Превозвачите искат среща с министъра за решаване на проблемите, които продължават вече дълго време.
Днес дойдохме с искане да не чакат шофьорите ни по шест дни на границата, коментират протестиращите.
Искаме адекватна транспортна политика, каквато в момента липсва. Хората са недоволни и искаме министъра да отговори на въпросите ни, които поставяме вече шести месец, посочиха превозвачите.