На служебния вход от към ул "Алабин" в Съдебната палата е получен пакет оставен от неизвестно лице, съобщи БНТ.
При проверката на скенер е установено, че вътре в пакета е намерена кукла, омотана с кабели, контакти и щепсели. Изпратен е сигнал до МВР. Към мястото на инцидента веднага са изпратени екипи на МВР и ДОТИ, които проверяват съдържанието на пакета дали има бомба, или не.