Реклама / Ads
13| 5925 |17.02.2012 НОВИНИ

Появи се още една оставка; пак-личен мотив за нея

.
Надя Шабани
Тя е на шефката на Държавната агенцията за закрила на детето
 

Председателят на Държавната агенцията за закрила на детето Надя Шабани е подадала оставка. Депозирала я още в четвъртък в кабинета на премиера Бойко Борисов с мотив - личен проблем.

Шабани още от миналата година имала уговорка с министъра на труда и социалната политика Тотю Младенов и изчаквала да приключи работа по промените в закона за детето. "Доволна съм, че получих разбиране. Ще продължа да помагам и под друга форма на социалното министерство", обявила тя, информира БГНЕС.

Шабани определи като слухове твърденията, че ще става съветник по социалните въпроси в кабинета на президента Росен Плевнелиев. Уточни, че дори не е разговаряла с него.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 455 |16.12.2025 След Брекзит: Великобритания отново се присъединява към „Еразъм“ . 0| 745 |16.12.2025 Държавите на първа линия искат средства от ЕС заради заплахата от Русия, България е сред тях . 0| 937 |16.12.2025 Какво се знае за Ник Райнер – сина, арестуван за смъртта на режисьора Роб Райнер? . 1| 980 |16.12.2025 ЕС налага такса от 3 евро за евтините пратки от Temu и Shein

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads