Реклама / Ads
2| 860 |18.09.2025 НОВИНИ

Починалият полицай, охранявал НС, е брат на кмета на село Бистрица

.
Източник: БГНЕС
Самуил Попов съобщи загубата си в публикация във Facebook. Полицаят е починал от сърдечно-съдова и дихателна недостатъчност.
 

Кметът на село Бистрица сподели във Facebook за смъртта на брат си, Ивайло Попов. Той е полицаят, който почина днес, след като му прилоша пред Народното събрание.

 

„С тъга и болка искам да съобщя, че тази сутрин почина моя брат - старши полицай Ивайло Попов, докато е бил на работа.

 

Причината за смъртта му е сърдечно-съдова и дихателна недостатъчност.

 

Искам да изкажа благодарност към колегите му, с които е бил на работа и благодарение на които е получил незабавна долекарска помощ, на екипа в линейката, които са продължили да му оказват животоспасяваща помощ и на доктор Юруков от УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“.

 

Въпреки, че е бил откаран само за 2 минути от пристигането на Спешната помощ до „Пирогов“, сърцето му не е издържало“.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 718 |18.09.2025 Френските синдикати стачкуват срещу мерките за икономии . 0| 845 |18.09.2025 Саудитска Арабия подписа пакт за „стратегическа отбрана“ с Пакистан, сигнал към САЩ и Израел . 8| 1527 |18.09.2025 Асоциацията на прокурорите с остра позиция по делото „Коцев“ . 1| 1605 |18.09.2025 Микеланджело VS. Банкси: Когато изкуството влиза в конфликт със закона

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads