Реклама / Ads
Frognews
0| 3446 |29.03.2019

Планирани прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 25-29.03.2019 г.

.
Вижте планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 25-29.03.2019 г.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

София град

Община БАНКЯ  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   VI-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Махала Клисурска, Мусала/15-Та/, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ XVII- 726  Кв.9

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Богдан, Шосе Банкя

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:   Балканска, М.Загряна, Махала Радово, Радова Махала

На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   20 Април, VI-789, Кв.12, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Княз Борис I/Д.Благоев/, Махала Клисурска, Мусала/15-Та/, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, Св.Св.Кирил И Методий, УПИ XVII- 726  Кв.9, УПИ Хxi-930 Кв.89

На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Богдан

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   VI-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Варна, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Восток, Връх Богдан, Есперанто, Максим Горки, Махала Клисурска, Мусала/15-Та/, Петко Д.Петков, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, Св.Св.Кирил И Методий, Свилен Миланов, УПИ XVII- 726  Кв.9, Христо Смирненски

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Богдан

На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Iii-258,Кв.75, VI-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Априлци, Балчик, Варна, Вердикалска Река, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Махала Клисурска, Москва, Мусала/15-Та/, Несебър, Пейо Яворов, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, Поморие, Синеморец, Созопол, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан, УПИ XVII- 726  Кв.9

Община ВИТОША  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Бул. България №102, България

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Драгалевци, Иваница Данчев, Момино Венче/Драгалевци/, Орешарска, Панорамен Път, Росен, Севастократор Калоян/Алекса, УПИ Xiv-2818, Кв.121

На 01.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе 110 Макси

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Байкал, Бояна, Васил Чекаларов, Гергьовче/Драгалевци/, Кимчовец, Ненко Балкански, Панорамен Път, София,Кв.Драгалевци УПИ хіі-234 Кв.101, УПИ XIII-143, Кв.115 В.З.Драгалевци, УПИ XIII-243,Кв.115

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Голяма Могила, Канала, М.Манастирски Ливади УПИ Iv-834,803,835 Кв. 82б, Местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила, Ул. Свети Сава

На 03.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Иваница Данчев, Пантелей Николов/624/, Резньовете, УПИ XVI-1073

На 03.04.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София:   406-Та, В.З.Симеоново-Драгалевци, В.З.Симеоново-Драгалевци Iiч., Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Наум, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Димитър Яблански, Ради Радев

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Беловодски Път, България, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Панорамен Път, Поетична/606/, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Драгалевци, Момино Венче/Драгалевци/, Студен Кладенец, УПИ Xiv-2818, Кв.121

На 03.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   406-Та, Xxv-1012,Кв.94, Асен Георгиев, В.З.Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Свети Горазд, УПИ Xxiv-1694,Кв.94, УПИ XxVI-1013, Кв.94, Ябълкова Градина

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:   Бояна, България, Околовръстен Път, Пи 850, Кв.82а, Ман.Ливади Изток

На 03.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва /Драгалевци/, 304-Та /Драгалевци/, 305-Та /Драгалевци/, 308-Ма, 308-Ма /Драгалевци/, 322-Ра /Драгалевци/, 323-Та /Драгалевци/, 324-Та /Драгалевци/, 325-Та /Драгалевци/, 326-Та /Драгалевци/, Акад.Сандерс, Андрей Бачковски, Бойка Войвода, Драгалевци, Лешникова Гора, Мащерка, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Природен Парк Витоша, Проф. Боньо Ангелов

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Беловодски Път

На 04.04.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София:   1-Ва, 1654,2159, Акад.Петър Динеков/445-Та/, Бяла Мура, Веселие/Драгалевци/, Драгалевско Шосе, Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци Разширение-Север Іі Част, Драгалевци-Разширение Север, Къпинка, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/, УПИ Vі-1171,Кв.149, Черни Връх, Черни Връх

На 04.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   15-Та /Кв.Симеоново/, Вз Симеоново-Драгалевци, Нова Земя, Симеоновска

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Шибил

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-Та /Ж.К.Бункера/, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ма /Драгалевци/, Бяла Река, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В.З. Малинова Долина/, М.Малинова  Долина-Околовръстен Път, Малинова Долина, Околовръстен Път, Полски Бряст, Полски Бряст №33

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Андезит, Боянска /Драгалевци/, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Кумата

На 05.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва, 17-Та /Кв.Симеоново/, 2-Ра /Кв.Симеоново/, 3-Та /Кв.Симеоново/, 5-Та /Кв.Симеоново/, 6-Та /Кв.Симеоново/, 9-Та, 9-Та /Кв.Симеоново/, Бор, Витошки Езера, Здравец, Зелена Круша, Златен Век, Кв.Симеоново, Мишова Орница /Кв. Симеоново/, Младост 3, Неофит Хилендарски, Погледец / Симеоново, Погледец/Марко Добрев/, Симеоново, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, Скакавица

На 05.04.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  София:   736-Та/Овча Купел/, VIi - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия

Община ВРЪБНИЦА  

На 01.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   3019-Та/Връбница/

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   3-Ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Васил Левски/Мраморско Шосе, Захари Стоянов, Коста Спасов, Майски Ден/27/, Мичур, Пламък/25/, Св.Св.Кирил И Методий, Чичовци/26/

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Св.Св.Кирил И Методий

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Балша:   Свобода/11та/

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Голяновци

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Доброславци:   Пи 124024

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Житен, Общ. Столична:   20-Та, Акация/10та/, Божур/18та/, Бор/23та/, Бреза/4та/, Доброславски Път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Калоян/2ра/, Кокиче/12та/, Крива Река/16та/, Лале/13та/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/, Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Хан Аспарух/8ма/

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Мировяне:   Ален Мак, Леденика, Мировско Шосе, Планинец, Радецки, Сини Вир, Топола

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   3-Ти Март/Септември/, 49206.2684.42, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Еделвайс/2/, Емилиян Станев/22/, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков/24/, Кладанчето, Коста Спасов, Любен Каравелов, М.Ломско Шосе УПИ Iii-119 Кв.4а, М.Магараница,Пи 49206.2667.36, Магараница, Майски Ден/27/, Мичур, Мичур /УПИ V, Кв.24/, Мичур,УПИ I-611,Кв.23, Момина Сълза/13/, Нарцис/19/, Орхидея/8/, Папрат, Пенчо Славейков, Пламък/25/, Република/20/, Росица, Росна Китка/31/, Руйни Води, Св.Св.Кирил И Методий, Ул.Боро, УПИ VIii-655,656, УПИ Xxii-925,Кв.9, Хайдутин/11/, Христо Ботев/Алексей Гнилич, Чичовци/26/, Явор/12/

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Нови Искър:   Курило

На 03.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:   Детелина, Захари Стоянов, Ломско Шосе, Мраморско Шосе, Надежда, Околовръстен Път, Пи 68134.2814.472, Св.Св.Кирил И Методий, УПИ Vііі-250 Кв.4, УПИ- Мрамор

На 04.04.2019 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  София:   Ж.К.Обеля

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Зона Б-18

На 04.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Зона Б-3

На 05.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Зона Б-5, Одрин

На 05.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Българска Морава/Жеко Димит

Община ИЗГРЕВ  

На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Майор Юрий Гагарин, Тарас Шевченко

На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Пиер Дегейтър

Община ИЛИНДЕН  

На 01.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  София:   Света Троица/Вълчо Иванов/, Хайдут Сидер

На 03.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Димитър Петков, Зайчар, Константин Величков, Св.Св.Кирил И Методий, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница, Царибродска/Никола Шопов/

На 03.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 01.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Зап.Парк:   Зап.Парк Бл.43

На 02.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  София:   Разсадника, Хъшове

На 02.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Разсадника, Св.Тома/Марко Фридман/, Христо Благоев

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Разсадник Коньовица, Разсадника, Самодивско Изворче

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Възкресение/Стоян Лепоев/, Красна Поляна I Част, Красна Поляна Ii Част, Методи Кусевич, Радичевци

Община КРАСНО СЕЛО  

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ами Буе

На 02.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Белите Брези, Коломан, Костур, Овча Купел, Славия/Девети Септември/, Цар Борис Iii/Девети Септ.

На 04.04.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  София:   Хиподрума

На 06.04.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:   Владайска Река, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ивайло, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Христо Ботев

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 04.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Ангел Маджаров /Челопечене/, Борис Петров /Челопечене/, Гилица /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 02.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Ангел Маджаров /Челопечене/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кв. Челопечене, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Пи 43 Кв.49, Спортист /Челопечене/, Стари Искър /Челопечене/, Стопански Двор, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Яне Стоянов /Челопечене/

На 02.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Ангел Маджаров /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Челопечене, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 02.04.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  София:   Кръстю Сарафов, Милин Камък , Св.Наум/Трайчо Костов/, Свети Теодосий Търновски

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 03.04.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  СОФИЯ:   ;УЛ.МАЛА ПЛАНИНА , УЛ.ДРАГАЛЕВСКА

На 04.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Георги Райчев/434-Та/, Слав Караславов

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Джеймс Баучер/Антон Иванов

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   X-1268,Кв.63, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ VIii-1268,Кв.63

На 05.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Слав Караславов

На 05.04.2019 г. /10:15 - 14:00 ч./ -  София:   Георги Райчев/434-Та/, Иван Радоев/456-Та/, Проф.Ал.Балабанов/435-Та/

Община ЛЮЛИН  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  София:   Филиповско Шосе

Община МЛАДОСТ  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 1

На 05.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ -  София:   Младост 4

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4, Филип Аврамов

Община НАДЕЖДА  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Надежда 2

На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:   Пробуда, Пробуда 14

Община НОВИ ИСКЪР  

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Кубратово:   Пи 40436.5396.719

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Кътина:   013173, 1-Ва, 41010,4483,368, 41010.4479.517, 41010.4479.530, Акация/Венко Рашков/, Акация/Венко Рашков/, Ален Мак, Балкан, Бор/Партизанска/, Брадковица, Братковица УПИ Vі-800 Кв.66, Бунтовник, Детска Песен, Дъбиците, Еделвайс/Шопски Парт.Отряд/, Езеро, Езеро/Васил Коларов/, Здравец, Здравчи Камък, Иглика, Кв.20, Климент Охридски, Кокиче/Окт.Революция/, Лале, Латинка, Летец, Локомотив, Местн.Теменуга, Местност Алула, Местност Братковица, Местност Малио Дол, Местност Манастирчето, Местност Червена Река, Миньор, Младежка/Комсомолска/, Младежка/Комсомолска/, Моста, Никола Христов, Пи 41010.4890.172, Пи 41010.4898.91, Пи № 41010.4479.98, Пи-38079, Р-Н Нови Искър, Пирамидите/Никола Желязков/, Площада, Професорска, С-У Черквата На Пирамидите, Синия Вир, Сливница, Хайдути, Христо Ботев/Георги Димитро, Христо Ботев/Георги Димитро

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър:   41010.4901.19, Еделвайс, Кътински Път, Летец, Христо Ботев/23 Септември/, Христо Ботев/23 Септември/

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Лале, Миньорска

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Кубратово:   Тракийска Могила/4-Та/

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Нови Искър:   Гниляне, Капина, М.Подгумер / Ограда, Местност Къпина, Муртеница

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Подгумер:   317, 57011.5520.23, Акация, Бреста, В.З.Хумни Дол,Инд.57011.5986.8, Вилна Зона Подгумер, Вилна Зона Хумни Дол, Враняк, Върбите/Трайко Иванов/, Зора/Партизанска/, Изгрев/Петър Георгиев/, Къси Дол/Никола Владимиров/, Лилячето, Люляк/Комсомолска/, Младост, Мургаш, Св.Димитър/Борис Марков/, Стара Планина/Л.Панчев/, Татар Махала/Веселин Младен, Ул.Люляче УПИ Хvііі, Кв.23

На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:   Брезите

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър:   00357.5345.1033, В.З. Подгумер, Връх Могилата, Жълтурче, Кестен, Кокиче, Курило, Ласка, Местност Бялата Могила, Местност Къпина, Мимоза, Св.Св.Кирил И Методий, Тодорини Кукли

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Подгумер:   В.З. Подгумер  Пи №159, Вилна Зона Подгумер, Кирил И Методий, П/Л64 № 7

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Вз.Ласка УПИ 13/122

Община ОБОРИЩЕ  

На 04.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Будапеща, Георги Бенковски, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   740-Та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, В.З. Горна Баня, В.З. Горна Баня УПИ I-920, В.З. Горна Баня, УПИ Xі-1055, Кв.80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Букет, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/

На 05.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Букет, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Житница, Калояново, Любляна/Й.Вишевградски/, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Мах.Горна Календарова, Мах.Календарова, Мах.Масова, Мах.Тодорова

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Детски Град

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кокаляне:   004053, Александър Генков/Г.Панков/, Бор, Вец Кокаляне, Вилна Зона Батиница, Вилна Зона Бяла Нива, М. Бяла Нива Пи 1773, М.Овнарница, Пи 1834 М. Бялата Нива, Тополите

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Панчарево:   Батийница/24-Та/

Община ПОДУЯНЕ  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   Сухата Река Бл.13 Вх.А,Б

На 02.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   Сухата Река Бл.13 Вх.В,Г

На 03.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Владимир Вазов

На 03.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   Сухата Река Бл.13 Вх.Д,Е

На 04.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   Сухата Река Бл.14 Вх.А,Б

На 05.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   Васил Кънчев 26 Вх.Г, Никола Войновски 21

Община СЕРДИКА  

На 02.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Березина, Вела Чорбова, Железопътна/23-Ти Януари/, Заря/Съревнование/, Керч, Красно Село, Локорска, Мара Бунева/Социалистическа, Първа Българска Армия, Рояк/Ст.Димитров/

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Арда, Березина, Вела Чорбова, Калач, Керч, Малашевска, Първа Българска Армия, Рояк/Ст.Димитров/

Община СЛАТИНА  

На 02.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Димитър Яблански 20

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят , Симеоновско Шосе, Студентски Град, Христо Данов

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студ. Град, Христо Данов

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Векл, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студентски Град , Христо Данов

На 03.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Ст.Град

На 03.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Витоша Вец Симеоново, Слав Караславов

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-Ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студ. Град, Христо Данов

На 04.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-Ви Век, Номер 7, Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе, Студентски Град, Христо Данов

Община ТРИАДИЦА  

На 04.04.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  София:   Иван Денкоглу, Княз Борис I, Кърниградска/Гочо Гопин/, Солунска/Васил Коларов/, Цар Асен

Област Видин

Област Видин

Община Брегово  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Връв:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Асен Халачев, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Динов, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Гюнкин, Йорданка Николова, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Никола Й Вапцаров, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гъмзово:   Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил И Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гъмзово:   Александър Стамболийски, Асен Балкански, Борис Димитров, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ленин, Любен Каравелов, Райчо Даскалов, Спортист, Станке Димитров, УПИ VIi-444 , Кв,55, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Връв:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Динов, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Гюнкин, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Найден Геров, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Видин  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:   96007

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Новоселци:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Път 14, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет И Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сланотрън

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Капитановци:   Първа

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кутово:   Осемдесет И Втора, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесета, Петдесет И Девета, Петдесет И Пета, Пи 098055, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Шеста, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Байкал, Бдинци, Иглика, Камелия, Незабравка, Росица, Седма, Синчец, Славянска, Стара Планина

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Байкал, Байкал, Бдинци, Божур, Волга, Детелина, Димчо Дебелянов, Иглика, Иглика, Камелия, Металург, Незабравка, Незабравка, Независимост, Пролет, Росица, Ружа, Седма, Синчец, Славянска, Славянска, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Малиновски, Чайка

Община Димово  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар:   Археологическа, Арчарица, Арчарица, Волга, Добрич, Дузлука, Елада, Захари Стоянов, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Марица, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгиня, Рациария, Рибарска, Рила, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черковна

Община Кула  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойница:   Ангел Кънчев, Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Поптомов, Връшка Чука, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Йонка Маркова, Кирил И Методи, Ком, Коста Йорданов, Лайка, Марек, Марица, Мико Нинов, Михайлова, Мишо Мишев, Мусала, Несебър, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Преспа, Промишлена, Пуйо Войвода, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Симеонова, Славянска, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Толбухин, Тополовец, Трайчо Костов, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Урманов, Цанко Церковски, Цар Самуил, Царевец, Цибър, Цоко Кюртов, Черни Връх, Шипка, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бориловец:   Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Ленин, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големаново:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градсковски Колиби:   Пи Пл.Сн.№7, Първа

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Извор Махала:   32439,117, Втора, Главна, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каниц:   Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Киреево:   140203, Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула:   4 Кв 1, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Градинаров, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, Никола Петков, Пи 40525.701.1723, Стара Планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Периловец:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта, Шеста

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Подгоре:   Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, УПИ Xxiv-643 Кв.54, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полетковци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раброво:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ракитница, Общ. Брегово:   Тодор Петров

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раковица:   236005, 251001, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет И Втора, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Седма, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Шеста, Петдесета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Осма, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Старопатица:   336002, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Толовица:   Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цар Шишманово:   070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипикова Махала:   Първа

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шишенци:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Махала Драгичева, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шишманово

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв.27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Чупрене  

На 01.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, УПИ 17 Кв 47, УПИ XXVII-394,Кв.14, УПИ Х,Кв.12, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 01.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене:   129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 01.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Яньовец:   Махала Фалковец

Област Враца

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Търнак:   Ален Мак, Божур, Васил Тодоров, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Граф Игнатиев, Иван Ненов, Иван Ненов, Илия Станев, Крайбрежна, Крайна, Крайна, Кръстовище Ив. Ненов  Г. Петров, Обнова, Оборище, Опълченска, Ропотамо, Септемврийци, Христо Смирненски, Цар Асен, Шейново

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Търнак:   Божур, Вълю Симеонов, Граф Игнатиев, Иван Ненов, Крайна, Обнова, Ропотамо, Цар Асен, Шейново

Община Враца  

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Враца:   12259.444.1 И 12259.444.9, Георги Апостолов, Стоян Ц. Даскалов

На 02.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Нефела:   Акад. Иван Ценов, Безименна, Бузлуджа, Витоша, Георги Димитров, Люлин, Мир, Пролет, Речка, Хан Аспарух

На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Враца:   Местност Джуджан

На 02.04.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Власатица:   Ален Мак, Батак, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Река Амур, Хаджи Димитър, Шипка

На 02.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Власатица:   Александър Стамболийски, Байкал, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Калиакра, Ленин, Маршал Толбухин, Радецки, Христо Ботев

Община Криводол  

На 02.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Големо Бабино:   Борис Станчев, Волга, Георги Димитров, Дунав, Дъб, Еделвайс, Оборище, Радецки, Тимок, Чапаев, Шипка, Янтра, Ясен

На 02.04.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Големо Бабино:   Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Галатин:   106028, Аврора, Байкал, Бор, Васил Левски, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Волга, Георги Димитров, Дунав, Еверест, Здравец, Искър, Китен, Кокиче, Ком, Липа, Марица, Минзухар, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Невен, Петров Дол, Рила, Ропотамо, Росица, Рубин, Ружа, Синчец, Топола, Христо Ботев, Чайка, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Девене:   А.Георгиев И Г.Кирков, Ал.Стамболийски И Гео Милев, Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Арда, Байкал, Бачо Киро, Безименна, Белчовец, Божур, Ботева Поляна, Букара, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Елин Пелин, Здравец, Искър, Комуна, Ленин, Марица, Маршал Будьони, Маршал Толбухин, Местност Белчовец, Милин Камък, Москва, Огоста, Одеса, Петрохан, Пирин, Райна Княгиня, Ракьовец, Рангел Петков, Рила, Родопи, Роза, Росица, Септември, Станке Димитров, Стефан Караджа, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Криводол:   23-Ти Септември, Местност Андровото

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лесура:   Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Ветрен, Витиня, Витоша, Вихрен, Владая, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Еделвайс, Замфир Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Малчика, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Янтра

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Спортна, Станке Димитров, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Томин Мост, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Шипка

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Три Кладенци:   1, 9-Ти Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкан, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вестителя, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Детелина, Димитър Благоев, Драва, Иван Вазов, Кап. Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Комсомолска, Краище, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Младост, Момина Сълза, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Радослав Цветков, Речка, Роза, Русалка, Синчец, Стоян Радулов, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Фурен:   Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Слатина, Стефан Караджа, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баурене:   1-Ви Май, 9-Ти Септември, Ален Мак, Байкал, Божур, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Здравец, Ивайло, Искър, Кокиче, Люлин, Местност Лозята, Мир, Мусала, Пирин, Рила, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев, Явор

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градешница:   Арда, Безименна, Васил Коларов, Вели Манчов, Веслец, Вит, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Здравец, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Люляците, Манастирска, Местност Манастира, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Огоста, Околчица, Панорама, Петър Илиев, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Тунджа, Червена Армия

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добруша:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Мак, Местност Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Подбалканска, Преслав, Стара Планина, Страцин, Томин Мост, УПИ 4 - 43

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Криводол:   Александър Стамболийски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Местност Мерата, Освобождение, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ракево:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Ветрен, Вилхем Пик, Витиня, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Иглика, Клокотница, Козница, Кокиче, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Ленин, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Опълченска, Орешака, Роза, Ропотамо, Росица, Русалка, Спортна, Средна Гора, Струма, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Фортуна, Хан Аспарух, Цар Симеон I-Ви, Чаталджа, Юрий Гагарин, Ясен

На 05.04.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Криводол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Рилски, Индже Войвода, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Река Марица

На 05.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Криводол:   Арда, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Олег Кошевой, Поп Андрей, Септемврийска Слава, Фридрих Енгелс, Христо Смирненски

На 05.04.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Криводол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Димитър Благоев, Комсомолска, Ленин, Никола Вапцаров, Освобождение, Септемврийска Слава, Юрий Гагарин

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Криводол:   Освобождение

На 05.04.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Криводол:   500.1679, Васил Левски, Карл Маркс, Комсомолска, Млада Гвардия, Освобождение, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

Община Мездра  

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Боженица:   Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Елов Дол

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дърманци:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил И Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Караш:   Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Курново:   Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лик:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мездра:   Жп Район

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ослен Криводол:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Синьо Бърдо:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-Ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./   На 03.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хубавене:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Искър, Местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ Iii-385 Кв.29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-Ви, Шипка

На 01.04.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Безименна, Динко Петров, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Махала Креща, Махала Реката, Незабравка, Славчо Д.Йончев, Христо Ботев

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Елисейна:   Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Зверино:   Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил И Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, Местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Злидол:   Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Игнатица:   1-Ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Лютиброд:   3-Ти Юни, V 608, Xi-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, Местност Парка, Местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Мездра:   Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, Извън Регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лютидол

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 13:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Очиндол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Бовска Габровница

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Еленов Дол

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ребърково:   Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 02.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Лютиброд:   Местност Тераса,Р. Искър, Черепиш

На 03.04.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Хубавене

На 03.04.2019 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Роман:   Жил.Блок Казармите, Хубавенско Шосе

На 03.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Елисейна:   Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 03.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Махала Брусника, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян

На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 09:45 - 10:15 ч./   На 05.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Роман:   068031, М.;Долно Присое;, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 04.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Крапец, Общ. Мездра:   Веслец, Волга, Враца, Здравец, Извор, Ком, Лом, Местност Крапешко Езеро, Преслав, Струма, Христо Ботев

На 05.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Типченица:   Местност Поповица

Община Оряхово  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   Асен Златаров, Беласица, Васил Коларов, Веслец, Георги С. Раковски, Добри Войников, Захари Стоянов, Йордан Йонов, Кирил И Методий, Летнишка, Паисий Хилендарски, Проф.Цеко Торбов

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово:   Бузлуджа, Димитър Благоев, Средец, УПИ XXVIIi Кв 33, Чорбаджи Цеко Вълчев

На 02.04.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   9-Ти Ноември, Александър Стамболийски, Андрей Чапразов, Арх.Цолов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дико Илиев, Добри Войников, Йордан Йонов, Кирил И Методий, Ленин, Летнишка, Паисий Хилендарски, Цвети Иванов

На 03.04.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Бачо Киро, Витоша, Иван Вазов, Марек, Пирин, Рила, Силистра

На 04.04.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Път Ii - 11, Сергей Румянцев, Христо Смирненски

На 05.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, 9-Ти Септември, Бояна Войвода, Георги Димитров, Климент Охридски, Коста Лулчев, Филип Тотю, Хан Аспарух

Община Роман  

На 02.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Камено Поле:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Илия Тошков, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Шипка

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Кунино:   УПИ Iii-469, Кв 17

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Мизия:   Александър Якимов

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Роман:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.Блок Казармите, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Хубавенско Шосе, Чавдар, Шейново, Шипка

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Хубавене

На 02.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Камено Поле:   Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Водотечна, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Малчика, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Стефан Стамболов, Яне Сандански

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Роман:   068031, М.;Долно Присое;, Христо Ботев

София област

София област

Община Божурище  

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 18 Та, 22-Ра, XVII-418,Кв.51, Деянова Воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ Iii-219 Кв.34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVIi-244

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Хераково:   XVII-162004 Кв.21, 014148, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв.42, I-9, Ii-024019, Iii-028096, Кв.1, Iv-016104,Кв.3,М.Кочияш, Iv-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, VI-028096, Кв.1, VIi-028073, Кв.1, VIii-024012, Кв.3, Xii-396 И Xii-397, Кв.39, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), Имот 44,Стопански Двор, Кад.Ном.14, М. Балин Дол, М.Белица, М.Бобен УПИ Х-029062  Кв.1, Махала Белица, УПИ 024020, Кв.4, УПИ Ii-178 Кв.21, УПИ Iii-393  Кв.48, УПИ Iv-179 Кв.21, УПИ Ix-029062 Кв.1, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIii-126, Кв.4, УПИ Xii-029062, УПИ Xv-162004, УПИ XVI-162004 Кв.21, УПИ XVII-162004,Kb.21, УПИ Xxi-342,Кв.37, УПИ Xxiv-025093,Кв.1,М.Герена, УПИ Х-029062 Кв.1, Х-162002, Хан Кубрат

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Храбърско:   I-075017 Кв.54, Ii-044016, Iv-278 Кв.42, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, Пи 77400.91.16, Пи 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I- 174 Кв.43, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ Iii-1981, УПИ X-404  Кв.45, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ XXIII-337, УПИ-Iv-76.11 Кв.57, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна

Община Ботевград  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-4-Та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Стубеля, УПИ Iv-737.75, УПИ Xlv-1283,Кв.1,В.З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Боженица:   319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Близнаковци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Дончовци, Махала Кръста, Махала Мурта, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, УПИ Xi-71,Кв.7, Х-38, Кв.41

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 01.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 01.04.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Дондуков, Каблешков, Преслав

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Iii-709,Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена:   Койдановец

На 01.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Ваньо Македонски, Патриарх Евтимий, Рила, Хаджи Димитър

На 02.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Саранск

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   До Младост, Освобождение, Саранск, Цар Освободител

На 02.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 02.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 02.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Месност Орниче, Местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 02.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Разлив:   000134, 13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала До Ресторанта, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 02.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   България, Гурко

На 03.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Адрян Атанасов, Васил Левски, Иван Вазов, Цар Иван Шишман

На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Индустриална, Цар Иван Шишман

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Тп Бетонов Център

На 04.04.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Правец:   Iv, Кв.9, Iv-6393, VI,Кв.2, VI-179, Кв.104, VIi,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIii, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ Iii-862  В. 50, УПИ Х  Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 04.04.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска

На 05.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Васил Левски, Изгрев, Местност Широко Ливаде

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-Та, Зелин-6-Та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Павитта

Община Горна Малина  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Чеканчево:   Ii-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, Xiv-Общ,Кв.20, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11

Община Долна баня  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Бистришка, Бистришка, Бреза, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Здравец, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Трепетлика, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Драгоман  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Големо Малово:   УПИ І-340,Кв.32а, УПИ Хi-92,Кв.15

Община Елин Пелин  

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ  VIii-37, Кв.2, УПИ I-390, Кв.47, УПИ Iii-637 Кв.26, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VIi-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39, УПИ Xi-286, Кв.41

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Горна Малина

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Негушево:   УПИ 9 - 020019

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-Та, Iii-271 Кв.37, Ix 140 Кв.1, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л Iii-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, П-Л VI-49, Кв.30, Парцел VIii От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ Iv-249, Кв.22, УПИ V-226,Кв.20, УПИ Xi-317, Кв.39, УПИ XIII-408 Кв.58, УПИ Xiv-151, Кв.4, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ Хііі-373,Кв.34, Ххiv-400,Кв.52

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Столник

На 02.04.2019 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Горно Камарци:   .УПИ VI-61 Кв 11, УПИ 000347, УПИ VI-38, Кв.7, УПИ Х-177, Кв.26, Хх-83,Кв.13

На 02.04.2019 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Долно Камарци:   VIii-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Пи 057059,М.Над Село, Седма, Тп Център, Трета, Тридесет И Осма, УПИ V-134, Кв.6, УПИ Xiv-108, Кв.14, УПИ-I-140, Кв.7, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

Община Ихтиман  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 01.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ -  Веринско

На 01.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 01.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ -  Ихтиман:   Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Градинка Кв.192, Даскал Цветко, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Околовръстна, Парчевич, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VIi 27090, УПИ Iii-2061,Кв.145, УПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Ихтиман:   Божур, Иглика, Кокиче, Липа, Люляк, Марица, Мизия, Пирин, Плиска, Рила, Руен, Странджа, Траянова Врата, Черни Връх, Явор, Янтра

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Дренов Ръд, Дренов Рът, Елин Пелин, Махала Дренов Рът, С.Вакарел, Общ. Ихтиман, Ам Тракия, Чавдар Войвода, Чакър Войвода, Чешма Ангелина

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Веринско:   X-36, Кв.14, Ул.13, УПИ Ix-23, Кв.13, УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ Хvіі-131, Кв.6

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, Пи 007083 М.Царчино

На 04.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 04.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:   VIi-138, Стопанска Сграда

На 04.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Еледжик, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 04.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Извън Регулация

Община Копривщица  

На 04.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Антон:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет И Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, Извън Регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Местност Тифула, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Душанци:   М. Долна Махала В УПИ 018050

На 04.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Копривщица:   Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Бор, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет И Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, Извън Регулация, Имот С Идент. 38558.3.85, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен  Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, Местност Войводенец, Местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, УПИ XXIII-1270, Кв.79, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев

На 04.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Пирдоп:   Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Имот 000564, Местн. Еленско, Методи Стоянов, Отец Иван Гайдаров, Рорач, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Стефан Стамболов, Харалампи Златанов, Цено Евтимов, Шеста

Община Костенец  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Еледжик, Зорница, Китка, Стефан Караджа, Чайка

На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бреза, Бузлуджа, Екзарх Йосиф, Иглика, Липа, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Шипка, Ястребец

На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бреза, Вароша, Горна Черква, Детелина, Дъбовица, Иглика, Искър, Пленщица, Равен, Рила, Свети Иван Рилски, Христо Ботев, Ясен

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

Община Костинброд  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   Двадесет И Трета, Осемнадесета

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дръмша

На 05.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Александър Стамболийски, Здравец, Люлин, Мест.Червиляка, Никола Обретенов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Поморие, Преспа, Първи Май, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Червиляка

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   507.26, 507.88, Iv -185 Кв.33, Втора, Първа, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста, Тридесета

Община Пирдоп  

На 03.04.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:   VI-60, VIii-445, П-Л Ii-44, Кв.15, П-Л Xii-376, Кв.43, П-Л Xii-392, Кв.30, УПИ Ix-411, Кв.33, УПИ V-568, Кв.56

На 03.04.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Златица:   Извън Регулация, Местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян

На 03.04.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Мирково:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън Регулация, Мест. Попов Тор, Местност Корията, Местност Кукув Дол, Местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо

На 03.04.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Църквище:   Извън Регулация

На 03.04.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Челопеч:   80323.150.6, Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет И Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, Извън Регулация, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К.Яворов, Проф.Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Антон:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Извън Регулация, Местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Хан Крум, Цар Борис Ііі

На 04.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Душанци:   VIii-538, Кв.33, Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искро Нейчев, Кирил И Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, Местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола И Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164,Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Копривщица:   Бор, Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Извън Регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен  Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, Местност Попадия, Местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Попска Река, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев

На 04.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп:   Еленско, Извън Регулация

На 04.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Челопеч:   Александър Стамболийски

На 04.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Душанци:   Извън Регулацията

На 04.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Копривщица:   Местност Равна Поляна

На 05.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп:   Георги Бенковски, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Коста Ганчев, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Христо Смирненски

Община Правец  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, Махала Големанско, УПИ Xii-85

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово:   М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, Махала Беляновец

На 01.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, УПИ Ii-196 Кв.8, УПИ Iv-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   65231.906.282, 65231.907.178, 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Асен Карастоянов, България, Бяла Поляна, Вардар, Витоша, Витоша, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Преспа, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Сан Стефано, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софроний Врачански, Търговска, Търговска, УПИ 65231.909.365, УПИ 65231.914.240, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Йовевич, Христо Йовевич, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Цар Симеон, Черни Връх, Черни Връх

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Татарски Брод, Татарски Брод

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-Ва, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 23-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, Местност Татарски Брод

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Самоково, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Софроний Врачански, Станислав Доспевски, Търговска, Търговска, УПИ 65231.909.365, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Ястребец

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Абаджийска, Абаджийска, Авксенти Велешки, България, Бяла Поляна, Вардар, Васил Левски, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Искър, Искър, Климент, Константин Фотинов, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Сан Стефано, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Търговска, Търговска, Търговска, УПИ 65231.909.365, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Бачо Киро, Булаир, България, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Иван Доспевски, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Преспа, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Софроний Врачански, Търговска, Търговска, УПИ 65231.909.365, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Александрова, Белмекен, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Двадесет И Девети Декември, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Йончев, Искър, Искър, Климент, Константин Фотинов, Любомир Чакалов, Македония, Манастирска, Митрополитска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Преспа, Райна Княгина, Рила Планина, Розова Долина, Сан Стефано, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.909.365, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii

Община Своге  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:   Ширината

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Свидня:   3-Ти Март, Еверест, Л. Каравелов, Любен Каравелов, М. Падеж, Манастирска Ливада, Мах.Батул-Турски Пролог, Мах.Манастирска Ливада, Махала Дашовци, Махала Кардашово, Махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Правец, Преслап, Първи Май, Свобода, Стара Планина, Чавдар, Шипка

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Царичина:   126.145,М.Сивил, 147,55 М.Паликарци, М. Паликарци, Мах.Старо Село, Местн.Старо Село, Паликарци

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чибаовци:   101.146, 101.289  Кв.63а, Xiv-204, Имот 111.10, Кв5, М.Разкръсте,Пи 101, П-Л Іі-224, Кв.27, Пи 038151, Пи 266

На 01.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Своге:   V-2106, Алеко Константинов, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Люлин, Никола Йонков Вапцаров, Петър Берон, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ Xii-2077 Кв.154, Черно Море

На 01.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Своге:   23 Септември, V-1577, Кв.100, Балкан, Бранчовица, Гр.Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Искър, Кв107, Люлин, Махала Осми Тунел, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Осми Тунел, Петър Берон, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, УПИ Ххi Кв.139, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге:   Кв.Домишлярете, Махала Домишлярете, Слатина

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Своге:   Слатина

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Свидня:   , 3-Ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Мах Стоевци, Мах Шагерица, Махала Гераковци, Махала Дашовци, Махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-Ра)

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге:   23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Изгрев (Ем. Марков), Малина, Махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), УПИ Xii-17,2231 Кв.32, Чавдар

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Луково

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Губислав

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Дружево

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:   Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж Тп Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Левище

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:   Васил Левски, Градище, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-Xv-46

На 02.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Оплетня:   Парцел V-94, Кв.3

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бракьовци:   Местност Полеглица

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезе, Общ. Своге:   06272.159.9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, Хi-59,60,Кв.9

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гинци:   Местност Петрохан, Парцел 255, УПИ Ii-466,87,88, УПИ Ix-485 Кв.14

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добравица

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добърчин:   М. Люшничец

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Завидовци

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Искрец:   048015, 055051м.Ливадите, I-133, Кв.21, VIi-630,Кв.59, Vііі-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Сврачковци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ I-436 Кв.28, УПИ Iii-481  Кв.29, УПИ Iii-481 Кв.29, УПИ Iii-544 Кв 53, УПИ Iv-Кв 72, Христо Ботев, Ххiх-608,Кв.34, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге:   Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина

На 03.04.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге:   Еделвайс, Здравец

На 03.04.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Желен:   Общ.Своге Мтп Поглед

На 03.04.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге:   Желен

На 04.04.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 05.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Своге:   Борис I, Виктор Юго, Горски Пътник, Звънче, Изгрев (Ем. Марков), Манастирска Ливада, Осми Март, Пирогов, Република, Ропотамо, Староселска

На 04.04.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге:   Алеко Константинов, Борис I, Борова Гора, Георги С. Раковски, Двадесет И Едно, Дружба, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, Ппc So 1420 - Svoge 2, Просвета, Република, Слънце, Староселска, Турист, УПИ Ii, Кв. 61 А, Христо Ботев

Община Сливница  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Гео Милев, Еделвайс, Искър, Хан Кубрат

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Безден:   .УПИ Іv-126, Кв.2 В.З. Бистрица, В.З.  Бистрица УПИ Хvі-164, УПИ VIi-116, Кв.1, УПИ-Ix-510,Кв.5а

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Опицвет:   Под Костело Землище С.Опицвет

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кирил И Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Опицвет

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Сливница

На 03.04.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгоман:   Ii Кв.52, Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Велчова Завера, Витоша, Гео Милев, Граничар, Драгония, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Искър, Кв.81,УПИ І, Кирил Богданов, Кирил И Методи, Кольо Фичето, Космонавт, Любен Каравелов, Люляк, М.Окол  УПИ І-21,22,23 Кв.1, Малина, Международно Шосе, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пета, Петър Берон, Пи 162112, Пирин, Първи Май, Рила, Свети Климент Охридски, Свети Стефан, Септемвриец, Синчец, Стара Планина, Стефан Стамболов, Три Уши, УПИ Xii-828, Кв.57, ХVIi-366 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон Велики, Чепън, Черноризец Храбър, Шести Септември, Шипка

На 04.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Генерал Гурко, Гео Милев, Капитан Атанас Узунов, Неделище, Панайот Хитов, Свети Климент Охридски, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики

На 04.04.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бърложница:   П-Л XIII-61, Кв.14, УПИ Іх-Общ,Кв.2

На 04.04.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драготинци

На 04.04.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цацаровци, Общ. Драгоман:   Махала Под Камък, Махала;Под Камъка;

На 04.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци:   27 Ма, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Имот №569, Люляк (Ст.Лазов)

На 04.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд

На 04.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Сливница:   VIi-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка Махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник

На 04.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Храбърско:   Махала Черен Пешо

На 05.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци:   М. Лозище Пи 126009

На 05.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Огоста

На 05.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Сливница:   Алеко Константинов, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Коста Паница, Капитан Олимпи Панов, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Сливнишки Герой, Съединение, УПИ І Кв.1, УПИ Х-1749,Кв.102, УПИ-Vі-721 Кв.12, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Щастие

На 05.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, УПИ Xii - 512, 513, Кв.116, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци:   242068, М.Слатина, 32-Ра, 348, Кв.62, 45-Та, 46-Та, V-364,Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Братушково:   V-263, VIi-299 Кв.19, УПИ XVI-300

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гургулят:   XVI-17 Кв.9

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10 Та, 17 Та, 18 Та, 20-Та, 22-Ра, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, XVII-418,Кв.51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, Махала Димитрашков Слог, Местност До Село, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ Iii-219 Кв.34, УПИ Xiv-531 Кв.26, УПИ Xiv-90 Кв.6, УПИ XVII-92 Кв.6, УПИ І--410 Кв. 50, ХVIi-244

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радуловци:   Мах.Рейна Река, Хііі-47,Кв.19

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ракита, Общ. Сливница:   УПИ Ii-76

На 05.04.2019 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Храбърско:   I-075017 Кв.54, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, Пи 77400.91.16, Пи 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ Iii-1981, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ XXIII-337, УПИ-Iv-76.11 Кв.57, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна

Община Чавдар  

На 02.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   Белмекен, Витоша, Георги Димитров, Димитър Божинов, Кирил И Методий, Кокиче, Лука Кунин, Местност Южека, Рила, Роза

Област Плевен Населено Място

Област Плевен

Община Белене  

На 02.04.2019 г. /08:45 - 13:30 ч./ -  Белене:   I, Кв.46 - Ул. Иван Вазов, Ангел Кънчев, България, Иван Вазов, Клокотница, Люлин, Малчика, Светлин, Фердинад  Дечев

На 02.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петокладенци:   Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 02.04.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Петокладенци:   Веселин Чунев, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Рила, Христо Генов, Шипка

На 03.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Белене:   Ал Стамболийски, България, Патриарх Евтимий

На 04.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Белене:   Ал Стамболийски, Бр Миладинови, България, Габрово, Епископ Евгени  Босилков, Иван Вазов, Малчика, Междублоково Простронство, Никола Алексиев, Трети Март, Украина, Фердинад  Дечев

На 05.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Белене:   03366.601.1217, Местност Вратница, Местност Трояне, Трояне

Община Гулянци  

На 01.04.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Гиген:   Б Киро, В Коларов, Вапцаров, Г Димитров, Дойран, Котленска, Л Димитрова, М Пачев, Пазарище

На 01.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гиген:   Вапцаров, Д Благоев, Дойран, М Гвардия, Марица, Морава, Перущица, Сашка, Тутракан

Община Долна Митрополия  

На 02.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Крушовене:   9-Ти Септември, Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Оборище, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ореховица:   В.Априлов, УПИ Ii

На 04.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Ореховица:   И.Вазов

На 04.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ореховица:   Васил Друмев, Васил Левски, Карлово, Несебър, Оборище, Цар Самуил, Чавдар, Юндола

На 05.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Крушовене:   Антон Иванов, Витоша, Владимир Илич Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Лазар Станев, Плиска, Раковска, Стара Планина, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Ю.А.Гагарин

Община Долни Дъбник  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Лозарска, Местност Пангала, Първи Май

Община Искър  

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър:   Iii-422, Кв. 81, Асен Халачев, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й.Вапцаров, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански

На 02.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Староселци:   Вилхелм Пик, Гурко, Даме Груев, Димитър Благоев, Извън Регулация, Кирил И Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Огоста, Отец Паисий, Поп Андрей, Райна Княгиня, Скобелев, Фердо, Христо Манчев, Цветан Спасов, Яне Сандански

На 02.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Н Й Вапцаров, Пирин, Рила, Родопи, Средна Гора, Стара Планина, Тодор Каблешков

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Староселци:   Васил Коларов, Искър, Ленин, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Панайот Хитов, Първи Май, Христо Манчев

На 03.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Г Димитров, Д-Р Бешев, Димитър Благоев, Марица, Неофит Бозвели, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Станке Димитров, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 04.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Староселци:   Г Димитров, П.К.Яворов, Стоян Едрев, Христо Манчев, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев

Община Кнежа  

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Яне Сандански

На 01.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Кнежа:   Димитър Бутански, Иван Вазов, Марин Боев, Никола Петков, Опълченска

На 02.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Васил Априлов, Георги Димитров, Иван Бонов, Охрид, Пею Тодоров, Стражин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 03.04.2019 г. /10:30 - 14:15 ч./ -  Кнежа:   Батак, Драва, Кирил И Методий, Марин Боев, Местност Град Кнежа, Местност Мерата, Опълченска, Пи 083025, Шипка

На 04.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа

Община Левски  

На 04.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Козар Белене:   Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Раковски, Д.Благоев, Дунав, Иван Вазов, Катя Попова, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Осъм, П.К.Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Стара Планина, Странджа, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ясенов, Царева Могила, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Обнова:   Б.Анастасов

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Ясна Поляна

На 02.04.2019 г. /08:00 - 14:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски

На 03.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Индустриална

На 03.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Васил Петлешков, Кирил И Методий, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 04.04.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Местност Бозалъка, Местност Козар Беленско Шосе

На 04.04.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Червена

Община Никопол  

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Никопол:   В.Левски, Елия, Смолянови, Телеграфна

Община Плевен  

На 01.04.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Детелини, Месност Стражата, Местн.Стража I, Местност Стража, Местност Стража 701, Местност Стражата, Месттност Стражата, Стража, Стража 701, Стража I

На 01.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брестовец:   Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   XXIII-47 Кв 23, Валтер Мъръчиняну, Вит, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Ив.Винаров, Иван Вазов, Козлодуй, Майор Горталов, УПИ Xxiv-50 Кв 23, Христо Ботев, Шипка

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Ведрина, Генерал Столетов, Драгаш Войвода/Ал.Дими/, Индже Войвода/Хр.Кърпа/, Мара Денчева, Страхил Войвода/С.Едре/, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вит, Георги Бенковски, Иван Нанов, Кирил И Методий, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот:   Iv-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д.Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радишево:   Васил Априлов, Г.С.Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радишево:   Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха Пи 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил И Методий, Местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местн.Кайлъка, Парк Кайлъка

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 03.04.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Бреза, Бряст, Кайлъка, Местн.Кайлъка, Местн.Стража I, Местн.Чаира, Местност Стража 701, Райски Кът, Стража, Стража 701, Явор

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 03.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:   Беласица, Катя Попова, Шар Планина, Шипка

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Ал.Стамболийски, Асен Златаров, Бачо Киро, Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Марица, Москва, Отец Паисий, Подполк Николае Нанкович, Подполк Николае Нанкович, Прогрес, Редник Грегоре Йон, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Струма, Филип Тотьо, Христо Ботев

На 03.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местн.Чаира

На 04.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:   56722.651.187, Кв.603, Ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Витска Равнина, Плевен, Сторгозия

На 05.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен

На 05.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Владимир Бурмов, Лайка, Сторгозия

Община Пордим  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Георги Бенковски, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил И Методий, Люле Бургас, П.Р.Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чорлу

Община Червен бряг  

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   Ангел Кънчев, Антим, Васил Левски, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паисий, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Васил Априлов, Вихрен, Вукашинов, Г.С.Раковски, Ген.Колев, Дядо Вълко, Княз Борис I, Любен Каравелов, Панайот Волов, Стоян Едрев, Струма, Тома Петков, Търговска, Търговска, Християнска, Яне Сандански

На 01.04.2019 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   V 291 Кв 61, Ал Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Митко Палаузов, Охрид, Панайот Волов, Сава Младенов, Струма, Тунджа, Християнска, Цар Симеон

На 02.04.2019 г. /08:15 - 08:45 ч./   На 03.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./ -  Девенци:   000246, 1-Ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-1, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност  Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 02.04.2019 г. /08:15 - 08:45 ч./   На 03.04.2019 г. /16:15 - 16:45 ч./ -  Чомаковци:   Отвъде

На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   Ангел Кънчев, Антим, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паисий

На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Лепица:   080011, 43311, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Сухаче:   В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, М. Мильов Връх-Извън Регулация, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Чомаковци:   10-Та, 11-Та, 12-Та, 14-Та, 15-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 29-Та, 30-Та, 35-Та, 39-Та, 40-Та, 41-Ва, 42-Ра, 44-Та, 46-Та, 47-Ма, 50-Та, 51-Ва, 54-Та, 55-Та, 56-Та, 58-Ма, 59-Та, 6-Та, 62-Ра, 63-Та, 64-Та, 65-Та, 66-Та, 67-Ма, 68-Ма, 69-Та, 70-Та, 71-Ва, 72-Ра, 74-Та, 75-Та, 77-Ма, 78-Ма, 8-Ма, 80-Та, 81-Ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил И Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет И Втора, Плиска, Тридесет И Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет И Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 02.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Г Бенковски, П.Р.Славейков, Паисий, Перник, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново

На 02.04.2019 г. /10:30 - 15:45 ч./ -  Червен Бряг:   Княз Александър Батенберг

На 03.04.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг:   Бунджовица, Г.С.Раковски, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Мадара, Плиска, Станке Димитров, Хан Аспарух, Хан Кубрат

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   Княз Борис I, Любен Каравелов

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   Г.С.Раковски, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Панайот Волов, Тома Петков, Търговска, Християнска

Област Перник Населено Място

Област Перник

Община Брезник  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Долна Секирна

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Конска:   Iv-310,311

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Глоговица

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лялинци:   I-259 Кв.13, УПИ VIi-115 Кв.26

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Кошарите, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Конска:   УПИ Ііі-202, Кв.6

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци:   УПИ Хіv-219, Кв.22

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Брезник

Община Земен  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Земен:   Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, Мах.Брънзова И Орлово Гнездо, Мах.Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Перник  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Богданов Дол:   793, Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зидарци

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIii Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бела Вода, Боянски Водопад, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, УПИ Xx-744, Кв.60, Христо Смирненски

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вискяр:   Іі-253 Кв.30

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радуй

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Расник:   Бобош, Брод, Казанджийска, Околовръстен Път, Първи Май

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дома, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, УПИ Ii-456 Кв.39, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Брезник:   Цвета Лумбарова

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март, VI-001267 Кв.82, XVIIi-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Бистрица, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Места, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, У111-904, Кв.29, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ Lxxxiv-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Студено Буче:   Стефан Караджа

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дома, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пороя, Първи Май, Разсадника, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, УПИ Ii-456 Кв.39, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Проданов, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 01.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 03.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Ганьовец, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Граово, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Илия Бешков, Ловеч, Омуртаг, Поп Пейо, Райна Княгиня, Самоков, Тодор Влайков, Трявна, Цанко Церковски

На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Изток

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Големо Бучино:   Арбова, Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, УПИ VIii-184 Кв.48, УПИ Xxiv Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIii-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра

На 02.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Мало Бучино:   Люлин/2-Ра/

На 02.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIii-1426, Черни Връх, Янтра

На 02.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Мърчаево:   10-Та

На 02.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник:   Бела Вода, Иван Асен Втори, Мария Луиза, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел

На 02.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Железни Заводи, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап.Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Мах.Ракьовец, Местн.Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дивотино:   3-Ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIii - 296 Kb.21, УПИ Іі Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Люлин, Общ. Перник:   Iv-537, V-614 Кв 59, VIii-491, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,УПИ1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Цалева Круша

На 03.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Лилия, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо Яворов, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Синчец, Станке Димитров, Ястребино

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Балканджи Йово, Парижка Комуна, Република, Стара Тева, Тева, Тева /Къщи/, Чипровско Въстание

На 04.04.2019 г. /08:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Ален Мак, Бабуна, Багова Махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Бучински Път, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ Iv, Кв.21, Гр. Перник, Крепост ;Кракра;, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Киев, Китка, Кишинев, Колош, Ком, Краище, Кракра, Краснодар, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Куйбишев, Лисец, Луганск, Люлин, Марина Бара, Мах.Багова, Мах.Портарева, Миджур, Морозов, Никола Чучулков, Новгород, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, Рашо Димитров, Рига, РУПИте, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Ставропол, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Харков, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Юрий Гагарин, Ялбовец

На 04.04.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Липа, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:   Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св.Св.Кирил И Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Ален Мак, Бабуна, Багова Махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост ;Кракра;, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Мах.Багова, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, РУПИте, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец

На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   П/Ст Камет

На 05.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Кристал Блокове, Подстанция Кракра

На 05.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ Iv, Кв.21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Киев, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

Община Радомир  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борнарево:   УПИи I-066007 Кв.66

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копаница

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Железничарска

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радомир:   Мах.Арбанас

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 01.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   VIii-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кленовик

Община Трън  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лялинци:   I-259 Кв.13, УПИ VIi-115 Кв.26

На 03.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Врабча:   УПИ Vіі-62,61,Кв.12

Област Монтана Населено Място

Област Монтана

Община Брусарци  

За периода 01-05.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Крива Бара, Общ. Брусарци:   000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Бозвели, Васил Коларов, Веслец, Георги Бенковски, Гьолска, Димитър Благоев, Заря, Иглика, Извън Регулацията, Искър, Овчарска, Огоста, Сини Вир, Трайчо Костов

На 01.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 04.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 01.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 04.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брусарци:   23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 01.04.2019 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 04.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Одоровци:   Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 03.04.2019 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 04.04.2019 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път Iii-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ -  Долна Рикса:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ -  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ -  Клисурица:   273007, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ -  Сливовик:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил И Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 02.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Петър Тъмнишки

На 02.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Белотинци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста

На 02.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Смоляновци:   Георги Димитров

На 02.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Белотинци:   025483, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста

На 02.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Славотин:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци:   23-Ти Септември, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методи, Ленин, Любен Каравелов, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Толбухин, Труд, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Вълчедръм  

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

Община Георги Дамяново  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Извън Регулация, Пета, Първа, Седма

Община Лом  

На 04.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 04.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бор, Липа, Ломски Казарми, Петрохан, Струма

На 05.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н.Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Шипка

На 05.04.2019 г. /11:45 - 13:15 ч./ -  Замфир:   110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 05.04.2019 г. /11:45 - 13:15 ч./ -  Лом:   44238,1149,6, Иван Вазов

На 05.04.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Лом:   Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бор, Липа, Лодовико Миланези(К-Ска), Ломски Казарми, Петрохан, Струма

Община Монтана  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белотинци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиридесет И Пета

За периода 01-05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:   22-Ри Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Д-Р Стамен Илиев, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Жеравица, Жеравица, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Извора(Б.Бистрица), Камен Цанов, Клокотница(Г.Михайлов), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Панайот Хитов, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Петър Парчевич, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Славейков, Стефан Савов(М.Пенов), Стефан Савов(М.Пенов), Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Самуил(Комсомолска), Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов)

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Видлица:   Извън Регулация

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Гаврил Геново:   200001, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Говежда:   502,35, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дълги Дел:   060010, Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   020097, Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Меляне:   000133, Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Помеждин:   036043, Іv-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 02.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белотинци:   Двадесет И Четвърта, Двадесета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Тридесет И Първа, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета

Община Якимово  

За периода 01-05.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

Област Ловеч Населено Място

Област Ловеч

Община Априлци  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Джокари

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гумощник:   Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Реката, Мах.Селце, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 01.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Пръскалска/Видима/, Туристическа/Видима/

На 01.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Иван Марангозов/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Кв.Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/

На 02.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Паздери, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 02.04.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 02.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Марагидик/Острец/, Мтп Мядна, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/

На 03.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ковашка/Острец/, Острец/Острец/, Събевска/Острец/

На 03.04.2019 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 03.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 03.04.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пръскалска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Топола/Острец/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 05.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Васил Левски/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/

Община Летница  

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Димитров, България, Васил Левски, Витоша, Димитър Талев, Мусала, Никола Петков, Петко Д.Петков, Цанко Бакалов, Цар Самуил

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   България

Община Ловеч  

На 01.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 01.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Панайот Пипков, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Цонев

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински И Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 01.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Ловеч:   Безименна, Васил Левски, Жп Спирка, Местност Печковец, Митропол.Дионисий Ловчански, Никола Цвятков, Сирко Станчев

На 01.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, България, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   43952.533.118, Гозница, Местност Червен Бряг, Ната Стоянова, Освобождение, Подп.Александър Кусев, Цар Иван Александър, Червен Бряг

На 02.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 02.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 02.04.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост, Червен Бряг

На 03.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 17:00 ч./ -  Йоглав

На 03.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Дойренци:   Гарова, Местност Прелеза, Търговска

На 03.04.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Дойренци:   Васил Данков, Гарова, Местност Прелеза, Младост, Софроний Врачански, Тодор Киров

На 03.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Червен Бряг

На 03.04.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Казачево:   Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Местност Печковец, Местност Полето, Местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сливек:   Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Хлевене:   Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Мест.Гурово

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж.Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 05.04.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 05.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Кантон 11 12, Червен Бряг

Община Луковит  

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 05.04.2019 г. /16:00 - 16:45 ч./ -  Луковит:   Възраждане

Община Тетевен  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Български Извор:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Вит

На 01.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:   Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене

На 02.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Атанас Некович, Безименна, Кардан, Крачун Иванов, Махала Равнище, Прокоп, Симеон Куманов, Стефан Павлов, Христо И К.Цакови, Чаира

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дивчовото:   Мах.Косица

На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   62579.150.12, Вежен, Заводна

На 03.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит

На 04.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, 20996.8.94, Местн.Боатин

На 04.04.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Бор, Бреза, Здравец, Зора, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, Мах.Длабе, Мах.Миревец, Мах.Ханове, Местност Езерото, Миразчийска, Опаленик, Присойка, Слатина, Чобаните

На 04.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дивчовото:   Местн.Боатин

На 05.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Васильово:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Възход, Иглика, Йото Пеев, Липа, Теменуга

Община Троян  

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 16:00 ч./ -  Белиш:   VIii-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Марковска, Мах.Минковска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Атанас Хасъмски, Вилна Зона, Мах.Баба Стана, Мах.Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Голяма Рибна

На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 02.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 03.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Георги Бенковски, Кирил И Методий, Петко Р.Славейков

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Врабево:   Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Калейца:   Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Калейшко Ханче, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, УПИ I-009165, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 04.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Дядо Петър Табаков, Стефан Караджа, Хан Аспарух

На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белиш:   Мах.Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 05.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 05.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Борима:   Васил Левски, Васил Поппавлов, Георги Попов, Девети Септември, Кап.Петко Войвода, Колю Кацаров, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стара Планина, Тотка Съева

Община Угърчин  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Славщица:   67057.31.37

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Язовир Сопот

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Подене

На 02.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лесидрен:   Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Коника, Местност Ябълчака

На 02.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен:   Васильовска, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака

Област Кюстендил Населено Място

Област Кюстендил

Община Бобов дол  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина:   Коркина, Х-21,Кв.2

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселяне

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баланово:   Xii  - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв.30, Хііі - 329, Кв. 16

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:   VI,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3, УПИ - Ii-444,Кв.9

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIii-277,Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв.25

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9, УПИ X-199,Кв.18

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Iii -226, УПИ Vі-3,Кв.1, УПИ XVII-215

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово:   371, VI-618,Кв.19, VIi-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мърводол:   УПИ VIi-23, Кв.5

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Палатово:   083002

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Паничарево:   Iv,Кв.1, УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пастух:   Местност Падина

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово:   067016, Vі-255, Кв.27

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Локвата

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Циклово

На 02.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мали Върбовник

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Баланово:   Xii  - 429, Кв. 80, Xii  - 429, Кв. 80, Стопански Двор, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв.30, УПИ-1 За Сонс, Кв.30, Хііі - 329, Кв. 16, Хііі - 329, Кв. 16

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Блато:   Махала Хановете, Махала Хановете, Местност Турските Ниви, Местност Турските Ниви

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:   VI,Кв.10, VI,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3, Пи 452,Кв.3, УПИ - Ii-444,Кв.9, УПИ - Ii-444,Кв.9

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 011066, 262, 262, УПИ VIii-277,Кв. 23, УПИ VIii-277,Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв.25, УПИ Ііі 247, Кв.25

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19, Хii-257,Кв.19

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9, УПИ - 1-9, УПИ X-199,Кв.18, УПИ X-199,Кв.18

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, Станке Димитров, УПИ Iii -226, УПИ Iii -226, УПИ Vі-3,Кв.1, УПИ Vі-3,Кв.1, УПИ XVII-215, УПИ XVII-215

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово:   371, 371, VI-618,Кв.19, VI-618,Кв.19, VIi-389,Кв.30, VIi-389,Кв.30, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Еделвайс, Еделвайс, Елин Пелин, Елин Пелин, Здравец, Здравец, Иглика, Иглика, Колош, Колош, Крайречека, Крайречека, Люляк, Люляк, Марица, Марица, Местност Асара, Местност Асара, Миньорска, Миньорска, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Осогово, Осогово, Пионер, Пионер, Пирин, Пирин, Първи Май, Първи Май, Рила, Рила, Родопи, Родопи, Роза, Роза, Росица, Росица, Руен, Руен, Спартак, Спартак, Станке Димитров, Станке Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Сълзица, Сълзица, Теменуга, Теменуга, Тинтява, Тинтява, Яворов, Яворов, Ягода, Ягода, Янтра, Янтра

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Мърводол:   УПИ VIi-23, Кв.5, УПИ VIi-23, Кв.5

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Палатово:   083002, 083002

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Паничарево:   Iv,Кв.1, Iv,Кв.1, УПИ-Vі-102,Кв. 16, УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Пастух:   Местност Падина, Местност Падина

На 02.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово:   067016, 067016, Vі-255, Кв.27, Vі-255, Кв.27

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Голям Върбовник

На 05.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   009065, Александър Костадинов, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I,Кв. 51, Цар Симеон

На 05.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, УПИ I-874,Кв.46, Х Кв.49

Община Бобошево  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Еделвайс, Иван Кепов, Изгрев, Липа, Николай Поп Величков, Опълченска, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Теменуга, Христо Бачев, Христо Ботев, Череша

Община Дупница  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Васил Левски, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Клисура, Кракра Пернишки, Любен Каравелов, Местност Дренски Рид, Опълченска, Орлинска, Райна Княгина, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Скопие, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, ХххVI - 2262, Шейново

На 01.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Свети Иван Рилски, Тракия, Хаджи Димитър, Шейново

На 01.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 01.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 01.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 01.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Кременик:   Xxii-98,Кв.10

На 01.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 01.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIii,Кв.39

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Джерман:   207635051294

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840, 68789.126.41, 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 02.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперево

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Боровец:   Ii-259,Кв.14, XVIIi-263 Кв.14, УПИ Xii-99q, УПИ Xv-172, УПИ-І

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бадино:   УПИ - Іі-113, Кв.21

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, VIii-419,Кв.35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ Ii-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крайни Дол:   Iii-33,43,Кв.5, УПИ - VIi-86, Хiх-51

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново:   000477

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, Ii-353,Кв.11, Iii- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пи 056021 Местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ Xii-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Фролош

На 04.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 04.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация

На 04.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв.6, Хiii-483,Кв.50

Община Кюстендил  

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бандерата, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, УПИ Iv-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Батак, Герена, Кадин Мост, Местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 01.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   Бенковски

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Лъката, Махала Оспротива

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гурбановци

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Никова, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коприва

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кутугерци

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кършалево

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   020019, Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 02.04.2019 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Берсин

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Болшевик, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Лиляч:   Местност Войника

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:   УПИ XVIIi - 221 Кв.39, I-446-;За Църква;,Кв. 43, VI-124, VIii - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Неделкова Гращица

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, УПИ Ix-142,Кв.15, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Плешивец:   Дванадесета

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Местност Шамака, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Цървеняно

На 02.04.2019 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен, УПИ VI-127 Кв.15

На 03.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 04.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   41112.503.4194, Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ Xxi, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител

На 03.04.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Банска, Зимница, Казанлък, Комплекс Изток, Медковец, Мездра, Ропотамо, Самодивска

Община Сапарева баня  

На 01.04.2019 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   027028, Бор, Васил Попов, Водопада, Здравец, Иван Рилски, Искра, Липа, Мановица, Местност Герена, Местност Песоко, Местност Ридо, Рила, Рилски Езера, Спартак, Сталевица, Христо Ботев

На 03.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.602.602, Ііі-3071,Кв.120, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Болярица, Бригадирска, Буйов Рид, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Германея, Дъга, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Ловна, Нов Живот, Осми Март, Паничище, Паничище, Пи - 1351, Победа, Преспа, Рилски Езера, Синчец, Скакавица, Тинтява, Тракия, Тракия, Христо Смирненски, Явор

На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.602.106, Lxx-462,Кв.74, Александър Стамболийски, Валявица, Васил Левски, Георги Терзийски, Германея, Германея, Иглика, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Лоза, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Плиска, Стоил Косовски, Трети Март, Фенерка, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гюргево

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Xv-2268, Кв.44, Болярица, Бор, Верила, Вихрен, Вихрен, Волов, Германея, Германея, Джерман, Джуганица, Джуганица, Иван Вазов, Иван Вазов, Кирил И Методи, Лакатница, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Пролет, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Стефан Караджа, Юри Гагарин

Област Благоевград Населено Място

Област Благоевград

Община Благоевград  

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VIi - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Пи №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, УПИ Xii-4838, Кв.8, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Запад, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Св. Димитър Солунски, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ Xv-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-Iii-214,212,301

На 01.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Покровник:   Покровнишко Шосе

На 01.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Братя Иванови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Бодрост, Вилна Зона Картала, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Конярнико, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Пи №001451, Септемврийче, Тевнико

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Антон Чехов, Баларбаши, Бодрост, Васил Левски, Гладно Бърдо, Даме Груев, Димитър Талев, Еленово, Иван Михайлов, К. И Никола Хайдукови, К. И Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Медунски Андък, Местност Мингингова Поляна, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Местност Септемврийче, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Р-Н Рибарника, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Цар Борис I, Яне Сандански

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   025006, Баздо, Вировете, Дома, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Извън Регулация, До С.Дъбрава, Местност Духче Баир

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Лесовица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи №27231.501.268, Пи-125 Кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, УПИ V-282, Кв.5, УПИ Xv-117, Кв. 2, УПИ XXI-280,Кв.5, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-I-205,Кв.8, УПИ-Iii-214,212,301, Ушите

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   005014, 005018, 00701, 33.432, X-333, Xi-333, Айдарово, Айдаровско Дере, Васил Левски, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Айдарово, Местност Айдарово, Местност Кури Дере, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Саковска Нива, Местност Чуката, Пи №000208, Пи №352, Кв.21, Ул. Предел, УПИ Ii-330, Кв.27, УПИ Iv 87, УПИ Ix-317, Кв.25, УПИ VI-405, Кв.26, УПИ Xv-391,Кв.6, УПИ Хх-320, Кв.22, УПИ-XVI-312,Кв.19, УПИ-І-394,Кв.13, УПИ-Х-159,Кв.4, УПИ-Хі218 Кв.21, УПИ/Парцел 6, Кв.30, Христо Ботев, Чуката

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Марулево

На 01.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   Местност Кантона, Местност Попова Глава, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ VIII-72, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139,Кв.12, УПИ Іv-110,Кв.15, УПИ-XXXIV-170, Кв.5

На 01.04.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.621.103, 14-Ти Полк, V, Кв. 216 ,2 Микрорайон, Александър Стамболийски, Васил Левски, Еленово, Зарево, Имот 04279.621.147 По Кк, Местност Международно Шосе, Местност Чакалица, Полковник Дрангов, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Струмица, Тодор Александров, Чаталджа

На 01.04.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Преспа

На 02.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Георги Попов, Грамада, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Герено, Местност Горски Разсадник, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Промишлена, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, Тодор Александров

На 02.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Иван Михайлов, Марица

На 03.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.601.133, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Запад, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пи №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград:   Атон, Атон, Ахелой, Еленово, Еленово, Еленово-2 УПИ VIii, Калиакра, Клокотница, Клокотница, Орион, Орион, Орфей, Орфей, Отдих, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Покровнишко Шосе, Преслав, Преслав, Стефан Стамболов, Тракия, Хвойна, Хвойна, Чудомир Кантарджиев

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   021014, М.Ушите, 022039 М.Гошевица, Арнаутско Дере, Местност Еленовско Дере, Местност Над Еленовски Път, УПИ-2-91,Кв.2, Ушите

На 03.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере, Местност Срещу Кравефермата

На 04.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Запад, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 05.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Запад, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център

На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лешко:   Долно Лешко, Пи №149

На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Падеш

На 05.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Бялата Висота, Владо Черноземски, Перелик, Пи№04279.625.207, Промишлена, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Свобода

На 05.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Рилци

Община Гоце Делчев  

На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Баничан

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма, Драма, Искър, Искър, Людмил Стоянов, Людмил Стоянов, Славянска, Славянска, Солун, Солун, Средна Гора, Средна Гора, Тодор Александров, Тодор Александров, Юг, Юг

На 01.04.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 02.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /00:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма, Искър, Людмил Стоянов, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-Іv, Кв.82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 04.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Господинци

Община Гърмен  

На 01.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Трета, Четвърта

На 01.04.2019 г. /00:00 - 14:30 ч./ -  Дъбница:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Кресна  

На 01.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Горна Брезница:   Іі-90 Кв.11

На 01.04.2019 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Кресна:   Александър Македонски, Китка, Македония, Мир, Ново Село, Перун, Стадиона, Цар Борис Iii

На 01.04.2019 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  Кресна:   Александър Македонски, Васил Левски, Гоце Делчев, Грънчар, Кресненски Пролом, Македония, Олимпия, Струма, Яне Сандански

На 02.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Сандански

На 02.04.2019 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Кресна:   Александър Македонски, Местност Кресненско Ханче, Ново Село

На 02.04.2019 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Крупник:   Извън Регулацията, Кресненско Ханче, Местност Кресненско Ханче

На 02.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кресна:   Местност Кресненско Ханче

На 03.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кресна:   Македония, Орбел

На 03.04.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Долна Градешница:   Главен Път Е79

На 03.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кресна:   Местност Градешки Бани, Неуточнен Адрес, Подината

Община Петрич  

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яково

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Беласица, Валандово, Местност Яворите, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Славянска

На 01.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Брегалница, Жп Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Петко Р.Славейков, Плевен, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян

На 01.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Вела Пеева, Ильо Войвода, Кокиче, Митко Палаузов, Одрин, Отец Паисий, Победа, Раковски, Самуилова Кпепост, Странджа, Христо Смирненски

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Баскалци

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Вишлене

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Долене

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Долна Крушица

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Долна Рибница

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Драгуш

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Дреновица

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Зойчене

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кукурахцево

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Мендово:   Слопотец

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Право Бърдо

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Георги Измерлиев, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Огражден, Отец Паисий, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Струмешница:   Струмешница

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Чурилово

На 01.04.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Чуричени:   000248, Местност Куково

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян

На 02.04.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:   Местност Болницата, Над Селото 23563, Старо Село

На 02.04.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Кулата:   Местност Гкпп-Кулата

На 02.04.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Марикостиново:   Неуточнен Адрес

На 02.04.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Митино:   Джаферица, Местност Порой, Шеремет

На 02.04.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Георги, Свобода

На 02.04.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Ръждак:   56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20

На 02.04.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Тополница, Общ. Петрич:   Гробището

На 05.04.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Xii, Битоля, Гарата, Иван Апостолов, Места, Местност Под Гарата, Полковник Дрангов, Свобода, УПИ-Xl,Кв.4,Гр.Петрич, Цар Симеон

Община Разлог  

На 01.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Разлог:   Варош, Голак, Д-Р Иларион Астинов, Иван Вазов, Св.Св.Кирил И Методий, Симеон Петеларов, Цар Симеон, Яне Сандански

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил И Методий, Тодор Александров, Черна Река

На 02.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Разлог:   Калиново, Местност Катарино, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Нова, Рила, УПИ Iii, Черна Река

На 02.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Еделвайс, Местност Бел Път, Охрид, Първа, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Черна Река

На 03.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Разлог:   Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Малина, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор

На 03.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Бела Река, Рила, Тодор Александров, Христо Смирненски, Шипка

На 04.04.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Черна Река

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Банско:   Цар Симеон

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил И Методи, Люлин, Места, Местност Андрианов Чарк, Местност Бучин Дол, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Пи 3504.403, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Дагоново

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Баба Магдалена, Братя Каназиреви, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Юруково:   029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако, Местност Камено

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Богдан Войвода, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 04.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Местност Кривосер

На 04.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Разлог:   Христо Ботев

На 05.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски, Подполковник Спиридонов, Цар Иван Асен Ii, Шаркьой

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски, Братя Каназиреви, Братя Кулини, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Илийска, Мехомия, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Шейново

Община Сандански  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Велющец

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Вълково:   Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Игралище:   Околовръстен Полигон

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Кръстилци

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Никудин

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Палат

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Сандански:   65334,104,23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Соколовец Пи 170036, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 01.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Сандански:   Беласица, Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Таската Серски, Шейново

На 01.04.2019 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Сандански:   Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Местност Чинар Куши, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода

На 01.04.2019 г. /12:30 - 13:45 ч./ -  Сандански:   Крайречна, Свобода, Спано Поле, Стефан Стамболов

На 01.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Шар Планина

На 02.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански:   Банска, Македония

На 02.04.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Ковачево, Общ. Сандански

На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч./ -  Лиляново:   000771, Местност Попина Лъка, Местност Туричка Черква, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Туричка Черква

На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Плоски:   Попина Лъка, Тремошница, Тремощница

На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Поленица:   Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска

На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинденци:   Трета

На 04.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Вихрен

На 04.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Лиляново:   000771, Местност Попина Лъка, Местност Туричка Черква, Полатица, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Стожа, Туричка Черква

На 04.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-Ти Километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Местност Хано, Местност Четвърти Километър, Местност Чинар Куши, Метсност 4-Ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя На Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Реката, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Сатовча  

На 03.04.2019 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Сатовча:   Ал.Стамболийски, Възход, Детелина, Драгийца, Иглика, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Отец Паисий, Теменуга, Юри Гагарин

На 03.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Плетена:   М. Горна, М. Долна, Неуточнен Адрес

На 04.04.2019 г. /08:30 - 15:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

Община Симитли  

На 01.04.2019 г. /10:15 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Бреза, Георги Димитров, Долен Герен, Зеленка, Кокиче, Никола Вапцаров, Пазара, Симитли, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Ораново, Оцетари, Предел, Христо Ботев

Община Струмяни  

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Рибница

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Добри Лаки

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Клепало

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Колибите

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./   На 03.04.2019 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Раздол

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вракуповица

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гореме

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кърпелево

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Седелец:   Валого

На 01.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Цапарево:   VI-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор

На 01.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Цапарево:   Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Чуките

Община Хаджидимово  

На 02.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, Пи -778, Разпът, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

На 02.04.2019 г. /00:00 - 15:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ -  Блатска

Община Якоруда  

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бел Камен

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бунцево

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Конарско:   Местност Патлев Рид

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Разлог:   Баница

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Рохлева

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Смолево:   038217

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Черна Места

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Юруково:   Местност Каменако

На 02.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Местност Андрианов Чарк, Местност Бучин Дол, Местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Дагоново

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Юруково:   029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако, Местност Камено

На 04.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Богдан Войвода, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 


 

 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 25-29.03. 0| 3089 |22.03.2019 . Планирани прекъсвания на ел.захранването заради профилактика в периода 18-22.03.2019 г. 0| 3327 |15.03.2019 . Вижте планираните от ЧЕЗ Разпределение прекъсвания на тока в Западна България, за периода 11-15.03.2019 г. 0| 3238 |08.03.2019 . Вижте планираните прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 05-08.03.2019 г. 0| 3151 |01.03.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ