Реклама / Ads
0| 4517 |20.01.2016 НОВИНИ

Пожарът в хотела в Дубай е от късо съединение

.
Пожарът, който изгори хотел в Дубай в новогодишната нощ, е причинен от късо съединение, предаде Ройтерс.
 

Хотелът „Адрес даунтаун” се намира на централен площад срещу небостъргача Бурдж Халифа. В новогодишната нощ хиляди хора се бяха събрали, за да гледат зарята. Те бяха бързо евакуирани и нямаше смъртни случаи след пожара.

 

Началникът на дубайската полиция Хамис Матар ал Мазейна поясни, че не са открити никакви запалими течности, които да са изиграли роля в бързото разпространение на огъня.

 

Компанията собственик на хотела обяви, че сградата е била застрахована за пожар и всички щети ще бъдат възстановени.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2931 |29.01.2025 Ердоган: 28 души са задържани за пожара в хотел в ски курорта Карталкая . 0| 3409 |11.01.2025 Пожар и в София: Изгоря заведение-каравана под Моста на влюбените /видео/ . 3| 3392 |02.01.2025 Американски следователи проучват връзка между нападението в Ню Орлиънс и експлозията на кола пред хотел на Тръмп . 3| 3342 |18.09.2024 Заловиха мъжът, предизвикал пожар в сградата на парламента в Букурещ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads