Реклама / Ads
13| 5391 |14.05.2013 НОВИНИ

Плевнелиев свиква Народното събрание

.
Източник: Булфото
Президентът Росен Плевнеливе свиква Народното събрание следващата седмица, за да направи обръщение.
 

В следващите дни държавният глава ще започне консултации с парламентарно представените политически сили, предаде бТВ. Желанието на Плевнелиев е да се мине бързо през процедурата с връчването на мандата и да не се забавя съставянето на следващото правителство.

От прессекретариата на държавния глава съобщиха, че президентът ще обяви на брифинг на 15 май действията си, произтичащи от Конституцията на страната, след провелите се предсрочни парламентарни избори на 12 май. Брифингът ще започне в 14.00 часа на „Дондуков” 2.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3384 |21.06.2024 Вижте кога Радев започва консултации с представители на парламентарните групи . 0| 4090 |17.11.2016 Започват консултациите на президента с парламентарните групи за съставяне на правителство . 8| 4707 |18.03.2016 Плевнелиев с обръщение към Народното събрание . 2| 4833 |29.10.2014 Президентът почва консултации с политическите сили за връчване на мандат

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads