Реклама / Ads
Frognews
0| 3351 |25.04.2019

Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение за периода 30.04-03.05.2019

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

 Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30.04-03.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

София-град
Община БАНКЯ
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІ-720 Кв.81а, УПИ Ххvііі-229,2258 Кв.119, Хисаря
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Пейо Яворов, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІ-720 Кв.81а, Хисаря
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Шосе Банкя
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Еделвайс, Иван Вазов, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Рила, Сливница, София, Средна Гора, Стефан Стамболов/Будишин/, Цар Симеон, Шипка
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Сливница, Шосе Банкя
Община ВИТОША
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 406-Та, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 722-Ра, 774/В.З.Беловодски Път/, I-649,650,Кв.7в.З.Белов.Път, XXV-1012,Кв.94, XXXI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/, Беловодски Път, В.З.Драгалевци, Ваклинец, Владимир Дим.-Майстора/772-, Драгалевци, Къси Дол/В.З.Беловодски Път/, Меча Поляна, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Планинарска Песен, Свети Горазд, Стамен Панчев/771/, Ул.Зографи Молерови, УПИ XXIV-1694,Кв.94, УПИ XXVI-1013, Кв.94, Ябълкова Градина
На 02.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Бояна, Витоша, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Сири Дол, Тричкова Могила
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 14-Та /Кв.Симеоново/, 16-Та /Кв.Симеоново/, 18-Та /Кв.Симеоново/, 19-Та /Кв.Симеоново/, 19-Та/275/, 22-Ра/Обеля/, 22/Кв.Симеоново/, 732-Ра/Витоша/, 9-Та, Xxix-445, Кв.23, Боянска Китка/Кв.Бояна/, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Симеоново Север, Горска Ела, Жасмин, Калоянова Крепост/731/, Кумата, Оборище, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Севастократор Калоян/Алекса, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ Ххv-436,Кв.23
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Яна: Жп Блок-Гарата, Иглика, Янко Вельов
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гергьовче/Драгалевци/, Кимчовец, Ненко Балкански, София,Кв.Драгалевци УПИхіі-234 Кв.101, УПИ XIIi-143, Кв.115 В.З.Драгалевци, УПИ XIIi-243,Кв.115
Община ВРЪБНИЦА
На 02.05.2019 г. /10:45 - 12:15 ч./ - София: 106-Та, Обеля 2
На 02.05.2019 г. /09:30 - 10:45 ч./ - София: Обеля 2
Община КРАСНО СЕЛО
На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Ул.Деян Белишки , Тодор Каблешков, Ул.409 , Ул.Акад .Георги Наджаков
На 02.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София: Баба Илийца, Балканджи Йово, Балчик, Плиска/Д-Р Петър Вичев/, Хайдушка Поляна
На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Ул.Деян Белишки , Ул.Киро Тулешков 16
На 03.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София: Бъкстон, Царица Елеонора/Коста Пе
На 30.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София: Борово, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Невестина Скала, Пирински Проход, Подуево, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Родопски Извор, Солун, Хан Паган, Цар Борис Iii/Девети Септ.
Община КРЕМИКОВЦИ
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: Васил Левски
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-Ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хiv-415,Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/
Община ЛОЗЕНЕЦ
На 02.05.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Арсеналски/Владо Георгиев/
На 02.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Данаил Крапчев/442-Ра/, Трифон Кунев/441-Ва/, Чавдар Мутафов/452-Ра/
На 03.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Емануил Попдимитров/432-Ра/
На 30.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: X-1268,Кв.63, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ Viii-1268,Кв.63
На 30.04.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: УПИ VIII-496,498,Kв.31, Чавдар Мутафов/452-Ра/
Община МЛАДОСТ
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1
Община НАДЕЖДА
На 02.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 2
Община НОВИ ИСКЪР
На 30.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Негован: Васил Левски/Атанас Алексан, Емануил Александров, Иван Грозданов, Искърска, Коцина Махала, Крайна, Могилата, Нагорна, Нов Живот, Разделна, Ридо, Синчец, УПИ XII-621,Кв.43, УПИ Xxi-609 Кв.44, Училищна, Червена Роза
Община ОБОРИЩЕ
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Васил Априлов
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Мадрид
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 663-Та/Овча Купел/, 672-Ра/Овча Купел/, Бойчо Огнянов, Буземска, Драгоман, Земеделска/Яташка/, Крушовски Връх, Лечебен Извор, Любляна/Й.Вишевградски/, Момина Баня, Момкова Баня, Народно Хоро, Овча Купел
На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 740-Та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, В.З. Горна Баня, В.З. Горна Баня УПИ I-920, В.З. Горна Баня, УПИ Xі-1055, Кв.80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/
Община ПАНЧАРЕВО
На 02.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Вилна Зона Бяла Нива, Ела, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне: 37914.6848.1617, Вилна Зона Бяла Нива, Грамада, Димитър Благоев, Лъката, Петров Кладенец, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Цар Иван Асен Ii
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: Ix - 6, Xvi-58, М. Църна Трева, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Мах.Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Турмачка, Махала Чаршийска, УПИ Ііі-31, Кв.11
Община СЕРДИКА
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Фондови Жилища
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Проф. Христо Данов, Симеоновско Шосе


Област Враца
Община Мездра
На 02.05.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Мездра: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър
На 02.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мездра: Индустриална, Христо Ботев
Община Мизия
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Мизия: 3-Ти Март, Васил Воденичарски, Вела Пискова, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Йордан Йовков, Кузман Янкулов, Лазар Драйчев, Лазар Кунчев, Митко Палаузов, Мургаш, Общежитие, Осогово, Перущица, Петко Банков, Петко Йотов, Петър Атанасов, Сергей Румянцев, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Тоно Петров, Цветко Палибачийски, Шипка, Юрий Венелин
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хърлец: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антим I-Ви, Благой Иванов, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Добруджа, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Л.Живкова, Любен Каравелов, Марица, Местност Селскостопански Двор, Мизия, Минзухар, Мир, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Осоговска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Път 11, Рила, Скът, Тодор Каблешков, Трапезица, Трепетлика, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Хърлец: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Витоша, Георги С. Раковски, Драва, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Мир, Оборище, Рила, Тодор Каблешков
Община Оряхово
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: 22-Ри Септември, Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Път Ii - 11, Сергей Румянцев, Христо Смирненски
Община Роман
На 30.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Роман: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Баковски, Никола Вапцаров, Петко Р. Славейков, Полковник Гарденин, Търговска, Христо Ботев
На 03.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Роман: Генерал Скобелев, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Митко Палаузов, Паисий Хилендарски, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Ботев


Област Видин
Община Белоградчик
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Белоградчик: 085024 И 085025, Ii 58107, Лило Панов
На 30.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Белоградчик
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Върба, Общ. Белоградчик: Ix-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесета, УПИ 135010, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Махала Барата, Махала Долна Дъбрава, Махала Средна Дъбрава, Махала Стублица, Махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Ул.Десета№14а УПИ Vi-47 Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Сливовник: Махала Атанасова Падина, Махала Мунча, Пи 82, Първа
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Струиндол: Първа
Община Видин
На 30.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ На 02.05.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: Беляев, Боян Чонос, Генерал Гурко, Георги С Раковски, Драва, Искър, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Средец
Община Кула
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Подгоре: 56980.47.57, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, УПИ Xxiv-643 Кв.54, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Раковица: 236005, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Осма, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Старопатица: 336002, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шишманово

София-област
Община Божурище
На 02.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Хераково: Xvii-162004 Кв.21, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв.42, Viii-024012, Кв.3, УПИ Ii-178 Кв.21, УПИ Iv-179 Кв.21, УПИ V-166, Кв.1, УПИ Viii-126, Кв.4, УПИ Xv-162004, УПИ Xvi-162004 Кв.21, УПИ Xvii-162004,Kb.21, Х-162002, Хан Кубрат
На 03.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Гурмазово: М.Соларски Път
На 03.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Божурище: V-9605, Кв.84, Атон, Далия, Еделвайс, Искър, Рила, Стара Планина, УПИ УПИ Xxxi-1004 Кв.4
На 30.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Божурище: Девети Септември
На 30.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв.20, Любен Каравелов, УПИ Ix-159,Кв.14, УПИ Vii-270, Кв.24, УПИ Xiv-157 Кв.14, УПИ І-254 Кв.25, УПИ Х-299 Кв.29
На 30.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826,Кв.76, УПИ Viii-Общ. Кв.76, Х-54,100 Кв.11, Явор, Янтра
Община Ботевград
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 003036, В.З. Чеканица, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-Та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-4-Та, Зелин-5-Та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Оборище, Страцин, Стубеля, УПИ Iv-737.75, УПИ Xlv-1283,Кв.1,В.З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица, Чеканица
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Балканска, Букорска, Витиня, Витоша, До Автогара, Люлин, Никола В.Ракитин, Свобода, Севаст Огнян, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев
На 30.04.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Ботевград: Iii Кв.187, Велчо Шунтов, Капитан Ушаков, Паркинг, Плиска, Преслав, Рила, Саранск, Свети Св. Кирил И Методий, Темуша, Хан Аспарух, Хх-154
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Iii-709,Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец
Община Драгоман
На 02.05.2019 г. /08:15 - 15:30 ч./ - Драгоман
На 30.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Начево
На 30.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340,Кв.32а, УПИ Хi-92,Кв.15
Община Етрополе
На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4
На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов Рът, Средора, Тодор Живков
На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, Махала Церица
На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 02.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4
На 02.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Своде: Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Чукльовци
На 02.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: 27-Ми Ноември, Александър Стамболийски, Двадесет И Седми Ноември, Люляк, М.Равнище №210042, Партизански, Пионер, Руски, Тодор Доков
Община Ихтиман
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 30.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Веринско
На 30.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 30.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Градинка Кв.192, Даскал Цветко, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Околовръстна, Парчевич, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -Vii 27090, УПИ Iii-2061,Кв.145, УПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Ихтиман: Братя Миладинови, Даскал Цветко, Егерика, Иван Вазов, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Полковник Борис Дрангов, Свети Княз Борис 1, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Съединение, Търново, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Шести Септември
На 30.04.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Ихтиман: 2459 Кв.996, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Западна, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка
Община Костенец
На 30.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Еледжик, Зорница, Китка, Стефан Караджа, Чайка
Община Костинброд
На 30.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Xvi-4180, Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Обединена, Славянска, София, Стефан Караджа, УПИ Ххх-3981 Кв.154, УПИ-Xviii-4180,Кв.162., Хаджи Димитър
На 03.05.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Опицвет: УПИ XII-250, Кв.25, 10, УПИ Xiv-169 Кв.32
Община Правец
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Джурово: М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, Махала Беляновец
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Баренска
На 30.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ Ii-196 Кв.8, УПИ Iv-327 Кв. 30
Община Самоков
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо, Пи 61, Щъркелово Гнездо
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 3-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 4-Та, 40-Та, 41-Ва, 42-Ра, 43-Та, 44-Та, 45-Та, 46-Та, 47-Ма, 48-Ма, 49-Та, 5-Та, 52-Ра, 53-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Самоков: 65231.907.178, Ii-1901 Кв.140, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Васил Левски, Генерал Велиаминов, Димчо Дебелянов, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Македония, Отец Паисий, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, РУПИте, Софроний Врачански, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii
На 30.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, България, Бяла Поляна, Георги Бенковски, Захари Зограф, Климент, Никола Образописов, Отец Паисий, Сан Стефано
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Татарски Брод
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-Ва, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 23-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, Местност Татарски Брод
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 1-Ва, 18-Та, 26-Та, 32-Ра, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, Пи 87552.132.17
Община Своге
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Бракьовци: Местност Полеглица
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272.159.9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, Хi-59,60,Кв.9
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Гинци: Местност Петрохан, Парцел 255, УПИ Ii-466,87,88, УПИ Ix-485 Кв.14
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Добравица
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Добърчин: М. Люшничец
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Завидовци
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Искрец: 048015, 055051м.Ливадите, I-133, Кв.21, Vii-630,Кв.59, Vііі-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Сврачковци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ I-436 Кв.28, УПИ Iii-481 Кв.29, УПИ Iii-481 Кв.29, УПИ Iii-544 Кв 53, УПИ Iv-Кв 72, Христо Ботев, Ххiх-608,Кв.34, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен
На 30.04.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Своге: Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Дреновско Храсте, Дунав, Люлин, Мальовица, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, УПИ Ix-2252 Кв.164, Устрем
На 30.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина
Община Сливница
На 02.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 3 Та, 500179, 653, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ Xiv-531 Кв.26
На 02.05.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ - Гълъбовци: 17 Та, 20-Та, 7 Ма, Местност До Село, УПИ Xiv-90 Кв.6, УПИ Xvii-92 Кв.6
На 02.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 000345, 1857,Кв.30,Стопански Двор, Дедо Пуне, Имот 189,УПИ XXVIII, Кв.3, Михаил Георгиев Кенин, Оборище, Патриарх Евтимий, Пи 000315, УПИ Хх-764, Кв 30, УПИ764

Област Плевен
Община Белене
На 30.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Белене
Община Гулянци
На 30.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Гиген: Б Киро, В Коларов, Вапцаров, Г Димитров, Дойран, Котленска, Л Димитрова, М Пачев, Пазарище
Община Долна Митрополия
На 02.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Долна Митрополия: Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г.С.Раковски, Дунав, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална Зона, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св.Св.Кирил И Методий, София, Средна Гора, Странджа, Тимок, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю.А.Гагарин
На 02.05.2019 г. /08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долна Митрополия: Индустриална Зона
На 02.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 076008 М.Витска Елия
На 02.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Плевен: Витска Ялия
Община Никопол
На 29.04.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 30.04.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Въбел: В. Коларов, Витоша, Г. Кирков, Г. Милев, Кирил И Методий, М. Старото Село, Местност Старо Село, Рила, Ю.А.Гагарин
На 29.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 30.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Въбел: В. Левски, Г. Бузев, Г. Димитров, Д. Благоев, Дунав, Ив. Вазов, Л. Каравелов, Местност Задовица, Райко Даскалов, Христо Смирненски
Община Плевен
На 02.05.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Плевен: Катя Попова, Руй, Христо Ботев, Шар Планина
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 404134, I, Кв.67, Vii 1814, Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Асен Златаров, Батак, Белмекен, Божин Гърков, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вола, Г Димитров, Ген Скобелев, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д.Д.Баучър, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Индустриална, Козлодуй, Кокиче, Кракра, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Одерец, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Петрини, Петър Берон, Пещера, Плевен, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Станке Димитров-Марек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Енчев, Стопански Двор, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Хималаи, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни Връх, Шар Планина, Шейново, Юмрукчал, Яворец, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен И Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил И Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн.Над Село, Местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, Пи 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу
На 30.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново
На 30.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ На 03.05.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 30.04.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин
Община Червен бряг
На 02.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Червен Бряг: Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Кирил И Методий, Неофит Рилски, Станке Димитров
На 02.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Горник: Десета, Дунав, Искър, Партизанска, Петко Хр Петков
На 03.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Червен Бряг: Ул. Шести Септември
На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Горник: Бузлуджа, Горник, Дванадесета, Дядо Вълко, Елена, Искър, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ненов, Янка Митова
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Червен Бряг: Антим, Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Г.С.Раковски, Дунав, Дядо Вълко, Ж.П.Фонд Жилища-Ж.П.Гара, Иво Попович, Искър, Кубадин, Морава, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Паисий, Перник, Софроний Врачански, Стоян Едрев, Струга, Тулча, Тулча, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Шейново
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Антим, Васил Априлов, Васил Левски, Голеж, Добрич, Дойран, Дядо Вълко, Кубадин, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Паисий, Пирин, Победа, Търговска, Хан Аспарух, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Шипка, Яне Сандански
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Витоша, Ген. Тошев, Дойран, Княз Борис I, Цар Самуил
На 30.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Червен Бряг: Васил Априлов

 

Област Перник
Община Брезник
На 30.04.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Бабица: С.Бабица
На 02.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Брезник: 9-Ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Андрей Михайлов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Георги Ив Бунджулов, Железна Вода, Зеленище, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чорни
На 02.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Бързия: Еделвайс
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гигинци: УПИ Хіv-219, Кв.22
На 30.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Слаковци
На 30.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ноевци
На 30.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров
На 30.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40
На 30.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Селищен Дол
На 30.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сопица
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Видрица: Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17
На 30.04.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Брезник: 06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Владо Захариев, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоздовска, Гоце Делчев, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Любаш, Макаренко, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Равна Шума, Строител, Трън, Шипка, Яне Сандански, Яровец
На 30.04.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Гоз: П-Л Хіv-110, Кв.13
Община Земен
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Земен: Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, Мах.Брънзова И Орлово Гнездо, Мах.Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър
Община Перник
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Георги Бенковски, Св.Св.Кирил И Методий, Христо Ботев
На 02.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Драгичево: 559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ Viii-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра
На 02.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Мърчаево: 10-Та
На 02.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Перник: Бучински Път
На 02.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Големо Бучино: Арбова, Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, УПИ Viii-184 Кв.48, УПИ Xxiv Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен
На 03.05.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Перник: Изток, Лом, Юрий Гагарин
На 03.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: 252 Цгч Ул.Отец Паисий, Искър, Найчо Цанов, Отец Паисий, Райко Даскалов, Черешово Топче
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дивотино: 34069, Втора, Двадесетичетвърта, Девета, Деветнадесета, Махала Ливаге, Миньор, Първа, Тридесетипета, Тридесетиседма, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Шеста
На 30.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Перник: Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор
Община Радомир
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борнарево: УПИи I-066007 Кв.66
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Копаница
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Перник: Железничарска
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Радомир: Мах.Арбанас
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин
На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ярджиловци: Viii-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ярджиловци: Viii-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владимир
Община Трън
На 30.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Трън: Бор, Денчо Знеполски, Десета, Мах.Кошарите, Махала Кошаре

Област Монтана
Община Лом
За периода 02-03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачица: Втора, Двадесет И Едно, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет И Седем, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Едно, Тридесет И Седем, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Шестдесет И Едно
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ За периода 02-03.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Васил Левски, Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Люлин, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Подполковник Леонов, Райна Княгиня, Софийска, Съгласие(Аврора)
Община Монтана
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Видлица: Извън Регулация
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489.4.341, Диана, Иван Давидков, Иван Димитров, Индустриална, Искър, Мала Кутловица, Сирма Войвода(С.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Ботев, Ххi Век
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Трети Март(Г.Димитров)
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: Извън Регулацията
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Помеждин: 036043, Іv-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: 200001, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Говежда: 502,35, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: 060010, Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: 020097, Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Меляне: 000133, Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Чипровци
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Ливагето, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Местност Равнището, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Железна: Втора, Двадесет, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Ленин, Лика Рачин, Местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста
На 02.05.2019 г. /12:15 - 12:45 ч./ - Чипровци: Извън Регулацията
Община Якимово
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ За периода 02-03.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

Област Ловеч
Община Априлци
На 02.05.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Мазалат/Острец/, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/
На 03.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Местн.Мачковци
Община Ловеч
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка
На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Йоглав: Мелнишка, Отец Паисий, Стара Планина, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дойренци: Гарова
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев
На 02.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Умаревци: Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка
На 02.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Баховица: Баба Тонка, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Рила, Сердика, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка
На 02.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Марко Крачунов, Матея Кръстев, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Рила, Свобода, Христо Русков, Чешмата
На 02.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Търговска
На 02.05.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев
На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: Местност Липака, Местност Синан Тепе
На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка
На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев
На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски
На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев
На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дунав, Осъм, Панайот Волов, Петър Берон, Пясъка, Райко Даскалов, Стара Планина, Трети Март, Янтра
На 03.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Местност Полето, Продимчец, Северна Индустриална Зона, Христо Русков, Чешмата
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка
На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра
На 30.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Славяни: Бачо Киро
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ - Казачево: Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев, Местност Печковец, Местност Полето, Местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ - Сливек: Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ - Хлевене: Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев
На 30.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Тома Давидов, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков
На 30.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Осъм, Петко Д.Петков, Раковски, Стефан Караджа, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Младост
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:20 ч./ - Ловеч: Местност Печковец, Местност Полето, Южна Индустриална Зона
На 30.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Лале, Матея Кръстев, Михаил Петков, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Стоян Цанков, Христо Русков
На 30.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Върхът, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Свобода, Стоян Цанков
Община Луковит
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка
Община Тетевен
За периода 02-05.05.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Тетевен: Вършец
На 02.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка
На 02.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ На 03.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска
На 02.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев, Георги Стойков, Поп Стефан Диков, Първомайска
На 03.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Генерал Дандевил, Димитър Крачунов, Местност Сушица
На 03.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Васил Петров, Георги Кирков, Лалка Павлова, Пенка Михайлова, Петко Страшния, Петрахиля, Първи Ноември, Станьо Петков, Трети Март
На 30.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Дончовци, Местност Злъчес, Местност Изворин Дол
На 30.04.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Тетевен: Боева Могила, Вежен, Емил Марков, Иван Фурнаджиев
Община Троян
На 02.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова
На 02.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, Девети Септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина
На 02.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Бочо Донев, Буковец, Здравец, Минко Ив.Марковски, Пейо К.Яворов, Стефан Караджа
На 02.05.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кирил И Методий, Минко Радковски, Незабравка, Христо Ботев
На 03.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч.; 12:45 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Любен Каравелов, Минко Радковски, Радецки, Христо Ботев
На 30.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Дълбок Дол: Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура
На 30.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Калейца: Христо Ботев
На 30.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Старо Село, Общ. Троян: Софийска, Централна
На 30.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Калейца: Местност Калейшко Ханче

Област Кюстендил
Община Бобов дол
На 02.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, Пи 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бабино
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бабинска Река: 67 УПИ 8, Кв.10, Іх-59, УПИ Viii - 4, Кв. 2
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Голема Фуча
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Козница: Местност Абрашица, П-Л Хіv-234, Кв.23, УПИ Іх-252
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мала Фуча: 44
На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Новоселяне
На 30.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мали Върбовник
Община Дупница
На 30.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Viii-91,Кв.7, Екатте 04354, Пи 000241
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Град Дупница: Хемус № 4
На 30.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Дупница: 324+460 До 324+840, 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Верила, Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Дупница, Ивайло, Клисура, Клокотница, Николаевска, Орлинска, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Тракия, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Хххvi - 2262, Цар Освободител, Шейново
На 30.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Дяково: 16, 23, Vi, Кв. 2, Дяково, Махала Бучала, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крайници: Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански
На 30.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Кременик: XXII-98,Кв.10, Хххvi-171,Кв.5
На 30.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Мламолово: Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга, УПИ Xxi-38, Кв.8, УПИ Xxx,Кв.9
На 30.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.252.15.1, 68789.252.19, 68789.252.22.1, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, Ххviii,Кв.39
Община Кюстендил
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, Махала Оспротива
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Никова, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница
На 02.05.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ На 04.05.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Бански Лозя, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Караджа Бунар, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански
На 02.05.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.05.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Седемнадесети Януари
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Полетинци
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: 020019, Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Трекляно: Махала Центъра
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска
На 30.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

Област Благоевград
Община Банско
На 30.04.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Банско: Местност Грамадето, Найден Геров, Пирин
На 30.04.2019 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Банско: Местност Грамадето, Пирин, Улично Осветление Тп Комфорт
На 30.04.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Банско: Местност Свети Георги
На 30.04.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гостун
На 30.04.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Темелков, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков
На 30.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Добринище: М. Тепченик
На 30.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Имот 032105, Местност &Quot;Ано&Quot;
На 30.04.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Места: І-92 Кв.6
На 30.04.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Обидим: 000024 Еккте 53059, Местност Долене
На 30.04.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Филипово, Общ. Банско: 001319, Vііі-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13
Община Благоевград
На 02.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Менча Кърничева, Св. Димитър Солунски, Стефан Стамболов
На 02.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Димитър Димов, Ильо Войвода, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска
На 02.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак, Ален Мак, Еленово
На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крали Марко, Люляк, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Цар Иван Шишман, Яне Сандански
На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината
На 02.05.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Пи №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв.8, Христо Ботев
На 02.05.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището На С.Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Местност Клено
На 03.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Борис Сарафов, Васил Априлов, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев
На 03.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Бадемите, Дъбравска
На 03.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска
На 03.05.2019 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Падеш: Местност Джалеви Бахчи, Падеш
На 03.05.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Местност Чимево Дере
На 03.05.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Рилци: Ix-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ V-468, Кв.25, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-Iv-451,Кв.27, УПИ-Іv-468,Кв.25
На 30.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Фон Хумболт, Генерал Тодоров, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Мусала, Обзор, Р-Н Стопански Двор, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Славянска
На 30.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ветрен, Иван Михайлов, Славянска
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн, Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Вардар, Васил Мечкуевски, Ветрен, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Възрожденска, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Дойран, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Люляк, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Независимост, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Роден Край, Руен, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ 04279.601.361, УПИ Iii-9076, 7184, Кв.43, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Яне Сандански
Община Гоце Делчев
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Разпът, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Гайтаниново: 021056 М.Жингов Бряст
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Копривлен
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Парил
На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Тешово: УПИ-Iv+106
На 02.05.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Гайтаниново
На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баничан
На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балдево
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ Vii-97, Кв.9, УПИ Ііі Кв.14
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ Ii-682,Кв.49, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Господинци: УПИ-Хі, Кв.1
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 30.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Бензиностанция Лукойл И Района Около Нея, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч./ - Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Боголин: 253
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Местност Мочура
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Гърмен: Местност Маноле
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долно Дряново: УПИ-I, Кв.30
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дъбница: Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Крибул: 262
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв.10, Іх-108
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ореше
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Теплен
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Хаджидимово: Viii, І-319, Кв.81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил И Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Савака, Местност Свети Димитър, Местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Хаджидимово
На 30.04.2019 г. /09:30 - 10:20 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2
На 30.04.2019 г. /09:45 - 10:20 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил И Методи, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Фиталар Дере, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 30.04.2019 г. /10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 30.04.2019 г. /10:15 - 13:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев
На 30.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Илинден, Кирил И Методи, Малка Еловица, Младост, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Парка, Петър Берон, Петър Берон, Първи Май, Първи Май, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Тодор Паница, Фиталар Дере, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански
Община Гърмен
На 02.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 12:45 - 16:30 ч./ - Скребатно
Община Кресна
На 03.05.2019 г. /12:15 - 15:00 ч./ - Кресна: Александър Македонски, Васил Левски, Гоце Делчев, Грънчар, Кресненски Пролом, Македония, Олимпия, Струма, Яне Сандански
На 03.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Кресна: Македония, Орбел
Община Петрич
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беласица: Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До Мтп Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн На Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Рибница
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Гранит, Еделвайс, Жданов, Калоян, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Малчика, Огражден, Октомври, Октомври, Партизанска, Пейо Яворов, Пирин, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Атанас Лютвиев, България, България, България, Васил Кънчев, Васил Левски, Васил Левски, Вит, Даме Груев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Калабак, Кочо Мавродиев, Македония, Местност Иловица, Михаил Вардев, Михаил Вардев, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Сандо Китанов, Стою Хаджиев, Цар Симеон, Яне Сандански, Янтра
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 56126.601.23, Битоля, Битоля, България, Георги Урумов, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Дунав, Ильо Войвода, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Кожух, Места, Местност Бухото, Мусала, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Самуилова Крепост, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Солунска, Стадионска, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ Хх Кв.314, Хііі, Хан Аспарух, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеевф Пи 56126.601.4787, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман
На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Струмешница
На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Яворница: Победа
Община Разлог
На 02.05.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Разлог: 15-Ти Септември, 61813.456.22, Кукурево/Бетолово, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Църнако, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски
На 02.05.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов
На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Разлог: 15-Ти Септември, Местност Бетоловото, Местност Катарино, Св.Климент Охридски
На 02.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Разлог: 15-Ти Септември, 5-Ти Километър, 61813.456.22, Бельов Баир, Гоце Делчев, Дилберов Мост, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, Местност Бельов Баир, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Пети Километър, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Местност Реденка, Местност Скалата, Местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски, Свети Никола
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Горно Краище
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Местност Баните, Местност Полене, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски
Община Сатовча
На 30.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух
На 30.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Хан Аспарух, Шипка
Община Якоруда
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-Ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Хаджидимов, Местност Бучин Дол, Местност Семково, Р-Н Стопански Двор, Шеста
На 03.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Семково
На 03.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Дагоново
На 03.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 03.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 03.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Юруково: 029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако, Местност Камено
На 03.05.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 12:30 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 22-25.04.2019 г. 0| 3271 |19.04.2019 . Планирани прекъсвания на ЧЕЗ Разпределение в Западна България за 5-19.04.2019 г. 0| 3388 |12.04.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 08-12.04.2019 г. 0| 3214 |05.04.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 25-29.03.2019 г. 0| 3426 |29.03.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ