7, 13, 9, 1, 5, Бенковски 4, 2, 16, 14, 5, 1, 11, 10, 12, 9, 18, 7, 3, 8, Богомил 29, 31, 32, 18, 7, 21, 17, 24, 23, 28, 4, 35, 10, 2, 30, 22, 11а, 15, 11, 26, 1, 13, 16, 12, 9, 27, 32а, 3, 5, 2а, 14, 20, 19, 25, 33, Буря 2б, 2, 2г, 36, 25, 13, 30, 39, 23, 21, 1, 18, 19, 1а, 8, 31, 34, 7, 26, 14, 3а, 44, 2а, 22а, 27, 29, 16, 9, 5, 46, 22, 10, 12, 33, 2, 35, 24, 38, 11, 4, 32, Вежен 4, 12, 2, 8, 10, 1, 6, 8а, 3, 5, 7, Горталово 11, Демокрация 24, 22, 26, 23, 15, 20, 8, 14, 10, 17, 7а, 7, 11, 21, 19, 9, Димитровград 4, 14, 12, 8, 14а, 6, 16, 2, Дряново 8, 1, 2, 8а, 5а, 6, 7, 3, 5, Дунав 1, 2, 3, Заводска 2, 8, 10, Заря 6, 4, 8, 4а, 2, 8а, Иглика 11, 17а, 3, 16, 6, 1а, 10, 4, 17, 5, 10, 8, 13, 14, 1, 7, 12, 15, 5а, 2, Изток 7, 6, 5, 4, 1, 11, 3, 9, 2, 8, Илинден 11, 2, 12, 3, 7, 15, 1, 5, 8, 6, 13, 4, 10, 9, Край Село, Крайцер Аврора 12, 15, 5, Латинка 4, 6, 2, 5, 22, 18, 30, 3, 9а, 4а, 24, 16, 15, 9, 1, 20, 26, 10, Люлин 6, 3, 6а, 7, 8, 4, 2, 5, 1, Майор Горталов 7, 6, 9, 3, 2, местност Край Село, Никопол 65, 77, 5, 6, 9, 12, 57, 85, 8а, 71, 59, 87, 67, 8, 55, 81, 69, 10, 83, 63, 6а, 53, 3, 37, 4, Оборище 4, 2, Орлица 10, 8а, 20, 11, 17, 6, 8, 12 А, 19, 1, 12, 20а, 14, 18, 14а, 3, 4, 7, 5, 12а, 16, 15, 9, Патриарх Евтимий 8, 7, 6, 4, 9, 10, Пирин 4, 3, 2, 1, 5, Плевен 18, 22, 2, 16, 4, 20, 14, 12, 10, 6, 8, Правда 9, 17, 13, 15, 11, 1, 21, 3, 19, 5, 7, Преслав 2, 9, 10, 11, 5, 14, 1, 4, 6а, 6, 16, 3, 12, 7, 8, Прилеп 3, 4, 1, 4а, Район Апк 14, Раковски 1, 2, Рила 9, 4, 2, 7, 14, 16, 3, 5, 6, 12, 10, 8, 18, 1, 20, Родопи 1, 6, 3, 7, 4, 5, 9, 2, Русе 5, 1, 11, 3, 2, 4, 9, 7, Сан Стефано 7, 28, 9, 30а, 21а, 32, 23, 30а, 13, 22, 24, 19, 5, 34а, 30, 48, 62, 33, 60, 27, 58, 54, 44, 56, 48а А, 51, 50, 38, 25, 29а, 35, 33а, 41, 36, 47, 46, 37, 34, 43, 29, 32, 49, 42, 16а, 1, 14, 2, 16, 3, 22, 6, 8, 10, 4, Силистра 3, 13, 7, 9, 5, 1, 15, 2, 11, Срещу Кат, Стара Планина 4, 2, Стопански Двор, Страцин 30, 16, 2, 3, 17а, 7а, 20, 6, 22, 28, 9, 18, 11, 12, 10, 24, 1, 4, 8, 13, 22а, 14, 5, 19, 15а, 7, Тимок 9, 8, 11, 6, 4, 11а, 12, Тодор Каблешков 3, 11, 14, 12, 7, 2, 10, 8, 1, 6, 4, Трети Март 9, 20, 3, 17, 23, 15, 13, 6, 21, Тутракан 2, 7, 3, 10, 1, 6, 4, 5, 8, УПИ  1, Хайнбоаз 56, 38, 34, 40, 29, 32, 42, 15, 26, 28, 46, 36, 50, 26а, 48, 44, 30, 4, 3, 20, 6, 2, 8, 2, 26, 1, 9, 10, 22, 1, 24, 7, 12, 5, 16, 18, 14, Цар Иван Шишман 8, 3б, 10, 3, 3 А, 1, 6, 4, 2, Цар Самуил 16, 18, 28, 22а, 30а, 42, 44, 34, 20, 36, 26, 38, 24, 32, 12, 30, 40, 14, 22, 9, 4, 13, 8, 7, 1, 6а, 10, 11а, 3а, 6, 11, 5, Център 3, 5, 7, Шипка 1,  0, 0, O, УПИ -XI И XII Кв.50а, 7

На 10.02.2020 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:  000259, Александър Стамболийски 10, Асен Халачев 8, 9, 25, 21, 13, 11, 10, 12, 7, 17, 23, Кирил И Методий 52, 43, 54, 47, 49, 48, 29, 42, 46, 56, 41, 58, 44, 39, 37, 33, 35, 31, 50, 27, Лозенка 7, 9, 6, 5, 16, 10, 11, 2, 4, 12, 8, 14, 18, Трети Март 73, 63, 62, 69, 61, 72, 67, 66, 77, 82, 70, 76, 64, 68, 78, 71, 65, 80, 75, 74, 84

На 10.02.2020 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница:  М-та Райчов Дол

На 10.02.2020 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:  ІV, Кв. 1, Адил Дервишев 4, 1, Александър Стамболийски 2, 5, 4, 3, 1, 3б, 6, 9, 7, 4, Арда 2, 4, 1, 1а, Асен Халачев 17, 12, 15, 5, 3, 6, 11, 18, 14, 2, 7, 13, 8, 4, 18а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Братя Миладинови 1, 3, 5, В.И.Ленин 3, 1, 2, Васил Коларов 4, 3, 1, 5, 13, 8, 15, 2, 6, 9, 7а, 14, 11, 12, 18, 19, 19а, 7, 1, Васил Левски 8, 4, 12, 13, 2, 17, 9а, 14, 6, 18, 7, 11, 10, 3, 5, 9, 16, 15, Вит 1, 5, 3, Витоша 1б, 1, 2, Г.С.Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, 10, 4, 6, 5, 7, 8, 8а, Георги Бенковски 10, 12, 4, 5, 1, 8, 7, 3, 6, Георги Димитров 6, 3, 8, 12, 18, 19, 5, 14, 20, 10а, 3, 7, 16, 9, 1, 11, 24, 28, 22, 32, 13а, 30, 26, 17, 17а, 15, Дамян Груев 1, 4, 6, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Дунав 6, 6а, 1, 3, 8, 2, Ивайло 2, 5, 3, 1, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, Иван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, 10, 5, 6, 4, 2а, Искър 1, 12, 10, 6, 5, 4, 9, 7, Катя Попова 1, Кирил И Методий 15, 11, 2, 10, 17, 18, 3, 6, 19, 9, 22, 3а, 5, 8, 16, 14, 1, Ком 3, 1, 5, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Кракра Пернишки 2а, 6, 1, 3, Лиляна Бърдарова 8, 9, 6, 6а, 7, 10, 2, 5, 1, 11, 4, 3, Любен Каравелов 1, 3, 5, 6, 2, 4, Люлин 9, 5, 7, 1, Марица 6, 8, 3, 1, 4, Н.Й.Вапцаров 2а, 2, 1а, 5, 9, 8, 6, 7, 1, 13, 11, 12, 10, Неофит Рилски 1, 7, 2, 5, 3, Оборище 3, 5, 1, Освободител 5, 4, 2, 7, 3, 1, Осогово 3, 2, 1, П.К.Яворов 7а, 3, 4, 11, 9, 7, 5, 8, 6, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Прилеп 2, 1, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, Рила 8, 1, 13, 4, 16, 2а, 5, 7, 3, 19, 15, 20, 3а, 17, 21, 18, 11, 2, 14, 22, 1а, 12, 6, 24, 10, 11а, 23, 9, Родопи 6, 2, 4, 1, Свобода 4, 5, 1, 6, 4, София 1, 3, Софроний Врачански 7, 2, 4, 3, 5, 1, Средна Гора 1, 2, 3, 7, 5, Стара Планина 3, Странджа 2а, 5, 4, 3а, 2, 1, 3, Суворов 2, 4, 1, Тодор Луканов 5, 3, 1, Тунджа 4, 2а, 1, 2, Хаджи Димитър 3, 4, 11, 2, 5, 13, 1, 7, 27, 15, 25, 6, 8, 23, 17, 9, 31, 10, 29, 10а, Христо Ботев 1, 7, 12, 6, 14а, 5, 10, 8, 14, 3, 12а, 4, 16, 9, 1а, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13, Христо Смирненски 3, 1, Шипка 1, 2, 8, 2, 14, 10, 6, 4, 17, 8а, 5,  Тп2, 472

На 10.02.2020 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  000412, 9-ти Септември 3, 1, 6, № I- 143, Акалан 11, 6, 7, 9, 8, 19, 16, 18, 21, 13, 12, 17, 15, 1, 4, 2, 10, 23, 3, Ал Стамболийски 7, 1, 5, 3, 25, 11, 31, 44, 26, 2, 15, 39, 37, 47, 27, 35, 10, 43, 30, 19, 16, 29, 13, 22, 4, 41, 28, 33, 17, 12, 20, 8, 24, 12, Балкан 2, 1, 4, Бенковски 4, 3, 11, 6а, 1, 5, 6, 7, 9, 2, Божин Гърков 2, 8, 8а, 12, 18, 4, 9, 10, 7, 3, 1, 6, 11, 14, 5, Борис Бардушев 2а, 10, 15, 41, 24, 20, 14, 28, 12, 21, 47, 15, 53, 41а, 37, 16, 43, 51, 45, 33, 27, 22, 57, 29, 47а, 43а, 26, 19, 55, 30, 35, 59, 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1а, 11а, 1, 1б, 8, 5, Боровец 3а, 5, 1, 7, 13, 3, 9, 11, 2, 4, Братя Гъркови 70, 68, 50, 19, 48, 56, 58, 11, 9, 66, 60, 64, 53, 13, 52, 9а, 46, 62, 15, 17, 18, 28, 5, 24, 44, 22, 10, 26а, 8, 20, 42, 36, 12, 6, 3, 38, 26, 13, 40, 34, 1, Братя Миладинови 7а, 3, 5, 1, Васил Априлов 1, 3, Васил Коларов 9, 16, 1, 8, 3, 2, 5, 13, 7, 12, 20, 10, 6, 15, Васил Топалски 2, 1, Витоша 11, 1, 4, 3, 2, 1а, 1б, 7, 9, Владимир Заимов 6, 8, 2, 4, 1, Г Димитров 24а, 15, 9, 16, 8, 26, 28, 11, 24, 5, 14, 5а, 17, 2, 19, 12, 3, 20, 30а, 21, 7, 30, 6, 22, 1, 13, 48, 31, 38, 33, 32, 40, 25, 54, 52, 34, 35, 50, 46, 29, 44, 42, 36, 27, Гео Милев 2, 1, Георги С Раковски 18, 32, 2, 8, 28, 24, 12, 6, 20, 9, 3, 13, 7, 10, 30, 5, 14, 34, 22, 4, 4а, 26, 1а, 11, 1, 16, Дунав 13, 6а, 3, 12, 8, 9, 6, 14, 5, 7, 1а, 10, 11, 1, 4, Здравко Бойчинов 4, 26, 4а, 30, 20, 12, 14, 10а, 2, 3, 24, 8, 5, 10, 22, 28, 18, 1, 16, Иван Вазов 7, 31, 21, 17, 13, 4, 2, 19, 25, 23, 11, 15, 29, 5, 27, 35, 8, 6, 33, 18, 10, 16, 41, 33, 12, 18, 37, 43, 14, Кирил И Методий 9, 5, 7, 15, 11, 13, Ламби Кръстев 16, 7, 10, 2, 6, 14, 5, 11, 4, 9, 1, 3, 8, 12, Ленин 2, 1а, 26, 14, 27, 10, 11, 2, 19, 21, 6, 25, 17, 15, 4, 8, 29, 23, Ленко Мишев 2, 5, 8, 1, 6, 3, Любен Каравелов 5, 4, 2, 3, 6, 1, Люлин 1, 3, 2, Марица 3, 1, 2а, 10, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 9, Маршал Толбухин 23, 16, 17, 13, 24, 26, 11, 10, 8, 12, 18, 7, 19, 30, 28, 14, 20, 1, 21, 25, 27, 4, 15, 22, 2, местност Байнова Могила Водна Кула, Помпена Станция, местност Биширица Помп.Станция, Морава 5, 8, 11, 15, 9, 3, 1, Мусала 3, 58, 5, 2, 8, 4, 1, 6, Неофит Рилски 3, 1, 2, 4, Одрин 5, 3, 1, 4, 7, Опълченска 11, 16, 5, 4, 8, 17, 14, 7, 1б, 12, 15, 3, 13, 9, 1, 10, 18, 2, 6, 2а, Панайот Волов 9, 1, 5, 2, 37, 13, 9, 21, 13а, 31, 29, 27, 15, 9, 7, 14, 35а, Пенчо Славейков 3, 1, 5, Петър Берон 1, 2, Пирин 3, 10, 5, 14, 13, 9, 4, 6, 7, 11, 2, Плевен 1, 4, 2, Райко Даскалов 2, 4, 3, 1, 12, 9, 10, 6, 7, 14, 15, 13, 5, 11, 3, Ресен 4, 17, 13, 12, 11, 7, 1, 6, 3, 2, 9, 5, 15а, 15, 7а, 10, 8, Родопи 2а, 7, 5, 3, 8, 4а, 6, Сергей Румянцев 9, 10, 16, 4, 2, 18, 20, 1, 14, 6, 11, 12, 7, 8, 3, 5, Скобелев 6, 5, 1, 2, 3, 4, Слави Алексиев 5, 3, 1, 8, 4, 6, 7, София 3, 8, 6, 10, 1, 5, 1, Средна Гора 4, 2, 4а, 3, 6, 1, 18а, 32а, 26, 24а, 24, 30, 32, 14, 28, 34, 12, 18, 36, 20, 10, 38, Стара Планина 23, 9, 14б, 11, 13а, 13, 12, 10а, 3, 25, 4, 14а, 22, 7, 2, 20, 21, 17, 6, 19, 10, 16, 8, 14, 5, 2, Тинтява 7, 2, 9, 4, 6, Тича 9, 7, 11, 15, 13, 1, 5, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 14, 10, 18, 20, 22, 5, 3, 12, 6, 4, 10, 1а, 1, Цанко Церковски 3, 9, 7, 1, 5, Цветан Спасов 1а, 1, 14, 4, 19, 6а, 16, 25, 23, 15, 13, 4а, 6, 2, 12, 8, 9, 17, 21, 10, 3, 7, 5, Чаталджа 1а, 1, 4, 2, 6, 3, 5, Черно Море 9, 4, 2, 5, 6, 8, 1а, 3, 1, 9, 7, Шипка 1, 3, 5, Янко Сакъзов 2, 1, 1а

На 10.02.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  000412, Балкан 2, 1, 4, Борис Бардушев 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1а, 11а, 1, 1б, 8, 5, 10, 15, Братя Гъркови 1, Братя Миладинови, Витоша 11, 1, 4, 3, 2, 1а, 1б, 7, 9, Гео Милев 2, 1, Георги С Раковски 18, 32, 2, 8, 28, 24, 12, 6, 20, 9, 3, 13, 7, 10, 30, 5, 14, 34, 22, 4, 4а, 26, 1а, 11, 1, 16, Ламби Кръстев 16, 7, 10, 2, 6, 14, 5, 11, 4, 9, 1, 3, 8, 12, Ленин 27, 10, 11, 2, 19, 21, 6, 25, 17, 15, 4, 8, 29, 23, Марица 10, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 9, местност Байнова Могила Водна Кула, Морава 3, 1, Панайот Волов 9, 1, 5, 2, 37, 9, 7, Родопи 2а, 7, 5, 3, 8, 4а, 6, София 3, 8, 6, 10, 1, 5, 1, Средна Гора 4, 2, 4а, 3, 6, 1, Стара Планина 2, Тича 1, 5, 3, Черно Море 4, 2, 5, 6, 8, 1а, 3, 1, 9, 7, Шипка 1, 3, 5

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево:  Бачо Киро 2, 3, 5, Бинка Парашкевова 24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38, Васил Левски Уо Тп1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3, Витоша 4, 6, Георги Бенковски 15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7, Георги Димитров 7, 2, 1, 5, Драва 4, 2, Кирил И Методий 3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6, Клисура 10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23, Мадан 7, 5, 5а, 9, 1, 4, Одрин 8, 6, 2, 3, 4, Партизанска 7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9, Пирин 2, 4, Плевен 6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8, Преслав 4, 2, Рила 5, 7, 2, 9, 3, 4, Родопи 5, 2, София 25, 11, Стара Планина 4, 3, Тумба 2, 4, 2а, 5, 1, 3, Тутракан 1, 3, 2, Хаджи Димитър 12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14, Христо Ботев 23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Асен Златаров 60, 57, 62, 52, 53, 54, 50, 59, 58, 56, 61, 51, 55, 63, Генерал Ганецки 78, 72, 96, 89, 82, 86, 81, 99, 68, 70, 87, 88, 105, 66, 80, 88а, 76, 93, 91, 103, 97, 95, 94, 101, 92, 79, 109, 107, 90, 85, Осогово 47, 41, 43, 45, 39, 47а, Плевенска Епопея /Пърличев/ 35, Пордим 8, 20, 12, 15, 11, Рига 14, Сергей Румянцев 75, 110а, 98, 69, 112, 104, 118а, 108, 118, 114, 71, 118б, 81, 79, 116, 102, 110, 77, 73, 100, 106, Сирма Войвода/Ст.Димит/ 9, 14, Трети Март 16, 21, 27а, 23, 12, 18, 14, 19, 9, 13, 27, 25а, 25, 15

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:  Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, Васил Левски 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Латинка 2, Места 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Одеса 2, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Отец Паисий 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан.Аспарух 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Чернялка 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 10.02.2020 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Асен Златаров 93, 88, 95, 84, 91, 82, 97, Генерал Ганецки 111, Плевенска Епопея /Пърличев/ 16а, 10, 26, 24, 6, 22а, 37, 14, 31, 16, 18, 8, 29, 25, 20, 12, 39, 22, Христо Ботев 157, 155, 153, 151, 149

На 10.02.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Плевен:  Дружба 125

На 10.02.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:  Асен Халачев 17, Българска Авиациа /Индустр. 1, Васил Левски/Г.Димитр/ 159, Гривишко Шосе 1, Иван Миндиликов ТП 59, София

На 10.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  12-ти Август 4, 13а, 6, 5, 3, 7, 9а, 19, 8, 2, 4а, 10, 14, 12, 15, 1, 17, 9, Георги Кочев 4а, 4, 4 А, 4 А, 4, 2, Десети Декември 85, 164, 152, 162, 148, 79, 150, 91, 152а, 156, 83, 89, 156а, 166, 158, 77, 160, 81, 81а, Ем.Васкидович/Аврора/ 110, 124, 115а, 113, 116а, 122, 122а, 112, 115, 113а, 126, 120, 114, 111, 109, 124а, 107, 126а, 118, 116, 103, 105, Заря 2, 31, 17, 34, 18, 7, 26, 37, 11, 20, 19, 32, 21, 6, 3, 39, 38, 35, 24, 5, 22, 12, 4, 16, 14, 25, 33, 8, 5а, 30, 10, 23, 29, 39а, 1, 13, 9, 28, Изток 26, 29, 31, 28, 33, 29а, Магнолия 5, Молдавия 19, 14, 12, 17, 16, 13, 15, 10, Момин Кладенец 4, 2, 3, 8, 6, 1, Русе/Д-Р Бешев/ 78, 80а, 80, 98 ТП 427, 78а, 82, 94, 116, 100, 102, 114, 112, 96, 110, Изток, 118, 96а, 108, 98, 102а, 92, 120, 106а, 90, Шести Август 5, 13а, 9а, 5а, 7, 3, 2, 4, 1

На 10.02.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Буковлък

На 11.02.2020 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ласкар:  Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, Уо Тп1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2

На 11.02.2020 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 11.02.2020 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:  Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил И Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 11.02.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ласкар:  Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Христо Ботев 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 1

На 11.02.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:  Беласица 25, 19, 26, 18, 29, 28, 31, 24, 22, 27, 20,, ТП 401, 23, 20а, 21, 17, 16, 22а, Катя Попова 26, 28, Шар Планина 18, 2, Шипка 13, 15

На 11.02.2020 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Плевенска Епопея /Пърличев/ 13, Христо Ботев 158 Оф, 158, 160

На 12.02.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Гренадирска 30, 32

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:  Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Латинка 2, Места 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Одеса 2, Отец Паисий 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Полтава 11, 9, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан.Аспарух 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, Чернялка 32, 24, 26, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 12.02.2020 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Асен Златаров 64а, 66, 74, 72, 81, 67, 83, 65, 69, 75, 77, 87, 71, 85, 70, 76, 64, 68, 69а, 79, 73, 74а, 87, Осогово 58, 66, 49, 60, 56, 55, 53, 51, 62, 49а, Пордим 3, 5, 7, Рига 3, 14, 8, 4, 7, 6, 9, Трети Март 6, 2, 8, Христо Ботев 135а, 135, 119, 156, 121, 127, 139, 148, 137, 133, 141, 156, 143, 129, 145, 133а, 123

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Гренадирска 36, 32, 34

На 13.02.2020 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Генерал Скобелев 4а, 5, 4, Гургулят 31, 10, 29, Знеполска 11, Проф.Христо Бръмбаров 9, 7, Стефан Караджа 49, 41, 53 Ателие, 39, 53, 55, 53 Таван, 24

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Гренадирска 38

На 14.02.2020 г. /09:45 - 13:45 ч./ -  Плевен:  Генерал Скобелев 4б, 4, 3 Гж, 3, Гургулят 35, 37, Добрич 14, 17, 10, 20, 19, 16, 15, 13, Драва 2, 15, 9а, 3, 11, 7а, 10, 9а, 6, 9б, 7, 4, Илинден 24а, 4, 23, 8, 25, 20, 10, 21, 9, 21а, 12, 18а, 17, 2а, 13, 24, 11, 3, 7, 22, 19, 26, 18, 2, 1, Проф.Христо Бръмбаров 14, 12, 7, 5, 11, 10, 4, 10а, 14а, 8, 15, 6, 13

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Арзан:  Рангелова махала

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слаковци

На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Горни Романци

Община Ковачевци  

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Байкалско:  084033,  Общ.Радомир-мах.Накева, къща

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Буново, Общ. Кюстендил:  Мах Чакъревска

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Дебели Лаг:  къща, къща, до Паметника на Свилен Русев, Храм

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Драгомирово, Общ. Радомир:  1 УПИ  019012

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Егълница:  П-Л VI-70, Кв.8, УПИ  IV, Кв 12, УПИ  XII-197, 198 Кв. 28,  къща, Вила

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Жедна:  Вила, Центъра

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Житуша:  П-Л ІV Пл.№711, Кв.56, УПИ  V-675, Кв.52, УПИ Vі,  Вила, къща, 4

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:  Кв.1, УПИ  ХіV, махала Канджулица, махала Пириница, Парцел V-220, Кв.12, УПИ  II-492 Кв.41, УПИ  III-345, Кв.34, УПИ  V-138 Кв.24, УПИ  V-310 Кв.34, УПИ  VI-332 Кв.39, УПИ  VI-441, УПИ  VII-69, Кв.13,  1, до Фурната, къща

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Калище:  IV-278, Кв.29а, УПИ  VI-260, Кв.15, УПИ  X-306, Кв.15, УПИ  ХIII-239, Кв. 20

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Касилаг:  X-130, УПИ  III-230, УПИ  ХіV-191,  къща

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кленовик:  II-169, Кв.15, VI-5, Кв.20,  Стопански Двор, до Митко Пожарникара, М/У Житуша И Кленовик, Бунгало, Вила, 4, 7, 6, 8

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Углярци

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дебели Лаг:  къща

Община Перник  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Ярджиловци:  Братя Чакрини 52, 65, 56, 61, 62, 57, 67, 58, 50, 54, 63, 54а, 59, Вердин Александров 6, 4, Извън Плана 4, 2, 3, Искър 4, 3, 11, 10, 6, 1, 7, 5, 8, 2, Могилка 3, 2, Мусала 13, 8, 2, 12, 5, 16, 18, 4, 10, 11, 1, 3, Орниче 116, 143, 139, 153, 133, 161, 145, 139а, 151, 149, 121, 114, 135, 141, 133, 110, 115, 122, 108, 120, 108, 131, Осогово 16, 2, 8, 5, 4, 1, 14, 4, 12, 3, 20, Партизан 67, Радослав Зафиров 16, 12, 8, 41, 28, 15, 11, 23, 56, 1, 24а, 23, 13 А, 53, 30, 33, 14, 37, 10, 27, 13а, 31, 54, 13, 58, 29, 19, 7, 52 А, 22, 40, 3, 43, 3а, 32, 17, 36, 45, 21, 24, 26, 38, Славчо Дяков 28, 6, Черна Гора 6, 12, 3, 7, 16, 14, 10, 8, 2, 9

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Блокове до Стадион Металург Блокове до Стадион Металург

На 10.02.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник:  Арх. Йордан Миланов 5, 3, 22, 8, 2, 25, 33, 53, 6, 43, 16, 29, 37, 55, 11, 27, 18, 35, 19, Архитект Йордан Пешев 17, 31, 13, 15, Благой Гебрев 3, 2б, 2в Зад Бенз.  Мид , Изток 257, срещу  Рмп, 2, Мошино, до Супера, Мошино до Супера, 2 Мошино, Кадиевка 8, 13, 25, 23а, 1, 11а, 21а, 19, 7, 9а, 3б, 12, 3а, 8, 23, 6, 22, 1а, 17а, 4, 2, 9, 17, 2а, 15, 16, 21, 16, 5, 3, 20, 11, 23, Клемент Готвалд В ТП Калинин, 10, 10, 10, Луганск 34, 33, 28, 26, 36, 30, 37, 30, 43а, 41а, 41, 42, 38, 43в, 46, 40, 39, 32, 44, 28, 43, 31, 26, 35, Младен Стоянов Павилион, 1, 8, 8, 8, 10, 10 Б, 10, 8а, 10, 4, Павилион, 6 ул. Арх.Йордан Миланов, 6, Кафе, Закуски, М/У Бл.4 И 6, до Бл.4, 4а, 142, Зад Бл.6, 10, М/У Бл 6 И 8, 6, 2, 2а, срещу  Супера, 2а, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино 68, Стоматологичен Кабинет, М\У Бл.4 И Бл.64, Рашо Димитров 64, 64, 64, 125, 123, 105, 107а, 111, 117,, Пред Бл.64, 109, 105, 121, 113, 113, 121, 111б, 123, 107, 107, до Бл.64, 119, УПИ  I 6451 Кв.552, Юрий Гагарин 6, 6, 4, 6а, 4а, 6, 275, Подстанция  Руен , до Блок 10, 3 Е, 3-Е, 3, 3е, 3а, 1, 1, 3в, 3е, 26 3е, 3

На 10.02.2020 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Перник:  Изток 2 Мошино, Младен Стоянов Павилион, 1, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Юрий Гагарин 3 Е, 3-Е, 3, 3е, 3а, 1, 1, 3в, 3е, 26 3е, 3

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Перник:  V-502.1010 Кв.1, Братя Миладинови 36, 41, 23, 2, 33, 15, 25, 12, 20, 14, 39, 6, 29, 16, 24, 22, 17, 7, 40, 18, 16а, 19, 11, 3, 1, 45, 28, 34, 38, 32, 5, 9, 46, 8, 4, 47, 27, 13, 10, 37, 35, 39, 26, 44, 48, Брегалница 10, 12, 6, 6, 13, 6, Строителен Обект, Булаир 8, 1, 10, 12, 9, 7, 3, 4, 6, Владислав Граматик 25, 1, 5, 1а, 15, 9, 13-15, 7, 3, 17, 11, 21, 16, 18, 83, 85, 81, 89, 75, 83, Войниковец, Габрово 10, 6а, 14, 6, 1а, 1б, 2, 1, 5, 3а, 2а, 12, 8, 7, 4, 3, Ген Владимир Вазов 3, 1, 5, Гергина 5, 4, 3, Гоце Делчев 23, 17, 7, 10, 15, 26, 13, 12, 25, 24, 18, 4, 11, 1, 14, 23, 8, 3, 31, 9, 16, 21а, 20, 27, 19, 21, 22, 2, Гр. Перник, Кв. 4 УПИ II, Граово 19, 25, 25, 13, 2, 24, 8, 17, 14, 27, 30, 6, 22, 30, 21, 8а, 25, 16, 1, 10, 12, 29, 26, 31, 15, 20, 5, 3, 24, 9, 7, 14, 4, Григор Парличев 2, Даме Груев 11, 23, 33, 35, 2, 28, 13, 1, 7, 30, 25, 12, 34, 21, 15, 3, 17, 6а, 14, 9, 18, 6, 5, 19, 31, 22, 2а, 27, 20, 4, 37, 32, 24, 26, 36, 10, 38, 39, Димитър Талев 1, 5, 4, 3, 7, Добри Чинтулов 29, 19, 23, 22, 35, 18, 14, 30, 28, 16, 30, 37, 20, 27, 17, 25, 33, Драгановец 4, 215, 216, Зад Стрелбището, 245, 247, 244, 248, 211, 206, 205, 204, 208, 213, 207, 31, 199, 218, Драгановец Залес.Пояс 248, Екзарх Йосиф 33, 37, 30, 25, 38, 54, 36, 48, 50, 39, 23, 46, 32, 41, 29, 34, 42, 27, 35, 31, 40, 21, 44, 3, 22, 1, 6, 17, 8, 15, 28, 26, 18, 14, 16, 7, 11, 20, 9, 10, 24, 4, 12, 19, 5, Златни Мостове 6, 20, 9, 5, 12, 6а, 11, 10, 14, 13, 1, 16, 7, 3, 2, 18, 9, 8, Знеполе 16, 27, 17, 25, 3, 75, 8, 27, 2, 7, 23, 14а, 4, 11, 9, 19, 1, 5, 13, Иван Рилски 4, Илинден 29а, 2, 18, 17, 23, 9, 14, 15, 31, 5, 7, 13, 1, 21, 4, 13, 6, 27, 12, 10, 20, 29, 11, 16, 2а, Илия Бешков 7, 1, 12, 3, 9, 5, 20, Инженерна 4, Инжинерен 3, 4, 3, Искър, Калиманци 3, 6, 5, 8, 1, 9, 4, 1, 10, 2, 7, Кино Салон А, Китка 6, 1, 5, 7, 9, 8, 3, 16, 14, 2, 12, 4, 10, Константин Величков 1, 2, Косово Поле 9, 1, 2, Кракра 3, 2, 15, 4, 8, 4, 15, 8, 15, 4, 3, 8, 4, Лавка, 15, Павилион, 2, Кракра Пернишки 17, до Гум, 17, 3, 17, 15, 3. до Чочи, 3, 8, до Гум, Кресна 2, 4, 4, 8, 2, 4, 6, 6, 6, 2, 2, 2а, до Гум, Крушовска Република 5б, 6, 10а, 8, 3, 10, 11, 2, 9, 4, 7, Кръстю Асенов 4, 2, 5, 6, 3, 2, 1, Ловеч 2, 8, 7, 12, 3, 4, 5, 1, 6, 10, Мах.Зарина /И.Р./ 218, Михаил Георгиев 1, 4, Михаил Герджиков 3, 23, 20, 19, 21, 17, 16, 9, 5, 15, 1, 22, 14, 6а, 2, 10, 12, 11, 21а, 6, 7, Никола Карев 3, 9, 10, 3а, 12, 1, 4, 14, 8, 6, 7, 1, 5, Омуртаг 2, Пере Тошев 1, 4, 4,  Петко Каравелов Спорт Тото, Погреби 11, 3, 4, 13, Поп Пейо 1, 6, 9, 7, 3, 2, 8а, 4, 8, Презвитер Козма 17, 13а, 25а, 28, 19, 24, 25, 34, 23, 27, 32, 17а, 20, 15, 26, 21, 38, 21, 30, 22, 36, 17а, 8, 7, 9, 10, 13, 11, 12, 20, 16, 18, 14, Райна Княгиня 10, 24, 2, 18, 22, 4, 16, 12, 8, 16а, 14, 28, 20, 64, 1, 9, 3, 11, 5, 7, Розова Долина 3, 1, 3, 2, 2, 1, 1, 7, Руй 1, 6, 2, 3, 8, 5а, 4, 5, 3а, Русалка 3, 6, 5, 1, 10, 4, 8, 1а, Самоков 27, 20, 22, 26, 14, 5, 13, 8, 11, 10, 18, 6, 23, 21, 13а, 28, 3, 15, 6, 9, 25, 3а, 16, 4а, 24, 7, 25а, 19, 12, Сандански 28, 18, 14, 17, 15, 19, 22, 12, 24а, 21, 16, 24, 20, 8, 34, 26, 32, 4, 6а, 6, 7, 9, 5а, 5, 1, 2, Св.Иван Рилски 2, 19, 1, 17, 17, Св.Св.Кирил И Методий 5, 10, 2, 2, 4, 9, 1, 7, Стримон Кв.Варош, Струма 53, 45, 39, 47, 21, 37, 27, 23, до Бенз.Титан, 47, 43, 31, 51, 13, 35, 3, 41, 19, 29, 25, 33, 54, 54, до Кино Кракра, 33. до Кино Кракра, Тодор Влайков 2, 8, 12, 6, 4, 5, 3, 10, 1, 11, 15, 7, Трявна 5, 10а, 6а, 3, 13, 8, 15, 1, 7а, 17, 12а, 12, 11а, 2, 8а, 11, 7, 9, 10, 5а, 6, Физкултурна 2, 10, 2, 2, 70, 1, 2,  Хайдут Велко 22, 20, 18, 16, 1а, 6, 5, 2а, 12, 2, 1, 14, 7, 15, 9, 3, 11, 13, 4, 10, 6а, 3а, 8, 14а, Христо Ботев 23, 3, 16, 25, 12, 14, 9а, 2, 7а, 18, 19, 9, 15а, 6, 17, 13, 10, 11, 4, 7, 15, 21, 15а, 1, Цанко Церковски 15, 21, 8, 2, 3б, 14, 31, 16, 6, 18, 25, 27, 28, 4, 3б, 1, 3, 29, 29, 13, 17, 10, 5, 12, 9, 20, 22, 19, 10, 3а, 23, 11, Централна Градска Част, Черноризец Храбър 32, Чичо Стоян 3, 13, 15, 13, 9, 1, 5, 17, 11, 4, 7, Яне Сандански 32, 7

На 11.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник:  Братя Миладинови 36, 41, 23, 2, 33, 15, 25, 12, 20, 14, 39, 6, 29, 16, 24, 22, 17, 7, 40, 18, 16а, 19, 11, 3, 1, 45, 28, 34, 38, 32, 5, 9, 46, 8, 4, 47, 27, 13, 10, 37, 35, 39, 26, 44, Владислав Граматик 25, 1, 5, 1а, 15, 9, 13-15, 7, 3, 17, 11, 21, Даме Груев 11, 23, 33, 35, 2, 28, 13, 1, 7, 30, 25, 12, 34, 21, 15, 3, 17, 6а, 14, 9, 18, 6, 5, 19, 31, 22, 2а, 27, 20, 4, 37, 32, 24, 26, 36, 10, Драгановец, Константин Величков 1, 2, Крушовска Република 5б, 6, 10а, 8, 3, 10, 11, 2, 9, 4, 7, Кръстю Асенов 4, 2, 5, 6, 3, 2, 1, Михаил Георгиев 1, 4, Михаил Герджиков 3, 23, 20, 19, 21, 17, 16, 9, 5, 15, 1, 22, 14, 6а, 2, 10, 12, 11, 21а, 6, 7, Пере Тошев 1, 4, 4,  Презвитер Козма 17, 13а, 25а, 28, 19, 24, 25, 34, 23, 27, 32, 17а, 20, 15, 26, 21, 38, 21, 30, 22, 36, 17а, Райна Княгиня 10, 24, 2, 18, 22, 4, 16, 12, 8, 16а, 14, 28, 20, Чичо Стоян 3, 13, 15, 13, 9, 1, 5, 17, 11, 4, 7

На 11.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Витановци:  Васил Левски 50а, Кракра Пернишки 11, 1, УПИ  І-51 Кв.14,  3

На 12.02.2020 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2020 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:  101 1, Бенковска 7, 18, 26, 7, 13, 20, 9, Жск  Рено -Гараж №11, 16, 30, Вардар 45, 47, Васил Левски 15, 15,  Васил Стоин 7, 5, 6, 6, 6, Гарата 1, Железничарска Начална Спирка, 1, 18, 15, Обект 18, 17, 7, Искър 3, Княз Александър Батенберг 11, 4, 1, 4. Гараж 11, 2, 4. 22 Гараж, 3, 4. Гараж, 4, 9, 7, 3, 4. Гараж 17, 11, 5, 2, 1, Кракра 61, Павилион, 59, 59, 61, Пред Зала Кракра , Миньор 30, 9 на Пазара, Павилион, 20, 21, 14, 19, 22, 24б, 1, 20, 22, до  Мал-Мук , 24а, 12 12, 12, Найчо Цанов 36, 25, 19, 19, 39, 25, 36, 21, 32-Гараж, 1 32, 32, 10 32, 8 32, 36, 32, 34, 41, 9 32, 21, 38, 5 32, 34, 12 32, 11 32, 2 32, Отец Паисий 2, 8, 10, 1, 1а, 3, 8, 1, 2, 1, Кафе Ет Галатекс, 86, 86, 90, 96, 92, 88, 94, 45, 56, срещу  Съда, 45а, 45, Тото Пункт, Гарова Градинка, 54, 37, 45, 35, 39, 41, 35, 33, 39, 36, 36, до Здравна Служба на Бдж, 43, 21, 35, 37, 36, Павилион, 24, 28, 26, до Бл.38, 24,  Паркинг Зад Съдебната Палата, Раковска 8, 6, 10, 2, Раковски 37, 37, 12, на Пазара, 1, 2, Търговска 42, 44, 35, 35, 42, .38, 35, 34, 46, 37, 35, 33, 34, 36, 38, 33, 46, 40, Павилион, 36, 38, Павилион,  Пазара, Кооперативен Пазар, Гарата

На 12.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Даскалово:  Втора

На 12.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Брезник:  Цвета Лумбарова

На 12.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Драгичево:  Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15, 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, .30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл.Път Е79, 1, Гл.Път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, .9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист.Е-79 Автоборса Вики , Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5,  Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12, 14, 4, 8, 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4,  срещу  Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, .1

На 12.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Мърчаево:  Мърчаево ПИ 52, Рударски път 4, Цар Симеон I/Кост.Темелков/ 156

На 12.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Перник:  Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, .75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път, Лиляна Димитрова 51а, 55, Мах.Горна Църква 15, 11, Мах.Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23,  Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8

На 12.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Рударци:  1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв.82, XcVI-2228, Кв.21, XVIII-1965, 1967 Кв.127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло срещу  №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген.Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст.29 Кл.Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща, Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11, 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст.26 Кл.А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил И Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст.22 Кл.Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М.Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, .1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Местн.Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща, 24, 21, 9, 13 къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18, 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, .8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща, 13, 18, 3, 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5, 9, 4, 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С.Рударци УПИ -Vі-11007, 11008 Кв.71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5

На 12.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Драгичево:  559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Владайска, Възраждане 132, 138, 140, 142, 128, 126, 122, 130, М/У Гор. Идол. Драгичево, 153, 157, 143а, 132б, 144, 149, 145, 143, Република 1, 9, 4, 23, 6, 21, 2, 11, 15, 7, 13, 17, 8,  Селска Бара

На 12.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Перник:  Владайско Въстание 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, .75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път, Лиляна Димитрова 51а, 55, Мах.Горна Църква 15, 11, Мах.Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23,  Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8

На 12.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2, 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова 2, 3, 1, Мах.Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, Мах.Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, Мах.Шестакова 2, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./ 3, 7, къща, 11, Местн.Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5,  Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ  II-456 Кв.39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп.Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1,  45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз

На 12.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Студено Буче:  Стефан Караджа 2

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Ален Мак 5, 14, 14б, 3, 4, 31, 21, 33, 6, 23, 2, 7, 11, 13, 14в, 29, 19, 8, 12, 27, 1, 35, 15, 25, 9, 10, 14а, 17, Васил Априлов 10, Владимир Комаров 4, 6, 2, 12, 7, 50, 1а, Захари Стоянов 2, 5, 1, 6, 10, 12, 3, 4, 9, 7, 8, 11, Зоя Космодемянская 7а, 4, 2, 7, 6, 5, 7б, 1, 3, Ивайло 15, 14, 5, 5, 16, 13, 18, 7, 10, 20, 17, 17, 8, 9, 11, 12, Иван Земнухов 4, Изток 2, Капитан Векилски 10, 5, 7, 10, 9, 8, 14, 12, 11, 12, 13, 14, 18, Лев Толстой 4а, 11, 6, 13, 10, 1, 16, 4, 8, 10, 3, 10в, 2, 7, 14, 12, 10а, 5а, 9, 5, 10б, 17, Лилия 10, 5, 12а, 2, 3, 4, 11, 12, 7, 8, 13, 6, 5, 9, 14, 11, Люлин 9, 15, Максим Горки 22, 20а, 20, 24, Мошино 371, Мургаш 6, Оборище 17, 2, 37, 8, 38, 53а, 27, 51, 3, 12, 7, 25, 30, 39, 9, 4, 51, 28, 20, 42, 41, 34, 34, 51а, 19, 24, 40, 7, 12а, 16, 31, 15, 49, 53, 10, 21, 29, 45, 43, 36, 26, 22, 35, 14, 11, 5, 23, Огнян Станков 43, 39а, 31, 45, 37, 39, Олег Кошевой 48, 38, 21, 30, 14, 27, 46, 75, 49, 42, 58а, 41, 41а, 7, 47, 18, 75а, 12а, 10, 50, 75б, 8, 73, 36, 7а, 11, 35, 41б, 63, 65, 53, 15, 64, 57, 26, 44, 4, 19, 52, 58, 3, 9, Павилион, 71, 33, 51, 54, 53, 17, 61, 25, 12, 45, 35а, 29, 31, 34, 38а, 6, 2а, 40, 20, Палма 15, 12а, 11, 16, 2а, 10, 14, 8, 13, 19, 6, 2, 7, 9, 3, 5, 12, 17, 1, 18, 4, Панайот Волов 2, 12, 1, 8, 6, 11, 17, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 7, Панайот Хитов 12, 1, 14, 8, 7, 2, 10, 9, 4, 6, 5, Света Петка 34, 31, 21, 54, 47, 42, 35, 12, 25, 41, 27, 2, 37, 47, 16, 10, 29, 21, 19, 46, 49, 54а, 39, 33, 57, 14, 55, 37, 4, 59а, 32, 13, 44, 26, 22, 23, 50, 30а, 17, 59, 37, 43, 44, 48, 52, 57, 49, 28, 51, 36, 45, 7, 3, 38, 15, 4, 8, 30, 59, 9, 18, 5, 53, 3, 40, Селимица 8, Сергей Есенин 4, 3, 1а, 1, Синчец 9, 12, 1, 11, 20, 24, 22, 7, 8, 15, 10, 28а, 15, 13, 3, 6, 2, 5, 26, 16, 17, 18, 30, 28, 4, Софийско Шосе 118, 112, 51, 57, 108, 120, 55, 114, 110, 53, 57, 122, Стефан Караджа 24а, Стоян Заимов 37, 12, 17, 4а, 10, 18, 11, 35, 14, 16, 4, 13, 16, 30а, 33, 24, 21, 7, 29, 8, 19, 9, 30, 28, 28б, 27, 15, 6, 27, 31, 5, 26, 22, 6а, 20, 23, 25, Тодор Каблешков 31, 35а, 29, 27, 22, 17 А, 35, 25, 49, 28, 32, 30, 19а, 33, 24, 39, 47, 36, 13, 18, 14, 41, 25, 16, 34, 23, 25а, 37, 31, 19, 17, 47, 43, 38, 21, 45, 15, 26, УПИ  V-7050 Кв.118, Хаджи Димитър 4, 1б, 3, Хемус 1, Чернишевски 1б, 19в, 9, 4, 2, 13, 17, 7, 17а, 19, 15, 10, 1а, 11, 19б, 8

На 13.02.2020 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Ярджиловци:  VIII-388, Кв. 31, Александър Стамболийски 2, 2, 7, 8, 4, Васил Левски 8, 2, 4, 1, 3, 6, Вердин Александров 7, 9, 8, 6, Витоша 18, 5, 7, Двадесет И Трети Април 14, 17, 42, 49, 23, 53, 40, 9, 33, 21, 16, 29, 51, 19, 18, 15, 25, 37, 33, 47, 7, 15, 38, Девети Септември 38, 35а, Иван Димитров 3, 5, 1, Извън Плана, Йордан Станоев 19, 23, 31, 24, 25, 22, 26, 21, 6, 28, Китка 10, 21, 19, 12, 23, 16, 12, 20, 17, 11, 13, 15, 18, 24, 22, Марин Зафиров 8, 9, 12, 14, 9, Орниче 67, 121, 92, 94, 71, 69, 83, 89, 71, 111, 95, 125, 91а, 115, 85, 73, 101, 64, 100, 75, 115, 75, 103, 92, 99, 79, 76, 117, 119, 80, 65, 107, 84, 74, 91, 73, 102, 68, 127, 66, 77, 129, 78, 96, 105, Партизан 51, 19, 21, 49, Плиска 53, 13, 69, 33, 57, 31, 67, 10, 64, 11, 10, 35, 25, 47, 49, 71, 55, 23, 2, 29, Радослав Зафиров 31, Славчо Дяков 17, 30, 22, 13, 15, 28, 25, 32, 19, 35, 11, 23, 20, 21, 18

Община Радомир  

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  Мах.Егреците къща, ПИ 604 Кв.101, УПИ  Іx-1083, 1084

На 13.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Николаево, Общ. Радомир

Община Трън  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вукан:  УПИ  III-130 Кв.12

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Пенкьовци

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Главановци, Общ. Трън:  Вила, къща

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  С.Кожинци Общ. Трън

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 12.02.2020 г. /08:30 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица:  03928, 66, 32, Беговица Хлораторно, Заряница 42, 38, извън регулацията Овчарници, Полигон, Ски Влек, Нова Хижа Ком, Профилакториум, Кв.Беговица, Кирил И Методи 72, Лале 42, 64, ПИ 03928.66.32 местност Търновити Рът, Първи Май 38, 38, 1, 12, Рако-Ца ул.Братя Миладинови 2, 88, 14, 4, 10, 6, Раковица, Раковица ул. 1-ви Май 44, 19, 91, 50, 3, 24, 34, 5, 61, 42, 53, 21, 83, 17, 59, 101, 16, 33, 44, 56, 27, 13, 52, 54, 41, 23, 79, 48, 71, 51, 43, 26, 22, 1, 37, 65, 35, 14, 77, 7, 30, 62, 93, 69, 46, 45,,, 72, 17, 2, 8, 49, 103, 58, 70, 29, 76, 20, 60, 20, 73, 28, 57, 66, 10, 82, 1, 55, 9, 85, 6, 47, 40, 67, 64, Раковица ул. Иглика 13, 25, 30, 34, 38, 5, 10, 2, 28, 15, 1, 7, 23, 19, 4, 14, 16, 24, 3, 12, 32, 26, 21, 6, 9, 8, 18, 17, 22, Раковица ул. Крайречна 33, 25, 15, 7, 31, 35, 9, 17, 5, 19, 37, 3, 29, 21, 11, 13, 23, 1, 27, Раковица ул. Криви Рог 18, 2, 16, 10, 53, 8, 55, 1, 9, 3, 4, 12, 15, Раковица ул. Лале 2, 31, 50, 36, 25, 15, 41, 22, 6, 30, 54, 39, 40, 68, 62, 19, 3, 5, 44, 10, 8, 24, 21, 20, 72, 18, 4, 34, 35, 13, 52, 66, 28, 26, 51, 1, 16, 33, 64, 43, 10, 27, 60, 47, 23, 7, 14, 56, 32, 46, 49, 29, 45, 9, 48, 70, 58, 17, Раковица ул. Малина 10, 13, 34, 18, 42, 14, 8, 28, 32, 16, 50, 1, 2, 20, 11, 38, 22, 40, 54, 24, 30, 56, 36, 5, 4, 52, 26, 48, Раковица ул. Мир 66, 90, 29, 1, 63, 39, 21, 3, 1, 27, 72, 67, 12, 43, 62, 16, 6, 54, 45, 55, 59, 42, 18, 68, 47, 2, 49, 4, 65, 13, 38, 8, 51, 17, 70, 34, 44, 50, 6, 53, 82, 24, 30, 71, 35, 57, 68, 36, 37, 20, 31, 26, 61, 1, 64, 19, 15, 4, 25, 80, 40, 69, 78, 56, 22, 74, 3, 52, 32, 76, 11, 28, 14, 3, 23, 28, 44, 41, 5, 86, 58, 2, Раковица ул. Пролет 16, 1, 3, 25, 2, 21, 27, 5, 11, 12, 17, 23, 8, 15, 13, 19, 12, 10, 32, 22, 18, 4, 28, 20, 7, 6, 1, Раковица ул. Свобода 45, 37, 31, 13, 23, 9, 25, 22, 21, 29, 34, 28, 27, 2, 18, 1, 8, 20, 2, 7, 26, 12, 6, 42, 30, 41, 35, 39, 33, 5, 17, 36, 11, 43, 4, 19, 24, 15, 14, 16, 10, 3, 32, 20, Раковица ул.Добри Чинтулов 16, 1, Раковица ул.Панайот Хитов 5, Раковица ул.Усин Керим 2, 9, Ружа 6, 22, 4, 18, 16, 12, 10, 7, 20, 3, 14, 5, 8, 24, Свобода 19, 47, 2, Страцимировска 2, Чайка 21, 25, 8, 24, 16, 12, 1, 5, 2, 7, 27, 4, 11, 19, 18, 10, 6, 23, 13, 14, 20, 22, 3, 26

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:  Александър Стамболийски 3, 5, 4, 2, 5а, 1, Ангел Кънчев 8, Берковска Река 51, 63, 55, 57, 65, 56, 31, 61, 66, 54, 62, 58, 60, 53, 64, 68, 59, 70, Битоля 3, 2, 9, 1, 5, 7, 10, 8, Георги Бенковски 1, Гоце Делчев 1, 14, 4, 2, 18, 28, 22, 16, 3, 9, 26, 24, 12, 30, Захари Стоянов 5, 6, 2, 3, 7, 1, 4, Здравченица 17, Кирил И Методи 15, 62, 50, 60, 27, 19, 56, 40, 22, 11, 14, 25, 32, 30, 18, 42, 58, 41, 35, 53, 13, 38, 52, 16, 44, 24, 37, 17, 20, 49, 29, 39, 23, 55, 45, 47, 43, 34, 46, 33, 21, 1, 48, 28, 36, 26, 51, 54, 31, Ком 24, 12, Лерин 2, 5, 1, 7, 3, Охрид 12, Синия Вир 15, 1, 11, 9, 18, 12, 8, 6, 16, 3, 5, 4, 2, 10, 13, 7, 14, Христо Смирненски 6, 4, 1, 3, 8, 2, Шабовица 1, 26, 10, 21, 8, 27, 9, 24, 15, 30, 19, 28, 12, 23 А, 16, 23, 17, 13, 14, 11, 20, 7, 25, 18, 5, 6, 3, 4, Явор 7, 3, 5, 4, 10, 1, 6

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:  Александровска Канцелария, 19, Иван Вазов 25, 6, Мечта, 2, 3, 1, 4, 8, 1 Мечта, Йордан Радичков Магазин За Пром.Стоки, 1а, 7, Ком 4, 6, 5, Николаевска 6, 19 6, 1, 4 4, 2, 2 2, 4, Площад Славейков 4, Поручик Загорски 10, 9, 6, 11, 2, 16, 13, 1, 18, 8, 14, 3, 6 УПИ -VI, Кв.84, 4, 7

На 14.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бързия:  9 Ти Септември 17, 14, 4, 1, 10, 3, 6, 22, 7, 11, 12, 26, 18, 24, 8, 15, 16, Артец 2, Бор 3, 9, 7, 5, 2, Букет 11, 1, 10, 8, 3, 22, 24, 9, 16, 2, 13, 6, 7, 4, Изгрев 6, 5, 4, 10, 12, 8, Кирил И Методи 8, 5, 10, 15, 9, 12, 2, 11, 13, 1, Ком 14, 5, 6, 7, 22, 16, 24, 12, 8, 11, 4, 1, 13, 26, 9, 10, Липа 47, 40, 41, 51, 39, 25, 11, 17, 36, 12, 20, 27, 18, 26, 9, 32, 15, 10, 37, 23, 22, 21, 43, 19, 34, 29, 49, 6, 8, 13, 16, 1, 24, Малка Бързия 1, 10, Петроханска 189, 126, 130, 84, 185, 82, 127, 102, 106б, 151, 98, 155, 173, 76, 120, 179, 183, 165, 187, 163, 195, 66, 96, 193, 86, 167, 118, 169, 169а, 78, 128, 157, 137, 149, 100, 92, 145, 112, 124, 74, 122, 114, 141, 177, 175, 143, 88, 198, 90, 5, 106а, 116, 110, 132, 181, 159, 161, 134, 80, 191, 136, 171, Роза 3, 5, 1, Синчец 2, 4, УПИ  ХVі, Кв.29, Христо Ботев 20, Христо Михайлов 18, 7, 16, 1, 12, 4, 6, 8, 10, 14, 5, Шипка 3, 14, 16, 10, 8, 1, 5, Ягода 4, 5, 10, 7, 6, 8

Община Бойчиновци  

На 10.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци:  Бачо Киро 2, 8, 6, 15, 10, 9, 4, 13, 3, 5, 11, Васил Коларов 5, 3, Витоша 14, 2, 10, 5, 4, 7, 8, 6, 12, 1, Владимир Минчев 14, 7, 27, 5, 10, 2, 19, 11, 21, 3, 17, 25, 29, Гаврил Генов 1, 3, 2 до Съвета, 4, 7, Георги Димитров 44, 22, 12, 46, 18, 30, 16, 28, 2, 11, 1, 50, 1а, 9, 52, 52б, 26, 42, 24, 15, 36, 48, 52 Изгрев, 38, 52в, 40, 7 3, 32, 52а, Димитър Благоев 6, Зора 3, 4, 2, 5, 1, Малчика 4, 10, 3, 8, 5, 2, 1, Митко Палаузов 1, 2, 3а, 5, 4, 6, 7, 3, 8, Никола Й. Вапцаров 25, Райко Даскалов 1, 3, 10, 8, Странджа 4, 1, 10, 2, 6, Тунджа 7, 6, 8, 11, 5, 10, 3,  3

На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Портитовци:  XVII, Кв.1, Втора 19, 2, 19, 30-А, 12, 15, 6, 17, 28, 13, 16, 30, 26, 19, 3, 1, 2, 22, Дванадесет 15, 1, 11, Девета 17, 28, 27, 42, 3, 52, 31, 13, 15, 23, 25, 50, 7, 54, 16, 48, 21, 10, 18, 2, 26, 7, 1, 3, 5, 8, 16, 22, 24, Десета 6, Единадесет 7, 3, 1, 11, 13, 3, 46, Осма 9, 3, 22, 5, 10, 24, 4, 8, 17, 16, 8, 1, 2, 6, Пета 1, 53, 55, 3, 9, 4, 14, 6, 2, 18, 12, 8, 5, 10, 1, Петнадесет 6, 6, 1, 6, Първа 52, 21, 67, 42, 50, 28, 32, 20, 27, 37, 35, 29, 26, 19, 82, 51, 59, 58, 66, 72, 43, 62, 70, 80, 64, 74, 76, 11, 2, 30, 8, 13, 4, 6, 5, 10, 9, Седемнадесет 1, Седма 4, 19, 2, 1, Трета 1, 3, Четвърта 1, Шестнадесет 1

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Безденица:  Васил Левски 28, 19, 27, 30, 10, 26, 8, 23, 17, 18, 22, 24, 20, 13, 11, 21, 6, 15, 12, 4, 9, Гаврил Генов 12, 8, 4, 2, 10, 6, Георги Бенковски 13, 4, 10, 11, 2, 29, 5, 7, 3, 8, 1, 9, 6, Георги Димитров 1, 5, 9, 4, 12, 6, 10, 2, 8, 3, 7, 11, 32, 47, 37, Тп-1 улично Осветление, 35, 43, 34, 33, 40, Тп-2 улично Осветление, 50, 48, 45, 18, 30, 27, 15, 13, 31, 14, 42, 26, 46, 44, 39, 17, 25, 22, 16, 36, 23, 24, 21, 38, 52, Дара Михайлова 14, 18, 3, 16, 5, 7, 12, 4, 8, 1, 2, 6, Двадесет И Трети Септемвр 1, 5, 3, Замфир Попов 1, 3, 2, 6, 4, Иван Каменов 1, 12, 23, 2, 9, 4, 3, 7, 8, 16, 21, 25, 13, 14, 5, 11, 15, 17, Иван Костадинов 9, 2, 8, 1, 5, 10, 7, 12, 6, 3, Иван Михайлов 5, 12, 15, 1, 11, 2, 16, 13, 4, 7, 14, 10, 6, извън регулацията Пс, 3, 1, Йосин Връх 1, 5, 7, 3, Кирил И Методий 7, 1, 8, 3, 5, 2, 16, 4, Кооперативна 5, 2, 4, 1, 11, 3, Крайна 2, 6, 4, Мито Веренишки 4, 3, 2, 1, 5, 6, Панайот Хитов 1, 2, Паркова 10, 12, 22, 2, 4, 16, 6, 8, 14, 24, 18, Пенков Вир 4, 3, 6, 1, Розова Долина 3, 1, 21, 17, 2, 19, 13, Спортист 2, 4, 6, Христо Ботев 4, 2, 17, 6, 30, 40, 54, 24, 36, 9, 52, 12, 48, 15, 14, 22, 42, 10, 19, 18, 20, 58, 7, 50, 32, 8, 3, 16, Цибрица 4, 1, 5

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вирове:  11171.93.112, 647011, Александър Стамболийски 1, 14, 9, 3, 8, 5, 10, 4, 12, 16, 6, 13, 15, 2, 7, Бор 1, Бреза 14, Васил Коларов 3, 12a, 16, 10, 2, 26, 28, 30, 22, 8, 4, 1, 12, 18, 24, Васил Левски 6, 9, 7, 2, 8, 1, 11, 5, 4, 3, Габровска 1, 3, 9, 2, 11, 5, Гаврил Генов 4, 1, 5, 25, 27, 11, 10, 2, 9, 17, 13, 13а, 6, 3, Гео Милев 7, 5, 2, 4, 6, Георги Димитров 1, 3, 14, Тп-1 улично Осветление, 46, 2, 4, 8, 18, 11, 10, 12, 16, 23, 21, 37, 25, 32, 43, 48, 50, 35, 41, 49, 44, 52, 40, 34, 26, 13, 54, 15, 19, 47, 24, 30, 45, 31, 29, 28, 22, 38, 55, 27, 51, 33, 46, 18, Тп-2 улично Осветление, 17, Граф Игнатиев 1, 13, 14, 9, 2, 16, 8, 10, 3, 4, 7, 5, 6, Иван Вазов 15, 13, 10, 11, 4, 8, 9, 7, 6, 2, 6, 11, Иглика 9, 7, Китката 1, 2, 4, Крушака 2, 4, Пилетари, Ломска 7, 3, 4, 10, 9, Марица 4, 2, Минзухар 2, 8, 16, 4, 6, Никола Йонков Вапцаров 12, 16, 28, 2, 6, 10, 1, 22, 24, 18, 4, 14, 26, 20, Пеньо Пенев 9, 12, 20, 14, 16, 10, 5, 4, 6, 7, 18, 22, 2, 8, път № 81 При Разклона на С.Габровница, Ручей 6, 4а, 2, 4, 8, Септемврийци 4, 6, 2, 1, 8, Украйна 8, 4, 2, 6, Христо Ботев 5, 13, 7, 10, 17, 11, 18, 9, 1, 3, 14, 2, 8, Христо Смирненски 2, 3, 9, 17, 8, 14, 6, 5, 4, 1, 7, 21, 10, 18, Чавдар 1, 2, Шипка 11, 5, 14, 9, 3, 4, 16, 8, 1, 12, 2, 6,  3

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:  1 Кв.56, 125280, 921164, 922041 местност Пороя, 952006, Александър Стамболийски 1, 12, 24, 17, 32, 27, 39, 31, 8, 20, 7, 30, 34, 14, 28, 6, 10, 18, 4, 16, 22, 5, 26, 25, 35, 37, 1, 11, 13, 33, 9, 2, 15, Ангел Петков 11, 12, 6, 1, 8, 9, 5, 3, 2, 7, 4, 1, Бачо Киро 4, 21, 1, 10, 26, 19, 16, 17, 2, 8, 3, 22, Васил Иванов Йосифов 26, 13, 24, 16, 12, 5, 13, 24, 3, 19, 14, 2, Васил Левски 21, 28, 32, 17, 23, 12, 2, 1, 5, 24, 26, 18, 16, 3, 9, 7, 31, 6, 15, 13, Витан Младенов 5, 6, 3, 1, 8, 12, Владимир Петков Минчев 19, 6, 16, 37, 66, 39, 35, 25, 14, 17, 2, 44, 11, 15, 28, 30, 59, 45, 47, 41, 51, 7, 90, 36, 5, 40, 1, 17а, 9, 18, 31, 20, 22, 88, 27, 23, 26, 64, 43, 10, 29, 33, 4, 71, 90, 145, 105, 134, 87, 74, 83, 71, 94, 84, 99, 148, 107, 156, 152, 109, 133, 127, 77, 146, 80, 150, 111, 92, 140, 101, 103, 76, 96, 93, 122, 136, 132, 142, 104, 117, 95, 70, 78, 125, 124, 98, 120, 131, 128, 100, 129, 91, 126, 154, 88, 72, 115, 102, 75, 114, 106, 116, 85, 86, 121, 130, 89, 112, 143, 97, 138, 123, 23, 24, 29, 7, 73, 35, 1, 59, 52, 61, 69, 55, 5, 57, 65, 71, 60, 50, 48, Гаврил Генов 4, 3, 5, 6, 1, 7, 43, 15, 37, 11, 10, 27, 23, 12, 34, 16, 4, 9, 39, 14, 33, 25, 32, 41, 35, 36, 38, 13, 30, 17, 26, 28, 4, Георги Петров Лилов 2, 5, 6, 8, 3, 9, 1, 10, 4, 16, 24, 11, 31, 30, 22, 14, 29, 12, 19, 15, 27, 13, 23, 3, 35, 21, 10, 33, 26, Давид Тонов 19, 17, 21, 22, 20, 7, 3, 6, 2, 10, 8, 11, 14, 9, 1, 13, 18, 12, 16, 5, Замфир Попов 32, 3, 34, 17, 9, 11, 28, 19, 10, 20, 2a, 18, 24, 47, 7, 21, 1, 12, 6, 26, 22, 30, Иван Донков 11, 26, 22, 10, 16, 28, 1, 4, 14, 3, 13, 18, 5, 12, 6, извън регулацията Асфалтова База, извън регулацията Стопански Двор-2, Камен Тошев 13, 21, 10, 23, 13, 3, 4, 7, 19, 11, 5, 17, 9, 12, 14, 15, 1, Лютенска Дружина 5, 26, 13, 28, 22, 17, 6, 11, 18, 7, 10, 4, 14, 2, 8, 12, 1, 15, 9, 19, 38, 61, 42, 44, 31, 72, 90, 52, 68, 29, 43, 64, 50, 84, 46, 53, 58, 5, 49, 39, 59, 35, 54, 51, 11, 55, 76, 56, 60, 45, 82, 78, 66, 37, 19, 34, 40, 32, 38, 30, 27, 23, 36, 25, 21, Мест. Край Село, местност Манастира Пс, Найден Коцов Вълов 16, 8, 1, 4, 12, 10, 7, 6, 5, 14, 9, 2, 3, 12, 12, 16, 15, 24, 18, 13, 28, 17, 25, 11, 22, 21, 26, 23, Никола Ефремов 11, 118, 16, 5, 10, 3, 14, 8, 9, 6, 2, 12, 20, 34, 24, 30, 36, 28, Никола Й. Вапцаров 7, 6, 1, 2, 14, 4, 8, 5, Нов път 10, 16, 12, 14, 19, 18, 2, 20, 9, 17, 6, 7, 1, 21, 15, 5, 13, 4, Огоста 11, 9, 19, 13, 1, 15, 21, 5, 23, 17, 29, 41, 35, 33, 39, 1, Панталей Димитров 4, 5, 7, 9, 10, 2, 6, 3, 1, Парка на Свободата 13, 6, 4, 16, 3, 22, 17, 5, 7, 8, 15, 18, 2, 20, 10, 7, Петко Димитров Петков 16, 8, 5, 13, 14, 15, 11, 7, 12, 18, Петко Коцов Лечев 11, 19, 7, 25, 21, 15, 27, 3, 5, 13, 33, 2, 23, 4, 31, 9, 57, 14, 50, 12, 49, 30, 51, 53, 16, 47, 22, 20, 55а, 24, 45, 3, 57, 35, 1, 41, 39, 50, Стамен Илиев 5, 1, 8, 11, 3, 6, 4, 7, 2, Стефан Караджа 7, 11, 5, 8, 9, 6, Стопански Двор, УПИ  VI, Кв.6, Хаджи Димитър 10, 5, 3, 20, 1, 4, 8, 16, 6, 42, 39, 55, 40, 24, 21, 32, 46, 23, 30, 27, 60, 44, 5, 47, 13, 36, 38, 53, 26, 20, 11, 17, 57, 43, 41, 28, 29, 15, 31, 61, 35, 59, 18, Христо Ботев 6, 2, 5, 8, 10, 4, 3, 1, 7, Христо Коцов 31, 13, 11, 5, 10, 12, 14, 15, 6, 13, 4, 2, 8, 7, 17, 16, 9, 3, 37, 36, 47, 39, 22, 46, 38, 20, 44, 24, 41, 49, 48, 35, 31, 25, 29, 27, 26, 40, 33, 30, 19, 23, 42, 54, 50, 28, Христо Михайлов 35, 37, 26, 33, 1, 4, 5, 25, 17, 31, 8, 11, 29, 19, 27, 12, 1, 13, 4, 16, 23, 2, 21, 14, 10, Цветан Василев 2, 3, 4, 1, 8, 6, Черковна 1, 3, 4, 2, 7,  -, Стопански Двор

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана:  231001, Алеко Константинов 3, 2, 1, 7, 9, Александър Стамболийски 4, 6, 3, 2, 4, 18, 13, Анастас Цанков 3, 1, 2, 5, Асен Беломелски 6, 9, 1, 7, 4, 2, 8, Борис Киров 8, 2, 4, Васил Априлов 20, 26, 28, 36, 22, 24, 18, 16, 8, 14, 10, Васил Коларов 13, 11, 1, 6, 3, 5, 8, 14, 2, 12, Васил Левски 1, 3, 6, 4, 5, Гаврил Генов 10, 3, 5, 14, 11, 27, 2, Гарата 2, 6, 4, 5, 3, 1, Гео Милев 6, 7, 5, 14, 1, 10, 3, 4, 12, 2, Георги Бенковски 6, 7, 8, 3, 2, Георги Дамянов 3, 5, 8, 6, 4, 10, 12, Георги Димитров 7, Тп-3 улично Осветелние, 8, 27, 13, 23, 44, 6, 11, 20, 34, 42, 28, 65, 47, 40, 56, 52, 2, 43, 30, 12, 32, 54, 38, 58, 61, 36, 37, 16, 10, 18, 31, 14, 35, 9, 5, 33, 22, 39, 41, 26, 25, 5, 9, Тп-4 улично Осветеление, 22, 3, 1, Георги Цаков 19, 21, 18, 14, 3, 17, 8, 7, 13, 1, 9, 5, 15, 22, 16, 12, Тп-2 улично Осветление, 11, 20, 4, Гробарска 14, 7, 1, 6, 9, Д-Р Петър Берон 7, 2, 4, 1, 8, 5, 6, Двадесет И Трети Септемвр 14, 3, 9, 15, 13, 21, 19, 16, 6, 7, 12, 11, 8, 5, 17, 1, 10, Димитър Янкин 11, 14, 1, 3, 9, 10, 8, 12, 4, Захари Тошев 2, 10, 6, 14, 7, 8, 9, 12, Ивайло 7, 8, 2, 3, 4, 9, Иван Асен 1, 10, 8, 4, 6, Иван Беломелски 3, 63, 45, 39, 49, 12, 51, 47, 53, 55, 22, 16, 35, 18, 57, 20, 37, 4, 15, 23, 7, 9, 33, 12, 25, 8, 31, 29, 27, 11, 13, 21, 1, 10, Иван Вазов 10, 8, 14, 6, 2, 12, Иван Калиманишки 2, 3, 1, 6, 4, 5, Иван Михайлов 11, 10, 13, 16, 12, 2, извън регулация Стопански Двор, Хамбар-Телчарник, Илия Стоянов 11, 9, 4, 5, 2, 1, 3, Индустриална Хамбар-Стопански Двор, 3, 3, 1, 5, Йордан Йовков 10, 3, 12, 8, 6, 4, 2, Йордан Къшльов 3, 2, Качо Първанов 1, 3, Кирил Целков 1, 23, 23а, 27, 38, 4, 12, 21, 14, 28, 17, 11, 39, 18, 26, 8, 44, 16, 5, 42, 6, 32, 15, 34, 29, 35, 46, 22, 30, 41, 36, 25, 10, 9, Китката 1, 6, 2, 4, 11, 5, 18, 19, 32, 6, 39, 14, 15, 33, 16, 12, 37, 17, 10, 8, 13, 27, 30, 34, 31, 35, 21, 20, 9, 7, 24, 28, 23, 29, 25, 22, местност Стублата Пс, Мильо Мильов 3, 4, 1, 25, 12, 19, 15, 17, 6, 11, 8, 33, 21, 37, 31, 27, 39, 7, 10, 29, 5, 23, 18, 16, 9, 13, Никола Гмурски 4, 3, 6, 1, 6 А, 2, 19, 23, 5, 13, 12, 7, 4, 15, 8, 14, 11, 10, Панталей Григоров 2, 1, 5, 4, 7, 8, 3, 11, 6, 26, 28, 15, 16, 11, 19, 24, 22, 13, Петко Славейков 3, 4, 6, 5, 1, 7, Петър Лазаров 39, 4, 37, 28, 30, 41, Тп-5 улично Осветеление, 6, 1, 35, 15, 14, 21, 33, 27, 25, 19, 31, 12, 26, 18, 22, 24, 29, 23, 13, 17, 16, 20, 1, Пею Яворов 8, 11, 15, 5, 7, 3, 9, 1, Сава Стоянов 3, 16, 7, 5, 4, 8, 9, 11, 14, 2, 12, 10, 13, 6, 15, 25, 27, 19, 22, 28, 21, 20, 31, 34, 30, Стефан Караджа 7, 5, 2, Стоян Ненков 8, 2, 6, 4, 5, 3, 1, Училищна 2, 6, 8, 1, 5, 9, 11, 4, Хаджи Димитър 2, 7, 25, Хан Аспарух 4, 2, 10, 8, 6, Хан Крум 11, 1, 7, 5, Хан Омуртаг 8, 10, 1, 6, Христо Ботев 15, 25, 21, 27, 19, 17, 13, 23, 39, 46, Тп-6 улично Осветление, 12, 14, 40, 56, 24, 16, 37, 31, 22, 48, 26, 29, 30, 20, 9, 42, 52, 33, 44, 36, 39 8, 18, 28, 34, 38, 54, 39 9, 58, 50, 11, 32, 39 8, 3, 14, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 5, Христо Михайлов 6, 2, 1, 4, 3, 7, Христо Смирненски 5, 1, 2, 4, 12, 8, 6, 10, Цар Калоян 5, 4, 1, Цар Самуил 2, 4, 6, 1, Цеко Видлишки 20, 8, 5, 16, 12, 7, 22, 15, 10, 13, 6, 19, 17, 11, 24, 18, 14, 9, 1, 4,  2

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Громшин:  13, Александър Стамболийски 4, 19, 14, 18, 11, 3, 9, 12, 5, 16, 13, 2, 10, 7, 23, 17, 15, 11, 24, 30, 28, 26, 31, 27, 29, 25, 15, Бенковски 3, 1, Васил Априлов 7, 6, 15, 19, 21, 9, 8, 11, 12, 1, 2, 3, 17, 10, Васил Коларов 7, 3, 1, 7, 13, 4, 9, 6, 2, 5, 15, Васил Левски 3, 21, 2, 6, 9, 11, 14, 13, 20, 8, 4, 5, 17, 7, 1, 23, 12, 18, 19, 16, Вели Манчов 6, 10, 12, Генерал Колев 23, 2, 11, 8, 10, 4, 21, 13, 15, 9, 3, 19, 16, 20, 1, 12, 24, 5, 14, 6, 7, 17, 18, 22, Георги Димитров 28, 6, 56, 40, 22, 54, 36, 52, 30, 34, 16, 10, 7, 18, 44, 1, 13, 12, 3, 42, 38, 11, 15, 48, 46, 20, 5, 14, Кравеферма, Кравеферма-1-ви Двор, Девети Септември 3, 1, Пресевна, Димитър Благоев 4, 1, 5, 9, 11, 2, 10, 8, 8, Драва 12, 3, 7, 15, 11, 10, 8, 13, 5, 3, Ивайло 9, 7, 5, 1, 3, 2, 4, Иван Вазов 8, 5, 2, 1, 11, 3, 9, 4, 7, Йордан Бърдарски 4, 6, 3, 2, 1, 5, 8, Кирил И Методи 5, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 24, 3, 11, 1, 27, 12, 16, 25, 19, 21, 10, 14, 23, 18, 8, Коста Велков 5, 6, 12, 3, 1, 11, 23, 10, 9, 15, 7, 14, 17, 19, 13, 4, 5, 21, 12, 2, Кубадин 20, 3, 5, 9, 12, 13, 23, 21, 4, 8, 19, 25, 1, 7, 15, 14, 24, Лало Божинов 4, 6, 7, 2, 5, М-Р Борис Костадинов 12, 8, 3, 6, 10, 7, 2, 16, 5, 4, 14, 1, 7, 9, 3, 26, 20, 6, 24, 22, 25, 30, 7, 17, 13, 23, 36, 22, 32, 34, 15, 5, 19, Маданска 2, 6, 4, 8, Маршал Толбухин 3, 16, 18, 9, 5, 4, 6, 7, 10, 14, 8, 12, 2, местност Край Огоста Ферма, Никит Иванов 14, 11, 3, 4, 5, 13, 8, 7, 9, 10, 6, 15, 12, Одрин 2, 1, Панайот Волов 1, 6, 3, 4, 5, 8, Петър Берон 5, 1, Райко Даскалов 2, 1, 7, 9, 3, 5, 7, 13, Сан Стефано 2, 4, 3, 5, 1, 6, 3, Сливница 9, Тп-4 улично Осветление, 8, 7, 3, 6, 4, 5, 2, 1, Ставри Георгиев 17, 3, 16, 23, 2, 11, 21, 13, 1, 7, 9, 18, 19, 4, 5, 6, 28, 26, 24, 33, 39, 22, 30, 29, 27, 26 А, 10, 41, 43, 45, 47, 25, Ставри Крумов 7, 4, 6, Стефан Караджа 4, 2, 6, 7, 8, 5, 16, 1, 10, 3, Страцин 5, 6, 3, 10, 2, 8, 5, 9, Тито 6, 7, 14, 1, 3, 10, 5, 16, Хаджи Димитър 2, 10, 6, 33, 1, 5, 4, 8, 7, 44, Христо Ботев 45, 54, 29, 40, 31, 44, 42, 31, 16, 7, 9, 24, 32, 25, 14, 11, 2, 21, 13, 22, 18, 36, 10, 17, 6, 15, 3, 4, 1, 12, 28, 5, 26, 8, 38, 40, 68, 80, 78, 59, 72, 63, 73, 75, 65, 57, 84, 70, 113, 77, 66, 69, 61, 82, 67, 56, 49, 54, 45 Сладкарница, 39, 54в, 45, 46, 31, 64, 50, 49 Тото Пункт, 37, 55, 43, 47, 51, 49 Читалище Светлина, 33, 44, 53, 21, 58, 41, 60, 52, 62, Христо Михайлов 2, 7, 12, 8, 1, 4, 17, 9, 15, Христо Смирненски 5, 16, 11, 18, 1, 4, 14, 10, 2, 8, 20, 9, 12, 3, 7, 2, 19, Цанко Церковски 5, 14, 9, 19, Тп-2 улично Осветление, 8, 13, 12, 17, 23, 11, 6, 2, 4, 3, 17, 1, Шипка 8, 12, 13, 10, 15, 11, 9, 19, 7, 5, 1, 3, 10, Янка Кирилова 2, 6, 7, 4, 1, 8,  извън регулация

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Церовене:  извън регулацията Пс

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кобиляк:  Александър Стамболийски 3, 6, 1, 4, 5, 7, 2, 17, 11, 13, 15, 9, Васил Коларов 2, 4 А, 5, 6, 1, 3, 11, 4, 7, 8, Васил Левски 1, 2, 6, 3, 11, 10, 4, 8, 5, 18, 16, 15, 20, 19, 28, 10, 11, 25, 23, 17, 22, 13, 26, 21, Витоша 4, 1, 2, 8, 6, 10, 3, 9, 11, Гео Милев 16, 10, 11, 19, 7, 2, 13, 17, 9, 5, 3, 12, 8, 4, 1, Георги Димитров 1, 4, 26, 17, 12, 5, 28, 15, 21, 20, 24, 23, 7, 8, 9, 11, 3, 13, 22, 16, 10, 14, 19, 18, 2, 49, 30, 47, 51, 27, 45, 43, 125, 53, 41, 64, 60, 58, 56, 50, 25, 54, 44, 35, 38, 32, 3, 31, 34, 48, 39, 43, 33, 37, 36, Георги Кирков 12, 3, 1, 5, 2, 10, 6, 4, 8, 13, 7, 16, 14, 9, 11, 18, 20, 5, 15, 18 А, Иван Вазов 8, 5, 9, 1, 4, 3, 2, 8, 14, 11, 12, Кирил И Методи 1, 9, 2, 11, 7, 3, 5, местност Езерото Пс, Никола Й.Вапцаров 17, 9, 3, 4, 2, 5, Опълченска 8, 8, 6, 5, 11, 3, 15, 13, 1, 4, 7, 9, Пирин 16, 20, 7, 4, 5, 6, 16, 18, 1, 3, 2, Рила 26, 18, 2, 38, 32, 42, 36, 22, 40, 10, 20, 8, 5, 24, 1, 6, 28, 16, 30, 3, 4, 12, 34, 14, Родопи 1, 4, 3, Стопански Двор, Христо Ботев 23, 34, 29, 36, 30, 17, 27, 15, 24, 11, 22, 19, 20, 21, 25, 14, 15, 9, 6, 1, 12, 4, 14, 16, 8, 5, 7, 3, Христо Смирненски 3, 1, 15, 2, 7, 4, 13, 6

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лехчево:  Алеко Константинов 1, Александър Стамболийски 26, 44, 45, 40, 57, 46, 49, 51, 47, 43, 42, 41, 59, 50, 52, 29, 35, 25, 36, 38, 31, 24, 32, 34, 26, 30, 40, 22, 33, 27, 28, Антим Първи 21, 23, 29, 1, 25, 2, 5, 27, 11, 7, 3, 9, 33, Антон Иванов 1, 12, 2, 6, 14, 8, 7, 5, 9, 4, 3, Бенковски 2, 1, 7, 3, Братя Миладинови 4, 2, 1, 18, 28, 13, 24, 17, 21, 26, 8, 22, 6, 11, 30, 9, 16, 12, 7, 15, Васил Априлов 4, 5, 1, 8, 3, 2, 22, 20, 9, 14, 11, 6, 17, 16, 12, 18, 24, 15, 26, Васил Коларов 15, Васил Левски 5, Веселец 4, 2, Владимир Заимов 18, 23, 20, 14, 6, 3, 8, 19, 2, 18, 16, 25, 4, 21, 9, 11, 10, Гаврил Генов 4, Георги Дамянов 2, 8, Георги Димитров 64, 11, 152, 144, 146, 145, 154, 2-Ри Стопански Двор, 139, 135, 110, 134, 124, 103, 141, 104, 143, 128, 17, 126, 137, 101, 105, 127, 122, 114, 113, 121, 96, 131, 98, 112, 119, 115, 125, 130, 136, 102, 109, 100, 111, 129, 106, 123, 107, 140, 117, 138, 61, 78, 19, 79, 69, 93, 66, 76, 82, 67, 57, 83, 71, 55, 75, 73, 65, 85, 68, 80, 90, 63, 87, 97, 77, 88, 92, 86, 64, Девети Септември 6, 7, 16, 4, 10, 22, 2, 3, 13, 18, 23, 9, 19, 5, 30, 14, 11, 20, 1, Димитър Благоев 34, 28, 38, 11, 40, 19, 13, 17, 21, 32, 23, 42, 36, 24, 35, 21, 15, 52, 29, 44, 25, 17, 31, 13, 50, 11, 48, Димитър Димов 12, Добруджа 4, 1, Елин Пелин 4, Ивайло 5, 8, 3, 6, 9, 7, 2, 4, 1, Иван Вазов 15, 8, 11, 14, 13, 20, 24, 12, 22, 16, 6, ТП 2 Уо, 10, 9, 7, Иван Шишман 11, 1, 3, 5, 9, извън регулацията Зърнен Цех, Йордан Йовков 2, 6, 12, 8, 2, 7, 4, 3, 9, 1, 5, 10, 13, Кирил И Методи 18, Климент Охридски 5, 15, 13, 1, 9, 19, 17, 10, 7, Колхозна 1, 3, Крайселска 3, 10, 6, 8, 2, 4, Лиляна Димитрова 6, 7, Любен Каравелов 12, 3, 7, 22, 18, 11, 6, 24, 8, 8, Марин Дринов 1, местност Маданска Бара къща, Пс, Надежда 5, 6, Никола Й.Вапцаров 5, Оборище 13, 14, 9, 7, 29, 3, 6, 15, 5, 11, 8, 17, 32, 35, 39, 37, 22, 21, 23, 18, 20, 14, 15, 28, 16, 27, 19, 30, 17, 29, 25, 26, ТП N5 Уо, 24, 22, Огоста 1, 3, 11, 7, 8, Паисий Хилендарски 27, 20, 4, 7, 3, 25, 5, 23, 17, 19, 11, 16, 19 А, 21, 1, 8, 29, 31, 18, 20, Панайот Хитов 4, 17, 12, 20, 8, 18, 22, 16, 10, 14, 11, 4, 3, 5, 6, 1, 7, 9, Партизанска 11, 6, 8, Пейо Яворов 8, 12, 2, 10, 16, 18, 13, 12, 21, 15, 6, 1, 20, 24, 14, 19, 23, 8, 2, 10, 35, 30, 26, 22, 27, 9, Пенчо Славейков 5, Пеньо Пенев 2, 8, 4, Петър Берон 9, 11, 3, 7, 5, 2, 1, ПИ 000105, Сан Стефано 1, 21, 7, 25, 12, 2, 20, 10, 17, 23, 13, 22, 3, 8, 19, 4, 9, 5, Сергей Румянцев 13, 21, 26, 3, 17, 8, 2, 4, 7, 1, 19, 9, 22, 14, 29, 15, 18, 10, 6, Софроний Врачански 21, 6, 9, 28, 11, 19, 26, 7, 15, 21, 22, 16, 12, 20, 24, 18, 4, 8, 13, 23, 5, 14, 3, 10, Стефан Караджа 32, 21, 20, 26, 2, 15, 25, 23, 13, 9, 22, 24, 19, 18, 4, 16, Тодор Семерджиев 12, 3, 17, 10, 6, 2, 14, 16, 8, 1, 5, 11, 18, УПИ  12, Хаджи Димитър 23, 28, 18, 20, 22, 26, 24, 25, 81, 27, 6, 30, 7, 21, 89, 91, 71, 42, 58, 45, 79, 61, 40, 73, 46, 39, 41, 67, 43, 70, 63, 55, 32, 48, 59, 52, 20, 54, 38, 34, 81, 49, 30, 75, 53, 50, 56, 44, 77, Хан Аспарух 2, 1, 3, 4, 6, Хан Кубрат 23, 8, 9, 28, 14, 13, 11, 33, 10, 2, 3, Христо Ботев 1, 22, Христо Михайлов 2, 1, Христо Смирненски 34, 20, 18, 32, 70, 68, 55, 66, 53, 57, 59, 61, 48, 24, 31, 42, 25, 56, 58, 39, 15, 33, 46, 29, 44, 27, 37, 34, 19, Цанко Церковски 1, 2, Цар Крум 16, 4, 25, 9, 22, 2, 3, 7, 19, 12, 6, Цветко Терзийски 1, 4, 21, 18, 19, 23, 16, 12, 31, 22, 33, 12, 37, 24, 5, 2, 8, 4, 1, 13, 3, 10, 12, Юрий Гагарин 9, 4, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 1, 10, 14, 8,  2, ПИ 133051

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мадан, Общ. Бойчиновци:  000521, 000636, 927026 Стопански Двор, Александър Стамболийски 25, 13, 23, 7, 17, 21, 1, 15, 9, 5, 4, 6, 29, Балкан 2, 8, 6, 3, Бузлуджа 5, Васил Коларов 13, 19, 11, 7, 15, 2, 3, 21, 5, 4, 1, 9, Васил Левски 14, 6, 8, 12, 2, 5, 15, 4 А, 11, 3, 26, 10, 9, 16, 13, 1, 17, Вела Пеева 2, 3, Веслец 5, 1, 9, Владимир Илич Ленин 16, 8, 18, 20, 12, 9, 2, 28, 30, 24, 11, 6, 7, 5, 3, 4, 26, 10, 14, 62, 70, 76, 64, 72, 60, 56, 54, 74, 66, 58, 68, 25, 23, 15, 38, 48, 36, 13, 17, 21, 44, 40, 50, 19, 32, 33, 27, 46, 34, Владимир Минчев 8, 10, Волга 1, 4, 2, 6, Гаврил Генов 6, 3, 2, 4, Георги Дамянов 2, 3, Георги Димитров 90, 51, 55, 76, 57, 82, 73, 54, 38, 77, 47, 100, 71, 65, 52, 42, 88, 44, 75, 74, 34, 86, 24, 53, 79, 59, 58, 39, 68, 78, 69, 46, 62, 30, 108, 48, 41, 94, 96, 56, 36, 81, 92, 63, 84, 98, 70, 67, 72, 45, 50, 49, 40, 66, 80, 60, 28, 102, 22, 5, 4, 1, 7, 9, 18 А, 25, 11, 23, 27, 57, 2, 31, 13, 14, 33, 18, 16, 29, 15, 21, 83, 144, 114, 136, 105, 101, 131, 115, 119, 124, 117, 130, 146, 132, 103, 93, 89, 122, 111, 113, 121, 127, 133, 125, 91, 97, 112, 129, 126, 99, 110, 123, 142, 107, 128, 109, 134, 116, 120, 118, 148, Георги Кирков 10, 3, 2, 4, 6, 5, 7, Гоцо Николов 11, 6, 1, 10, 9, 16, 5, 8, 3, 4, 13, 7, 14, 14, 12, 17, 15, Девети Септември 5, 3, 1, 6, Димитър Благоев 11, 18, 8, 22, 15, 6, 10, 28, 26, 14, 16, 24, 17, 13, 4, 12, 41, 19, 38, 34, 36, 43, 32, 40, 44, 30, 42, 48, 31, 46, 33, Дунав 4, 6, 2, Замфир Попов 1, Иван Вазов 5, 8, 2, 6, 1, 9, 13, 3, 4, 11, 7, Искър 7, Кирил И Методи 9, 4, 10, 2, 3, 7, 8, 5, 1, Ленинградска 1, 3, 5, 2, Ленин, 8, 7, 42, 24, 30, 54, 10, 60, 34, 22, 56, 11, 12, 26, 13, 25, 38, 52, 20, 58, 15, 27, 28, 32, 16, 50, 6, 36, 18, Люлин 7, 5, местност Микови Падини Пс, Млада Гвардия 34, 16, 7, 23, 25, 29, 24, 31, Тп-1 улично Осветл, 8, 19, 11, 6, 27, 15, 04, 9, 1, Московска 6, 4, Олег Кошевой 5, 7, 1, Опълченска 1, 2, 5, 3, Отец Паисий 2, 6, 4, 8, Пирин 12, 5, 14, 6, 1, 7, Райко Даскалов 33, 19, 4, 13, 27, 3, 39, 5, 22, 15, 20, 18, 41, 37, 23, 1, 2, 12, 45, 11, 29, 43, Родина 5, 1, 9, 8, 10, 11, 2, 6, 5, 12, 3, 7, Ропотамо 08, 14, 04, 3, Севастопол 5, 13, 3, 7, 21, 17, 15, Сергей Киров 13, 12, 1, 15, 5, 10, 2, 6, 4, Славянска 7, 11, 9, 1, 5, Странджа 6, 8, 5, 10, 1, 3, Тимок 11, 7, 4, 5, 1, 13, 15, 17, Христо Ботев 6, 2, 3, 4, 1, Христо Михайлов 2, Христо Смирненски 8, 3, 20, 14, 12, 11, 18, 15, 10, 9, 1, 13, 5, Юрий Гагарин 5, 25, 29, 9, 17, 60, 72, 7, 70, 68, 66, 21, 19, 64, 31, 23, 28, 52, 14, 16, 18, 48, 40, 8, 4, 32, 38, 46, 22, 24, 44, 42, 6, 12, 30, 50, 34, 36, 2, 10,  Склад За Зърно 1, 2

На 11.02.2020 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мърчево:  Втора 31, 26, 32, 35, 36, 33, 28, 14, 47, 34, 12, 43, 30, 37, Двадесет 1, Двадесет И Девет 4, 1, Двадесет И Осем 4, Дванадесет 17, 10, Девета 1, 2, 3, Деветнадесет 9, 8, 7, 11, 9, 1, 2, 5, 4, 3, Десета 5, 2, 3, Единадесет 3, 1, 9, 5, извън регулацията Овцеферма, Зърно База, местност Извора Пс, местност Лъката, Осемнадесет 9, 5, 6, 2, 1, 3, 4, Пета 2, 1, 23, 22, 18, 7, 5, 13, 38, 30, 16, 15, 26, 3, 10, 24 къща, 8, 36, 17, 11, 40, 12, 34, 20, 14, 6, 44, 42, 4, 52, 32, 28, Петнадесет 21, 19, 23, 7, 16, 17, 12, 1, 6, 4, 8, 15, 5, 11, 29, 13, 10, 3, 2, 27, 14, 9, Първа 3, 41, 61, 63, 43, 37, 8, 71, 63, 49, 61 Уо Тп-4, 19, 21, 4, 11, 31, 63, 29, 3, 27, 97, 1, 7, 25, 61 Уо Тп-3, 23, 43, Седемнадесет 2, 1, 5, 4, 2, 3, 6, Седма 34, 24, Трета 26, 29, 37, 16, 32, 27, 34, 49, 22, 25, 23, 59, 31, 39, 38, 51, 45, 35, 42, 43, 14, 33, 24, 18, 28, 36, 41, 55, 47, 53, 40, 51, 6, 4, 9, 11, 10, 12, 21, 20, 17, 13, 15, 7, Тридесет 17, 1, 5, 21, 7, 31, 25, 2, 23, 37, 29, 13, 11, 19, 15, 27, 33, 3, 47, 49, 43, 45, Тридесет И Две 10, 5, 8, 4, 6, 3, 2, Тридесет И Девет 9, 10, 2, 6, 8, 14, 3, 5, 12, 4, 7, Тридесет И Едно 24, 12, 22, 17, 34, 30, 2, 9, 13, 14, 8, 40, 6, 3, 10, 26, 15, 11, 32, 5, 1, 36, Тридесет И Осем 2, 7, 5, 3, 6, Тридесет И Пет 12, 8, 6, 24, 16, 10, 18, 2, 4, 22, 26, 14, 20, Тридесет И Седем 3, 8, 1, 6, Тридесет И Три 3, 4, 12, 2, 8, 7, 6, 5, Тридесет И Четири 1, 8, 2, 10, 7, 3, 14, 12, 9, 6, Тридесет И Шест 8, 2, 4, 6, 1, Четвърта 23, 7, 15, 9, 3, 1, 13, 17, 5, 19, 43, 4, 27, 6, 15, Четиридесет 8, 3, 4, 6, 14, 1, 10, 2, 12, Четиридесет И Две 3, 1, Четиридесет И Три 30, 26, 1, 3, 32, 28, 24, 22, 5, 20, 4, 14, 8, 36, 16, 10, 2, 6, 34, Четиринадесет 17, 8, 13, 19, 10, 11, 6, Шеста 25, 1, 50, 21, 38, 19, 48, 44, 35, 31, 29, 43, 23, 37, 2, 33, 56, 54, 46, Шестнадесет 6, 7, 3, 5, 8

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:  извън регулацията Асфалтова База

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лехчево:  Александър Стамболийски 44, 45, 40, 57, 46, 49, 51, 47, 43, 42, 41, 59, 50, 52, Антон Иванов 1, 12, 2, 6, 14, 8, 7, 5, 9, 4, 3, Васил Априлов 22, 20, 9, 14, 11, 6, 17, 16, 12, 18, 24, 15, Гаврил Генов 4, Димитър Благоев 21, 15, 52, 29, 44, 25, 17, 31, 13, 50, 11, 48, Йордан Йовков 2, Климент Охридски 5, 15, 13, 1, 9, 19, 17, 10, 7, Крайселска 10, 6, 8, 2, 4, Любен Каравелов 8, Оборище 21, 23, 18, 20, 14, 15, 28, 16, 27, 19, 30, 17, 29, 25, 26, ТП N5 Уо, 24, 22, Пенчо Славейков 5, Петър Берон 9, 11, 3, 7, 5, 2, 1, Тодор Семерджиев 18, Хаджи Димитър 71, 42, 58, 45, 79, 61, 40, 73, 46, 39, 41, 67, 43, 70, 63, 55, 32, 48, 59, 52, 20, 54, 38, 34, 81, 49, 30, 75, 53, 50, 56, 44, 77, Христо Смирненски 48, 24, 31, 42, 25, 56, 58, 39, 15, 33, 46, 29, 44, 27, 37, 34, 19, Цветко Терзийски 31, 22, 33, 12, 37, 24

На 13.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Мърчево:  Втора 11, 13, 25, 5, 7, 29, 31, 20, 52, 1, 19, 24, 10, 6, 8, 23, 4, 3, 21, 2, 27, 9, Двадесет 8, 6, Двадесет И Едно 5, 4, 11, 21, 2, 1, 7, 3, Двадесет И Осем 6, 1, 2, 3, Двадесет И Пет 8, 2, 1, 6, 10, 4, 3, Двадесет И Седем 2, 4, Двадесет И Шест 2, 4, 1, 3, Дванадесет 4, 3, 17, 13, 7, 8, 2, 6, 5, 15, 1, 11, 9, Девета 8, 17, 15, 4, 9, 12, 10, Осма 6, 3, 5, 4, 7, Първа 16, 95, 24, 85, 2, 77, 47, 22, 79, 89, 61, 99, 87, 83, 20, 53, 57, 91, 18, 97, 63, 58, 55, 71, 73, 75, Седма 5, 6, 15, 4, 17, 10, 3, 8, 14, 22, 32, 1, 16, 12, 20, 18, Трета 52, 71, 79, 65, 69, 81, 50, 75, 48, 67, 40, 73, 77, 56, 54, 83, Тридесет И Две 9, Тринадесет 3, 1, 14, 16, 7, 6, 2, 10, 8, 4, 18, Четвърта 37, 33, 29, 12, 8, 14, 31, Четиридесет И Две 2, Четиринадесет 3, 1, 9, 7, 8, 2, 6, 5, 4, Шеста 10, 11, 4, 9, 2, 22, 7, 15, 28, 5, 18, 3, 1, 8, 28а, 24, 6, 26, 20, 16

На 13.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:  922041 местност Пороя, Бачо Киро 4, 21, 1, 10, 26, 19, 16, 17, 2, 8, 3, 22, Васил Левски 21, 28, 32, 17, 23, 12, 2, 1, 5, 24, 26, 18, 16, 3, 9, 7, 31, 6, 15, 13, Витан Младенов 5, 6, 3, 1, 8, Гаврил Генов 4, Георги Петров Лилов 2, 5, 6, 8, 3, 9, 1, 10, 4, Давид Тонов 19, 17, 21, 22, Иван Донков 11, 26, 22, 10, 16, 28, 1, 4, 14, 3, 13, 18, 5, 12, 6, Камен Тошев 13, Лютенска Дружина 61, 42, 44, 31, 72, 90, 52, 68, 29, 43, 64, 50, 84, 46, 53, 58, 5, 49, 39, 59, 35, 54, 51, 11, 55, 76, 56, 60, 45, 82, 78, 66, 37, Найден Коцов Вълов 12, Никола Ефремов 34, 24, 30, 36, 28, Нов път 10, 16, 12, 14, 19, 18, 2, 20, 9, 17, 6, 7, 1, 21, 15, 5, 13, 4, Хаджи Димитър 42, 39, 55, 40, 24, 21, 32, 46, 23, 30, 27, 60, 44, 5, 47, 13, 36, 38, 53, 26, 20, 11, 17, 57, 43, 41, 28, 29, 15, 31, 61, 35, 59, 18, Христо Михайлов 35, 37, 26, 33,  Стопански Двор

Община Вълчедръм  

За периода 10-14.02.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Горни Цибър:  Втора 62, 101, 46, Двадесет 8, Двадесет И Едно 3, Дванадесет 5, Деветнадесет 2, 3, 1, 5, 4, Десета 1, 4, Единадесет 3, 4, 2, 6, 8, 5, 7, Осма 2, Пета 8, 5, 2, 6, 7, Петнадесет 40, 32, 30, 10, 34, Първа 115, 72, 98, 77, 122, 108, 124, 64, 74, 50, 119, 67, 83, 88, 107, 68, 65, 11, 114, 116, 106, 100, 63, 78, 102, 110, 111, 94, 118, 55, 101, 96, 57, 61, 109, 86, 112, 99, 121, 82, 69, 92, 90, 103, 97, 70, Трета 4, 3, Четвърта 3, Четиринадесет 3, 2, Шеста 1, 2, 3, 10, 12, 4, 7

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм:  Двадесет 4, 15, 11, 12, 18, 8, 9, 10, 14, 13, 16, Десета 18, 14, 4, 2, Осемнадесет 1, Осма 3, Петдесет 9, Петдесет И Две 17, 12, 6, 11, 7, Петдесет И Две-А 10, Петдесет И Осем 17, Петдесет И Пет 3, 2, 4, Петдесет И Четири 11, 14, Петнадесет 12, 6, 14, 8, 7а, 10, 4, 5, Първа 13, 2, 81, 61, 76, 80, 77, 72, 52, 55, 89, 56, 70, 83, 67, 54, 92, 59, 64, 101, 79, 82а, 62, 60, 57, 103, 93, 91, 35, 69, 71, 66, 87, 85, 110, 74, Седемнадесет 4, Четиридесет И Седем 2, 3, Шеста 1, Шестдесет 6, 2, 3, 4, Шестдесет И Девет 5, 9, 4, 7, Шестдесет И Осем 9, 4, 7, 1, 3, 5, Шестдесет И Седем 13, 11, 6, 9, 3, 1, Шестдесет И Четири 18, 16, 1, 3, Шестдесет И Шест 3, 2, 1, 13, 6, 11, 7, 4, Шестнадесет 5, 9, 3, 10, 6, 2, 1, 8

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  22-ти Септември /23-ти/ 11, 12, 32, 31, 26, 18, 33, 29, 19, 30, 13, 15, 20, Адалберт Антонов 15, Алеко Константинов 16, Александър Стамболийски 6, 8, 2, 15, 3, 10, 1, 4, Антон Страшимиров 2, 1, Армалуй 17, 7, 15, Балатон 41, 51, 43, 53, 47, 34, 32, 28, 45, 52, Бачо Киро 1, Уо, 2, 4, България /Г.Димитров/ 46, 51, 70, 46, 57, 21, 78, 59, 36, 55, 49, 29, 25, 68, 76, 52, 65, 33, 63, 67, 34, 54, 48, 86, 43, 132, 32, 61, 44, 37, 80, 56, 45, 53, 40, 2, 50, 66, 39, 50, 82, 35, 23, 84, 72, Васил Левски 42, 34, 9, 32, 36, 38, 40, 7, Граф Игнатиев /А.Жданов/ 7, Даскал Тодор 6, 23, 10, 12, 21, 4, 14, 1 Автогра, 16, 2, 27, 13, Димитър Маринов 2, 5, 3, 11, 14, 10, 4, 7, 10, 1, 1, Добри Войников 4, 2, Извън Населеното Място, Капитан Савойски 35, Клокотница 8, 3, 6, 10, 4, 2, 1, 12, Ком 21, 2, 3, 13, 7, 4, 19, 10, 5, 15, Любен Каравелов 1, 3, 2, 4, Освобождение /Ленин/ 52, 47, 37, 54, 28, 34, 26, 40, 50, 51, 55, 44, 32, 43, 30, 42, 46, 48, 36, 49, 38, 35, 9, 39, 45, 53, Отец Пайсий 16, 25, 27, 46, 30, 37, 19, 29, 47, 33, 35, 40, 48, 50, 31, 44, 42, 52, 23, 32, 37, 60, 21, 54, Петко Славейков 17, Славянска 10, 56, 8, 48, 1, 64, 62, 7, 29, 66, 45, 54, 2, 35, 20, 27, 68, 24, 26, 74, 13, 12, 53, 25, 22, 30, 28, 6, 19, 17, 23, 5, 68, 71, 41, 46а, 70, 58, 21, 46, 3, 48, 32, 40, 34, 44, 51, 47, 49, 4, 50, 43, 72, 36, 33, 39, 59, 38а, 9, 52, 60, Стефан Караджа 5, 16, 9, 4, 12, 7, 19, 25, 23, 6, 20, 13, 3, 15, 21, 1, Стоян Заимов /С.Русев/ 6, 10, 1, 24, 21, 15, 8, 4, 13, 12, 14, 22, 5, 3, 9, 7, 16, 18, 19, Толбухин 58, 43, 46, 39, 52, 47, 57, 26, 49, 45, 54, 41, Хаджи Димитър 42, 24, 9, 27, 15, 12, 8, 10, 38, 32, Уо, 20, 13, 7, 13 А, 5, 14, 22, 28, 18, 30, 36, 46, 44, Хъшове 4, 2, 1, 8, 7, 6, 3, 5, Цар Симеон Велики /М-Л Т/ 1, 13, 6, 17, 18, 2, 9, 32, 34, 26, 36, 10, 42, 30, 14, 29, 12, 35, 33, 28, 27, 55, 4, 38, 11, 23, 8, 21, 19, 3, 53, 7, 60, 15, 20, 25, Юрий Гагарин 17, 13, 10, 7, 9, 6, 1, 16, 4, 18, 3, 2, 11, 15

На 11.02.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Адалберт Антонов 3, 4, 6, 5, 8, 1, 10, 2, Антон Страшимиров 4, Битоля 14, 2, 1, 6, 13, 10, 11, 8, 12, България /Г.Димитров/ 97, 79, 81, 75, 96, 87, 104, 90, 83, 94, 73, 48, 69, 98, 92, 85, 80, 91 Железария, 51а Магазин, 71, 91, 100, 102, 106, Васил Левски 14, 1, 26, 24, 18, 16, 20, 2, 4, 22, Граф Игнатиев /А.Жданов/ 9, 7, 11, 5, 10, 16, 18, 3, 12, 13, 14, Капитан Савойски 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Марица 1, 4, 3, 5, 2, 6, Никола Обретенов /В.П-ва/ 5, 2, 4, 1, Освобождение /Ленин/ 19, 27, 31, 14, 17, 16, 25, 33, 22, 18, 20, 29, 24, Пенчо Славейков 6, 7, 4, Петко Славейков 5, 9, 2, 3, Сан Стефано 8, 1, 5, 7, 6, 3, Стефан Караджа 2, Стоян Заимов /С.Русев/ 2, Тимок 1, Христо Ботев 1, 6, 8, 11, 2, 10, 4, 13, УО, 7, Христо Давидов 7, 15, 12, 6, 9, 3, 14, 5, 8, 20, 2, 11, 1, 4, 16, 18, Черни Връх 6, 4, 2, 3, Янтра 6, 4, 2

Община Георги Дамяново  

На 12.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Каменна Рикса:  Втора 5, Двадесет И Втора 3, 2, Двадесет И Първа 1, Девета 5, 15, 10, 8, 3, 2, 9, 16, 14, 12, Десета 1, 5, 3, Единадесета 1, Осемнадесета 1, 2, 5, 7, 3, 6, 8, 4, Осма 2, 6, 4, 1, 3, Пета 2, 1, Петнадесета 2, 1, Първа 51, 15, 30, 63, 18, 47, 22, 71, 26, 59, Тп-2 Уо, 32, 24, 57, 20, 55, 61, Седемнадесета 3, 1, Седма 1, 2, 7, 4, Трета 5, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 11, 19, 21, 3, 6, 23, Тринадесета 1, 4, 2, Четвърта 1, Четиринадесета 3, 5, Шеста 18, 12, 15, 19, 4, 13, 25, 27, 16, 23, 9, 21, 17, 10, 14, 6, Шестнадесета 4, 2

Община Лом  

За периода 10-14.02.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Дунавска(Д Благоев) 32, Дядо Цеко Войвода 45, 47 3, 34, 47, 34, 34, 51, 45, Камчия 26, 17, 14, 8, 9, 10, 22, 2, 6, 20, 24, 13, 18, 4, 5, 12, 11, 19, 3, 16, 1, 15, Ломски Казарми 52, Люляк(Петър Калчев) 16, 5, 12, 18, 20, 3, 14, 22, 7, Огоста 15, 16, 15, 6, 3, 18, 12, 14, 13, 8, 9, 4, 1, 11, 10, 5, 7, Пелистър 18, 15 4-1, 26, 28, 15 4, 15 4, 24, 14, 11, 22, 15 4, 16, 12, Призрен(Неофит Ломски) 12, 27, 28, 24, 30, 14, 25, 20, 26, 18, 16, 22, Тунджа 42, 40, 28, 50, 46, 32, 44, 36, 30, 34, 7, 38, 21, Цибрица 5, 11, 6, 8, 2, 4, 7, 9, 3, 1, 15, Янтра 9, 22, 3, 10, 8, 19, 11, 21, 17, 6, 20, 7, 5, 30, 12, 15, 2, 4, 18, 24, 1, 14,  улично ТП 179

За периода 10-14.02.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сталийска махала:  Втора 46, 45, 47, 44, 49, 51, 37, 53, 56 Уо, 42, 55, Извън Селото 15, Петдесет И Втора 25, 42, 40, Петдесет Четвърта 41, 1, Петдесета 44, Петнадесета 39, 33, 43, 29, 41, 35, 25, 27, 45, 47, Тридесет И Девета 17, 11, 5, 2, 3, 15, 1, 13, 7, Тридесет И Осма 4, 6, 8, 9, 7, Тридесет И Седма 14, Тридесет И Шеста 23, 21, 14, 20, 29, 27, Четиридесет И Втора 2, 9, 4, 1, 6, Четиридесет И Първа 9, 11, 7, 3, 2, Четиридесет И Шеста 2, 1, Четиридесета 16, 7, 18, 8, 2, 10, 1, 20, 12, 6, 5, 14

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица:  Девета 35, извън регулацията 2, Осма 87, 88, 104, 80, 113, 103, 101, 109, 76, 92, 95, 78, 89, 110, 93, 94, 102, 10, 91, 86, 90, 96, 83, 105, 82, 97, Петдесет 3, 1, Петдесет И Девет 5, 3, 7, 4, Петдесет И Осем 9, 12, 5, 10, 6, 2, 8, 15, 3, 7, 17, 11, 13, Петдесет И Пет 6, 4, 3, 11, 9, 10, 8, 7, Петдесет И Три 3, 5, 2, Петдесет И Четири 2, 4, 3, Петдесет И Шест 1, 3, 4, Петнадесет 5, 6, 13, 7, 2, 11, 3, 4, Седемнадесет 7, 11, 13, 6, 15, 9, Тринадесет 59, 65, 67, 63, Четиринадесет 11, 4, 2, Уо, 6а, 6, 10, 5, 7, 9, 8, Шеста 31, 18, Шестдесет И Две 10, 3, 5, 9, 1, Шестдесет И Три 2, 1, 3, Шестнадесет 9, 10, 5, 14, 7, 4, 12, 11, 3, 8

Община Монтана  

За периода 10-12.02.2020 г. /08:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана:  ВЕЦ Кошарник

За периода 10-14.02.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  22-Ри Септември 46, 35, 37, 52, 39, 50, 22-Ри Септември, Александър Стамболийски 12, Александър Стамболийски 18, 12, 6, 16, Ангел Кънчев 6, 10, 2, 4, Антим 3, 1, 10, 2, 4, 1, 8, Васил Друмев 10, Веренишка(М.Веренишки) 24, 21, 20, 30, 29, 23, 31, 22, 28, 19, 26, Веренишка(М.Веренишки) 97, 74, 83, 109, 73, 87, 66, 77, 94, 78, 71, 111, 85, 92, 79, 111, 99, 80, 109, 84, 90, 91, 76, 75, 81, 89, 69, 98, Веренишка(М.Веренишки) 13, 4, 15, 9, 11, 6, 7, 5, 2, 6, 3, Веренишка/М.Веренишки/ 81, Генерал Столетов(А.Греков 20, 16, 26, 14, 21, 33, 17, 10, 23, 37, 3, 35, 29, 22, 25, 18, 25, 12, 31, 24, 19, 21, Гоце Делчев(Лика Рачин) 2, 15, 11, 4, 13, 7, 10, 9, 5, 3, 12, 8, 6, Жеравица 3, Иван Аврамов 30, 10 3, 6 Аврора-1, 8 2, 6, 2, 12 4, 12, 10, 3, 8 Базова Станция Mn 041, 16, 36, 6 1, Иван Вазов 37, 33, 26, 35, Извора(Б.Бистрица) 3 Пл.Жеравица, Камен Цанов 5 Ботевци, 1 Ботевци, 1, 3, 5, Камен Цанов 37, 14, 34, 19, 41, 36, 24, 11, 20, 15, 45, 38, 43, 40, 27, 22, 21, 30, 13, 18, 32, 39, 35, 31, 16, 33, 29, 17, 42, Княз Александър Батенберг 9, Княз Александър Батенберг 33, 31, 27, 37, 12, 29, 35, Кокиче 5, 3, 1, Мария Димова(Б.Стоилов) 26, 38, 34, 29, 45, 23, 36, 41, 39, 21, 47, 27, 37, 30, 32, 43, 33, 40, 25, 35, 31, Неофит Рилски 10, 10, Никола Сапунджиев(П.Сред) 2, Панайот Хитов 31, 27, 23, 25, 17, 39, 46, 19, 21, 43, 33, 31, 35, 45, 29, 37, 44, 41, Панайот Хитов 46, Петър Парчевич 10, 21, 5, 6, 19, 1, 12, 21, 2, 8, 3, Плиска Служебен Апатамент, Свети Климент Охридски 53, 49, Свети Климент Охридски 47, 39, 32, Свети Климент Охридски(Г. 67, 51, 57, 63, 49, 53, 50, 61, 59, 47, 35, 55, Свети Климент Охридски(Г. 31, 36, 34, 25, 38, 42, 44, 45, 26, 41, 30, 24, 22, 43, 28, 48, 034, 40, 15, 46, 32, 39, 27, Свети Патриарх Евтимий(П. 25, 37, 44, 30, 29, 28, 26, 38, 44, 45, 32, 27, 33, 41, 19, 31, 47, 35, 34, 49, 24, 22, 23, 21, 36, 40, 39, 43, Славянска 6, 1, 11, 9, 2, 10, 13, 4, 14, 12, Средна Гора 5, 4, 9, 7, 3, 6, Стефан Савов(М.Пенов) 9, Стефан Савов(М.Пенов) 37, 41, 22, 31, 27, 39, 34, 30, 24, 26, 36, 33, 32, 35, 29, 20, 28, Стефан Савов(М.Пенов) 15, 17, 18, 25, 21, 23, 19, 16, 20, Трапезица 3, 10, 5, 7, Трети Март(Г.Димитров) 77, Трети Март(Г.Димитров) 27, 33, 35, 29, 25, 31, 37, Трети Март(Г.Димитров) 41, 51, 59, 39, 47, 41, Хан Тервел(Н.Алексиев) 2, 4, Цар Борис III-ти(З.Попов) 56, 43, 39, 59, 70, 66, 52, 74, 55, 47, 68, 50, 49, 72, 64, 57, 64, 57а, 35, 54, 53, 45, 37, 46, 41, 51, 60, 61, 34, Цар Борис III-ти(З.Попов) 19, 21, 17, 23, 15, 13, 17, Цар Борис III-ти(З.Попов) 5, 6, 4, 2, 10, 11, 18, 11, 12, 14, 8, 18 Шипка, 16, 22, 7, 9, Черковна(Иван Бобанов) 16, 7, 15, 6, 2, 10, 3, 34, 28, 13, 12, 24, 36, 19, 32, 1, 9, 019, 30, 16а, 18, 26, 4, 21, 14, 23, 8, 20, 22, 5, Юлиус Ирасек(Житомирска) 23, 35, 29, 20, 24, 31, 33, 27, 22, 17, 25, 12, 16, 18, Юрий Венелин 34, 16, 5, 17, 21, 20, 15, 26, 30, 24, 3, 14, 33, 28, 19, 29, 25, 7, 18 А, 22, 23, 10, 4, 31, 32 Б, 32 А, 27, 13, 18, 36

За периода 11-14.02.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  22-Ри Септември 43, 56, 58, 41, Гаврил Душков(И.Иванов) 2, 32, 4, 1, Генерал Арнолди 18, 2, Георги Данчов(Д.Данов) 30, 24, 28, 35, 39, 26, 33 А, 18, 25, 38, 23, 37, 12, 20, 16, 34, 31, 33, 27, 36, 15, 21 А, 22, 32, 14, 29, 21, 13, 17, 41, 19, Еделвайс М Кутловица 17, Екзарх Йосиф 1, 3, 14, 8, 6, 12, 2, 11, 5, 7, 4, 15, 10, 9, 13, Иларион Драгостинов(В.М.) 40, 42, Младост 1 37, 17, 37, 2 17, 2, срещу  Блок 32, Младост 1, 1 Павилион, 1 30, 30, 1 29, срещу  Блок 20, * 30, 1, 29, 1 срещу  Блок 20, 30, Зад Блок 29, 1 30, Младост, Неофит Рилски 35, 33, Неофит Рилски 12, 20, 6, 26, 8, 24, 16, 28, 23, 4, 17, 5, 14, 30, 18, 9, 29, 13, 41, 25, 33, 22, 11, 37, 3, 31, 15, 7, 21, 32, 1, 27, 19, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел 5, 15, 7, 3, 11, 9, 17, 13, Панайот Хитов 52, 48, 56, 49, 51, 61, 54, 55, 50, 59, 47, 53, 57, 58, Парта Павилион За Продажба на Декрат, Павилион За Промишлени Стоки/Т, 45, Плиска 13, Бл.14, 12, 10, 17, 14, 11, 13, 14, 11, 16, 12, 12, 13 13, Плиска 7, 7 Гараж, 6, 6, 7, Свети Климент Охридски 52, Свети Климент Охридски(Г. 73, 71, 76, 78, 80 Спорт-Тото, Свети Климент Охридски(Г. 102, 100, Свети Климент Охридски(Г. 66, 56, 65 А, 54, 52, 69, 58, 62, 70, 65, 72, 60, 64, Свети Патриарх Евтимий(П. 84, 80, 82, 86, Сливница 12, 15, 10, 6, 29, 4, 24, 25, 21, 16, 37, 22, 39, 20, 35, 31, 26, 14, 19, 18, 17, 33, 26 А, 2, 8, 27, 23, Стоян Марков(Г.Бонков) 6, 5, 14, 9, 1, 10, 4, 13, 3, 2, 7, Странджа 36, 40, 48, 31, 41, 44, 35, 34, 37, 33, 42, 38, 46, 39, Тодор Каблешков 2, Трапезица 13, 29, 9, 25, 14, 21, 22, 19, 11, 17, 15 А, 18, 16, 20, 12, 27, 23, 15, 24, Хайдут Велко 9, 7, Чавдар Войвода 12 А, 12, 1, 2, 10, 14 А, 8, 14, 6, 4, Шести Септември 17, Юрий Венелин 48, Юрий Венелин 35, 37, 28, 39, 40

На 10.02.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Монтана:  Андрей Попов(Й.Николова) 13, 9, 12, 5, 11, 3, 6, 1, 8, 10, Болярска(Г.Батора) 16, 6 А, 38, 8, 31, 2, 19, 20, 9, 23, 37, 13, 12, 6, 4, 10, 17, 14, 18, Васил Петлешков 7, 13, 8, 5, 4, 9, 11, Детелина 14, Еделвайс М Кутловица 4, 1, 2, Мала Кутловица Водоем, Никола Вапцаров 211, 177, 130, 217, 134, 174, 158, 209, 126, 172, 183, 162, 148, 170, 219, 185, 156, 140, 136, 146, 199, 213, 122, 175, Стопански Двор, 124, 166, 173, 179, 205, 221, 154, 152, 201, 138, 160, 181, 193, 130а, 197, 203, 164, 189, 191, 207, 171, 169, 214, 187, 142, 195, 132, 144, Стара Планина 26, 29, 24, 18, 31, Тодорини Кукли 10, 6

На 12.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Смоляновци:  Александър Стамболийски 1, Тп-1 Уо, Ангел Кънчев 1, Валентина Терешкова 6, 4, Витоша 1, 2, 5, 6, Георги Димитров 52, 54, 40, 45, 39, 38, 53, 41, 57, 48, 9, 58, 37, 50, 59, 46, 44, 56, 42, 49, 43, 47, Гоце Делчев 13, 8, 1, 3, 6, 4, 5, Дара Николова 14, 6, 4, 8, 12, 10, 2, Двадесет Трети Септември 1, 8, 9, 15, 16, 12, 5, 18, 11, 10, 2, 17, 4, 20, 6, 14, Девети Септември 19, 13, 20, Тп-2 Уо, 14, 17, 1, 23, 7, 2, 21, 6, 5, 8, 16, 12, 11, 4, 9, 10, Дунав 9, 7, 4, 1, 5, 2, 11, Иван Вазов 18, 8, 4, 5, 10, 9, 20, 12, 14, 7, 16, 2, 11, 6, 1, Изгрев 2, 1, 6, 8, 10, Крали Марко 1, 2, 3, 4, Любен Каравелов 5, 1, 2, 4, 3, Люляк 2, 6, 4, Паисий 4, 1, 9, Петър Берон 1, 2, 3, 6, 5, Рила 8, 6, 18, 4, 10, 16, 12, 1, 14, Христо Смирненски 15, 12, 9, 4, 10, 5, 2, 8, 3, 7, 11, 14, 6, Шипка 8, 6, 3, 7, 2, 5, 1, 10, 4, Юри Гагарин 10, 21, 1, Явор 20, 6, Яворов 20, 4, 22, 1

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Велико Търново(Ил.Царев) 23, 25, 48, 59, 34, 19, 24, 57, 53, 39, 20, 31, 22, 45, 28, 41, 40, 27, 52, 50, 33, 36, 38, 32, 49, 43, 29, 55, 26, 47, 44, 30, 21, 51, 46, Георги Бенковски 19, Д-Р Стамен Илиев 20, 26, 14, 23, 21, 24, 41, 35, 31, 22, 39, 33, 25, 37, 18, 19, 27, 29, 16, Марица 18, 8, 2, 5, 6, 12, 4, 1, 17, 7, 10, 3, 16, 15, 9, 11, 13, 11, 20, 1, Мария Димова(Б.Стоилов) 20, 14, Морава 1, 8, 6, 2, 3, 9, 12, 7, 5, 10, 4, Трети Март(Г.Димитров) 122, 124, 146, 116, 128, 150, 134, 130, 132, 140, 143, 126, 152, 138, 136, 142, Тунджа 2, 1, Христо Ботев 62 Гаров Район, 137, 105, 119, 107, 121, 133, 111, 99, 123, 115, 129, 113, 85, 117, 101, 139, 66, 131, 89 Праркинг, 103, 83, 91, 141, 135, 95, 109, 93, 127, 125, 97, 87, 89, 103, Цар Иван Шишман(Цар Шишма 11, 10, 8, 1, 5, 13, 2, 9, 3, 7, Цар Калоян 5, 3, 14, 6, 12, 8, 7, 4, 11, 1, 13, 2, 9, 10, 16, Янтра 14, 22, 23, 19, 21, 14а,  улица Марица И улица Д-Р Стамен Илиев

На 12.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Монтана:  Вардар 15, Вит(Георги Бонев) 3, 12, 9, 6, 7, 10, 1, 8, 4, 5, Екзарх Йосиф 30, 31, 20, 27, 21, 18, 32, 25, 40, 34, 28, 37, 38, 35, 23, 22, 36, 29, 24, 42, 16, 17, 26, 19, 33, Неофит Рилски 56, 46, 40, 45, 52, 60, 55, 48, 51, 47, 58, 38, 34, 43, 42, 54, 50, 49, 36, 53, Никола Войновски(И.Бекир) 7, 8, 6, 1, 10, 4, 3, 5, Панайот Хитов 71, 69, 73, 65, 67, 60, 63, Парта 37 А, 33, 29, 35, 37, 31, Поп Харитон(Д.Вълков) 4, 1, 3а, 5, 11, 6, 3 А, 9, 3, 7, Стефан Караджа, Странджа 21, 27, 30, 32, 24, 26, 23, 29, 25, 28, Тунджа 40, 38, 42, 34, 36, 44

На 14.02.2020 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:  Аспарух 6, 2, 5, 8, 4, 1, 3, Бързия 16, 6, 3, 2, 5, 7, 1, 9, 4, 8, Васил Левски 10, 5, 4, 2, 3, 1, 6, 8, Георги Дамянов 11, 4, 13, 3, 9, 1, 6, Георги Димитров 3, 8, 5а, 11, 1, Георги Томов 29, 27, 3, 21, 14, 12, 22, 34, 26, 16, 32, 7, 36, 13, 8, 18, 17, 20, 11, 28, 23, 4, 6, 30, 25, 38, 2, 9, 5, 10, 19, извън регулацията, Йосиф Иванов 5, 2, 16, 3, 8, 6, 10, 14, 7, 4, 12, Кирил И Методий 4, 3, 16, 2, 8, 6, 10, 14, Никола Йонков Вапцаров 5, 6, 3, 2, 1, 4, 11, 8, 7, 9, Нова Победа 8, 1, 9, 7, 3, Паисий 1, Софийска 3, 9, 5, 11, Хаджи Димитър 28, 1, 21, 32, Христо Ботев 23, 22, Ъгъла на ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Юрий Гагарин 1, Явор 1, 3

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Ловеч  

На 10.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:  Баховско Шосе 1, 3, България 108 Б, 108, 110, 112, Бяло Море 19 Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18 Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 Уо ТП 139 Бл. Монтажи 1, Здравец 217, Любен Каравелов 15, 17, 13, 21, 16, Уо на ТП Зора, 22, 9, 19, 11, местност Полето Вили Петко Маринов, Могилата 21, 9, 17, 8, 2, 5 Варов Център, 26, 5, 25, 15, 3, 7, 6, 20, 12, 18, 16, 19, 24, 14, 50, 22, 23, 4, 10, Проф.Беньо Цонев 15, 9 Бъдеще, 17, 19, 13, Бъдеще, Северна Индустриална Зона 7 УПИ -XхII- Кв.272, Търговска 113, 111

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къкрина:  Антим I-ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, Георги С.Раковски 2, 3, 12, Доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Кирил И Методий 2, Мария Сиракова 1, 2, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, Патриарх Ефтимий 1, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Христо Иванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, Цачо Сяров 2, 8

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом:  Александър Стамболийски 5, 12, 6, 10, 11, 7, 1, 2, България 2, 21, 9, 12, 17, 23, Васил Левски 21, Георги С.Раковски 1, 2, 6, 3, 8, местност Хаджовото Помпена Станция, Отец Паисий 5, 1, 9, 6, 3, 14, 12, 18, 16, 26, 7, Панайот Волов 3, 11, 12, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 18, 8, 7, 6, Петко Р.Славейков 5, 20, 28, 2, 8, 15, 21, 25, 13, 6, 18, 3, 33, 11, 24, 23, улично Осветление ТП 3, 27, 4, 7, 22, 14, 1, 36, 12, 10, 9, Христо Ботев 9, 4, 2, 1, 7, 5, 11, 3

На 10.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:  Александър Бойчев 6, 8, 20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15, Братойска 6, 2, 5, 4, 1, Братя Ватеви 4, 2, Васил Левски 3, 8, 1, 2, 5, 4, 6, 45, 29, 26, 31 ТП 6, 32, 14, 21, 35, 9, 3, 28, 17, 42, 48, 15, 13, 38, 49, 25, 40, 47, 27, 10, 19, 44, 24, 12, 20, 34, 7, 31, 18, 11, 19а, Вежен 2, Витоша 8, 4, 1, Влашка 1, 2, 4, Волов 6, 16, 12, 2, 18, 10, 3, 14, 15, 17, 36, 22, Георги С.Раковски 4, 6, 2, 1, Дойран 6, 4, 1, Доктор Найден Стефанов 6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23, Здравец 35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20, Каймазка 10, 15, 13, 12, 14, 30, 2, 7, 4, Канаджийска 1, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 13, Карапетровска 4, 7, 5, 6, 1, Кованджиевска 5, 9, 5а, 11, 13, 17, 15, 3, Коларска 3, 5, Крайхристовска 4, 2, 6, 3, 1, Крайчанска 2, 17, 10, Лальо Винчев 11, 10, 16, 3, 13, 7, 5, 1, 4, 2, Мазлевска 4, 1, 2, местност Горни Каменец Водоем, местност Райкова Стубла до Мелницата, Могилска 4, 24, 17, 14, 10, 8, 1, 7, 9, 16, 3, 22, 11, 15, 13, 2, Оборище 3, 10, 5, 9, 18, 2, 8, Одрин 2, Орешковска 13, 18, 4, 9, 7, 2, 1, 6, 8, Осми Март 3, Отец Паисий 6, Перущица 1, Пиронковска 6, 7, 5, 3, 2, 1, Пирот 2, 3, 4, Пряспа 4, Родопи 1, 2, 3, Селище 3, 6, Славовска 1, 4, 3, 5, 2, Станчевска 4, 3, 2, 1, Стара Планина 9, 10, 15, 19, 6, 7, 4, 2, 11, Стойчо Мазлев 3, 4, 7, 8, 1, 6, 14, 10, 5, 12, Странджа 1, 4, 3, 12, 6, 14, 5, 8, 10, 2, Топалска 2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1, Хаджи Димитър 1, 24, 32, 23, 26, 30, 2, 28, 13, 3, 14, 9, 15, 8, 4, 6, 11, 10, 20, Христо Ботев 13, 7, 11, 16, 18, 5, 20, 2, 8 ТП 1, 4, 17, 33, 22, 1, 39, 23, 6, 15, 19, 38, 9, 31, 3, Стопански Двор, Църковна 8, 6, 11, 7, 1, 3, 13, 10, Чаталджа 7, 4, 2, 1, 9, Чурковска 2, 4, Шейново 1, Шипка 1, 7, 5, 1, 3, 2, 4, 6, Ялмовска 7, 8, 4, 3, 1, 2,  ТП 4

На 10.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене:  Александър Стамболийски 2, 10, 8, 7, 5, 4, 1, 11, 5а, 6, Антон Иванов 9, 7, 1, Бачо Киро 4, 2, Васил Левски 20, 18, 1, 2, 4, 16, 15, 3, 8, 1, Васил Петлешков 5, Велко Баев 6, 12, 8, 21 ТП 1, 10, 2, 13, 15, 14, 6, 25, 24, 31, 19, 54, 41, 18, 50, 58, 20 ТП 5, 38, 34, 22, 29, 30, 48, 40, 26, 28, 33, 36, 39, 35, 44, 52, 21, 42, 17, 27, 37, 20, 14, 56, Георги Бенковски 1, 4, 3, Георги С.Раковски 2, 4, 6, 1, Димитър Благоев 16, 10, 15, 7, 8, 11, 3, 4, 9, 2, Димитър Грънчаров 10, 7, 13, 2, 8, Иван Вътев 3, 24, 4, 14, 13, 5, 16, 12, 20, 6, 1, 22, 17, 2, 10, 11, 9, 8, Йорданка Николова 3, 5, 1, Любен Каравелов 3, 1, 12, Малчика 8, 4, 10, 1, местност Майренец Пс, местност Чапаровец Пс, Нейко Баев 4, 3, 2, 1, Никола Вапцаров 7, 2, 17, 1, 4, 5, 10, 19, Отец Паисий 4, 2, 3, 8, Панайот Волов 2, 1, 4, Патриарх Евтимий 1, 29, 4, 17, 6, 25, 16, 30, 15, 39, 33,,, 11, 12, 26, 46, улично Осветление ТП 6, 27, 3, 9, 19, 34, 22, 40, 23, 18, 32, 2, 37, 5, 10, Петко Петков 3, 5, 1, Подем 3, 9, 2, Поп Богомил 8, 5, 3, 1, 9, 4, 6, 10, Професор Кънчо Цафаров 1, 4, 2, 3, Сергей Румянцев 2, 14, 10, 6, Стара Планина 57, 46, 44, 38, 24, 2, 26, 33, 61, 43, 6, 59, 62, 45, 60, 56, 13, 14, 51, 48, 32, 15, 52, Бригаден Стан Агротех, 37, 69, 37а, 17а, 72, 54, 7, 1, 34, 10, 20, 47, 25, 39, 35, 41, 11, 28, 21, 99, 23, 42, 29, 27, 71, 67, 5, 49, 40, 63, 66, 3, 31, 9, 64, 19, Тр 4, 93, 95, 118, 107, 97, 106, 112, 87, 79, 110, 103, 91, 89, 85, 130, 105, 8, 124, 99, 94, 100, 81, 102, 101, 88, 92, ТП 3, 78, 86, 126, 80, 114, 104, 84, 90, 122, Стефан Караджа 7, 11, 10, 9, 12, 14, 6, Страцин 16, 20, 6, 22, 2, 18, 14, 4, 7, Тодор Михов Христов 12, 2, 20, 10, 14, 12, 7, 28, 24, 30, 9, Тодор Табаков 8, 11, 13, 7, 5, 10, 30, 37, 26, 31, 17, 32, 29, 6, 27, 2, 9, Трети Март 8, 2, 10, 6, Хаджи Димитър 4, 3, 2, 5, 6, 10, 8, 1, Христо Ботев 22, 10, 18, 2, 20, 24, 38, 15, 16, 7, 1, 4, 6, 13, Янко Забунов 2

На 10.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изворче:  местност Горен Бабаковец Пс

На 10.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Къкрина:  Александър Стамболийски 6, 13, 11, 9, 4, 5, 3, 1, 7, 8, 2, Ангел Кънчев 3, 8, 6, 2, 14, 13, 5, 12, 4, 1, 9, 11, 15, 7, 10, 10, Андрея Арабаджиев 10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3, Антим I-ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, 3, Асен Златаров 6, 3, 8, 12, 4, 10, 18, 5, 9, 1, 14, 22, 7, 11, Братя Миладинови 2, 6, 1, 8, 10, 3, 4, 12, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, 9, 26, 25, 21, 31, Уо ТП 3, 24, 30, 27, 32, 28, Вяра 2, 1, Георги С.Раковски 2, 3, 12, 1, 10, 8, 6, 4, Денчо Цонев Уо ТП 9, 16, 14, 5, 4, 8, 2, 6, 1, 3, Доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, 1, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Зарезанска 3, 12, 2, 10, 16, 6, 8, 4, 1, 14, Илинден 1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6, Кирил И Методий 2, 6, 8, 4, 5, 3, Ловджийска 13, 8, 3, 2, 16, 4, 1, Марин П.Луканов 17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25, 6, Мария Сиракова 1, 2, 5, 6, 8, 9, 4, местност Кайнака Пс, Неофит Рилски 2, 4, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Оборище 6, 8, 4, 2, Отец Паисий 2, 3, 1, 9, 5, 13, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, 13 Уо ТП 8, Панайот Хитов 2, 1, Патриарх Ефтимий 1, 4, 1, 6, 2, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Райна Княгиня 1, 4, 2, 6, Родината 6, 3, 1, 8, 5, Розова Долина 6, 2, 4, 8, Столетов 2, Сяро Глабиняков 4, 2, 6, Сяро Цонев 3, 4, 2, 1, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Хан Крум 3, 5, 2, 1, Хан Омуртаг 2, Христо Ботев 19, 7, 12, 9, 18, 14, 2, 10, 20, 17, 15, 4, 11, Христо Иванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, 6, 8, 17, 4, 19, 21, Христо Цонев-Латинеца 6, 11, 7, 3, 24, 14, 1, 22, 10, 20, 4, 2, 26, 12, 18, 6, 5, Цар Асен Първи 5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4, Цар Иван Шишман 2, 3, 5, Цар Калоян 4, 13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6, Цачо Сяров 2, 8, 7, 9, 3, 2, 1, 5, 6, 4,  Стопански Двор, ТП 15

На 10.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Военно Поделение Детска Градина №7, местност Бабаковец 337, 376, 102, 194, 409, 81, 125, 115, 220, 359, 089, 422, 413, 379, 410, 224, 391, Вила, 383, Стар Софийски път, 415, 423, 377, Вили Бабаковец Юг, 159, 230, 77, 342, 407, 455, Вила Бабаковец, Вили Ак Баир, 412, 251, 3, 200, 416, 171, 424, 129, Вили Бабаковец Запад 2, 358, 154, 95, Вили Бабаковец Север, 411, Вили Запад, 420, 419, 11, 408, 128, 109-110, 233, Вили Бабаковец Изток, Вили Бабаковец Запад 3, Вили Бабаковец Запад 1, местност Клетища Пс, местност Сливек Вили Карамашка Чешма Върхът, Вили Карамашка Чешма Линия 2, Вили Карамашка Чешма Линия 1, Вили Карамашка Чешма клон А,  ТП 10

На 10.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сливек:  Александър Стамболийски 15, 1, 32, 20, 25, 39, 12, 33, 5, 31, 30, 29, 21, 26, 10, 17, 16, 22, 27, 12 А, 23, 37, 35, 28, 19, Васил Левски 2, 1, Марин Георгиев 10, 7, 3, 9, 1, 5, 16, Минерален Извор 23, 29, 27, Панайот Волов 5, 1, Петър Граматик 8, 6, 4, 5, 2, 9, 7, 7 А, 1, 3, Тодор Кирков 6, 3, 4, 6, 9а, 2, 7, Трети Март 2, 1 А, 3, 18, 35, 9, 5, 1, 9 А, 20, 22, 7, 3 А, 26, 24, Хаджи Димитър 5, 4, 1, 2, 7, 8, 9, 10, Хисарска 7, Уо Тп7, 4, 2, 3, Христо Кърпачев 4, 11, 2, 13, 21 А, 21, 6, 14, 23, 17, 29, 19, 10,  М Тп

На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:  Баховско Шосе 1, 3, България 57, 53, 57, 55 Амбарица, 55, Уо Касета Вежен, България 108 Б, 108, 110, 112, Бяло Море 19 Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18 Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 Уо ТП 139 Бл. Монтажи 1, Здравец 217, Княз Имеретински 62, Любен Каравелов 15, 17, 13, 21, 16, Уо на ТП Зора, 22, 9, 19, 11, местност Полето Вили Петко Маринов, Могилата 21, 9, 17, 8, 2, 5 Варов Център, 26, 5, 25, 15, 3, 7, 6, 20, 12, 18, 16, 19, 24, 14, 50, 22, 23, 4, 10, Панайот Волов 21 Бенковски, 19, 21, Проф.Беньо Цонев 15, 9 Бъдеще, 17, 19, 13, Бъдеще, Северна Индустриална Зона 7 УПИ -XхII- Кв.272, Тодор Каблешков 26, 26 Вежен, 15, 17, 30 Мусала, 28 Родопи, Търговска 113, 111, Христо Ботев 42, 40, 55

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Борис Данков 7, 11, 1, 18, 4, 5, 22, 9, 10, 8, 16, 2, 14, 15, 20, 12, 17, 13, 24, Васил Левски 8, 1, 3, 2, 5, 10, 6, 4, Генерал Скобелев 8, 3, 1, 7, 6, 9, 5, 2, 4, Гено Димов 22, 17, 24, 20, 26, Димитър Рашков 6, 2, 7, 1, 5, 4, Любен Каравелов 11, 10, 12, 9, 17, 13, 15, Мадара 5, 10, 4, 2, 8, 7, 6, 1, Нейко Найденов 10, 4, 2, 7, 8, 3, 6, 5, 1, Осъм 33, 31, 25, 23, 27, 21, 19 Уо ТП 23, Стефан Караджа 3, 5, 6, 2, 8, 4, 1, Цар Иван Шишман 1, 3, Цариград 2, 3, 6, 4, 5, 24, 26, 7, 8, 16, 14, 18, 12, 1, 22, 20, Шипка 7, 10, 9, 5, 3, 1, 6, 2, 4, 8

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:  Волов 1, 3, 2, 5, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж.Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, Искър 3, Липовец 4, 2, Марица 10, 1, 12, 2, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Римна 1, 3, 2, 8, Росица 2, Уо на Тп1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил И Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:  Беласица 13, 15, 1, 14, 2, 19, 16, 20, 17, 11, Беляновец 5, 11, 7, 13, 15, Уо на Тп6, 14, 4, Волов 4, 23, 9, 7, 15, 8, 13, 25, 11, Георги Бенковски 3, 6, 14, 10, 12, 4, 11, 7, 1, 17, 2, 9, 5, 19, 13, Деветашка Пещера 24, 22, 17, 14, 20, 18, 16, Инж.Павел Петров 4, 2, Крайполе 10, 5, 9, 8, 3, 1, 11, Тодор Каблешков 2, 1, 4, 8, Черна Река 4, 3

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Изворче:  43952.525.0050, Здравец 1, 8, 30, 32, 34, 16, 38, 7, 5, 4, 6, 26, 2, 18, Зеленика 8, 10, Иглика 6 Канцелария Кметството, 27, 19, 13, 11, 21, 39, 5, 44, 10, 17, 31, 33, 15, 35, 7, 2, 45, 1, 25, 9, Минзухар 2, Незабравка 3, Синчец 1, Софийска 1, 18, 20, 22, 34, 38, 9, 24, 26, 28, Крайпътно Заведение, ТП 3, 16, 11, 32, Теменуга 21, 20, 31, 9, 11, 10, 12, 8

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски 2, 23, 28, 14, 20, 8, 7, 15, Уо Тп7, 25, 1, 19, 5, 30, 12, 6, 3, 22, 32, 9, 18, 17, 13, 10, Бреза 1, 3, Велковска 11, 17, 19, 14, 15, 6, 27, 3, 10, 12, 9, 23, 25, 7, 5, 21, 1, 13, 8, 31, Георги С.Раковски 36, 38, 44, 34, Гребена 15, 3, 12, 2, 5, 10, 8, 11, 4, 7, 6, 9, Даскал Спас 17, 9, 5, 30, 18, 7, 8, 6, 4, 2, 32, 16, 15, 14, 19, 11, 28, 3, 1, 13, 10, 24, Димитър Талев 4, 2, 5, 6, 8, 9, 7, 1, 13, Изгрев 9, 10, 11, 12, 23, 13, 2, 1, 8, 4, Любен Каравелов 26, 36, 27, 31, 20, 23, 16, 28, 22, 18, 30, 32, 29, 25, Стоян Заимов 5, 1, 9, 6, 4, 11, 3, 2, 7

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан:  Алеко Константинов 6, 9, 2, 5, 16, 3, 11, 1, 4, 8, 7, 10, 12, Александър Стамболийски 14, Бачо Киро 2, Бойчо Огнянов 8, 10, 4, 6, Вит 1, Дяко Иванов 26, Илия Иванов Яръмов 2, 8, Ловчанска 15, 9, 4, 7, 1, 3, 8, 6, 13, 5, Любен Каравелов 2, 1, 5, 3, 7, 9, Марица 12, Огоста 4, 20, Осъм 10, Петко Д.Петков 3, 6, 8, 5, 7, Раковски 2, 5, 1, 3, Стефан Караджа 2, Трети Март 11, 31, 5, 20, 16, 27, 13, 35, 15, 10, 21, 37, 14, 3, 8, 9, 7, ТП 4, 29, 33, 18, 25, 6, 17, 12, Училищна 3, Христо Ботев 5, 2, 1, Цочевска 5, 3, 2, Чучура 7, 2, 1, 5, Шипка 5, 1, 7, 9, 10, 4, 8, 6,  2

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски 38, 49, 53, 61, 95, 44, 27, 36, 55, 51, Уо ТП 7, 33, 37, 67, 43, 69, 41, 57, 40, 65, 47, 35, 46, 34, 42, 48, 63, 39, Волга 2, 1, Георги С. Раковски 11, 9, 5, 3, Детелина 1, 4, Крайна 3, 1, 4, 6, 8, 9, 7, 5, 2, Любен Каравелов 14, 28, 7, 1, 2, 3, 17, 12, 13, 16, 4, 24, 26, 15, 19, 25, 20, 18, 6, 22, 23, 8, 10, 9, 5, Марица 6, 9, 4, 5, 7, 2, 1, Петър Берон 15, 17, 5, 7, 21, 12, 10, 19, Стара Планина 4, Стефан Караджа 7, 6, 5, 1, 3, 2, Тодор Каблешков 3, 7, 5, 12, 1, 4, 2, 9, 6, 10, 8, Трети Март 23, Хаджи Димитър 19, 12, 10, 31, 2, 3, 25, 6, 17, 13, 33, 35, 9, 4, 23, 7, Янтра 31

На 13.02.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  XV-108, Кв.48, Васил Априлов 4, 9, 12, 11, 17, 8, 6, 1, 2, 7, 5, 10, 3, 15, Габровска 1, Гео Милев 1а, 2, 4а, 8, 7, 4, 1, 6, 3, Крайна 8, 29, 25, 9, 18, 31, 12, 10, 27, 21, Нейко Найденов 8, Опълченска 8, 7, 19, 5, 12, 26, 16, 6, 17, 3, 2, 11, 20, 28, 24, 14, 15, 22, 21, 4, 9, 13, 18, Пиринска 2, 1, 4, 6, 7, 8, 5, 3, Преспа 3, 2, 12, 1, 5, 8, 4, 10, 9, 7, 6, Раковска 2, Родопа 5, 6, 3, 2, 1, 7, 4, Свети Кирил И Методий 19, 18, 17, 10, 7, 3, 8 Ур ТП 1, 1, 9, 16, 8, 14, 24, 11, 13, 20, 5, Свобода 6, 8, 13, 11, 4, Средна Гора 12, 9, Христо Смирненски 11, 2, 1, 5, 9, 4, 6, 7, Цар Освободител 1, 27

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:  Георги Бенковски 10, 11, 1, 13, 3, 2, 9, Иван Вазов 1, 4, 8, 6, Магильов 8, 14, 5, 12, 1, Уо ТП 1, 3, Селищен Дол 1, 5, 8, 3, 6, Христо Ботев 7, 1, Церът 38, 10, 13, 5, 36, 35, 28, 11, 30, 15, 22, 7, 8, 3, 40, 12, 1, 20, 37, Червен Бряг 5, 9, 3, 7, 1, 6, Шипка 3, 10, 9, 8, 16, 13, 14, 5, 22, 11, 1, 18, 7, 12

Община Луковит  

На 11.02.2020 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Луковит:  Възраждане 103, 99, 105, 97, 89, 101, 89 Слънчев Бряг, 107, 102, 104, 101 Тп34 - Касета 2, 91, 95, Гето Йошев 14, 12, 10, 8, 16, 6, 4, 20, Данте 18, 22, 8, 2, 6, 20, 2 Тп34 - Касета 1, 10, 14, 12, 16, 4, Коларска 2, 4, 3, 10, 8, 5, 6, 12, Кръгояр 1, 3, 18, 16, 4, 6, 14, 12, 20, 2, 22, 8, 24, 10, Никола Йорданов 7

На 12.02.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Угърчин:  75054.448.116.1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, Александър Стамболийски 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, Вълчо Русковски 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, Ген.Гурко 1, 22, 23, 20, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, Ген.Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, Георги С.Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Йордан Йовков 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, Каменка 15, 11, 9а, 9, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н.Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, Марица 10, 14, 10а, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Незабравка 3, 1, 2, Неофит Рилски 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, 9, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 3 Пирин, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Паисий Хилендарски 10, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, Патриарх Ефтимий 2, 3, 1, 4, Петко Войвода 2, 4, 18, 5, 9, 10, 15, 7, 6, 19, 12, 17, 13, Петър Балевски 2, Поп Харитон 3, 2, Райна Княгиня 9, 1, 7, 5, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, 2, 1, 4, Светулка 9, 160, 3, 6, 2, Свобода 16, 13 Кафе, 10, 1, 13, 6а, 3, 1, 13, Сергей Румянцев 3, 1, 4, Софроний Врачански 8, Старчов Дол 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, Стефан Стамболов 3, 5, 10, 7, 4, Табашка 3, 1, 2, Тодор Каблешков 28, Топалска 8, 4, 2, Търговище 6, 5, 4, 8, 9, 7, Хаджи Димитър 40, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25, 16, 20, 28, 22, 21, 17, 21, Хан Крум 6, 7, 5, 1, 10, 9, 11а, 2, 8, 13, 4, 3, 30, 12, 36, 17, 24, 16, 19, 18, 26, 15, 21, 20, 32, 23, 22, Христо Ботев 43, 6, 6, 11, 4, 5, 1, 2, Читалище, 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Христо Смирненски 11, 10, 13, 4, 2, 7, 8, 12, 3, 6, Цар Иван Асен Втори 5, 1, 17, 13, 3, 11, 19, 2, 9, 15, Цар Калоян 2, 4, 7, 5, 11, 9, 13, 3, 1, 6, 10, Цар Симеон 9а, 13, 18, 4, 14, 6, 8, 5, 1, 23, 2, 9, 16, 11, 3, Църковна 4, 8, 1, 2, 1, 3, 5,  Чукара 5, 11, Юрий Гагарин 19, Юрий И.Венелин 3, 5, 7, 2,  Помпена, Хижа, Вила, Едервайс, Пирин

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Угърчин:  75054.448.116.1, Акация 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Васил Левски 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, Ген.Гурко 1, 22, 23, 20, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Лев Н.Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Опълченска 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, 2, 1, 4, Старчов Дол 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, Тодор Каблешков 28, Топалска 8, 4, 2, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25, 16, 20, 28, 22, 21, 17, Христо Ботев 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Чукара 5, 11, Юрий И.Венелин 3, 5, 7, 2,  Помпена, Хижа, Вила

На 12.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Дерманци:  079065, Атанасовото, Бяла Вур 4, 6, 2, Васил Левски 171, 158, 156, Полигон Базал.Плочки, 160, 154, 167, 162, Уо ТП 2, 164, 169, 150, 148, 159, 151, 149, 153, 161, 141, 143, 142, 157, 145, 155, 146, Вежен 16, 1, 37, 29, 26, 2, 5, 25, 28, 11, 19, 6, 39, 14, 21, 8, 35, 17, 9, 27, 31, 7, 20, 12, 23, 22, 13, 18, 10, 15, 24, Ивайло 3, 4, 2, Крайбрежна 52, 58, 48, 54, 46, 42, 44, 56, 50, Плиска 2, 4, Преслав 12, 1, 3, 15, 9, 6, 8, 10, 7, Стадиона 7, 5, 9, 4, 3, 1, Цар Калоян 33, Цар Симеон 46, 51, 79, 58, 48, 69, 54, 63, 55, 75, 53, 71, 50, 52, 42, 59, 73, 56, 61, 57,  Казанка, Уо ТП 15

На 12.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Угърчин:  75054.448.116.1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 29, 23, 21, 27, 25, 19, 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 1а, 2, 1, 5, 3, 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 5, 7, 1, 3, 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Баба Тонка 6, 4, 2, 4 Складова База, 14, 16, 1, 18, Бачо Киро 2, Безименна 9, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бойчо Огнянов 1, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 22, 16, 4, 13, 7, 19, 35а, 29а, 12, 18, 17, 31, 36, 3, 21, 20, 26, Складова База, 41, 31а, 9, 25, 34, 32, 15, 5, 8, 6, 2, 23, 1, 35, 27, 30, 37, 11, 1а, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 1, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 27, 38, 36, 21, 34, 32, 29, 19, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5, Ген.Гурко 9, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, 1, 22, 23, 20, Ген.Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги Иванов 3, 10, 4, 2, 8, 1, 7, 6, Георги С.Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Голи Рът 2, 6, 1, 4, Горник 2, 1, 9, 7, 3, 4, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Добри Чинтулов 10, 2, 8, 3, 6, 1, 14, Доростолска 1, 3, 2, 5, 4, 8, 6, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Забит Камък 8, 1, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н.Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Лепетура 4, 6, Любен Каравелов 8, 4, 6, 2, 14, 12, 9, 10, 3, Люлин 1, 3, 4, 10, 8, 2, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Мара Петлешкова 6, 2, 1, Маргарец 4, 6, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 2, 1, 3, 3, 1, 2, Неофит Рилски 9, 9, 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7, 3 Пирин, Новоселска 1, 4, 2, 3, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 65, 67, 73, 63, 50, 69, 71, 32, 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11, Осми Март 1, 4, 2, 3, Осогово 14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18, Осъм 9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10, Паисий Хилендарски 3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, 10, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 6, 15, 9, 12, 8, 5, 7, 2, 3, 1, 4, Пейо К.Яворов 12, 7, 11, 12, Петко Войвода 10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13,

На 13.02.2020 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Голяма Брестница:  Александър Стамболийски 1, 106, 75, 74, 79, 70, 47, 67, 77, 76, 112, 120, 96, 61, 80, 62, 63, 59, 114, 69, 102, 54, 58, 50, 55, 85, 60, 84, 110, 73, 122, 116, 82, 98, 87, 78, 88, 71, 57, 51, 86, 89, 65, 5, 17, 15, 21, 10, 43, 27, 9, 34, 25, 23, 3, 24, 22, 28, 35, 1, 33, 2, 26, 11, 29, 30, 40, 36, 46, 48, 32, 31, Биволарника 6, 8, 3, 4, 9, 7, 1, Васил Левски 2, Геновци 7, 12, 2, Георги С.Раковска 2, Гетовци 2, 9, 8, 5, 25, 1, 7, 20а, 4, 28, 3, 10, 6, 21, Двадесет И Трети Декември 6, 4, 2, Девети Септември 1, 2, 6, 4, Жидевица 4, 1, 19, 7, 8, 5, 12, 25, 21, 22, 2, 3, 10, 23, 20, 11, 15, Любен Каравелов 21, местност Жидевица Пс, Никола Й.Вапцаров 15, 19, 17, 2, 7, 1, 21, Ниновци 5, 1, 2, 12, 3, 14, Опълченска 3, 1, Панайот Волов 5, 4, 2, 3, 1, Петър Берон 2, 6, 1, 3, Пирин 1, Родината 3, 10, 1, 2, 7, 8, Стефан Караджа 1, 10, 9, 2, 8, 19, Хаджи Димитър 3, 2, 5, 1, Хан Крум 9, 12, 16, 3, 2, 14, 6, 7, 8, 10, 4, Христо Смирненски 2, 1

На 13.02.2020 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пещерна:  Ангел Кънчев 1, 4, 3, 10, 12, 2, 8, Антон Страшимиров 2, Васил Левски 20, 28, 8, 6, 26, 11, 13, 16, 23, 5, 21, 17, 10, 1, 24, 15, 12, 14, 1а, 30, 22, 4, 2, 9, Васил Петлешков 32, 29, 24, 36, 30, 11, 13, 28, 26, 25, 22, 7, 6, 9, 2, 8, 4а, 1, 4, 3, 12, 10, 16, 20, Витска Долина 32, 15, 38, 20, 19, 11, 35, 12, 21, 3, 7, 22, 26, 23, 14, 13, 29, 30, 10, 27, 31, 34, 33, 17, 5, 36, 16, 18, 8, 6, 24, Гео Милев 5, 9, 1, 4, 3, Георги Бенковски 12, 5, 10, 19, 7, 8, 3, 4, 2, 13, 9, 17, 15, Елин Пелин 1а, 6, 5, 3, 8, 1, 4, Иван Вазов 20, 20, 18, 10, 24, 26, 22, 7, Лозарска 4, 2, Любен Каравелов 4, 1, 6, 2, Отец Паисий 2, 1, Панайот Волов 1, 2, 3, Пейо К.Яворов 7а, 11б, 2, 7, 4, 5, 6, 3, 11в, 11, 3а, 11а, 9, 1, Пчелиня 12, Хаджи Димитър 16, 11, 10, 12, 15, 23, 19, 31, 9, 8, 3, 25, 17, 18, 27, 21, Христо Ботев 3, 9, 2, 1, 5, 7, 6,  Тп1, База, Цех, Тп4

На 13.02.2020 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Луковит:  Възраждане 16

На 13.02.2020 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Торос:  157023, 43058.336.99, 48058, Александър Стамболийски 2, 14, 1, 16, 20, 21, 7, 10, 13, 19, 4, 15, 18, 17, 11, 9, 8, 24, 31, 32, 29, 26, 33, 17, 35, Априлци 2, 4, 1, Бреза 7, 8, 6, 13, 23, 12, 14, 21, 2, 15, 25, 27, 4, 9, 2а, Бузлуджа 10, 17, 9, 25, 5, 11, 18, 4, 16, 2, 23, 1, 19, 14, 3, 15, 7, 8, 6, 12, 13, 21, Валето 4, 8, 5, 10, 1, 6, Васил Левски 17, 11, 3, 15, 13, 36, 30, 5, 9, 16, 12, 10, 20, 18, 32, 34, 22, 14, 26, 7, 6, 4, 24, 8, 1, Витска 12, 13, 15, 11, 19, 20, 16, 33, 10, 6, 15а, 9, 4, 29, 37, 8, 41, 21а, 43, 35, 25, 17, 23, 49, 18, 31, 1, Вишиндол 7, 19, 2, 9, 5, 10, 17, 8, 13, 15, 3, 1, 4, 6, 25, 12, 11, Възраждане 1, Читалище, 15, 13а, 1, Аптека, 16, Вълчо Русковски 3, 5, 13, 11, 7, Върбан Йотов Теслов 9, 1, 10, 12, 6, 7, 11, 5, 14, 9, 8, 4, 2, Гатил 1, 8, 6, 12, 15, 3, 13, 10, Георги Бенковски 11, 7, 12, 22, 6, 13, 5а, 28а, 8, 20, 3, 9, 4, 18, 15, 1, 3а, 28, 24, 30, 2, 16, 26, 32, Градинска 13, 2, 15, 6, 11, 3, 5, 12, 9, 7, 8, 4, 18, 17, 20, 29, 42, 14, 21, 19, 23, 16, Грънчар 5, 1, 7, 4, 1а, 2, 6, 3, Дило Йотов 95, 91, 96, 106, 101, 83, 76а, 103, 89, 87, 97, 98, 85, 93, 99, 79а Поща, 100, 14, 79а, 16б, 92, 94б, 79, 94, 94а, 108, 130, 138, 126, 114, 115, 116, 112, 120, 129, 110, 127, 137, 132, 109, 124, 107, 128, 105, 135, 123, 117, 108а, 134, 141, 139, 121, 119, 113, 66, 73, 64, 36, 46, 44, 88, 70, 74, 47, 32, 39, 76, 86, 53, 31, 38, 61, 69, 37, 77, 64а, 90, 78, 49, 56, 68, 75, 80, 55, 71, 52, 51, 84, 65, 57, 67, 45, 35, 50, 58, 72, 42, 43, 82, 33, 60, 40, 71а, 27, 34, 29, 149, 147, 159, 167, 158, 179, 164, 142, 187, 162, 148, 144, 183, 150, 157, 10, 163, 168, 175, 145, 155, 177, 173, 181, 146, 153, 166, 160, 140, 180, 138, 171, 154, 165, 151, 152, 161, 168а, 156, 182, 185, 17б, 7, 23, 22, 30, 21, 17а, 28, 11, 3, 4, 20, 18, 16, 25, 1, 14, 24, 15, 8, 26, 13, 17, 12, 5, 10, 17в, Димитър Ковач 4, 2, 1, 3, Дойчин Димитров 15, 1, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 20, 16, 13, 1а, 11, 2, 4, Еделвайс 3, 10, 6, 4, 12, 5, 8, 1, 2, Захари Стоянов 8, 9, 3, 7, 6, 4, 2, 1, 5, Здравец 6, 2, 4, 1, 3, Кирил И Методий Фурна, 4, 7, 2, 6, 1, 3, 5, Китка 21, 12, 34, 36, 26, 25, 29, 38, 14, 20, 18, 23, 3, 10, 24, Кичера 41, 18, 5, 12, 9, 13, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 2, 22, 3, 11, 1, 8, 14, 4, 5а, 7а, 15, Кокиче 1, 2, 6, 3, 12, 8, 10, 4, 5, Крайселска 7, 15, 13, 21, 19, 41, 39, 17, 29, 37, 43, Кулата 3, 1, 5, Лозарска 50, 23, 51, 1, 61, 24, 5, 63, 41, 17, 46, 38, 10, 49, 35, 31, 36, 56 Вила, 34, 53, 2а, 67, 42, 11, 40, 43, 48, 3, 14, 47, 65, 7, 2а Кино, 2, 52, 28, 9, 4, 39, 59, 57, 55, 44, 8, 19, 15, 27, 12, 16, 13, 45, 21, 54, 26, 22, 29, 32, 30, 1, Люляк 2, 7, 5, 6, 4, 1, 8, 3, 9, Марин Табаков 6, 1, 11, 9, 6, 7, 2, 4, 5, Мелнична 33, 49, 35, 39, 20, 48, 47, 43, 27, 18, 50, 28, 22, 41, 24, 32, 34, 29, 31, 26, 30, 25, 37, 45, 2, 5, 8, 19, 13, 17, 14, 23, 6, 21, 3, 4, 10, 15, 1, 12, Младост 4, 5, 7, 3, 2, 1, 11, 21, 29, 25, 19, 17, 13, 27, 23, 15, 31, Незабравка 15, 12, 13, 14, 1, 8, 2, 9, 18, Нено Върбанов 1, 5, 3, Никола Вапцаров 8, 2, 3, 12, 13, 5, 11, 15, 4, 1, 19, 17, 27, 24, 18, 4, 23, 29, 16, 28, 30, 20, 25, 26, 22, 31, 38, 34, 37, 31, 39, 36, 40, Оборище 8, 2, 13, 11, 10, 4, 5, 17, 6, 19, 1, 12, 15, 7, 16, 21, 9, 18, Опълченска 6, 20, 12, 1, 15, 19, 21, 5, 14, 18, 16, 14 А, 22, 4, 10, 17, 2, 8, 11, 13, 9, 24, Орешака 7а, 3, 9, 11, 1, Пейо К.Яворов 13, 11, 3, 15, 7, 17, 19, 1а, 5, 9, Под.Тарасов 23, 9, 27, 3, 11, 19, 1, 15, 7, 5, 21, 3, Полето 000373, Поручик Софронов 2, 1, 3, 4, Потока 14, 18, 6, 28, 10, 12, 8, 3, 1, 6, 4, Равнището 13, 9, 5, 41, 25, 1, 17, 6, 14, 4, 21, 2, 16, 10, 8, 19, 23, 7, 15, Райна Княгиня 4, 1, 1а, Речна 2, 3, 1, Стоян Георгиев 56, 38, 46, 42, 28, 36, 32, 40, 29, 44, 34, 30, 26, 13а, 3, 15, 22, 5, 11, 25, 20, 1, 12, 4, 2, 19, 18, 6, 9, 16, 10, 13, 11а, 24, 27, 14, 17, 23, 8, 7, Теменуга 2, 11, 9, 7, 1, 3, Торос 39, Сушилна, 50, Краварник, 39, Бензиностанция, 41, 33, 19, 36, 42, 28, 25, 40, 34, 22, 32, 21, 26, 46, 17, 29, 13, Автомивка, 30, 38, 23, 27, 24, 31, 11, 4, 5, 12, 7, 8, 20, 2, 16, 1, 6, 18, 10, УПИ  V Кв.95, Филип Бутозов 4, 6а, 5, 8, 3, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 16, 19, 20а, 21, 17, 20, 18, 15, 13, 7, 2, 1, 13, 61, 3, 4, 5, 11, 12, 10, Хан Аспарух 23, 19, 2, 3, 6, 27, 31, 5, 4, 21, 15, 25, 11, 13, 14, 7, 33, 9, 17, 29, 10, 16, 8, 16, 41, 33, 20, Христо Ботев 13, 19, 30, 21, 23, 28, 8, 20, 24, 16, 1, 18, 11, 12, 28а, 10, 5, 22, 9, 40, 14, 6, 42, 7, 4, 32, 3, 44, 26, 2, Христо Смирненски 2, 7, 6, 1, 4, 5, 3, 20, 12, 16, 8, 24, 14, 13, 15, 10, 17, 27, 29, 25, 18, Цар Симеон 3, 7, 1, 5, 2, Цвятко Алексиев 1, 6, 3, 5, 2, 4, Шипка 11, 5, 1, 7, 2, 3, 13, Явор 5, 9, 7, 3, 1, Ягода 1, 2, 10, 14, 3, 6, 5, 12,  Уо ТП 1, Хижа, Вимпром, Бикарник, Офцеферма, Уо ТП 16, Уо ТП 13, Уо ТП 10, Уо ТП 8, Фургон, Уо ТП 4, Уо ТП 3

На 13.02.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Торос:  Бузлуджа 10, 17, 9, 25, 5, 11, 18, 4, 16, 2, 23, 1, 19, 14, 3, 15, 7, 8, 6, 12, 13, 21, Валето 4, 8, 5, 10, 1, 6, Вишиндол 7, 19, 2, 9, 5, 10, 17, 8, 13, 15, 3, 1, 4, 6, 25, 12, 11, Георги Бенковски 11, 7, 12, 22, 6, 13, 5а, 28а, 8, 20, 3, 9, 4, 18, 15, 1, 3а, 28, 24, 30, 2, 16, 26, 32, Дило Йотов 17б, 7, 23, 22, 30, 21, 17а, 28, 11, 3, 4, 20, 18, 16, 25, 1, 14, 24, 15, 8, 26, 13, 17, 12, 5, 10, 17в, 66, 73, 64, 36, 46, 44, 88, 70, 74, 47, 32, 39, 76, 86, 53, 31, 38, 61, 69, 37, 77, 64а, 90, 78, 49, 56, 68, 75, 80, 55, 71, 52, 51, 84, 65, 57, 67, 45, 35, 50, 58, 72, 42, 43, 82, 33, 60, 40, 71а, 27, 34, 29, Еделвайс 3, 10, 6, 4, 12, 5, 8, 1, 2, Кичера 41, 18, 5, 12, 9, 13, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 2, 22, 3, 11, 1, 8, 14, 4, 5а, 7а, 15, Мелнична 33, 49, 35, 39, 20, 48, 47, 43, 27, 18, 50, 28, 22, 41, 24, 32, 34, 29, 31, 26, 30, 25, 37, 45, Орешака 7а, 3, 9, 11, 1, Пейо К.Яворов 13, 11, 3, 15, 7, 17, 19, 1а, 5, 9, Стоян Георгиев 56, 38, 46, 42, 28, 36, 32, 40, 29, 44, 34, 30, Христо Ботев 13, 19, 30, 21, 23, 28, 8, 20, 24, 16, 1, 18, 11, 12, 28а, 10, 5, 22, 9, 40, 14, 6, 42, 7, 4, 32, 3, 44, 26, 2, Цар Симеон 3, 7, 1, 5, 2, Явор 5, 9, 7, 3, 1,  Уо ТП 3, Уо ТП 8

На 13.02.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Голяма Брестница:  Александър Стамболийски 120, 1, 106, 75, 74, 79, 70, 47, 67, 77, 76, 112, 120, 96, 61, 80, 62, 63, 59, 114, 69, 102, 54, 58, 50, 55, 85, 60, 84, 110, 73, 122, 116, 82, 98, 87, 78, 88, 71, 57, 51, 86, 89, 65, 5, 17, 15, 21, 10, 43, 27, 9, 34, 25, 23, 3, 24, 22, 28, 35, 1, 33, 2, 26, 11, 29, 30, 40, 36, 46, 48, 32, 31, 1, Биволарника 6, 8, 3, 4, 9, 7, 1, Васил Левски 9, 11, 4, 5, 8, 7, 3, 2, Геновци 7, 12, 2, Георги С.Раковска 4, 1, 2, 10, 6, 2, Гетовци 36, 38, 40, 32, 2, 9, 8, 5, 25, 1, 7, 20а, 4, 28, 3, 10, 6, 21, Двадесет И Трети Декември 6, 4, 2, Девети Септември 1, 2, 6, 4, Жидевица 4, 4, 1, 19, 7, 8, 5, 12, 25, 21, 22, 2, 3, 10, 23, 20, 11, 15, Кокиче 6, 1, 3, 8, Любен Каравелов 12, 22, 25, 23, 3, 11, 9, 1, 7, 20, 18, 4, 5, 21, местност Данчова Могила Водоем, местност Жидевица Пс, Никола Й.Вапцаров 15, 19, 17, 2, 7, 1, 21, Ниновци 8, 5, 1, 2, 12, 3, 14, Опълченска 3, 1, Панайот Волов 6, 8, 5, 4, 2, 3, 1, Петър Берон 2, 6, 1, 3, Пирин 1, Родината 3, 10, 1, 2, 7, 8, Стефан Караджа 1, 10, 9, 2, 8, 19, Хаджи Димитър 3, 2, 5, 1, Хан Крум 9, 12, 16, 3, 2, 14, 6, 7, 8, 10, 4, Христо Ботев 13, 2, 9, 5, 8, 7, 3, 21, 11, Христо Смирненски 2, 1

Община Тетевен  

На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое 4, 15, 17, 3, 11, 5, 12, 13, 16, Вила, 10, 22, 9, 14, 7, 8, 2, Димитър Крачунов, Кръкожабене 1, 11, 4, 6, 14, 9, 7, 13, 5, 2, 10, 3, 8, 12, махала Слатина къща Васил, къща Павел, къща Иван, къща Христо, къща, къща Тодор, къща Лазар, къща Цано, къща Стоян, къща Кольо, къща Марин, къща Йончо, къща Чико,  ПИ 139139

Община Троян  

На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Балабанско:  Местн.Габърска

На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв.Попишка 1, Нейчо Войвода Автоморга

На 12.02.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  10-та 9, 03, 11, 10, 8, 15, 6, 13, 12, 5, 1, 7, 4, 16, 19, 3, 11-та 25, 28, 10, 21, 30, 8, 20, 17, 22, 19, 4, 14, 32, 24, 6, 7, 26, 2, 9, 12-та 11, 22, 14, 24, 26, 15, 18, 12, 13-та 5, 7, 9, 3, 3, 1, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707.37.13, 53707.504.148, 9-та 20, 9, 3, 14, 24, 6, 12, 16, 26, 22, 11, 28, 30, 17, 10, 6, Авксентий Дацин 24, 15, 23, 13, 19, 2, 18, 12, 38, Амбарица 3, 1, 6, 2, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Атанас Хасъмски 3, 1, 10, 8, Васил Левски 76, 64, 72, 68, 62, 70, 74, 17, 2, 26, 28, 16, 9, 7, 40, 3, 32, 27, 10, 21, 19, 15, 5, 12, 30, 23, 14, 8, 6, 4, 22, 25, 1, 56, 40, 58, 34, 28, 16, 52, 50, 48, 17, 54, 32, 20, 22, 14, 46, 6, 26, 10, 44, 12, 36, 5, 18, 60, 42, 30, Васил Попстефанов 2, 3, 4, 12, 10, 17, 16, 15, 11, 1, 7, Вилна Зона Вила, Вила, Втора 1, 10, 2, 4, Георги Дренски 2, 6, 8, Данчо Василешки 21, 59, 27, 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Даскал Петър Атанасов 6, 2, Димитър Никифоров 12, 10, 8, 25, 21, 20, 17, 9, 7, Димитър Ралков 6, 1, Доктор Борис Пейчев 2, 7, Еделвайс 19, 21, 27, 29, 4, 7, 8, 1, 023, 9, 2, Иван Донев 5, 1, 18, Иван Лалев 1, 40, 62г, 27, 5, 22, 36, 26, 50, 44, 9, 24, 32, 11, 30, 4, 23, 29, 31, 46, 58, 25, 62, 28, 13, 54, 56, 38, 60, 6, 7, 12, 42, 1, 34, 3, Иван Павлов 68, 38, 77, 6, 15, 53, 42, 72а, 76, 72б, 87, 21, 89, 78, 41, 52, 60, 36, 67а, 33, 13, 51, 70, 47, 35, 19, 44, 34, 57, 30, 50, 66, 69, 14, 91, 39, 28, 64, 61, 22, 80, 83, 45, 17, 49, 43, 29, 46, 32, 63, 8, 12, 59, 27, 72, 58, 31, 75, 11, 62, 4, 16, 85, 37, 18, 82, 55, 71, 26, 40, 1, 2, 54, 56, 68, Иван Полендаков 13, 11, 17, 10, 15, 25, 23, 6, 5, 15, 4, Кирил И Методий 4, 8, 1, 3, 5, Кичура 3, 41, 18, 8, 4, 5, 17, 6, 1, 11, 16, 12, 13, 27, 3, 10, Комсомолска 2, 6, 46, 41, 48, 2, 43, 20, 42, 50, 37, 12, 40, 47, 5, 22, 8, 26, 4, 23, 34, 32, 45, 1, 14, 19, 52, 30, 16, 9, 18, 38, 24, 39, 25, 49, 28, 29, 21, 36, 10, 3, Комуна 5, 11, 2, 3, 4, Ливадата, Мах.Баба Стана Вила, 5, Вила, 1, 11, 27, 14, ул. Осветление, Училище, 12, 16, 7, 10, Вила, Мах.Коевски Ливадки Вила, Мах.Радоевското 2 Вила, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост 7, 11, 2, 8, 19, 3, Неофит Калчев 8, Осъм 3, 9, 7, 10, 16, 3, 4, 6, 17, 22а, 30, 2, 5, 14, 8, Панайот Волов 3, 4, Патриарх Максим 10, Пенко Йотов 3, Прохлада 13, Първа 1, 4, 3, 4, 8, 12, 4, 5, 1, 7, 3, Раю Ганковски 12, 3, 16, 7, 1, 10, 6, 14, 2, Стара Планина 2, 88, 44, 47, 5, 21, 26, 29, 4, 16, 40, 12, 25, 3, 31, 37, 44, 17, 33, 1, 32, 34, 35, 23, 14, 38, 6, 11, 27, 30, 15, 2, 18, 43, 10, 41, 36, 19, 9, 22, 7, 8, 13, 24, 4, 144, 152, 156, 155, 138, 176, 140, 149, 136, 134, 150, 148, 143, 154, 142, 158, 153, 146, 137, 147, 139, 141, 250, 158, 124, 92, 261, 246, 257, 259, 147, 90, 123, 252, 136, 128, 241, 230, 224, 218, 240, 243, 73, 214, 245, 208, 244, 210, 249, 251, 220, 216, 242, 204, 239, 232, 238, 206, 212, 255, 236, 222, 253, 225, 234, 226, 169, 2, 174, 189, 187, 171, 179, 155, 177, 183, 173, 165, 1, 180, 182, 185, 181, 167, 163, 172, 175, 157, 159, 161, 202, 200, 201, 193, 184, 199, 69, 149, 188, 197, 196, 190, 192, 229, 207, 195, 198, 221, 136, 168, 138, 147, 128, 120, 115, 121, 130, 95, 100, 127, 106, 131, 101, 105, 97, 109, 93, 114, 108, 129, 111, 112, 123, 117, 126, 132, 113, 98, 116, 104, 110, 124, 88, 102, 133, 107, 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Трета 2, 30 Вила, 11, 9, Хемус 74, 49, 92, 83, 81, 78, 50, 46, 47, 73, 30, 43, 54, 72, 32, 14, 27, 66, 1, 58, 67, 60, 45, 57, 33, 48, 35, 29, 41а, 7, 3, 28, 24, 81а, 22, 49, 50, 65, 68, 64, 40, 11, 19, 52, 16, 36, 53, 56, 28а, 55, 9, 5, 51, 29а, 71, 26, 15, 81, 2, 38, 8, 61, 44, 42, 59, 63, 20, 23, 4, 37, 31, 69, 62, 10, 76, 72, 68б, 74, 68, 68в, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, 6, 9, 28, 13, 1, 4, 2, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7, 23, Червено Знаме 8, 26, 1, 24, 14, 16, 4, 2, 22, 28, 18, 3, 30, Четвърта 8,  Вила, Мест.Кравая

На 12.02.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв.Ливадето къща Албена, 7, 41, 43, 23, къща Теодор, 25, 13, 4, 44, 17, 12, 6, 2, 18, 8, 3, 5, 24, къща Пенко, 48, къща Мая, 10, 32, 30, 22, 39, 14, 33, къща Атанас, 15, 35, къща Мариана, 56, 1, 34, 37, къща Иванка, 9, 21, 36, 16, 28, 29, 68, къща Иван, 48, къща Дочо, къща Васил, 66, 53, 50, 47, 20, 51, къща Христо, къща Радка, 60, 64, къща Стилиян, 49, 45, 56, къща Емил, къща Милен, къща Стефан, къща Минко, 62, 20, Ливадето 48, махала Хитровска, Мах.Дрянска къща Виолета, Стоп.Постройка, къща Петко, къща Петър, къща Георги, къща Пена, 27, къща Иванка, къща Иван, къща Мария, къща Дочо, къща Марин, къща Светла, къща Рада, къща Йовка, къща Елена, къща Анелия, къща Колю, къща Кинчо, къща Цанко, къща Тонка, къща Димитрина, къща Бойко, къща Дацо, къща Павел, къща Васил, къща Минко, Гараж, Минко, къща Нели, 28, Вила, къща Иванчо, къща Цовко, Мах.Калчевска 16, 69, 15, 100, 67, 71, 40, 66, 50, 10, 54, 4, 43, 14, 36, 13, 42, 55, 29, 31, 18, 19, 99, 23, 33, 21, 51, 17, 8, 57, 24, 5, 47, 28, 46, 12, 1а, 26, 1, 11, 34, 48, 3, 2, 32, 59, 53, 96, 30, 45, 41, 73, 7, Вила, 6, 27, 52, Мах.Райковска къща Христина, къща Мартин, къща Гечо, къща Христо, къща Тотю, 31, 34, къща Бойко, къща Петко, къща Манол, къща Татяна, къща Димитра, къща Илийчо, къща Мария, Овчарник, къща Тодора, къща Тихомир, Стоп.Постройка, къща Стефан, 27 къща Франц, къща Митко, къща Марийка, къща Иван, къща Светослав, къща Кръстю, 19б, къща Минчо, къща Стефка, 5, къща Дечко, Мах.Сеновоза 1, Шести Септември 24

На 12.02.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Черни Осъм:  Акациева 2, 77, 5, 3, 8, 4, 71, 6, 10, 2, 8, 12, 5, 11, 9, 7, Амбарица 9, 6, 4, 2, 3, 10, 14, Атанас Филипов 3, 5, 8, 12, 7, 2, Бай Паскал 11, 7, 25, 16, 10, 12, 18, 6, 19, 1, 21, 5, 4, 3, 23, 14, 16 Уо-Тп-4, 17, 13, 8, Васил Радев 2, 6, 5, 3, 2, 8, 7, 1, 11, 4, 10, Врачовска 7, 15, 23, 21, 11, 8, 10, 12, 17, 25, 3, 13, 19, 9, 6, 1, Възраждане 1, 5, 3, Девети Септември 28, 22, 10, 15, 26, 18, 14, 12, 20, 13, 9, 2, 21, 8, 6, 4, 11, 17, 16, 19, 23, Дружба 4, 2 Баня, 5, 1, 2, 8, 3, 4 Фурна, 7, 10, Жеравица, Жилища на Горското Стопанство 5, 2, 3, 4, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево Вила, 2, 2а Вила, М.Жеравица 3, Вила, 1, 15 Уо-Тп-1, 2 Вила, къща Цочо, 15 Тп, къща Петко, Вила, 55, М.Кошутина Вила, М.Миленча 38, 67, 10, Работилница, М.Стойновска къща Нели, къща Марин, къща Радой, къща Тодор, къща Дана, къща Марио, 6 Тп-1, къща Иванка, къща Никола, къща Ваня, къща Неда, къща Маринка, къща Мария, къща Тодорина, къща Йонко, къща Евгени, къща Пенчо, къща Дона, къща Йонка, къща Иво, къща Борислав, къща Райка, къща Танчо, къща Катя, къща Василка, 17 къща Дари, къща Георги, къща Трифон, къща Едгард, къща Ангел, къща Рада, къща Стана, 55, къща Христо, къща Атанас, къща Мита, къща Петко, къща Иван, къща Дочо, къща Мичо, къща Минчо, къща Пена, къща Минко, къща Пенка, Вила, М.Стругът Тп-12, 67, Работилница, 68, 47, 20, 5, 4, 8, 43, 19, 16, 23, 27, 21, 24, 35, 1, 3, 25, 37, 15, 39, 13, 12, 51, 18, 7, 31, 41, 2, 33, 6, Вила, 9, 45, 29, Общ.Дз Обнова 8, 3, 9, 1, 2, 4, 2, 1, 6, 10, 3, Първи Май 104 Кооп.-Обнова, 1, 26, 47, 106, 19, 61, 73, 29, 48, 65, 17, 57, 2, 18, 11, 56, 27, 41, 30, 49, 26, 23, 67, 22, 15, 75, 5, 6, 21, 44, 52, 8, 35, 69, 45, 9, 37, 33, 6 Общ.Обнова, 32, 20, 13, 34, 54, 2 2, 81, 63, 77 Уо-Тп-5, 77, 3, 12, 50, 39, 59, 28, 1, 42, 7, 47, 46, 36, 53, 31, 25, 4, 1 1, 55, 79, 24, 10, 1, 3, Райнешка 4, 6, Стара Планина 75, 78, 62, 128, 46, 40, 120, 84, 28, 66, 125, 26, 98, 112, 70, 86, 10, 131, 103, 42, 73, 149, 124, 79, 122, 97, 129, 119, 95, 48, 54, 121, 69, 65 Дом-Изложба, 60, 105, 101, 34, 113, 30, 74, 83 Далекосъобщения, 149 Лавка, 58, 65 Здравна Служба, 107, 111, 83 Културен Дом, 93, 104, 56, 147, 116, 135, 76, 8, 91, 81, 36, 102, 50, 99, 100, 92, 110, 108, 85, 71, 145, 88, 44, 115, 126, 72, 118, 83, 52, 68, 89, 106, 87, 38, 31, 55, 47, 16, 11, 43, 13, 65, 26, 29, 22, 18, 15, 12, 53, 20, 63, 2, 41, 24, 5, 9, 27, 7, 23, 4, 17, 21, 25, 57, 19, 51, 14, 8, 59, 33, 1, 61, 49, 3, 39, 10, 6, 149, 18, 137, 112, 14, 151, Стойновска 47, 67, 48, Хаджи Макарий 1, 2, Цонка Дамянова 1, 10, 3, 6, 11, 2, 4, 7, 8, 5

На 13.02.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Балканец:  Ген.Карцов 53, 170, 68, Христо Петков 125, 33, 123, 25, 28, 50, 19, 9, 15, 109, 68, 14, 83, 47, 17, 52, 36, 12, 91, 127, 37, 81, 11, 77, 43, 121, 93, 99, 16, 34, 59, 119, 29, 49, 67, 79, 97, 26, 48, 13, 22, 51, 115, 40, 63, 117, 69, 71, 85, 44, 111, 89, 30, 27, 38, 113, 39, 87, 73, 31, 10, 46, 45, 21, 41, 105, 32, 42, 55, 57

На 14.02.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Борима:  Бочо Дуковски 7, 6, 3, 10, 5, 11, 2, 14, 12, 16, Васил Левски 25, 93, 8, 37, 45, 44, 47, 23, 26, 42, 32, 22, 28, 35, 24, 31, 34, 29, 39, 51, 67, 46, 66, 21, 41, 19, 33, 55, 67, 61, 59, 63, 53, 52, 24, 37, 51, 48, 65, 46, 56, 57, 69, 54, 22, 2, 4, 6, 18, 1, 3, Васил Поппавлов 4, 5, Васильов 2, 8, 1, 6, 18, 14, 16, 10, 12, Ген.Скобелев 7, 9, 6, Генерал Тотлебен 6, 21, 8, 6, Георги Бенковски 4, Георги Попов 12, 10, 68, 7, 3, 5, Георги С.Раковски 2, 4, 36, 8, 6, Гурко 7, 6, 48, 9, 3, 5, Девети Септември 1, 15, 32, 48, 2, 7, 40, 34, 42, 8, 22, 44, 13, 21, 14, 11, 36, 3, 38, 43, 31, 18, 46, 9, 19, 10, 24, 4, 33, 17, 29, 35, 23, 26, 5, 20, 30, 120, 116, 83, 106, 99, 108, 93, 98, 109, 92, 88, 82, 87, 114, 104, 85, 100, 86, 103, 118, 107, 97, 95, 81, 91, 94, 89, 112, 105, 101, 101, 10, 67, 45, 37, 10, 54, 55, 35, 52, 51, 60, 47, 66, 36, 43, 53, 50, 41, 56, 39, 58, 49, 1, 97, 69, 61, 59, 62, 76, 65, 64, 70, 74, 27, 66, 12, 63, 68, 71, 78, Димитър Рачев 2, 5, 7, 11, 3, 1, 11, Дочо Съев 15, 10, 20, 14, 9, 24, 7, 12, 8, 28, 6, 3, 26, 19, 17, 22, 16, 5, 4, Дъбрава 3, Есперанто 6, 8, 4, 10, 1, 2, 12, 1, 8, Здравец 6, 2, 4, Иван Дочев 2, 7, 10, 8, 3, 4, 6, Илия Маринов 11, 10, Кап.Петко Войвода 5, 9, 19, 16, 48, 5, 3, 11, 8, 60, 21, 4, 12, 56, 14, 20, 29, Кирил И Методий 30, 26, 17, 22, 4, 11, 6, 12, 13, 1, 24, 19, 33, 10, 23, 2, 28, 15, Кокиче 10, 8, 6, 11, Колю Кацаров 2, 1, 4, Колю Колев 2, 8, 6, 4, Космос 4, 9, 11, 12, 3, 5, 7, 13, 2, 1, 2, Марин Банковски 1, 3, 2, 6, 16, 2, 5, 3, 14, 8, 10, 11, 9, 7, Марин Стафунски 1, 2, 5, 1, 9, 4, 11, 3, 2, Минзухар 1, Минко Дочев 18, 13, 9, 11, 20, 26, 4, 5, 14, 12, 6, 24, 8, 10, 2, 1, 3, 26, Освобождение 3, 6, 8, 4, 12, 11, 2, 2, Пашалан 4, 10, 1, 3, 454, 7, 2, 3, Пенка Стафунска 6, 5, 1, 3, 8, Петко Дочев 3, 5, 2, 9, 8, 12, 7, 5, 10, Петър Грошев 13, 17, 23, 11, 7, 22, 16, 26, 9, 3, 4, 20, 12, 24, 28, 6, 18, 15, 12, 1, Победа 10, 1, 16, 6, 4, 2, 8, 12, 14, 9, Райна Княгиня 3, 8, 1, 48, 7, Синчец 3, Стара Планина 5, 6, 8, 20, 15, 52, 3, 25, 27, 9, 29, 17, 13, 12, 31, 14, 11, 23, 21, 46, 5, 19, 33, 16, 35, 37, Стефан Караджа 10, 2, 1, 3, 8, 5, 6, 3, Тинко Симов 4, 5, 3, 2, Тотка Съева 1, 2, 1а, 4, 10, 7, Трети Март 2, 8, 3, 6, 10, 7, 5, 1, 12, Урсел 3, 6, 7, 11, 5, 21, 1, 9, 213, Хаджи Димитър 3, 1, Христо Ботев 18, 36, 12, 6, 22, 42, 30, 16, 20, 24, 34, 10, 32, 4, 40, 38, 44, 14, Цанко Патарински 26, 23, 32, 21, 24, 39, 2, 30, 11, 28, 15, 19, 46, 24, 20, 4, 2, 6, 1,  Тп-4, Тп-2

На 14.02.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Герман:  Хан Крум/31-ва/ 9

На 14.02.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:  15703.44.5, Август 1926 Г. 8, 24, 32, 15, 16, 26, 33, 47, 13, 1, 5, 12, 34, 44, Братя Попски 13, 2, 1, 11, Възраждане 4, 1, 2, 3, Ганчо Моев 36, 6, 20, 30, 25, 8, 3, 32, 19, 4, 17, 28, 18, 29, 7, 41, 38, 7 Тп1, 5, 23, 27, 12, 21, Георги Бенковски 4, 7, 3, 8, 8, 13, 14, 16, 18, 20, Дачо Михайлов 9, 14, 5, 3, 7, 12, 4, 2, 16, 23, 12, 20, 17, 19, 15, Девети Септември 3 Катодна Защита, 2, 4, 1, 1 Кметство, Поща, 3, Желязвенска Комуна 20, 14, 34, 23, 99, 21, 35, 8, 15, 19, 2, 36, 20, 39, 7, 18, 10, 38, 11, 5, 17, 13, 3, 4, Колю Владов 24, 31, 9, 16, 21, 20, 18, 5, 23, 6 Тп5, 1, 22, 38, 19, 26, 25, 15, 2, 33, 35, 17, 30, Късера 38, 24, 34, 4, 32, 6, 18, 8, 7, 36, Марин Гачев 7, 1, 5, 3, Марин Ив Кинкин 22, 8, 5, 9, 7, 20, 11, 8, 2, махала Испирско Вила, 8, махала Козуря Осветление Помпена Станция, Помпена Станция, Тп4, махала Лъките 12, Вила, 15, 1, 4, 1 Вила, Вила, 6, махала Разсадищата 1, 11, Вила, 4, 10, 8, 9, 12, 3, 6, 7, 28, махала Сойчанско Вила, къща Цано, къща Георги, къща Краю, къща Мирчо, къща Николина, къща Димитър, къща Найден, къща Румен, къща Коста, къща Виолета, къща Ценко, къща Даниела, къща Тянко, Вила, къща Марин, къща Цанко, къща Димка, къща Милчо, къща Иван, къща Милко, 55 Вила, къща Петко, къща Ценка, къща Мария, къща Борис, къща Венелин, къща Георги, къща Мою, махала Топля 18, 52, 55, 213, Вила, 51, 213, 214, махала Чербин 42, 36, 41, 22, Вила, махала Чолдарско Вила, 28, 40, 25, 33, 2, 36, 32, Вила, 38, 25, 29, 23, 7, 1, 76, 11, 28, 42, 5, 27, 26, 13, 33, 34, 40, 74, 17, 4, 3, 37, 41, 9, 12, 10, 18, 83, 31, 15, 30, 35, 21, 16, 6, 8, 104, 39, 77, 14, 63, 19, Вила, 33, 65, 64, 49, 60, Вила, 33, Мирчо Филипов 32, 21, 1, 5, 10, 26, 25, 9, 27, 2, 23, 4, 18, 13, 7, 12, 16, 21, 18, 37, Михал Дочев 2, 7, 15, 10, 13, 12, Октомврийска 21, 8, 3, 4, 2, 24, 7, 5, 1, 23, 6, 16, 9, 18, Петко Доневски 10, 14, 16, 13, 15, 17, 13, 3, 1, 2, 12, 11, 31, 75, 79, 19, 77, 74, 27, 54, 29, 70, 30, 33, 1, 72, 37, 6, 3, 70, 76, 26, 28, 35, Разсадищата 35 къща Милка, Симеон Маринов 1, 7, 11, 15, 13, Стамен Мирчев 32, 8, 13, 78, 48, 35, 36, 10, 23, 80, 40 Тп6, 15, 63, 22, 54, 27, 38, 19, 79, 75, 14, 20, 59, 28, 31, 24, 56, 63 Касета, 6, 71, 30, 57, 72, 16, 41, 11, 42, 70, 51, 68, 74, 18, 52, 44, 61, 29, 76, 53, 67, Стойко Хаджиев 2, 1, 5, 9, 11, 15, 21, Тодор Чипарски 20, 17, 9, 6, 3, 4, 5, 56, 25, 23, 1, 21, 8, 12, 19, Тринайсет Века България 76, 8, 68, 42, 15, 55, 52, 56, 5, 43, 17, 40, 21, 22, 7, 31, 50, 46, 10, 90, 2, 45, 32, 14, 1, 25, 49, 72, 58, 33, 37, 51, 86, 82, 38, 24, 48, 74, 39, 35, 27, 89, 30, 66, 34, 36, 16, 62, 26, 9, 80, 64, 84, 44, 41, 28, 47, 23, 19, 137, 140, 2, 104, 79, 9, 3, 99, 5, 106, 6, 96, 1, 8, 92, 15, 18, Цанко Станчев 85, 71, 62, 3, 46, 33, 63, 25, 50, 1, 70, 7, 52, 12, 30, 75, 4, 69, 15, 48, 84, 54, 5, 2, 64, 51, 55, 77, 78, 24, 27, 21, 36, 6, 28, 74, 65, 37, 32, 61, 60, 31, 76, 47, 80, 42, 23, Цано Драголов 5, 1, 3, 8, 4, 9, 12, 39, 5, 69, 51, 53, 64, 40, 66, 22, 7, 68, 42, 37, 14, 49, 11, 50, 16, 1, 60, 64 Вила, Цано Кадийски 27, 6, 32, 15, 51, 24, 53, 7, 4, 48, 26, 46, 1, 16, 3, 44, 14, 016, 13, 30, 18, 25, 19, 12, 86, 77, 68, 81, 87, 84, 60, 88, 93, 89, 69, 76, 90, 37, 71, 63, 75, 73, 83, 43, 45 Тп7, 85, 65, 82, 61, 58, Цвятко Георгиев 1, 11, 9, 3, 15, 21, 23, 7, 14, 2, 29, 10, 4, 25, 13, 8, 11,  Мест.Башов Рът

На 14.02.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дълбок Дол:  Божур 5, 17, 1, 14, 23, 13, 7, 3, 15, 21, 16, 11, 8, 19, 25, 12, 18, Бор 5, 7, 6, 9, 3, 5, 1, 1, 1, Бреза 2, 5, 7, 1, 3, 7, 2, 5, 4, Васил Мочев 4, 6, 2, 8, 10, Васил Събчев 8, 7, 2, 15, 6, 3, 5, Васил Христов 2, 21, 19, 4, 1, 3, 1, Гробарска 1, 4, 23, 5, 3, 13, 38, 9, 19, 24, 25, 21, 10, 11, 27, 17, 22, 28, 29, 33, 15, 26, 12, Дъб 10, 2, 4, 8, 6, Дълбокдолска Комуна 2, 5, 1, 3, 7, Иван Дончев 2, 61, 23, 59, 49, 16, 41, 10, 15, 13, 19, 43, 55, 21, 25, 7, 8, 1, 35, 12, 5, 9, 37, 14, 47, 29, 33, 6, 45, 4, 53, 31, 17, 27, 51, 57, 39, 111, 93, 65, 67, 63, 18, 105, 79, 103, 78, 97, 107, 71, 22, 20, 40, 91, 89, 42, 87, 95, 30, 28, 81, 101, 109, 24, 044, 38, 36, 83, 44, 69, 85, 75, 77, 46, 54, 2, Иван Иванчев 3, 5, 4, 7, 41, 2, Изворът 6, Извънградска 1, Крайречна 6, 16, 4, 10, 2, 12, 14, Кузманица 10, 3, 15, 12, 4, 20, 1, 14, 2, 5, 8, 13, 16, 7, Лале 7, 11, 5, 4, 3, 1, Марин Дол 1, Мерата 9, 11, 13, 15, 1, местност Поляната, Момчилов Кладенец 2, 4, 1, Орех 12, 10, 16, 6, 8, 14, 4, Петър Стойков 1, 20, 2, 7, 25, 5, 14, 16, 22, 18, 26, 12, 5, 6, 2, 10, 8, 4, Поникът 5, 8, 2, 1, 3, 7, 10, 6, 4, 12, 16, Пчелинът 2, 1, Първи Май 13, 25, 17, 14, 23, 18, 12, 3, 2, 11, 8, 21, 9, 6, 10, 1, 16, 7, 4, 17, Ракита 1, 3, 8, 5, местност Ракитито, Средни Дял 2, 14, 16, 13, 1, 17, 12, 10, 8, 9, 18, 19, 3, 4, 7, 40, 9, Старата Чешма 5, 1, 4, 8, 7, 2, 13, 12, 9, 11, Стойко Цочев 17, 7, 13, 14, 10, 15, 5, 4, 6, 9, 2, 186, 3, 1, 11, 8, 21, 19, 16, 1, Суха 1, 9, Теменуга 6, 2, 8, 4, Тошко Тодоров 5, 3, 8, 9, 14, 2, 7, 6, 11, 4, 12, 12, Трифонова Усойна 4, 6, Чучура 3, 7, 10, 1, 9, 11, 5, 3, 2, 10

На 14.02.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  Калник 4, 18, 8, 6, 1, 10, 15, 138, 12, 16, махала Шарбан 22, Мест.Стопански Двор Ферма, Местн.Трапът 1, Ралчевска 10, 73, 46, 113, 38, 115, 45, 107, 48, 32, 26, 7, 23, 16, 69, 13, 30, 19, 42, 53, 103, 4, 25, 49, 55, 109, 89, 5, 14, 40, 34, 33, 64, 66, 56, 21, 81, 17, 60, 35, 80, 71, 36, 12, 24, 27, 57, 70, 22, 2, 110, 8, 31, 102, 1, 97, 50, 61, 51, 44, 68, 28, 99, 82, 11, 37, 29, 87, 15, Софийска 137, 69, 22, 32, 1, 73, 12, 49, 35, 16, 10, 14, 38, 136, 33, 53, 65, 55, 20, 71, 30, 57, 28, 85, 59, 45, 11, 47, 34, 79, 13, 2, 83, 75, 8, 6, 4, 61, 87, 67, 91, 18, 39, 7, 63, 64, 43, 77, 40, 38, Централна 44, 86, 52, 33, 70, 96, 95, 87, 59, 28, 119, 42, 139, 88, 49, 143, 123, 11, 83, 41, 34, 99, 135, 27, 129, 105, 35, 45, 141, 63, 29, 68, 94, 102, 55, 21, 117, 101, 51, 26, 137, 103, 82, 91, 60, 17, 92, 89, 127, 74, 107, 65, 54, 72, 71, 16, 39, 57, 76, 79, 78, 113, 85, 98, 111, 58, 75, 115, 121, 38, 133, 80, 131, 97, 48, 31, 56, 77, 16, 9, 17, 5, 13, 14, 12, 3, 20, 11, 1, 8, 7, 116, 15, 10, 6, 6, 5, 9, 7, 2, 1, 8, 13, 3, 4, 11, 151, 161, 145, 112, 116, 146, 114, 124, 35, 148, 147, 163, 165, 126, 149, 142, 140, 106, 134, 153, 120, 132, 157, 108, 118, 122, 155, 128, 104, 134, 3, 144, Шарбан 64, 4, 10, 5, 62, 8, 3, 51, 31, 54, 29, 12, 63, 73, 16, 47, 61, 69, 67, 25, 27, 76, 35, 75, 74, 41, 30, 14, 33, 21, 43, 19, 45, 79, 39, 58, 40, 17, 15, 22, 48, 56, 55, 49, 57, 71

На 14.02.2020 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:  15703.44.5, махала Чолдарско Вила, 28, 40, 25, 33, 2, 36, 32, Вила, 38, 25, 29, 23, 7, 1, 76, 11, 28, 42, 5, 27, 26, 13, 33, 34, 40, 74, 17, 4, 3, 37, 41, 9, 12, 10, 18, 83, 31, 15, 30, 35, 21, 16, 6, 8, 104, 39, 77, 14, 63, 19, Вила, 33, 65, 64, 49, 60, Вила, 33, Тринайсет Века България 140, 137

На 14.02.2020 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  Местн.Трапът 1, Централна 16, 9, 17, 5, 13, 14, 12, 3, 20, 11, 1, 8, 7, 116, 15, 10, 6, Шарбан 4, 10, 5, 62, 8, 3

Община Угърчин  

На 11.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Славщица:  Александър Стамболийски 5, 9, 8, 14, 7, 1, 12, 6, Балканска 3, 2, 1, 6, 5, Васил Левски 3, Георги С.Раковски 18, 7, 10, 12, 28, 24, 5, 9, 26, 8, 14, 2, 3, 6, 20, Даловска 5, 3, 1, Иван Вазов 17, 8, 36, 20, 53, 38, 12, 32, 30, 15, 10, 2, 6, 26, 16, 4, 34, 18, 1, Корканска 6, 4, Московска 6, 5, 2, 4, Паисий Хилендарски 4, 7, 5, 1, 6, 3, 2, Последна 1, Свобода 4, 2, Хаджи Димитър 4, 6, 8, Христо Ботев 35, 8, 10, 37, 23, 1, 13, 12, 31, 7, 5, 25, 22, 14, 21, 4, 24, 9, 20, 33, 15, 16, 3, 39, 26, 6, 19, 28, 29

На 12.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Катунец:  Ангел Кънчев 11, 9, 1, 3, 13, Асен Златаров 7, 2, 6, 3, 1, 9, Бачо Киро 2, 4, 1, Васил Априлов 1, 10, Васил Левски 9, 27, 21, 17, 29, 10, 23, 19, 13, Вит 5, 16, 19, 9, 10, 11, 14, 17, 13, 7, 18, 8, Места 8, Присоето 2, 4, Републиканска 3, Стара Планина 1, 7, 3, 5, Трети Март 45, 12, 43, 28, 32, 29, 15, 9, 23, 3, 18, 31, 17, 35, 42, 25, 44, 7, 8, 39, 20, 33, 22, 5, 14, 46, 41, 21, 38, 36, 37, 34, 24, 19, 26, 27, 40,  улично Осветление ТП 1

На 12.02.2020 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Угърчин:  Васил Левски 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Ген.Гурко 1, 22, 23, 20, Елин Пелин 17, Климент Охридски 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Комитска 18, Лев Н.Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, Тодор Каблешков 28, Топалска 8, 4, 2, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25, 16, 20, 28, 22, 21, 17, Христо Ботев 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Юрий И.Венелин 3, 5, 7, 2

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.02.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:  Васил Коларов 1, 41 41, Васил Чучуков 2, Двадесет И Седми Октомври 2, 3, 2, 2, Димитър Благоев 18, 16, 32, 11 11, 12, 1 А, 9, 41 41, 3, 43, 41, 42 42, 11, 30, 42, 16, 31еп, 31, 31, 30 30, 9 9, 31 31, 44, 10, 2, 43 43, 15, 43, 10 10, Иван Вазов 40, Комсомолска 1, Младост 3, 1, 6, 5, 2, 9, 8, Пролет 6, 3, 8, 11, 13, 4, 2, 10, 14, 15, 12, Кафе, 9, 16, 7, 5, Самуил 4, Свети Спас 2, 10, 5, 4, 17, 21, 19, 14, 15, 12, 13, 2а, 3, Свилен Русев 40, Стубело 1,  10

На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Мала Фуча:  44, УПИ  V-231 Кв.16,  Съвет

На 12.02.2020 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Бобов Дол:  Дружба 70, 69, 70, 69, 69 69, 2, 70 70, Малчика 68

На 13.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2020 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

Община Бобошево  

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Блажиево:  VII-236, Кв.15, Васил Левски 105, 76, 55, 75, 65, 57, 67, 71, 86, 64, 95, 62, 111, 66, 84, 60, 90, 103, 69, 83, 85, 51, 78, 101, 94, 99, 113, 79, 58, 72, 81, 97, 74, 91, 92, 89, Скз Блажиево, 80, 109, 107, 59, 88, 70, 63, 93, 61, 56, 96, 82, 39, 52, 44, 35, 43, 33, 29, 5, 24, 9, 36, 8, 25, 16, 19, 12, 21, 38, 7, 28, 1, 46, 23, 26, 3, 45, 40, 53, 30, 18, 50, 48, 11, 42, 22, 27, 13, 37, 6, Демокрация Ферма, 28, Свинарник, 14, 42, 78, 25, 2, 5, 3, 75, 84, 10, 28, 20, 33, 43, 76, 29, 45, 39, 31, 11, 26, 67, 69, 7, 27, 24, 80, 73, 41, 46, 42, 14, 16, 22, 17, 5, 9, 44, 86, 40, 82, 38, 30, 71, 13, 18, 37, 3, Залез 2, 4, Изгрев 11, 2, 5, 8, 1, 7, 3, 12, 6, 4, Китка 2, 3, 1, 4, Минзухар 5, 4, 1, 2, Пламък 2, 4, Св.Иван Рилски 80, 82, 102, 47, 66, 37, 91, 68, 75, 64, 62, 65, 63, 77, 4, 73, 54, 86, 40, 70, 42, 72, 57, 78, 59, 88, 53, 94, 76, 96, 79, 84, 93, 98, 36, 18, 29, 22, 7, 16, 83, 26, 79, 81, 2, 40, 28, 3а, 9, 20, 3, 58, 39, 33, 25, 1, 17, 19, 30, 4, 15, 56, 21, 6, 38, 63, 14, 42, 31, 37, 34, Стопански Двор 23, Постройка, Обор, Теменуга 15, 8, 7, 11, 13, 9, 3, 10, 42, 1, 17, УПИ  - V-77, Кв.11, ХII, Кв.22, Хаджи Димитър 2, 1, 11, 3, 6, 7, 4, 9, 5, 13, Христо Ботев 4, 37, 1, 25, 45, 21, 5, 51, 29, 2, 11, 47, 27, 9, 33, 49, 23, 31, 35, 34, 39, 4, 41, 75, 6, 77, 53, 79б, 55, 89, 65, 71, 59, 61, 69, 81, 63, 67, 73, 57, 79, Цар Борис 33, 61, 58, 9, 28, 24, 1, 62, 44, 3, 32, 54, 10, 13, 52, 29, 42, 19, 50, 27, 36, 31, 23, 11, 60, 33, 35, 38, 17, 48, 21, 56, 15,  Модулна Автоматична Станция

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Бобов Дол:  Васил Коларов 5

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Бобошево:  04532.142.023 Света Богородица, 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов 22, 1, 3, 5, 6, 8, 6 2, 2, Ал.Шиников 7, 9, 3, 1, Александър Стамболийски 55, 31, 24, 6, 59а, 13, 18, 49, 57, 25, 26, 28, 2, 17, 12, 33, 39, 23, 45, 11, 10, 8а, 32, 37, 21, 16, 27, 29, 35, 7, 39, Алекси Величков 2, 15, 11, 10, 3, 13, 5, 12, 6, 1, 2, 17, 8, 23, 21, 14, 16, 27, 7, Батак 12, 8, 2, 3а, 5, 1, 3, 10, 7, 4, Божур 6, 1, Бор 13, 7, 1, 5, 10, 3, 11, 9, 4, 12, Братя Д. И К. Миладинови 14, 12, 4, 11, 19, 69, 15, 3а, 10, 16, 13, 6, 7, 5, 8, 2, 26, 27, 19, Васил Левски 2, 24, 47, 14, 45, 29, 8, 45, 31, 17, 28, 7, 4, 35, 19, 26, 14, 9, 13, 12, 5, 37, 22, 21, 6, 24, 2, 3, 15, 23, 39, 16, 41, 33, 11, 18, 27, 1, 25, Върба 8, 7, 6, 17, 13, 10, 19, 11, 15, 5, 7, Гагарин 8, 2, 13, 17, 3, 19, 10, 4, 1, 6, 11, 5, Георги Зограф Бобошевски 2, 4, 3, Георги С. Раковски 5, 1, 23, 13, 12, 25, 8, 2, 6, 14, 11, 4, 17, 19, 27, 10, 16, 15, 9, 3, 7, 25, 58, 61, 76, 85, 89, 74, 88, 83, 78, 80, 91, 81, 93, 84, 86, 79, 62, 70, 68, 60, 73, 71, 81, 69, 77, 58, 66, 75, 63, 36, 41, 38, 49, 33, 42, 34, 26, 47, 55, 30, 54, 39, 22, 40, 43, 51, 20, 32, 24, 37, 29, 50, 18, 46, 61, 45, 56, 67, 65, 16, 35, 31, 14, 48, Герена 3, 24, 4а, 11, 9, 18, 14, 4, 16, 13, 20, 12, 8, 10, 1, 22, Д-Р Стефан Волев 1, 2, Детелина 5, 4, 2, 1, 3, Домокрайска 12, 3, 8, 30, 28, 26, 1, 2, 16, 24, 6, 17, Еделвайс 2, 12, 1, 3, 9, 4, 2, 6, 10, 8, 12, Единство 5, 9, 7, 3, 1, 20, 16, Ела 1, 5, 16, 12, 8, Вила, 9, 14, 10, 4, 6, 10, 5, Жп Гара Мелница, Заводска 3, 5, 2, 9, 7, 14, Здравец 14, 12, 16, 7, 11, 10, 3, 4, 2, 8, 18, 15, 23, 5, 19, 13, 9, Зора 6, 8, 11, 7, 4, 2, 5, 9, 1, Иван Кепов 3, 3, 3, 3, 3, 3, 27, 3, 21, 19, 41, 1, 8, 5, 12, 2, 25, 23, 18, 39, 30, 33, 4, 17, 10, 7, 29, 14, 37, 6, 16, 28, 31, 20, 24, 35, 8 Вила, 26, 22, 13, 15, Иван Попмихайлов 5, 12, 9, 6, 3, 8, 10, 14, 11, 2, Иглика 1, 2, Изгрев 26, 20, 8, 7, 3, 16, 18, 5, 9, 13, 12, 10, 7, 6, 1, 4, 1, 5, 2, 7, Кирил И Методий 1, 5, 7, 3, 9, 11, 11, Крайречна 11, 5, 3, 1, 9, Лале 2, 4, 1, 10, 8, 9, 17, 30, 13, 28, 12, 22, 24, 6, 18, 20, 15, 11, 19, Липа 18, 12, 14, 15, 16, 5, 17, 11, 1, 3, 9, 7, 4, 20, 21, Ловна Среща 4, 2, 3, Лоза 1, 2, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци Вила, къща, местност Герена Фургон, Помпа, местност Друма, местност Затона Помпена Станиция 1, Помпена Станция, местност Кощанево Гатер, Дървод.Цех, местност Липовица Почивна Станция, местност Манастира 1, Хижа Яна, Твр-Бобошево, местност Миладин къща, местност Мърдище Вила, Фургон, местност Секелица 3, местност Тупузица Помпа, Момина Сълза 16, 18, 1, 22, 6, 3, 10, 13, 20, 7, 9, 5, 14, 12, 2, 15, Морава 1, 14, 12, 21, 10, 16, 23, 4, 1, Никифор Бибин 16, 3, 4, 10, 2, 6, 1, 19, 13, 17, 9, 11, 8, 7, 14, 12, 15, Никола Вапцаров 11, 4, 7, 9, 2, 8, 5, 1, 3, Николай Поп Величков 4, Околище 9, 1, 3, 5, 7, 13, 15, 11, Опълченска 10, 8, 15, 6, 7, 9, 3а, 4, 13, 3, 2, 15, 1, 5, Отец Паисий 13, 7, 9, 25, 11, 3, 4, Пейо Яворов 4, Пирин 7, 4, 8, 9, 2, 3, 6, 10, 1, Пламък 13, 11, 20, 15, 18, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза 3, 7, 1, 25, 9, 17, 8, 13, 4, 7, 11, Руен 6, 3, 1, 4, 2, Самуил 4, 2, Свети Иван Рилски 67, 43, 63, 29, 40, 25, 55, 69, 33, 38, 28, 20, 11, 61, 39, 57, 37, 52, 71, 46, 36, 23, 51, 48, 59, 26, 27, 53, 50, 18, 31, 101, 88, 63, 64, 98, 87, 54а, 91, 86, 62 1, 81, 77а, 85, 70, 84, 54, 96, 109, 107, 78, 60, 77, 94, 60а, 89, 100, 68, 99, 75, 1, 83, 72, 6, 66, 79, 103, 80, 82, 103 Скз Бобошево, 2, 56, 62, 7, 12, 3, 17, 16, 1, 19, 5, 41, 4, 8, 21, 10, 6, 15, 2, 13, 11, Свети Илия 3, 4, 1, Свобода 2, 1, 5, 9, 11, 7, 3, 4, Силистра 2, 1, 5, Сотир Бранков 9, 6, 10, 5, 11, 8, 7, 1, 2, 3, Софроний Врачански 2, 4, Спартак 12, 6, 18, 10, 8, Помпа, Спортист 1, 3, 2, 4, 12, Стефан Караджа 14, 12, 2, 3, 18, 16, 6, 7, 26, 3, 24, 28, 30, 9, 11, Струма 6, 4, 6, 14, 12, 10, 5, 8, 5, Сълза 14, 12, 8, 9, 19, 16, 10, 11, 20, 15, 21, 1, 3, 5, Теменуга 2, 3, 5, 1, Тиха Струма 9, 2, 11, 6, 8, 3, 4, 10, 1, Тодор Каблешков 6, 1, 10, 4, 8, 2, Топола 14, Фильовица 7, 3, ХV-1040, Кв.23, Христо Бачев 2, Христо Ботев 5, 4, 2, 7, 32, 2, 37, 48, 19, 8, 27, 29, 18, 38, 26, 10, 30, 12, 13, 15, 36, 5, 14, 4, 11, 1, 34, 6, 22, 9, 31, 25, 44, 41, 21, 24, 20, 3, 17, Цар Борис 9, 7, 3, 1, 5, Череша 1, 5, 2, 7, 8, 9, 3, Явор 2, 3,  ПИ 003003, местност Околище

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Висока Могила:  Мильов Рид,  Мильов Рид

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Вуково:  087040, 12351.153.0030

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:  Іх - 136, Кв. 18

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Доброво:  046015, III-224, Кв.11, Vі-293,  Кв. 20

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Дупница:  местност Мело Вила

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Каменик:  Вила

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Рила:  ПИ 000350

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Скрино:  116, X-83 Кв.3,  Вила

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:  Лоза 13, местност Слатинско Ханче Автоморга, Бил Борд, Магазин, пътното, Цар Борис 34

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Смочево:  019027, 048014, Асен Илиев 2, 1, Бежбунар 4, 10, 22, 11, 8, 6, 1, 20, 1а, 5, 12, 15, 2, 16, Бор 1, 3, Бреза 4, 2, Васил Левски 22, 11, 16, 14, 6, 13, 1, 9, 12, 4, 10, 7, 5, 20, 8, Върба 3, 5, 4, Здравец 18, 5, 7, 1, 16, 13, 8, 17, Иван Китанов 25, 33, 47, 26, 41, 31, 43, 18, 22, 35, 16, 45, 27, 14, 49, 24, 20, 29, 8, 39, 12, 23, 13, 9, 1, 11, 15, 2, 5, 3, 7, Иглика 5, 3, Извън Рекулация Вила, Инженер Сотиров 18, 14, 25, 12, 2, 3, 1, 9, 10, 6, 5, 26, 51, 35, 29, 62, 90, 107, 49, 22, 60, 83, 36, 42, 81, 37, 57, 48, 110, 50, 30, 101, 63, 91, 70, 69, 77, 76, 86, 95, 105, 39, 79, 66, 65, 59, 99, 47, 103, 34, 89, 52, 78, 88, 109, 92, 31, 58, 80, 1, 100, Павилион, 94, 24, 68, 32, 53, 93, 141, 85, 67, 61, 71, 3, 74, 43, 56, 28, 54, 75, 72, 111, 84, Хранителни Стоки, 17, 46, 38, Дървообработване, 132, 137, 123, 20, 106, 102, 125, 114, 104, 141, 139, 119, 124, 143, 115, 112, 110, 113, 122, 98, 149, 116, 118, 121, 128, 120, 117, Кокиче 6, 5, Липа 1, 3, 5, Мали Полич 1, 3, 5, 2, махала Миндела Винарска Изба, Милатково 6, 14, 3, 12, 15, 19 Вила, 2, 8, 9, 7, 23, 21, 17, 4, 13, 11, 25, 1, 15, Момина Сълза 3, Никола Дамянов 8, 1, 4, 17, 6, 7, 19, 2, Отец Паисий 3, 1, 9, 7, 21, 4, 12, 6, 19, 5, 17, 13, 2, 10, 8, 14, 5, Рила Планина 37, 12, 11, 15, 7, 10, 21, 20, 1, 4, 3, 17, 23, 16, 13, 26, 35, 2, 27, 31, 19, 14, 28, 5, 32, Свети Иван Рилски 9, 11, 15, 13, 20, 1, 17, 10, 34, 30, 16, 7, 19, 22, 18, 3, 8, Селище 10, 7, 5, 1, 16, 3, Симеон Заров 16, 21, 27, 41, 29, 33, 23, 7, 1, 3, 17, 31, 37, 9, 6, 2, 19, 4, 43, 39, 18, 15, УПИ -Vііі-361, Кв.15, Христо Ботев 1, 16, 6, 12, 24, 3, 18, 17, 10, 13, 20, 14, 7, 19, 11, 28, 21, 26, 4, 22, 9, 15, 5,  Местонст Милатково

На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 12.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Яхиново:  87727.13.10, 87727.14.69, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 48, Девети Септември 9, 2, 4, 6, 1, Иван Вазов 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Коста Петров 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, местност Полето, Стефан Караджа 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, Христо Ботев 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а

Община Кочериново  

На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бараково:  Александър Стамболийски 4, 3, 1а, 5, 8, 2, 6, 1, В.Везенков 5, 3, 1, 4, 7, Васил Коларов 7, 4, 3, 5, Вела Пеева 19, К.Лазаров 8, 7, 3, 12, 14, 5, 10, Клемент Готвалд 11, 5, 8, 7, Климент Готвалд 6, 10, 7, 13, 3, 5, 4, 2, Костадин Лазаров 1, местност Гургу Дере, Методи Попгеоргиев 18, Митко Палаузов 8, 2, 4, Никола Парапунов 8, 2, 3, 9, 16, 12, 7, 4, 6, Полето, Струма 10, 3, 5, 4, УПИ  - Vііі-157, УПИ -VIII-157, Кв.96, Христо Ботев 18, 30, 1, 6, 24, 17, 2, 41, 10, 9, 21, 15, 16, 5, 20, 14, 8, 7, 12

На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кочериново:  Никола Вапцаров 113

Община Кюстендил  

На 11.02.2020 г. /08:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 17:00 ч./ -  Кюстендил:  Авксенти Велешки 8, 8а, 5, 6, 7, 4, 3, 2, 2а, Магазин, 1, Антим I 34, 15, 26, Кафе Аперитив, 32, 28, 30, 130, 12 129, Арда 6, 9, 3 Б, 3 А, 15, 13, 4, 3, 5, 7, 11, 2, Васил Априлов 1, 7, 3, 7а, 18, 8, 6, 5, 17, 10, 20, 14, 2, 15, 22, 11, 13, 9, 2а, 16, Велбъжд, Виница 2а, 12, 9, 16а, 16, 1, 11а, 10, 6, 18, 5, 3, 14, 11, 7, 2, 8, Владимир Димитров Майстора 21, 23, Генерал Крум Лекарски 18, Гео Милев 2, 13, 17, 11, 4а, 19, 8, 4, 12, 14, 6, 5, 15, 5а, 16, 9, 10, 18, Даскал Дамаскин 46, 32, 50а, 19, 42, 35, 21, 36, 27, 31, 41, 37, 25, 44, 38, 48, 50, 17, 50 А, 33, 29, 40, 39, 52, Даскал Димитри 8, 6, 4, Демокрация 57 А, 57, Ресторант, 47, 45, 49, 55, 57, 1ет4, Канцеларии, 53, 1, 58, 44, 48, Димитър Пешев 4, 6, 2, Евлоги Георгиев 8, 7, 10, 10, 9, 5, Емил Шекерджийски 2, Жданов 4, 2, 12, 6, Иван Шишман 18, 10, 8, 14, 5, 14а, 3, 12, 16, 4, 1, Иларион Ловчански 15, Ильо Войвода 33, 18 А, 12а, 29, 18, 23, 18а, 31, 27, 14, 20, 25, Кадин Мост 9, 5, 10а, 7, 8, 12, 13, 10, 6, 16, 3, 4, 14, 11, 1, 2, Капанска 1 Зала, 1, 2, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно 3, 1, 16а, 13, 7, 48, 8, 9, 55, Кирил Цонев 3, 4, Аптека, 7, 5, 2, 1, Константинова Баня 28, 3, 26, 9, 15, 24, 12, 2, 14а, 8, 20, 18, 10, 4, 14, 16, 6, Криволак 5, 3, 1, 4, 2, Любен Каравелов 3, 4, 8, 16, 10, 14, Библиотека, 1, 6, 5, 5, Марица 12, 1, 16, 15, 10, 4, 5, 2, 6, 11, 9, 7, 2 А, 3, 18, 8, местност Караджа Бунар 44, местност Самали Баир, местност Хисарлъка 7, 8, 10, 5, 18, 30, 111, 30а, 23а, 14, 17, 12, 20, 25, 28, 27, 56, 22, 54, 23, Мориц Леви 13, 11, 4, 3, 7а, 2, 9, 9а, 4, 1, Мусала 8а, 1, 8, 3, 5, 7, 6, 7а, 4, 2, Неофит Рилски 19, Одрин 5, Охрид 6а, 8, 4, 10, 6, 6 А, Парчевич 14, 1 Б, 2, 3, 1, 7, 1 А, 9, 10, 15, 12, 17, 4, 13, 8, 3 А, 6, 11, Пауталия 1, 5, 4, 2, 6, 22, 3, 20, 5, 24, 3а, 1, Полковник Стефан Манов 26, 26, 24а, 11, 26 къща, 3, 32, 24а, 6, 8, Първи Май 2, Закусвалня, 4, 12, 8, 12, Магазин, 6, Райна Цанева 10, 12, 4, 2, Родопи 5, Свети Иван Рилски 7, 3, 5, 1, 2, 4, Солун 4, 5, 6, 2, 1, 3, Софроний 22, 14, Стефан Караджа 6, 1, Тодор Ангелов - Божаната 14, 10, 8, 3, Офис, 4, Търговска 48, 61, 53, 49, 46, 40, 44, 59, 54, 42, 57, 14, 16, 12, Хаджи Димитър 53, 64, 62, 72, 55, 66, 68, 54а, 56, 54, 58, Хан Аспарух 9, 17б, 15, 3, 11, 7, 13а, 17, 7а, 5, 12, 14, 19, 16, 13, 17а, 1, Харковска 5 19, 3 20, 5 Метални Навеси на Пазара, Хижата 8, Хисарлъка 40, 34, 38, 42, 44, 40а, 36, 46, 48, 1, Христо Ботев 2, Христо Смирненски 4, 7 къща, Стом.Кабинет, 1, 7, 2, 5, 3, 4, Цар Асен 14а, 14, 7, 8, 1, 2, 12, 4, 5, 14 А, 10, 18, 6, 9, Цар Михаил 21, 6, 8, 11, 13, 19, 5, 3, 5 Кафе, Канцеларии, 7, Цар Освободител 246 142в, 143 А, 276, 262, 270 33, 270, 276 34, 210 В, 210б, 210 Б, 210 А, 210, 168, 192, 170, 121, 176, 172, 182, 174, 91, 115, 111, 95, 93, 117, 89, 79, 83, 109, 119, 105, 87, 113, 107, 100, 122, 118, 142, 158, 150, 124, 132, 144, 134, 156, 148, 138, 126, 168, 136, 147, 230, 228, 236, 238, 192, 182, 214, 194, 231, 229 Г, 229, 229 Д, 233, 229 8, Цар Симеон 1-ви 25, 23, Яворов Магазин, 3, 5, 1, 2, 1 А,  Лятно Кино

На 11.02.2020 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Кюстендил:  Велбъжд, Демокрация 58, 44, 48, 49, 55, 57, 1ет4, Канцеларии, 53, 1, Иван Шишман 18, 10, 8, 14, 5, 14а, 3, 12, 16, 4, 1, Кириат Оно 3, 1, 16а, 13, 7, 48, 8, 9, 55, Криволак 5, 3, 1, 4, 2, Любен Каравелов 3, 4, 8, 16, 10, 14, Библиотека, 1, 6, 5, Мориц Леви 13, 11, 4, 3, 7а, 2, 9, 9а, 4, 1, Неофит Рилски 19, Пауталия 1, 5, Райна Цанева 10, 12, 4, 2, Родопи 5, Стефан Караджа 6, Търговска 48, 61, 53, 49, 46, 40, 44, 59, 54, 42, 57, Цар Михаил 21, 6, 8, 11, 13, 19, 5, 3, 5 Кафе, Канцеларии, 7, Цар Освободител 142, 158, 150, 124, 132, 144, 134, 156, 148, 138, 126, 168, 136, 147, Цар Симеон 1-ви 25, 23

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Багренци:  Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим.Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност до Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ  IV-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2,  Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят.Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн.Бахчата

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Берсин

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Гирчевци:  Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Горна Гращица:  Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет И Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39,  Мандра

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Долна Гращица:  Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4,  къща, Магазин

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Долна Козница:  22112.500.2

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Друмохар:  махала Брашненица

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Жабокрът:  Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4,  Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Катрище:  Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2,  Стопански Двор, Казани, Читалище, къща, Кафе, Магазин, Кметство

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Кюстендил:  местност Николичевски път

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Лиляч:  местност Войника,  Вила, Помпа

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:  УПИ  XVIII - 221 Кв.39, I-446- За Църква , Кв. 43, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, местност   Доло , ПИ 007043, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ  Іх-61, 63, 70, Кв.22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2,  Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ  Ix-142, Кв.15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Плешивец:  Дванадесета 7

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Таваличево:  Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10,  Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Търновлаг:  Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1,  Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Цървеняно

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Четирци:  М.Топилата, махала Ямен, УПИ  VI-127 Кв.15,  къща

На 11.02.2020 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Багренци:  Васил Коларов 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Георги Зеленков 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, извън регулация, Ильо Войвода 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Руен 13, 11, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, УПИ  IV-331, Кв.42,  Кафе, Тзс

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:  Александър Стамболийски 18, 7, 14, 4, 1, 10, 9, 12, 6, 2, 8, 5, Джурналица, Димитър Каляшки 35, 56, 58, 68, 37, 33, 50, 29, 54, 44, 46, 60, 31, 48, 70, 62, 66, 52, Здравец 24, 36, 23, 34, 27, 38, 17, 40, 26, 15, 32, 25, 20, 19, 22, 21, 30, 28, Осогово 21, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев 24, 5, 19, 17, 18, 2, 23, 27, 16, 12, 9, 1, 3, 10, 7, 15, 11, 13, 6, 8, Стоимен Ковачев 4, 15, 5, 6, 7, 9, 8, 2, 11, 13, 1, 3

На 12.02.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  местност Николичевски път Цех, 33

На 13.02.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Индустриална Складово Помещение, 12, Лозенски Механи, ПИ 41112.214.59, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Петър Берон 46, 46, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, Вила, къща, 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща, 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34,  Бар, Цех

На 13.02.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лозно:  Слатина-026005

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Горна Гращица:  XIII-212.Кв.18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща, 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ  XI-70, Кв.16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща, 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого,  Черква, Читалище, къща, Магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм.Сграда, Здравна Служба, Кафе

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил:  Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща, Магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13,  Хоремаг, къща, Метален Фургон, Магазин

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Коняво:  000906 Кв.38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил И Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23,  Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, Магазин, Магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, Магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, Офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп.Двор, Цех За Алумин.Дограма, Фуражомелка, Дърв.Работилница, къща, Мандра, Усип, Диагн.Пункт, Фурна, Кантар

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил:  Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ  ХIII-12 Кв.2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2,  Работилница, Цех, 1

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  местност Дренов Дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, Вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски път Обор, 32, Вила, 32а Стоп.Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем.Работилница, 45, Склад, София

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Николичевци:  Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М.Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1,  Склад, Кафе

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Скриняно:  Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5,  Фурна, Магазин

На 13.02.2020 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:  X-198, Кв.21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил И Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3, 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062.11.80.1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3,  Институт

На 13.02.2020 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Коняво:  Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, Бор 4, Възраждане 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, 8, 25, 23, Георги Димитров 15, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Димитър Каляшки 3, 8, Иван Вазов 23, 21, 9, 15, 25, 27, Кирил И Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, Лехово 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Мусала 5, 4, 2, 3, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Раковска 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12,  Мандра, Магазин

На 13.02.2020 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Цървеняно:  002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница,  Помпа

На 13.02.2020 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:  VIII-250, Кв.7, Бенковски 6, 7, 17, 29, 21, 25, 15, 5, 11, 4, 19, 14, 9, 27, 13, 23, 12, 3, 30, 2, 10, Георги Димитров 4, Девети Септември 8, 10, 19, 2, 6а, 4, 11, 5, 3, 1, Кадъница, Кирил И Методий 17, 26, Ленин 22, 29, 24, 26, 98, 25, 32, 28, 16, 3, 14, 19, 20, 38, 7, 13, 33, 15, 27, 10, 11, 30, 42, 12, 17, 35, 21, 1, 34, 36, 5, 40, 18, 23, махала Славейкова 6, 1, 4, 3, 2, 8, 7, махала Софийско Шосе 5, 3, 2, 1, 4, местност Кантона, местност Соволска Река, местност Соволщица, Овощарска 7, 11, Пладнището, Първи Май 69, 73, 64, 65, 63, 61, 51, 57, 55, 62, 59, 67, 71, 53, 49, Славейков 27, 10, Христо Ботев 12, 32, 13, 24, 17, 34, 11, 28, 19, 21, 20, 23, 36, 30, 16, 15, 14, 22, 10, 25, 18, 26

На 14.02.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  IV, Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров 11, Атанас Достин 75, 74, 73, 69, 79, 72, 60, 68, 83, 77, 52, 62, 87, 81, 71, 67, 66, 56, Бивш Стопански Двор, Брест 3, Иван Пашалийски 14, 1, 54, 4, 9, 5, 2, 7, 6, 10, 8а, 3, 12, Индустриална 6, 4а, 4, 3, 2, 1, Липа 4, 15, 2, 24, 22, 13, 7, 12, 8а, 20, 19, 8, 3, 9, Люляк 15, 6, 20, 17, 5, 7, 2, 8, 1, 13, 12, 3, 11, 9, местност Ямборано, Младост 2, Овощарска 1, 3, Преслав 4, Роза 10, 6, 8, 7, 4, 5, Хризантема 4, 3, 5, 2, 7, 1,  Склад

На 14.02.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полска Скакавица:  393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 14.02.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Раждавица:  Азна 17, 9, 29, 11, 27, 5, 33а, 7, 21, 15, 1, Алеко Константинов 6, 1, Александър Димитров 1, 4, Александър Стамболийски 2, 4, 2, 6, 8, Асен Златаров 1, 5, 2, 3, Аспарух Плачков 5, Бенковски 3, 1, Валентина Терешкова 29, 31, 13, 22, 4, 28, 25, 15, 1, 3, 10, 16, 12, 5, 8, 6, 2, 17, 7, 35, 10а, 2, Варна 1, 2, 6, 7, 4, 3, Васил Коларов 24, 10, 9, 6, 12, 5, 2, 28, 6а, 4, 22, 11, 8, Васил Левски 6, 2, 8, 4, 3, Вела Пеева 1, 7, 5, 2, 4, 13, 1, Владимир Поптомов 13, 1, Георги Димитров 31, 65, 69, 35, 37, 43, 67, 63, 47, 51, 33, 45, 31, 39, 41, 14, 55, 49, 12, 18, 53, 41а, 6, 8, 10, 25, 23, 1, 17, 15, 19, 29, 11, Георги Кирков 2, 5, Граф Игнатиев 3, Димитър Каляшки 27, 11, 25, 28, 23, 18, 12, 16, 20, 21, 32, 1, 15, 3, 4, 31, 9, 29, 30, 19, 14, Димитър Полянов 5, 1, 3, Железничар 1, 3, Йорданка Николова 4, 8, 6, 1, 5, 12, Л.Димитрова 6, 2, 1, 8, 3, 4, Ленин 30, 32, 14, 20, 10, 16, 70, 88, 22, 26, 40, 50, 78, 28, 58, 4, 86, 8, 2, 24, 80, 74, 64, 84, 6, 36, 46, 34, 42, 52, 48, 12, 54, 72, 44, 68, 76, 56, 38, 62, 18, 66, 82, 10, 2, Неофит Бозвели 2, 3, 1, 8, Никола Вапцаров 16, 12, 16, 22, 1, 15, 2, 5, 9, 4, 18, 3, 20, 7, 13, Партизанска 2, 3, 1, 4, Рила 3, 5, Садни Дол 18, 2, 10, 4, Славянска 2, 9, 8, 1, 2, 1, Созопол 7, 5, 7, 1, 3, Станке Димитров 4, 7, 5, 6, 14, Столетов 14, 3, 1, 2, 18, Стоян Лудев 1, Струга 1, 5, 2, 4, Струма 1, Тодор Каблешков 2, 1, 4, Христо Ботев 19, 46, 25, 42, 16, 29, 38, 21, 49, 45, 50, 53, 14, 20, 28, 24, 31, 44, 51, 18, 23, 36, 40, 39, 59, 17а, 27, 30, 57, 61, 13, 19, 55, 63, 12, 10, 6, 3, 9, 7, 8, 1, Христо Смирненски 2, 38, 34, 50, 20, 18, 42, 12, 22, 58, 8, 14, 32, 3, 54, 4, 46, 44, 7, 16, 13, 6, 10, 26, 40, 36, 19, 28, 13, Чайка 6, 4, 8, Черешарска 9, 12, 5, 1, 14, Шипка 2, 4, 5, 3, 1, 6, Юрий Гагарин 2, 7, 6, 4, 11, 1, 9, 5, 3, 7, 15,  Складова База, Іі-Ри Жп Кантон, Лекарски Кабинет, Канцеларии, къща, Поща, Кафе Аперитив, Ресторант, Казан, къща, Цех За Пластмаси, Училище, Хлебозавод, Банциг, Хранителни Стоки, Пансион, Кухня, къща, Магазин, Читалище, Вила, Жп Гара, къща

На 14.02.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скриняно:  66891.24.100 М.Чуката, Георги С. Раковски 26, 1, 12, 9, 33, 24, 5, 7, 14, 22, 21, 39, 18, 15а, 15, 13, 2, 17, 12а, 35, 25, 16, 31, 11, 3, 8, Георги Трайков 10, 17, 4, 11а, 2, 15, 3, 25, 14, 12, 21, 11, 8, 7, 23, 5, 27, местност Чуката, П.Волов 13, 10, 4, 8, 3, 12, 5, 6, 11, Пролет 10а, Пролетарска 6, 18, 14, 12, 16, 7, 9, 1, 4, 10, 8, 5, 2а, 9а, Стопански Двор, Стоян Лудев 136, 134, 131, 125, 118, 138, 130, 115, 139, 128, 121, 135, 122, 117, 124, 137, 113, 140, 126, 133

На 14.02.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Стенско:  240 Кв.13, извън регулацията, местност Шишманци, Стенско 1,  Магазин, Здравна Служба

На 14.02.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Шипочано:  177, 95, 176, 9, 98, 103, 86, 88, 155, 128, 108, 157, 106, 94, 93, 160, 60, 96, 102, 158, 4, 175, 84, 101, 82, 174, 90, 173, 166, 105, 100, 153, 15, 110, 134, 133, 119, 79, 89, 136, 27, 143, 18, 112, 72, 54, 52, 50, 59, 122, 73, 58, 148, 117, 43, 130, 128, 17, 80, 25, 28, 31, 23, 152, 120, 135, 151, 30, 44, 60, 146, 14, 20, 42, 46, 53, 137, 38, 33, 118, 115, 91, 116, 21, 154, 77, 61, 56, 138, 19, 64, 142, 67, 140, 124, 36, 57, 37, 156, 35, 48, 71, 125, 29, 51, 24, 66, 75

На 14.02.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Шишковци:  Александър Стамболийски 17, 11, 16, 25, 23, 10, 31, 24, 27, 13, 30, 19, 2, 8, 35, 29, 14, 26, Андон И Стойна Виачеви 5, 2, 1, Бачо Киро 4, 2, Васил Демиревски 6, 8, 15, 9, 7, 4, 2, 11, 5, 1, 12, 13, Васил Коларов 11, 8, 6, 13, 10, 17, 7, 15, 9, 12, 79, 22, 58, 54, 26, 66, 87, 73, 68, 18, 85, 50, 71, 37, 42, 77, 46, 105, 81, 59, 27, 35, 45, 103, 63, 40, 52, 29, 101, 97, 75, 91, 69, 95, 65, 61, 38, 43, 93, 56, 64, 74, 83, 51, 99, 60, 24, 49, 62, 30, 89, 107, Васил Левски 3, 1, 6, 4, 10, 9, 8, 5, 7, Вела Пеева 5, 1, 4, 3, Владимир Димитров Майстора 27, 9, 37, 12, 25, 32, 14, 23, 17а, Магазин, 8, 21, 31, 2, 39, 11, 15, 24, 10, 20, 28, 6, 18, 13, 33, 29, 1, 4, 5, 3, 36, 17, 7, 19, 35, Георги Бенковски 10, 4, 2, 7, 1, 12, 9, 5, 11, 3, 8, 6, Гоце Делчев 3, 5, 1, 2, 11, 6, 4, 7, 9, Девети Септември 5, 1, 29, 35, 21, 23, 31, 12, 16, 10, 27, 11, 3, 17, 6, 18, 19, 20, 7, 9, 22, 25, 24, 15, 14, 33, 13, 4, 26, 2, Димитър Каляшки 15, 13, 7, 1, 6, 14, 11, 12, 9, 5, 18, 4, 10, 25, 27, Елин Пелин 1, 3, 5, 2, Емил Шекерджийски 15, 12, 9, 13, 6, 1, 7, 10, 2, 17, 5, 11, 3, 4, 8, Зоя Космодемянская 4, 6, 5, 2, 8, 3, 10, 1, Иван Вазов 4, 2, 3, 1, Лилия Карастоянова 1, 5, 7, 3, Лоза 5, 1, 7, 3, Любен Кацаров 4, 22, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов 10, 1, 3, 4, 5, 6, 10, 2, Млада Гвардия 1, 5, 2, 7, 3, 11, 14, 8, 9, 13, Неофит Рилски 19, 32, 16, 12, 15, 6, 30, 14, 34, 26, 2, Никола Вапцаров 2, 4, 3, 1, Паисий Хилендарски 3, 1, 8, 4, 2, 7, 6, 5, Пейо Яворов 7, 9, 3, 2, 11, 15, 13, Пеньо Пенев 2, 4, Раковски 4, 10, 2, 6, 8, Роза Димитрова 7, 5, 1, 3, 9, Станке Димитров 5, 7, 9, 3, Стефан Караджа 1, 4, 2, Столетов 3, 1, Стоян Лудев 3, 9, 1, 2, 7, Струма 5, 12, 9, 15, 13, 6, 10, 11, 2, 3, 7, 1, УПИ  XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър 8, 3, 7, 2, 1, 4, 9, 5, 11, 6, Христо Ботев 4, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 3, 11, 5, Христо Смирненски 4, 9, 8, 7, 1, 6, 11, 3, 5, Чучура 1, 4, Шипка 4, 1, 5, 3, Юри Гагарин 15, 7, 17, 1, 13, 9, 3, 5, 19, Яне Сандански 6, 5, 4,  Черква, Здравна Служба, къща, къща, Детска Градина, Железарски Магазин, Магазин, Ресторант, Фурна

На 14.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Раждавица

На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Полска Скакавица

На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Шишковци

На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гърбино

На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коняво

На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил

На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Склад

На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:  VIII-250, Кв.7, Бенковски 6, 7, 17, 29, 21, 25, 15, 5, 11, 4, 19, 14, 9, 27, 13, 23, 12, 3, 30, 2, 10, Георги Димитров 4, Девети Септември 8, 10, 19, 2, 6а, 4, 11, 5, 3, 1, Кадъница, Кирил И Методий 17, 26, Ленин 22, 29, 24, 26, 98, 25, 32, 28, 16, 3, 14, 19, 20, 38, 7, 13, 33, 15, 27, 10, 11, 30, 42, 12, 17, 35, 21, 1, 34, 36, 5, 40, 18, 23, 2, 4, 8, махала Бански Мост 2, Търговска Сграда, 6, 4, 5, 3, махала Славейкова 6, 1, 4, 3, 2, 8, 7, махала Софийско Шосе 5, 3, 2, 1, 4, махала Трънярска, местност Кантона, местност Соволска Река, местност Соволщица, Овощарска 7, 11, Пладнището, Първи Май 69, 73, 64, 65, 63, 61, 51, 57, 55, 62, 59, 67, 71, 53, 49, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков 27, 10, Христо Ботев 12, 32, 13, 24, 17, 34, 11, 28, 19, 21, 20, 23, 36, 30, 16, 15, 14, 22, 10, 25, 18, 26, 14

Община Сапарева баня  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ресилово:  Акация 5, 7, 14, 12, Любен Каравелов 1, Община Сапарева Баня, Павлеви Ливади Жилище, Хан Крум 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, Шумата 2, 4

На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:  65365, 601, 10, 65365.24.636 до Банята, 65365.601.005, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, местност Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Славяни 1, 5, 3, 7, 6, 2, УПИ  VIII-2759, Кв.109, УПИ  І - 2742, Кв. 108

На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:  Отец Паисий 36, Серафим Йорданов 1, Хан Аспарух 3

На 11.02.2020 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Паничище:  УПИ  III,  Въжена Линия, База

На 11.02.2020 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Паничище Вила

На 13.02.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ресилово:  III-548, Кв.58, Бачо Киро 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, къща, 12, 10, 9, Борчета 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7, Гагарин 10, 2, 1, 6, 3, 8, Захари Зограф 31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, Отец Паисий 17, Рила 10, Синчец 26, Стадиона 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2, Хан Аспарух 15, 11, 7, 9, 13, 5, Христо Ботев 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, Шумата 2, 4, Яворов 8, 2, къща, 6

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 10.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Банско:  Бъндерица 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, Кръсьо Асенов 6, 7, 10, 2, 12, Митрополит Пимен 4, Моратово Езеро 1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А, Муратово Езеро, Орце Попйорданов 263, 17, 236 Временно Захранване, Панайот Хитов 26, Пере Тошев 12, Стефан Караджа 76, Явор

На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Банско:  Байкушева Мура 2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16, Бъндерица 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8, Граф Игнатиев 4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5, Илинден 8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе, местност Малка Ливада, Одрин 1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, Палиго Ден 11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, Плиска 9, Предел 11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, Рила 18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, Славянка 1, Стефан Караджа 3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, Явор 44, 1

Община Благоевград  

На 10.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.139.54 Мест.Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 3, Бачо Киро 10, Брегалница 1, 3, 3, 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом.С-Во, Жилище, местност Пенков Чифлик Помпа За Напояване, 13001, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Огражден 16, 18, 10, 8, 12, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик Ш.39, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струма 3, 13, 1, 9, 10, 2, Жилище, 7, 5, 16, Парно, Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, 8, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Струмско Център 12а, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна И ул. Освобождение, УПИ  IV-537, Кв.124, УПИ  XII-4838, Кв.8, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Христо Ботев Фурна, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8,  Офис, Администрация,  Помпа За Напояване

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Покровник:  махала Равначка

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:  Петкова Чука,  Жилище

На 11.02.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград:  Крали Марко 1, 4, Тодор Александров 45, 47, 44, Цар Иван Шишман 22

На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.139.54 Мест.Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 10, Бачо Киро 3, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Срещу Блок 36, Броди Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом.С-Во, Жилище, местност Пенков Чифлик Помпа За Напояване, 13001, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Огражден 16, 18, 10, 8, 12, Освобождение 6, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик Ш.39, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279.628.459.1, ПИ №04279.629.114, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струма 3, 13, 1, 9, 10, 2, Жилище, 7, 5, 16, Парно, Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, 8, Струмско Център 3, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Струмско Център 12а, Струмско Център Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна И ул. Освобождение, УПИ  IV-537, Кв.124, УПИ  XII-4838, Кв.8, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Христо Ботев Фурна, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 9, 7, 7, 11, Яне Сандански 17, 17, 15, 15, Магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7,  Павилион,  Помпа За Напояване,  Офис, Администрация

На 12.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:  1, М. Влаовци, Жилище

На 12.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бачо Киро 3, Бачо Киро 10, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Срещу Блок 36, Броди Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Освобождение 6, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Петър Зографски 13, Петър Зографски 13, ПИ №04279.629.114, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Полковник Дрангов 59, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център 12а, Струмско Център Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Струмско Център 3, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ  IV-537, Кв.124, УПИ  IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 9, 7, 7, 11, Яне Сандански 17, 17, 15, 15, Магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7,  Офис, Администрация,  Павилион,  Офис, Администрация

На 13.02.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград:  Александър Фон Хумболт 1, 6, 8 Партер, 1, Врем.С-Во-магазин, 8, Жилище, Генерал Тодоров 12, Иван Михайлов 58, 58, 58-Д, Клуб, 58-В, 56, 58г, 60, 58, 56, Кръстьо Асенов 31, Мусала 10, 10, Обзор .3 Врем.С-Во, 7 А, 7 А, 5 Б, 5 Б, Р-Н Стопански Двор, Райко Жинзифов 14, Рилски Езера 6, Славянска 51

На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бачо Киро 10, Бачо Киро 3, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Гараж, 22, 12, 2, 18 В, 20, срещу  Бл.14, Гараж, 4, Работилница, 16, 14, 18, 10, 14, 12, 16, 18, 8, 18, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.26, УПИ  Іі-9114, УПИ  III-9115, 9116, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, местност Опитно Поле Помпа За Напояване, местност Шейница Селскостопанска Постройка, Ш.24, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Пейо К.Яворов 16 Автокъща, 2б, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Св. Димитър Солунски 30, Сергей Румянцев 2, Страцин 11, 10, 18, 9, Струга 1, 5, 3, Струмско Център 12а, Струмско Център 2, 3, 1, 4, Струмско Център, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ  IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шейница-Ш.24 34, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 15, 11, 1,  Офис, Администрация,  Магазин И Склад За Промишлени, Жилищна Сграда

На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Александър Стамболийски 39, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Бачо Киро 3, Бачо Киро 10, Брегалница 1, 3, 3, 2, Броди Гараж, 22, 12, 2, 18 В, 20, срещу  Бл.14, Гараж, 4, Работилница, 16, 14, 18, 10, 14, 12, 16, 18, 8, 18, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Ел-Тепе 6, 6, 5, 3, 1, Еленово 202, 202, 205-В, 205, 22, 3, 202, Еленово 217, 28, 216, 217, 209, 209, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Калиманци 4, 8, 2, Кв.26, УПИ  Іі-9114, УПИ  III-9115, 9116, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Лале 17, местност Опитно Поле Помпа За Напояване, местност Шейница Селскостопанска Постройка, Ш.24, Никола Вапцаров 20, 22, 59, 61, 47, 61, 18, 53, 24, 22, 51, 59, 57, 65, 49, 63, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 29, 28, 36, 30, 8, 27, 23, 16, 22, 46, 12, 38, 40а, 13, 20, 25, 9, 7, 19, 24, 42, 15, 6, 11, 14, 10, 17, 40, 34, 18, 26, 32, 21, 31, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Пейо К.Яворов 16 Автокъща, 2б, Петър Зографски 13, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 19, 27, 35, 14, 33, 21, 19а, 14, 31, 25, 23, 29, Порой 2, 8, 3, 5, 4, 2, Прилеп 30, 12, 19, 31, 41, 14, 37, 21, 29, 47, 20, 25, 24, 32, 18, 22, 27, 39, 45, 34, 23, 49, 35, 33, 16, 28, 43, 10, 26, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Св. Димитър Солунски 30, Сергей Румянцев 2, Страцин 11, 10, 18, 9, Струга 1, 5, 3, Струмско Център 12а, Струмско Център 2, 3, 1, 4, Струмско Център, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ  IV-537, Кв.124, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Хан Крум 8, 3, 6, 2, 5, 7, 10, 1, 4, Шейница-Ш.24 34, Шипка 16, 2, 13, 21, 1, 10, 7, 11, 6, 22, 19, 15, 12, 3, 4, 5, 17, 14, 20, 12, 18, 9, 8, Яне Сандански 15, 11, 1,  Офис, Администрация,  Магазин И Склад За Промишлени, Жилищна Сграда

Община Гоце Делчев  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Капсии

На 10.02.2020 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади  Вила, Почивна Станция-Хотел, Бунгало,, Вила, Хижа, Вила, Почивна База, Вила, Магазин И Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Вила,,, Почивна Станция, Почивна Станция, Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 73, 1, 10, Гранична 11, 12, Тп39, 9, Димо Хаджидимов 37, Екзарх Антим 14, 34, Илия Батаклиев 2, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището Вила, местност Текето Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели 17 А, Панаирски Ливади 24, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето Манастир, Ръждавица, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 10.02.2020 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:  020288 М. Ливадите, Чарговете,  на Площада

На 10.02.2020 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 14.02.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Добротино:  4043, Сарп Дере

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила,,, Почивна Станция, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Попови Ливади

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:  Чарговете

На 10.02.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади  Вила, Почивна Станция-Хотел, Магазин И Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Вила,,, Почивна Станция, Почивна Станция, Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 73, 1, 10, Гранична 11, 12, Тп39, 9, Екзарх Антим 34, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището Вила, местност Текето Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели 17 А, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето Манастир, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 10.02.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Добротино:  4043

На 11.02.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  071003, Гоце Делчев, Драма 49 4, 49 1, 49, 49 6, 50, 48 2, 49 2, 49 3, 49 5, 50, Илия Праматарски 8, Искър 10, 4, 2, 3, Кавакли Дере, Людмил Стоянов 4, местност Стрелбището Вила, Пейо К.Яворов, Първи Май 10, Славянска 11, 7, 15, 8, 3, 2, 1, 5, 10, 8, 17, 60, 13, 9, Солун 25, Средна Гора 1, 3, 2, 7, 5, 4, 10, 20, Тодор Александров 39, 56, 46, 25, 51, 25, 5, 27, 52, 44, 37, 42, 1, 5, 3, 35, 38, 38, 38, 38 Д, 38 С, Юг Тп67

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Драма 49 4, 49 1, 49, 49 6, 50, 48 2, 49 2, 49 3, 49 5, Искър 10, 4, 2, 3, Людмил Стоянов 4, Пейо К.Яворов, Славянска 11, 7, 15, 8, 3, 2, 1, 5, 10, 8, 17, 60, 13, 9, Солун 25, Средна Гора 1, 3, 2, 7, 5, 4, 10, 20, Тодор Александров 39, 56, 46, 25, 51, 25, 5, 27, 52, 44, 37, 42, 1, 5, 3, 35, Юг Тп67

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 14.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:  Антон Иванов 1, Балийца 5, 3, Барата 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, Бели Брег 1, Бърда 14, Васил Левски 26, 27, Васил Петлешков 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 6, Георги С.Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 1, Иван Вазов 1, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 6, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Крали Марко 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, Македония 10, Неврокоп 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, Отец Паисий 10, 4, Падарката 14, Панайот Хитов 4, Пейо К.Яворов 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, Пирин 14, Промишлена, Речище 17, 2, 32, 1, Ридът 13, Синища 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, Спас Белухов-Пането 12, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Суда 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, Теофик Хаджи 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 28, 2, 6, УПИ -ХVііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух 12, 21, Хр.Смирненски 20, 16, Христо Ботев 15, Цар Калоян 3, 11, 5, 6, 2, Чифлика 4, 5, 17, 2, 6

На 14.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Драмски път

На 14.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:  Драва

Община Гърмен  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница:  Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет И Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет И Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет И Четвърта 3, 7, 5, Двадесет И Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4,  Площад, 2, 1

На 12.02.2020 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Дъбница:  Дванадесета 8, Девета 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 4, Неуточнен Адрес Поща, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Първа 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Цех, Трета 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 17, 34, Шестнадесета 13

На 12.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен:  Втора 1, Двадесет И Първа 5, Двадесет И Седма 1, 12, 6, извън регулация ПИ 038014, Корилово, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, Четвърта 27, Четиринадесета 32, 17, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7

На 13.02.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Рибново:  Двадесет И Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, Двадесет И Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, Двадесет И Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет И Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, Двадесет И Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесета 5, Девета 1, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, М. Бърдо 3, М.Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М.Селища 2, М.Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, Осма 11, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, Седемнадесета 9, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, Трета 4, 17, 9, 2, 6, Четвърта 12, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8,  4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:  Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет И Втора 3, 1, 4, 4,  Двадесет И Пета 3, 4, Двадесет И Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет И Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет И Трета 1, 3, Двадесет И Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет И Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил И Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета 24

Община Кресна  

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кресна:  Вардар 101, 116, 90, 107, 114, 90а, 104, 94, 102, 87, 91, 95, 105, 97, 109, 99, 88а, 92, 89, 120, 112, 108, 100, 103, 86, 88, 93, 118, 106, 110, Даме Груев 30, 28, 12, Казан, 8, 4, 6, 16, 14, 18, 2, 22, 24, 26, 20, 10, 32, Илинден 8, Люти Връх 12, 7, 2, 1, 4, 10, 8, 6, 5, 3, Малешевска 25, 23, 1, 2, 37, 14, 19, 7, 15, 18, 10, 11, 21, 29, 9, 8, 17, 20, Моравска 9, 7, 13, 5, 1, 3, Огражден 3, 10, 1, 9, 2, 7, 6, 4, 5, 8, Олимпия 7, 8, 13, 9, 21, 6, 4, 10, 12, 17, 15, 19, 3, 2, 2а, Трети Март 5, Ягода 4, 1а, 1, 10, 5, 3, 18, 8, 6, 2, 14, 12, 16

Община Петрич  

На 10.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 10.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Драва 12, Местост Марковица Павилион

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Беласица:  Гарата, местност Бригадирски Стан Цех, местност Зарзалиите Работилница, местност Седми Километър Жилище, Обект, Ресторант, Бензиностанция, Пункт, Паприте

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петрич, Общ. Петрич:  010024, XII, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България 60, 62, 80, 72, 103, 93, 87, 84, 74, 101, 70, 95, 98, 92, 99, 126, 97, 68, 96, 78, 85, 83, 82, 94, 104, 76, Връх Бузлуджа 21, Гарата 1, Георги Урумов 55, 57, 53, 49, 51, Джевезлъка, Димитър Талев 15, 20, Зиче, Иван Апостолов 18, 7, 14, 12, 20, Иваник Иловица, Иваник Иловица 56126.171.29, Иванок-Калинска Чешма, Карачали, Ляшница Потоко, М.Омондрос, Места 15, местност Айран Бунар Помпа, местност Бела Мара Помпа, Склад, местност Бухото Цех, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Сонда, Сграда, Фургон, Работилница, Ресторант, Помпа, Склад, Обор, местност Джевезлъка, местност Зиче Помпа За Напояване, Временно Строителство, Врем.С-Во, 8, Жилище, Жилищна Сграда, Църква, местност Иваник Помпа, Магазин, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос Автосервиз, Цех Абб България, Помпа, Работилница, Бензиностанция, Помпа За Напояване, Шивашки Цех, Обувен Цех, местност Под Гарата Помпа, местност Поляните Комплекс, Автокъща, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище 6, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Поляните 11, Първомайски път 55, 35, Първомайски път 44, Рокфелер 114, 137, 136, 133, 147, 141, 124, 157, 149, 118, 126, 155, 134, 116, 122, 139, 128, 145, 143, 132, 135, 153, 120, 130, 159, Свобода Площадка, УПИ -Xl, Кв.4, Гр.Петрич, Цар Борис III 47, Цар Симеон 121, Цар Симеон 68,  1, 1

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов 1, 10, 30, 7, 9, 5, 16, 12, 6, 2, 3, 4, 14, 18, 24, 30, 34, 11, 17, 15, 38, 13, 40, 28, 26, 32, 22, 22, Беласица 4, 4, 33, 46, 10, 41, 9, 37, 25, 40, 28, 44, 23, 38, 15, 23, 24, 11, 14, 36, 30, 34, 17, 16, 18, 38, 42, 26, 22, 12, 32, 29, 8, 13, 35, 7, 20, 31, 21, 19, 27, 39, 7, 4, 6, 2, 5, 1, 3, Вардар 5, 19, 17, 29, 22, 3, 12, 1, 25, 18, 20, 21, 8, 27, 10, 4, 2, 2, 23, 6, 14, 11, 15, 9, 13, 16, 20, Васил Левски 35, 12, 15, 21, 27, 42, 26, 33, 37, 19, 14, 28, 16, 25, 23, 20, 29, 31, 18, 22, 43, 24, 39, 7, 11, 5, 13, 1, 9, 10, 4, 8, 6, 3, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев 68, 6, 18, 4, 12, 10, 2, 8, 48, 28, 38, 36, 50, 17, 44, 46, 34, 27, 58, 54, 32, 11, 56, 40, 31, 30, 62, 3, 5, 26, 68, 19, 42, 13, 52, 60, Гоце Делчев 63, 41, 29, 33, 43, 61, 27, 42, 9, 18, 30, 54, 35, 32, 44, 31, 46, 40, 34, 57, 36, 45, 65, 25, 37, 48, 46, 41, 56, 58, 52, 39, 38, 47, 24, 12, 5, 3, 4, 26, 17, 6, 18, 28, 22, 19, 16, 8, 21, 14, 7, 15, 10, 13, 1, 11, 20, 9, Гьоло Оризарнико, Златарево 14, 6, 8, 4, 10, 2, 12, извън регулацията 4, 4, 2, Македония 32, 23, 17, 19, 28, 16, 20, 26, 12, 24, 22, 18, 30, 21, 10, 3, 7, 4, 12, 11, 6, 8, 2, 5, 32, 13, 15, 1, 42, 36, 34, 44, 27, 40, 38, 18, Мануш Войвода 1, 13, 15, 6, 12, 8, 12а, 9, 2, 11, 10, 4, 1, 2, 3, 7, 5, 12, Маркови Кладенци 12, 13, 10, 2, 5, 23, 6, 21, 11, 8, 4, 1, 17, 15, 25, 34, 36, 47, 51, 20, 43, 2, 45, 39, 14, 31, 26, 22, 47, 27, 35, 16, 41, 18, 37, 28, 29, 33, 36, местност Алачевото Цех, местност Бунаро Стопанска Постройка, местност Моста Съблекалня, местност Стопански Двор Цех, Работилница, Църква, Цех, местност Траканите, местност Чалията Помпа, местност Чалтията Център, Склад, Работилница, Помпа, Цех, Помпа, Работилница, Център, Склад, Цех, Местонст Гьоло Оризарнико Строеж на Фурна, Адм.-Битова Сг, Строеж на Фурна, Адм.-Битова Сг, Младост 34, 5, 36, 50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51, 45, 43, 1, 5, 29, 21, 34, 30, 5, 32, 23, 24, 27, 19, 33, 26, 37, 28, 31, 5, 36, 24, 8, 14, 20, 4, 17, 16, 18, 6, 11, 10, 1, 7, 2, 5, 9, 22, 12, 15, 45, 43, Москва 4, 17, 1, 11, 21, 8, 7, 19, 15, 25, 2, 12, 5, 10, 15, Неуточнен Адрес Станция Бац, Поща, Огражден 1, 47, 34, 53, 49, 36, 55, 51, 1, 1, 3, 9, 11, 10, 7, 12, 4, 2, 5, 6, 8, 29, 27, 17, 23, 24, 33, 18, 15, 51, 41, 45, 28, 39, 20, 35, 25, 26, 19, 14, 43, 31, 13, 30, 32, 37, 16, 21, Оджовица Чалията, Опълченска 6, 3, 2, Отец Паисий 29, 24, 27, 25, 20, 31, 33, 21, 22, 23, 26, 6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13, Пирин 15, 13, 19, 7, 25, 10, 17, 23, 21, 5, 11, 6, 1, 2, 21, 4, 22, 12, 9, 3, Преслав 3, 7, 6, 10, 4, 8, 2, 5, 9, 1, Рила 2, 8, 6, 4, 12, 10, Русия 24, 13, 13, 20, 18, 12, 8, 16, 26, 3, 15, 7, 6, 11, 10, 9, 1, 4, 5, 14, 24, 13, Салиица, Самуилова Крепост 6, 44, 21, 28, 23, 40, 36, 58, 30, 54, 26, 25, 46, 27, 29, 38, 34, 52, 32, 16, 15, 1, 9, 4, 6, 14, 17, 3, 7, 20, 11, 13, 26, 12, 5, 22, 8, 2, 19, Спартак 3, 7, 9, 5, 4, 1, 2, 6, ТП Огражден, Х-245 Кв.64, Хоризонт 5, 5, 1, 3, 13, 27, 29, 23, 21, 15, 25, 19, 17, 31, 11, 7, 9, 2, 4, 19, 35, 1, 5, 3, Цар Самуил 5, 37, 30, 45, 28, 14, 3, 9, 11, 13, 22, 16, 2, 6, 43, 29, 27, 26, 33, 51, 20, 10, 18, 12, 15, 17, 21, 49, 8, 7, 1, 23, 25, 34, 32, 47, 4, 35, 31, 41, 24, 39, 19, 9, Яне Сандански 13, 12, 35, 6, 14, 8, 9, 15, 5, 12, 7, 16, 1, 43, 18, 2, 10, 19, 4, 3, 17, 11, 13, 49, 46, 21, 52, 3, 29, 36, 47, 39, 42, 50, 44, 32, 31, 45, 41, 24, 28, 25, 35, 34, 30, 26, 37, 27, 22, 46, 38, 48, 33, 40, 23, 35,  1

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Баскалци

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Вишлене

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долене

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Рибница

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Драгуш

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Дреновица

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Зойчене

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Мендово:  Слопотец

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  1, Кв.355, Агапий Войнов 2, 8, 3, 18, 16, 22, 20, 14, 5, 7, 5, 22, 3, 2, 8, 14, 7, 20, 16, 18, 15, 30, 24, 26, 19, 17, 24, 19, 11, 15, 4, 17, 13, Атанас Маджаров 2, 3, 30, 14, 15, 26, 12, 13, 16, 10, 18, 24, 20, 32, България 33, 33, Георги Урумов 66, 66, Дончо Лазаров 5, 1, 5, 3, 7, 1 1, 7, 1, 5, 1, 3, 7, 1, 7, 1 1, 5, Европа 21, 19, 19, 21, 19, 2, 19, Истра 2, Капитан Никола Парапанов 1, Кат Петрич, Катя Паскалева 7, 5, 5, Марица 14, 17, 26, 31, 11, 20, 16, 27, 28, 32, 12, 22, 18, 6, 25, 40, 40, 44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38, 40, 40, 35, 40, 35, 38, 11, 49, 42, 37, 13, 44, Места 22, 22, местност Грамадите Врем.С-Во, Хале, Работилница, Цех, местност Иловица Мачтов Трафопост, Папульо 20, 18, 30, 52, 36, 31, 33, 24, 39, 25, 23, 36, 21, 34, 46, 32, Магазин, 48, 34, 44, 38, 40, 54, 26, 22, 16, 34, 29, 46, 22, 42, 28, 50, 27, 22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин, Параскева Филипова 7, 9, 1, 4, 16, 23, 21, 5, 10, 1, 3, 9, 7, 1, 4, 16, 21, 23, 3, 1, 10, 5, Полковник Дрангов 1, 1, Промишлена Зона, Рокфелер 1, Свети Климент Охридски 4, Свобода 9, 6, Софрони Врачански 3, 2, 1, 2, 3, 1, Тодор Стоянов 6, 7, 2, 7, Търговски Комлекс Биляна Комплекс, Комплекс, УПИ  III-6732, УПИ  Vі-374, Кв.351, Хіі-3719, Кв.8, Цанко Церковски 7, Цар Самуил 57, 40, 58, 15, 15, 10, 15, 15, 11, 11, 13, 2, 11, 14, 16, Павилион, 12, 11, 12, 13, 13, 16, 17, 12, 14, 4, 3, 1, 1, 2, 2, 12, 1, 4, 1 4, 3, 2, 19, 22, 1, 21, 17, 20, 18, 5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6, 28, 37, 36, 40, 41, 6, 38, 39, 35, 34, 26, 33, 31, Пицария, 29, 24, 25, 27, 33, 32, 25, 28, 28, 27, 31, Бар, 23, 26, 24, 23, 32, Зо, 34, 30, 30, 29, 4, 11, 15, 13, 10, 15, 2, 14, 12, 14, 16, 11, 13, Павилион, 11, 16, 13, 12, 15, 11, 17, 15, 12, 3, 4, 12, 2, 1 4, 2, 3, 1, 1, 1, 4, 2, 21, 19, 22, 20, 1, 17, 18, 5, 7, 8, 8, 9, 7, 9, 8, 8, 5, 7, 8, 7, 7, 5, 6, 6, 42, 43, 43, 56, 29, 10, 1, 42, 41, 44, 36, 41, 28, 35, 34, 37, 40, 39, 6, 38, 32, 30, 29, 33, 29, 25, Бар, 4, 33, 26, 34, 23, 27, 26, 28, 28, 24, 31, 23, 24, 31, Зо, 32, 25, 30, 27, Пицария, Цар Симеон 70, 66, 66, 58, 66, 66, 70, 58, Черно Море 7, 5, 9, 5, 9, 7

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, извън регулацията 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Струмешница:  Струмешница

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Чурилово

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 14.02.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Чуричени:  000248, местност Куково

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Беласица:  Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6, Александър Стамболийски 14, Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108, Братя Миладинови 8, 2, 6, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле, до Мтп Беласица, Кестен 2, 1, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Крали Марко 1, 2, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, местност Горни Парници Жилище, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22, 3, 7, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2, 5, 9, 11, 7, 10, 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25, Плиска 1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10, Поляните, Раславица 3, 4, Стефан Караджа 3, 1, 4, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ -1, Кв.27, Хаджи Димитър 2, 35, 2, 4, Хан Аспарух 14, 3, 5, 4, 6, 1, 9, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Самуил 5, 2, 6, 3, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико, Яне Сандански 1, 3, 5

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габрене:  Аджийца, Акация 10, 8, 1, 12, 5, 11, 7, 3, 6, 6, Александър Матрасов 5, 1, 6, 3, Буко, Граничар 11, 9, 5, 7, 9, 3, 1, Здравец 12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2, Иван Вазов 7, 14, 9, 11, 13, извън регулацията 47, 53, 52, 44, 45, 36, 49, 8, 48, 50, 51, 34, 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, 41, 42, 36, 37, 35, 39, 53, 54, 55, 51, Кокиче 7, 1, 2, 3, 5, Комсомолска 13, 11, 12, 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, 20, 22, 24, Марена, местност Марена Сушилня, местност Буко Помпа За Поливане, Помпа, местност Златарево Магазин, Служба, Мотел, Каравана, Помпа, Кафе, Мир 1, 4, 3, 2, Митко Палаузов 14, 12, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 7, 11, 6, 10, 12, 8, Освобождение 30, 32, 20, 18, 14, 29, 27, 23, 22, 25, 15, 19, 17, 28, 31, 16, 31, 4, 1, 12, 4, 8, 9, 3, 11, 10, 5, 7, 2, 13, Отец Паисий 11, 15, 13, 12, 9, 14, 17, 12, Прогрес 5, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 7, 3, Радецки 26, 28, 23, 24, 27, 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, 18, Родина 25, 17, 18, 16, 7, 30, 14, 26, 24, 13, 15, 28, 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, 5, 2, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор Сграда, Струмешница 4, 6, 10, 5, Теменуга 3, Тумба 22, 19, 20, 15, 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14, 20, 2, УПИ  4 Кв 32, УПИ  ХII-19, Кв.5

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Генерал Тодоров:  1

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Крушица:  Каръчкото, местност Златарево Помп.Станция, местност Лъката Бензиностанция

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Камена:  Воденицата, Динко,  местност  Нишанка

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ключ:  Ал.Стамболийски 29, 31, 27, 1, 26, 4, 21, 10, 24, Альоша 4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31, 18, 10, Антон Попов 4, 3, 1, 2, Атанас Бубакяров 13, 6, 5, 12, 14, 24, 22, 23, 20, 14, 13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27, Беласица 18, 3, 19, 20, 8, 4, 7, 14, 1, 3, 9, Ген.Скобелев 3, 1, 5, 2, 10, 8, 6, Гергевче 5, 2, 3, 1, Драмчов Кайнак 1, Дружба 9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8, Иван Козарев 5, 5, 3, 6, 4, 2, 11, 9, 12, 15, 8, 7, 13, 1, Иглика 1, 3, 2, извън регулацията 2, 1, 4, 7, 43, 11, 6, 9, 4, 22, 25, 27, 24, 38, 17, 21, 20, 37, 41, 36, 43, 31, 42, 13, 35, 39, 14, 44, 18, 36, 43, 25, Ил.Макариоплски 4, 10, 12, 6, 11, 1, 7, 3, 13, 5, Илинден 18, 23, 21, 11, 5, 7, 16, 2, 8, 13, 19, 9, 6, 12, 6, 3, 2, 10, 1, 8, 13, 6, Квартал 50 Заведение, Кирил И Методий Поща, 4, 5, 7, 6, 1, Китка 23, 22, 15, 13, 11, 9, 20, 7, 9, 8, 10, 3, 6, 2, 12, Климент Охридски 8, 5, 9, 5, 3, 6, 1, Лозен 1, 5, 13, Малчика 11, 3, 8, 10, 7, 13, 2, 9, 4, 1, 14, 8, местност Джаловец Цех, местност Кайнако Работилница, Млада Гвардия 5, 16, 3, 2, 1, 7, 6, 6, Наум Охридски 5, Никола Вапцаров 1, Подгорие 7, 5, 15, 22, 2, 23, 9, 5, 26, 2, Равни Ниви, Самуилова Крепост 5, 2, 4, 3, 5, 5, Струмешница 2, 1, Христо Смирненски 2, 3, 1, 12, 13, 10, 1, Цар Самуил 16, 17, 5, 21, 2, 1, 3, 15, 6, 19, 8, 9, 39, 23, 18, 41, 20, 16, Цех, 37, 35, 42, 21, 22, 34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35, Черно Море 3, 7, 6, 8, 5, 1, 10, 12, 7, 10, 9, 14, 3,  къща

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов 15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6, Асен Златаров 9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14, Баларе, Башчите, Беласица 74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57, Брегалница 9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5, Бяло Море 15, 1, 18, 12, Вела Пеева 28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6, Високи Явори, Владимир Заимов 19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7, Възраждане 7, 8, 6, 10, 3, 1, 2, Гоце Делчев 4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1, Гранит 4, Двадесет И Трети Септември 4, 6, 10, 2, Драва 2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4, Еделвайс 2, 5, Жданов 11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10, Иван Вазов 5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4, Ильо Войвода 1, 6, 5, 3, 7, 2, Калоян 5, 7, 1, Кокиче 2, 4, 6, Крайречна 3, 1, 4, 5, 2, 6, Липите 20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16, Любен Каравелов 8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7, Македония 7, 9, 3, Малчика 2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11, Марин Дол, местност Бахчите Временно Строителство, Местост Марковица В Началото на Селото, Митко Палаузов 4, 2, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2, Никола Парапунов 2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1, Огражден 9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5, Одрин 1, 7, 2, 3, 5, Октомври 33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30, Отец Паисий 8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7, Партизанска 6, 4, 2, 1, Пейо Яворов 11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7, Песоко, Петър Берон 14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13, Пирин 2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12, Победа 10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1, Подгорие 16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10, Просвета 12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7, Първи Май 8, 3, 2, 6, 1, 4, Радомир 5, 2, 1, 3, Раковски 19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14, С. Коларово, М. Песоко, Салют 6, 2, Самуилова Кпепост 11, 2, 7, 9, 4, 3, 1, Симеон Кавракиров 1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22, Странджа 1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4, Струмешница 2, 5, 6, 4, 1, 3, Тодор Божиков 6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2, УПИ  I Ul 4, Христо Смирненски 16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2, Цар Борис 1-ви 11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7, Цар Самуил 13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14, Чавдарка 1, 2

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126.149.27, Атанас Лютвиев 23, България 108, 153, 83, 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I 31, Любен Каравелов 3, Ляшница, Места 22, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Зиче Жилище, Жилище, местност Златарево Бюро, Митница, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, местност Конгоро Сграда, местност Ляшница Помпа, местност Омондрос, местност Пильови Орехи Жилище, местност Тръстен Жилище, Полковник Дрангов 1, Свети Георги 2а, Хижа Беласица Хижа

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски 10, Самуилово, УПИ  1 Кв. 31, УПИ  ІV-57, Кв.18 (

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скрът:  9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11, Антон Попов 2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Бахчите, Беласица 11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4, Бруч 22, 25, 23, 24, Васил Левски 3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31, Воденицата 7, 2, 6, 5, 4, 1, Георги Димитров 17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Гоце Делчев 9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4, Димитър Ацев 2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19, Доксаница, Ефтим Дойчев 1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14, Лозен 6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12, Младост 1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16, Никола Й Вапцаров 3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10, Орището 23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15, Пейо К Яворов 2, 7, 8, 4, 4, Площицата, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5, Скрът, Скрътска Комуна 1, 4, 3, 5, 6, Струма 2, 3, 4, 1, Тодор Божиков 4, 6, 10, 3, 8, 5, 1, Тумба 8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17, Хан Крум 1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10, Христо Ботев 4, 6, 3, 7, 11, 2, Христо Велев 2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6, Цар Самуил 4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1, Червена Звезда 2, 5

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Яворница:  8-309 Кв 31, Адалберт Антонов 13, 8, 15, 10, 11, 6, 3, Васил Кънчев 2, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15, Георги Измирлиев 6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21, извън регулацията 22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29, Изгрев 10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1, Комсомолска 7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10, Кузман Шапкаров 1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18, Любен Каравелов 12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3, местност Прогон Цех, местност Самълък Помпа, местност Сушилнята Сушилня, Освобождение 1, 5, 4, 1, 3, 11, 9, Осогово 3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15, Панайот Волов 2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11, Пейо Яворов 5, 1, 3, Победа 17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6, Прогон, Саманлък, Христо Ботев 15, 7, 6, 9, 5, 3, 10, Христо Смирненски 6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,  Имот №000418

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Богородица

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дреново, Общ. Петрич

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кавракирово:  1-Кантар Кв.40, Антон Попов 8, 4, 10, 1, 2, 3, 12, 6, 5, 16, 15, 13, 9, 20, 1, 22, 24, 11, 18, Беласица 11, 6, 13, 9, 4, 5, 15, 7, 1, 3, 2, Богоево 7, 18, 16, 26, 22, 14, 20, 3, 10, 24, 17, 29, 23, 8, 4, 32, 12, 34, 15, 5, 7, 13, 28, 9, 36, 2, 11, 30, 21, 1, 6, 19, Бреза 8, 6, 1, 10, 16, Бузлуджа 6, 4, 1, 3, 2, 7, 11, 8, 9, 13, 5, Валого, Връх Тумба 5, 8, 1, 3, 5, 6, 2, Георги Димитров 6, 15, 2, 13, 4, 12, 11, 3, 9, 7, 1, 5, Гоце Делчев 5, 19, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 2, 17, 8, Димитър Благоев 34, 31, 25, 42, 36, 44, 13, 38, 32, 29, 46, 48, 14, 8, 20, 2, 16, 18, 9, 12, 11, 21, 6, 5, 24, 19, 12, 28, 17, 26, 22, 4, 1, 3, 1, Зад Ридо, Златарево 24, 4, 20, 18, 22, Иглика 1, 5, 1, 3, 7, Илинден 4, 1, 9, 5, 7, 11, 6, 2, 1, Караач, Маркови Кладенци 4, 11, 13, 10, 8, 15, 9, 6, 7, 1, 5, Места 4, 1, 2, 2, местност Исмаилица Тръбен Кладенец За Поливане, Склад, местност Ризово Дере Овчарник, местност Тополите Врем.С-Во, Местост Караач Помпа, Метлата, Митрова Нива, Мургаш 2, 19, 23, 7, 8, 3, 1, 15, 6, 13, 6, 8, 11, 5, 9, 21, 4, 10, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Огоста 6, 4, 1, 2, 3, 5, 8, Огражден 6, 10, 9, 3, 1, 5, 8, 7, Осогово 2, 4, Пейо Яворов 4, 22, 24, 2, 10, 25, 1, 20, 4, 13, 6, 16, 30, 28, 21, 27, 19, 8, 26, 12, 22, 15, 5, 18, 9, 14, 7, 11, Пирин 11, 22, 16, 20, 14, 26, 18, 13, 24, 9, 15, 7, 6, 1, 12, 5, 10, 8, 3, 2, 5, Порой, Пърловица, Ризов Андък, Синчец 2, 3, 4, 5, 10, 6, 12, 8, 2, 1, Славянска 4, 10, 12, 7, 1, 8, 9, 11, 6, Спартак 2, 10, 12, 4, 8, 6, 1, 3, Стопански Двор Сграда-Склад, Струма 6, 7, 5, 4, 2, 3, Струмешница 2, 4, Тердух, Трапезица 3, 7, 5, Шипка 12, 4, 6, 8, 1, 2, 10, Явор 9, 6, 14, 8, 16, 11, 5, 1, 5, 7, 4, 12, 3, 2, 13, Яне Сандански 22, 10, 12, 6, 5, 2, 11, 1, 7, 3, 13

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово:  098002, М. Чикуто-2, Арда 3, 21, 14, 11, 1, 9, 17, 7, 19, 4, 6, 15, 2, 5, 13, 23, Бельовица, Божковица, Бъкстон 17, 10, 9, 7, 1, 15, 19, 4, 12, 17, 6, 21, 8, 3, 11, 23, 5, 6, Бяло Море 13, 2, 6, Ванюша Валчук 6, 7, 10, 3, 14, 16, 11, 22, 6, 4, 5, 8, 9, 20, 1, 32, 30, 17, 15, 34, 27, 26, Васил Априлов 5, 9, 16, 2, 1, 10, 7, 3, 12, 14, 11, Вела Благоева 4, 2, 5, 1, 3, 6, Вит 15, 9, 4, 10, 17, 2, 13, 3, 6, 11, 7, 5, 3, 12, 14, Витоша 16, 17, 12, 18, 15, 10, 14, 8, 11, 6, 7, 1, 3, 2, 9, 4, 5, 8, Г.Димитров 3, 6, 4, 5, 17, 7, 13, 19, 2, 8, 11, 15, 10, 9, 28, 21, 26, 22, 14, 19, 2, 34, 24, 20, 36, 17, 23, 16, 1, 18, 1, 38, 30, 29, 50, 31, 46, 42, 44, 27, 36, 2, Георги Раковски 11, 9, 8, 13, 10, 15, 2, 3, 6, 1, 7, 4, 10, 5, 9, Георги Урумов 2, 9, 1, 5, 3, 6, 7, Долни Лозя, Иван Вазов 5, 1, 9, 3, 7, 17, 19, 35, 33, 21, 31, 37, 27, 23, извън регулацията 10, 2, 5, 8, 6, 4, 6, Илинден 9, 7, 5, 14, 12, 10, 1, 4, 8, Кожух 4, 6, 18, 8, 20, 14, 2, 10, 12, 34, 38, 24, 26, 36, Ленин 2, 8, 17, 21, 3, 19, 11, 23, 10, 13, 9, 7, 12, 9, Любен Каравелов 1, Марица 10, 11, 3, 1, 9, 2, 17, 4, 6, 7, 8, 15, 5, Места 3, 1, 2, местност Бельовица Помпа, местност Борсата Каравана, Врем.С-Во, Павилион, Борса, Склад, местност Германско Летище Шивашки Цех, местност Горни Бари Помпа, местност Джуново Помпа, Склад, местност Подливарски път Цех, местност Слонищата Яромелка, местност Сукако Каравана, местност Чикуто Пазар, Лавка, Бензиностанция, местност Юрето Хале, Работилница, Мишалъко, Мусала 7, 6, 5, 1, Оборище 2, 10, 5, 16, 15, 7, 6, 11, 3, 14, 13, 8, 12, 17, 1, 2, 4, Одрин 14, 10, 5, 8, 3, 6, 9, 4, 2, 12, 7, Петко Р.Славейков 4, 6, 7, 5, 2, 3, 1, Плиска 12, 1, 5, 18, 7, 6, 2, 15, 4, 14, 20, 11, 13, 9, 19, 17, 21, 16, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов 24, 26, 6, 20, 13, 16, 19, 7, 21, 23, 3, 10, 22, 9, 5, 29, 15, 18, 30, 17, 8, 2, 28, 14, 25, 4, Рила 2, 1, 4, 3, Родопи 2, 1, 4, 5, 3, Свобода 3, 1, 17, 19, 11, 13, 5, 9, 7, Септемврийска 2, 3, 8, 16, 6, 4, 12, 16, 10, Симеон Кавракиров 7, 4, 8, 10, 5, 3, 2, 4, 1, Славянска 14, 8, 10, Слонищата, Станке Лисичков 4, 16, 28, 2, 32, 24, 34, 14, 30, 8, 20, 12, 10, 6, 22, Стара Планина 6, 8, 3, 6, 7, 4, 1, 5, 2, 11, 10, Стопански Двор Помпа, Сграда, Автоработилница, Склад, Работилница, Цех, 1, Стою Хаджиев 12, 13, 20, 10, 11, 8, 2, 22, 14, 5, 12, 16, 1, 24, 15, 9, 4, 3, 7, 18, 19, 17, Струма 1, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин 12, 14, 18, 10, УПИ  101021 извън регулация, Хан Аспарух 7, 1, 2, 13, 23, 3, 6, 21, 27, 19, 15, 4, 9, 7, 17, 11, 5, Хилендар 7, 1, 13, 15, 11, 3, 19, 21, 17, 29, 25, 31, 12, 4, 8, 2, Хр.Чернопеев 5, 3, 1, Христо Ботев 1, 2, Поща, Цар Калоян 7, 1, 5, 2, 9, 3, Цв.Радонов 10, 8, 1, 3, 5, 8, 2, Цветко Аврамов 6, 8, 3, 6, 4, 5, 9, 2, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър 7, 11, 9, 17, 21, 4, 3, 5, 19, 1, 15, 2, Шипка 3, 6, 9, 4, 8, 1, 7, 5, 2, 2, Юрето, Юрий Гагарин 22, 12, 18, 16, 49, 2, 14, 4, 6,  Цех

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Михнево:  Айвански Гробища, Андрей Данаилов 15, 5, 3, 17, Беласица 8, 6, 4, 1, 12, 10, 2, Бунаро, Бяло Море 1, Варна 2, Гаврил Генов 3, 6, 9, 7, 8, 10, 1, 4, 5, 2, 3, Гоце Делчев 5, 25, 7, 11, 1, 4, 18, 14, 17, 5, 23, 13, 19, 2, 3, 21, 6, 12, 8, 9, 20, 15, 10, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, 4, Гробаджаница, Гробаджииница, Дамян Груев 7, 2, 3, 1, 5, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, извън регулация Помпа, извън регулацията 2, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, 15, 22, 12, 6, 30, 1, 24, 10, 11, 8, 14, 4, 1 Магазин, 20, 18, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Ленин 12, 5, 8, 14, 16, 10, 1, 7, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Марица 1, 2, 9, 7, 11, 3, 5, Местносt Дъбо Помпа, Местносt Скалето, Москва 8, 7, 13, 15, 19, 6, 5, 17, 4, 9, 3, Неуточнен Адрес Поща, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 8, 9, 10, 5, 12, 14, 7, 6, 2, 1, 11, 3, 8, 4, 8, Огражден 2, 6, 4, Осогово 4, 2, 2, Отец Паисий 1, 7, 3, Песоко, Петър Берон 1, 4, 2, 3, 5, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Първи Май 5, 7, 3, 2, 9, 21, 10, 8, 11, 19, 25, 17, 15, 6, 13, 12, 4, Самуилова Крепост 10, 5, 14, 8, 7, 6, 12, 10, 2, 1, 3, 4, 26, 22, 18, 24, 16, 20, Скобелев 22, 8, 4, 3, 2, 24, 36, 34, 12, 20, 6, 1, 28, 18, 7, 14, 26, 10, 16, 9, Стопански Двор Склад, Ресторант, Струма 9, 3, 4, 2, 6, 7, 8, 5, Тесния път, Тома Митов 8, 25, 16, 23, 18, 19, 11, 14, 21, 27, 13, 11, 6, 7, 4, 2, 5, 12, 13, 17, 8, 9, 3, 1, 15, 10, УПИ  ХIII Кв 37, Хан Крум 12, 18, 16, 8, 22, 4, 6, 20, 10, 14, 2, Червена Скала 1, 7, 3, 15, 10, 11, 13, 5, 9, 6, Шипка 26, 20, 10, 4, 14

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  местност Джевезлъка 72 Часови Проби, местност Иваник, Полковник Дрангов

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Младост 5, Червен път

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибник:  Горни Лаки, Трапо

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Старчево:  XVI-8, Кв.3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, Над Селото, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ  II, Кв.11, Солун 1 Фтец Сдв Солар, Тафтинка

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Чучулигово:  Чучулигово Капсиди

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Яково

На 12.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 12.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:  местност Болницата, Над Селото 23563, Старо Село,  М.Върбите УПИ  000498, Мебелен Цех

На 12.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кулата:  местност Гкпп-Кулата Митница, Терминал Митница

На 12.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Марикостиново:  Неуточнен Адрес Село Тополница

На 12.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Митино:  Джаферица, местност Порой, Шеремет

На 12.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  56126.292.4, Бежанка, местност Козлек, местност Мерата Селскостопанска Постройка, Овчарник С Битовка, Одрин 48, 55, 53, 56, 54, 50, 45, 51, 47, 49, 52, 46, Полковник Дрангов 1, Рокфелер, Свети Георги 47, 50, 51, 49, 35, 52, 45, 54, Свобода 1, 2, 6

На 12.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ръждак:  56126.453.3, Белата Чешма, УПИ  V-86, Кв.20,  Жилище, 3

На 12.02.2020 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Тополница, Общ. Петрич:  Гробището

На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  С.Кономлади

На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври 5, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил И Методи 1, 15, 12, 13, 18, Св.Св. Кирил И Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Капатово

Община Разлог  

На 10.02.2020 г. /08:30 - 13:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  IV, Кв 29, IVI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет И Девета 1 А, 12, Двадесет И Пета 11, Двадесет И Първа 2, Двадесет И Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет И Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет И Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет И Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет И Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет И Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет И Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет И Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет И Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет И Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,  ТП Банята

На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бачево:  23-ти Септември 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4, Александър Стамболийски 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, Васил Левски 13, 18, Георги Димитров 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, Гоце Делчев 1, Димитър Благоев 18, 1, Димо Хаджидимов 3, Захари Стоянов 2, Иван Вазов 1, Кирил И Методи 2, 3, Людмила Живкова 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16, Неуточнен Адрес Цдг, Детска Ясла, Поща, Оборище 22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88, Партизанска 6, 9, Пенчо Славейков 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1, Пирин 7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8, Рила 29, 25, 33, 34, Тодор Каблешков 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4, Тримата Ятака 2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5,  5

На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Еделвайс 6, 1, 2, местност Бел път, Охрид 88, 78, 67, 65, 90, Първа 2а, 1, 2, Рила 26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, Св.Св.Кирил И Методий 126, 128, Черна Река 165, Черна Река 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100,  ТП Бел път

Община Сандански  

На 10.02.2020 г. /08:30 - 08:45 ч./ -  Влахи:  Вилна Зона Върбите, Върбите Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади Вила, УПИ  Іі, Кв.4 - В.З. Въбите

На 10.02.2020 г. /08:30 - 08:45 ч./ -  Илинденци:  Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/ Жилище, местност Боровец Вила, местност Врабча Вила, местност Врабче Вила, Синаница Вила, Тридесет И Втора 10, Тридесет И Шеста 2

На 10.02.2020 г. /08:30 - 08:45 ч./ -  Кресна:  Върбите, Неуточнен Адрес ТП Синаница 1, Синаница

На 10.02.2020 г. /08:30 - 08:45 ч./ -  Плоски:  Ален Мак 14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3, Бистрица 1, Братя Миладинови 7, 2, 5, 4, 3, Бузлуджа 14, 4, 2, 3, 7, 7, Васил Левски Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3, Вихрен 3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11, Георги Бенковски 1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6, Долна махала 10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13, Дружба 7, 5, 4, 7, 2, 3, Еделвайс 4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9, Елово 7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9, Иван Козарев 5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2, Кокиче 2, 1, 4, Кочо Честименски 1, Лиляна Димитрова 2, 12, 10, 6, 14, местност Валога Цех, местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса, Методи Христов 3, 1, 2, 5, 1, Мир 42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8, Мурата 13, 16, 1, Никола Калъпчиев 31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26, Никола Парапунов 59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43, Първи Май 5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18, Самуил 9, Струма 12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2, Трети Март 1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14, УПИ  VI Кв.43, УПИ -VI-389, 390, Хаджи Димитър 5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22, Христо Ботев 7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26, Цар Самуил 7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5, Шипка 7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12, Явора 14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,  улично Осветеление

На 10.02.2020 г. /08:30 - 08:45 ч./ -  Сандански:  6533.206.678, Александър Буйнов Изход Кулата, Асен Хадживасилев 9, Любен Каравелов 1, местност Калинките Жилище, местност Соколовец Павилион, Автоработилница, местност Ушите Мтп, местност Хано Фургон, Бензиностанция, Агроучастък Сортови Семена , Каравана, Неуточнен Адрес Цех, Р-Н Индустриална Зона Автосервиз, Р-Н Опитна Станция Жилище, Винарска Изба, Р-Н пътно Управление Работилница, Цех, Р-Н Ушите Временен Стр. Обект, Р-Н Хано Пункт За Технически Прегледи, Свобода 45, 14,  Канцеларии

На 10.02.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански:  Дезодава 11 А, 11, М.Нишан Таши, местност Нишан Таши, Нишан Таши

На 10.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ласкарево:  004056, местност Блатото, местност Свети Спас

На 10.02.2020 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:  Деспод Слав 3, 6, 2, 8, 4, 1, Димо Хаджидимов 7, 2, 8, 4, 5, 1, 6, 3, Емануил Воскидович 10, 2, 7, Отец Паисий 1, 5, 2, 3, Пейо К.Яворов 11, 13, 9, 14, Роженски Манастир 2, Св.Климент Охридски 3, 1, 4, 2, Св.Св. Кирил И Методи 11, 27, 13, 23, 25, 21, 19, 17, 15, Свобода 14, Солунска 30, 31, 27, 29, 24, 28, 26, 22, 33, 35, 32, 29а, 20, 18, 25, Струма 5, 9, 6, 2, 8, 7, 1, 3, 10, 4, Цар Самуил 3, 11, 2, 4, 6, 13, 12, 1, 18, 5, 20, 8, 15, 9, 14, 7, 10

На 10.02.2020 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Ладарево:  местност Църквата ПИ 026003

На 11.02.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Вълково:  Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ  V, Кв. I, УПИ  І-127

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Склаве:  7-ми Конгрес 2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 61, 14, 75, 63, 65, Бялата Пръст, Гоце Делчев 59, 46, 57, 65, 63, 61, Климент Охридски 74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 111, 60, 83, 77, 89, Комсомолска 3, 1, 5, 6, 4, 2, 7, 8, Марица 80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, местност Вангелов Андък, местност Панаира Полигон, Отец Паисий 3, 7, 9, 5, 1, 4, Партизанска 45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, Първи Май 53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49,  2

На 11.02.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Лехово

На 11.02.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Ново Ходжово

На 11.02.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Пиперица

На 11.02.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Яново

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански

На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Склаве:  7-ми Конгрес 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, Асен Лагадинов 2, 4, 6, Веселин Бабалеев 15, 12, 14, 23, 18, 3, 6, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 53, 20, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11, Георги Бенковски 2, 1, 12, 3, 10, 4, Гоце Делчев 36, Илинден 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14, Лале 1, 3, 5, местност Стопански Двор Офис, Авторемонтна Работилница, Митко Палаузов 10, 5, 8, 3, 16, 12, 14, Никола Вапцаров 2, 6, 4, 10, 8, Никола Лазаров 2, 6, 4, Партизанска 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 30, 37, 16, 23, 20, Първи Май 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 35, 13, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 15, 5, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20, Соколова Скала 4, 1,  3

На 13.02.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:  Асен Хадживасилев 24, Георги Казепов 44, 28, 23, 48, 38, 36, 32, 40, 34, 33, 21, 40, 19, 30, 31, 42, 25, Еделвайс 6, 2, 4, Захари Стоянов 2, 10, 6, 16, 12, 8, 14, 4, 18, Одрин 4, 7, 6, 2, 5, 3, 2, 10, 8, Пирин 59, 47, 63, 89, 97, 85, 51, 95, 87, 57, 56, 47, 49, 54, 75, 81, 68, 44, 64, 91, 50, 79, 42, 40, 73, 69, 67, 60, 55, 99, 65, 58, 83, 70, 53, 45, 71, 62, 101, 93, 46, 52, 103, 61, 66, 77, 72, 48, 54, Свети Димитър 5, 1, 2, 6, 10, 8, 3, Свобода 14, 14, Селището, Соколова Скала 5, 1, 9, 2, 15, 8, 13, 7, 6, 10, 16, 17, 11, 14, 12, 4, Ушите 155027, Шар Планина 11, 13, 9, 5, 5, 4, 7

На 13.02.2020 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:  Божин Димов 4, 2, 3, 5, 1, Македония 63, 67, 61, 65, 55, 57, Христо Ботев 16, 3, 12, 15, 2, 7, 6, 21, 8, 2, 8, 10, 1, 13, 14, 5, 9, 11, 16

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хотово:  Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански,  Жилище

Община Сатовча  

На 13.02.2020 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Долен, Общ. Сатовча:  1,  Тп1

На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жижево:  273,  Тп1

Община Симитли  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брежани:  ІV-36, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4, Еделвайс 11, 5, 2, 3, 9, 8, 12, местност Кръстьова 2, Жилище, 1, Пирин 3, 5, 1, 2, 4, Рангел Димитров 8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4, Христо Апостолов Жилище, Христо Смирненски 2, Център Тотопункт, Фургон, Магазин, Яне Сандански 8, 1, 6, 7, 11, 3, 9

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Полена:  Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, Зеленка 2, 1, махала Ширината махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Училището, Потока, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ -Хі-58 Кв.11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, Ширините,  2

На 10.02.2020 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Симитли:  Георги Димитров 121, 124, 123, Герена Цех, М.Дрънкалица 27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16, М.Ливадите Жилище, Рила 8, Симитли Складова База-Претоварна Гара, Гараж

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Симитли:  Симитли Магазин

Община Хаджидимово  

На 14.02.2020 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово:  Тп2

Община Якоруда  

На 11.02.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Юруково:  местност Камено

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Попица:  Васил Априлов 5, 9, 2, 1, 6, 11, Ген. Скобелев 3, 4, 1, 2, Пирин 37, 30, 26, 34, 24, 23, 36, 28, 42, 38, Поп Харитон 11, 17, 15, 16, 6, 3, 18, 1, 20, 14, 10, 12, Стоян Калъчев 56, 66, 41, 44, 39, 50, 62, 15, 46, 68, 58, 60, 35, 33, 51, 64, 31, 48, 55, 54, Съединение 1, 2, 14, 6, 7, 10, 16, 31, 8, 4, 13, 3, Хаджи Димитър 48, 68, 36, 30, 29, 4, 15, 28, 31, 59, 52, 46, 33, 54, 60, Христо Ценов 40, Шипка 1, 11, 7, 2, 4, 9

Община Криводол  

На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:  Александър Стамболийски 5, 1, 3, 7, 33, Васил Коларов 11, 2, Гаврил Генов 6, 4, 8, 7, 3, 5, 1, 9, Ген. Гурко 4, 3, 1, 6, 5, Ген. Скобелев 1, 5, 3, 2, Гео Милев 4, 1, 8, 3, 5, 2, Георги Димитров 39, 12, 24, 26, 35, 2 А, 34 А, 16, 9, 10 А, 28 А, 27, 13, 42, 34, 36, 6, 29, 33, 30, 44, 31, 18, 25, 15, Георги Кирков 6, 3, 1, Драва 2, Иванка Ботева 17, 9, 15, 13, 1, 3, 19, 7, 4, 1 А, Иглика 4, 2, 1, Йордан Лютибродски 5 А, Кокиче 4, 6, 3, 5, 7, 2, 1, Ком 1, Лазар Станев 3, 7, 4, 14, Лопушанска Дружина 17, 4, 5, 7, 13, 1, 3, 15, 2, 11, Люлин 9, 5, 4, 1, 15, 11, Малчика 5 А, 4, 7, 2, 5, Митко Палаузов 3, 5, Мургаш 2, 3, Околчица 7, 14, Петко Д. Петков 19, 23, 27, 6, 1, 13, 11, 5, 15, 3, 9, 7, 8, Сан Стефано 2, 4, 1, 6, 21, Станке Димитров 3, 4, 1, 1 А, 17, 5, 15 А, 2, Страцин 3, 13, 11, 9, 8, 6, 15, 4, 2, Тодор Каблешков 1, 1 А, 3, 7, 11, 5, 4, 9, Христо Ботев 1, 24, 11, 10, 7, 18, 4, 3, 5, Цар Калоян 4, 2, 6, 1

На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:  Александър Стамболийски 11, 29, 9, 33, 21, 27, Антон Иванов 8, 5, 6, 3, 1, 12, 7, 11, Васил Коларов 16, 8, 10, 14, 7, 5, 9, 11, 13, 10 А, 17, Вела Пеева 1, Витиня 3, Гаврил Генов 13, Георги Бенковски 2, Георги Дамянов 10, 12, 2, 3, 5, 1, Георги Димитров 60, 1, 58, 18, 37, 34, 14, Йордан Лютибродски 12, 16, 1, 23, 2, 7, 3, 14, Райко Даскалов 4, 6, 2, 1, Спортна 1, 3, Стара Планина 4, Тимок 1, 2, Томин Мост 1, 2, 4, 5, 3, 6, Христо Михайлов .14, 10,  Шипка 2,  Вандово Крайще

Община Мездра  

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Боденец:  Александър Стамболийски 4, 5, 10, 16, 18, 3, 8, 24, 1, 22, 2, Арда .1, Боденски Дол 1, Витоша .8, 6, 4, 5, 3, Волга 1, 2, 3, Георги Димитров 52, 36, 9, 10, .39, 42, 1, 21, 22, 54, .37, 13, 50, 30, 26, 29, 23, 58, 11, 25, 38, 68, 14, 24, 15, 16, 28, 44, 18, 37, 27, 46, 12, 4, 33, 19, 17, 20, 8, 34, 2, 40, 6, 32, 31, 48, Дъб 1, Здравец 3, 6, 1, 5, Никола Вапцаров 19, 12, 11, 6, 4, 3, 15, 7, 16, 5, 13, 14, 9, 3 А, 2, 10, 1, 8, Оборище 14, 12, 9, 6, 4, 11, 10, Пирин 1, 7, 4, 12, 3, 5, 8, 6, Плиска 8, 1, 5, 6, Рила .1, 9, Христо Ботев 18, 10, 34, 6, 22, 26, 9, 7, 20, 4, 5, 3, 15, 17, 16, 19, 11, 12, 24, 14, 2, 1, 8, Шипка .1, .3

Община Оряхово  

На 10.02.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Мизия:  Батак 11, 5, 4, 3, 7, 1, 2, Безименна Дозиметричен Пост, Босилеградска 4, 20, 1, 39, 121, 42, 14, 12, 16, 6, 30, 34, 26, 38, Вежен 5, Веслец 20, 18, Врачанско Шосе 19, 27, 26, 5, 114, 1, 18, 28, 17, 7, 9, 29, 3, Рт Нн ТП №13, Тп7, Ген. Скобелев 2, 3, 1, 8, 10, Георги Бенковски 2, 21, 17, 4, 12, 5, 1, 3, 19, 10, 11, 18, 9, Георги Димитров 93, 95, 98, 102, 108, 87, 96, 116, 89, 106, 114, 97, 100, 83, 47, 91, 81, 111, 131, 126, 123, 127, 135, 121, 132, 128, 101, 137, 141, 99, 117, 5, 125, 130, 134, 139, 105, 129, 120, 109, 136, 113, 140, 142, 133, 138, Гоце Делчев 16, 2, 9, 3, 1, 5, Димитър Грънчаров 10, №6, 7, 6, 3, 9, И.Стоянов 33, 31, 35, 10, 5, 45, 37, 29, 27, 47, Иван Савов 4, Рт Нн ТП №10, Косанска 5, 16, 17, 7, 21, 6, 9, 11, 13, 15, 1, 12, Рт Нн ТП №Ремонтна Р-Ца, Помпена Станция, Марин Чергарски 19, 21, 25, 17, 3, 15, 23, 2, 11, Мусала 4, 3, 7, П.Стоянов 15, 13, Панайот Волов 8, 4, 6, 7, 3, Поп Богомил 1, Родопи 2, Сливница 4, 3, Странджа 5, 2, 1, 8, 6, 39, 15, 14, 10, 16, 35, 11, 21, 29, 33, 13, 23, 37, 25, 9, 34, Хан Кубрат 2, Цар Освободител 3, 2, 4, 1,  Рт Нн ТП №-Яйца И Птици

На 10.02.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Мизия:  Врачанско Шосе Тп7,  Рт Нн ТП №-Яйца И Птици

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:  085024 И 085025, II 58107

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Вещица:  Дванадесета 2, 12, 11, 1, Десета 2, Осма 1, Първа 53, 52, 98, 32, 122, 23, 14, 94, 108, 47, 16, 92, 65, 40, 45, 36 къща, 57, 7, 49, 30, 88, 106, 63, 38, 90, 104, 27, 102, 46, 28, 44, 70, 100, 51, 15, 34, 96, 50, 110, 59, 17, 43, 55, 124, Седма 3, 1, 4, Трета 4, 2, 6, 8, Тринадесета 5, 3, 7, 4, Четвърта 2, Четиринадесета 16, 2, 18, Шеста 5, 4, 2, 7, 9, 10, 34, 1, 8, 6

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Върба, Общ. Белоградчик:  Ix-87 Кв. 21, Десета 4, Първа 45, 23, 4, 32, 39, 6, Седма 3, 4, Тринадесета 6, Шеста 6, 3

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ошане:  Втора 4, 15, 12, 7, 5, 8, 9, 19, 17, 6, 11, Дванадесета 1, 2, 9, Девета 9, 13, 2, 15, Десета 7, 2, 12, 18, 9, Единадесета 1, 3, махала Горния Край 2, 1, Осма 4, 10, 8, 2, 7, 6, Пета 6, 4, 3, 9, 1, 8, 7, Петнадесета 3, 4, 1, Първа 28, 16, 67, 81, 6, 25, 20, 26, 23, 44, 37, 58, 74, 62, 31, 40, 73, 35, 3, 29, 48, 84, 24, 39, 63, 54, 5, 84а, 22, 38, 78, 46, 52, 79, 10, 2, 1, 12, 42, 57, 59, 75, 9, 45, 71, 47, 49, 14, 30, 33, 82, 11, 65, 32, 51, 8, 53, Седма 5, 9, 1, 10, 8, 11, 2, 7, Стопански Двор, Трета 1, 7, Тринадесета 10, 1, 16, 17, 20, 2, 3, Четвърта 5, 1, 2, 9, Четиринадесета 2, 1, 4, 10, Шеста 4, 2

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рабиша:  2 -  58107, Вилна Зона, Втора Ресторант И Мотел, 10, 5, 12, 13, 11, 7, 6, Втора Вилна 10, 13, 17, 3, 19, 12, 14, 29, 6, 21, 23, 7, 15, 16, 20, 30, 18, 5, 2, Двадесет И Втора 40, 3, 4, 14, 7, 39, 13, 11, 10, 17, 15, 2, 9, 40, 20, 26, 21, 28, 27, 24, 23, 6, 8, Двадесет И Девета 8, Двадесет И Пета 25, 2, 1, Двадесет И Първа 4, 19, 7, 16, 19 А, 2, 13, 11, 20, 5, 18, 14, 8, 3, 1, 6, 10, 11, 35, Двадесет И Седма 1, 3, Двадесет И Трета 2 А, 4, 3, 1, 2, 2 А, Двадесет И Четвърта 1, 4, Двадесет И Шеста 2, 3, Двадесета 10, 11, 12, 19, 17, 12, 19, 10, 5, 6, 9, 3, 13, 15, Девета 1, 3, 4, 9, Деветнадесета 19, 18, 11, 28, 21, 15, 20, 17, 19 А, 15 А, 24, 23, 16, 14, 10, 12, 9, 19, 14, Десета 18, 16, 22, 10, Единадесета 17, 15, 11, 13, 7, Осемнадесета 4, 5, 2, 6, 6 А, 3, Осма 10а, 18 Б, 9, 16, 6, 7, 10, 18 А, 20, 22, 8, 12, 2, 3, 20 А, 14, 2, Пета 6, 4, 12, 27, 14, 21, 7, 10, 9, 2, 19, 8, 63, 63 А, 26, 36, 57, 49, 28, 47, 33, 20, 43, 30, 51, 24 А, 39, 37, 35 А, 32, 36 А, 430, 53, 38, 34, 35, 22, 55, 28 А, Петнадесета 1, 3, 5, Първа 48, 46, 50, 42, 44, 38, 6, 20, 28 А, 10, 23, 17, 25, 17 А, 21, 15, 25 А, 32, 26, 24, 19, 8, 28, 5, 30, 40, 36, 3, 14, Първа Вилна 10, 17, 9, 32, 24, 7, 28, 30, 20, 22, 13, 21, 18, 25, 15, 6, 11, Седемнадесета 14, 6, 10, 4, 8, 12, Седма 3, 31, 26, 25, 28, 33, 39, 27, 37 А, 22, 19, 30, 37, 21, 11, 18, 20, 29, 12, 10, 14, 17, Трета 28, 29, 20, 31, 21, 26, 34, 30, 12, Трета Вилна 6, 2, 5, 4, 7, 10, 3, 8, Тридесет И Втора 3, 8, 8, 7, 4, Тридесет И Първа 10, Тридесета 1, 3, УПИ  135010, Четвърта 19, 21, 22, 20, 24, 28, 23, 18, 26, 14, 25, 16, 17, 19, 26, Четвърта Вилна 6, 1, 7, 11, 9, Шеста 4, 16, 26, 12, 28, 30, 18, 20, 32, 24, 6, 14, 1, 2, 7, 31, 5, 46, 32, 54 А, 27, 50, 52, 48, 46 А, 50 А, 25, 15, 40, 23, 54, 21, 17, 19, Шестнадесета 3, 2, 10, 6, 8, 3, 3,  36, 0, УПИ  Ххх260 Кв.10

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Раяновци, Общ. Белоградчик:  Втора 8, 6, 2, 10, 7, Двадесет И Втора 4, 16, 4, 2, 1, Двадесет И Осма 32, 12, 11, 27, 4, 14, Двадесет И Седма 70, Двадесет И Четвърта 4, 2, Двадесет И Шеста 4, 3, Дванадесета 6, 8, Девета 1, 3, Деветнадесета 11, Десета 1, 7, 14 А, 1, 4, 2, 10, 8, Единадесета 13, 15, 1, 9, 6, 23, 5, махала Барата 7, 8, 10, 4, 1, 6, 9, 4, махала Долна Дъбрава 7, 15, 6, 4, 8, махала Средна Дъбрава 13, 19, 17, 2, 15, 12, 7, 4, 18, 7, махала Стублица 10, 6, 3, 4, 12, 2, 5, 11, 14, 7, 1, 9, 13, махала Щукарски 3, 1, 3, Осма 4, 1, 5, 7, 10, Пета 37, 44, 17, 55, 59, 3, 75, 55 А, 19, 27, 23, 32, 30, 63, 34, 13, 44, 25, 27 А, 11, 41, 42, 47, 77, 8, 2, 26, 37, 29, 9, 67, 18, 21, 28, 4, 73, 16, 33, 69, 31, 17 А, 10, 17, 39, 22, 7, 35, 71, 56, Първа 3, 37, 25, 23, 1, 27, 9, 5, 39, 15, Седемнадесета 4, Седма 8, 11, 1, 2, 4, Трета 16, 20, 8 А, 12, 6, 14, 8, 10, 1, 4, 9, 5, 3, Тридесет И Първа 6, Тридесета 12, 7, ул.Десета№14а УПИ  VI-47 Кв.20, Четвърта 7, 5, Четиринадесета 11, Шеста 10, 23, 14, 12, Шестнадесета 11, 9, 17, 1

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сливовник:  махала Атанасова Падина 48, 11, махала Мунча 57, 6, 2, 4, 7, ПИ 82, Първа 17, 29, 19, 59, 18, 53

На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Струиндол:  Първа 25, 44, 65, 56, 7, 80, 15, 50, 54, 42, 43, 30, 81, 85, 74, 18, 38, 24, 64, 32, 8, 40, 27, 58, 68, 23, 5, 84, 14, 67, 49, 70, 19, 45, 37, 3, 66, 47, 28, 2, 78, 51, 69, 20, 55, 4, 22, 26, 79, 6, 59, 36, 62, 16, 73, 77, 17, 61, 10, 13, 31, 52, 82, 29

На 11.02.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Белоградчик:  Алеко Константинов

На 11.02.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Граничак:  Девета 15, 5, 8, 23, 6, 25, Десета 12, 10, 18, 13, 3, махала Ангини 1, 2, 4, 3, махала Джокини 7, 10, 9, 12, 5, 1, 13, 11, 3, 4, 15, махала Жикини 1, 2, 1, махала Николини 5, 1, 2, 6, махала Първуловци 3, 4, 2, махала Спасови 2, 1, Осма 1, Пета 2, Първа 8, 17, 25, 9, 2, 15, 19, 10, 1, 26, 22, 3, 9, Трета 2, 22, Четвърта 6, 4, Шеста 1

На 11.02.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Дъбравка:  Двадесет И Пета 4, 1, 2, Двадесет И Четвърта 2, 1, Девета 7, 5, 9, 29, 3, 33, Деветнадесета 1, Десета 11, 15, 9, 10, Осма 3, 1, Петнадесета 3, 4, 6, 2, 5, 1, 8, Първа 32, 60, 51, 8, 80, 28, 7, 63, 17, 12, 23, 53, 38, 67, 46, 55, 25, 70, 6, 9, 24, 71, 79, 62, 73, 74, 68, 16, 45, 1, 13, 30, 75, 66, 61, 86, 18, 58, 52, 69, 64, 36, 50, 49, 14, 65, 37, 31, 56, 26, 72, 22, 43, 21, 47, 57, 29, 20, Седемнадесета 4, 10, Седма 13, 2, 4, 11, 6, 9, Тринадесета 1, 2, Четвърта 3, 6, 2, Четиринадесета 15, 3, 31, 39, 33, 37, 42, 55, 9, 40, 27, 8, 4, 44, 41, 6, 5, 7, 20, Шестнадесета 4, 6

На 11.02.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Салаш:  Втора 3, 1, Двадесет И Втора 12, 17, 3, 7, 11, 8, 15, 4, 13, 5, 6, Двадесет И Пета 4, 3, Двадесет И Трета 3, 5, 3, Двадесет И Шеста 10, 10, 4, 8, 14, 18, Двадесета 6, 2, 8, 3, 6, 8, Дванадесета 4, 4, 11, 7, 1, 23, 9, 17, 19, 6, 2, 5, 15, 21, 1, 5, Девета 4, 4, 3, Деветнадесета 4, Единадесета 1, 1, 6, махала Куцаровци 31, 10, 15, 1, 19, 14, 9, 20, 21, 18, 7, 11, 24, 40, 4, 26, 5, 22, 2, 28, 17, 25, 6, 8, 32, 51, махала Пешини 6, 9, 7, 3, 4, махала Стране 3, 1, 7, 13, 14, 2, Осма 10 А, 1, 6, 10 А, 4, 10, 10, Парцел №1, Пета 5, 1, 10, 15, 4, 28, 5, 7, 23, 18, 25, 1, 26, 17, 6, 25а, 16, 21, 24, 22, 20, 11, 30, 12, Петнадесета 7, 5, 3, 1, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа 41, 4, 32, 7, 2, 3, 37, 20, 34, 23, 7, 6, 39, 19, 9, 27, 28, 41, 30, 1, 33, 24, 25, 22, 12, 18, 35, 26, 17, 20, Седма 2, 5, 2, 3, Трета 11, Тридесет И Втора 16, 6, 16, 9, 5, 2, 22, 7, 1, 20, 3, 14, 11, 18, 18, 22, Тридесет И Първа 20, 7, 8, 25, 23, 15, 1, 3, 11, 26, 12, 20, 6, 2, 19, 4, 28, 22, 5, 13, 17, 9, 18, 24, Тридесет И Трета 2, 3, 5, 2, 1, Тридесет И Шеста 6, 4, 2, Тринадесета 3, Четвърта 4, Четиридесет И Втора 9, 5, Четиридесет И Трета 8, Четиридесет И Четвърта 1, 6, 4, Шеста 3, 1, 5, 3, 1, Шестнадесета 6, 21, 15, 2, 9, 7, 22, 11, 24, 28, 20, 18, 12, 8, 4, 16, 10, 2, 6,   Имот 037080 М-Т Османовица

Община Брегово  

На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гъмзово:  Александър Стамболийски 16, 18, 12, 20, 22, 1, Борис Димитров 4, 2, 6, Гаврил Генов 20, 15, Гео Милев 1, Георги Бенковски 1, 10, 6, 4, 2, Георги Димитров 29, 35, Ленин, Любен Каравелов 1, Райчо Даскалов 7, 1, 3, 6, Спортист 16, 9, 24, 4, 14, 12, Станке Димитров 12, 9, 1, 5, 16, 4, 11, 24, 6, УПИ  VII-444, Кв, 55, Хан Аспарух 17, 6, 8, 9, 21, 10, Христо Ботев 3, Цар Самуил 6, 3, 9, Цар Симеон 27, 13, 53, 17, 24, 11, 26

На 11.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балей:  000091, Албена 6, 2, 4, Александър Стамболийски 6, 17, 11, 8, 10, 2, 3, 5, 12, 14, 13, 9, Васил Коларов 15, 18, 17, 16, 36, 26, 13, 28, 5, 4, 3, 12, 6, 7, 16, 11, 2, 9, Васил Левски 4, 3, 1, Гео Милев 16, 18, 2, 12, 14, 10, Георги Бондоков 21, 19, 9, 17, 9, 13, 4, 11, Георги Димитров 3, 18, 13, 10, 5, 7, 8, 6, 4, 2, 3, 1, Георги С.Раковски 8, 7, 2, 4, 10, 3, 1, 5, Дом Социални Грижи 1, Дунав 1, 3, Иван Вазов 10, 6, 9, 19, 16, 11, 8, 15, 13, 7, 18, Тодор Петров 10, 5, 1, 3, 4, 18, 2, Трую Христов 16, 17, 20, 18, 4, 6, 9, 8, 11, 7, 3, 5, 13, 2, УПИ  I-30 Кв.19, Филип Тотю 3, Хан Аспарух 17, 15, 8, 4, 21, 16, 12, 11, 23, 14, 25, 19, 10, 27, 18, 9, 3, 7, 2, 6, 5, Христо Ботев 9, 12, 11, 2, 10, 3, 7, 13, Юрий Гагарин 1

На 11.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брегово, Общ. Брегово:  1-1244 Кв.121, 320, 518, Адалберт Антонов 1, 4, Алабин 6, 4, 2, 12 А, 12, 5, 7, 8, 10, 3, 1, Алеко Константинов 14, 16, 8, 20, 4, 3, Александър Димитров 7, 18, 10, 14, 3, 1, 12, 2, Александър Стамболийски 30, 7, 16, 24, 26, 22, 23, 6, 25, 21, 14, 18, 15, 10, 19, 9, 30 А, 12, 11, 13, 20, 28, 8, 4, 27, 17, 36, 32, 54, 62, 31, 41, 28, 39, 50, 61, 33, 55, 30, 67, 43, 53, 57, 34, 47, 27, Антим Първи 11, 9, 5, 1, Асен Балкански 3, Асен Халачев 2, 1, 4, 3, Безименна 1, Белене 7, 14, 10, 8, 25, Борис Бенчев 3, 8, 4, 11, 10, 16, 7, 5, 2, 9, 12, 1, Борис Попарданов 3, 8, 1, 7, 5, 20, 4, 2, 6, 21, 20, 17, 9, 22, 12, 24, 16, 10, 14, 19, 15, Боян Чонос 5, 3, 1, 9, 6, 2, 4, Братя Миладинови 1, 4, 2, Васил Друмев 6, 10, 4, 8, Васил Коларов 7, 2, 16, 9, 14, 5, 11 А, 44, 4, 20, 3, 13, 15, 1, 11, 44, Васил Левски 11, 10, 3, 5, 6, 1, 4, 9, 8, 27, 25, 21, 16, 26, 15, 12, 17, 13 А, 23, 14, 29, 20, 22, 24, 18, 13, 19, Вела Пеева 11, 9, 4, 7, 6, 2, 7, 3, 5, 1, 2, Виктор Юго 3, 2, Владимир Заимов 4, 1, 2, 5, 6, 1, Гаврил Генов 8, 3, 6, 2, 4, 5, 7, 1, 17, 18, 9, 14, 11, 15а, 10, 11а, 16, 12, 7, Генерал Тотлебен 2, 4, 6, Гео Милев 3, 2, 5, 4, 6, Георги Бенковски 1, 2, 3, 2, Георги Бондоков 5, 18, 16, 20, 1 А, 3, 12, 24, 1, 16 А, 22, 6, 8, 7, 14, 2, 6, 4, Георги Дамянов 2, Георги Димитров 58, 54, 48, 7, 6, 3, 4, 20, 26, 27, 16, 24, 14, 12, 11, 1, 22, 18, 9, 52, 35, 47, 31, 2, 39, 37, 4, 50, 45, 22, 2, 1, 4, 17, 31, 25, 15, 40, 42, 21, 29, 13, 32, 36, 23, 30, 38, 19, 27, Георги С.Раковски 3, 8, 13, 11, 4, 2, 5, 10, 1, 15, 6, 12, Гоце Делчев 11, 9, 10, 2, 5, 3, 7, 6, 13, 30, 2, Граф Игнатиев 1, 10, 10, 6, 4, 8, 3, 2, 7, Д-Р Петър Берон 2, 12, 6, 3, 1, 8, 4, 10, 13, 28, 16, 15, 24, 26, 22, 30, 20, 7, 11, 5, 5, 6, Димитър Благоев 58, 21, 33, 35, 19, 42, 52, 46, 23, 60, 48, 62, 29, 56, 31, 27а, 54, 50, 26, 9, 20, 32, 7, 13, 22, 24, 38, 28, 36, 27, 25, 30, 9а, 10, 16, 18, 5, 12, 3, 14, 6, 2, 1, Димитър Грънчаров 8, 6, 1, 2, 10, 5, 4, 3, 7, Димитър Зограф 3, 4, 8, 1, 2, 10, 6, Димитър Полянов 5, 4, 2, 3, 1, Димо Хаджидимов 15, 1, 4, 20а, 2, 16, 18, 5, 22, 11, 12, 3, 8, 20, 10, 6, Дунав 7, 9, 2, 3, 5, 1, 4, 11, Елещеф 9, 6, 7, 5, 4, 3, 1, 8, Елин Пелин 11, 2а, 4, 9, 6, 1, 7, 5, 3, 2, Емил Марков 5, 1, 12, 10, 3, 8, 4, Ернст Телман 12, 8, 27, 17, 14, 2, 13, 23, 19, 11, 16, 21, 5, 6, 9, 25, Заря на Комунизма 20, 22, 16, 4, 9, 18, 14, 10, 5, 6, 12, 24, 7, 3, Иван Вазов 14, 3, 7, 21, 16, 19, 25, 4, 15, 17, 12, 23, 31, 5, 37, 27, 6, 18, 35, 9, 11, 2, 10, 33, 29, 8, 1, Индже Войвода 4, 1, 2, Кирил И Методий 16, 20, 8, 3, 4, 5, 7, 12, 14, 2, 11, 9, 15, 40, 13, 22, 29, 26, Климент Охридски 14, 2, 10, 12, 4, 3, 9, 1, 7, 4, Константин Фотинов 2, Кочо Честименски 23, 12, 28, 25, 14, 24, 4, 22, 8, 2, 11, 5, 1, 21, Лев Толстой 1, 4, Ленин 47, 55, 32, 36, 53 А, 52, 59, 34, 38, 50, 42, 51, 45, 53, 57, 30, 26, 23, 31, 41, 37, 25, 39, 28, 27, 35, 33, 43, 44, 9, 48, 46, 9, 13, 4, 16, 11, 18, 3, 12, 7, 21, 9, 15, 1, 19, 8, 6, 10, 22, 14, 17, Любен Каравелов 7, 4, 2, 1, 3, Мико Нинов 3, 7, 4, 9, 11, 1, 5, 15, 23, 19, 15 А, 17, 21, 10, 13, 4, Мирон Брезоев 4, 5, 10, 2, 9, 1, 3, 19, 15, 4, 16, 12, 17, 14, Митко Палаузов 3, 1, 2, 5, 4, Мичурин 15, 1, 18, 6, 9, 16, 10, 7, 5, 19, 14, 13, 8, 12, 4, 17, 11, 3, 21, 2, Найден Геров 2, 4, Неофит Бозвели 4, 5, 6, 3, 2, 8, 1, Неофит Рилски 1, 4, 3, Никола Ботушев 13, 15, 9, 11, 3, 7, 1, Никола Й.Вапцаров 4, 8, 6, 7, 9, 5, 2, 3, 12, 11, 25, 20, 14, 19, 10, 23, 15, 17, Олег Кошевой 18, 8, 1, 10, 2, Отец Паисий 7, 1, 9, 3, 11, 5, 4, 2, Панайот Волов 7, 4, 2, 6, 3, 5, Панайот Хитов 4, 2, 11, 5, 13, 7, 9, 1, 3, 15, Патриарх Евтимий 15, 18, 16, 2, 4, 3, 5, 12, 24, 28, 31, 11, 22, 14, 26, 25, 9, 13, 16, 19, 6, 26, 8, 10, 7, Пенчо Р.Славейков 12, 21, 26, 11, 8, 7, 14, 20, 17, 9а, 3, 22, 10, 12, 1, 16, 5, 4, 18, 9, 19, 6, 13, 2, Пеньо Пенев 2, 6, 4, Петко Д.Петков 1, Полянска 15, 9, 3, 21, 2, 17, 23, 7, 5, 11, 41, 27, 31, 10, 29, 3а, 39, 37, Презвитер Козма 7, 1, 3, Първи Май 10, 18, 1, 5, 6, 10, 2, 7, 14, 8, 4, 3, Райчо Даскалов 6, 4, 4 А, 1, 2, Роза Люксембург 9, 1, 5, Розова Долина 4, 12, 3, 1, 7, 8, 16, 10, 9, 18, 11, 20, 6, 12, 14, Седми Ноември 8, 4, 2, Сергей Румянцев 4, 1, 6, 18, 5, 7, Спортист 1, 5, 3, Станке Димитров 3, 2, 4, Станко Маринцестов 3, 10, 8, 4, 6, 2, 13, 5, 9, 11, 4, Тимок 8, 6, 3, 10, 9, 1, 7, Тодор Каблешков 10, 6, 1, 4, 8, Тодор Петров 34, 35, 58, 62, 39, 44, 32, 59, 33, 63, 36, 43, 49, 38, 40, 42, 41, 48, 41, 35, 9, 21, 30, 7, 26 А, 10, 26, 18, 13, 23, 2, 6, 19, 15, 27, 24, 31, 17, 25, 28, 1, 20, 12, 14, 29, 16, 22, 8, 4, Толбухин 12, 17, 14, 3, 9, 6, 4, 8, 7, 30, 13, 11, 10, 15, 16, УПИ -255, Филип Тотю 8, 7, 6, 10, 9, 4, 2, 1, 11, 3, Хаджи Димитър 2, 1, 7, 5, 3, Хан Аспарух 11, 14, 3, 16, 4, 29, 6, 8, 12, 18, 20, 5, 2, 10, Хан Крум 3, 7, 5, Христо Смирненски 11, 13, 6, 4, 9, 5, 1, Цанко Церковски 4, 6, 2, 7, 4, 8, 12, 5, 3, 1,

На 11.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Косово, Общ. Брегово:  Александър Димитров 3, 2, Антим Първи 4, 1, 2, Асен Балкански 1, 8, 2, 3, 6, 4, Асен Халачев 2, 4, Борис Бенчев 7, 1, Борис Янев 5, 2, Гаврил Генов 2, Гео Милев 5, 4, 7, 2, 1, 3, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 9, 7, 16, 11, 13, 14, Георги С.Раковски 2, 5, 1, 3, Димитър Зограф 2, 6, 4, Иван Вазов 6, 1, 10, 8, Ленин 8, 3, 4, 12, 11, 15, 5, 16, 6, 9, 10, 7, 13, Неофит Рилски 2, 1, ПИ 000366, Първи Май 1, 3, Тимок 4, 23, 2, 19, 15, 8, 9, 3, 13, 17, 12, 6, 7, Тодор Петров 4, 7, 3, 5, 1, 9, Юрий Гагарин 16, 14, 12, 8, 2, 4

На 11.02.2020 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ракитница, Общ. Брегово:  4-1978 Кв 59, Ангел Кънчев 4, Боян Чонос 25, Васил Коларов 2, 1, Васил Левски 36, Втори Юни 1, 5, Център, Гео Милев 9, Георги Бенковски 11, 1, 8, Георги Димитров 28, 2, 20, 12, 8, 21, 33, 17, 22, 24, 27, 7, 10, Георги С. Раковски 2, 21, 5, 3, 7, 6, Димитър Благоев 3, 1, 7, 2, 4, 10, 5, Димитър Полянов 1, Карл Маркс 15, Кочо Честименски 5, Ленин 1, 7, 3, 8, Лиляна Димитрова 5, 9, 11, 18, 14, 7, Любен Каравелов 7, Никола Й. Вапцаров 1, 3, 7, Свилен Русев 6, 2, 1, Спортист 3, Стефан Караджа 1, 2, Тодор Петров 4, 2, 6, 21, 5, 28, 12, 16, 1, 130, Фридрих Енгелс 4, 5, Хан Аспарух 10, 13, 11, Хан Крум 3, 3, 10, 1, 26, Христо Смирненски 1, Цар Иван Асен 3, Цар Самуил 4, 2,  Център

На 11.02.2020 г. /10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Косово, Общ. Брегово:  Александър Димитров 8, 17, Александър Стамболийски 7, 3, 4, 1, 2, 10, 13, 21, 6, 10, 11, Антон Чехов 4, 2, 6, 8, 3, Асен Балкански 9, Борис Бенчев 1, 7, 5, 9, 2, 4, Боян Чонос 4, Братя Миладинови 2, 2, 14, 3, 12, 8, 6, Васил Друмев 8, Васил Коларов 9, 3, 14, 6, 12, 5, 2, Васил Левски 1, 2, 4, Виктор Юго 2, Георги Димитров 6, 2, 4, 44, 12, 5, 10, 3, Гоце Делчев 7, Димитър Полянов 1, 3, 2, Елин Пелин 1, 3, 8, 5, 2, 4, 7, Емил Марков 1, 2, Иван Вазов 2, Лиляна Димитрова 3, 6, Любен Каравелов 2, Мико Нинов 14, 3, 10, 4, 2, 7, 5, 12, 6, 1, Митко Палаузов 2, Никола Й.Вапцаров 4, 1, 2, Отец Паисий 5, 3, 4, Първи Май 10, 5, 13, 4, 12, Роза Люксембург 3, 4, 2, 6, Сержант Филипов 8, 6, 1, 10, 5, 7, Тимок 11, 9,  Площад Славейков

На 11.02.2020 г. /11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балей:  Александър Стамболийски 4, Асен Балкански 1, 4, 11, 9, 6, 3, 13, 8, 2, 10, 5, Боян Чонос 1, 2, 3, Васил Коларов 9, Вела Пеева 8, 7, Георги Бондоков 2, 3, Георги Димитров 14, 12, 3, 11, Девети Септември 12, 10, 2, 8, 6, 4, Дунав 4, Иван Вазов 5, 1, 8, 2, 3, Ленин 5, 12, 10, 2, 16, 4, 6, 14, 3, Московска 1, 12, 18, 4, 6, 20, 26, 11, 16, 3, 9, 7, 14, 17, 8, 24, 15, 10, Тимок 11, 15, 3, 9, 13, 5, 19, 2, 4, Трую Христов 1

На 11.02.2020 г. /11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Борима:  Цанко Патарински 24

На 11.02.2020 г. /11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Връв:  Адалберт Антонов 12, 4, 1, 6, Александър Димитров 8, 24, Антон Иванов 5, 6, 1, 3, 7, 2, 4, 8, Асен Балкански 3, 2, 6, 1, 4, Асен Халачев 1, 2, 7, 5, 4, Боян Чонос 3, 1, 4, 2, 6, Братя Миладинови 2, 1, 4, Васил Друмев 26, 2, Васил Коларов 8, 10, 7, 14, 1, 9, 12, 3, Васил Левски 13, 2, Вела Пеева 2, 4, 5, 3, 7, 1, 1, Виктор Юго 3, 2, Витко Иванов 7, 2, Гаврил Генов 1, 2, Генерал Владимир Заимов 2, Генерал Гурко 6, 7, 8, 2, 5, 10, Гео Милев 4, 2, 6, Георги Бенковски 2, 1, Георги Димитров 5, 58, 9, 3, 19, 25, 21, 16, 13, 18, 2, 1, 30, 10, 15, 31, 42, 35, 38, 16, 33, 45, 27, 29, 34, 48, 36, 39, Георги Динов 5, 12, 1, 2, 6, 3, 9, 7, 14, Георги Кирков 1, Георги С.Раковски 3, Граф Игнатиев 3, 2, Д-Р Петър Берон 1, Девети Септември 17, 7, 5, 2, 11, 1, 9, 15, Димитър Благоев 14, 7, 9, 12, 10, 3, 8, 2, 11, 5, 16, 4, 6, 21, 32, 47, 51, 17, 22, 34, 28, 43, 57, 33, 53, 46, 26, 25, 24, 19, 39, 48, 29, 15, 41, 35, 23, 30, 12, 39, Димитър Полянов 4, 1, 2, 3, Дунав 8, 2, 9, 1, 4, 9, Иван Вазов 11, 14, 18, 24, 10, 4, 2, 8, 9, Иван Гюнкин 10, 12, 4, 6, 5, 3, 9, 8, 2, Индже Войвода 4, 6, 2, Йордан Данов 2, 10, 6, 4, 3, 8, Йорданка Николова 1, Кирил И Методий 3, 15, 12, 5, 7, 8, 4, 2, 1, 6, 18, 7, Климент Охридски 9, 7, 5, 1, Комсомолска 10, 13, 11, 2, 8, 9, 3, 4, 6, 1, 7, 22, 5, Коста Йорданов 2, 4, Кочо Честименски 11, 13, 3, 2, Ленин 4, 2, 6, Лиляна Димитрова 2, 1, Мико Нинов 6, 1, 10, Митко Палаузов 5, 1, 6, Найден Геров 2, 4, 1, Неофит Рилски 2, 1, Никола Й Вапцаров 7, 4, 2, 1, 5, Панайот Волов 1, Панайот Хитов 7, 5, 9, 1, 2, 3, Патриарх Евтимий 1, 4, 2, Пеньо Пенев 3, 5, Станке Димитров 5, Тодор Каблешков 1, 3, Тодор Младенов 13, 12, 2, 6, 11, 7, 28, 25, 32, 21, 40, 33, 15, 5, 19, 31, 20, 22, 4, 17, 27, 30, 10, 19, Толбухин 2, 5, 3, Хаджи Димитър 2, Хан Аспарух 9, 5, 1, 6, 4, 8, 2, 3, 10, Хан Крум 4, 3, 2, Христо Ботев 3, 5, 4, 1, Христо Смирненски 4, 6, 3а, Шипка 5, 4,  УПИ  4-71 Кв.3, ПИ 00027

На 11.02.2020 г. /11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Куделин:  40441.0.24, Албена 11, 5, 4, 1, 0, Боян Чонос 10, 11, 7, 4, 2, 5, 12, Васил Левски 6, 8, 4, 1, 2, 10, Виктор Юго 2, Гаврил Генов 6, 2, 4, Генерал Владимир Заимов 2, 4, Георги Димитров 3, 31, 5, 2, 7, 1, 19, 4, 11, 8, Дом Социални Грижи 1, Карл Маркс 1, 2, 5, Лиляна Димитрова 6, 2 А, 4, 2, 14, 16, 12, 11, 1, 8, 26, Митко Палаузов 3, Мичурин 1, 7, 4, Олег Кошевой 2, 4, 7, 5, 1, Спортист 6, 11, 22, 4, 16а, 5, 2, 16, 14, 1, 20, Христо Ботев 18, 17, 11, 87, 9, 2, 14, 12, 3, 7, 1, 10, 6, 13, Христо Смирненски 18, 7, 6, 26а, 9, 26 А, 1, Юрий Гагарин 4, 6

На 11.02.2020 г. /11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ново Село, Общ. Ново Село:  52180.900.263.2, VI-62, Кв.75, XI 184, Александър Стамболийски 21, 1, 11, 16, 20, 18, 12, 3, 14, 6, 5, 24, 13, Архитект Илия Попов 131, 121, 137, 128, 117, 130, 122, 142, 120, 132, 123, 138, 121, 129, 135, 134, 127, 115, 136, 113, 146, 80, 133, 114, 89, 96, 53, 62, 37, 57, 56, 35, 40, 32, 36, 54, 39, 60, 59, 58, 51, 42, 31, 41, 55, 43, 44, 52, 47, 38, 49, 109, 80 1, 69, 90, 10, 64, 98, 80а, 89, 70, 15, 96, 103, 87-А, 107, 101, 61, 67, 112, 85, 92, 105, 19, 1, 11, 28, 5, 21, 25, 16, 34, 14, 32, 17, 18, 8, 30, 7, 26, 20, 12, 64, Асен Златарев 2, 7, Балкан 15, Бачо Киро 2, Борис Бенчев 5, Васил Левски 2, 3, 1, 6, Велико Търново 2, 3, 5, Вихрен 5, 7, 3, 2, 6, Войвода Тодор Велков 8, 3, 9, 1, 4, Възраждане 69, 2, Генерал Гурко 2, 1, 5, 19, 4, 6, 3, Генерал Скобелев 2, 4, 8, 3, 9, 2, 1, 5, Генерал Столетов 7, 11, 4, 25, 14, 6, 3, Георги Бенковски 3, Георги Марков 21, 18, 16, 14, 12, 31, 24, 33, 1, 5, 9, Георги С.Раковски 5, 2, 1, 6, 8, 3, 8, 10, 11, 12, Гоце Делчев 10, 5, 6, 3, 7, 4, 2, 9, 12, 8, Градинска 4, 6, Демокрация 3, 1, Димитър Полянов 1, 3, Добруджа 3, 9, 2, 22, 1, 26, 20, 8, 13, 12, Драва 13, 1, 22, 4, 16, 12, 9, 5, 10, 17, 6, 18, 7, 4, Дунав 7, 1, 22, 8, 13, 5, Захари Стоянов 6, 8, 5, Иван Вазов 10, 6, 2, 12, Иван Рилски 2, 6, Искър 4, 2, Камчия 3, 2, Кирил И Методий 6, 3, 2, 8, 7, 10, 12, 11, 17, 24, 19, 9, 15, 13, 22, 29, 33, 21, 44, 30, 25, 5, 10, 32, 28, 31, Козлодуй 5, Ком 2, 1, 9, 4, 3, 7, Кочо Честименски 6, Кръст. М/У ул.Ал.Стамболийски И ул.Страцин, Лермонтов 1, 5, 3, Ломоносов 9, 8, 12, 10, 2, 5, 11, 6, 4, 1, Любен Каравелов 4, 6, 1, 28, Люлин 1, 6, 2, Македония 3, Максим Горки 6, 3, 4, 11, 5, 2, Марица 6, 4, 7, 9, 3, 10, 5, Мизия 2, 18, 10, 3, 19, 4, 1, 12, 13, Никола Петков 14, 12, 30, 18, 16, 11, 6, 8, 7, 13, 10, 9, 5, 5, Огоста 9, 1, 2, 8, 3, 9, Околовръстна 32, 17, 11, 25, 21, 9, 77, 75, Отец Паисий 1, 6, 10, 12, 1, 12 А, Панайот Волов 4, 3, 2, Панайот Хитов 1, 8, 10, Пейо К.Яворов 8, 12, 18, 1, 16, 4, Пенчо Славейков 16, 1, 9, 24, 22, 15, 26, 30, 17, 25, 35, 31, 16, 31, Пирин 2а, 3, Плевенска Епопея 17, 12, 10, 2, Плиска 11, 5, 6, 18, 4, 19, 16, 14, 8, 12, 2, 3, 7, 10, 17, Преслав 16, 18, 3, 5, 4, 8, 1, 6, Пристанищна 2, 8, 11, 5, 13, Пушкин 9, 1, Радецки 3, 6, 5, 1, 10, 7, 3, 12, 14, 2, 16, Рибарска 3, 6, 4, 2, Рила 1, 3, 4, 2, Родопи 5, 7, 6, 3, 4, 1, 9, Росица 7, 4, 5, 2, 1, Сава Огнянов 2, 9, Средец 1, 17, 4, 7, 16, Средна Гора 3, 7, 1, 8, 14, 5, 9, 29, Стара Планина 3, 11, 9, 6, 1, 7, 5, Стражица 4, 3, Странджа 4, 6, 3, 5, 2, Страцин 22, 14, 21, 7, 11, 19, 25, 10, 9, 16, 18, 12, 13, 5, 20, 20, 7, 16, 1, Тимок 3, 18, 1, Тракия 8, 1, 5, УПИ  XI Кв.1, УПИ  III Кв.44, Фантастика 4, 1, Филип Тотю 6, 8, 1, 3, Хаджи Димитър 17, 8, 25, 14, 7, 4, 11, 13, 5, 15, 1, 23, 12, 19, 9, 3, 6, Христо Ботев 7, 5, 12, 8, 10, 11, 9, 3, 6, 4, 1, Христо Кабакчиев 3, Христо Смирненски 15, 27, 4, 26, 2, 24, 5, 13, Цар Борис I 2, 3, Цар Иван Асен II 2, 12, 7, Цар Иван Шишман 11, 2, Цар Калоян 1, 11, 3, 9, Цар Крум 6, Цар Симеон I 5, 6, 7, 3, 10, 1, 2, Чавдар 12, 11, 9, 3, 14, 18, 1, 14, Шипка 42, 26, 32, 58, 61, 87, 47, 40, 52, 79, 48, 65, 5, 69, 62, 75, 71, 60, 30, 73, 77, 68, 83, 63, 54, 50, 64, 85, 36, 44, 34, 46, 51, 28, 38, 45, 56, 49, 81, 10, 15, 37, 16а, 20, 35, 14, 39, 31, 18, 43, 19, 16, 12, 22, 41, 8, 13, 4, 7, 5, 11, 2, 10, 6, 3, Яне Сандански 3, 2, 1, 6, Янтра 1, 4,  Плажна Ивица, Землището Ново Село, извън регулация

Община Видин  

На 10.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Видин:  Младост 6

На 11.02.2020 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 12:30 ч./ -  Акациево:  Втора 28, 10, 34, Тп-2 Акациево, 2, 12, 6, 28, 1, 22, 18, 4, 7, 10, 14, 16, 3, 20, Дванадесета 4, 1, Девета 12, 6, 10, 4, 8, Десета 8, 26, 1, 3, 7, 5, 14, 22, 11, 25, 16, 26а, 20, 21, 6, 10, 12, 13, 12а, 4, 9, 27, 17, 20, Единадесета 9, 2, 11, Осма 6, 19, 14, 9, 3, 15, 1, 2, 10, 17, 22, 13, 4, 8, 24, 18, 20, 12, Пета 2, 6, Пи-27, Първа Тп-1 Акациево, 3, 25, 7, 54, 2, 5, 6, 3, 21, 26, 17, 11, 20, 14, 25, 8, 13, 23, 27, 12, 16, 10, 24, 4, 25а, 18, 2, 19, С.Акациево, Седма 1, 3, 4, 5, 2, Селски път, Трета 4, 12, 6, 8, 3, 2, 10, Четвърта 5, 1, 4, 2, 3, Шеста 10, 8, 12, 4, 6

На 11.02.2020 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 12:30 ч./ -  Новоселци:  Видин път 1 1, Втора 17, 66, 79, Двадесет И Втора 19, Двадесет И Първа 19, 11, 15, 13, Деветнадесета 3, 1, Местн.Гено Тачевото 6, 17, 37, 33, 39, 68, 36, 49, 11, 23, 71, 21, 48, 47, 45, 32, 8, 27, 2, 24, 10, 20, 29, 28, 18, 22, 41, 1, 12, 30, 38, 13, 19, 50, 40, 15, 14, 35, 16, 31, 26, 113, Осма 5, 57, Петдесет И Четвърта 11, Петдесет И Шеста 12, 21, 9, 19, 33, ПИ №101, Първа 62, 2, 42, Тридесет И Втора 15, 13, Тринадесета 17,  местност Алимана

На 11.02.2020 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Видин:  Васил Левски 4, Железничар, 6, 6 А, 2, 1, Железничарска 22 Железничар 1, 24, 1, 20, 22 1, 24 2, 22, Гараж, 21 1, Княз Дондуков 47, 39, 41, 30, 24, 34, 37а, 45, 28, 43, 26, 32, Гараж, Солун 2, 3 1, 3

На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  Втора 41, 24, 32, 26, 25, 18, 27, 30, 23, 35, 19, 34, 22, Тп-2 Антимово, 28, 29, 42, 39, 10, 21, 20, 31, 40, Двадесет И Втора 1, 2, Двадесет И Осма 15, 11, Двадесет И Пета 5, Двадесет И Първа 4, 2, 1, Двадесет И Седма 5, 7, Двадесет И Четвърта, Двадесета 1, Дванадесета 1, 8, 2, 14, 16, 12, 4, Деветнадесета 4, 5, 2, 1, 7, Кръстовището М/У ул.Трета И ул.Деветнадесета, Осемнадесета 6, 18, 20, 12, 19, 11, 15, 9, 8, 14, 13, 16, 13б, 10, Пета 54, 31, 57, 58, 50, 52, 72, 35, 47, 64, 56, 66, 33, 76, 46, 48, 74, 37, 49, 41, 70, 62, 39, 43, 44, Първа 44, 49, 52, 50, 42, 46, 53, 56, 69, 73, 51, 54, 63, 38, 47, 67, 71, 40, 43, 58, 45, 48, Седемнадесета 3, 5, 4, 1, 2, Трета 41, 38, 36, 22, 34, 24, 29, 37, 33, 31, 43, 51, 45, 7, 16, 39, 48, 40, 25, 19, 35, 32, 30, 53, 20, 27, 47, 28, 26, Шеста 32, 38, 36, 42, 15, 40, 12, 34, 10, 20, Шестнадесета 2, 1, 4

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Видин:  Имот № 024004 Екатте 14698

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Генерал Мариново:  Втора 7, 1, 2, 3, 8, 17, 4, Дванадесета 8, 7, 3, 1, 4, 6, 5, 2, Девета 9, 15, 2, 11, 7, 6, 3, 5, 8, Десета 5, 3, Осма 4, 1, 2, Пета 21, Първа 14, 1, 144, 20, 9, 6, 23, 17, 16, 19, 8, 46, Тп-2 Г.Мариново, 35, 33, 37, 25, 29, 24, 15, 12, 26, 10, 31, 21, 18, 27, 34, 59, 26, 55, 36, 32, 38, 61, Ретранслатор, 53, 45, Тп-1 Г.Мариново, 28, 47, 6, 57, 40, 30, 63, 29, 51, 44, 42, 50, Седма 1, 3, Трета 25, 26, 28, 32, 2, 7, 24, 30, 1, 10, 3, 16, 22, 5, 18, 20, 14, Тринадесета 6, Четвърта 6, 4, Шеста 7, 2, 8, 12, 14, 6, 10, 1, 4,  Пи57 Кв.3

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин:  Първа 208, УПИ  I-7 Кв.401

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Долни Бошняк:  Втора 5, 2, Девета 3, Осма 2, Първа 36, 18, 43, 66, 57, 45, 70, 4, 10, 16, 48, 56, 44, 15, 29, 17, 47, 51, 28, 68, Тп-1 Долен Бошняк, 30, 9, Седма 4, 3, 5, 10, Трета 3, Тринадесета 1, Шеста 6

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Дружба:  Втора 4, 9, 1, 3, 32, 28, 30, Двадесет И Втора 5, 3, 1, 1, 2, 3, 5, Двадесет И Пета 2, Двадесет И Първа 7, 5, 4, 1, 2, 3, Двадесет И Трета 6, 7, 4, 6, 3, Двадесет И Четвърта 2, Двадесет И Шеста 2, Двадесета 1, 5, 2, Дванадесета 6, 2, 10, 8, 3, Девета 3, 4, Деветнадесета 4, 6, 2, 1, 3, Десета 3, 7, Единадесета 4, 3, 1, Осемнадесета 4, 2, 1, 6,  Осма 32, 5, 8, 3, 6, 10, 18, 16, 28, 30, 18, Пета 2, 4, 1, 5, 3, 6, 8, 10, 7, Петнадесета 8, 10, 2, 4, 6, Първа 21, 3, 28 Тп-2 Дружба, 26, 17, 14, 4, 16, 23, 24, 25, 10, 13, 9, 18, 7, 1, 12, 6, 22, 20, 11, 2, 15, 8, извън регулация, 31, 52, 60, 30, 2, 29, 35, 16, 38, 59, 51, 40, 21, 11, 53, 51 Тп-1 Дружба, 62, 46, 48, 42, 61, 32, 44, 47, 28 Тп-1 Дружба, 10, 58, 57, 54, 55, 39, 50, 41, 33, 28, 67, Седма 5, 4, 2, 10, 12, 1, 6, 8, Трета 4, 7, 10, 14, 12, 6, 3, 17, 19, Тринадесета 9, 10, 7, 4, 11, 8, 3, 16, 6, 1, 2, 12, 18, 14, 9, 7, 5, Четиринадесета 3, 1, 2, Шеста 7, 1, 5, 3, Шестнадесета 1, 4, 2,  ПИ 009002

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Видин:  Втора 32, 6, 13, 30, 4, 11, 15, 4, 27, 29, 21, 33, 23, 39, 40, 42, Двадесета 15, Дванадесета 1, Девета 2, 3, 13, Деветнадесета 7, 1, Десета 4, 3, 2, 15, Единадесета 11, 3, 7, Осемнадесета 1, Пета 1, 2, 7, 32, Петнадесета 3, 13, 7, 1, 2, ПИ 102011, Първа 31, 11, 35, 60, 15, 33, 7, 13, Тп-2 Каленик, 16, 2, 11 А, 29, Тп-1 Каленик, 67, 36, 66, 73, 58, 44, 53, 37, 31, 32, 49, 61, 38, 41, 63, 52, 60, 6, Седемнадесета 4, Седма 1, Трета 25, 17, 18, 19, 9, 11, 13, 15, Тринадесета 2, 1, Четвърта 19, 14, 11, 13, 3, 12, Четиринадесета 1, 7, 2, 3, 1, Шеста 3, 2, Шестнадесета 2

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Новоселци:  I - 37, Кв.101, Втора 31, 6, 10, 8, 56, 7, 18, 4, 29, 16, 2, 5, 33, 15, 9, 9, Двадесет И Втора 11, 17, 25, 27, 29, 19, 9, 15, 6, 10, 8, 4, 3, 50, 10, 14, 17, Двадесет И Пета 22, 3, 9, 11, 14, 18, 12, 5, 7, 20, Двадесет И Първа 20а, 21, 30, 20, 14, 12а, 1, 2, 4, 22, 29, 40, 9, 3, 26, 25, 48, 51, 30, 37, 4, 49, 58, 5, 62, 66, 61, 39, 64, 3, 53, 35, 31, 42, 27, 71, 9, 47, Двадесет И Трета 34, 22, 39, 32, 20, 17, 15, 7, 19, 23, 2, 25, 37, 35, 36, 28, 5, 8, 46, 16, 26, 4, 27, 21, 30, 40, 3, 13, 6, 38, 24, 10, 8, 12, 6, 5, 13, Двадесет И Четвърта 20, 18, 3, 6, 3, 12, 11, Двадесет И Шеста 12, Двадесета 40, 1, 2, Дванадесета 3, 34, 10, 36, 26, 7, 5, 12, 28, 9, 6, 11, 13, 50, 39, 17, 19, 30, 2, 32, 35, 15, 20, 19, 42, 38, 36, 42, 41, Девета 1, 14, 8, 6, 4, 22, 10, 16, 2, 7, Деветнадесета 2, 1, 4, 3, Десета 3, 10, 4, 5, 1, 2, 7, 8, Единадесета 47, 49, 5, Осемнадесета 11, 12, 5, 3, 18, 8, 22, 16, 1, 9, 20, 14, 24, 15, Осма 2, 18, 9, 35, 21, 11, 1, 10, 8, 14, 3, 5, 16, 20, 6, 33, 4, 83, 15, 25, 12, 23, 73, 71, 22, 74, 72, 69, 47, 54, 50, 21, 64, 58, 66, 70, 68, 24, 2, 36, 55, 12, 67, 49, 57, 80, 65, 52, 10, 23, 60, 26, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета 6, Петдесета 8, 6, Петнадесета 13, 29, 12, 19, 33, 17, ПИ 338, Първа 1, 58a, 58б, 1, 4, 5, 56, 32, 46, 76, 14, 58, 10, 45, 7, Мтп-3 Новоселци-Извод, 28, 78, 26, 2, 8, 18, 52, 40, 19, 42, 20, 9, 21, 30, 54, 6, 79, 3, 12, Тп-1 Новоселци, 6, 86, 104, 47, 25, Тп-2 Новоселци, 56, 62, 59, 55, 35, 24, 69, 36, 30, 65, 92, 3, 65, 102, 64, 40, 49, 82, 88, 61, 67, 84, 94, 7, 81, 68, 73, 39, 71, 22, 77, 66, 37, 23, 41, 75, 72, 106, 63, 1, 60, път 14, Седемнадесета 16, 19, 12, 12а, 20, 13, 5, 11, 15, 3, 14, 6, 9, 1, 7, 25, 4, Седма 9, 3б, Трета 17, 9, 10, 2, 12, 14, 19, 13, 6, 47, 8, 4, Тридесет И Втора 13, 7, 10, 11, 9, 8, 2, 4, Тридесет И Пета 1, 10, Тридесет И Първа 1, 25, 6, 3, 4, 2, Тридесет И Трета 36, 42, 28, 34, 40, 50, 6, 44, 14, 46, 38, Тридесета 16, Тринадесета 2, 6, 16, 9, ул Осма 52283, 510, 338, ул.Първа до Площада, Четвърта 13, 5, 35, 3, 15, 2, 11, 17, 7, 4, 8, 19, 23, 10, 6, 12, Четиридесет И Седма 8, 3, 12, 7, 1, 15, 19, 4, 17, 16, 18, 20, 5, 6, 11, 2, 22, Четиридесет И Четвърта 3, Четиридесета 13, Четиринадесета 4, 9, 8, 6, 15, 22, 20, 17, 1, 5, 3, 4, Шеста 8, 6, 4, 1, 40, 17, 16, 19, 2, 13, 7, 11, 3, 9, 10, 15, 34, 14, 12, 18, 10, 12, 8, 16, Шестнадесета 10

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Пешаково:  Втора 8, 14, 20, 12, 2, 4, 13, 11, 6, 5, 28, 3, 9, 10, Дванадесета 3, 2, 1, Десета 2, Единадесета 6, 12, 4, 1, 2, Осма 5, Пета 3, 1, Първа 8, 23, 28, 4, 50, 53, 37, 13, 58, 10, 25, 51, 35, 15, 60, 27, 7, Тп-1 Пешаково, 38, 44, 34, 47, 9, 39, 32, 42, 1, 2, 57, 19, 36, 46, Седма 6, 8, 10, Трета 5, 6, 9, Тринадесета 13, 6, 10, 11, 1, 8, 5, 7, Четвърта 2, Шеста 5

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Рупци, Общ. Видин:  020059, II-182 21, Втора 6, 1, 5, 4, 20, 27, 3, Двадесет И Първа 25, 2, Двадесета 6, 8, 5, 2, 9, 1, 4, Дванадесета 7, 5, 1, 2, 6, 3, 9, Девета 1, 8, 4, 3, Деветнадесета 9, 5, 7, Десета 2, 7, 5, 2 А, Единадесета 8, 1, Осемнадесета 3, 8, 5, Осма 13, 19, 23, 9 Б, 25, 15, 4, 21, 17, 11, 29, 27, 1, 10, 3, Пета 1, Петнадесета 1, 7, 2, 3, Първа 46, 49, 14, 3, 12, 24, 1, 9, 57, 3а, 53, 11, 13, 8, 63, 60, 64, 32, 42, 55, 41, 37, 27, 68, 6, 4, 45, 34, 5а, 16, 26, 29, 62, 58, 18, 33, 7, 17, 35, 20, 79, 38, 5, 23, 44, 66, 30 Тп-1 Рубци, 54, 22, 25, 19, 56, 30, 40, 43, 50, 51, 52, извън регулация, С.Рупци, Седемнадесета 4, 8, 2, 1, 5, 3, Седма 2, Трета извън регулация, 7, 1 Тп-1 Рубци, 1, извън регулация, Тринадесета 4, 2, 6, 3, Четвърта 1, 5, 4, 12, 3, Четиринадесета 7, 8, 6, 10, 9, 2, 12, 1, 11, 3, Шеста 21, 19, 8, 17, 7, 15, 5, 3, 4, Шестнадесета 2, 3, 1

На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула:  Втора 34, 28, 42, 1, 19, 10, 5, 17, 2, 13, 27, 4, 23, 24, 6, 3, 26, 16, 21, 30, 18, 14, 12, 28, 20, 25, Дванадесета 5, 7, 4, 9, Девета 1, Десета 17, 7, Единадесета 4, 29, 5, 14, 7, 6, 27, 20, 31, 33, 9, 10, 2, 23, 8, 13, 18, 11, 25, 1, 3, 4, Осма 5, 3, 2, 11, Пета 6, Петнадесета 4, 11, 6, 10, 3, 9, 12, 8, 1, 2, Първа 28, 29, 38, 41, 21, 11, 30, 2, 50, 39, 17, 2, 14, 16, 20, 10, 3, 4, 18, 13, 6, 8, 9, 11, 7, 1, 12, 24, 26, 49, Седма 6, 10, 1, Трета 16, 10, 8, 4, 6, 13, 15, 14, Тринадесета 7, 6, 9, 12, 17, 17, 14, УПИ -VI Кв.27, Четвърта 4, 2, 1, 9, 7, 17, 19, 15, 10, 6, 11, 13, Четиринадесета 11, 2, 12, 7, 13, 9, 15, Шеста 2, Шестнадесета 3, 3, 2, 9, 4, 5, 13, 11

На 12.02.2020 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Видин:  Батальонна 8 1, 1, 4, 2, 6 2, 1 А, 3, Васил Петлешков 5 4, 19, 21, 1, 15, Тп-95 Петлешков, 7, 3 3, 2, 4, Гео Милев 6, 5, 7, 26, Дъбравка 6, 10, 8, 5, 3, 12, Стефан Тодоров 5, 9, 1, 2, 3, Христо Ботев 99, 93а, 97 А, 97, Цар Симеон Велики 131, 133

На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  Втора 41, 24, 32, 26, 25, 18, 27, 30, 23, 35, 19, 34, 22, Тп-2 Антимово, 28, 29, 42, 39, 10, 21, 20, 31, 40, Двадесет И Втора 1, 2, Двадесет И Осма 15, 11, Двадесет И Пета 5, Двадесет И Първа 4, 2, 1, Двадесет И Седма 5, 7, Двадесет И Четвърта, Двадесета 1, Дванадесета 1, 8, 2, 14, 16, 12, 4, Девета 18, 22, 3, 20, 24, Деветнадесета 4, 5, 2, 1, 7, Десета 7, 5, 3, 8, Кръстовището М/У ул. Четвърта  И ул. Петнадесета , Кръстовището М/У ул.Трета И ул.Деветнадесета, Осемнадесета 6, 18, 20, 12, 19, 11, 15, 9, 8, 14, 13, 16, 13б, 10, Осемнадесета 21, Осма 2, 4, Пета 54, 31, 57, 58, 50, 52, 72, 35, 47, 64, 56, 66, 33, 76, 46, 48, 74, 37, 49, 41, 70, 62, 39, 43, 44, Пета 40, 5, 42, 12, 23, 22, 8, 16, 17, 15, 34, 24, 18, 29, 36, 14, 7, 32, 28, 27, 30, 25, 9, 11, 20, 26, 21, 3, 10, 13, Петнадесета 5, 7, Първа 44, 49, 52, 50, 42, 46, 53, 56, 69, 73, 51, 54, 63, 38, 47, 67, 71, 40, 43, 58, 45, 48, Първа 2, Седемнадесета 3, 5, 4, 1, 2, Седма 1, Стопански Двор 1, Трета 41, 38, 36, 22, 34, 24, 29, 37, 33, 31, 43, 51, 45, 7, 16, 39, 48, 40, 25, 19, 35, 32, 30, 53, 20, 27, 47, 28, 26, Трета 8, 12, Тп-3 Антимово, Четвърта 20, 7, 17, 15, 2, 12, 13, 1, 23, 16, 4, 19, 10, Четиринадесета 20, 24, 22, 14, 11, 17, 9, 19, 18, Шеста 32, 38, 36, 42, 15, 40, 12, 34, 10, 20, Шеста 26, 13, 8, 6, 22, 28, 14, 10, 4, 5, 20, 17, 30, 12, 11, 16, 7, 18, 3, 9, 15, Шестнадесета 2, 1, 4

На 14.02.2020 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Видин:  Алеко Константинов, Антон Страшимиров Пред Рвмс, 3, Безименна Тп-12 Театъра, Тп-66 В.Лечебница, Васил Априлов 4, 6, 3, 5, 14, 10, 16, 12, 2, 1, 7, 8, Любен Порчелов 9, 2, 7, 8, 5, 6, 3, Цар Симеон Велики 101, 115, 68, 68, 103, 66, 113, 101, 107, 117, 109, 105а, 70, 105, Пред Рвмс

Община Димово  

На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Вълчек:  Георги Димитров 17, 16, 19, 11, 14, 5, 100, 27, 74, 7, 78, 108, 75, 56, 102, 65, 106, 49, 80, 25, 70, 59, 82, 114, 15, 77, 67, 57, 116, 12, 51, 8, 68, 3, 20, 73, 21, 6, 61, 2, 99, 60, 112, 71, 104, 23, 36, 29, 60, 43, 41, 58, 47, 27, 35, 68, 32, 33, 72, 59, 28, 54, 45, 44, 70, 30, 26, 37, Лило Тошев 3, 1, 5, 6, 8, 7, 11, 4, 9, 2, Пета 4, 8, 6, 7, 10, Петко Ценов 4, 1, Първа 13, Трета 2, 3, 5, 6, Четвърта 6, 3, 4, Шеста 6, 1, 3, 2, 9, 8, 13, 3, 1, 14, 7

На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Макреш:  Втора 7, 3, 96, 1, Георги Бенковски 178, 170, 184, 145, 183, 180, 159, 173, 182, 168, 88, 165, 191, 160, 146, 155, 162, 158, 164, 189, 185, 143, 176, 187, 154, 174, 136, 172, 179, 175, 161, 177, 151, 148, 126, 118, 93, 105, 87, 110, 114, 112, 140, 99, 103, 135a, 134, 168, 111, 81, 98, 123, 129, 79, 96, 125, 127, 135, 100, 102, 144, 146, 117, 142, 115, 101, 116, 83, 104 А, 109, 133, 61, 130, 113, 122, 132, 136, 94, 88, 91, 86, 16, 4, 34, 12, 14, 11, 28, 5, 88, 8, 26, 75, 155, 2, 1, 19, 25, 22, 30, 10, 3, 13, 17, 7, 24, 15, 9, 77, 35, 17, 32, 75, 56, 47, 37, 63, 50, 51, 88, 69, 42, 72, 66, 2, 39, 79, 67, 27, 65, 54, 64, 70, 40, 34, 31, 46, 49, 80, 60, 68, 43, 61, 45, 76, 74, 162, 4, 59, 52, 38, Двадесет И Девета 11, 9, 3, 7, Двадесет И Осма 3, 1, 6, 4, 5, Двадесет И Пета 2, 1, Двадесет И Първа 8, 5, 6, 4, 1, 3, 10, 2, 12, Двадесет И Седма 3, 6, 2, 1, Двадесет И Трета 2, 4, 2, 3, 1, Двадесет И Четвърта 5, 4, 2, Двадесет И Шеста 2, 4, 1, 8, Двадесета 12, 6, 12а, 5, 8, 4, 3, 2, 1, 40, Дванадесета 1, 2, 38, 15, 5, 13, Деветнадесета 4, 3, 1, 2, Десета 9, 5, 7, 2, 1, 4, Единадесета 3, 6, 12, 5, 1, 2, 4, Лило Тошев 45, 37, 43, 18, 3, 44, 20, 34, 30, 5, 28, 9, 23, 46, 32, 17, 14, 7, 21, 16, 25, 36, 24, 19, 40, 55, 48, 51, 52, 50, 47, 44, 19, 8, 48, 6, Осемнадесета 6, 4, 5, 1, 3, 8, 2, Осма 3, 5а, Петко Ценов 21, 25, 42, 44, 46, 5, 40, 48, 38, 32, 6, 23, 7, 5, 48, 9, 30, 28, 1, 11, 4, 13, 20, 2, 26, 14, 12, 6, 15, 3, 18, 7, Петнадесета 8, 5, 6, 1, 2, 3, Седемнадесет Партизани 5, 1, Седемнадесета 10, 16, 1, 11а, 12, 11, 8, 6, 9, 5, 3, 15, 4, 13, Седма 4, Стопански Двор-Имот №270037, Трета 3, 1, Тридесет И Втора 1, 11, 7, 3, 5, Тридесет И Първа 1, 2, Тридесет И Трета 18, 32, 28, 30a, 8, 10, 7, 9, 30, 6а, 12, ПИ 129, 11, 6, Тридесет И Четвърта 2, 4, Тридесета 2, Тринадесета 4, 2, 3, Четвърта 26, Четиринадесета 6, 10, 2, 8, Шеста 1, 10 А, 1, Шестнадесета 3, 12, 5, 4, 10, 6, 8, 7

Община Макреш  

На 10.02.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Раковица:  Дванадесета 34, 36, 5, 4, 11, 26, 1, 8, Девета 4, 1, 2, Десета 1, Единадесета 17, 2, 4, 5, 3, 1, Осемдесет и Трета 2, Осма 4, 2, 7, 29, 15, 11, 5, 10, 22, 27, 21, 1, 12, 3, 14, 6, 17, 9, 19, Пета 7, 22, 16, 4, 10, 2, 14, 18, 1, 8, 20, 5, Петдесет И Първа 2, Седма 2, 3, 5, 11, 7, 23, 16, 1, 21, 4, 12, 18, 9, 19, Тринадесета 2, 1, Четвърта 9, 18, 14, 16, 7, 12, 1, 5, 6, 3, Четиридесет и Девета 9, Четиридесет и Първа 6, Четиридесет И Шеста 9, Шеста 3, 5, 4, 6, 8, 7, Шестдесет и Шеста 11

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 


 
 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания за цяла Западна България за периода 03-09.02.2020 0| 3254 |31.01.2020 . Планирани прекъсвания на електрозахранването от ЧЕЗ за периода 27 - 31 януари 0| 3875 |24.01.2020 . Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 20 – 24 януари 2020 г. 0| 3360 |17.01.2020 . Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 13-17.01.2020 г. 0| 3360 |10.01.2020

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ